Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Květníček - 32. díl - Výbavička II., zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Ili
1486
4.11.05 09:50

Jéééé, srazíííííííííík!!!
Huráááááááááááááááááááá!!!!
Kdy a kdéééééééééé???
Už se těšííííííím!!!

:-)))))
  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 09:53

Ili - to jsem ráda, ze si někdo mýho metříku všimnul:-)) Irušce jsem to musela doslova nacpat na icq:-)))) no jo no…kýčovitý holubičky,ale tak chtěla jsem mít svatební a jiný se mi nelíbil a stejně to není ono, lepší je ten PRAVEJ těhulkovskej.
Jo jo, uz se nám to blíží,ale co teprve Metýsce, ta už to má doslova za rohem:-)

Sraz zatím není vůbec domluvenej…máš nějaký nápad kdy a kde?

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 09:55

Nemám, ale už se těším :-)

  • načítám...
  • Zmínit
970
4.11.05 10:05

Sunn, mozes omrknut este raz tu adresu?? Nefunguje mi :o((( Inak dik za tip, kadernika by som potrebovala :o))
 Sonyay

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 10:12

SONYAY - opíšu ti to celé:
pan božský
Jeden z nejtalentovanějších kadeřníků a hair stylistů Martin Horňanský, autor mnoha obálek Dolce Vity, si otevřel vlastní podnik v rodné Bratislavě. Jeho mottem je nepodléhat módnim trendům a individuální přístup ke každému zákazníkovi s velkým ohledem na kvalitu jeho vlasů, přání a dosavadní image. Proto se jeho nový salon stal hned po otevření nejvyhledávanějším místem ve městě! Martin zde kromě svého talentu nabízí také kvalitní vlastovou kosmetiku, masáže nebo manikůru.

Kadeřnictví Horňanský, Laurinská 11, Bratislava
tel.: +421 254 432 418, ceny za střih: stylist od 600 Sk, senior stylist od 1000 Sk, director stylist od 1500 Sk, více info na www.kadernictvo.comwww.hornansky.sk

(Pálky jsou to tedy slušné, chlap pěkný! web mi nefunguje…)

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 10:15

nenapínej!!!!!!!! KLUK????????

  • načítám...
  • Zmínit
1207
4.11.05 10:17

Květulko,já to četla se zaatjeným dechem…tak co???

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 10:18

Květulkoooooooooooooooooooo to neplatí, nevydržím to
TAK HOLKA????????

  • načítám...
  • Zmínit
1207
4.11.05 10:19

Já si myslím,že holčička…
Už nás nenapínej,už mě z toho bolí břicho:))))))

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 10:21

néééé napínání nééé, vyklop to Květulko prosím prosím

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 10:22

Jé Meggie, ty jsi beruška a všechno si pamatuješ! S Amélií jsem byla minulý týden (možná už předminulý, to to letí) koupit testík, že MS nedorazila ani 31 DC. Nic neukázal. Pak mrcha dorazila. Ale Amélie ani nebyla naštvaná, říkala, že chce doma stejně lvíčka (znamení), takže proto to nevyšlo :-))) Jenže teď má svou polovičku doma se sádrou, tak to jejich snaženíčko nebude tak jednoduchý… Ale chtěly bysme to těhu mít ve stejnou dobu…
Taky se vám musím svěřit (Amélie nečti) že si o mě Amélie myslela, že jsem magor, když jsem tu denně s vámi a tolik to snaženíčko prožívám. Ale myslím, že díky prvnímu neúspěchu se dostala do stejného stadia jako já a už mě snad chápe :-)
Sunn, máš pravdu, Metýska už to má opravdu „za rohem“ :-))) To je tak krásný období - před svatbou. Hned bych se vdávala znova. Samozřejmě že s tím samým chlapem!!! :-)

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 10:24

Květulééééééé, tak už to řekníííííííí!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 10:25

KVĚTULKO - MOC MOC GRATULUJI K ADÁMKOVI:-))) Tak přeci je to kluk:-))) Hned to jdu napsat do seznámku. Jupíííí máme prvního kluka v deníčku a až se narodí, to bude slávy:-)

  • načítám...
  • Zmínit
970
4.11.05 10:25

No taaak aj ja som zvedava :o)) Strasne

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 10:25

Květulko, tak gratuluju k Adámkovi!!!! Teď už můžeš nakupovat do modra, viď.
A vlastně taky koukám, že můj první těhu-tip vyšel!

  • načítám...
  • Zmínit
1207
4.11.05 10:25

tak to strašně gratuluji k pindíkovi-Adámkovi:))))
Tak jsem se netrefila.

věřím,že musíte být štastní,já sjem byla taky,když jsme četla tvůj příspěvek.Je to nádhera.))))

te´d můžu jít konečně na záchod:)))

  • načítám...
  • Zmínit
970
4.11.05 10:27

Jeee Kvetulko aj ja gratulujem… takze dievcata hadali spravne :o)))) Jeee Adam to je krasne meno :o)) Tak ze posielam pusinku…
pa sonyay

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 10:30

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK

TĚHULKY**** (11)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TS 5,05(C.BabyPlan) + ADÁMEK (březňátko) TP 16.3.06
Lucici - /80/štír/Pelhřimov/vd/TS 7,05(Gravital, Utrogestan) + Bombardonek (dubňátko) TP 5.4.06
Martina22 - /82/váhy/H.Králové/vd/TS 6,05(k.list,C.BabyPlan) + mimi (dubňátko) TP 7.4.06
Danka - /76/beran/SR/vd/TS 7,04 + mimi (dubňátko) TP 15.4.06
Pupula - /77/kozoroh/Ostrava/vd/TS 7,05 (k.list,Gravital,Utrogestan) + Piškotek (dubňátko) TP 15.4.06
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/ TS 6,05(C.BabyPlan,k.list) + Kulišátko (dubňátko) TP 16.4.06
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS 8,05 (C.BabyPlan) + Bubáček (květňátko) TP 6.5.06
Kasia - /78/blíženec/Olomouc/vd/ (kys.list.) TS 7,05 + kaštánek (květňátko) TP 29.5.06
Karinn - /84/střelec/Chrudim/vd/ (C.BabyPlan,kys.list.) TS 7,05 + šmudlínek (květňátko) TP 31.5.06
kanadanka - /80/rak/vd/ TS 6,05 + pípáček (červňátko) TP 12.6.06
zuzka25 - /80/lev/Bratislava/vd/ (kys.list.) TS 7,05 + žubrienka (červňátko) TP 14.6.

**SNAŽILKY*** (16)
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
aeg - /80/blíženec/Most/vd/ (kys.list.) TS 12,04
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/ (C.BabyPlan,Sarapis) TS 5,05 posl.MS 31.10.
kopretinkaa - /80/beran/Neratovice/vd/ TS 6,05 neoč.MS 8.10.
berunka1 - /75/lev/ZL/ (C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 19.10.
Hanule - /83/blíženec/Most/vd/ (Mamavit) TS 7,05 neoč.MS 13.11.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list, C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 12.11.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 6.11.
midnight - /79/štír/Vysočina/vd/ (kys.list.) TS 7,05 neoč.MS 8.11.
misenka - /80/Mlada Boleslav/ (vit.od Swissu) TS 7,05 neoč.MS 11.11.
Semeda - /78/kozoroh/Neratovice/vd/syn Filip 2r./ TS 7,05 posl.MS 19.10.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (kys.list.,hořčík) TS 7,05 MS 20.9.
coobie - /78/rak/Praha/vd/ (kys.list, C.BabyPlan) TS 8,05 MS 3.10.
Luciphanda - /vd/TS 8,05
Terka62 - /78/štír/jižní morava/vd/8,05 neoč.MS 12.10.
lipanka - /80/beran/Mělník/vd/ (C.BabyPlan) TS 9,05

SKORO-SNAŽILKY (15)
metyska - /81/vodnář/Praha/svatba 26.11.,13hod./ (kys.list, Mamavit) TS 10,05
Radunka - /78/beran/Chrudim/vd/ (C.BabyPlan) TS 11,05
KLucka - /82/panna/Liberec/sv/HA/ TS 12,05
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (kys.list.) TS 12,05
Kachynka - /80/štír/Budapešť/ (C.BabyPlan) TS 2005
Mili - /75/beran/Záp.Čehy/vd/ (kys.list.) TS 2005
sisina - /73/střelec/Brněnský kraj/sv/ TS 2005
Lenka007 - /74/blíženec/Havířov/vd/ (kys.list.)
sunn - /79/vodnář/ČB/svatba 20.1.06/ TS 1,06
jahudka - /79/vodnář/Liberec/sv/ TS 6,06
Neffy - /75/beran/Praha/sv/ TS 7,06
sonyay - /80/ryby/Bratislava/sv/HA/ TS 2006
carisa - /77/kozoroh/Praha(brzo Třeboň)/sv/HA/ TS 2006
mirabelka - /82/Sever SR,nyní Německo/vd/ (Sarapis)
Radula - /78/panna/ČB/sv/ TS 2006

(Nový deníček vychází v úterý 8.11. od sonyay, 15.11. Neffy, 22.11. sunn., 29.11. carisa,
novoroční deníček má zamluvený Metýska.)

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 10:48

No midnight, jsem taky ráda. Docela logicky. Už se těším na víkendové nicnedělání. Malý úklid, kamarádce melír, ostříhat manžela, nějaký nákupy jinak nic… pohodička.
A jak to vypadá u tebe? Budeš př. týden testovat? Nebo teď nevím, jestli mi něco neuniklo :-)

  • načítám...
  • Zmínit
474
4.11.05 10:54

KVĚTULKO, blahopřeju k Adámkovi. To musela být paráda, ten UTZ. A hurá, taky jsem dobře tipovala. Jen je škoda, že jsme neurčily žádné výhry. Ale i tak mám radost z tipovačky. Je to zábava.

KYTIČKY, já je mám ráda, ale zapomínám zalévat. Pěstuju pořád myrtu. Naposledy jsem ji měsíc nezalila a celá uschla. Měla jsem už asi 25cm stromek. Tak jsem všechny ty lísky oloupala a skusila do halouzek střihnout. Vevnitř to bylo ještě vlhké. Tak jsem to celé ostříhala tak, abych se dostala na všech halouzkách do živého. Pořádně jsem to zalila a čekala jak magor. No a 14 dní a začaly se klubat nové lístky. Myrta je pomaličku celá zelená. To je, co? Ti největší kopýtka jsou těmi nejlepšími zahradníky, že?

Vánoce. Už se taky moc těším. Ale nejradši bych pomalu začala kupovat dárky, ale nevím co. Jen pro Vendulku jsem vybrala přes net takové plyšové otvírací jablíčko. To měla kamarádka a moc se mi to jako hračka pro dítě líbilo http://www.broucek.internetshopping.cz/ v oddíle Zábava, Hračky, Jablíčko ANNDY. Jinak fakt teda nevím co komu a hlavně za co.

Ale moc se těším na hory. Budeme mimo civilizaci, uprostřed hor, doufám sněhu, zimy a ledu. Hurá. To miluju. Poneseme zvířátkům kaštánky a jiné dobroty…

SUNN, jsi se ptala, jak mi je. Včera jsem prohlásila, že takto se žít nedá. Byla jsem 8× s průjmem a vždycky jsem z toho totálně fyzicky vyčerpaná a unavená. Připadám si slabá jak moucha. Ať už je pondělní verdikt jakýkoli, hlavně až už tohle trápení skončí. A jestli těhu dopadne špatně, vůbec nechci pomyslet na to, že bych se měla snažit znovu a zase tohle s nemocí prožívat. Fuj. Radši ne.

Kasia

  • načítám...
  • Zmínit
672
4.11.05 11:22

Byla jsem teď v tiskárně kvůli prospektům. a meli tam hrozný smrad. Meggie moc jsem na tebe myslela, že v tom sedíš i s Kulišátkem. Ale asi už seš zvyklá, že?
Jezdím pro adventní věneček - na stůl do květinářství naproti hřbitovu a vždycky si tam vyberu. dělají i na objednávku, řekneš si jak to chceš - velikost, svíčky, ozdoby a oni to nachystají. na dveře dáváme také uměly. I když zrovna letos uvažuji, že si necháme udělat živý. Máme docela velké vstupvní dveře a ten umělý věneček je takový malinký. Mám pocit, že by nebyl ani vidět.

Sunn: myslela jsem ten „výcuc“, co jsi nám sem včera dávala. Máš pravdu, chtělo by to další těhulku.

Květulko: gratuluji k Adámkovi, krásný chlapeček s ještě krásnějším jménem.
A už je to „macek“. Teď už jenom hezky porostete:-)) Užívej si to jak nejvíc můžeš.Posílám pohlazení.

Ili: taky jsem chtěla lvíčka, ale to už letos bohužel nebude. No asi bych v konečném důsledku brala všechno, hlavně aby už to bylo:-)) Třeba Vám to s Amélií vyjde. Já si myslím, že ze začátku to žádná moc neprožívá a jak se dostaví první „nezdary“, tak myšlenky začnou běhat…myslím, že Tě brzy pochopí úplně amožná se k nám i přidá:-))

Eva

  • načítám...
  • Zmínit
379
4.11.05 11:26

ještě k těm kytičkám já jsem si koupila v jednom obchodě takovou malou plechovku jak s limonádou, akorát že vevnitř byly nějaký piliny a má se to zalévat a vyroste kytička, takový překvapení, protože nevíš jak bude vypadat. píšou tam něco o tom, že se o ní staráš jako o přítele nebo co. no mě vyrašili tři výhonky, jenže za 14 dní mi postupně uvadly, myslím, že spíš uhnili, tak je to škoda, ale stálo to jen 60,– tak nevadí. možná to zkusím ještě jednou. bylo to zajímavý.
Jo Kasio hezky jsi mi to napsala, je fakt, že ten muj se taky hodně zlepšil, když jsem ho poznala, tak nevydržel poslouchat někoho dýl jak 3 minuty, pak už ho nevnímal, a teď je schopnej naslouchat klidně hodinu. Takže je pravda že to chce čas. I brácha mi říkal, že ze začátku ho moc nemuseli, ale postupem času se zlepšoval a na každý akci je to s nim lepší. Alespoň je výhoda, že já se na něm snažím pracovat :-) a o všem mluvit a mluvit, znám páry, který nejsou schopný si popovídat (viz můj brácha) a tak mají vlastně problémy díky tomu že nekomunikujou.
No jinak to vypadá, že se ze mě stane skoro-snažilka, dnes jsem dostala doporučení do lázní a jestli mi ho potvrdí tak pojedu a to do tří měsíců a asi by nebylo dobrý se snažit, kvůli těm procedurám. tak nevim, je mi to na jednu stranu hrozně líto, tak nevím, jestli jet, nejet, nebo jet a snažit se i přes to a když budu těhu tak chodit jen na půlku procedur, ty co nevadí, nebo se nesnažit další tři měsíce vůbec. což nevím, jestli zvládnu. ach jo, nevím co dělat. stejně si myslim, že i kdybych se snažila, tak to nevyjde, tak proč to nezkoušet. jo a ono to pak vyjde a co potom, že jo? No dám vám vědět, jestli mě přesunout o kolonku níž.
Takže k tomu srazíku, dala bych to tam co minule, ale nevím, kdy pojedu do těch lázní, takže nevím zda dorazím, snad jo.
Sunn metřík je opravdu krásnej, takovej něžnej.
Květulko, hrozně moc gratuluju ke klučinovi, musíš bejt hrozně šťastná viď?

  • načítám...
  • Zmínit
672
4.11.05 11:28

Midnight: děkuji moc. POdle BT a hlenu jsem poznala ovu i při zkracování cyklu, ale mě teplota při příchodu MS neklesá, až v průběhu ní, ale je to prý normální.
Jsem odhodlaná počkat ještě dva tři cykly a když se nám nezadaří tak s teplotami zajdu k Dr. a asi si nechám udělat ty profuky. brrrrrrrr. Ale co bych pro mimi neudělala.
Máš pravdu, že dáreček by to byl nejkrásnější. Kéž by se vám zadařilo taky:-)) Držím pěstičky. Máš taky ten pocit, že těch 7 měsíců snažení hrozně rychle uteklo???

  • načítám...
  • Zmínit
764
4.11.05 11:49

Ahojky cunecky!

Koukam,ze vcera jste rozebiraly pokojove kyticky,tak to je moje vasen mame je uplne vsude a bohuzel uz se nam do bytu dalsi nevejdou:((Manzel mi porad nadava,ze me s tim vyhodi:((Jak jste se nektera ptala na ten bambus tak ja ho mam take ve vaze a normalne jsem ho zkratila,protoze hrozne trcel z ty vazy a v poho.

Irucho-dekuji Ti za video bubacka,uplne super,nemelo tam miminko nahodou skytavku,tak nejakpravidelne nadskakovalo:))

Kvetule-strasne moc ti gratuluji,moc ti zavidim,ze uz znate pohlavi ja uz se take nemuzu dockat.a i ti trosku zavidim toho kloucka ja bych si ho take prala a vnitrne vim,ze je tam holcicka no uvidime:))

Tyndo- tu soutez vubec neznam ,ale kazdopadne ty jsi moc sikovna cunecka gratuluji

Holky tehulky take vas obcas jeste poboliva brisko jako kdyby jste tammely natazene vazy?Ja to dneska docela citim a je to neprijemne

Pa Lucici 19tt

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 12:22

Květulko - máš moc hezký podpis:-))

Cobbie - být Tebou,taky jedu do těch lázní, pokusím se vypnout…relaxovat, nabrat sílu a odpočinout si a uvidíš, že pak se zadaří. Takhle se jen budeš stresovat,jestli se to povedlo,jestli to mimi případně neublízí,jestli jsi nemela pockat, jestli jestli…a takhle ty tři měsíce utečou jako nic a připravíš se krásně na těhu. Buď pozitivní čuněčko - kvůli sobě a tomu miminku co přijde. Máš mou podporu a fandím ti!

Kasio - je mi líto,že musíš takhle trpět a ta nemoc… opravdu se to nedá něčím zmírnit v těhu??? Přírodní léčba, ne jen doktoři s práškama??? Asi už jsi vyzkoušela hodně,vid? A ještě víc jsi toho zkusila o čem mi nemáme ponětí,ale určitě existuje něco čím se to dá obrátit k lepšímu *

Meggie - jsem moc moc zvědavá co budeš mít ty, 11dní uteče hodně rychle. Tak holčička???

midnight - třeba už bude příští týden všechno jinak, ms nepřijde a rázem se u vás všechno změní:-)
Nějak se mi zdá, že evik a midnight budou těhu nastejně:-))
Přála bych vám to holky všem,ale užívejte si i tohle krásné období snaženíčka..pak už přijdou starosti o mimi, porod…málo spánku:-)))))

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 12:27

Ještě jeden svatební dotaz - co jste si nechali vyrýt na prstýnky???

  • načítám...
  • Zmínit
91
4.11.05 12:30

Květul - gratuluji moc, moc, moc k chlapečkovi. Je určitě nádhernej.

Kasio - autíčko je Ford Ka třídvéřový v plné výbavě :-)

Sunn - musíš číst Jihočeskou zrovna dnes (již 3 a doufám že poslední článek) a pak se nemusíš spolčovat s Carisou :-)

Cobbie a všechny ostatní co jste trošku soutěživý - soutěž se jmenuje Účetní roku (www.ucetniroku.cz). Může se tam přihlásit každý. Nejdříve probíhá kolo na netu - otázky ze zákonů týkajících se účta, když odpovíš dobře, postupuješ do dalšího kola. Další kolo je taky na netu, zase otázky ze zákona, ale musíš být mezi prvníma 100 co zodpověděli správně. No a pak postupuješ do finále na Invexu. Tam je 2-hodinový test, zase otázky ze zákona a pak 5 příkladů.

Holky děkuji za gratulace. Ale kvůli tomu jsem to nepsala, já chtěla jen ukázat, že i na obyčejnou holku jako jsem já se může usmát někdy štěstí. I když nevím jestli je to štěstí, jsem z toho autíčka děsně nervózní.

PS: MS stále nikde ?!

Tynda

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 12:33

Tyndo - tak snad vyjdou //

Hihi, tak příští rok přihlásíme do soutěže NEFFY :-)))

  • načítám...
  • Zmínit
379
4.11.05 12:44

jo já jsem děsně soutěživá. v životě jsem vyhrála lístky na Evitu (ty jsem prodala), skleněnou nádobku na olivový olej a uvnitř ještě vinný ocet, minulý měsíc knihu Pod peřinou a energy drink jo a před půl rokem poukaz do kadeřnictví na 1000 kč, ale jen mě ostříhali a dali výživu na vlasy - je to hrozně drahý, takže navíc nezbylo. jsem zaregistrovaná na všech soutěžních portálech. jo a řasenka od rimmelu mi nepřišla. taky bych chtěla vyhrát něco většího, jako mobil, skůtr, zájezd, ale toho se asi nedočkám

  • načítám...
  • Zmínit
672
4.11.05 12:47

Že by tady na dveře klepaly //:-)))
Už by bylo záhodno se trošku rozrůst.

Sunn: díky že nám s midnight tak hezky přeješ:-))

Květulko: moc Ti to s Adámkem na jednom řádku sluší.

Meggie: myslím, že to je to novější, mám pocit, že když jedu od nás (od Vyškova) tak je to až to druhé, ale asi bych kecala. Až tam teď pojedu řeknu Ti název, jo???

Midnight: je to kvůli tomu, že jsem měla operovaný slepák a trpím na občasné bolesti v podbřšku. Dr. mi říkala, že je to možné, že je tam srůst, který mě tahá a taky by mohl zabránit otěhotnění, chtěla mi to udělat preventivně hned, ale já jsem byla srabík (prý to toiž dost bolí) a zatím jsem to odložila - sama sobě vnitřně, že až po půl roce snaženíčka. A vidíš už je to 7 měsíců a já si teď říkám až po Vánocích, no uvidíme:-)) Třeba se nám zadaří i tak, že jo:-))

  • načítám...
  • Zmínit
534
4.11.05 13:15

Sunn - na prstienkoch máme vyryté meno partnera a dátum svadby.
Zuzka - no s tehu-oblečením … problém. Dnes som našla link na www.ma-ma.sk. Vyzerá to celkom zaujímavo, asi by som tam niekedy zašla pozrieť. No a včera som stretla moju švagrinú - hroozne dlho sa nám nepodarilo stretnúť a pochválila sa mi, že si kúpila nové nohavice. Ona mi ich ukáže a to boli tehunohavice!!! Tak som sa dozvedela, že je tiež tehuľka a že čakajú bábo pár dní pred nami! Takže mama bude naraz dvojnásobná babička. Som z toho úplne paf. Teda strašne natešená, lebo som im to hrozne priala. Ani sa nehnevám, že nám to nepovedali - mali sme sa už predtým stretnúť a nejako to nikdy nevyšlo a že nám to nechceli len tak posielať SMSkou.
No a tie nohavice si kúpila v Poluse - sú to rifle, ale boli hrozne drahé - stáli 2000. Že vraj sú tam dva obchody hneď na prízemí pri Carrefoure, jeden z nich je Popoluška a druhý nevedela. A v tej Popoluške ich kúpila a že boli najdrahšie zo všetkého, čo tam mali. Len som sa nespýtala, čo stáli tie ostatné. Tak prípadne skúsim zájsť v dohľadnej dobe aj tam.
Neviem kto to písal o kvetinke z plechovky - mám doma takú ozdobnú rajčinku a zatiaľ žije. Už je povyrastená, mali by tam byť aj malé ozdobné rajčinky, tie tam ešte nie sú. Inak ma to tiež dostalo - rastlinka v plechovke…
Květulka - super, že je Adamko v poriadku. A že už vieš, že je to chlapec. Ako som už písala, my si to chceme nechať ako prekvapenie, tak dúfam, že nám to doktor omylom nevytrúbi.
Tynda - gratulujem k autíčku a k výhre v súťaži. Si určite veľká šikulka.

Danka

  • načítám...
  • Zmínit
1182
4.11.05 13:23

Kasia - vůbec nepochybuju o tom, že pokud bude třeba, brzy se pustíš(te) do dalšího snažení. Jsi-li jen z poloviny tak silná, jak vyznívají Tvoje příspěvky, budeš mít na to vůle až až. Taky jsi blíženec a protože s mojí nejlepší kamarádkou - blíženkyní, jakousi zkušenost mám, jsem přesvědčená, že když jeden blíženec v Tobě bude unavený, druhý ho potáhne dál. Jistojistě najdeš sílu, Ty jo. K té zkušenosti - ve 23.týdnu samovolný porod (bez příznaků), bylo to před 7měsíci. Do 3. měsíce tohoto nešťastného těhu ležela - jen, protože nic proti blikání nezabíralo. Prožila si tedy hodně krušné chvíle. Jak myslíš, že je to dnes? 10týden, stále vleže - „jestli mě to zvracení nepřejde, tak chcípnu.“ Takže po té nedávné hrůze do toho šla velmi rychle znovu a to přesto, že věděla, že nejspíš stráví celé těhu v nemocnici (zatím je doma) v poloze ležmo a hroznými nevolnostmi.

  • načítám...
  • Zmínit
672
4.11.05 13:27

Meggie: tak to je určitě ono. Snad se letos nepokazí, když už jsem jim udělala takovou reputaci:-))

Holky, co máte zájem o CA v Brně, vím o dvou, jedno je v Olympiia druhé ve Špalíčku (u náměstí Svobody).

Sunn: my máme na prstýnkách taky křestní jméno a datum - to je u chlapa obzvláště praktické, může se dle potřeby podívat:-))

  • načítám...
  • Zmínit
1182
4.11.05 13:33

Květule - GRATULUJU k chlapečkovi. :))

Cobbie - taky bych 100% jela. Je pro to mnoho důvodů. Jednak dnes moc lidí lázně nedostane, je obrovská škoda nevyužít takové šance. Další důvod je třeba, že 3-6 měsíců před těhu se má vyléčit každý zdravotní problém - v ideálním případě samozřejmě. A tak když máš tu možnost, proč nevyužít a nezařídit si tu ideální situaci? Jéééé, Ty se máš..... Já chci taky. V lázních jsem též byla několikrát a tam mě a moji polovičku přepadla ta vzájemná láska. To už je dávno…

Tynda - mooooc gratuluju. Takováhle výhra, ale je je za zásluhy. Tak to nemám šanci. :))

  • načítám...
  • Zmínit
1182
4.11.05 13:40

Sunn - opovaž se mě přihlásit na nějakou chytrou soutěž!!! Jsem šťastná jak blecha, že mám za sebou všechny zkoušky certifikace účetních, teď mě straší zkouška anglická a žádné další testy momentálně fakt nechci. :(((
Ale dnes jsme psali další test a jsem za „chytrou.“ Mám psaní na 90%, jenže to byly testy - výběr ze 4 možností. Tak to se mi dařilo, intuice mi poradila vždy tu správnou. :DDDD Ale jak mám porozumět slyšenému, nebo psát sloh, tak klesám hoooodně hluboko. :)) Musím se už fakt začít učit.

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 13:55

Sunn, taky tam máme jména a datum. Pavel tam chtěl Ilonka, to jsem řekla že nechci, má tam Ilona. Taky tam chtěl SPARTA PRAHA ale zlatnice mu to rozmluvila :-))) Dám ti pro inspiraci fotku do mailu.

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
4.11.05 14:04

Jasně jasně :-))
On si tenkrát dělal srandu ze zlatnice. Trénuje tam dětičky, tak je maličko postiženej… :-)

  • načítám...
  • Zmínit
474
4.11.05 14:06

Holky, léky nemůžu, protože by miminku ublížily. Nesmí se do konce 3. měsíce, protože se vyvíjí nějaké orgány, kterým by nějaká složka z léku zabránila vyvíjet se dobře. Beru kapky, přírodní, je to směs lactobacilů či čeho, prostě bakterií potřebných pro správnou činnost střeva, ale ony neléčí, ony jen vytváří to prostědí, takže vlastně moc nepomůžou. Ale lékař říkal, že od 4. měsíce se vytváří hormon podobný těm nejsilnějším lékům, kortikoidům, které léčí střevo, takže od 2. trimestru si tělo samo pomůže. Doufám. Ale přežít ten začáte nějak musím. A´t už teď nebo jindy.

S U N N, my máme taky jména a datum svatby, abychom nezapomněli na výročí :-) Tomáš tam chtěl pořád napsat Koblížek, to je moc dlouhé, tak aspoň Kobli. No paní v obchodě na nás nevěřícně koukala. Nakonec tam má Katka 13. 9. 2003. Moc s tím nesouhlasil, protože Katka mi snad nikdy ještě neřekl :-)

T Y N D O, to autíčko KÁčko miluju. Pro ženu úplně ideální. Na parkování, nákupy apod. A taky si myslím, že máš šťastné období, takže věřím, že kromě auta budou i //.

E V I K U, taky nějak tuším, že s Tyndou do toho prásknete zároveň. Držím pěstičky.

Výhry. Každý prý něco pořádného vyhraje jen jendou za život. Já v křízovkách v MF Dnes vyhrála zájezd v ČR dle vlastního výběru. Poslali katalog a jakýkoli zájezd jsem vybrala, napsali mi, že už není volné místo. Tak jsem se naštvala a napsala, ať tedy vyberou sami. Neodepsali a daná cestovka CK Travela za půl roku krachla. Dobře jí tak. Škoda, že jsem se tehdy nenaštvala a nenapsala do MF Dnes stížnost. No ale vlastně větší výhrou je můj manžel a skvělá rodina, takže mi zájezd může být ukradený.

N E F F Y, co to je za příběh? Běhal mi mráz po zádech. Já se zařekla, že jestli tohle těu nevyjde, žádný pitomý děcka už nechci. Taky jsem řekla Tomovi, že doufám, že mě do dalších dětí nutit nebude. Jen se usmál a řekl, že mě do ničeho nutit nikdy nebude. A pak dodal. Jako typický blíženec ti zlost vydrží max. týden a stejně zase sama budeš moc děti chtít. Je to hrozné, když vás má někdo tak přečtenou.

Ale už mám plán. Když to nevyjde, naberu si do baťůžku zavařovací sklenice, které mi nikdy nechytly a tak tu jen leží. Odejdeme daleko za Olomouc na smetiště a tam je všechny ve zlosti rozflákám. A pořádně si tam zařvu. A to by bylo, aby se mi neulevilo.

To jsem blázen, že plánuju takové uvolňovací rituály, co? Aspoň víte, s kým máte tu čest.

Kasia

  • načítám...
  • Zmínit
474
4.11.05 14:12

C O B B I E, mám poznámky, na co reagovat a tebe jsem vynechala. Biju se do makovičky.

Jestli věříš, že ti lázně pomohou, tak bych snažení asi teď zrušila. Jak se říká, náhoda je blbec a kdyby to vyšlo, zbytečně bys v lázních podstoupila jen určité procedury a celkový výsledek a efekt by to mělo nulový a celé lázně by pozbívaly smyslu. Záleží na tobě. Jestli však lázně pro tebe nejsou tak důležité a jdeš se tam více odreagovat a odpočinout si než řešit zdravotní problémy, pokračuj ve snaženíčku a když to vyjde, budeš si tam hezky lebedit a bude ti fajn.

Kasia

  • načítám...
  • Zmínit
3823
4.11.05 14:20

Kasio - s těma sklenicema je to super nápad - rituál jak vyšitý!
A s kým máme čest? Se silnou statečnou čuněčkou!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
1182
4.11.05 14:27

Kasia - je pravdivý, ten příběh. A přesně, jak píšeš. Jasně, že ji to hrozně bolelo, ale ta lítost vydržela „chvíli.“ To podstatnější bylo: „když to dokážou jiní, tak já taky, tím spíš, že to chci.“ Tedy člověk je schopný vydržet neskutečně mnoho, když jde o něco důležitého.

  • načítám...
  • Zmínit
672
4.11.05 14:47

Midnight: poslední měsíc jsem je už neměla, tak uvidím. Jinak co to obnáší právě vím od jedné známé, která je sestřičkou na gyndě. proto to tak oddaluji. A doufám, že je nakonec potřebovat nebudu.

  • načítám...
  • Zmínit
672
4.11.05 15:01

Květinky,

já se pro dnešek loučím a všem přeji krásný a slunečný víkend.
V pondělí školím v Praze (škoda že není srazík:-))), konečně bych mohla:-)) takže budu v úterý. Opatrujte se .

Papa

  • načítám...
  • Zmínit
970
4.11.05 15:29

Jeje musím sa pochváliť, podarilo sa mi vybaviť jednu vec ( nie pracovnú) a tak som dostala veľkú bomboniéru :o)) Mňam.. mám chuť sa do nej pustiť keďže som nemala obed…
Krásny víkend všetkým, pá sonyay

  • načítám...
  • Zmínit
1182
4.11.05 15:41

Tak sice u Květule je 99% chlapeček, ale jisté to není. :))) Pokud to není z plodovky, tak do poslední chvíle - do narození - nevíte. Jedněm známým se před 14dny narodil kluk. Měla to být jistojistě holčička - taky mají kdeco v růžovém. Ovšem na porodním sále se ukázalo. :DDD Když ho přinesli ukázat tatínkovi, který u porodu nebyl, tak se velmi podezřívavě ptal, jestli jim to dítě nevyměnili, že to měla být holka, s čímž už byl smířený. Tatínek se přesvědčit nechal a hbitě se radoval z kloučka. A babička z tátovy strany jen zkonstatovala, že on (táta), si to uměl vždycky zařídit. :))) A když chtěl kluka, tak ho má, no.

  • načítám...
  • Zmínit
3025
4.11.05 17:48

Hojda holky,
tak školení bylo celý den - velmi zajímavé téma - DPH - hned jsme zjistili, že pár věcí kapánek zanedbáváme… chichi.

KVĚTULKO, to je krása! Moc moc gratuluju, klučíka jsi tušila, tak jsem zvědavá jestli vyjde i moje tušení. Tak trochu doufám, že jo, už i kvůli těm jménům. Jestli bude mít i Pupulka chlapečka, tak tady bude přeAdámkováno:) Ani nevím, za těch 6 týdnů než se dozvím co budeme mít my si zvyknu, že Adámek je tvůj a budu v koncích i s klučičím jménem… Bohužel by mi to ale neprošlo, protože Míša to jméno zbožňuje a máme ho vybraný už 2 roky.
Ať Adámek pěkně roste a zbytek těhu je v pohodě!

S tím srazíkem - klíďo se pustím do organizace, ale pražandy by mi mohly kapku pomoct s výběrem hospůdky, což? Já zbožňuju Chudobu na Vihohradech, ale tam nejsou oddělení nekuřáci. Ale teď si vzpomínám, že když jsme chodili kdysi s mojí těhotnou kamarádkou na pokec, chodili jsme na Smíchov do pizzeria Kmotra a bylo to tam fajn. Akorát výběr jídla je holt kapku omezenej. Tak pište holky, jak by se vám to líbilo, jo?

Jdu se futrovat, zase hlad, ách jo.

  • načítám...
  • Zmínit
3025
4.11.05 17:49

Jo a jinak se ze mě stává pořádná hysterka… právě jsem bulila a byla k neutěšení, že mě Míša nepřivítal po práci dle mých představ, to jsou stavy:)))

  • načítám...
  • Zmínit
474
4.11.05 20:33

ZUZANKO, nevím, co ti říct, jak tě utěšit, ale nepanikař tak. Copak dr. řekl, že v děloze plodový váček není? Určitě ne. A i velké krvácení nemusí znamenat konec. Podívej se do jiných duskuzí. Ještě to nevzdávej, prosím!!! Já taky bojuju. Mě taky dr. připravil na to, že to nemusí být dobré, ale to je jejich povinnost. Říct nám i tu horší stránku, ale zázraky se dějí. Neplakej a ještě doufej. Moc na tebe myslím. Když si budeš namlouvat, že to jde do háje a budeš se stresovat, bude to jen horší.

K tomu zákroku. Dr. říkal, že se provádí v celkové anestezii a z nemocnice jde člověk většinou druhý den domů. Mě dokonce řekl, že když to zjistíme v pondělí, vezmou mě nejdřív až ve středu. Vidíš, jak jsem informovaná, přesto na to nemyslím. Třeba to bude jinak.

A nic si nevyčítej. Já se před chvílí ptala manžela, jestli mu nepřipadám jak husa, která mu nemůže donosit dítě. Smál se a říkal, že tyhle věci nejsou ničí vina. Nemá smysl přemýšlet, čím se to děje. Nemá smysl si něco vyčítat.

Víš co si pořád říkáme, že pánbůh nakládá každému tolik, kolik unese. Taková alkoholička by nezvládla problémové těhu či nemocné dítě. Proto ty nezodpovědné maminy nemají problémy. Ale my, jsme schopné se s těmi problémy poprat, a život nás sice zbytečně zkouší a trápí, ale posiluje nás tím.

Kasia

  • načítám...
  • Zmínit
711
4.11.05 22:24

Tééééda holky vy jste ale štěbetalky - to snad není možné!!! Právě tu sedím u bráchy v pokoji, uspávala jsem tu Filípka a říkám si, že se jen na chvilku juknu na Květníček…

Joooo - chvilka - 2 hodiny!!! Kdo to má číst??? No čtení nevadí, ale kdo si má pamatovat na co reagovat?!

Jelikož jsem holka sklerotická a jelikož malýho ruší ťukání do klávesnice tak jenom:

KVĚTULKO - GRATULACE K ADÁMKOVI!!! Adámku tobě moc přeju, abys byl mezi chlapy vyjímka a netrpěl na prdíky!!! :-D

MEGGIE - to bylo jasný, že to jsou pohyby ;)

A všem, co jste mi tak hezky přály úklid paštiky: :-p (to má být super vyplazený jazyk ;) )
Paštika by se neměla nejen v těhu, ale vůbec… Kvůli vysokému obsahu soli, tuku a neidentifikovatelných součástí ;););)

Čus bus S.

Jo - a dejte pokoj s depkama, vždyť na světě je tak krásně!!! Mě většinou stačí si uvědomit všechno krásné, co mě potkalo a depka je pryč. Když to nepomůže, tak si vědomě představuji jen to nejhorší, co by se mi mohlo stát (příp. zveličuju stávající problém), až se vybrečím a pak jsem v pohodě…****

  • načítám...
  • Zmínit
1182
5.11.05 08:33

Dobré rankooo, zase všem, ale ono nás tu dnes moc nebude, že? :))

Dovolenky skončily, po mnoha měsících jsme o víkendu doma, tak to bude „zážitek.“ Tento víkend měla vařit moje drahá polovička, ale musel do práce, chudáček. Má pohotovost celý víkend a práce asi dost. A tak jsem vaření převzala já - dnes bude uzené, bramborový knedlík, špenát. Což je taky velmi sváteční jídlo, protože s takovými jídly se na na chalupách a chatách nezdržujeme.
Taky chci upéct bábovku (tedy to chci už od pondělka) a pak budu pracovat, jako moje drahá polovička. A učit se… A večer vám dám vědět, co z toho jsem udělala. :DDD Ale ten oběd určitě jo. :))
Takže tato sobota - opravdu jiný den, než obvykle.

Cobbie - nic si z toho nedělej, já toho taky moc nevyhrála. :(( Když nepočítám výhry na dětských táborech. Tak pak snad jen jedinou věc - sportovní tašku, kterou používáme dodnes při balení na dovolené, ta je moc fajn.

HOLKY, nehrajete některá s Lidovkama nebo MF dnes? Abych se mohla zúčastnit hry o milion, musím mít na té poslední (žluté) kartě vyškrtané ty spodní čísla. A já šikula škrtala průběžně jen ty denní výhry (Cobbie - nic jsem nevyhrála) a teď jsem zjistila, že musím mít i ten spodní řádek, jenže zpětně už ty noviny nemůžu najít. :((
TEDY NEVÍTE, JESTLI BYLO VYLOSOVÁNO ZA POSLEDNÍCH 14DNÍ ČÍSLO 213? Jen to mi chybí. Kéž by bylo a já mohla zkusit štěstí. Pravda, co s miliónem, že? :DDD Na bydlení v Praze to není, ale tak autík by mohl být nový a něco by zbylo…
Případné dobré víle za info moc děkuju.

  • načítám...
  • Zmínit