(Ne)chtěná dcerka

O životě

O tom, jak jsem se zamilovala do kluka, který mě měl jenom do postele, pak jsem ho víc než rok neviděla, načež jsem s ním nechtěně otěhotněla a nakonec je z toho láska jako trám.

Seznámili jsme se v mých osmnácti a jeho třiadvaceti, oba jsme byli čerstvě po rozchodu, mladí, neklidní, opilí. On mě začal svádět a ačkoli jsem mu narovinu řekla, že jestli si myslí, že se s ním vyspím po pár hodinách, kdy se známe, tak že se plete, dopadlo to přesně naopak. Ještě ten večer jsem s ním odešla domů.

Po této noci mi párkrát napsal a přijel na návštěvu a já jsem se začala pomalu zamilovávat, na další společné párty jsme spolu opět skončili v posteli a já jsem si myslela, že z toho už bude něco víc. Po pár týdnech už jsem byla beznadějně zamilovaná, jenomže se pořád nic nedělo, bylo to pořád to samé – nezávazný sex, kdykoli na mě kývnul. Ráno mně vždycky zavezl domů, abych se zase mohla týden užírat.

Tak to trvalo asi rok, pak jsem se vztekla a řekla si, že ze sebe nenechám dělat pořád idiota, našla si kluka, kterého jsem ale nemilovala a po třech měsících sem mu dala kopačky, protože to byl evidentně úplně zbytečný vztah, který neměl šanci.

Během této doby i během mého tříměsíčního „vztahu“ jsme se párkrát potkali, ale já jsem byla neoblomná a nepřístupná, ačkoli jsem hrozně trpěla, ale říkala jsem si, že když o mě nestojí, tak já to nezměním. Pak jsme se asi rok neviděli, já jsem se odstěhovala do Zlína, kde jsem bydlela asi půl roku, pak jsem se sice vrátila domů, ale nějak jsme se míjeli, nejsme ze stejné vesnice, takže to nebylo nic zvláštního, až jsme se potkali na narozeninách naší společné kamarádky.

Můj vztek v té době dávno vyprchal a city vychladly, aspoň jsem si to myslela. Fajn jsme si spolu pokecaly a něco vypily, když mě začal znova balit. Ze začátku jsem se mu vysmála, že jestli si myslí, že na mě stačí kývnout a půjdu, tak to se teda plete. Pak z něj vypadlo, že jsem mu chyběla a jestli s ním nechci chodit. Řekla jsem mu, že na to už je pozdě, že moc dobře ví, že u mě měl milion šancí.

Nakonec to dopadlo tak, že jsme se oba nehorázně opili a ve mně to vyvolalo staré city. Opět jsme skončili u něj doma ani jsem toho ráno moc nelitovala a byla skoro ráda. Začala jsem na něho znovu myslet. Za pár dní mi volal, ale já jsem to schválně nebrala a čekala, jestli to zkusí znova nebo co se bude dít. Podruhé jsem mu to taky nevzala a říkala jsem, že jestli zavolá po třetí, tak už to vezmu. Nezavolal. Asi po dalším týdnu jsem mu chtěla zavolat sama s výmluvou, že jsem u něho zapomněla hodinky, ale byl nedostupný.

Ještě ten večer jsme se potkali na jedné zábavě, řekl mně, že ztratil mobil, čímž se vysvětlovalo, proč byl nedostupný a už nezavolal, ale kromě povídání a pár panáku se neodehrálo vůbec nic, o nic se nesnažil a tak jsem si řekla, že to nemá cenu, že se nebudu znova trápit a že na něho prostě zapomenu, čímž bych se taky řídila, kdybych za další tři týdny nezjistila, že jsem těhotná.

Moje první myšlenky byly, že půjdu na potrat a nic mu neřeknu, jenomže to se snadno řekne a hůř udělá. Měla jsem 14 dní před svými 21. narozeninami, kluk, se kterým jsem byla těhotný byl děvkař, který o mě evidentně nestál, matku by asi trefil šlak, a to nemluvím o babičce, přísné katoličce.

Nakonec jsem se rozhodla si miminko nechat, ať už to dopadne jakkoliv, jenomže mě čekal nelehký úkol říct mu to. Nejdřív jsem to řekla naší společné kamarádce, té, co jsme jí tehdy byli oba na narozkách a ta mu to šla oznámit spolu se mnou.

Řekla jsem mu, že jsem z toho stejně v šoku jako on (slabé slovo), ale že pokud nebude chtít, nemusí se s naším dítětem vůbec vídat, že po něm nic nechci, neuvedu ho ani jako otce, ale dítě si nechám, jenom mi přišlo správné ho o tom informovat a tím to pro mě skončilo.

Měsíc jsme se neviděli, jenom si občas napsali něco na Facebooku, ale byly to takové nesmělé konverzace. Po tomto měsíci jsem musela s pravdou ven doma. Přesně dle předpokladů z toho matku málem kleplo, samozřejmě chtěla poznat kluka, se kterým čekám mimino. Neřekla jsem jí, že spolu nechodíme, vlastně jsem jí k tomu neřekla vůbec nic.

Asi po týdnu k nám přijel na návštěvu, seznámit se s matkou a nakonec u nás zůstal na noc. Pořád jsem tomu nepřikládala žádnou váhu a nepočítala s tím, že bychom se dali dohromady, ale postupem času jsme se vídali víc a víc, až jsme spolu začali chodit a po třech měsících mi řekl, že se do mě nakonec zamiloval a že byl idiot, když neviděl, jaká jsem perfektní holka už dávno. Teď máme týden před termínem narození naší dcerky, která bude mít jeho příjmení, bydlíme spolu, strašně se těšíme, až budeme rodiči a moc se milujeme.

Tak snad nám happyend neskončí.

Hodnotilo 13 lidí. Score 4.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
IvčaIva
Zasloužilá kecalka 977 příspěvků 17.01.13 19:52

:D hezkýýýýý! :kytka: gratuluji a přeji teď už snad trochu „normální“ rodinný život :D :mavam:

 
Ter91
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 17.01.13 20:01

:srdce: :srdce: jééé to je faineee

 
Luminex
Závislačka 3276 příspěvků 17.01.13 20:03

Téda, to je skoro jako z harleqýna :mrgreen: Držím moc pěsti, aby to dále vydrželo, aby jste byli šťastná rodinka a zvládli jste to ;) Užij si konec těhulkování a pak v pohodě porod. :kytka:

 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 17.01.13 22:52

Omlouvam se, ale asi uz jsem na tohle stara, tyhle pubertalni hry, kdo komu zavola a ja to schvalne nevezmu, to uz neni nic pro me. Taky to vyjadrovani o rodicich - matku z toho klepne…no ja nevim, jsem asi ze stare skoly, svoje rodice ctim, i kdyz me obcas taky dost stvou, ale takhle bych se o nich nevyjadrovala, ale tvoje vec.
Jinak preji hodne stesti! :kytka:

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 17.01.13 23:50

Taky mam malou vytku :mrgreen: a to je slovo matka :nevim: :poblion: jinak gratuluji :kytka:

 
iveta.zenda
Povídálka 45 příspěvků 18.01.13 00:01

:hug: držím palce :kytka:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7875 příspěvků 18.01.13 08:39

Tak snad to štěstí bude trvat nadále. Teprve narození dítěte prověří váš vztah a jeho pevnost. Držím pěsti :mavam:

 
Pawlina.K
Kecalka 110 příspěvků 18.01.13 11:52

Tak přeji, aby to vám štěstí pokračovalo i nadále!:))

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 18.01.13 13:10

Juuuu, happyend z románu! gratuluju a spoustu zdraví a štěstí přeju!!!

 
mimísek00
Kecalka 135 příspěvků 18.01.13 15:18

Prožila jsem stejný příběh trvalo to dva roky…akorát mě ten kluk ani neodvezl domů aby nás někdo neviděl. Nakonec jsem si našla skvělého kluka se kterým jsem 4 roky a plánujem rodinu.

 
Alay88  18.01.13 22:56

No vidím, že ve 21. sem byla už někde jinde aspon teda vyjadřováním a to kdo komu vezme telefon to sem možná dělala v patnácti :)

 
kristyna92
Kecalka 433 příspěvků 21.01.13 17:46

@jaja84 Souhlasím, slovo matka se mi tam také vůbec nelíbí :zed: @ Janca2105 Ale jinak je fajn, že to tak dopadlo a těšíte se společně na mrňouska. Přeji hodně štěstí :kytka:

 
bjetuschka
Závislačka 4035 příspěvků 21.01.13 17:56

Moc vam preju, aby neskoncil :)

 
Aln
Povídálka 41 příspěvků 22.01.13 09:57

Teda po přečtení mě úplně mrazí, to je super, že to tak dobře dopadlo, nejen pro vás dva, ale i pro to miminko. Tak ať se daří a máte se rádi pořád. :potlesk:

 
papaja21
Kecalka 138 příspěvků 20.05.13 02:41

No tak to přeju at vám to vydrží -mám podobnej osud-stím rozdílem že mi byly mladší a neožíraly se :D :D u nás to byla láska hned a trvá už 6 let :srdce: Mějte se fajn a buďte štastná rodinka :think: :palec: :palec:

 
papaja21
Kecalka 138 příspěvků 20.05.13 02:44

A příště radši ber antikoncepci-protože tohle mi říct dcera tak jí asi zabiju :cert: :cert: :cert:

 
iTýnka
Kecalka 239 příspěvků 07.11.13 15:14

Přeji mnoho štěstí, maminko!! :))
A aby vaše rádoby láska (nevím, jak to mám vlastně chápat :D ) vydržela co možná nejdéle!!! :)

 
Clarie
Povídálka 20 příspěvků 19.03.14 18:45

Tyhle příběhy jsou opravdu jako z románů! :) Krásné, gratuluji!

 
14111995
Kecalka 277 příspěvků 6 inzerátů 20.03.14 03:33
:potlesk:
 
MartičkaK.
Povídálka 49 příspěvků 16.05.14 12:13

Jo, snad. Být s někým jen díky sexu a večeru s alkoholem je tak nějak..nedobrý vzorec pro vztah samotný i výchovu dětí…

 
Anonymní  31.10.14 18:47

Antikoncepce ti nic neříká? Ještě když nemáš stálého partnera? :mrgreen:

 
hanak  02.11.14 14:22

Anonymní rejpal, co se ani neumí k vlastnímu názoru přihlásit… takových se najde vždycky dost.

Jinak dřív to bylo vcelku normální - když holka neplánovaně otěhotněla, byť po styku s náhodnou známostí, často pak vznikla manželství, které ve finále vydržely mnohem déle než dnešní manželství uzavřené po x letech chození či žití na hromádce. Možná to bylo proto, že tehdy lidé neměly takové technické vymoženosti, jako mají dnes, uměli se spolu bavit a zabavit se navzájem, nebyly počítače ani chytré telefony a lidé trávili víc času pospolu jako skuteční parneři a rodina.
Dnes je umění najít manželský pár, kde jsou si partneři zároven i nejlepším přítelem, skutečným kamarádem v dobrém i zlém.
Neschopnost spolu navzájem komunikovat a k tomu každodenní stresy dnešní doby jsou obrovským zabijákem mnoha vztahů. Mnoho rodičů dnes řeší problém s penězi, bydlením, věčné nejistoty..
Svět „kdysi“ byl prostě v určitém smyslu lepší (ikdyž z dnešního pohledu „primitivnější“ a zastaralý).

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama