Konečně šťastná! Kdo si počká, ten se dočká!

Jak to všechno bylo :)

Konečně šťastná! Kdo si počká, ten se dočká!

Na lásku jsem nějak moc nespěchala. Moje první láska byla až v 19, ale ta vydržela jen 13 měsíců, když pak můj tenkrát přítel našel zalíbení v náruči mé tehdejší nejlepší kamarádky. Bylo to nesmírně těžké se vyrovnat s rozchodem i s tím, že ji potkávám v práci. Naštěstí jsem byla odvelena na jinou pracovní pozici, čím se mi aspoň trochu ulevilo.

Začala jsem zase žít. Párty, dovolené s přáteli atd. Po půl roce jsem narazila na Lukáše, velice se mi zalíbil a zamilovala jsem se. Jenže nebyl by v tom čert, kdybych si dva měsíce před naším seznámením, nedala do hlavy, že odcestuji do zahraničí. Zvítězilo mé přesvědčení, že Anglie mi pomůže posunout se v životě dál. Tentokrát jsem to byla já, co jsem to kvůli snu ukončila. Rok v Anglii jsem si užívala naplno. Nové přátelé, nové zážitky a zlepšení v angličtině.

Bohužel po roce přišla ta chvíle, kdy jsem byla Anglií dostatečně nabažená a mně se začalo stýskat po domově. Bylo to jasné. Vracím se domů.

Doma mě všichni nadšeně přivítali. Zařídila jsem si práci, kde jsem postupem času i karierně postupovala směrem nahoru. A v tu chvíli jsem potkala Ondru. Byla to velká láska, ale jak jsem později zjistila, tak jen z mé strany. I přes ty jeho chyby a zrady jsem ho stále milovala. Rodina v něm bohužel oblibu nenašla. Ale jak jsem byla zamilovaná, šla jsem i proti své rodině a před dvěma lety mu na žádost o ruku řekla „ano“. Bohužel, na svatbu nedošlo, jelikož se začal stýkat s tou slečnou, se kterou mi už několikrát ublížil. Přišel definitivní konec a já byla zničená. Poprvé, co jsem byla opravdu na dně.

Díky bohu se před Vánocemi na mě usmálo štěstí v podobě mého nynějšího přítele Radka. Po zvláštním seznámení, kdy jsem ještě na brigádě v hospodě, mu nesla další pivo, tak po šestém (na kuráž prý), mě pozval do kina. Šli jsme do kina, poté na Squash a pak už byla ruka v rukávě. :) Je úžasný. Po tom všem jsem taková opatrnější, ale u Radka jsem zjistila, že to není potřeba.

Na to, jak jsem byla na dně z rozchodu, jsem teď šťastná, že to dopadlo, tak jak to dopadlo.

S Radkem jsme spolu rok a už se snažíme o miminko. Miluji ho každým dnem víc.

Konečně jsem šťastná a i moje rodina :)

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3102
6.3.21 09:36

Tak hlavně ať to vydrží.

  • Zmínit
  • Nahlásit
3978
9.3.21 17:49

Nepoučitelná..

  • Zmínit
  • Nahlásit
160
9.3.21 21:36

Po roce a možná tak maximálně v 25? vážně nepoučitelná. ale držím palce, ať nejsem úplně negativní

  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.21 00:23

To je krásné!! :P :srdce:

  • Zmínit
  • Nahlásit