Můj druhý půlrok

Rodičovství

A jak plynul čas dál, od 6 měsíců až do mých 1. narozenin, i jak jsem dále rostl.

Já půl roku :-D

A tady moje první narozky s mamkou a tatkou :-D

7. měsíc mého života

Pusinka mi jede na plné obrátky, kotůlám se tam, kam chci a jsem k nezastavení. Taky rád s mamkou zpívám. V noci se stále budím na kojení. Snažím se i sedat… v postýlce v autosedačce i v kočárku se posadím, ale sám na dece bohužel ještě ne. Tak uvidíme, co přinese čas.

8. měsíc mého života

Měřím 75 cm a vážím 7490 g. Tak a je to tu, konečně jsem se sám posadil. Jinak předešlé schopnosti stále více vylepšuji, teď mamka čeká, až začnu lézt po 4 nebo se stavět na nožičky. Jinak jsem se naučil paci paci a pápá a takové to brm brm a taky, když se mi chce, ukážu všem, jak moc jsem veliký. Moje slabiky jsou mamama, hama, mnam, baba, pak písmenka jako aaaa a eeee, taky dělám beeee a umím kroutit hlavičkou nene. Jsem prostě živel. V noci se pořád budím na kojení, a co víc, přestal jsem spávat v postýlce a nejradši je mi v postýlce u mamky a taťky, a ti z toho radost opravdu nemají.

9. měsíc mého života

Dále vylepšuji své schopnost a začal jsem dělat mosty a taky sem se naučil dělat moty moty, doroboty švec. Dále se pohupuji na 4 a plazím se. S nočním buzením to začíná být horší, budím se snad každé dvě hodiny. Mamka se snaží, krmí mě a krmí a i když hodně piji, prostě se budím. A v postýlce už nechci spinkat vůbec!

10. měsíc mého života

Měřím 77 cm a vážím 8200 g. Tak a naučil jsem se sám stavět na nožičky. Konečně. Papám snad už úplně všechno. Mamka mě stále kojí, ale vyhrožuje, že už nebude. Co se týká spaní, je to katastrofální, budím se prostě pořád a chci mlíčko!

11. měsíc mého života

Teď už chodím za ručičky s mamkou a taťkou. Spaní… mno, mamka snad už ani nespí. V postýlce ani ránu, musejí mě uspávat v kočárku, i ve velké posteli se pořád budím! Snad každou půl hodinu, mamka je unavená a naštvaná, říká do roka a hotovo, žádné kojení, prý bude tvrdá a nechá mě pak ječet v postýlce, že už na mě nemá nervy!

1. rok

Měřím 77,5 cm a vážím 8470 g. U paní doktorky jsem byl na očkování poslední vakcínou synflorix a hexavakcínou, bez reakcí. Vše už zdokonaluji. Mamka se konečně pořádně naštvala a jak se moc bála, že když mě přehodí na Sunar, bude to katastrofa, tak nebyla. Zjistila, že jsem plakal, a tak moc se budil ze spaní, protože jsem měl hlad. Nebyl jsem ale žádný závislák na kojení. Takže druhý den, když jsem večer vypil celý hrneček Sunaru, jsem spal až do rána a ještě k tomu v postýlce, a to bez uspávání. Jenom vedle mě ležela maminka a povídala mi pohádku. Od doby, kdy jsem na Sunaru, jsem ten nejhodnější hošíček :-D V noci krásně hajám v pelíšku a vůbec se nebudím. Maminka říká: děkuji těm, kteří vynalezli Sunar :-D

Je pravda, že už umím opravdu spoustu věcí a ještě jednu, kterou bych chtěl vyzdvihnout, tak jsem tanečně založený. Jak začne hrát muzika, ihned si stoupnu a začnu vrtět zadečkem :-D A to už je opravdu vše, tak se s vámi loučím a až mi budou dva roky, tak vám zase napíši :-D

Hodnotilo 5 lidí. Score 4.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 27.07.12 11:11

Krásný deníček, mám skoro roční dcerku a taky si to takhle užívám. Přeju krásné dlší léta :)

 
PusinkaMartinka
Echt Kelišová 9397 příspěvků 27.07.12 12:44

Děkuji… tak at vám pěkně roste :-D

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 27.07.12 15:47

Moc se mi líbil tvůj deníček a těším se na další :kytka:

 
hrosulik
Kecalka 102 příspěvků 27.07.12 19:30

Moc hezký deníček :lol:

 
PusinkaMartinka
Echt Kelišová 9397 příspěvků 28.07.12 08:31

Děkujeme :-D no další bude až za rok :-D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama