Křesťanské jesličky - O Naději

Rodičovství

Původně to měl být zamilovaný deníček a podělení se o velké štěstí, kterému se říká Láska, ale nakonec je to v pravdě postní Velikonoční příběh o tom jak Naděje umírá poslední.

Ty co mě znají vědí, že vlastně od doby co jsem v létě 2005 poznala, že čekám Vítka, jsem sama, pak jsme byli a stále ještě jsme dva a já se léčila z alergie na chlapy (a to dost dlouho, nicméně dobrovolně a přiznávám se, že i ráda). Na začátku letošního února jsem náhodou na ulici potkala kamarádku ještě s internátu s jejím partnerem a synem Lukáškem, který je o devět měsíců starší než Vítek. Jen tak jsme se dali do řeči a když přišla řeč na chlapy, tak jsem z trochou nadsázky řekla, že kdyby věděla o nějakým hodným a volným, že jsem taky „hodná a volná“ :D nicméně s dítětěm, který je hodný a moje K mému údivu to kamarádka vzala vážně a promluvila se svým bráškou. No a o víkendu si pro mě přijeli k rodičům, kde momentálně bydlím a odvezli k sobě. Tak začala má krátká romance.
Bylo to fajn a myslím, že jsme si to všichni tři docela užívali, Vítek ten neměl nejmenší problém, má chlapi rád, takže nového strejdu uvítal:D, horší to bylo s malým Lukáškem, ten není zvyklý hrát si s dětmi, takže Vítka neustále šťouchal a strkal a Vítek jako správně rozmazlený děcko chodil žalovat mamince, první víkend se to ještě dalo, odpoledne jsem vždycky vzala Vítka ven, aby se mohl prospat, protože Lukášek už odpoledne nespí. Za 14 dní jsem se odhodlala k druhé návštěvě, mezitím samozřejmě proběhlo pár schůzek, ale velmi krátkých, Vašek končí v práci v 15.30 a mě v 17.10 jede poslení autobus, takže si dovedete představit ten maraton:D. Ze začátku se všechno jevilo normálně, ale druhý den už bylo znát, že je nás na dvoupokojový byt opravdu hodně (což jsem poznamenala i ten první víkend, ale všichni se tomu jen zasmáli) a Vašek si začal uvědomovat, že to tak opravdu nepůjde, navíc Vítek a Lukášek byly jako kočka a pes, takže s nimi někdo musel neustále být, tudíž na nějaké povídání nebo jen tak bytí ve třech nebylo ani pomyšlení, za což jsem sklidila kritiku od Vaškova švagra (něco ve stylu, jak můžu s někým chodit a tak moc málo se mu věnovat). No a pak už to šlo ráz na ráz, tak rychle jak jsme spolu začali jsme i skončili (no probrečeli jsme tu noc oba sice v jednom pokoji, ale každý sám) Oficiální důvod nedostatek soukromí, řešení jedině v tom, že si najdu pronájem, nebo se Vaškova maminka odstěhuje z jeho domku.
Stýská se mi po něm moc, Vítek je naštěstí v pohodě, setkává se s mnoha lidmi, takže tohle ho nijak nerozhodilo. Já jsem na tom, ale trošku jinak, neuvědomila jsem si jak moc těžké je být současně matkou i milenkou (manželkou, partnerkou) tak aby chlap měl pocit, že ho nijak nešidíte, čímž Vám všem, které v tom žijete dnes a denně vzdávám upřimný hold. Možná si Vašek jen procházel tím, čím Vaši chlapi prošli již v době kdy se narodil první potomek a najednou nebyl středobodem Vašeho světa On, ale to malinké Všechno co jste si přinesli domů a je pravda, že to měl o to těžší, že Vítkovi už budou dva a navíc není jeho. Možná se jen musím naučit rozdělit lépe svůj čas, mezi Vítka a Jeho (tedy jestli ještě nějaký bude:D) a to bude hodně těžké, protože matkou jsem nepřetržitě dva roky, kdežto jako přítelkyně mám skoro tříletou pauzu nehledě na malé zkušenosti a taky jsem neměla dítě (ale zase jsem měla koně, což je vlastně na čas asi stejný:D) a možná se jen Vašek zachoval jako zbabělec a při první překážce to vzdal a utekl.
Ještě nikdy jsem neprosila, aby se ke mě někdo vrátil a já sama jsem se vždycky bránila s tím, že co se jednou rozbije se bez šrámu už slepit nedá a do jedné řeky se nevstupuje dvakrát. Teď jsem měla už dvakrát chuť mu napsat dopis, nebo mu zavolat, jestli se nechce vrátit, ale vím, že by to bylo stejné, že by jsme měli na sebe znovu málo času a jistě bych se znovu chytla u nich doma s jeho švagrem, ale jak už jsem psala v úvodu Naděje umírá poslední, nevzdávám se, hledám si bydlení a věřím, že až si uspořádám život, tak abych byla spokojená, i ten muž s velkým M se někde objeví. Tohle bylo jen malé školení a připomínka toho jaké to je být někomu partnerem.

PS: Pro všechny „rejpalky“ (holky nic ve zlým) jen podávám report, že někdy i za hodně krátkou dobu se toho hodně stane a co nás nezabije to nás posílí a rozhodně na nikoho nechci házet špínu, ani mu nasazovat psí hlavu (když mu nevidím ani do té jeho lidské:D) Vaškově sestře jdu na svatbě za svědka a Vašek ho dělá svému švagrovi, takže jsme se opravdu nerozešli ve zlém.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 02.03.08 19:57

Ahoj Majčuš, moc díky za nový deníček.
Já to nemyslela ve zlém s tím raportem, jen jsme chtěli vědět jak to pokračuje, moc jsme ti fandili a drželi palce.
Ono je fakt že je tě+žké rozdělit čas pro partnera a dítě, u nás teda děti.Většinu energie mi vwzmou holky a na tatku čas nezbývá.A u chlapa který do toho spadne hned je to asi šok.Ale pro nás holky to taky není snadné.Neboj určitě se najde takový, který tě vezme takovou jaká jsi, možná i ten Vašek to pochopí a uvědomí si co ztratil.
Barča a holky

 
maxik
Kelišová 5743 příspěvků 1 inzerát 02.03.08 20:05

Ahojte,   Majčus - to je mi moc líto, doufala jsem, že vám to vyjde; ale všecko má svoje plus a mínus a určitě potkáš v pravý čas někoho, kdo bude hodný a volný a bude tě přijímat takovou, jaká jsi, jako ženu i mámu, včetně tvého syna. Možná lepší takhle než pak mít trvale problémy; a třeba se mu to ještě jinak rozleží a bude ochotný udělat pro vás víc.   

Jinak  u nás vše při starém, na sonu měl Dalek ledviny ve stejném stavu jako na minulé kontrole, bolet by ho tam nic nemělo, tož asi neurologie.  

E.

 
stazka
Kelišová 5511 příspěvků 03.03.08 12:44

Ahoj,   Majci- dik za denicek. a ver, ze to tak melo byt. Nadeje umira opravdu posledni, bud to bude Vasek, nebo nekdo jiny. A mas naprostou pravdu, ze s detmi je to jine, slozitejsi, ale na druhou stranu krasnejsi.
Demi - SZ sem dostala, ale je to tady jak v hromobiti. :-)) Tak prvni problem je sehnat vyhovujici prostory. Existuje asi milion dva predpisu od EU, co musi jak byt. Tedy sehnat prostor, upravit ho do vyhovujiciho stavu. Pak zazadat na ministerstvu o akreditaci a ziskat ji. Jinak u nas je to tak, ze problem s detmi neni - mame celkem 90 ve 4 tridach. Dum je cirkevni, ziskali jsme zpet v restituci. Takze pouze uprava - i kdyz i ta byla dost financne nakladna. Problemy mame s personalem - bohuzel se nam nedari najit verici ucitelky (myslim opravdu verici, protoze za formalne vericiho se vydava kazdy druhy). Mame za sebou nekolik zemetreseni co se tyce personalu, posledni cca 2roky to je uchazejici. A pak jsou problemy s financema. Na dite dostanes od statu obnos a starej se. Provoz, opravy, vyplaty - ty samozrejme nemohou dosahovat vyse tabulek, ktere plati na statnich skolach, a tim vznika taky rada nespokojenosti. Deti plati symbolicke „skolne“ - myslim 300/mesic?? - nevim, to si rodice mohou odepsat z dani jako dar cirkvi.
padim, tak zas nekdy.....  

 
Demi
Závislačka 3816 příspěvků 03.03.08 14:37

Ahojky,   Majči: díky za nový deníček. Teda, říkala jsem si, že se konečně snad našel někdo, kdo by stál za solidní vztah… No nic, určitě je zrovna teď někde ten pravý princ a nasedá na koně, aby vysvobodil jednu osamělou princeznu… :-)   Stazi: díky moc za info. Tak nějak si to představuju taky, ale na 1 člověka by to bylo docela neúnosné. Přála bych si, aby bylo víc lidí s touto myšlenkou u nás v OV, pak by se dalo dělat víc. A s těma učitelkama to naprosto chápu - kde je vzít…? Na teologických fakultách se neučí pedagogika pro MŠ a ZŠ?   Maxiku: Dalíka je mi moc líto, kéž by se to časem srovnalo nejlépe samo, bez nějakého nálezu. A co Hani, jak v noci spí? U nás je to co 1 hodina v noci rámus.    

Musím končit, Honzík mi nedovolí napsat víc.
Demi

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 07.03.08 22:47

Ahoj všem.
Majči - díky za deníček, i když nemá veselé téma. Ale uvidíš, že ten pravý na tebe určitě čeká (jak říkala jedna kamarádka „nikdy nevíš, za kterou popelnicí potkáš Redforda:)“).
Už jsem myslím psala, že je určitě daleko těžší vybírat si kromě partnera i náhradního „tatínka“ pro dítě, je to úplně jiná zodpovědnost a jak je vidět z tvého článku, vyplývá z toho spousta omezení. Teď to třeba nevyšlo, ale už zítra se může všechno změnit. Myslím, že není vůbec nikdo, kdo by si neprožil při hledání partnera nějaké ty omyly, zklamání, bolesti, to k tomu bohužel tak trochu patří, snad je to proto, že si pak víc vážíme toho, když to vyjde. Tak ti moc držím palce, ať je brzo všechno lepší. Jsem moc ráda, že jsi nám o tom takto upřímně napsala.  

My jsme přes týden marodili postupně celá rodina se střevní virozou, Helenka není naštěstí často nemocná, tak s tím nemám moc zkušenosti, díky Bohu, ale tentokrát to bylo náročné, zvláště první noc, když skoro celou zvracela a já jsem z toho byla vyděšená. Dneska bych se radši neviděla, už jsem totiž myslela, že je z toho venku, tak jsem porušila dietu a pokazila jí bříško na celé odpoledne:( No nezkušená prvomatka, hodně jsem si to vyčítala.
V takových situacích si všímám, jak se mnohem častěji obracím k Bohu, než v běžný všední den - a jak si málo vážím dní, kdy jsme zdraví, můžem chodit ven, hrát si a nic nás nebolí… jojo.  

Jak se někdo minule, myslím Janek, ptala: Helenka je naštěstí malá, aby žárlila na přicházejícího sourozence, ví sice, že  v bříšku je miminko, ale to je tak všechno. Spíš řeším, že by bylo vhodné přesunout ji z naší ložnice do jejího pokoje (který ovšem musíme nejprve zařídit nábytkem), a vůbec se mi to doho nechce, i když je to jen za jednou zdí:))  

Ještě musím pozdravit novou nakukovatelku Harpyji, kterou už znám:)
Nevím, co jsem ještě chtěla, nějak mne zmáhá únava, tak se zatím loučím.
Christabel, Helenka 16m a minikluk 24+0

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 08.03.08 13:40

lamvinku ono to možná tak vyznělo, ale v žádném případě to nebyla narážka na Tebe, jen vím, že občas se ne emiminu najde někdo kdo tyhle vylejvárny nemá rád:D tak jsem chtěla všechno uvést na pravou míru hned na začátku. Děkuju za slova útěchy i povzbuzení

maxíku chudák Dalek ten zkusí a Ty s ním, tak snad to bude dobrý, když na sonu nic nenašli, nedoporučili Ti třeba nějakej čajíček pro děti s problémy s ledvinama? myslím, že čajánek, něco takového vyrábí, hodně síl a hlavně ať to všechno dobře dopadne, a díky, že na mě tak myslíš, i když to sama nemáš vůbec jednoduchý, my jsme sice sami, ale zdraví, takže mám rozhodně méně starostí:D

demi kdy, že přesně jedete na ten Hostýn?

I Vám všem ostatním díky za milá slova, chtěla jsem se z toho jenom trochu vypsat, připomenout všem, že není jednoduché být rodina a přitom se neuštvat a hlavně opravdu Vás všechny moc obdivuji, že zvládáte tátu a děti udržovat co nejspokojenější.

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 08.03.08 20:59

Zdravím! Jdu vás dočíst. Včera jsme, po téměř 14 dnech, opět spali doma. Rekonstrukce byla „hustá“, ale v rámci možností ještě docela dobrá. Řemeslníků se vystřídalo nepočítaně. U prarodičů to taky poměrně šlo, i když  závěru už dost napjaté, hlavě prarodiče už si asi potřebovali odpočinout. Teď tu máme ještě hodně dodělávek, opět s emusíme nastěhovat, protože šlo téměř vše pryč. při dvou ukřičených dětech žádná sláva, jsem jak zbitá. Málo spím, Běta si nedá pokoj :-), ale mám z toho dobrý pocit, takže děkuju BOhu, že nám tak pomáhal :-). Zatím se mějte, až zas bude chvilka napíšu víc. M

 
harpyje
Extra třída :D 10393 příspěvků 12.03.08 11:58

nazdar holky - no maky, rekonstrukce bytu není muj tajný sen - stěhování i rekonstrukci už jsem zažila několikrát a už mne to tedy moc nepřitahuje. Ted máme jen koupit skřín, abychom nemuseli mit veci (a ted i oblečení pro mrnouse)nacpaný v krabicích, a už ji vybirame skoro dva roky - nejak chybí elán…

 
Demi
Závislačka 3816 příspěvků 12.03.08 16:16

Ahoj,  

na chvíli jsem se zastavila v neustálém poklusu, abych písla alespoň pár řádek. Máme se o.k., kmitáme okolo dětí a našeho pozemku, kde se mají začít konečně budovat IS a pomalu se chystám na Hostýn.
Majči: Jedeme tam 29.3. a vracíme se 12.4..   Maky: tak konečně tu rekonstrukci máte z krku - takže Velikonoce už budou v poklidu? U nás se na květen plánuje výměna oken, tak jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. Asi trochu zapojíme babičky.   Lamvinku: tak jak holky, a jak to vypadá s Anetkou?   Maxiku: jak u vás? Už je to s Dalkem dobré?   Janku: jak válčíš? Děti jsou zdravé? A někam vyrazit se chystáte? Psala jsi před časem něco o horách.  

Daník už se rozlezl, sám už i sedí, tak dělá pokroky. V 7 měsících vážil 9,7 kg, tak už se fakt pronese… :-))  

Zatím ode mě vše,
zdraví Demi.

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 17.03.08 15:09

Ahoj holky tak zdravím ve Svatém týdnu dnes jsme si s Demi ujasňovaly náš pobyt na Hostýně my se přidáváme až na ten druhý týden a dost se těším, až vypadnu z práce a domácího frmolu.Vypadá to že by s námi mohl i tatínek tak snad.O veliko­konocích měly být taky doma a v páte má dvě směny doufám že aspon ta neděle bude společná a sváteční.
Holky jsou zdravé, já si minulý týden zkusila s atb byla jsme marod a nejhorší na tom bylo že jsem dostala alergickou reakci na atb, naštěstí léky co máme pro holky na laryngitidu mi dost pomohly jinak bych asi skončila na pohotovosti.
ted už jsem fit.
Holky byly v sobotu na velikonoční dílně, bývá každý rok, jen mě mrzelo, že jsem to nezvládla jít s nimi, byl to jediný den kdy jsem mohla v klidu uklízet a myslela jsem si že Zuzanka bude spát, ale stejně neusla.
Musím končit holky jsou doma.
Přeji Všem požehnaný Svatý týden a krásné prožití Velikonočních svtáků.
Barča a holky

 
Gerberka
Závislačka 3065 příspěvků 19.03.08 09:06

Ahoj holky z Jesliček,
moc vás všechny zdravím po strrrrrašně dlouhatánské době, mám výpadek skoro 1 rok, kdy jsem odešla z práce a net jsme neměli doma. Teďka net máme, těšila jsem se, jak sem budu chodit za vámi, ale je to jiné než v práci - tam člověk seděl hned u pc, kdežto doma je stálé odbíhání atd. :-)), však to všechny určitě znáte.....)
Bedříšek bude mít 22.3. už 8 měsíců, včera jsme byli v poradně váží 9100 gr, a měří 76 cm, celkově je zdravý. Před měsícem ho chytl zánět středního ucha, tak ho měl píchnuté a bral antibiotika, uvidíme, jestli se mu to bude opakovat - bylo to jeho úplně první onemocnění. Jinak je stále kojený s příkrmy, v noci se kojí ještě 2×. Je to takový usměváček, spokojený, dobře naladěný a opravdu se pořád usmívá, tak mu říkáme „úsměvín Beďulín“ :-)))), Díky bohu za to.
Jindříšek zvládá 2. třídu celkem v pohodě, měl na vízo opět samé jedničky, má malého brášku moooc rád, už s ním někdy pěkně dovádí. V říjnu jsme byli u ještě jednoho psychologa a ten vůbec žádné rysy autismu nezaznamenal.
Přeji všem krásné a požehnané Velikonoce a ať vám vyjde pěkné počasí na pobyt na Hostýně.
Gerberka

 
Demi
Závislačka 3816 příspěvků 21.03.08 10:49

Všechny zdravím  

a k Velkému pátku posílám k zamyšlení   „…jako jediné provinění přineslo odsouzení všem, tak i jediný čin spravedlnosti přinesl všem ospravedlnění a život.“  

Přeji všem požehnané Velikonoce a hodně Boží milosti do dalších dnů.  

Demi.

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 23.03.08 14:29

ahoj tak se zase hlásím, je nám celkem fajn, Vítek je zdravej jako řípa a já taky, zase tajně doufám, že budeme mít konečně byt (snad jsem to teď nezakřikla), upekla jsem beránka, kterej je dokonce poživatelnej:D a nevypadá zas až tak zle:DD a mrzneme (asi jako všichni)
gerberko ahojky zpátky, jsem ráda, že Jindříšek je v pořádku a Bedříšek jakbysmet, doufám, že si najdeš chviličku a napíšeš aspoň kratičkej článeček?
Demi Váš odjezd na Hostýn se blíží, tak kdybych to sem už nestihla tak přeju krásnejch 14 dní. Děkuju za zamyšlení (aspoň někdy tu svoji mozkovnu namáhám:D)
Vám i všem ostatním přeju krásné velikonoce, žádné rými, nebo dokonce ještě něco horšího. Jo a jen tak mimochodem v pondělí v noci dávaji Umučení Krista od Mela Gibsna, mohli by jsme si pak napsat jak se nám to líbilo nebo nelíbilo ( to jen takovej nápad, vůbec se nemusí realizovat).

 
Demi
Závislačka 3816 příspěvků 26.03.08 23:59

Tak koukám, že nám je tady opět živo, komentáře se hrnou, tak vás v tom ruchu všechny zdravím. Skoro to už vypadá na nový deníček, jestli teda ještě existujeme.  

Za 2 dny odjíždíme na ten náš pobyt na Sv.Hostýně, tak mám zítřek a pozítřek k velkému balení a chystání. Však to některé znáte.
Daník už je chlapisko, už se postavil na nožičky a chvíli tak i vydrží, a zjišťuje, jak je zábavné prozkoumávat svět, když má teď tak rozšířené možnosti.
Honzíka jde manžel v pondělí zapsat do školky naproti našemu kostelu :-), tak jsem zvědavá, jestli ho přijmou. Je to školka, kde je dětmi narváno (stále mě neopustila ta má myšlenka ohledně CMŠ, tak jsem dál sondovala ve svém okolí, snad po příjezdu z Hostýna budu opět vědět víc konkrétnějšího).  

Doufám, že jste pěkně prožily Velikonoce a tu radostnou zvěst, kterou přinášejí! Tak ať Kristovo vzkříšení tmu ve světlo promění, aleluja!  

Zdraví Demi
(Daniel 7,5měs., Honzík 33měs.)

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 01.04.08 09:31

ahojky holky, zdravím, Demi máme v Hostýně a ostatní se tady nějak nemají čas ukázat, našla jsem si byt, jen to má 25 tisícový háček (chtějí nějak víc záloh dopředu než jsem počítala), ale 2+1 za 5000 je u nás fakt bomba a mohla bych ho snad prý později i koupit, tak mi držte pěsti ať to všechno dobře dopadne a mužu se už KONEČNĚ přestěhovat, jakpak se máte Vy všichni ostatní jste zdraví a v pořádku? Všechno klape?

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 01.04.08 20:45

Ahoj holky tak my se hlásíme, po marodu.Já proležela celý minulý týden a Zuzinka taky má zánět ouška, máme to už dvakrát píchané a druhé atb, dneska první den jen s 37, hurá díky Bohu.
Myslela jsem že snad nedojedem ani za Demi, ale paní doktorka  říkala, že se to snad spraví.V pátek se rozhodne.
S Demi jsem mluvila mají se moc fajn, prý je tam krásně.
My už se moc těšíme, vlastně jen trošku, aby to vyšlo.
Velikonoce jsame prožili hezky.Letos s námi byla poprvé Terezka na všechny obřady, byl to pro ni zážitek.
Ted v neděli mají představení dětí které půjdou k 1. příjímání,už se moc těší.V neděli měli focení.
Dneska jsme byli vybírat šaty v půjčovně, moc jsme si to užili.  

Tak hezký týden všem požehnaný od Pána přeje Barča.

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 05.04.08 14:10

Ahoj holky koukám mrtvo, nikde nikdo.
No u nás je divoko, my jsme se uzdravili a začínáme se balit na Hostýn za Demi, už se moc těšíme,
Dnes jsem mluvila s Demi říkala že je to tam super tak už se těšíme, jen mě mrzí že tam byla duchovní obnova pro manžele, tento víkend,hned bych toho využila, no nevadí, věřím, že duchovně ožiju i tak.
Všem krásný požehnaný víkend a další týden, příští týden podáme raport.  

Všem ahoj Barča
Doufám, že bude víc příspěvků než tento týden, nebop třeba nový  deníček.

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 07.04.08 18:25

ahojky všichni, tak jsem to jako obvykle zakřikla a zase nemám byt, paní se rozhodla ho prodat hned:(, takže jsem zase tam, kde jsem byla. Taky jsme  marodily oba, ale naštěstí to nebylo zas až tak hrozny Vítek měl chudák dva dny teploty kolem 38,8 ale naštěstí se nám to podařilo Panadolem srážet no a já jsem chytila chřipku. Doufám, že se tady zase někdo brzo ukáže a bude mít lepší zprávy než já. Mějte se krásně a Boží požehnání přeje Majčus a Vítek

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 08.04.08 07:51

ahoj holky všechny zdravíme s Demi z Hostýna, je tady moc krásná atmosféra, i když počasí nic moc, ale dneska to vypadá slibně.
Moc se nám tu líbí.

Majčuš nesmutni určitě se byteček pro tebe a Vítka najde.

Požehnaný den Barča a Demi.

Doufám, že jste jesličky uplně neopustily.

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 08.04.08 09:38

Ahoj všem, jen chci krátce pozdravit děvčata na Hostýn, ať si to tam krásně užívají a děkujeme za pozdrav!!  

Majči, je to škoda, že to nevyšlo s bytem, nezbývá než doufat, že se objeví něco jiného, a zatím se těšit. Držíme palce, ať je to brzy a tyhle starosti skončí.  

U nás celkem nic nového, jen mám občas pocit, že to nezvládám už teď a opravdu nevím, co bude, až se prcek narodí. Je zvláštní, že tyhle pocity přišly teď, když jsem skončila práci na daních, to mám každoročně navíc ke všem povinnostem vždy v I. čtvrtletí. Asi jsem neměla při práci čas na to myslet a teď, když je skoro vše hotovo, najednou dumám, jak vlastně nic nestíhám tak, jak bych chtěla.
Jsem rozmrzelá z toho počasí, protože už bych chtěla tepleji, pořád tahat zimní bundy nebo deštníky mne už nebaví. Ale s tím jaksi nic nenaděláme, že, já vím…  

Srdečný pozdrav všem, Christabel, Helenka 17m a klučík už 29tt    

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 12.04.08 11:08

Demi, lamvinku až budete zpátky, napište do deníčku, jedna nebo druhá nebo obě:D jakej byl Hostýn,  teď u nás bylo celý týden krásně a dneska zase prší, to se budou kytičky mít:D a porostou inu jako z vody:D, holky nemáte někdo zkušenosti se zasazováním leknínu, pořídila jsem si minirybníček a nějak mi opomněli poslat k tomu návod k pěstování jak slibovali: /, kdy a jak ho mám za:,–(it? zatím jsem ho dala do rybníčku tak jak se zasazuje obyčejná kytika, ale nevím jestli je to pro něj dobře, už teď, a pokud je na něj ještě brzo jak ho mám uchovat, aby byl fit, než bude moct jít ven. Tak zatím ahoj, Boží požehnání a anděla strážného v pohotovosti:D

 
Majčus
Kecalka 356 příspěvků 12.04.08 11:27

Christabel, já vůbec nechápu, jak si můžeš myslet, že něco nezvládáš, co bych pak měla říkat já?:D (to není stěžování) neboj je duben a ten má v popisu práce ukazovat jaký má smysl pro humor. Pamatuj si, že jsi užasná mamina, bezvadná těhulka a skvělá účetní, že Bůh Tě má rád takovou jaká jseš a Tvůj manžel taky, no a my jak by smet, takže se nech inspirovat dubnem a ber věci z té lepší stránky:D, daňové období už máš za sebou a teď Tě čekají takové příjemné povinnosti, jako připravit pro chlapečka krásný dětský pokojíček, Helenka ti ho pomůže vyzdobit:D a dívat se jak si malá hraje na písku, nebo s panenkou:D tak zatím se měj krásně a nestonejte

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 13.04.08 20:55

Ahoj holky posílám nový deníček Hostýnský, doufám, že si jej aspon někdo přečte, mám pocit že nás opouští naše ovečky a je nás čím dál méně.  

Všem hezký večer Barča

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama