Moje těhotenství

Těhotenství

Jak to vše začalo.

Je tu 23. týden těhotenství a jsme zase o krůček dál. Věcičky se nám začínají shromažďovat. Přichází velké těšení se na mimi, které bude májové. Ale před pár měsíci to tak nebylo. 3. ročník vysoké školy, antikoncepce a chybějící měsíčky, diagnóza – těhotenství. Myslela jsem, že je konečná. Vůbec jsem nevěděla, co se bude dít, potrat jsem rozhodně nechtěla, jenže škola, finance atd… Nakonec rozhodlo srdíčko, jakmile jsem ho slyšela tlouci, věděla jsem, že mimi pryč nedám.

Včera jsme museli na pohotovost, našli nám zánět močáku, ale mimi bylo v pořádku, dokonce bylo až moc akční :) I pí. doktorka řekla, že tedy pěkně kope :D Takže budeme mít asi pěkného divocha. I když mám pořád strach, že se něco může stát, takže to, že mě zlobí a kope, spíše vítám. Je to totiž pomalu jediná známka, že jsem těhu. S pomalu rostoucím bříškem, jinak jsem ani jednou neměla nevolnosti, nic. Jen únava. Asi bych za to měla být ráda, ale dokud jsem necítila pohyby, měla jsem strach, že chybějící nevolnosti jsou známkou toho, že je něco špatně.

Také se nám nějak nedaří zjistit, co vlastně schováváme mezi nožičkama. Jeden den nám řekli, že budeme nejspíš holčička, pak zase, že nejspíš chlapeček, včera tedy řekli opět chlapečka, bylo to i dost vidět, ale raději už s ničím nepočítáme, co když to byla pupeční šňůra :)

Jména už tedy vybraná máme, nejspíš to bude tedy Matyáš, pokud se nám ukazovala šňůrka, bude to Valérie. Původně tedy měl být Matěj, ale pak se nám zalíbila menší obměna :)

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 20.01.11 17:54

:palec: dRŽÍM PALEČKY AŤ TI TO UTÍKÁ. A máš své miminko v náručí :andel: :mavam:

 
Zaynah
Závislačka 2607 příspěvků 20.01.11 20:27

hlavne Vam preju zdravicko :hug:

 
finduska
Extra třída :D 13661 příspěvků 21.01.11 21:00

děkuji:)už se fakt moc těším

 
miricool
Kelišová 5049 příspěvků 22.01.11 08:14

ja cekam mrnouska v kvetnu :) tak at do te doby jeste obe rosteme :)

Příspěvek upraven 22.01.11 v 08:15

 
elinak  05.04.11 18:21

Moc tě obdivuju, že to při vejšce zvládneš. Budeš přerušovat nebo na škole zůstáváš? chtěli bysme taky miminko, jenže nevím, jestli se to dá u VŠ zvládat, i když bych přešla na kombinovaný. Jak to uděláš ty?

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama