Láska mého života?

O životě

Dlouho jsem zvažovala, zda tady mám zveřejnit svůj příběh. Vím, že mě většina z vás, jestli ne rovnou všechny, odsoudíte. Pak jsem si však řekla, musí to ven, a tak to risknu.

Můj příběh se začíná někdy před 14 lety. Kamarád a přítel mé nejlepší kamarádky v jedné osobě tehdy slavil narozeniny. Popíjelo se, byla super zábava, a tím pádem i nálada. Všichni jsme si to užívali. Byl tam mimo jiné i Sabči brácha, který pro mě ten večer přestal být Sabči brácha a já pro něj přestala být ségry blbá kamarádka a stali jsme se milenci.

Náš románek tehdy trval asi dva roky. Kdykoliv byla nějaká oslava nebo jsem jela k Sabče na návštěvu (mnohokrát i přes noc), tak nějak se rozumělo samo sebou, že skončím s Petrem v posteli. Později jsem potkala Josefa, on Kláru a přestali jsme se vídat.

Když se zapíjel Sabinin a Patrikův syn Páťa nemohla jsem chybět ani já ani strýček Petr se svou Klárou. Ač jsem v té době Pepu opravdu milovala, pohled na Petra a jeho dívku mě bolel. Ale ustála jsem to, měla jsem přeci (tehdy) fajn chlapa.

Čas plynul a na Petrovu svatbu jsem šla v sedmém měsíci těhotenství. I tak to byla muka sledovat, jak se mi moje láska žení. S Klárou jsme se pak začaly vídat (nutno podotknout, že nikdy nevěděla, že jsme s Petrem kdysi měli poměr) častěji. Chvíli po porodu mojí Danielky přišla s tím, že i ona je těhotná, a tak jsme ty moje starosti a radosti s dceruškou a její s těhotenstvím prožívaly a sdílely spolu. To už dávno můj vztah s Pepou nebyl ideální a zvažovala jsem, že to s ním skončím.

Po narození Sebastiána jsme spolu už tak často nebyly. I ona už měla starosti s miminkem, a tak jsme se navštívily nebo společně kočárkovaly jen občas. Musím se přiznat že mi i dost vadilo, když jsme byly u nich a přišel Petr udřený z práce, bral vysavač, aby vysál, vytíral, myl nádobí atd., zatímco ona byla celý den doma a maximálně uvařila, dokonce i žehlit musel on nebo tchyně :-o). Pomoci v domácnosti samozřejmě, ale aby chlap makal jak barevný a přišel domů a nastala mu druhá směna, to je tedy i na mě jako na ženskou moc.

No abych to zkrátila. Jednou jsme se s Petrem potkali, když jsem byla na procházce s Dandou a on jel z práce. Povídali jsme si, vzpomínali na staré dobré časy a ani nevím, jak se to stalo, ale začali jsme se líbat. V tom okamžiku jsem byla tak šťastná, že se to slovy nedá popsat. Řekl mi, že lituje toho, že nezůstal se mnou, ale že si vzal Kláru, ani u nich to nebylo ideální. Začali jsme se tedy opět scházet. Takhle to šlo pár let. Chvíli jsme spolu byli pak zas ne.

Bylo to pro mě utrpění občas se setkat s Klárou nebo naše společné rodinné grilovačky. Ale milovala jsem ho a neuměla si pomoci. Pak přišel přelomový rok 2007, kdy jsem otěhotněla (s Josefem). V tu dobu jsme se s Petrem nevídali. Když jsem porodila Dagmarku a svět se mi otočil vzhůru nohama, jelikož malá byla (je) vážně nemocná, byl tady pro mě ne její otec, který to bral tak nějak laxně. Byl to Petr, kdo při mně stál, kdo mě držel a podporoval a dokonce za námi byl i v nemocnici. Byl při mně v nejtěžších chvílích života, kdy jsem ho nejvíc potřebovala!

Později se i Kláře narodila holčička Dominika. V tu dobu jsme s Petrem spolu nebyli. S Pepou už to nebylo k žití, a tak jsme udělala to, co jsme měla udělat už dávno a konečně jsem odešla. Sama s holkami, ale je nám lépe. Pak jsme se s Petrem začali zase vídat. Občas se stalo, že ho Klára vystěhovala k rodičům a já v osmadvaceti letech prvně zažila, jaké to je, jít s milovaným chlapem do kina, držet se za ručičky a takové ty věci, co zažívá každá puberťačka.

Pokusím se to zkrátit. Našla jsem si přítele. Byl úžasný k dcerám i o tu malou nemocnou Dášenku se uměl postarat. Bohužel byl nemakačenko a hodně na ženské. Už jsem neměla sílu takhle žít dál a rozešla jsem se s ním. V zimě se Petr s Klárou konečně rozvedli (už to u nich bylo opravdu neudržitelné a nesnesitelné). On si mezitím našel nějakou Míšu. Zabolelo to, ne, že ne, ale já v tu dobu měla Hynka.

Na jaře tady Petr byl. Slíbila jsem si, že už mu nepodlehnu a taky jsem nepodlehla. Byla jsem na sebe hrdá, že jsem to dokázala. Jenže měsíce běžely, byla jsem už docela dlouho sama, a tak jsem jednoho rána napsala sms: „ahoj, co takhle někdy zajít na kávu?“ Odpověď byla okamžitá a ještě ten den Péťa přijel. Slíbila jsem si, že budu oddělovat sex od citů, bohužel to jaksi nejde. Lítám v tom zas řádně, po kolikáté už?

Už je to pár měsíců, co jsme zase spolu. Tedy tak napůl, protože Michaelu si nechal a nedávno mi dokonce oznámil, že je těhotná :-o Kdyby mi dal ránu palicí po hlavě, nemohlo by to zapříčinit to, co těch pár slov. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem to rozdýchala. Nevěděla jsem, co mám dělat. Miluji ho, dokáži ho i přes to opustit, nebo prostě nebudeme mluvit o tom, co je u nich a budeme si užívat ty chvilky štěstí a společnosti jeden druhého?

Nakonec zvítězilo srdce a nedá si to vymluvit. A tak, když to vyjde, jsme spolu i několikrát v týdnu, když ne, nevidíme se třeba čtrnáct dní. Pak jsme spolu v kontaktu aespoň přes smsky. Napadá mě, že naši partneři přicházejí a odcházejí, ale my si zůstáváme už skoro 15 let. Pokud jste to holky dočetly až sem, tak vám děkuji za trpělivost. Věřte, že jsem to zkrátila, jak jsem mohla a udělala jsem jen takový výtah „našeho společného života.“ No, tak teď do mě, jaká jsme mrcha a potvora, která rozbíjí rodiny atd.

Hodnotilo 10 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Eilaan  16.10.12 05:21

Hmmm… Popíšu jenom svůj pocit. Přijde mi to smutné, jak jde všechno nějak tak mimo, než by mělo. Jakoby život nanečisto. A 15 let, to už je na něco takového vážně dlouho… :-/ Přeji Ti, aby ses zase ve svém životě našla. A pouze tady z toho popisu soudím, že on asi zas až takový zájem nemá. Že z jeho strany jde spíš jen o ten sex…

 
alda
Kecalka 290 příspěvků 16.10.12 05:56

Trochu jsem se v tom příběhu ztrácela, kdo s kým spí, kdo je s kým těhotný. Upřímně, jestli je to taková totální osudová láska, tak bys s ním teď byla někde pod peřinou a děkovali byste oba osudu že konečně můžete být spolu. Nebyli by Hynkové, Míši a jiné další postavy v příběhu. Jestli tenhle chlap patnáct let jen vesele šoustá když má příležitost a nikdy se nechtěl nijak zavázat, nastěhovat, starat, tak to neudělá ani za dalších patnáct let. tak na něj nečekej.

 
Anonymní  16.10.12 06:01

Nemyslím si, že jde o lásku, promiň. Myslím, že tě má jen na sex, ví, že mu vždycky dáš tak to trvá tak dlouho. Navíc to podvádění, no nebudu tady moralizovat, ale já bych ze sebe takovou matraci dělat nemohla, tak proč jste spolu někdy nebyli, jako partneři, ne jen sexuální, prostě zkusit vztah? odpověď je myslím víc než jasná, ale pokus se si odpovědět sama…
Něco takového provozovala kamarádka a abych pravdu řekla bylo mi z ní kolikrát :poblion:,je tady na emiminu, tak proto anonym.

 
tterka
Kelišová 5331 příspěvků 16.10.12 07:52

Nebudu tě soudit, vlastně je mi tě spíše líto. On je možná láskou tvého života, ale ty určitě nejsi láskou jeho života. Často se vídáte, píšete si smsky… No, proč by ne? On se u toho královsky baví, jak má pravidelný sex a doma servis. Kdyby mu nešlo jen o sex, dal by si sakra pozor na to, aby jeho další přítelkyně neotěhotněla. Vlastně bys asi jeho přítelkyní byla ty. Ale on má oficiálně jinou a tebe patnáct let jen tahá za nos.
Asi to bude těžké, ale být tebou, tak bych na něj zapomněla. Žádné smsky, žádné schůzky, žádný sex…
Patnáct let je dlouhá doba, máš dvě děti, jsi v nejlepších letech, tak se vykašly na takového pitomce a nech to osudu. On se jednou objeví ten pravý ;) :hug:

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 16.10.12 08:36

Hele, neuraž se, neodsuzuju tě, jenom mě tak napadá, že jsi typ člověka, který nedokáže být sám, ani kdyby měl být s někým, koho nemiluje a mít ho jako zadní vrátka. z postele do postele a proč vlastně? aby ti neumrzly nohy? :lol:

s Petrem to nevypadá na růžovou budoucnost, určitě bych šla od něj a hledala jinde a už ho nekontaktovala.

 
elizabeta92  16.10.12 08:43

Chudák holka co si někdy začne s tímto „Petrem“.. Nevyléčitelný sukničkář. Proč si takový člověk zakládá rodiny? Normálně bych toho chlapa vykastrovala. Když si chce užívat, ať si užívá, ale bez rodin. V deníčku mě rozčílil spíš on, než ty. Ty si tak trochu naivní, nebo nevim co čekáš od takovýho vyšuk*****.. Ale nijak mě tenhle příběh nepřekvapil, řekla bych že takhle to chodí skoro všude.
Jinak klobouk dolů, já bych si netroufla nic takového napsat.

 
Alenaxxxx
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 16.10.12 08:44

Tak to vypadá, že on Tě bere jako milenku a nic víc. Vy jste oba byly rozvedení a přesto jste se dohromady nedali, to o něčem svědčí.

 
Rozárka78
Závislačka 2972 příspěvků 16.10.12 08:52

Absolutně neodsuzuju, že jste si spolu něco začali, přestože ty jsi byla vdaná a on ženatý. Naopak, chvíli jsem si myslela, že je to i hezký, taková ta osudová láska, která trvá od puberty, skoro jako z románu. Ale to jsem se teda spletla! Proč jste teda spolu nezůstali, když jste se oba rozvedli? 8o Asi to zas nebude tak osudové… je to chlípník a ty naivka, která mu dá :roll:

 
Akrasha  16.10.12 09:03

Ale já bych tak přísná nebyla, život píše osudy a možné je úplně všechno na světě. Mě by zajímalo, jestli jste si s tím Petrem někdy upřímně promluvili o vašem vztahu za těch patnáct let??? Mě připadá, že ani neví, že bys ho chtěla, když jsi pořád s někým jiným.

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 16.10.12 10:37

Telenovela hadr :roll: no střídáte to oba jak ponožky. Každý svého štěstí strůjcem.

 
džůl
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 11:51

Já bych to nezahazovala ani neodsuzovala, jen bych podotkla, že oba máte dost špatný načasování, ale to si láska nevybírá. Jen mám pocit, že tady je ta láska jednostranná a je to z tvé strany, proto se trápíš. Otázkou zůstává, zda Petr vůbec má tušení, že k němu něco cítíš. To je věc druhá.

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 16.10.12 12:34

Mám taky jednoho takového jako ty, ale vím že kdybych se snim vyspala, nebo měla s ním být, tak to kouzlo zmizí…každá žena má svého tajného :kytka: já říkám, že se třeba sejdem v příštím životě

 
bjetuschka
Závislačka 4017 příspěvků 16.10.12 12:44

Rozhodně si nemyslím, že jsi potvora, spíš mi přijdeš hrozně hloupá, nic ve zlým. Ten chlap tě jednoduše využívá, ví, že mu vždycky podlehneš a ty… mu vždycky podlehneš :-(
Rada: spálit mosty, nechat ho být a najít si konečně normálního partnera.

 
MI6  16.10.12 12:53

@jediný andílek Tak s tímhle absolutně souhlasím! :palec:

pro autorku deníčku: nech ho plavat, ten pravý na tebe teprve čeká ;) S tímhle by to nikam nevedlo… :nevim:

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 16.10.12 12:57

Tak nevím, nejsem žádná puritánka, ale pokud ho takovou dobu miluješ, proč si začínáš s jinými? Proč nejste spolu? Je mi líto Tvých bývalých i současných partnerů, kteří pro Tebe byli jen „náhradníky“. Těžko soudit jak to má on, ale ani jeden se nechováte ke svým blízkým férově. Lze vůbec ještě na 15 letech podvádění a lhaní stavět nějakou budoucnost?

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 16.10.12 13:01

@elizabeta92 Já myslím, že on je stejný jako autorka. Oba podváděli, když byli zadaní :nevim: Toužili po sobě ale dohromady na trvalo se dát nedokázali. To je fakt jak z telenovely :mrgreen:

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 16.10.12 13:49

@jediný andílek Tak já to mám naprosto stejně, ale uplně do puntíku…v příštím životě… :mavam:

 
tevevka  16.10.12 13:50

Ahoj, taky bohužel musím souhlasit s názorem, že si pro něj jen milenka, byly jste často sami a stejně k sobě cestu nenašli

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 16.10.12 13:54

Myslím že by ses spíš měla asi zaměřit na svoje děti a věnovat se jim a né myšlenkám na něco co nebude mít nikdy budoucnost..že člověk zahne se stát může, že se zamiluje to taky..ale že se 15 let pere s myšlenkama a pocitama je docela dost…Přemejšlet kdy ho zase uvidíš, jak obelžeš svého partnera a sama sebe…prostě je šílený vymýšlet další a další lži a přitom nejvíc lhát sama sobě…
Přju ti aby si byla schopná hodit minulost za sebe a už se neotočit, protože jinak ti asi hrábne.

 
Ilwimia
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 16.10.12 14:00

Hele, nečetla jsem ani jeden komentář, tak se možná opakuju, ale… Proč se nevezmete??? Přestali by jste trápit jak sebe, tak vaše partnery…

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 16.10.12 14:02

Ještě jsem chtěla napsat že musíš mít asi hroší kůži, protože já jsem bývalého přítele taky začala podvádět, ale ten pocit viny co jsem měla…bylo mi ze sebe tak hnusně až jsem mu to řekla a vztah ukončila i když jsem ho milovala, prostě už bych se mu nedokázala po tom dívat do očí i kdyby mi to 100× odpustil…proto tomu vůbec nerozumím, podle mě musíš mít nervy na dranc…

 
cher  16.10.12 14:19

Doufám, že jsi natolik bystrá, žes všechna jména osob změnila. Pokud ne, tak nemám co na to říct…

 
Anonymní  16.10.12 15:16

Docela tě chápu ;) Také mám, nebo tedy spíš jsem měla, v životě takového člověka. Byli doby kdy jsme nemohli být spolu ani bez sebe, chvíli ubližoval on mě, chvíli já jemu, náž „vztah“ šel víc než 10 let napříč všemi ostatními vztahy… A jak to dopadlo? Vyrostli jsme z toho. Tedy nevím, jestli on, ale já jsem potkala svého manžela a bylo, všechno ostatní přestalo existovat a díky bohu je tomu tak stále.
Smutná pravda je taková, že pokud by jste se milovali, tak spolu dávno žijete a tvé děti jsou i jeho. To že tě někdo bytostně přitahuje (a pravděpodobně i ty jeho), neznamená, že jste pro sebe stvořeni. A co si budeme povídat, jaký muž při smyslech by odmítl možnost nezávazného povyražení, že? Takže pokud první cesta po rozvodu nevedla za tebou a dokonce si upletl dítko s jinou, pak jsem si jistá, že tě sice možná má rád, ale 100% pouze využívá nabízený servis ;)

 
Althya
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 1 inzerát 16.10.12 15:19

„Zustavate si“ takovou dobu, protoze jste spolu nikdy opravdovy vztah nemeli. Pokud by jste patrili jeden k druhemu, tak asi nemate kazdy jine partnery…Jak uz tady psaly ostatni, jemu jde jen o sex, jako urcite Te ma rad, ale urcite moc dobre vi, co k nemu citis, a ze mu vzdy podlehnes…mela by ses na nej vykaslat a najit si nekoiho, kdo o Tebe bude stat se vsim vsudy. Pripomina mi to jednoho meho byvaleho, se kterym se to tahlo par let, jednou spolu, pak zas a tak porad dokola, dokonce mi rekl, ze vi, ze my dva spolu vzdycky budeme spat:-) Kdyz si na to vzpomenu, musim se tomu smat, jelikoz je to uz 8 let, co s nim nic nemam a ten clovek je pro me nula a nechapu se, ale byla jsem mlada a naivni a ze svych chyb ve vztazich se poucila. Mela bys to udelat taky, jinak preji hodne stesti do zivota

Příspěvek upraven 16.10.12 v 15:21

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 16.10.12 15:29

@sieta.m Příjde mi to tak že jména zůstala nezměněná…jen mi je lítoo slečny Michaeli, protože pokud se k tomuhle dostane(jako že ta pravděpodobnost že sem jako těhule zavítá je dost vysoká),tak si dá 5+5 dohromady a je mi jí fakt líto… :(

 
Mikita
Povídálka 29 příspěvků 16.10.12 16:05

Mě tady zaráží hned úvod tvého příspěvku kde píšeš, že jste měli románek 2 roky kdykoliv jsi přijela na návštěvu… Takže jste byli oba dva v té době sami a ty jsi mu za celé 2 roky nestála za to aby s tebou začal normální vztah? Jen v podstatě využil toho že jsi byla příležitostně po ruce a věděl že neodmítneš. Myslím že moc dobře ví co k němu cítíš, mistrně toho zneužívá a jěště si nechá masírovat své ego vlastní neodolatelností. Mám ráda filmy s happy endem, ale tady to rozhodně na jeden nevypadá, teda pokud nevyměníš hlavního hrdinu.

 
LucieMe
Nováček 4 příspěvky 16.10.12 16:33

Pořád jsem čekala na konec, kdy vy dva budete spolu a ono nic. Mám kamarádku a ona na tom byla podobně. Když jsme se o tom milionkrát bavily, tak říkala, že ví, že není správný co dělá, ale že jí vzrušuje, že mají jen sex, že se nehádají o blbostech, nepere mu, nedělá mu poskoka, že prožívají jen svoji chvilku a né věci okolo. Tak varianta, že by spolu byli jako normální pár nejde. Tak pokud Vám to tak vyhovuje, tak proč né. Teď jde o to, jestli Vám nechybí, když obědváte, když se potřebuje s někým poradit, když vedle něj neusínáte a jestli nepřemýšlíte nad tím, co teď s manželkou (přítelkyní) doma dělá. Jde o to, jestli Vás to dělá šťastnou nebo smutnou.

 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 16.10.12 17:15

Já tě soudit nebudu, chápu, že ho miluješ(jestli on tebe, to si nejsem jistá).Ale nechápu proč, když jste se rozešli se svými protějšky, tak jste nezkusili vztah spolu??Proč hledáte vždy někoho dalšího a nejste spolu :nevim: Já už bych se na něj asi vyprdla a věnovala se dětem a on se někdo objeví, neboj :kytka:

 
Caty  16.10.12 18:04

Upřímně jsem čekala, když jste se oba rozvedli, že skončíte spolu a ono nic. Možná spolu jednou skončíte, za dalších 15 let? Ale pokud byste měli prožít život spolu, tak po rozvodu už byste se dávno vrhli do náruče jeden druhému.
Přeji mnoho štěstí a ať najdeš tu opravdovou lásku svého života a nejsi jen na občasné zpestření času.
Btw: Co otec holčiček?

 
beata puella
Kecalka 170 příspěvků 16.10.12 18:37

Smutný. Jednou jsem slyšela někoho říct, že „každý člověk hledá někoho, kdo už nehledá nikoho jiného“…Tolik pravdy v jedné větě! Třeba se jednou potkáte a budete vědět, že už nehledáte nikoho jiného - pak možnáá. Hodně štěstí při hledání, přeju ti, ať se brzy vymotáš z bludnýho kruhu a jste šťastný holky :srdce:

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 16.10.12 18:50

Tak trochu znám, ale s tím rozdílem, že mi v tý době bylo kolem 19ti. Pak sem pochopila že to je jen o sexu. Myslím, že si dost stará na to, aby si věděla, že to nebude mít nikdy budoucnoust. A pokud ne, tak ti přeju ať na to co nejdříve příjdeš, protože se okrádáš o chvíle s nějaký normálním chlapem.

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 19:36
:andel:

Příspěvek upraven 16.10.12 v 20:05

 
jeudi
Stálice 90 příspěvků 16.10.12 19:37

Neodsoudim te, v tomhle se proste porucit neda, znam to :-) preju hodne stesti :-)

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 19:39

.

Příspěvek upraven 16.10.12 v 20:02

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 19:50

Jejda omlouvám se psalo mi to chybu a ať to zkusím později a teď koukám že se to tady zobrazilo několikrát a smazat to nejde :zed:

Příspěvek upraven 16.10.12 v 20:04

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 19:53

Ahoj. v první řadě Vám všem chci mc poděkovat za čas který jste mi věnovaly i za Vaše názory. Můžu říct že jsem opravdu moc mile překvapená. Čekala jsem popravu. A Vy jste mě podpořily. Skutečně si toho vážím :hug: Četla jsem všechny komenty, ale jelikož jich není málo nepamatuji se jmenovitě na všechny tazatelky. Odpovím tučně na to co si nejvíc pamatuji.Snad se v tom vyznáte.
Začala bych tím že v první řadě mi šlo, jde a vždycky půjde o moje holky. V tomhle jdou chlapi stranou a i kdyby přijel Brad Pitt na bílém koni ( :lol: )Že s ním mám letět na týdenní dovolenou do Karibiku a holky nechat doma. pošlu ho no všek Vy víte kam :-D Opravdu pro mě jsou na prvním místě Dáda s Dášou a to nic a nikdo nikdy nezmění. To bych byla raději na dosmrti sama kdyby moje holky měly mít problém s případným partnerem nebo on s nima!
Teď ke střídání partnerů nemyslím si že by za skoro 15 let byli tři sexuální partneři moc. A už vůbec ne že nejsem schopna být sama třeba bez lásky. Kdyby tomu tak bylo neodešla bych od Josefa po téměř desetiletém vztahu (některá jste se mě ptala na otce těch mých Déček :srdce:.Otec dost pil a na holky kašlal, na vše jsem byla sama a místo dvou dětí jsem měla vlastně 3,čili mi došla trpělivost a odešla jsem - po x vyrování že to udělám. Tu starší si občas bere na Dášenku kašle úplně. Je nemocná proč by se staral. Stačí že platí výživné navíc jim nepřidá ani na léky. Tolik k otci)
Nebo bych zůstala s Hynkem. Takže v tom že nemůžu být sama to není
;-)
Teď něco o tom proč jsme byli každý s někým jiným. Není to tak že bych bez Petra nemohla žít a dýchat celou dobu.To ne. Vždycky jsem ho měla ráda, víc nebo míň ale prostě celá léta. Byly taky časy kdy jsme se nevídali vůbec. Pak jsme se seznámila třeba s Pepou - otcem Dády a Dášky. Pár let jsem ho měla ráda to né že né, ale pak už mě ten život začal ubíjet (jak jsem znínila kašlal na nás, pil atd) a pak se zase objevil Peťa. Když jsempoznala Hynka byla jsem rok od odchodu z toho nešťastného vztahu a s Petrem jsme taky v kontaktu nebyli. I Hynka jsme měla ráda. Hlavně proto jaký byl dokonalý otec pro moje Déčka. Pepa se mu zdaleka nevyrovná.
No a teď k Petrovi jako takovému Za ta léta jsem si s ním tisíckrát nabila hubu (omlouvám se)a když jsem se vzpamatovala zas se někde vynořil a já v tom lítala zas a znovu. Já vím že máte pravdu že mě má jen jako „svojí jistotu“ a tím že po rozvodu nešel za mnou ale za jinou tomu asi bude důkazem. Ve skrytu duše asi stále doufám že to jednou dopadne. A tisíckrát si můžu říct "kašlu na to jdu dál, nezaslouží si mě (to slyším ze všech koutů, tedy od těch pár jedinců co o tom ví),ale pak přijde smska, nereaguji, druhá, třetí, sejdeme se? Ne? Proč ne? Chci tě vidět a blablabla a Baruška pitomá zas podlehne. Stále naivně věřím. Vím že v mém věku bych měla mít rozum, ale…
No tak snyd jsem na nic důležitého nezapomněla. Ještě jednou Vám všem moc děkuji a přeji ať ve Vašem životě jsou jen ty Happyendy (u mě se nikdy moc nekonaly) :kytka: :hug: :andel:

Příspěvek upraven 16.10.12 v 19:57

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 19:54

není to reakce na někoho konkrétního jen mi to jinak nešlo vložit

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 16.10.12 20:06

Děkuji moc. Krásné těhulkování přeju :kytka:

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 16.10.12 21:48

@Dadadaska na mě to působí tak, že se vám osud X-krát! snažil nahrát do karet a vy jste ho vždycky obešli. Nechtěně, samozřejmě. Jste experti na špatné načasování. Buď se jednou opravdu dáte dohromady, nebo, jak tady někdo psal, z toho „vyrosteš“ a odpoutáš se.

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 16.10.12 21:50

No dost ujetý deníček :palec:

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 16.10.12 21:54

@beata puella to bylo tuším v Samotářích :D apropos těch pravd tam zaznělo víc :pankac:

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 16.10.12 22:14

Napřed jsem vám strašně fandila, říkala jsem si láska jak z románu, že k sobě patříte, jen jste na to museli po zkušenostech s jinými přijít a něco si prožít..ale protože se to všechno opakuje jako kafomlejnek a kdo ví jestli tomu bude někde konec, tak fandím tobě, aby jsi v sobě našla obrovskou sílu a jednou provždy nechala Petra Petrem, nikam to nevede. Ačkoliv se ti to nezdá, tak nejvíc ubližuješ sama sobě a tím se to může dotknout i tvých milovaných dcer. Najdi jim dobrého otce a sobě chlapa s velkým CH, který strčí celého Petra do kapsy ;) :andel:

 
Kacka001
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 17.10.12 01:07

Já tě úplně chápu a odsuzovat tě nebudu..znám to z vlastní zkušenosti (teda ne tak extrémní)…ty prostě pokud sama nebudeš chtít tak to neskončí. nejlepší je si o tom promluvit, ale zase na druhou stranu já osobně se bála co mi vlastně řekne a jestli to vůbec chci slyšet. ale přeju hodně štěstí..at jste ty i tvoje dcery štastné..

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 17.10.12 06:45

Zase musím začít poděkováním. Fakt jste hodný :kytka:
Na pohádky nevěřím, vidím to na to že zůstanu furt jen s holkama.Za nějaký ten pátek mi Danda odletí z hnízda a do smrti zůstanu sama s Dášenkou (to si nestěžuju jsem ráda že jí mám. Je to jen konstatování)­.Málokterý chlap by se dal dohromady se ženskou co má postižené dítě, lépe řečeno by pomohl s výchovou a tak. Vlastní otec na ní kašle tak proč by se o ní zajímal a staral cizí?
Jsem s tímto osudem smířená. A budu raději když tu smůlu si vyberu já
a Daniela pak najde partnera na celý život as bude šťastná a spokojená :srdce:
No a Petr? Ráda bych v sobě našla tu sílu jako už párkrát a skončila to (ty jo fakt telenovela hadr :lol: ) ale momentálně jáí nemám.
No připomíná mi to jakousi pásničku „jsem naivní s hloupá…“ tak nějak tuším že to tam je :nevim:

 
Alberta
Kecalka 456 příspěvků 17.10.12 14:28

Asi si nejste souzeni.Ty rozvedená, on(konečně) taky, místo aby jste byli spolu už bez překážek, on si najde nějakou Míšu a ještě ji zbouchne..Asi nechtěl být s tebou, i když na sex jsi dobrá..Blbé no.je mi líto těch dětí, jsou „vyráběné“ jak na běžícím pásu, buď už v nefunkčním vztahu před rozvodem, nebo při pouhém mileneckém poměru. Jak říkám, dětí je mi líto, tebe ne.

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 17.10.12 19:47

Já nechci aby mě někdo litoval.Ale taky nikdo nemusí lirtovat děti. Aspoň moje ne. Holky mají vše co mají mít a Dášenka navíc velmi náročnou péči z mé strany. A obě jsou ze vztahu ne z mileneckého vrtochu. Obě mají stejného otce i když jsem časem shledala že jsem jim otce nevybrala dobře, ale to už je o něčem jiném

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 17.10.12 21:45

Tak koukám na reakce a docela čumím. :mrgreen: vy se v té telenovele fakt vyžíváte. no pokud vám to tak vyhovuje, proč ne. a i když to popíráte, furt to vidím tak, že nedokážete být sama (nebo si na někoho nemyslet). prostě sama, třeba rok dva, ne týden. na toho trubku bych nečekala už ani minutu a věnovala se akorát tak sobě a dětem. jako chápu, že vám ten chlap sežral hodně času v životě a je těžký na něj zapomenout, ale zrovna tak vás může začít přitahovat i někdo jiný, a ten o vás může stát i jinak než jen jako o povyražení (když zrovna nemá, kam by ho strčil. neberte si to osobně)
když tak pomyslím na ty děti, říkám si, kde vy na ty telenovely kruciš berete čas? :mrgreen: hoďte sem radu pro lidi, co si taky rádi komplikují život. jak skloubit péči o děti s 15letým mileneckým vztahem a několika dalšími románky? není to nadsázka, fakt to chci vědět. v tom musí být systém jak blázen. :lol:

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 18.10.12 10:35

Vy mi dáváte :-D
Já fakt jiný románky neměla. Jen Petr je takový stoletý románek jinak to bylo o vztazích ;-)
Rok jsem sama byla nže jsem se s Hynkem seznámila. Mě samota netíží. Možná jsem i kolikrát radši protože mám víc času na holky, s nikým se nemusím dohadovat a tak ;) Jo občas mě přepadne nějaká depka, ale to spíš když vidím milující tatínky s jejich ratolestmi že to moje holky nezažily.
No a jak stíhám románek jak říkáte a děti? Jednoduše. Buďto třeba po obědě když je Dáda ve škole a Daška spinká nebo přes den kdyř je Dášenka ve školičce do obídku. Odpoledne a večer než jdou spát jsem zas jen holek a víkendy taky ;-)
Jak píšete o té telenovele to by nebylo od věci v ní žít ta totiž po pár zápletkách dopadá dobře :-D

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 18.10.12 11:36

@Dadadaska píšeš, že rok jsi byla sama, tak to jsem přehlídla. =) když ono je těžký se v tom ztratit, když je to takovej slepenec vztahů, asi bych z toho měla hlavu jako balón, kdybych v tom žila.
a jinak děkuju za odpověď. kdybych jednou měla být svobodná máma, tak aspoň vím, kde vzít čas na balení chlapů. :D chce to propracovanej harmonogram.
asi je fakt, že v telenovele je to lepší, protože ty končí happyendem (i když asi po milionu dílech, kdy už fakt nejde nic nového šíleného vymyslet). s tím Petrem to moc na tohle nevypadá. ale třeba ten happyend bude s někým jiným, s nějakou postavou, která přijde teprv na scénu. :pankac:

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 18.10.12 12:06

Děkuju moc :andel:
uvidíme co nám osud přichystá

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama