Leontýnčin deníček

Rodičovství

Když byla Leontýnka malinká, tak jsem jí začala psát deníček jejímy slovy. Poté jsem na nějakou dobu přestala, ale nyní bych opět ráda začala. A tak mě napadlo, že si to vlastně nemusím nechávat pro sebe, že třeba někdo mou tvorbu ocení. Sice už je nám 7 měsíců a první deníčky jsou z počátku jejího života, ale i tak to snad někdo ocení. Pokud bude mít deníček kladné ohlasy, tak sem pravidelně budu vkládat další a další a další... Takže začínáme na necelých 2 měsících.

Ahoj, všechny Vás tu ráda vidím. Maminka s tatínkem se nevím proč rozhodli mi psát. Asi usoudili, že když je o můj život obrovský zájem, tak by to mohla být legrace a hodně lidí by to mohlo potěšit (obzvláště když je moje milovaná rodina rozeseta po celé České republice a jen tak se mnou nepřijdou do kontaktu - natož, aby mě pochovali).

Sice si myslím, že už se sama umím moc dobře vyjadřovat a mohla bych sem psát sama, ale maminka mi vysvětlila, že mé řeči, která se skládá z nepřeberného množství zvuků a výkřiků, rozumí jenom ona, ale bude tak hodná, že Vám všem to tu bude překládat.

Usoudila jsem, že máma bude mít asi tentokrát pravdu. Mimochodem to se jí moc často nestává - většinou se mi snaží něco vysvětlit, ale já jí svými neprůlomnými argumenty (dle mámy nesnesitelným jekotem) přesvědčím, že pravdu mám vždy já. Nejčastěji se takhle hádáme, jestli už je čas na papání. Mamča mi tvrdí, že mi častěji než po 2 hodinách dávat nebude, že si pak připadá jak dojná kráva (nevím, co to znamená, ale asi to bude něco úžasného, když to dává mlíčko častěji než mi chce máma dopřávat), ale potom po mém oslňujícím monologu ustoupí a stejně mi dá napapat.

Ale to jsem se už nějak moc rozpovídala (a to teprve poznáte, jak já jsem ukecená). Takže ještě jednou - všem, kteří tu budou aspoň virtuálně sdílet můj život (samozřejmě, že Vás všechny raději uvidím osobně) moc děkuji a budu ráda za všechny vaše názory a komentáře.

Pro dnešek přeji dobrou noc :-)

Hodnotilo 3 lidí. Score 3.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 06.07.11 09:22

věřím že psát takto deníček svým dětem by mohlo být milé a fajnové..já též píšu,u syna jsem ještě počítač neměla,tak má záznamy z prvních let v knížce,ale u adly,kterou nyní čekáme :lol: píšu taky deníčky tady na emiminu a až bude čas a správný okamžik a bude chtít si to číst..si to přečte
vždyt je tolik nádherných okmažiků na které by jsme měli vzpomínat a pak dětm ukázat aspon v podobě psaného slova :huban: :kytka: :hug:

 
Mysulatko
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 06.07.11 09:53

jéé :hug: my teď čekáme Leontýnku :srdce: každou chvíli by se měla vyklubat

 
martext
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 07.07.11 00:11

tesiko jen tak dal, rada si prectu pokracovani :palec:

 
tessika
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 07.07.11 19:18

Mysulatka: Taky máte mooooc hezký jméno :hug: :-D

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 07.07.11 21:45

Autorko, deníček hezký, jen se příště více rozepiš :wink: Leontýnka je taaak nádherné jméno!!! :srdce: :srdce: :srdce:

Já taky Verunce píšu deníčky, je to bezva odreagování :palec: Jen piš dál!!! :dance:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Ne vždy je to euforie

Život jsou samé ústupky


Reklama