Kdy už to bude?

Těhotenství

Asi se potřebuji vypsat, přítele už moje fňukání očividně nebaví. Snad se mi uleví. Moje těhotenství probíhalo jako u většiny z Vás. To mé bylo chtěné, na miminko se od prvního okamžiku šíleně a neuvěřitelně moc těšíme. Ze začátku byly nevolnosti, kolem 20. tt mi začalo tvrdnout břicho, ale to vyřešilo magnézium a Protazin. Běžné problémy jako pálení žáhy, časté (neustálé) chození na WC...znáte to. Termín jsem měla 4. 7., na vyvolání jsem do porodnice objednaná na 11. 7.

Naše princezna Leontýnka :srdce:

Moje zátka

Asi před dvěma měsíci mi ráno na WC odešla zátka. Začala sem plašit, že je brzy, že je malá ještě prťavoučká… hlavou se mi honily hrozné věci.

Pan doktor konstatoval zkrácení čípku, měla jsem víc ležet, nesexovat a nezvedat nic těžkého. Na příští kontrole, už bylo vše v pořádku, tak jsem se vrátila k normálnímu režimu.
Měsíc na to zase zátka. To už sem byla v klidu, přeci jen už byla malá větší. Zátka odcházela pátek, sobotu, neděli… to už jsem si v duchu říkala, kolik takových „soplů“ asi ještě v tom čípku je, že to není možné, aby toho bylo tolik. To jsem ještě nevěděla, že to s mojí zátkou ještě není všechno :-D

Porod nikde, na kontrole: „nějaký postup tam je, hlavička začíná vtupovat“. Jen podotýkám, že zátka byla buď to čirá, nebo lehce mléčná.

Na kontrole v porodnici, 7. 7., jsem nahlásila odchod zátky, pan doktor mě pochválil, otevřená na prst, chtěl udělat Hamiltona ale prý to nechá na manželovi, že tam prostě nedosáhne :roll: :lol: Tím mě opravdu pobavil :-D Kdyby jste viděly ten jeho výraz, když se mi snažil nacpat ruku až po loket k Lentilce(tak říkáme té naší berušce), aby ji pošťouchl :-D

To, že sem jsem tam na papíře po utření objevila kousek „soplíku“, už jsem ignorovala. Až do včerejší noci :-D

Tři hodiny ráno, mě probudil pocit, že ze mně něco teče. „Páji, mě praskla voda!“ Oddělám peřinu, voda nikde, jen malinký flíček na prostěradle. Vstanu a něco mi teče po nohách. Och, jak sem se předčasně radovala :zed: Při bližším zkoumání, to byla zase jen zátka, jen opravdu tekutá a bylo jí opravdu hodně. Zase sem si říkala, kolik toho může být?! To se mi ta zátka tvoří nová nebo co? :think: :lol:

No zalehli jsme s tím, že teda nerodím :-D Jenomže v osm hodin ráno ten samý pocit. V hlavě kontorlka „už!“. Ale prd Kelišová :) Zase tekutá zátka. To už si i Pavel ťukal na čelo, kolik tam toho mám, a použil větu mojí kamarádky „ty nejsi těhotná, ty prostě porodíš tři kila slizu a půjdeš dom“ :-D No, tak zase nic :-D Odpoledne však nastala změna! Zátka už nebyla čistá, ale nahnědlá. Večer u TV ze mě vyšla růžová vodnatá, takže nějaký postup tam asi je :) Říkám si, že kdybych neporodila přes víkend sama, alespoň to vyvolání bude rychlejší, když se něco děje, ale můžu se utěšovat jak chci, že? :wink:

Dnes ráno nic, jen mě opravdu šíleně bolí celá pánev :zed:, jsem ráda, že sedím.
Na papíře už zátka není, ale po utření se „leskne“, tak nevím co to znamená :nevim:

Tak mi prosím řekněte, jestli je normální, aby měl někdo tolik zátky :DD Dnes opravdu trpím s tou pánví a navíc mám asi i kvasinky což je pééécka. Kdy už to příjde? Nebo opravdu porodím jen zátku? :D

Děkuji za přečtení:) Hned je mi líp.

Hodnotilo 3 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
matkakatka1  10.07.11 08:36

No já asobně si myslím, že to není zátka, ale fyziologický hlen co se tvoří v rodidlech. Prostě výtok! :-)

 
martulkasloník
Extra třída :D 12266 příspěvků 10.07.11 09:03

koukám že jsi nedočkavá těhulka :lol: podle mě je to ten hlen z dělohy, zátka to už asi není, jestli ti odešla voda tak ze mě pak před porodem po prdnutí vody taky celou dobu po chvilkách šel takový mazlavý divný gel/hlen nakrvavělý
každopádně já být tebou raduju se, já rodila po vyvolávajdě a žádný med, je to rychlejší ale zato bolesti intenzivnější, žádné leháro mezi, prdla voda a hned kontrakce po minutě dvou a tak to bylo následných 8 hodin do porodu :lol: držím pěsti aby se to třeba dneska rozjelo a nemusela jsi na vyvolání

 
Monny
Hvězda diskuse 36573 příspěvků 10.07.11 09:15

Nemusí to být zátka.. Mohla to být prosakující plodovka jako u mě.. Kdybych nejela do porodky, tak bůh ví co se stalo.. Měla jsem prosakujjící plodovku a potřebovala antibiotika, takže to nepodceňuj :hug: :hug: :hug:

 
koliska
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 10.07.11 19:43

Moc hezký deníček :palec: řekni manželovi at ti trochu pomůže a skus i horkou vanu a stimulace bradavek prej taky urychluje porod…jak tady psala jedna maminka vyvolávaný porod není žádnej med,taky jsem tím prošla…držím palečky at porodíš sama a at je to rychlé :kytka: a už se těším na další deníček :palec:

 
Lekole
Kecalka 236 příspěvků 10.07.11 20:16

Ahoj na mě zabralx lněný semínka doporučila mi to kámoška no prej se to dává i dobytku :) aby porodil:), ale večer jsme vážnš jeli:)A jak někdo psal s tou prosakující vodou to není sranda!!

 
pageta
Kecalka 270 příspěvků 10.07.11 21:04

Mysulátko, nechci tě strašit ale když se ti výtok zabarvuje do jiné barvy tak bych okamžitě uháněla do špitálu. Pokud je výtok nečirý ale jinak zabarvený, může to znamenat nějaký problém, a pokud máš k tomu bolesti a máš už po termínu tak bych neváhala. Drž se :hug:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 10.07.11 21:38

pokud máte jít na vyvolání zítra ,klíďo ste měla s tímhle mazat už dnes … jo a přeju ať je to rychlé a nebolí to !Budem slavit narozky spolu jen budu o 33 let starší!Ať je ta malá račice hlavně zdravá!!!! :srdce: :srdce: :srdce:

 
PETRUCHA
Extra třída :D 12300 příspěvků 10.07.11 21:49

No já bych to spíš tipla na ten výtok, a dneska teprve zátka. Já měla u obou těhu zátku hnědou až krvavou.
Ale tak jestli jsi nějak hodně nervní tak zajeď do porodky, nejspíš si tě tam už něchají když jdeš zítra na vyvolání :wink:

 
berry4
Nadpozemská drbna 28326 příspěvků 10.07.11 22:12

:lol: Nejspíš ti zátka začala odcházet až dnes ( to hnědé,růžové),před­tím to byl jen fiziologický hlen. A také je možné,že to zabarvené „cosi“ je pouhá reakce tam dole na páteční vyšetření. Možná se to už začíná chystat a zítra se ani vyvolávat nebude :wink: Tak atˇje to rychle a pozdravuj tu malou prdolku,až se narodí :mavam:

 
BabyNicole
Kecalka 388 příspěvků 11.07.11 10:23

výtok souhlas

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama