Mám andílka

Prázdná náruč
  • Caty
  • 11.01.11

Tohle je asi zatím pro mě nejsmutnější deníček, jaký píšu. Přišla jsem o miminko, o miminko, které jsem tak strašně moc chtěla a na které jsem se těšila. Miminko, které se mělo narodit za naší babičku.

Dnes jsem dostala MS. Jsem necelé dva měsíce po revizi v 10. tt a strašně brečím. Proč já? Proč jsem musela přijít o miminko? O miminko sice nečekané, neplánované, ale strašně moc chtěné. Vím, že tu je spousta maminek, které taky přišly o miminko i v pozdějším stadiu těhu a musím před nimi smeknout. Asi bych to nezvládla vůbec, kdybych o maličké přišla později.

Všechny maminky, které porodily mrtvé miminko nebo jej potratily, obdivuji a držím palce, aby se jim vedlo a měly další miminko.

V říjnu jsem držela v ruce testík, pozitivní a byla strašně šťastná. Ani mě nenapadlo, že by to nemuselo dopadnout, nepřipouštěla jsem si to. Ale stalo se. Stalo se něco, co jsem si vždycky říkala, že mně se stát prostě nemůže a bylo to pro mě nepředstavitelné. Zpočátku se miminko vyvíjelo dobře, pak jsem po hádce s tchýní omdlela v obchodě a udělaly se mi hematomy. Bohužel, jeden z hematomů praskl a vstřebával se do miminka, ostatní se vstřebaly samy. Bohužel, byly blbě uložené. Prý, kdyby byly jinde, nemuselo to tak dopadnout, ale to je teď už jedno.

Miminko není a nebude. Pořád přemýšlím, jstli by to byla holčička a naše malá by měla sestřičku nebo by to byl chlapeček a měli bychom páreček. Za své miminko jsem bojovala do konce, dokud mi jedna skvělá doktorka neudělala dva nábery Hcg po sobě a opravdu jsem viděla, že Hcg klesá a musím jít na revizi. Do té doby mi každý říkal něco jiného a já se miminka nechtěla vzdát, dokud mi to prostě nějaký doktor stoprocentně nepotvrdí. Moje skvělá doktorka mě ve čtvrtek vzala, udělala UTZ, nechala nabrat krev a ještě ten den večer mi volala na mobil, že bohužel, Hcg klesá.

Prý by bylo nejlepší jít na revizi co nejdříve, že mám v sobě už asi dlouho mrtvou tkáň a není to dobré. Hned druhý den ráno jsem jela do nemocnice ve Slaném, kde moje doktorka slouží, odvezl mě tam tatínek. Maminka hlídala mojí malou a manžel přijel v pátek v noci rovnou z Bratislavy, jen aby byl se mnou. V pátek jsem brečela, brečela jsem na pokoji, dali mi něco na uklidnění a nějak mi to přestalo docházet.

Je poledne a já jsem ulehla na kozu na sále a totálně jsem se sesypala. Rozbrečela jsem se tam jak malé dítě a nebyla schopná cokoliv říct. Všichni jsou na mě strašně moc hodní, hladí mě po ruce a pak už nic nevím. Probouzím se až na pokoji. Úplně prázdná, v bříšku nemám moje druhé maličké a strašně brečím. Nenávidím celý svět, svou tchýni a nechci žít. Nechci nikoho vidět a s nikým mluvit. Volám ale svojí mamce, vím, že mě podpoří a pomůže, že mě její hlas a slova pohladí po duši, uklidní a potěší.

Ještě z narkózy volám tchýni, já blbec, co jsem si myslela. Říkám, že jsem přišla o miminko. A nic. Žádné, mrzí mě to, co se stalo, nic. Sesype se na mě lavina urážek a výčitek. Brečím a pokládám telefon. Proklínám v duchu svojí tchýni a doufám, že jí Bůh potrestá. Přišla za mnou doktorka a domů mě nepouští. Má podezření na nádor. Sliznice byla celá bílá, hrozně hutná a revize trvalo o dosti déle než měla. Pouští mě domů v sobotu dopoledne a přijel pro mě manžel.

Nebrečím, těším se strašně moc na mojí Barborku. Celou cestu jsem ticho a přemýšlím, občas se mi koulí slzy, ale nevím vlastně proč. Těhotenství jakoby ani nebylo. Doma se ale rozbrečím uplně a mám všeho plné zuby, všeho dost.
Histologie naštěstí dopadla dobře a nic se nepotvrdilo. Nic, kromě toho, že jsem čekala zdravé miminko a hematom ho zahubil. Zabil mé miminko a já toto své tchýni nikdy v životě neodpustím. Nemluvím s ní, neberu jí telefony, nekomunikuji s ní.

Každý den myslím na své druhé maličké a počítám kolikátý týden bych už byla. Jak by bylo velké a za jak dlouho bych držela svů uzlíček v náručí tak jako před deseti měsíci svojí Barunku a zdá se mi to tak vzdálené, tak divné, zvláštní. Byla jsem vůbec těhotná? Čekala jsem miminko? Než jsem si to stačila pořádně začít uvědomovat, o miminko jsem přišla a s ním i o malý kousek mého srdíčka, který bude navždycky patřit mému andílkovi. Vím, že si spousta z Vás řekne, co blbnu, 10. tt není ještě velké miminko a takových je.

Ano, je to pravda, ale pro mě to byl malý velký zázrak počít přirozenou cestou, že me to opravdu srazilo na kolena. Mám svojí starou známou MS a jediné, co mě drží, je moje malá Barborka, kterou nadevšechno miluji.
Miluji i tebe můj andílku a každý den si říkám, jaký bys byl. Byl bys tak veselý jako moje holčička, byl bys tak zvědavý a lenivý? Byl bys po tatínkovi nebo po mamince? Jaké by to bylo mít doma dvě dětičky? Být zase větší rodinka? To se zatím nedozvím, ale doufám, že jednou, že brzy ano.

Jestli jste dočetli až sem, tak klobouk dolů. Opět :-) A děkuji za Váš čas, holky. Potřebovala jsem to ze sebe nějak dostat. Doma o tom se mnou nikdo nemluví. Jakoby žádné miminko nebylo a chápu to. Asi se bojí, aby nejitřili staré rány, ale já jsem toho pořád tak strašně moc plná, že to někde musím vyventilovat. Viděla jsem to maličké na UTZ a nikdy na něj nezapomenu, NIKDY.

Všem, všem dlouhodobým i krátkodobím snažilkám držím palečky, aby v ruce držely brzo // testík a své miminko donosily až do zdárného a nádherného konce.

Hodnotilo 21 lidí. Score 3.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
tentadora
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 11.01.11 20:38

Caty, zlatíčko, drž se. Není důležité, jak velké miminko to bylo, ale že bylo tvoje a ty ses na něj těšila. Jako my všechny maminky andělů :andel:

Je dobře, že ses vypovídala aspoň sem. Znám to. Taky se mnou o mé holčičce nikdo nemluvil a já to tolik potřebovala. Když ji nemohu pochovat, musím o ní aspoň mluvit.
Jednu holčičku už doma mám, jako ty a kvůli ní jsem se musela každý den dokopat k tomu, abych vůbec fungovala.

Věř, bude to lepší. A další miminko určitě brzy přijde zase k vám. My na něm budeme pracovat po další MS,

Držím ti palečky, aby se rána na srdíčku brzy trochu zahojila. Vždycky ti bude chybět, ale časem se s tím osudem naučíš žít. :hug:

 
jaaaanina
Echt Kelišová 8618 příspěvků 11.01.11 21:07
andílek

Ahojky, napsala jsi to moc hezky. Jsme na tom tak nějak podobně. Mám 4 týdny po revizi, byla jsme v 11tt. Ještě pořád brečím a není skoro nic co by mě těšilo.Miminko jsme si moc přáli, ale byl asi někdo kdo nám to štěstí nepřál… :-( a mimko to vzdalo.Mám doma dvě velký princezny a ty mě drží nad vodou. A pak že puberta je jen pro zlost :lol: . Přeju ti, aby jsi brzo měla důvod se smát a těšit se za života. Letošní rok bude fajn :kytka:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 11.01.11 21:37

Je mi líto co se stalo :cry: Přeji ti mnoho sil :hug: :andel: :kytka:

 
Aspera
Neúnavná pisatelka 17966 příspěvků 3 inzeráty 11.01.11 21:55

Ahoj, přečetla jsem tvůj deníček celý a v mnoha částech jsem se viděla. Potkalo mě totéž před měsícem. Už se mi daří nebrečet. Mě hodně pomohlo, že jsem se mohla vypovídat a našla jsem lidi, kteří byli ochotní poslouchat. Teď už nepočítám jak by bylo miminko staré, ale to kdy se budeme moc snažit znova.
Musíme všechny věřit, že příště se nám povedou zdravé miminka.

 
ladun
Kelišová 6540 příspěvků 11.01.11 22:02

Caty, je mi moc líto, co se Ti přihodilo. Je to určitě strašné, ani si to nedokážu představit…O rodinu se snažíme přes rok a nejde to.Přítel nechce jít na IVF, takže je to i bez šance s 3% spermiogramem. Jedinou velkou útěchou Ti může být, že už doma dítě máš a to Tě potřebuje a taky to, že se to příště podaří, tchýně, netchýně..Držím Ti moc pěsti, aby to vyšlo..

 
BohunkaP
Extra třída :D 14420 příspěvků 11.01.11 22:20

Ach jo, Caty, beruško, je mi to tak líto… tak ráda bych Ti nějak pomohla, ale nejde to. Drž se, bude líp… :srdce:

 
lentilka76
Kecalka 411 příspěvků 11.01.11 22:39

Caty, držím pěstičky, ať ti to co nejdříve to půjde vyjde. Vím jaké to je přijít o mimi. Já sem byla cca 9tt a ještě ke všemu mimoděložně. Je to asi tak 4 roky. Ale teď to mám (doufám) vše ok a s manželem, který mě hodně tenkrát podržel čekáme dvojčátka. Sice po IFV, protože jsem měla dojem, že snad už neotěhotním kvůli psychice. Bála jsem se, že to dopadne zase tak. Držím pěstičky :kytka:

 
janaca  12.01.11 01:29

sakra Caty, neblbni…10tt není andílek..je to pohopouhé zamlklé těhotenství, které si zažila každá druhá z nás..i víckrát­..(i já)
Jsi mladá a máš doma mimi kočičku…
Užívej malé, relaxuj, dýchej..
a napiš mi SZ..

 
janac
Závislačka 3138 příspěvků 12.01.11 01:31

omlouvám se, selhala mi sít..předchozí příspěvek je můj…

ok, dočetla jsem deníček pečlivěji..v tomto týdnu patologie nemohla snad potvrdit souvislost s hematomem.

AD1:Leknutí neleknutí, přirozens otěhotněla a to se počítá!!

AD2:Chápu, že potřebuješ konec těhotenství na někoho svést, zažila jsem naprosto to stejné.

Prostě bylo něco špatně tak tělo rozhodlo takhle. :hug: :hug:

pozdravuj Barunku

Jana

Příspěvek upraven 12.01.11 v 13:14

 
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 12.01.11 09:24

caty já nezapoměla do dnes a to už je rok apůl co jsem byla na revizi ve 12.tt, ikdyž už čekám miminko jiné, každý den si na to co není vzpomenu jak by asi vypadalo a prosím ho aby se tam nahoře přimluvil a tohle miminko nám nechat tady, na zemi.držím ti palečky, u nás byla situace opačná, prvně to šlo přirozeně, teď po IVF

 
MiNaVa
Ukecaná baba ;) 2197 příspěvků 12.01.11 09:37

Caty , je jedno kdy o mimi mamka příjde bolí to stejně. Asi je tedy nejhorší při porodu,ale nekomentuji. I já mám za sebou 3takové popraty a taky vinním do dneška tchána. Ale rány se zahojily a pomalu si na ty potraty nevzpomenu, protože mám doma dvě krásné holčičky a ty mi vše vynahradily. Vždy když čtu tak si na to období vzpomenu. Drž se a neboj vše se v dobré obrátí a ty jednou zapoměneš / né nadobro, ale rány budou více zacelené/ až budeš držet další mimi v náručí.

 
Iveta84
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 12.01.11 10:18

Ahoj Caty :kytka:
přečetla jsem tvůj deníček, je mi to opravdu moc líto!
Je jedno v kolikátém jsi týdnu (tedy pokud už nemáš nakoupeno), bolí to stejně! Ale věř mi, že Ti nikdo nepomůže musíš se s tím smířit jen ty sama! Vím, že je to těžké, ale musíš být statečná, máš velkou motivaci a to je tvá Barborka. Mě se stalo to samé v 11tt v červnu10. Holky v diskuzích tady na emiminu mi opravdu moc pomohly, ale pouze na začátku. Nakonec jsem zjistila, že ty nešťastné příběhy nemohu číst, pořád se mi vracel ten můj a nemohla jsem zapomenout. Proto, vyhýbej se těmto podobným stránkám. Nakonec tě chci trošku povzbudit, koukni na můj metřík dnes! Otěhotněla jsem po druhé menstruaci a zatím vše vychází, ťuk ťuk ťuk! Ale bojím se víc než kdy jindy, o své malé.
Držím Ti moc palce, ať jsi brzy FIT :hug:

 
Martrich
Extra třída :D 12020 příspěvků 12.01.11 10:32

Caty, to je moc smutný :cry: deníček, ale máš Barunku, kt. ti pomůže vše překonat a určitě se brzo dočkáš dalšího mimíska, moc ti držím palce, drž se :hug: :hug:

 
Caty  12.01.11 10:47

Holky, děkuju moc. Jste zlatíčka. Já si nesteěžuju, spíš jsem se potřebovala vypsat, vypovídat, dostat to ze sebe.
Janac:To mi nepotvrdila histolka, to ani nejde. Na histologii mi akorát potvrdili, že nádor není. S tíme hematomem to samo není stopro, ale dle slov doktora a pak doktorky je to nejspíše tím. Dva dny předtím než jsem sebou švihla jsem byla na UTZ a žádný hematom tam nebyl. A protože jsem pak krvácela, šla jsem dva dny na to k doktorovi na UTZ a hematomy tam byly, takže… a to že se nějaké vstřebaly a jeden bohužel praskl a byla krev ve váčku mi řekla doktorka. ALe to je teď už jedno. Asi to tak mělo být.

Příspěvek upraven 12.01.11 v 10:48

 
jajinka veverka
Kelišová 7090 příspěvků 12.01.11 11:51

zlatíčko moc moc mě to mrzí, přeju ti aby si se z toho rychle dostala, nabrala síly a pokud to pujde pokusit se znovu o miminko, tenhle andílek už vás všechny bude chránit a nedovolí aby se stalo neco zlýho. vykašli se na tchýni vyhýbej se ji jak to jen jde. :srdce:

 
Sylar
Nováček 7 příspěvků 12.01.11 12:38

Caty---- je mi líto, co se vám přihodilo

chci jen říct, že Tvoje tchýně za nic nemůže, nemá cenu ji z ničeho obviňovat…škodíš tou nenávistí jen sama sobě…
hematom by se pravděpodobně udělal tak jako tak.

Chápu, že je to úleva „hodit“ to na někoho jiného, ale opravdu na tom nikdo žádnou vinu nemá.

 
janac
Závislačka 3138 příspěvků 12.01.11 13:06

jj, caty, drž se holka, bude zase dobře. Přeji brzké zotavení :-( :hug:

J.

 
poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 12.01.11 13:15

Caty, je mi to líto :hug: :hug: . Drž se :srdce:

 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 12.01.11 13:51

caty, držím palečky, at se co nejdříve zadaří a Tvoje bolest se zmírní. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
bibinkas
Povídálka 22 příspěvků 12.01.11 14:15

Katy, je mi to moc lito, sice jsem to nezazila, ale dve me kamaradky ano a vim, co to pro ne bylo. Vim, ze rict ti, mas doma uz jednu nadhernou holcicku, povede se vam dalsi miminko, nemeni nic na te prazdnote a bolesti, ale cas to zaceli.Jen se nekomu vypovidej, je pravda, ze i ja jsem tenkrat s holkama o tom nemluvila, ptze clovek se boji presne jak pises jitrit rany, ale ono pomaha se vypovidat.Se mnou doma taky nikdo nemluvi o tom, jak moc miminko chceme, ale nedari se a nedari uz taaak dlouho a je pravda, ze kdyz mohu s kamaradkou popovidat na toto tema, pomaha to. Preji ti at se vam brzy povede dalsi miminko a at je vse v poradku!!!

 
Caty  12.01.11 14:31

Ha, tak co se týká mé tchýně holky, přečtěte si nějakou mou diskusi. To neni jen o tom miminku. To bylo spíš špička ledovce, co tchýně prováděla.

 
tess-y
Povídálka 18 příspěvků 12.01.11 14:47

ahoj, je to moc smutný co se ti stalo, sama si to nedovedu představit.. Drž se !!

 
Sylar
Nováček 7 příspěvků 12.01.11 15:28

caty…já chápu, jasně…

já si taky s tchýní užila…:( já jen chtěla říct, že tím, že někoho „nenávidíme“ škodíme hlavně sami sobě…

kdybys chtěla ještě o tom něco probrat, můžeš se ozvat…

jinak samozřejmě s tebou soucítím, je to smutný

 
martice
Ukecaná baba ;) 1605 příspěvků 12.01.11 15:55

Ahoj Caty. Moc a moc vím, jak to vše prožíváš.
Právě jsem prodělala úplně to samé. Včera jsem byla na revizi mého druhého broučka - počala jsem po několika IVF přirozeně - bylo to úžasné a krásné, určitě nemusím vyprávět. Do toho všeho mi přesně na nový rok zemřela babička - myslela jsem, že to bude adnílek za ni. Bohužel - missed ab. v 11.tt. Taky teď sbírám sílu na to jít dál.

 
BettyB.
Echt Kelišová 9027 příspěvků 5 inzerátů 12.01.11 16:35

Catýsku- už jsem si o tom psaly, moc mě to mrzí, ty víš…ale věřím, že další mimi se už brzy ukáže v podobě // :srdce:

 
suchar
Nadpozemská drbna 29312 příspěvků 12.01.11 18:23

Caty, moc mě mrzí co se Ti stalo :-(
Je to velká bolest a ten kdo nezažil neví :cert:
Já si tímhle prošla 4× :cry: mimoděložní,ZT 8tt,ZT 9tt,SP 5tt mezi tím mám i úspěchy dvě dětičky :srdce: pokaždé velká bolest na srdíčku!!!
Jo a u toho mimoděložního jsem si taky pěkně užívala s tchýni (díky bohu bývalou) za to jak se zachovala ji nenávidím :evil:
Přeji Ti hodně sil a snad se brzy podaří mimi :hug: :hug:

 
PetraV.1
Kecalka 127 příspěvků 12.01.11 19:48

To je tak smutný deníček, že to ani nejde napsat.. Je mi to moc moc líto. Přeji hodně síly a odhodlání jít dál. Opravdu je jedno, kdy o miminko maminka přijde, vždycky to moc bolí. Drž se! Nejsem maminka andílka, ale sestra andílka.

 
Mia82
Neúnavná pisatelka 17269 příspěvků 12.01.11 20:04

Je mi to moc líto.Drž se a uvidíš,že se ten „zázrak“ bude opakovat a ty své princezně pořídíš soourozenečka :wink: :hug:

 
Caty  12.01.11 20:46

:srdce: Holky… :srdce:

 
veverčák
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 12.01.11 23:33

Chápu tě.Vůbec na tom není nic divného,i když si byla teprve v 10tt.Já jsem měla ZT v 9tt,ale nespojilo se něco v srdíčku,takže by mimčo nežilo.I když mi v té době nebylo moc dobře a doktorka říkala,že to může způsobit náhoda nebo chřipkový virus.U tebe je to ale horší,že mimi bylo v pořádku.Já už si teď říkám,že už s tím nic neudělám,i když to bolí a bude.Ale neboj,bude líp.Máš štěstí,že máš malou a ta ti určitě pomůže to překonat :palec: .Já mám taky 2,5 letého chlapečka a držel mě hodně nad vodou,když mi bylo nejhůř.

 
musu
Nováček 2 příspěvky 13.01.11 09:30

Caty, přeji ti, at se rány brzy zmírní a mnoho sil. Je to těžký boj, ale věřím, že ho zvládneš! Moc přeju úspěch!

 
kači31
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 13.01.11 13:19
Caty

věřím, že je to práce tvé tchýně, i když úmyslné to nebylo (no ještě aby). Jsou někteří lidé hodně zlí. Má tchýně je suprová, narozdíl od mé matky. Ta ani neví, že jsem těhotná (navíc po IVF), a doufám, že se to ani nedozví, ta je schopná udělat všechno, abych o to přišla. Tak zlou ženskou jinou neznám, ale to je jedno, moc bych si přála ji už nikdy nevidět.
Jen ti tím chci říct, že od takových zlých lidí je lepší se držet stranou, raději se vyhýbat a neriskovat tak zbytečně, když to není nutné. Když budeš v klidu, prckovi se k Vám bude chtít určitě mnohem víc :palec: Já vím, lehko se to řekne, být v klidu, ale když kolem tebe budou jen hodní lidé, půjde to mnohem snáz.
Drž se!

 
Caty  14.01.11 11:15

Kači: mrzí mne, že máš se svojí mamkou takový vztah. U tchýně mě to nemrzí, ale u mamky by mě to samotnou mrzelo hodně. Držím palečky, ať se mimískovi i tobě daří.

 
ze.janina
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 15.01.11 14:30

Caty: Moc smutný příběh,pořád brečím a nějak mi to nejde zastavit :cry:
Cápu tvou bolest a tvoji prázdnotu,já přišla o holčičku ve 36 tt,rodila jsem jí mrtvou,fakt to nikomu nepřeju,je to to nejhorší co jsem prožila,dla bbych cokoliv abych tete měla svoji holčičku u sebe :cry:
Nevidím rozdíl mezi tím když máma přijde o mimi v 10 týdnu,a ńebo před koncem porobu,vždy to bylo a je dítě té dané maminky,a vždy to bolí stejně,když o miminko nečekaně přijde,už nikdy život nebude dokonalý,jak by byl kdyby jsme měli naše děti u sebe,ale musíme se snažit,už kvůli rodině,a snad nám naši andílkové pošlou brzy miminka,aby jsme byly znovu štastné,přeju ti to moc,aby jsi byla brzo znovu těhotná,pa Janina

 
Nykky -- k
Kecalka 411 příspěvků 16.01.11 19:33

Ahoj Caty nedalo mi to ti nenapsat.Vím moc dobře čím si procházíš.Potraty jsem zažila 3krát porvé jsem potratila předminulý rok hned na začátku,byl to samovolný potrat v 7tt.Poté jsem potratila ještě tentýž rok v listopadu miminku nebylo srdíčko tak mi museli vyvolat porod ve 23tt taky jsem měla hematom a střídavě jsem byla doma a v nemocnici.Jelikož jsem měla diagnózu hrozící potrat tak mi nikdo neřekl pohlaví,to jsem se dozvěděla až z propouštěcí zprávy má dcera mohla mít ségru.Šestého ledna tento rok jsem potratila zase taky jsem měla hematom,takže opětchvíli doma chvíli v nemocnici.Když už vypadalo že bude vše v pořádku tak se mi rozběhl potrat ve 20tt kvůli zánětu.Tentokrá mohla mít dcera bráchu.Jenom jsem chtěla napsat že v tom nejsi sama,narozdíl od tebe jsem neměla odvahu psát deníček.TAK SE DRŽ ONO TO ČASEM PŘEBOLÍ :hug:Tohle jsi asi číst nechtěla,omlouvám se,ale nedalo mi to tak se nezlob.

Příspěvek upraven 16.01.11 v 19:41

 
SANDRA75
Kelišová 5969 příspěvků 03.04.11 22:03

Tak i já se přidávám k vám všem co jste zažili tu bolest na srdíčku..24.3­.11 jsem přišla v 17tt o svou maličkou holčičku doposud z neznámých důvodů..doma máme dětičky..a mocinky jsme si přáli přidat jim sourozence,před vánoci jsme si domu donesli fotečku z ultr.a pod stromeček si tak dali ten nejkrásnější dárek..bohužel,s bo­lestí v srdíčku ted píšu sem..dnes jsem 10 dní po zákroku a mocinky to bol,v srdičku je velká jizva..která krvácí při každem pohledu na těhulky a mimiska kolem mne…jen ten kdo zažije ..pochopí co je bolest v srdci mít..držte se holky..taky pláču pořád ..

 
Nanda
Kelišová 6568 příspěvků 04.04.11 11:56

tak si čtu deníček, slzička se mi převalí po líci a pak vidím tvůj metřík a krásných 12t :-) moc blahopřeji, a ať je tentokrát už vše v pořádku!!!

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama