Můj milý deníčku II.

Porod

Alešek napsal pokračování svého prvního deníčku. Tady zřejmě série Aleškovo deníčků bude končit. Ještě máme připravený jeden dlouhý deníček, kde je můj porod zase naopak z mého pohledu a možná pomůže lépe pochopit i tento deníček. Ale to zase až někdy příště.

Jen si mě taťko podepiš, ať mě nemůžou vyměnit.
1 komentář

Moje úplně první fotečka.

První přiložení...

Už mě oblékají a to se mi moc nelíbí.

Zachumlanej zakukleneček.

Tady už jsem zachumlanej u maminky.

A tohle už je na pokoji druhý den.
1 komentář

Můj milý deníčku… právě jsme někam přijeli. Vzdáleně slyším mamky hlas. Už není tak klidný, jako když jsme byli doma. Ty se něčeho bojíš, mami? Pro mě to teď už tady taky není zrovna příjemné. Já už bych chtěl být asi s Tebou.

Právě okolo mě projelo několik bublinek. Žbluňk. Mamííí, pomoooc. Oni mi vzali skoro všechnu tu teploučkou vodičku. Je tady tak hrozně moc těsno, že se mi tu přestává líbit. V domečku to začíná být víc a víc nepříjemné. Cítím, jak se při každém tom stažení posouvám víc a víc dolů. Něco mě tlačí do hlavičky. Asi to budou ty Tvoje kosti.

Mami, Tebe už to asi hodně bolí viď, ale jsi statečná a slyším tam i taťku, který je s námi. Jsi moc šikovná. Jsem z toho tady hrozně zmatený. Chvilku to se mnou houpe, pak zase cítím hrozné horko, pořád se někam přemísťujeme. Proč si nemůžu v klidu zdřímnout a odpočinout? Ale co to je za divný tlak? Cítíš ho taky? Já Ti trošku pomůžu, co kdybych natáhl ručičku a posunu se ven. Jenže ta ručička se mi nějak zasekla a nějak se nemůžu hnout. Asi jsem to popletl a budeš to mít trošku složitější. Ale jo, jsi statečná a nevzdáváš to, už cítím, jak mi doktor sahá na hlavičku.

Co je to za světlo? A kdo mě to drží za nožičky? Můžu najednou dýchat. Nestříhejte mi tu šňůru. Tu mám moc rád, copak nevíte, že s ní papám? Mamko, kam mě to nesou? Nějaká cizí pani mě utírá a čistí. Kde jste? Jéé, ten hlas znám. Tati jsi to Ty? Jsi nějaký zarostlý a v tomhle oblečení chodíš normálně? Klepou se Ti ruce, ale jen si mě podepiš, já se taky bojím, aby mě někdo nevyměnil. Tady je tak hrozná zima a toho světla. Pořád na mě sahají nějací cizí lidé. Tak já je počůrám. Ať je alespoň nějaká sranda. Kam mě to zase nesou?

Maminko, to jsi zase ty? Já bych chtěl k Tobě. Proč mi cpou tu cizí věc do pusinky? Já se chci jen pomazlit. Už mě zase nesou pryč. Zase ta samá místnost jako předtím, akorát teď se na mě snaží navléct nějaké nepříjemné věci a balí mě ještě do hadrů. Ale zase je mi hned tepleji, tak to jo. A šup, já chci zase zpátky k mamce. No, to je ono. Mamiii, už jeduuu.

Už si na to světlo začínám zvykat a trošku se porozhlížím. Je to divná místnost, doufám, že tady bydlet nebudeme. Proč si mě ale nevezmeš k sobě a necháváš mě ležet v té divné průhledné věci? No, nekoukejte tak na mě. Šup, to mám zase začít brečet, abyste to pochopili? No, konečně. Takže, když začnu brečet, tak si mně začnete všímat, to si musím zapamatovat. Jé a už jsem zase u Tebe, maminko. Tady je takové teploučko. Dáváš mě k sobě pod peřinku a zase mi cpeš tu divnou věc? Ale to vlastně vůbec není divné, ale moc příjemné. Tak mě nechte dudlat a nerušte… nějak se mi chce spát. Dobrou noc, mamko a taťko.

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kitri
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 08.09.11 08:00

Je to sladce napsane, moc se mi denicek libil :srdce: Strasne me pobavilo to s tim brekem , ze si to zapamatuje :lol: :palec:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.09.11 08:30

je to moc hezky napsané!!! :kytka:

 
makysenka
Povídálka 18 příspěvků 08.09.11 09:14

moc krasně napsany

 
jellyy
Stálice 89 příspěvků 08.09.11 10:27

krásně napsané :lol: :potlesk: ať vám malý dělá jen samou radost :kytka:

Příspěvek upraven 08.09.11 v 10:27

 
katy-katy
Závislačka 2999 příspěvků 08.09.11 11:01

Zase krásný, stejně jako první díl, to se Ti povedlo Alešku :huban: :lol: Tak at pěkně rosteš a jsi šťastné, zdravé miminko :hug:

 
ashlee  08.09.11 12:00

pěkny deníček :potlesk: :palec:

 
Tetinka I.S.  08.09.11 13:38
:-))

Krásně jsi Alešku mamince a tatínkovi připomněl jeden z nejkrásnějších dnů v jejich životě! Když jsi se narodil! I.S.

 
gabule85
Povídálka 13 příspěvků 08.09.11 15:27

moc krásný deníček:)

 
kačátko.z
Závislačka 4404 příspěvků 09.09.11 15:17

Alešku ty jsi šikulka na psaní deníčku :potlesk:

 
kandake
Ukecaná baba ;) 1617 příspěvků 09.09.11 15:40

Alešku jsi pašák :srdce: moc pěkné :mrgreen:

 
girlie sage
Kelišová 6258 příspěvků 11.09.11 21:08

taky hezky napsane Alešku :pankac: :pankac: :pankac:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama