KVĚTŇÁTKA 2005 - Puberta

Rodičovství

Zatím si užíváme slastné období, kdy se k ná Anička tulí, hladí nás, vyjadřuje svou lásku a bezmezný obdiv. Ale za pár let budeme čelit hrozbě nevyhnutelné přijde puberta.

Jednoho dne prostě už nebudeme ti úžasní rodiče, ale staří trapáci, z manžela bude trapne fotr a já budu pro ni nemoderní škebla, co jenom buzeruje. Nebudeme mít pochopení pro nic, a budeme mít trapný kecy.

Naše Anička se začne kamarádit s prapodivnou sortou lidí, a získá i nějakou tu přezdívku, bude to třeba Kikina, Špejla, Hužva, Prdelka či Okurka, Pípa, Křečice nebo Hrouda.

Svým kamarádům bude vykládat, jak nikdy nepochopí, že fotr dělá takovou debilní práci, do které musí vstávat o pěti ráno, a k čemu mu to je, a proč nedělá něco, co ho baví, vždyť je přece spoustu možností… a matka jak je trapně zaostalá, nosí hadry, co kupuje v sekáčích, tak na takovou úroveň se ona nikdy nesníží.

Bude bojkotovat konzumní společnost, bude po nás vyžadovat ať třídíme odpad, bude chtít jíst zdravě a né ty hnusný párky, co tlačí do stoliček tata u večeře, poučí nás, co všechno párek obsahuje a proč ho už nikdy nemáme kupovat. Bude chodit na demonstrace a když se jí zeptáme, proč vlastně demonstruje, řekne nám, že o tom prd víme a ať se do toho laskavě neštelujem.

Nechá si propíchnout uši, nos i pupík, na kotník si nechá vytetovat sviště a na naše námitky nám řekne, že musí být IN, ale o tom že my nemáme ani páru, takže zdarec.

Obarví si vlasy na černo, bude si malovat černě oči, získá zamračený výraz a bude mluvit o tom, jak je život zbytečný a na nic. Mně vmete do tváře, že se mně nikdo neprosil o to, aby se narodila, zavře se do pokoje a pustí si na plný prdy ňákej ten EMO styl.

Pokojík si vyzdobí plakátama různých zrůdných idolů, na zeď namaluje pentagramy a bude čekat, co my na to.

Když jí nabídneme dovolenou u moře, otráveně zakroutí očima a zeptá se, co by tam s náma dvouma jako dělala. Když se vrátíme z dovolené, kde si budeme s manželem užívat klidu, najdeme černě vymalovaný byt a v něm se povalující mládež, pokuřující a dopíjející poslední zbytky z našeho baru.

Jednoho krásnýho dne nám představí svého vyvoleného, kterému bude říkat Ňuf nebo Hrobař a odfrčí spolu na motorce sklidit marihuanové políčko.

Její pokoj bude připomínat skládku. Než pude spat, bude si muset proházet cestičku k posteli.

Veškerý domluvy budou nejspíš zbytečný, konverzace mezi náma hrozit nebude, zaleze si pod stůl s empétrojkou a týden s náma nepromluví. Na otázku, proč se mnou a s tatínkem nemluví, napíše lísteček, že jí nerozumíme a je tudíž zbytečný, aby komunikovala s někým tak zabedněným jako sme my dva.

Moje snaha promluvit si o sexu bude úplně mimo, protože ona přece ve svých čtrnácti o „prcání“ ví už všechno.

Ob:,–(í kompl, zabední se v pokoji, pustí chat a jediná známka toho, že žije, bude mohutný hýkání a zalykavý smích.

Taky bude potřebovat prachy, protože si musí nechat udělat plastiku ňader, „protože bez koz bude trapná“.

Bude potřebovat ten nejlepší mobil, s empétrojkou, s videem a foťákem, protože ho mají všichni a ona nemůže vypadat jako socka.

Jednou přijde domů, bude z ní tahnout cigaretový kouř, já se budu hroutit a ona mi s přehledem vysvětlí, že kdyby nehulila, připadala by si jako debil, vždyť kouří všichni, je to v poho.

Tohle všechno mě napadá, když se tulí k tatínkovi, vztahuje k nám ručičky a její modrý očička mají v sobě nezákeřnou dětskou čistotu. Ale přece jenom doufám, že to takhle hrozný nebude, že ji dokážeme vychovat, aby byla dobrý člověk, a jestli se to přece jenom zvrtne, že to všichni přežijeme bez škrábanců a boulí.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 15.03.07 20:57

Prvnííííííííí­ííííííííííííí­íííííí

 
Kaede
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 15.03.07 20:59

Druhááá  

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 15.03.07 21:01

Tý vogoooooo Bibi, takovej horo na mě na večer.......
Tak je teda fakt, že mi občas probleskne hlavou, jak že to bude za pár let, ale takoejhle film z toho zatím nebyl ;o)))

 
Eterka
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 15.03.07 21:08

Nevídáno, celý den jsem v čudu a teď v čele…
ET

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 15.03.07 21:11

ctvrta
Bib tohle je jeste pohodicka rekla bych muze byt DALEKO hur :)

 
Eterka
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 15.03.07 21:21

Bibi, ty jsi zvíře. Mimochodem, proč myslíš, že bude mít Anýž malý prsa?
Dnes mi jedna prodavačka (čtyřicet)  vyprávěla, jak jí přišla včera patnáctiletá dcera domů s piercingem pod nosem… Prý, kdyby aspoň v nose…  

Jinak k tématu, já se nejvíc děsím, aby Fáňa nebyl lump. Horoskopy a numera mu předpovídaj buď dráhu spasitele nebo teroristy. Pak si vyberte:-(((  

S dovčou mě hrozně hlodáte, ještě to přes noc promyslím, ale fakt nevím.
Bulharsko a jiné zajímavé země jsme odpískali, necháme si udělat kolem baráku krááásnou introvertní zeď :-)))  

Jak pořád říkám, že Fanýs nespí, tak na dnešek trhl rekord. Budil se po dvaceti minutách se šíleným pláčem a nezabrala ani koza… To trvalo do tří do rána, pak chvilku schrupnul a vstávali jsme. Doufám, že nezpracovává toho psa. Když jsem se ho ráno ptala, co se mu zdálo, tak říkal, že o Barbuchovi, tak nevím. On je dobrej, někdy říká o králíčkovi, někdy o kačeně, zajímalo by mě, jestli kecá, nebo si to fakt pamatuju. Ale jak říkal toho králíčka, tak se v noci děsně chechtal. Jdu chrnět.  

Et  

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 15.03.07 21:27

pátá :-)

ještě nemám přečteno, jen jdu dál nahlodávat Et, pojeď… :-)

H.

 
kkatus
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 15.03.07 21:34

Siesta a idem citat, akcia ikea sa vydarila, vsetci okrem kubka maju svoj namalovany hrncek :)
Dakujeme zato, ze nas baby pockali, rada som vas zase videla :)
 kaktus

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 15.03.07 21:35

ne, vážně, jasněže Tě nikdo nebude nutit do něčeho, co sama nebudeš chtít, ale bude tam tak různorodá tlupa, že se nemusíš přece bát, že bys byla někde mimo. A pokud si budeš potřebovat zalézt do kouta, tak to určitě všichni pochopí. A kdyby bylo nejhůř, odjet přece můžeš vždycky, ne?

a nakonec by Ti bylo určitě líto, žes nejela…

H.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 15.03.07 21:41

Teda bibi takhle od srdce jsem se dlouho nezasmála:-D  

Já pevně doufám a stále dokola si říkám, že když se našim dětem věnujeme, sportujeme, povídáme atd tak ta jejich puberta proběhne jen s malejma úchylkama :-O)  no na druhou stranu do puberty je ještě moc daleko:-D  Moc hezkej deníček  

Monika a spící Barunka

 
Sarach
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 15.03.07 21:45

jen pro prezentaci v novem denicku, doctu snad o vikendu … zdravime vas vsechny

Sarach & Eli

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 15.03.07 21:48

Et - bude krásně, odreaguješ se od známýho prostředí, budeš mít zážitky … pojeď.

K těm prsům - ve čtrnácti si každá myslí, že má malý prsa, tedy - až na šťastné výjimky.

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 15.03.07 21:48

Sedmá , ale než to dopíšu, už tomu tak určitě nebude.

Bib - se nás snažíš vystrašit co? :-) Díky za deníček.

Et - foukáme Fáňovi na bolístku. Já mám ze psů hodně velkej respekt. Mě pokouše nebo vyňafne po mě pes, kterej vživotě nikomu neublížil.

Kaede - pošli mi číslo též(můžeš SMS) a v kolik máte být u dr.?

Pro ty, co by si to rozmysleli, tak sraz zítra před zoo v 10:30 před hlavním vchodem.

Halumo - nedívím se, že jsi to odvolala. taky toho mám plný kecky, ale nadruhou stranu, by mi bylo líto nevidět se s Míšou, když už bude v Práglu. My v Po- tu byla kámoška, Út- jenom plavčo, St-úřad, nákup a Kampa, Čt - očko a Ikea a Pá - Zoo. No ale přece nebudeme sedět doma, když je tak krásně :-). A víkend, kdy bude taťka doma má být deštivý a teploty padají dolu :-(
Ještě si zapiš stav zubů 19. Komu že to šlapeme na paty?

Tak já jdu nabrat energii na zítřek. Dokoukám ryby a jdu spinkat.

Pa M+M

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 15.03.07 22:02

Ahoj holky,
Bibi - první, co mě po přečtení napadlo, bylo, že jestli by se naše mrňata k tomu deníčku ve své pubertě dostala, tak řeknou empétrojka, video, mobil? Kdy to ta máma psala, to bylo někdy po druhý světový ne? :o))) Jinak hezký, doufám, že to zas tak divoký nebude, nebo o tom nebudu vědět (jako naši u mě - čímž jsme přežili pubertu, oni i já, celkem v klidu:o)))

U nás má dnes manža zásluhy - během mého sledování Ordinace uspal Prokůpka a teď šel uspávat Kačku, chudák bez večeře. Ale čeká na něj tatarák :o) Navíc si odpoledne se ségrou rozdělili hlídání dětí a já mohla na návštěvu za Jyty. Proto hlavně píšu. Viktorka je nádherná, pusinku má stejnou jako Naty, ale není to taková vlasatice, spíš má vlásky světlejší. Zrovna jsem se trefila do odlepování náplasti z pupíku, takže jsem jí viděla i rozbalenou a není to nohatý dlouhán jako náš Prokop, je pěkně baculatá panenka na chování :o) Už jsem jí tomu našemu chlapovi zarezervovali jako nevěstu! :o) Jyty vypadá taky skvěle a spokojeně. V sobotu by měli holky pustit domů, tak se pak určitě Jyty ozve sama.

My zítra vyrážíme poprvé i s mrňousem na chalupu, tak jsem zvědavá, jak to obě dítka zvládnou spolu vzadu v autě a vůbec, jak to cestování bude vypadat. Beru s sebou i šátek, abych si zas oživila úvazy - od dubna počítám, že bych poletovala po městě s Prokopem v šátku a Kačkou za ruku. Ten kočárek mě děsně omezuje, do tramvaje se s ním a Kačkou vůbec neodvažuju, nevím, co bych hlídala dřív.

Mějte se krásně, hezký víkend a pa příští týden.

Terka+Kačenka včera 22.měsíců+Prokůpek dnes 3 týdny

P.S. Gyto a ostatní po CS, jak přesně se má ta jizva masírovat? Zatím jí mažu měsíčkovou mastí, jinak to po stranách pořád dost tahne, ale víc mě teda bolí ten vytahaný pruh nad jizvou - jako namožený svaly (co tam nejsou:o)

 
marty1
Kecalka 179 příspěvků 15.03.07 22:43

Bibi-tak sem se taky zasmala,ale taky me napadlo to so Terku-to uz si budou vsechny mobily a kamery rovnou montovat nekam do huby:-)

Et-ja te jdu taky lamat!Ja sem zas vcelku stydloch,takze pro me taky bude silena rana takovych lidi pohromade,mam strach ze se budu citit jak ryba na suchu.Obzvlast kdyz se vetsinou uz holky mezi s sebou znaji,a ja budu jen takova vterka…Diky ze znam aspon Sanynku…Ale zas vas chci vsechny poznat a to je silnejsi nez muj ostych.Takze DOJED!

Hele Terko-nemonopolizuj si Viktorku!Luca byl prvni mladsi braska v Kvetnatkove-tak ma taky narok na vyber,ne?:-)))))

Dobrou noc vsem,dnes sem Stefi vyklouzala na klouzacce a mam z toho namozeny ruce

Marty+Ste+Luc

 
tulen
Kecalka 321 příspěvků 15.03.07 22:49

Ahoj holky.  

Tak jako posledni moooc gratuluju Jyty k Viktorce a preju to nej nej do zivota.
Tak zatim je to v druhem kole 3:3. Tri holky a tri kluci :-))    

Nestiham, tak jen kratce:  

Alte- ty holcicky nejak zlobi, co. Blednu zavisti, kdyz ctu o pohode u Evitky a u Terky. Kluci jsou naci hodni ;.))
U nas to vypada podobne jako u vas..... Uz jsem si myslela, ze se blyska na lepsi casy, neb Hanicka byla 2!! dny fakt hodna, ani moc nebrecela, jen u oblikani a kdyz mela hlad.  Ale bohuzel zas jedem ve starych kolejich…No aspon ze v tom kocarku celkem pekne spi, ale pouze za jizdy. Beda jak zastavis pred obchodem.  V pondeli se prisla kouknout na Hanicku kamoska. No, jak prisla, tak po peti minutach Hanule spustila paradni rev. Nebyla k utiseni. Nechtela prso, ac uz pet hodin nepila, ani rourka nezabrala. Kamoska to po hodine revu psychicky nezvladla a rekla, at se nezlobim, ze prijde jindy…Toz tak. Ale bude lip. Snad.  

Nat- kurnik sopa. Vy si umite vybrat den. Zrovna ten den mame jet po pulroce na kontrolu na kardiologii na Fifejdy. Tak furt spekuluju, jak to udelat. Mame tam byt na 10:30. Tak ze bych dojela jen na chvilku pred tim?
Jo a par technickych dotazu: jak daleko je to do skolky? Berete kocarky?    

Mejte se, pujdu do hajan. Ondra nejak blbe spi, tak mam v noci fusku. Bud kojim, nebo uklidnuju rvouciho Ondru. Bud mu roste zub (bacha, uz mu chybi jen jeden!), nebo ma nocni desy.
 verca

 
tulen
Kecalka 321 příspěvků 15.03.07 22:49

Ahoj holky.  

Tak jako posledni moooc gratuluju Jyty k Viktorce a preju to nej nej do zivota.
Tak zatim je to v druhem kole 3:3. Tri holky a tri kluci :-))    

Nestiham, tak jen kratce:  

Alte- ty holcicky nejak zlobi, co. Blednu zavisti, kdyz ctu o pohode u Evitky a u Terky. Kluci jsou naci hodni ;.))
U nas to vypada podobne jako u vas..... Uz jsem si myslela, ze se blyska na lepsi casy, neb Hanicka byla 2!! dny fakt hodna, ani moc nebrecela, jen u oblikani a kdyz mela hlad.  Ale bohuzel zas jedem ve starych kolejich…No aspon ze v tom kocarku celkem pekne spi, ale pouze za jizdy. Beda jak zastavis pred obchodem.  V pondeli se prisla kouknout na Hanicku kamoska. No, jak prisla, tak po peti minutach Hanule spustila paradni rev. Nebyla k utiseni. Nechtela prso, ac uz pet hodin nepila, ani rourka nezabrala. Kamoska to po hodine revu psychicky nezvladla a rekla, at se nezlobim, ze prijde jindy…Toz tak. Ale bude lip. Snad.  

Nat- kurnik sopa. Vy si umite vybrat den. Zrovna ten den mame jet po pulroce na kontrolu na kardiologii na Fifejdy. Tak furt spekuluju, jak to udelat. Mame tam byt na 10:30. Tak ze bych dojela jen na chvilku pred tim?
Jo a par technickych dotazu: jak daleko je to do skolky? Berete kocarky?    

Mejte se, pujdu do hajan. Ondra nejak blbe spi, tak mam v noci fusku. Bud kojim, nebo uklidnuju rvouciho Ondru. Bud mu roste zub (bacha, uz mu chybi jen jeden!), nebo ma nocni desy.
 verca

 
stania
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 16.03.07 01:50

Ahojky holky,  

Bibi - ty mas teda fantazii. :) Ja jenom doufam, ze tak cerne to u nas nebude, jsem spis optimista a mam tendence vsechno si malovat ruzove.:)  

Jyty - moc a moc gratulujeme k Viktorce a k rychlemu porodu. Fakt to zatim vyada, ze letosni rok je super na porody, aspon v Cechach. Ted jsem domluvila s kamaradkou, co ma 23.2. holcicku a ta pro zmenu zase rodila dva dny a taky to bylo druhe. No tak ja doufam, ze budu mit to „ceske“ stesti.:)  

Nat - mam odpoved na tvoji otazku - v pripade zloutenky se rehospitalizuje, prave ta kamaradka musela zpatky do nemocnice kvuli tomu, ze Miranda mela tezkou zloutenku, tak ji davali na svetlo.  

Et - chudak Fana, at ho to moc neboli. No ale mozna byly erupce, protoze Erik taky v noci hystericky brecel a nesel uklidnit a to on vubec nedela. Asi nejaky sen. Chvili jsem s nim pochodovala, pak se houpala v kresle, pak si s nim lehla k nam, kde dostal uplny zachvat. Tak jsem ho soupla do jeho postylky a on se pretocil na bok a do dvou sekund spal.

Jinak pro zmenu je nastydly, nos jak kohoutek, dnes vecer i teplota. Uz tri noci prokaslal, at ziji sestihodinove astmaticke zachvaty. Velice doufam v alespon jednu prospanou noc.  

No a ja jsem dneska snasela kocar z autobusu a jelikoz jsou tady strasne ochotni lide, nikdo mi nepomohl. A ja jsem si pri doslapu na chodnik vymkla kotnik a zuchla ssebou na zem. Ridic chtel volat sanitku, kdyz videl, ze se nemuzu ani postavit, ale pak jsem utrela slzy a odbelhala domu, kde jsem zjistila, ze coby ortopedicka sestra nemam doma ani elastak. Tak ted sedim s nohama nahore a tesim se jak budu zitra dvanact hodin v praci pajdat. Chce se mi sproste nadavat.  

A taky jsme koupili dvojity kocarek, oproti puvodnimu planu. Zeptala jsem se kamaradky v praci, co ma deti 18 mesicu od sebe, jestli nejaky kupovala a ona rekla, ze ho ma v kufru, vubec ho nepouziva, je uplne novy a za babku mi ho proda. No neber to.:) Je od Safety 1st a i kdybychom ho moc nevyuzili, tak ho muzeme prodat za vic, nez jsme koupili.:)

Kaktus - tys me teda zmatla, rikala jsem si, jak muzes byt ve 35 tydnu, kdyz ja jsem 35+2. A ono splouchy splouch ja uz jsem ve 36......:) Diky za vysvetleni.:) Hezky rybku vykrmuj, a uzij si posledni den v praci. Ja strasne ujizdim na mliku a cokolade, coz je podstatny rozdil od prvniho tehu, kdy bych se futrovala masem a bramburkama.:) Mas taky jiny chute?  

Tak koncim, mejte se fajnove a brum brum
Stana, spici Erik a kopajici bambino, stale beze jmena

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 16.03.07 07:12

Dobré ráno všem,  

hele, nemohla bych mít titul ranního skřivana, když mě to moje milované dítě budí v šest??? Ha ha, já, která když nemusím, tak ráno nevstávám…  

Marci, Míšo, užijte si ZOOšku, bych šla taky, Míša mě taky láká, ale jdeme na to ORL, tak doufám, že nás aspoň už propustí a nenajde něco jiného.  

Tomča se dneska hroutil, že jde s „tatíkem“ do práce. Mi ho bylo normálně líto, když jeho despotická matka chtěla, aby ještě aspoň chvilku ležel v posteli. No nic, nevyšlo to.
Se mi osvěžujou vzpomínky na jeho klasické jaro-ltně-podzimní budíčky v těch 6 a jak jsem byla po chvíli grogy… Tak jsem teda na to zvědavá.
Ale zase v létě je to super, protože už v sedm se třeba dá jít ven, tak jsme stihli v poho i ranní procházku před spaním v půl jedenácté.  

Nevím, jestli jsem to sem psala, ale v Zaře mají jarní bundičky za 350,–. Švagrová tam pracuje, tak mi jednu donese pro Tomču. Jsou fakt super, hlavně za tu cenu. Není to teda přímo šusťák, ale podle mě to taky neprofoukne, podšité je to bavlnou a je to myslím teplejší, než ty, na které jsem koukala v C&A.
Musím dneska juknout do H&M na nějaká trička nebo boďasa pro Tomču, nějak mi zas povyrostl.  Jo, ty boty včera teda nic moc, měli hezké a kvalitní, ale buď zateplené, nebo sandálky, tak musím koukat dál.  

Tak přeji hezký slunečný den.
L+T+c 19tt (podle vysvětlení Kaktus, já jsem taky váhala, jestli píšete ukončený, nebo načatý týden) - tý jo, to letí, za chvíli jsem v půlce:-O

 
Alte
Kecalka 423 příspěvků 16.03.07 08:06

Holky, koukněte do fotogalerky, je tam překvápko od Kuřátka a ještě na konec starého deníčku :-))
 Alte

 
sanynka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 16.03.07 08:24

Kuřátko -vítám Ondráška na světě, přeju jen to dobré, hodně zdravíčka a pohody a tobě ať jsi brzo fit.  

Bibi - hezké, ovšem obávám se, že za těch cca deset let bude všechno zase jinak;o):o))
 sany

 
vvik
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 16.03.07 08:29

Ahoj holky

deníček super, doufám, že u nás se tomu vyhneme - přeci někde může být dítko… nebo se pletu?

Ještě popřeji novým přírůstkům vše nejlepší do života :   Kuřátku, Jyty - ať to zvládáte v pořádku stejně jako dosud…

Jinak holky, musím se omluvit z dnešní ZOO - moc jsem se na ní těšila, ale dítka mění rozhodnutí z hodiny na hodinu.  Jonáš byl včera na očkování na lžičku a asi něco chytil v čekárně, neboť se ráno probudil s teplotou a průjmem - už kadil cca 3× a vypadá to, že ještě bude!!!! Takže pro nás ZOO nepřichází v úvahu. Je mi to moc líto, protože vím, že spíše kvůli nám jste si přehodili termíny na pátek místo středy, a my si teď nepřijdeme… Ale nerada bych někoho nakazila - kor když nevím, jestli to není něco infekčního nebo jenom reakce na očkování.. Nechám to do zítra a zítra když tak navštívíme pohotovost. 

Takže zatím ahoj, a venku to vypadá na krásný den - tak si užijte víkend ve zdraví…

Věra + Lukáš 4r, Lucie 3r, Jonáš skoro 2r, Julie/Tomáš 24+5tt

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 16.03.07 08:40

Tak to je bomba!!! Tady se rodí a my nic nevíme. :-)

Kuřátko, obbbr gratulace k Ondráškovi. Ať jste všichni spokojení a všechno hezky klape. Těšíme se na podrobnosti, to musela být rychlovka. :-)

Hanka a Matýsek

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 16.03.07 08:42

a snad nebude vadit, když sem ten komentář z minulého deníčku zkopíruju…

NOVÝ KOMENTÁŘ
Re: KVĚTŃÁTKA 2005 - Jak Prokop na svět přišel aneb není císař jako císař (Hodnocení:0)
Od: kuratko - Pátek, 16. 03­. 2007 - 08:00:58
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)

Ahoj e-maminy!
Dostal jsem od Kuřátka úkol vám sdělit, že se nám včera narodil Ondra - 50 cm, 3770 gramů. On i mamka jsou v pořádku a spokojení, zrovna tak já. I Honzík vypadal, že se mu brácha bude líbit. Nějaké fotky jsou v galerii.
Jo, a i když všechny sestřičky říkali, jak je velikej, tak se mi nějak nechce věřit, že Honzík byl ještě o půl kila menší :-)

Manža od Kuřátka

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 16.03.07 09:23

Ahoj holky,
tak na ráno len:  

1. OOOOOOOOOO­brovská gratulace Kuřátku… teda také prekvapko… tak nech vám ide všetko po masle a chlapi obaja rastú ako z vody;o))))  

2. ďakujeme za mini stretko v Ikee, rady sme vás všetkých videli;o) kaktusovcom ďakujeme za mištičku od Kubka pre Kubka zmalovanú Luckou;o))) výmena vecí tiež prebehla v poriadku, ešte nám s Kaktusom kúsok mozgu zostalo… Babičky moje sa teda zhrozili, že hovorím kaktus, že či sa Katka neurazí;o)))))  

3. Bibi, ďakujeme za deníček… ja tiež optimisticky dúfam, že to bude aspon tak, ako u mňa;o)))) a tiež ma presne napadlo to ako terku… že aké MP3 a video???? ;oDD  

S.+L.+ž 35tt či čo;o)

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 16.03.07 09:26

Téééda to je překvápko a rovnou s fotodokumentací.

Ondrášku jsi moc krásnej kluk. Přeju do života hodně zdravíčka, hodné rodiče a prima bráchu :-))))

Kuře a rodinko - gratuluju k přírustku do rodiny. Hezky se o něj starejte a rozmazlujte!!!!!

Pa M+M koukající na Bambiho, že Sany :-)

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 16.03.07 09:39

ha, a bodyčka máš?

H.

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 16.03.07 09:46

ha, ja som vedela, že som ešte niečo kcela;o)))
mám, ďakujem velice pekne!!! ;o))  a teraz čoooo? ako sa vyrovnáme, keď sa nevieme osobne stretnúť, ha???  

S.

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 16.03.07 09:51

To se domluvíme, já jsem hlavně chtěla, abyste je už měly, aby je Lucka mohla nosit. :-)

H.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 16.03.07 10:27

Ahojte,

předně obr gratulace Kuřátku k Ondráškovi. To teda byla rychlovka, ani jsem netušila, že byly hoky tak termínově rychle po sobě.

Další pozdrav dnes přišel od HAlumy a Kaede.

Bibino - ty seš teda péro. Jsem se mále poto smíchy.
Ale hlavně za 10 let už fakt nebudou ani MP3 ani mobily, o piercingu jim budeme jenom vyprávět a budou ho znát jen z vyprávění. Někdo vymyslí určitě něco jiného. Budeme mít čipy  a pomocí těch budeme telefonovat a poslouchat muziku a tak.
Já mám doma puberťáka, vím o čem mluvíš.  Ale máme to jako rodiče ve svých rukou. Vím, že je to někdy těžké. Ale  když mi Linduša tuhle přišla zmalovaná jako kur......., tak jsem se jí snaž ila vysvětlit, že si jí lidé nevšimnou jako té zmalované, ale jako té nenamalované. Já jsem v tomto ze staré školy, v tomhle věku jsem dělala závodně sport, dost intenzivně, takže jsem na nějaké píč..... neměla čas. A hlavně jsem se vůbec nemalovala. ZAčla jsem až někdy v 18 když mi začaly padat ty vlasy, do toho mi jednu dobu vypadalo i kus řas. No vypadalo to trapně a tak jsem si začala malovat decentní linky. To mi zůstalo dodnes. Tak se jí snažím vysvětlit, že má dost krásné a výrazné obočí na to, aby se jej ještě malovala, oči má také docela výrazné, prostě je hezká od přírody, tak se proč se hyzdit malováním. No kouká na mě jako na debila, že všechny holky chodí namalované a ona ne, ale docela se to snaží dodržet. Občas přijde a zeptá se jestli by se nemohla namolovat, tak jí to dovolím, ať teda nejsem za tu hyenu, ale moc se mi to nelíbí. Ale nejhorší na tom je to, že ty holky nemají vůbec vkus. NIkdo jim nic nevysvětlí, jsou zmalované fakt jak kurvy. Vůbec jim to nesluší. Nevím proč je to těm ostatním maminkám tak jedno.
Co se line za hudbu z jejího pokojíčku to už ani nekomentuji, pomalované zdi má taky. Říká si Kikina.

Bibino, že tys tu u nás byla na tajné pozorovací exkurzi, abys mohla napsat deníček??? Tetování a piercing byly u nás  také napřetřes, tak jsem slečně řekla, že až si bude vydělávat a žít sama ať si dělá co chce. Dokud bude žít s námi a budou to naše peníze, které statečně utrácí, tak bude muset držet hubu a krok.
NO a co dělá občas za ksichty, to by stačilo na vydání komiksu.
Když měla v lednu 15, tak jsme řešili nějaký její dárek a ona se strašně divila, že jí nechci dát dárek za 2 500,–. Tak jsem se jí snažial vysvětlit hodnotu peněz. No zírala jako bych byla odněkud z Marsu. Oni dneska berou, že je vše samozřejmé automatické. Vždyť zrovna nedávno jsme tady řešily cosi která z nás koupila za peníze z první brigády a tak.
Já mám jen hrůzu z toho, že to bude s těma dětma čím dál horší a jsem fakt vážně zvědavá jaká  doba bude za těch 10-12 let až nám do puberty dorostou naše květňátka.
Ale zároveň si myslím, že když jsme všechny takové skvělé maminy, tak budeme mít i skvělé puberťáky a bude to nakonec pohodička.

Mějte se všichni fajn, odjíždíme na víkend do UL, kde budu dávat dohromady  sraz ze střední školy po 20 letech od maturi. Prostě pořád musím někde  něco dělat.

Jo a ještě stav dětí není 3:3, ale 4:3 ( Luca, Prokop, Míša a Ondra oproti Haničce, Lucince a Viktorce.) Nebo tím byla myšlena letošní dítka??? :-))))

A nakonec k Et - organizace je tam částéčná. Samozřejmě je organizováno jídlo, ale to taky nemusí být pravda. A co se týče nějakých výletů do okolí - vždycky se nadnesl nějaký plán, nějaký cíl a kdo chtěl jít, šel, kdo nechtěl jít nešel. Většinou to dopadlo tak, že vetšina šla, ale během cesty se tu a tam někdo odpojil a vrátil, někdo zmoknul, tek nešel dál. Prostě žádný pionýrák.
Jediná činnost, která by se mi líbila, aby tam byli všichni je ten karneval. Ostatní je fakt na každém z nás. Takže pojeď.

HAmina

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 16.03.07 11:15

Ahoj,
tak koukám, že včera přibylo další mimčo do kvatňátkove, takže Ondrášku vítej, ať se ti na tom světě líbí, rodiče jsou hodní a bráška taky. A Kuřátku obr gratulace k rychlému ukončení těhu.
A tatínkovi - jo jo, se to nezdá, že ti drobci byli takhle prťaví ;o))  

My na ORL dopadli relativně dobře, ouško se ukázkově zahojilo. ALE - má streptokoka a stafylokoka v nose, ten augmentin je zlikvidoval, takže teď je to OK, ale za 6 týdnů jdeme na kontrolní výtěr. Tak doufám, že tam nic nebude, protože jinak by musel brát nějakou globulovou vakcínu na zvýšení imunity proti těmhle bakteriím a dalším 8mi.  

P+T+cvrček/cvrčková

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 16.03.07 12:04

Teda to jsou zprávy!!! Kuřátko, moc gratulujeme k narození krásného cvalíka Ondráška a přejeme hlavně hodně zdraví, spokojenosti a dlouhá léta:))) a ať se s bráškou Honzíkem mají rádi! :o))) ****
BIBINO-díky za deníček, takhle jsem se zas dlouho nenasmála. Samotnou mě zajímá, kam ten technický pokrok půjde a co za zrůdnou muziku dětičky budou poslouchat… Jinak mám neodbytný dojem, že ne že bys byla špízovat Hamininu Lindu, ale žes velmi detailně popsala svou pubertu…Nemám pravdu? :)))))  U mě tam pár věcí taky dost sedí, i když na piercing nikdy nedošlo a přitom jsem po něm tááák toužila! Ale otec by mě nejprve zabil a pak vyhodil oknem:)))))))) *

STANIO-teda ty máš taky smůlu, ruka, ted noha…snad to splaskne a vv práci to přežiješ…kdy jdeš na tu MD konečně??    

pa a hezký víkend přejem, my zas odpo jedem na chalupu.  

zdraví K+V+kulíšek 14tt

 
evitka
Kecalka 409 příspěvků 16.03.07 12:17

Ahoj holky,

no deníček mi Bibino fakt dostal, smála jsem se tu jak blázen:-) Radši ani nedomýšlím průběh puberty u kluků! Jelikož je tatínek blázen do motorek a všeho co má nějaká kola, a poslouchá punk, tak u nás asi bude puberta o mém neustálém strachu, že se mi kluci někde na motorce zabijou a jestli mi domů nepřijdou pokérkovaný a s čírem:-) I když tatínek vypadá normálně, tak snad to kluci taky zvládnou.

Další peckou je nové kuře na světě! Já myslela, že až na začátku dubna!  Ale Ondra si asi řekl, že už je velký chlapík (to tedy je!) a nebude to zdržovat. Posílám velikou gratulaci na Vysočinu a jsem ráda, že tu mám konečně k sobě jeden ryze chlapský tým! Doufám, že Honzík se s bráchou brzy sžije, u nás je to zatím bez problému, ťuk ťuk. Tak se dej mamčo brzy do pořádku, Ondra ať nezlobí a hezky přibívá a těším se na další zprávičky od vás!

Já jsem dneska měla celkem náročnou noc, Míša nějak nechtěl spát, asi se přespal přes den. V noci střídavě pokňourával a baštil, při přebalování si počůral pyžámko, takže jsem ho musela převlíct, no konečně jsme usnuli až někdy v půl třetí. A v půl sedmý vstával Honzík, plný energie a chtěl si hned jít hrát. Ještě že tu mám tu babi, která se ho hned ráno ujme a jde s ním blbnout. Příští týden tu už budu sama, tak na ty rána se fakt netěším, to bude pro mě spáče náročný…

Začínají k nám chodit návštěvy mrknout se na Míšu, tak se mi tu začínají kupit různé krásné dárečky, s kterých mám velkou radost. Nikdo nezapomíná ani na Honzíka, takže ten je taky na vrcholu blaha a rozhodně se necítí odstrčený:-) Včera dostal od kamarádky vaničku čerstvých malin a hned běžel rozdělit se s miminkem:-)

Příští týden začne maraton po doktorech - Honzík očkování polio a trivivac, Míša poradna, pak další týden Míša kyčlíky, pak někdy já kontrola po šestinedělí… Od dubna chci začít opět s HOnzíkem plavat, přidat se zase k naší staré partě. Domlouvala jsem se zatím předběžně s plavčičí, že tam budu moct brát i mimino a když by náhodou Míša plakal, tak že mi vezme na chvíli Honzíka a bude s ním plavat místo mě. Tak uvidím, jestli to tak bude fungovat. Kdyby to prý nešlo, tak mi vrátí polovinu kurzovného.

No řve na mě trouba, že už má hotový oběd, tak jdeme baštit.

papa

evitka

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 16.03.07 12:18

Kuratkovi moc gratulujeme k narozeni Ondraska ! Prejem at vsecko jde jak po masle a hlavne at jste vsichni zdravi! Jdu se kouknout na fotky.  

Stano - uz radsi nikam nechod a bud doma :) holka zas noha? foukam foukam na bolistku, Rio hladi po cele ,sup a nase Stana rano skace z postele :)  

N.

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 16.03.07 12:37

Nat, raděj ať Stáňa moc neskáče, aby to zas neodnesla nějaká končetina;-))) Btw kde zhruba je ta školička od náměstí? A máme si brát s sebou nějakou výbavu krom papučí? Doufám, že to klapne a zvládneme to, Mates každý den prohlašuje Ostava, vjáček, pojede /> Pa L.

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 16.03.07 12:46

Kuřátkovi veliká gratulace k Ondráškovi ! Ať jste v pořádku a zdraví !

Pravda, že při psaní deníčku jsem se inspirovala sama sebou, naštěstí rodiče byli moudří a věděli, že zákazy na mě neplatí a že si všechno udělám po svým, takže když sem přišla s kérkou, taťka pochválil, jak je to pěkně vystínovaný (inu, malíř…), a spojil se s tatérem a udělal mu webovky. Když sem si nechala dat pírsing do nosa, mamka řekla, že mi to stejně vyhnije, a taky že jo :o)
A když se naši vrátili o den dřív z dovolené, a našli byt plný pankáčů, přetýkajících popelníků, flašek a bordelu, taťka vzal mamku za ruku a řekl, že až se vrátí z večeře, bude ten byt v pořádku a svoje kamarády jim představím. :o)
Kolikrát se divím, že mě nezabili.

Jinak -anušečka je chudáček nemocná, má rýmu a kašel, tak sme zalezlí doma a čmáráme fixama. Už pozná fialovou, zelenou a modrou barvičku.

Bibina

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 16.03.07 12:59

On namesti je ta hernicka zhruba metr :)
Nemusi mit ani papuce, je tam vsude koberec…hracek tam neni nejak prehnane, neni tam zadne odrazedlo zatim jen jeden kocarek o ktery bava bitka :) ale knizky a manasci tam jsou,kostky, atd…asi se bude neco malo tvorit ale Rio vetsiou misto toho trenuje na maraton :) toz tak…beru to tak ze tam bude klid ,bezpecno a my doufam trochu pokecame.  

Tuleni , je to primo na nam. SNP, je tam novy domov duchodcu - nelze prehlednout a v nem to je v prizemi. Klidne prijedte na tech 9 rano at vas aspon vidime,zalezi na tobe jak to zvladnes s deckama…  

N.

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 16.03.07 13:08

Tak jsem ráno měla rozepsaný rychlokoment a Matýsek usoudil, že je čas na opakovaný restart, takže až teď.   Kuřátkům veliká gratulace, to byla akce kulový blesk, jsem zvědavá na podrobnosti. Tak ať jste zdraví a spokojení!   Kris - koukala jsem na předpověď a počasí má být fakt výstavní, jak na sviňu:-) Doufám, že aspoň s tím sněhem to nebude moc akutní, jinak jsem s golfem v pérdeli:-) Uvidím, jaký bude Mates v neděli, pokud ještě nebude ready, tak nejspíš to plavčo vynecháme, aby se dal pořádně dokupy. Takže by případně přicházel v úvahu nějaký dřívější spoj, něco jelo   13:57 (asi brzo) a 14:57 (?). Hele myslíš, že je třeba kupovat místenky do těch vozů pro matky s dětma, jako jestli tam není obsazeno civilníma lidma? A za kočár se platí, nevíš?
Jo a ještě drb, Katka s Lukáškem z kursu je těhule, termín někdy v říjnu:-)   Bibina - hele taky mívám takové kakastrofické scénáře:-) Děti v pubertě dělají přesně to, z čeho se jejich rodiče nejvíc osypávají, takže moje noční můra je, že by nějaké mé dítě např. chtělo chodit do lidových tanců nebo na šachy:-))
JInak jsem zastánce toho, že když už si vymyslí nějakou kravinu, aspoň to s náma konzultovat. Takže řepu barvit na zeleno u pořádnýho holiče a piercing jen do povolených míst a v legálním studiu. Si to maluju, když jsem si tajně píchala druhou dírku do ucha před zrcadlem a mamča si toho všimla díky vlasům až za tři týdny.-))
Občas do myšlení puboše nahlídnu díky neteři a místy je to fakt nářez:-)) Ale přežít se to musí, tak snad přežijem taky.   Et - ještě v rámci přemlouvání - můžem si porovnávat Potterovské teorie a spekulace, co a jak bylo, je a bude, tomu přeci těžko odoláš, literární dýchánek…co? Teta Gyta by se taky určitě přidala;-)  

A jdu vyzkoušet novou pilku na strom, dokud dítko hajá, zdravíme kolektýv
Linda a Matýsek      

 
tulen
Kecalka 321 příspěvků 16.03.07 13:10

Obrovska gratulace Kuratku k Ondrovi. At se mu na svete libi a je zdravy. Jmeno ma moc pekne;.))))  

Hami - skore uz je 4:3, vcera jsem jeste nevedela o Ondraskovi. :-)  

Tuleni

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 16.03.07 13:36

Koukám, že jsem asi včera zprávu o narození Ondry napsal do starého deníčku. Tak to sem radší napíšu ještě jednou. V noci ze středu na čtvrtek jsme odjeli do porodnice, kde se nám v 10:50 narodil Ondra. Termín jsme měli mít až 2. 4., ale i tak má 50 cm a 3770 gramů. Podrobnosti vám sem potom určitě napíše Kuřátko. Honzík vypadal, že si bude s bráchou rozumnět.

Manža od Kuřátka

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 16.03.07 13:40

 AHoj :)  

k denicku…vidim, ze vsecky mame v dobre pameti nase puberty co ? :) souhlasim v mnohem s Alici…deti co delaji pravidelne sport a maji krouzky, tak  uz nemaji tolik casu na blbiny. Na druhou stranu me to behem dospivani dost drtilo,protoze jsem mela potrebu byt mezi lidmi a ne porad mezi individualitami.  Mozna kdybych delala kolektivni sport, ale ten jsem nedelala. Ma to svoje pro a proti jako vsechno.
Myslim , ze malovani nebo hastroseni me vadit az tolik nebude. Taky jsem si prosla nosenim splachovadla na krku a byla desne „:-)“. Me nasi nic nezakazovali, horsi pro me bylo kdyz se nad mymi excesy bavili a smali..to me pak preslo docela rychle. Jit proti me zakazovanim, bylo by hur. Kamoscin otec byl jeste lepsi, zeptal se me jestli si ke splachovadlu nevemu na hlavu i jejich zachod :)
Co se tyce barveni vlasu a podobneho niceni pokryvky hlavy…no asi radeji investuju do dobreho kadernika a kvalitni barvy nez aby si deti znicily nadobru svuj vlasovy porost. Stejne jim to nejaky vrstevnik bodre zhodnoti a me ubyde prace zaskodnika. :)
U hudby se rada priucim :) Nasi si velmi radi prozpevovali Jede traktor je to zetor jede ho  hor orat brambor…hudba problem nebude. Manzel je schopen si nastudova a naposlouchat kde co takze se nebojim…
Kerka a piercing…nausnice mi pichala kamoska doma v osme tride a nasi byli v klidu. Kerku mam tak od 23 a taky v klidu. Bratr si propichl sam jak oboci tak bradu a kerky si nechal delat postupne.  Jedine co nase drtilo byl jeho uces nahore vlasy pod tim vyholena hlava.....no a ted je na centak a stresuje ze bude plesaty po otci hehehe.
Ja osobne mam strach z toho, aby se mi dite nedostalo do sekty, aby se nepridalo ke skinum, aby si nezacalo pichat a aby se z nej nestal vycurany parchant.No a samozrejme, aby neonemocnel necim zavaznym..proste bojim se veci ktere za boha neovlivnim.  

Nu coz, snad zvladnem byt IN co nejdele to pujde a doufam ze se  z nas nestanou uprdeni duchodci driv nez v 80 :)  

Nat    

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 16.03.07 14:10

Vítek kupodivu ještě spí, tak nakukuju…  

Když na plavčo nepůjdete, tak bysme mohly jet dřív, ten vlak ve 3 ale možná nestihnem, než se V. vyspí a nasvačí , přebalí a než se dostanu na nádr…:/// co se týče matek s dětma, tak ani nevím, zda to všechny mají, můžu se zeptat u okna na nádru těsně předtím. Můžem si taky připlatit první třídu, tam bývá volno určitě…já jsem nad tím ani moc nepřemýšlela, stejně do přerova je to kousek, tam se většinou přesedá a na tu hodinku do Ovy snad najdem normální kupéčko, kde nebude moc lidí. Aspon ti budou mít zábavu. Řešila bych to až na místě… golfáč teda neberu, zvažovala sem pro i proti, ale představa, jak ho s tím pupkem tahám do trmvaje a zpět, nedejbože narvané a nikdo nepomůže, nic moc. a budu mít během těch dvou dnů dost přesunů, tak si Víťu kdyžtak hodím za krk:)))  

ad Katka-no to je super, a bude zas chodit k Radmile? Pamatuješ si na břišní tanečnici Páju? ta chodila do naší skupiny a je v 11.tt a taky TP v říjnu:)))dnes jsem u ní byla:))))) taky chce chodit k Radmile, ale nevím, jak to dopadne. protože další kurzy jí začínají v dubnu a čtvrtky má už totálně obsazené a jinak zbývá středa, což je pro mě ten nejblbější den:///Manža je v práci a na tenise a to mu brát nechci, babi pravidelně nepohlídají, notabene když je to do večera i s koupáním. Leda bych poprosila Evičku, co mi občas hlídá… a Radmila říkala, že když to vyjde, budou ty kurzy v dubnu už v jiných prostorách kousek od nynějšího MC a budou v úterý a čtvrtek. Jenže úterý zas nemůže Pája, neb v MC vede břišní tance:/ tak aspon kdyby Katka chodila…Každopádně to chce, aby Radmile volala dost brzo, má asi dost zájem…
Jinak Paja říkala, že Katku potkala s Lukym kolem vánoc a ta byla vysmátá a spokojená , že malý je hodný, spavý a tak:))) hele nepřidáš se do party? :))))

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 16.03.07 14:13

jo a k Harrymu, už ti to chcu dlouho napsat…taky jsem mu propadla:)))nejdřív sem vůbec neměla zájem to číst, pak když loni v srpnu s námi jel můj 15letý brácha na dovču na chatu, tak mi je vzal první dva díly a já četla a četla a už jsem nepřestala, dokud nepřečetla všechny, co vyšly:) tenkrát to šlo v poho, byl srpen, seděla jsem venku s kafíčkem, Víťu u prsa a četla:) a netrpělivě čekám na ten poslední. Jinak filmy jsou v porovnání s knížkama o ničem, nebo teda ty efekty jsou fajn, ale není tam, spousta věcí řečeno, knížky jsou jako vždy lepší:)

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 16.03.07 14:21

hehe tak splachovadlo sem teda nenosila. Zato sem měla období, kdy sem chodila do školy v otcových nových modrých montérkách s jasně oranžovýma přeskama:)))  

Piercing jsem teda měla jen v uších, to naši přežili, ale já toužila po nose, obočí a pupku. Do pupku vzhledem k nevypracovanému špeku jsem si ho dát nemohla, obočí a nos by otec nepřežil. On udělal skandál, když sem si v 16 obarvila vlasy, a to prosím normální hnědou barvou:)))he he on je trochu konzerva.  Pořádně sem to rozjela až na kolejích, bo naši mě furt drželi zkrátka. Tam to byl mazec. Před našima sem doma hrála celkem slušnou holku. Jenže když se mi ve 20 vdávala v ově sestřenka, byla tam celá moje rodina ale také spousta jejích kámošů, co jsem znala z pařeb, tak sem se zapomněla, kde jsu, a ukázala se v pravé podobě…Svatbu sem málem nestihla, bo den předtím byla nějaká pařba, bylo mi strašně blbě a vypadal jsme hrozně, chtěla jsem to přepít a ožrala sem se tam jak dán, pak kouřila-cigáro v každé ruce a tancovala erotické tance na písen „Zlato, pojď na to, ať to stojí za to“  :)))))no otec se mnou po svatbě půl roku nepromluvil, málem mě vyhodil z domu:)))a hlavně mi nedal celou tu dobu ani kačku, máti musela potají mi dávat, abysme na VŠ neumřela hlady:))))) a zbytek rodiny řešil, zda nemám nějaký problém s alkoholem:))))při­tom to byla del mého tehdejšího měřítka normální pařba:) ale ted už to samo vidím jinýma očima, ale jsem ráda, že sjem ty roky zažila a užila si to, ted jsme na to o víkendu vzpomínaly s holkama na chalupě a staršně se nasmály, bylo to moc fajn:)))a jsem vybouřená, nekouřím a téměř nepiju a chodím v 9 spát.  

U svých dětí mám trochu starch z těch věcí, co píšeš ty, navíc děda byl mírný notor a Frantův otec a strýc jakbysmet, tak to máme z obou stran://

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 16.03.07 15:15

Jojo, já jsem zas vymetala rockové kluby v červené kostkované sukni na zem, košile po kolena, na krku tisíc korálů a k tomu případně na hlavě červený šátek s černýma punťama a traktory na nohy:-)) Taky jsem si užila, naštěstí opic proběhlo jen pár a kouření aby se neřeklo, trávu občas intelektuálně na koncertech, krátké mikádo a jeden pramen dlouhý…šmankote já si snad půjdu prohlídnout svoje stoleté fotky :-)))
A kdo ví, jak skončil klub Cihelna, bašta mého mládí, Nat nevíš?
ad muzika - taky strach nemám, co budou děti poslouchat, jedině pokud to nebude nějaká nástavba tuc-tuc, tenhle žánr mi moc lebka nebere. NO uvidím, teď se tu chvástám, jaká chci být pokroková matka a za pár let budu Matesa valit po hlavě, že místo do hudebky chodí hulit do parku:-)))   Kris - na Matýska je těch 15.00 taky celkem brzo, teď ještě koukám, že jede i 15:57, to by se event. dalo, ne?
Pa L.

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 16.03.07 16:11

si proste úžasná;o))))

 
Lůca6
Nováček 6 příspěvků 16.03.07 16:37

Obrovská gratulace Kuřátku a Ondráškovi!!!

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 16.03.07 21:45

Tak Cihelna uz nefachci podle me…taky jsem tak chodivala ,ale jen na vybrane akcicky. Treba divadlo Beruska nebo Teatr Novgoroda …no jo tehdy to byli koralkari,batuz­kari,batikari  a nosici splachovadel :) My spise chodili do Sklepa nebo THC, bylo to blize a bezpecnejsi, Ted uz je profalkla Stodolni, kde neni o co stat. Nevim proc je z toho kde kdo paf. Je par hospod,kde vzdy zajdu kdyz je cas , ale ty tam byly jeste kdyz podelana stodolni byla ulice rozborenych baraku.    

A co mas proti lidovym tancum a sachum? Na sachovy turnaj jsem se prihlasila v prvni tride v patek odpo a vecer me to otec musel naucit hrat ,protoze v sobotu se zacinalo. Nejvic si se mnou  uzili na zakladce,bo jsem chtela byt vsude a kdyby byly pobliz lidove tance na tutti jsem tam. Fakt renezancni clovek. Na gymplu jsem mela problem je jednou denne pozdravit, to me vetsinou vycerpalo az do vecera takze me videli jen rano :)  

No tak jsem zvedava co se vyklube z mych deti jednou :)  

N.

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 16.03.07 22:32

Nat - ty seš taky éro !

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 17.03.07 00:05

Moc moc moc gratuluju kuřecí rodince k fungl novýmu miminku. Ať se má Ondráček k světu, je hlavně zdravej a s celou rodinkou se mají fajnově. Zdravím i „troufalýho“ manžu, kterej suprově poinformoval a i fotky vložil. Honzíkovi pohlazení a Kuřátku pozdravení.
Ten letošní 15. březen byl nějakej ultra plodnej. Narodil se ještě veleobřík u Apolináře mojí nej kámošce od základky (Leoš, 54cm, 4,60kg!) a kámošce, další spolužačce, co u mě dnes byla, neteř Anička normálních rozměrů :-)
Kromě toho oslavil ten den 1 rok klučík druhý kámošky, co jsme dnes měli školní babinec a můj dobrej kámoš - spolužák má ten den taky narozeniny. Takže úroda.
Fajn weekend
 Ráďa

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama


Reklama