Kdo se setkal s parézou brachialis

Rodičovství

Ahoj, v únoru jsem porodila syna Daniela, který vážil 4,95kg. Porod se neobešel bez komplikací a Daneček má parézu brachiálního plexuhorního typu. Prosím o kontakt s někým, kdo se s tímto onemocněním setkal?

Chtěla bych se zeptat, jaká byla hybnost ručičky po porodu, jak dlouho jste cvičily Vojtovu metodu a jaké byly pokroky?


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  01.04.05 09:17

ahoj evo!
moje kačenka se narodila celkem rychle,ale byla kleštěmi,konec porodu byl hodně komplikovaný.a diagnoza stejná jako u vás,navíc kombunovaná i s dolním typem.je nám necelých 10 měsíců a to nejhorší máme za sebou.po porodu občas nepatrně hýbala prstíkama jinak byla celá ruka bezvládná.vojtovku jsme začali ještě v porodnici nejdřív tak 5-6× denně,dnes 3× denně a rukou hýbe!je to o tvé trpělivosti,dobré rhb.vše jde ve skocích,stále se nic neděje a najednou zlepšení.nejdů­ležitější je nevynechávat,malý u toho bude plakat ne bolestí,ale nelíbí se mu ,že ho držíš a on se nemůže hýbat.ted musím jít na mojí kačku-cvičit a papat-ale ještě ti napíšu víc-jestli chceš. nebo se klidně ozvi na telefon 605 06 11 94.i já budu ráda v kontaktu s někým,kdo prožívá to samé jako já.
držím pěsti,bude to dobrý a ahoj
luka a kačenka

 
LenkaK
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 01.04.05 23:02

Evo, poslala jsem Ti soukromou zprávu.

 
luka
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 02.04.05 11:33

ahoj lenko,
nechceš se mi taky ozvat.máš podobný problém?já budu ráda,když najdu někoho s podobnými starostmi a zkušenostmi.
 luka

 
LenkaK
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 03.04.05 22:26

Ahoj luko, včera jsem Ti poslala soukromou zprávu.
 L.

 
Anonymní  11.09.05 23:30

g spot female ejaculation [s-kawasemi.com] shemale hentai [s-kawasemi.com] indian blowjob [www.hwired.com] double handjob [www.vinx.com] anal gang bang [www.vinx.com] medical photos of hermaphrodites [s-kawasemi.com] free fist fucking [www.vinx.com] online dragonball z games [www.vinx.com] lots of cum [www.vinx.com] teen boobs [www.ma.utexas.edu] japanese ass [www.vinx.com] naked gay [www.vinx.com] femdom drawings [s-kawasemi.com] gay video my own private glory hole [www.ma.utexas.edu] transgendered teens [www.vinx.com]

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama