Jarní miminka 2004 - Koukám, jak ten čas letí

Rodičovství

Minulý týden napsala Alice moc pěkný deníček o dětech. Takže já dneska nebudu psát o mrňatech, ale jako správný exhibouš jen a jen o sobě :). Stejně jako můj předchozí deníček, bude i tenhle vzpomínací.... Mám totiž dneska, tedy v sobotu, narozeniny. Nepíšu to proto, abyste mi gratulovaly (hihi, i když aktivitě se meze nekladou), ale proto, že se mi to náramně hodí do krámu.

Mít narozeniny 3. září se mi dříve moc nelíbilo. Akorát začínal nový školní rok a spolužáky zajímaly úplně jiné věci, než že mám narozeniny a nikdo mi nepřál. Na vejšce zase ještě byly prázdniny a tak se taky žádné oslavy nekonaly. A já si tak přála veliký mejdlo…
Začalo to už s začátkem školní docházky. Protože jsem se narodila v září, musela jsem na psychologické vyšetření, zda jsem už zralá na školu. Vzpomínám si na jednu otázku paní psycholožky: „Jaký je rozdíl mezi míčem a jablkem?“ Odpověděla jsem, že míč není červený. Přitom jsme doma jeden červený měli. No, do školy mě nakonec pustili :-) V první školní den mi ještě bylo pět let.
Mé 13. narozeniny - dostala jsem svou první menstruaci. Nijak mě to nevyděsilo, byla jsem dokonale poučená z knížky „Děvčátka, na slovíčko“. Vyfasovala jsem od maminky takové ty fáčové vložky a dvě obrovské sichrhajsky na připnutí, abych zabránila jejich případnému útěku. Křidélka přiletěla až o řadu let později.
O prázdninách před mými 16. narozeninami jsem stále ještě byla děvče nepolíbené. Už mi to trochu lezlo na mozek. Byla jsem tenkrát s nejlepší kámoškou na táboře jako pomocná síla v kuchyni. Moje zdatná kolegyňka se hned třetí den stěhovala z našeho společného pokoje do stanu jednoho vedoucího. Já naopak přijímala ve svém apartmá pánské návštěvy jiného vedoucího. Uměl hrát krásně na kytaru Nohavicu, bylo to děsně romantický, občas pozval kamarády a vyjedli jsme všechny zbytky v kuchyni. Moc mě to bavilo, ale jinak se k ničemu neměl. Tak jsem „podlehla“ jinému mladému muži, fotbalistovi z party, která měla na táboře něco jako soustředění. Ten šel narozdíl od mého romantika rovnou na věc a strčil mi jazyk do pusy. Byla jsem fakt ohromená a přišlo mi to dost odporný. Ty tři dny do konce tábora mi přišly děsně dlouhý…
O svých 20. narozeninách jsem ještě byla panna. A taky mi to asi už lezlo na mozek, jinak bych se nechovala jako magor. Jednou jsem se svojí mámy ptala na její první zážitek. Teda fakt nic moc. Chtěla jsem „to“ mít lepší. Ona událost, ke které došlo krátce po oněch kulatinách byla ale tak otřesná, že mít dceru, vážně nevím, co bych jí vykládala, až by se mě jednou zeptala na totéž. A to jsem byla zamilovaná. Nebo jsem si to alespoň myslela.
Teprve potom jsem poznala svého milovaného muže. Necelé dva týdny před mými 25. narozeninami jsme se vzali. Po 4.5 letém chození. Protože má taťku myslivce, skolil divočáka a srnce a dohodli jsme se, že uděláme velikej mejdan, kde to zbaštíme. A proč se při tom teda rovnou nevzít, že? Fakt se to vydařilo, svatba jako řemen. Majitel hospody nechal přespat naše kamarády v patře nad sálem. Novomanželé seděli ve dvě v noci mezi talíři a sklenicemi a přemýšleli, kam si natáhnout spacáky. Jako kouzelný dědeček se opět objevil pan majitel, který nám nezištně nabídl svou prázdnou garsonku (ne, vážně nám tam nedělal kořena), kam nás odvezl a ráno pro nás zase přijel. Poslední významné výročí - třicetiny. Vždycky jsem tak nějak tajně přemýšlela o tom, že do svých třiceti otěhotním. Když nadešel den oslavy, neměla jsem pražádný důvod očekávat, že k tomu opravdu došlo. Takže jsem vypila půl lahve whisky a vykouřila cigaretu. Jelikož jsem nekuřák, v kombinaci s alkoholem to mělo za následek, že jsem pak nějaký čas strávila na WC a na čerstvém vzduchu. Další menstruace nedorazila, což mě nepřekvapovalo, pravidelnost nikdy nebyla mou silnou stránkou. Když mi po dalším měsíci už bylo dost špatně a dva lidé se mě ptali, zda by to nemohlo být třeba taky náhodou těhotenství, tak jsem si zašla k doktorovi. Mě vám tenkrát vůbec nenapadlo koupit si test. No a pan doktor už mi na ultrazvuku ukázal tlukoucí srdíčko. Celých 9. měsíců jsem si dělala výčitky, kvůli té whisky a cigaretě…
No a to je asi tak všechno. První školní den, první menstruace, první polibek, první „milování“, svatba, první mimi pod srdcem. Nakonec ten datum 3. září není zas tak špatný, alespoň se to všechno dobře pamatuje a nebudu v tom mít nikdy guláš.
No, žádný moc téma k diskusi, že jo? Ale snad to nevadí, snad si alespoň taky zavzpomínáte a třeba i něco napíšete, i když vážně nemusíte :-) Krásný týden vám i vašim robátkům přeje

Makýš

P.S. Jo a dneska je mi 32 :-)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
dandis
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 04.09.05 08:58

Že by, že by, Jááááááá?

Prváááá?

Dana

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 04.09.05 09:05

My si s Juldou povídamé ve starém deníčku a objeví se Dana a zabere první komentář. To se dělá ? :-))))
 Maky

 
dandis
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 04.09.05 09:12

Ahojky,

využívám toho, že je Val nezvykle fascinovaná Panem Tauem. ALe spíš bych řekla, že hledí na ty pejsky, no každopádně :-)))) má chvilku.

Včera jsem musela doma udělat bububu, na Jirku, aby taky doma něco udělal a už je přimontovaná polička na mikrovlnku (do teď byla na lince a já měla málo místa). Já nevím, že to nejde bez rozčilování.
Ale večer mi ho bylo líto, přijel z firmy, že se tam pohádal o otcem a má sto chutí odejít a makat někde jinde. Na jednu stranu bych byla i ráda, peníze no škoda mluvit, mluví za své, že jsme soc. případ. Na druhou stranu vím, že by ho to i mrzelo. Řekla jsem mu ať si promluví v klidu s otcem (včera se do toho montoval i jeho brácha, který je strašně, nevím jak bych to řekla, mám pocit, že je prostě zlý). Uvidíme jak se to vyvrbí.

Makýš: jejda tak všechno nejlepší, hlavně hodné, zdravé dětičky a hodného mužíčka¨.
A deníček je super, taky jsem vzpomínala, ale posléze napíšu víc. Val se mi už věší na nohy a kňučí.

Dana

 
dandis
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 04.09.05 09:14

Chíííí, chííííí :-))))))

Dana

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 04.09.05 09:41

Diiiiinyyyyyyyy!

Kočko,náhodou jsem o dlouhé době zabrousila do vašeho minulého deníčku a co tam nečtu????????????
//,no to je jasný!Hele,mě taky při těhu pobolívalo břicho,jak by měl a dorazit ta rudá mrcha a vidíš,nedorazi­la:o )))).

Tak moc držíme palečky,ať ty čárečky pořádně tloustnou!!!!

Pa Hanka a cácorky

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 10:07

dobre ranko :))

Juldo - mas pravdu, ja jsem ranoz ase mela havaj a vstavala pred chvili :). Ale zase mam na chvili vybrano :))

Makys - ty kecko,denicek je super,moc se libi :) A vsechno nej. k narozeninam :))

Maky - zatracena hlava:(,tak doufam,ze te brzy prestane bolet. Zakusky mnam mnam

Danus - tak doufam,ze se to nejak vyresi a k vasi spokojenosti

jinak se opet vracim k VV, ctu si jejich vebovky a fakt je tam poradne dusno a Regina se nachce s nikym bavit.

dneska mame v planu nejaky vylet,pocasi vypada dobre,tak to snad vyjde

zatim pa

market a delfinek

 
luka
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 04.09.05 10:15

ahoj,
večer jarda jede tak napíšu asi až zítra…deníček je prostě super a dodám info taky dýl.jdeme snídat.
 luka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 10:19

tak si tatku jeste dneska poradne uzijte :)

 
Anonymní  04.09.05 11:57

Ahojky:o)))

Zase jen letem světem, já pořád nic nestíhám, doma pořád nepořádek, s manžou se stále hádáme..... :o((( a teď ještě pořád čučím na ty VV

Makýš- pěkný deníček:o)) Přejeme Vše nej:o))

Maky- ten klobouček je moc pěkný:o))

Market- užijte si na výletě:o))

Dandis- moje děti dneska byli taky fascinovaný panem Tauem, jsem nechápala, seděli jako zařezaný:o)))

Jinak Maruška školku zatím zvládá perfektně. Chválí jí jak je pěkně samostatná, všechno sní, je hodná, po obídku tam i spinká. Když jsem pro ní šla, tak byla na písku a pěkně si hrála, ale je tam taková zakřiknutá. Zašli jsme za roh a už to byla ta „moje holčička“. Tak jsem zvědavá jaká tam bude až se pořádně rozkouká. Zatím se tam pořád těší:o)))

Přeji všem hezký den:o))

Maruš a zlobílci

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 04.09.05 12:19

Makýš, super deníček:)
Já jsem se POPRVÉ v rámci romantické předehry drobet přiožrala, takže jsem spadla po hlavě z gauče, dřív, než se mě můj vyvolený stačil dotknout:)))) Druhé číslo jsme ještě týž večer absolvovali na širokánské posteli (pro sichr:))))
Víc napíšu později (ne o svých sexuálních hrátkách, ale tak všeobecně:)

Zatím pa

Baghira a Eliška

 
Hanyla
Kecalka 162 příspěvků 04.09.05 13:32

Ahoj holky.

Makýš-všechno nejlepší k narozaninám.Mě je od dubna 32.Pěkný deníček,ten čas opravdu moc rychle letí,to poprvé bylo u mě o hodně a hodně dřív.

Market-ať se výlet vydaří,pak napiš kde jete byli.

Danuš-na tu dovolenou jeďte,třeba to nebude tak hrozný jak si představuješ a Valuška tě třeba mile překvapí.Pak by ses mrzela,že jste nikam nejeli.Ať se to u Jirky v práci brzo vyřeší k dobrému.

Maky-teda ty děláš chutě s těma zákuskama.Já chci takýýý.Ať tě ta hlava zatrolená brzo přestane bolet.

Luko-moc si manžílka užij než odjede.

Baghiro no teda,já z postele snad nikdy při tom nespadla.

Dnes byl budíček v 6,30,nic moc na to že je neděle.To v týdnu,když budu muset vstávat vypravovat Monču do školy tak bude Hanička vstávat v 8,00,už to vidím.Monču totiž budík nevzbudí a když ji vzbudí tak většinou zas usne,to by pořád zaspávala.

Zatím ahoj

Hanula a Hanulka

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 04.09.05 14:10

Makýš - deníček je nádhernej, fakt super, já k němu snad ani nic dodávat nebudu.

Hanulo - já taky musím teď ze začátku Tomáše chodit budit v 6,25 na autobus a myslím, že se tím vzbudí i Martin. Jinak mi spal skoro do osmi. :-((((

Dano - mě manžel montoval poličku nad přebalovák dnes ráno a proto jsem prošvihla první komentář, neb jsem mu musela asistovat. Kdy se to chystáte na tu dovču?

Maruš - to je dobře, že se Marušce ve školce líbí, já myslím, že jí to vydrží nebo si s ní učitelky poradí.

Holky tady je teda vedro na padnutí. Na oběd jsme šli ke tchýni a protože je to asi 5 minut chůze z mírného kopečka, tak jsem si vzala Tomášovo kolo a jela tam na kole. No zpátky jsem šla pěšo, ale mě už to chození začíná nějak zmáhat. :-)))

Jdu dospávat dnešní úžasnou noc.

Julda

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 04.09.05 15:25

Makýš,

nejdřív moooc gratuluju a přeju Ti k narozeninám (máme to nastejno, já jsem jen o měsíc a půl starší, béééé) strašně moc lásky od tvé rodinky, aby se Jiřík narodil strašně rychle a porod byl téměř bezbolestný, aby tě pak všichni tři chlapi v chalupě nezlobili a hlavně zdravíčko, pro celou vaši rodinku!!:)

Deníček se ti moc povedl, tak nevím, co mělo znamenat to včerejší vyhrožování!!:) Krásně jsem si u toho s tebou zavzpomínala na své narozeniny a mládí, jooo, strašně to letí a něco už ani snad není pravda…

Možná něco sepíšu večer, jak ve zkratce probíhalo to podstatné v životě u mě, ale neslibuju:)

Jinak se budete asi divit, ale docela vážně se rozhoduju ukončit sledování Vyvolených. Strašně mě to vysává a jsem opravdu unavená z těch všech emocí tam, asi si to moc beru, bohužel… Nemám to zapotřebí si říkám, navíc to trošku narušilo naše rodinné večery a pak nahraný mě to už stejně nebaví sledovat. Neříkám, že je to můj konečný názor, ale včerejší duel byla taková trapárna…styděla jsem se do hloubi duše za tu partičku Vyvolených, co nebyla schopná říct Regině při odchodu ani „ahoj“, ona to říct nemohla, prostě nemohla…a to je právě to, každou situaci tam dost prožívám, vím, jsem pako, když neumím být nad věcí, asi by pro mě měla být telka zakázaná:)))

No jinak MS stále nedorazila, takže zítra budu volat dr. , na krev pojedu v úterý, když se nic do té doby nestane…

Kupodivu jsem sice psychicky hodně unavená, ale baví mě uklízet, spíš teda vyhazovat krámy z domu, co se tu nahromadily… přijde mi, že čistím dům a čistím tím i sebe, no magor:))) Hehe, ještě budu druhá Regina, akorát u tý tyče bych vypadala značně komicky:))))

No tak dneska zlikvidovaná kuchyň a konečně přebrané plyšáky, domluvila jsem se s kojeneckým ústavem v Plzni a příští týden tam dovezu megapytel hraček:) Další hromadu mám vyprané a vyžehlené oblečení po obouch dětech, to hodím do sekáče a zato se koupí zimní boty:) Dětem. Neuvěřitelně to tu prokouklo:) Mám radost:)

Přeji všem pěkný zbytek neděle:)

Diny

 
Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 04.09.05 15:36

Ahoj holky,

tak jsem opět otevřela deníček :))) a Makýš, je fakt pěknej! Docela jsem se pobavila :). Jo a samo všechno nejlepší k narozkám!!!

Diny, Magrát mi na tebe práskla tu skvělou zprávičku :), takže gratuluju a moc držím palečky, ať je všechno ok!!

Jinak u nás nic moc nového, Tobík má nějaký rušný noci, přestávám ho úplně kojit, ještě mě ožužlává po ránu, ale v noci se několikrát budí a vzteká se. Naštěstí za chvilku zas usne, ale je to otrava, protože během toho vztekání se mi válí po hlavě a kope kolem sebe :(. Doufám, že to brzo přejde.
A Kubíček má jít do školky, ale byl nějakej nachcípanej, tak od 1. nešel, ale zítra už tam půjde, tak jsem na něj zvědavá :).

No, nejvyšší čas končit, Kuba se už vzbudil.

Pa pá Katka&kluci

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 16:59

ahoj berusko :)
musim rict,ze co se tyce VV, mam uplne stejny nazor,hlavne fakt nemam rada,kdyz se nekde hadaji,radeji jsem to prepnula :(, chovaji se spis jak deti ve skolce nez dospeli lide

tak na tebe myslim,doufam,ze MS nedorazi ,misto ni prijde male kvetnatko:)

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 17:00

ahoj Katko :)

tak jsem zvedava,jak se bude Kubiko bude libit ve skolce a jestli nebude Tobikovi smutno:)

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 17:02

Juldo:)))

tak ty si jeste jela na kole jo :)), hihi to by me zajimalo ca na to rikal Peta v brisku:)

market

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 04.09.05 17:02

No jo, ty těhule jsou hrooozně přecitlivělý:)))
Začni místo VyVolených poslouchat zpěv velryb:))
Hele, a vyřiď Číslu Tři, že na něho netrpělivě čeká celý emimino, tak ať už laskavě nedělá blbosti a soustředí se na růst a vývoj, jo? :)

Baghira

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 17:04

hihi delfinek taky kasle na to,ze je vikend a stava si podle sebe ,coz znamena mezi 6 -7

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 17:07

tak se hlasim po kratke prochazce,kterou delfinek bojkotoval ,chtel hodit na druhou stranu,jist vsechno za zeme ,pri zakazu sebou flakl o zem a predvadel chudinku miminko :)). Zacina se pekne vztekat,leha si kazdou chvilku,kope nohama a rve. Snazim se delat,ze to nevidim,ovsem v MHD si duchodce neodpusti chytrou poznamku.

venku je teplicko,je mi lito deti,ze musi byt ve skole a neuzivaji si vody a tak. Hlasi takhle az do patku,tak jen doufam,ze pak nedojde k prudkemu ochlazeni

MAKY - tak co hlava? a jaky byly zakusky :)))?

market a delfinek

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 04.09.05 17:27

Teda Baghir:))))

No kéž bys měla pravdu:))) Musím říct, že jestli tam fakt drobeček je, tak se mi tvůj název taaak líbí, že bych si ho asi vypůjčila, co říkáš?:))

Diny, drobotina a snad Číslo Tři:)))

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 04.09.05 17:31

Markét,

no copak důchodci, ti ví přece všechno nejlíp:))))

Právě večeřím u pc těstoviny s kuřecím masem, já na ně dostala takovou chuť, že mi všechno odpadlo od rukou a do 20 minut to bylo hotový:)))

David tu chodí a žebrá: mako, mako…no bodeť, když dostal jen vrtulky:))) Je to děsnej masožrout:))

Diny a všežravci

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 04.09.05 19:03

hihi nase dite zase zacina byt vycuranek co se tyce jidla,vcera dostal housku s maslem,maslo olizal,houska nenapadne putovala za postel :))
ja jsem povecerela nastruhanou mrkev s jablickem,del­finek nad tim ohrnul nos

market a vecernickovy kluci

 
Anonymní  04.09.05 21:26

Ahoj holky,

Pepča dneska usnul až před chvílí, ale pořád to ještě jde. Odpoledne jsme byli u našich, skoro 2 hodinky jsme chodili po lese a sbírali houby, tak mám zase co dělat. Asi ale poputují do mrazáku.

MAKÝŠ - pěkný deníček, krásně se při něm vzpomíná. A taky opožděně gratuluji k narozeninám a přeji všechno nejlepší.

MARUŠ - tak to je perfektní, že se Marušce ve školce líbí a těší se tam. A není Vládíkovi dopoledne smutno bez sestřičky?

DINY - ty teda budeš mít krásně ukliděno, já se k tomu nemůžu pořád donutit.
Myslím na tebe a Číslo tři, určitě průběžně informuj.

MAKY - snad už hlava nebolí. A jak bylo po prázdninách na plavču?

MARKET - Pepča taky nechce chodit tím směrem, kterým chci já, to je u nás taky křik. Vždycky ho musím na něco nalákat nebo vzít do náruče.

KATKO - budeme na vás zítra myslet, aby měla školka úspěch jako u Marušky.

Dobrou a klidnou noc.

Miroušek (opět nepřihlášená)

 
kosticka
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 04.09.05 22:32

Ahojda holky!

Jen v krátkosti, v pátek jsem vzala El na kolo, objeli jsme tři dědiny v okolí, celkem asi 10 km, docela jsem si mákla. Včera uklízecí den, nevím proč, ale mám pocit, že když Elču někdo hlídá, abych uklidila a já sotva douklízím a těším se, že budu mít chviličku pro sebe, tak hned mi ji zase vrací, takže mám permanentní pocit, že nemám pro sebe žádnej čas, nádobí bych třeba mohla umývat a El by si hrála v postýlce, ale když třeba babi jede s ní ven, tak očekává, že když se vrátí, bude vše v dokonalém pořádku, takže první musím uklízet a čistit, pak zábava a zábava žádná není, chjo. Tak jsem si trošku ulevila a je mi líp…

Dneska jsem se pro změnu k večeru vydala s El a kočárkem pěšky, podívat se, jak nám hodně daleko za dědinou dělaj novej most, no blbec, bolí mě nohy ještě teď, bylo to docela daleko a já si celou zpáteční cestu nadávala, co jsem to měla za blbej nápad :(

Téda, vy mě úplně přivádítě do rozpaků, jak jste mi psaly k těm fotkám, že jsem čím dál hezčí a že vám rostu do krásy. To já schválně vybírala fotku, na které se tvářím tak nějak v normě a nejsem tam jak strašák, tak neblbněte!!

BAGHIRKO, ostříhaná jsem, ale už tak skoro tři týdny a taky tam mám barvu, ale ta se nepovedla dle mých představ :(

MAKY, u vás bylo v pátek veselo, Terezka uklízečka, a tu žemlovku bych si dala taky, úplně jsi mi udělala chutě :)

DANDIS, já bych jela na dovolenou hned, možná ta Valuščina horečka byla jen náhodná a ty sis to spojila s cestou, třeba to byly zoubky?

Tak Maky už mě s tím samým nápadem předběhla, to je ten můj dvoudenní skluz, chjo, zase jsem nepřišla s ničím novým :(

MIROUŠKU, na té fotečce s Pepčou už nějakej červenej melírek vidím, to je on? Jseš tam moc schovaná, zkus se vyfotit jenom ty, ať ty vlásky víc vyniknou

EVÁSKU, ty jsi ďábel za volantem, ale když jsi se tak těšila, měli aspoň pánové v uniformách slitování, to je dobře :)

EVÁSKU, já byla párkrát s El taky na monitoru a taky se mi častokrát stalo, že mi sestřička říkala, ať do ní šťouchám, ať tam nespí, ať jsou tam nějaký křivky

BAGHIRKO, tak není to tak dlouho, co jsem vytekla přesně tak jako ty, neutekl mi sice pes, ale zastavila jsem u takové pidikaluže, stála u auta a projelo minimálně 10 aut, který mě z té kaluže dokázaly ohodit šaty a do toho Elča spadla na zem a začala řvát a já prostě taky začala bulet. Ještě když jsem byla v práci, tak mi zjistili latentní tetanii, beru na to hořčík, je to asi něco s nervama, a zjistila jsem, že když ráno na ten hořčík zapomenu, tak jsem pak víc vynervovaná. Dvakrát už jsem měla záchvat pláče, kdy jsem se nedokázala utišit, podruhý jsem musela na injekci na pohotovost. Ale zas tak šáhlá jak Regina nejsem :))

BAGHIRKO, sorry, ale podpis Tom kdyžbuduzlobit..... - to mě opravdu rozesmálo a ohřálo u srdíčka!! Jestli nechceš, abysme ti tu psali, jak jsou tvé stěžovací a ulevovací komentáře vtipná, tak já za sebe slibuju, že už víckrát nenapíšu, ale piš je dál, ty si ulevíš a my se budem v tichosti smát, můžem?

ALICE, hlášky dětí jsou jako vždy super :))

LUKO, taky ti přijde, že na té rhb nejsou „normální“ nebo že „honí body“??? Jendys promiň

DANDIS, tak ten páteční večer měl rychlý spád, půlhodinka a je po všem :((, jinak z VV jsem byla vykulená taky, říkala jsem si, že normální lidi musí poslat hlasy Hance, že Regině snad hráblo, přijde mi, že je takovej lehkej schizofrenik nebo já nevím, prostě by měla jít k psychiatrovi, vůbec jim tam nezávidím, budou mít asi těžce vydřených 11 milionů

MAGRAT, my měli včera taky smaženej květák

BAGHIRKO, tvůj první sexuální zážitek ve mě vyvolal jeden vtip - prý co se stane ženské, když spadne z koně???? rozbije si hlavu o noční stolek :)

DINY, já teda VV sledovat budu, a ještě můj názor k Regině, já si myslím, že jí někdo předtím hodně ublížil, ona to měla v sobě a teď, když jsou tam tak zavření, tak to potřebuje ze sebe dostat ven, ale i tak, přece lidi u tv vidí, jak se každý chová, měli by být ohleduplní, to jo, ale jak jim kroužkovala ty vlasy a chlupy ve vaně a na wc, to si myslím bylo přehnaný. Jak říkala, že je národ vidí, že se musí chovat slušně. Je přece na nich, jak se tomu národu ukážou, jestli budou slušní nebo prasata a jestli se lidi na ně budou chtít dívat nebo je pošlou domů. Tak aspoň tak…

MAKÝŠ, deníček je moc pěknej, ale zase ho čtu a blíží se jedenáctá, snad se dostanu zítra a písnu něco blíž.

Pápá a dobrou noc přeje KOSTIČKA

 
Maja80
Kecalka 182 příspěvků 04.09.05 23:24

AHojky holky,

tak teda Makýš - hezky napsaný deníček. Docela mě pobavil - pepší než VV nebo BB :-)
k deníčku bych za sebe dodala, že moje poprvé bylo jen o něco dřív než u tebe a to s mým manžou a absolutně jsem se necítila že mi to leze na mozek, spíš jsem na to až doteď pyšná. A „Děvčátka na slovíčko“ mám také. Jsem starší než ségra a snad už od 10 si mě mamka občas zavolala do ložniče a ukazovala mi jak se lepí vložky - jako že tím lepícím na kalhotky - haha, já jsme jí pořád nemohla vysvětlit, že to dávno chápu a ségra mi to ještě záviděla. No ale když si na ty humusvložky vzpomenu… brrrr

Zase jsem od kopu vyhozena, stejně jedu zítra cvičit a brzo vstávám. Mám nějaké nic moc zážitky - hlavně s kolenem, ale už jsem se vzpamatovala :-) Myslím na vás na všechny ať se máte hezky.

Mája a Zuzanka - můj spinkající andílek

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 07:10

ahoj Majo

a koleno se ani trosku nelepsi? porad boli? myslim na tebe a drzimpalce,at se to brzy aspon trosku zlepsi

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 07:18

dobre ranko:)

tak dneska budicek v 6:32, pak si vynutil mlicko a ted basti chleba se syrem ( ne tak uz jen syr,chleb je odhozen ),noc byla dobra,akorat ja jsem koukala na film na Nove a sla spat po pulnoci. Jeste ze jsem si o vikendu naspala :))

dneska nas ceka prijemny den,jedeme za Petou a prckama,uz se tesim,tam to vzdycky krasne ubehne :)

KOSTICKO - tedy ty sportujes jo:)), ja taky obcas jdu nekam hodne daleko a pak jsem hotovka . A na fotce ti to moc slusiiii:))))

BAGHIRO - tak co Tom? byl o vikendu gulas :))))?

JULDO,HANYLO - tak skolacci vypraveni:))?

MAKY - doufam,ze hlava uz dneska neboli a Terinka bude dele spat nez vcera

zatim pa,jdu ukrojit dalsi kus syra:)

market a zroutik

 
makysek
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 05.09.05 07:42

Ahojky,
tak koukám, že jste o víkendu všechny sportovaly a uklízely a vařily a doře se měly :-)
My jsme to prožili taky fajn. Já si hrála na kadeřnici. V sobotu přijela kámoška a diskutovaly jsme o kadeřnicích a cenách a tak. Potřebovala ostříhat a vůbec se ji nikam nechtělo. Tak jsem se do toho pustila nakonec já. No mně odvaha nechybí, ale ona ji musela mít spoustu :-) Byla to moje premiéra pokus zkrátit dlouhé vlasy na polodlouhé. A docela se to povedlo. I můj manžel říkal, že je to pěkný a jí se to líbilo. Teď ještě co na to její manžel, hihi. No a včera jsem pro změnu stříhala mamču. Ale tam mám praxi, stříhám ji pokaždé.

MARKET - Vašek právě olízal z rohlíku máslo a suchý hodil pod postel. Hmmmm, kde jsem jen četla něco podobného???? :-)))

Vašek má pořád rýmu, ale už docela hezky smrká a v noci se nebudí. Jenže mé noci jsou utrpení. Začaly mě děsně bolet kyčle. Nevím, jak si lehnout. Až dneska jsem si vzpomněla, že s Vaškem jsem si mezi kolena dávala složevý polštář. Tak asi ve tři v noci, když jsem zjistila, že manža spí mimo svůj polštář, zabavila jsem mu ho a noc dospala jakš takš v pohodě (přece si nevezmu svůj, no ne?). Ale každou noc mi to asi neprojde, tak budu muset najít nějakou jinou vycpávku.

Tak zatím pa, omlouvám se, že nereaguju jednotlivo, ale Václav mě fakt nenechá. Ale čtu! To zas jo.

Makýš

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 07:46

Ahojda holčinky:-)

KOSTIČKO: Tak hořčík je na nervy? Asi budu muset začít přizobávat… Na depresë by měl být odvar z třezalky .. ale to bude nějaká hooodně zvláštní bylinka, prý tím ve středověku i zabíjeli! Když se prý vypije hodně toho odvaru a jde se na sluníčko, tak naskáčou po těle puchýře. No, a když se do toho vypije ještě teďnevímkolik vína - tak už to prý nerozchodíš! Ale nevím, nezkoušela jsem:-)
MIROUŠKU: Manžel taky furt nosil houby, sušička jela na plný obrátky, po pár dnech to u nás vonělo jako v houbovým ráji:-)
MARKET: Delfínek je šikulka:-)))) A s důchodcem - radílkem mám taky zkušenost. Jel za náma dědek na kole … a pořád se mě ptal, jestli už to chození Elišce nestačí, jestli už není unavená. A že bych ji měla dát do kočárku! Ach jo! :-) Mají to některý lidi starost o blaho svých bližních, co?
SMOKIE: Já se docela děsím toho, až Eli půjde poprvé do školky. Vím, že ona to zvládne …ale ten pocit, že se o tvoje robátko stará někdo CIZÍ …auauauau:-(
DINY: Tak tobě se Číslo Tři líbí? Já se bála, abych tě tím neurazila, ale jestli tak chceš juniorovi říkat… Hlavně to prosím před porodem změň, aby tě pak v budoucnu Číslo Tři Novák(ová) neproklínal(a) :-)))))
MAKÝŠKU, já ostuda ti zapomněla popřát, takže VŠECHNO NEJ k narozkám!!!!!!!!!! (Mimochodem, moc ti to bříško sluší!!!!!!!! :-)
DANI, co svatba??? Musíš Jiřího nakopnout!!!!!! Znám to, kdybych nemířila buboušovi na hlavu kalašnikovem, tak jsem doteď slečna! :-))

Něco o nás: Eliška už asi týden dělá holubičku (roztáhne ručky, něčeho se přidrží a ukázkově zanoží:-) Nechápu, kde k tomu přišla, takový prostocviky doma nevidí:-) Zřejmě moje dítě nekde prodělává intenzivní nalejvárnu:-)
Objevila jsem zdroj svých depresí, je to moje drahá polovice! Poslední dobou mě buzeruje jako malý dítě za každou hovadinu a kárá mě takovým blahosklonným tónem: Miško, už jsem ti říkal, že takhle to nemůžeš dělat…! Mluví na mě jako na debílka nebo malýho haranta!
Teď v pátek odjel - a ze mě to všechno spadlo. Sobota byla super.V neděli měl přijet -a já už od rána byla nervózní jak starej pes! No, a když přijel, tak jsme se hned pohádali! Zeptala jsem se ho: „půjdeš vyvenčit psa?" zřejmě tak blbým tónem, že to vyvolala půl hodinovou debatu o tom, proč jsem to řekla, co jsem tím myslela, proč jsem neřekla něco jiného, co jsem čekala za odpověď …no jako na gestapu!
Mám z něho fakt už nervy v pr.......! Od středy do neděle bude zase pryč a já se na to moc těším! Bude aspoň KLID !!!!

Jinak, mám samozřejmě radost, že vám některé moje komentáře připadají vtipné. /Ono je to většinou tak, že čím je situace doma horší, tím víc ze sebe sypu vtipnosti. Asi nějaká forma sebeobrany…/

Baghira a Eliška

 
Anonymní  05.09.05 08:05

Dobré ránko:o)))

Tak jdu zase popřát hezký den a hodně sluníčka:o))) My razíme na očkování.

Maruš a zlobílci

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:05

hihi tak to fakt netusim:))))

takze ty si ted zmenila profesi jo:),kolik beres za strihani:))?

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:08

baghiro

na depky je dobry caj z medunky,pila jsem ho a fakt zabira :)
tak manzilek zase zlobi jo, tak aspon,ze na chvili odjede a vycisti se vzduch. Treba se ti priste uz bude styskat uvidis :)

a Elis je takova gymnastka jo:)), delfinek se zase naucil chodit pozadu,docela legrace

market a delfinek

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:17

Markét,
o meduňce vím:) Já si svoje depky nejúčiněji léčím čokoládou, pletením a Bridget:)))
A propichuju špendlíkem figurku tchýně … ba ne, kecám:)))))

Baghira

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:17

taky prejeme hezke rano a bezbolestne ockovani :)
 market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:23

cokolada - tak to kazdopadne :))), treba si obcas koupim v akci 3+1,jako ze budu mit na delsi dobu a chachacha :))

market

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:28

Jo - ještě jsem chtělanapsat, že Eli zpívá! Skákal pes přes oves;! Samozřejmě text si hooodně upravila, melodie taky jiná (ale je to podobný originálu). Ale frázování je naprosto přesný a dokonalý, fakt je poznat, co zpívá za písničku:) Tančí, diriguje, zpívá, akrobatí - dítě mi políbila Múza:) (já vím, že to dělají všechny děti, nebojte:) jen jsem se chtěla pochlubit:)))

Jo, a během psaní toho dlouhýho komentáře se mi tu ochomejtala na klíně a vylila do klávesnice a na papíry na stole kafe s mlíkem … takže je mi jasný, že večer uslyším Miškooo, to na ní nemůžeš dát pozor? Už jsem ti to tolikrát říkal, že si sem to kafe nemáš brát … :((

Baghira a Eliška

 
dandis
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 05.09.05 08:28

Dobré ránko,

tak je to v háji zeleném. Na dovo se nejede a sice kvůli problémům u J. v práci:-((((((
Víc napíšu až v poledne, taky jedu s Val na očkování.

Dana

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:29

To každopádně:))) No, 3+1 čokoláda je slabý! Já si občas koupím v Makru balíček 10 Milek … balení na týden:))))

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:30

Samý příjemný zprávy, co? :(

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:36

Jo, a jsem zvědavá na Výměnu manželek!!! Ty reality show jsou všechny krapet zvrhlý… Ale máma, která odjede na 10 dní od svýho dítěte (pochopila jsem z upoutávek, že ještě hodně malýho) a jde dělat maminku cizím dětem …to je už jen jako nápad hodně silný kafe!!! Zasloužily by tyhle „maminky“ pořádně přes prdel! Fakt nechápu!!
Ale třeba to bude jinak a ty svoje děti si veznmou s sebou do cizí rodiny …ale to by asi nebylo divácky tak zajímavé:(

Každopádně, těch lidí ve Vyvolených je mi sice chvílemi líto - ale na druhou stranu, co musí mít za povahu, když jdou kvůli penězů, dobrovolně čurat a čistit si zuby a šťourat se v zadku na tři měsíce před celým národem?? Ty mladší omlouvá jejich naivita, ti starší - dobře jim tak! (Jen lituju jejich rodiny!!)

Baghira a Eliška

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:41

Danus
tak to me moc mrziiii :((

maketr

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:54

ahoj maketr:)))
jsem ráda, že nejsem sama s těmahle přesmyčkama:))))

B.

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 08:55

Dneska přispívám jako o život:) Mohla bych dostat nějaký řád, nebo něco takovýho, ne?

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:55

Baghiro

nene odejde jen manzelka,deti zustavaji doma. Tedy ja bych bez delfinka neodesla,holt jsem matka zavislak :)

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 08:57

udeluji ti rad velkeho pisatele :))

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 05.09.05 09:05

hihi

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 05.09.05 09:33

Ahojky
tak dneska budíček po 8 takže docela pohoda, kojo v noci jedno, druhé k ránu a od té doby jsem se k ní tulila :-)

Hlava včera to bylo fakt hrozný, takhle zle mi už hodně dlouho nebylo, v deset jsem to nevydržela a šla si elhnout a samo že jsem tím vzbudila manžela ale asi jsem vypadala hodně blbě protože ani nenadával. Vzala jsem si paralen, po chvilce se malinko ulevilo, dala jsem horkou sprchu, snědla suchý chleba a jelo se na plavání. Tam to bylo super. Terezka si to užívala, cákala, smála se, potápěla,skákala z kraje bazénku do vody…no paráda.Pak jsme jeli k mamce, tam jsem slupla druhý paralen, oběd a jelo se na párty. Asi ve 4 hlava odezněla a mě bylo táááákkkk lehce :-) Manžel se byl dvakrát vykoupat v rybníce (byli jsme na chatičce nedaleko rybníka), já seděla na zahrádce pila kávičku a uzobávala samé mňamky, babi a tety běhaly kolem Teri…navečer jsme se na chvilku stavili u tchýně a pak hurá domů…První usnul manžel (asi ve 22:15, pak Teri asi ve 22:30 a pak i já :-) )

Maruš - synoveček má 4 roky a od 1. chodí taky do školky. Je to hrozný rošťák, a je zatím jedináček a je i dost lakomý na hračky a někdy i na Terezku zlý…ve školce se mu líbí, učitelky ho hrozně chválý jak je hodný a šikovný. Krásně jí (doma jíst odmítá), po obědě spinká (doma ani náhodou)…když přijede domů tak prý celé odpoledne lítá po zahradě a ječí. Potřebuje se asi vybít aby byl ve školce zase za vzorňáka :-). A může to klidně vypadat i jinak. Kamarádka má 3letého chlapečka a dala ho do školky na zkoušku na dvě hodiny denně. chlapeček tam tak brečel až se pozvracel :-(.

Makys - krásný deníček. Dodatečně vše nej k narozeninám.
Docela jsem si zavzpomínala jak jsem se dala dohromady s manželem ale to už je tak dávno :-) a on byl tenkrát skoro ještě pod zákonem :-))))

Baghiro - tak kdyby na mě někdo mluvil jako na tebe mluví tvůj manžel tak bych se z toho asi zbláznila, to nesnáším :-(. Ještě když jsme bydleli asi rok u tchýňáků tak jsem se tam bála i umýt blbé nádobí protože jsem to dělala jinak než oni a samozřejmně špatně. A tak je to u nich pořád. Obyčejný pekáč s buchtou se musí krájet po jejich…manžel to naštěstí nepodědil, jen jednou měl tendence radit jak se myje nádobí, tak jsem mu to přenechala s radostí a láskou… a pak se radši koupila myčka :-). Já jsem na nervy z toho že tu Tomáš s náma není ty jsi na nervy z toho že manžel doma je? Je tohle normální????

Magrat - dortíky jsou mňam, přijeď ještě jich je dost

A ještě zážitek z natáčení teda ne z mého ale na kurzu o pár hodin před náma (rozumnějte plavání) si jedn apaní zlomila nohu a to tak že jak je kolem bazénu taková umělomotná mřížka jak tam odtéká ta voda z bazénu, tak ty mřížky nějak předělávali ale nějak to asi nedokončili a ani neoznačili že se nesmí stoupat na okraje těch mřížek, paní tam stoupla až po kyčel se propadla, zlomila si nohu…miminko naštěstí nesl její manžel. Všichni se lekli hlavně toho jestli nespadla i s miminkem, jak se prolomila a propadla tak ještě spadla na břicho a ruce měla pdo sebou, kldině v nich mohla držet dítě. Plavkyně byla docela naštvaná ani se jí nedivím.

Jdu se věnovat dítku i když mě zatím teda vůbec nepotřebuje.

Maky a Terinka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 05.09.05 09:40

tak to jsi teda určitě pěkně naštvaná :-( ach jo:-(
 Maky

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 05.09.05 09:52

Masky,
to je jen nějaký blbý období! On je jinak fakt skvělej, je s ním děsná legrace a oc si rozumíme. al epak jednou za čas má své dny … a když se to všechno nakumuluje …No, ale já rozhodně taky nejsem ideální: třeba v tuhle chvíli píše někam na e-chlapáka: Ta moje ženská je děsná, já se jí snažím doma pomoct a ona mě pořád jenom sekýruje! :))))

ABghira

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama