Občas si připadám jako na jiné planetě

O životě

Kde by měli děti být, zavřené v polstrované kleci? A na vycházku pouze k matčině prsu? Nejradši bych si někdy dala klapky na oči a špunty do uší, neustále slyším a čtu, co všechno děláme špatně.

Jak to, že to ještě nepapáte, kolik vážíte, měříte, jak je možné, že už se tak brzy postaví? Zničí si páteř, nenechávej ji! Já ale opravdu nejsem typ, co by dítě uvazoval k topení, aby se náhodou nepostavilo na vlastní nožky.

Ať to neolizuje! Nedávej ji na podlahu, je to špinavé! Nevidím jediný důvod nebýt na zemi, copak jsme z cukru? Tohle jíst nesmí, tohle může! Jistě, že svému dítěti nedávám vepřo-knedlo-zelo, ale když si dítě něčeho lízne, tak to opravdu neznamená, že se ho snažím otrávit.

Jak je možné, že si matka vyslechne takové řeči, když dá dítěti Sunar? Nebo slýchám, že má dítě spinkat samo v postýlce a ne s rodiči atd.! Já spaní se svojí holčičkou miluju, dokud to jde, tak se tulíme, pochybuji, že ji to do patnácti vydrží :D!

Ať se každá maminka a tatínek starají o ty svoje broučky, jak nejlíp umí :srdce: Ano, člověk může slušně poradit, ale ne poučovat a vulgárně řešit cizí rodiny. Mít dítě opravdu není soutěž kdo dřív, kdo lépe, nebo kdo má hezčí vecičky na miminko ;) Ani si nedokážete představit, jak mě štvou ty chytré maminky, co sežraly všechnu moudrost světa a k tomu snad všechny knihy o mateřství! :)

Hodnotilo 22 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Gabrielle9
Stálice 93 příspěvků 19.06.12 02:38

Souhlas-kdybych za kazdy dotaz jestli UZ chodi dostala korunu tak uz mam vydelano a to je dceri teprve pres rok-jeste ze to nevnima :-)

 
Hadumi
Extra třída :D 11607 příspěvků 19.06.12 06:22

Píšeš o mojí skoro tchýni :cert:?

 
trojcatka2008
Kecalka 186 příspěvků 19.06.12 06:31

Znám to a nejlepší jsou lidi v obchodech a MHD,,Ježíš takový velký klackové a oni se vozí,,Teda ty jsou rozmazlený. Náš Pepíček umí to co Vaše Anička. Nesnáším srovnávání každé dítě je originál a dřív nebo později danou věc se naučí. :kytka:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 19.06.12 06:48

Naprostý souhláááás :potlesk:
Děti ješt nemám, ale spousta mých kamarádek už ano a nevěřila jsem, že je možné dvě hodiny probírat jestli si někdo všiml, že Petřina Klárka je pořád jen ve vajíčku, že jí Petra vůbc nevyndavá, a že Klárka tím pádem ani neleze po čtyřech!!! No to je přece hrůůůůza!!! :roll:

Takovýmhle matkám se žádná z nás nevyhne. Bohužel  :zed:

A v deníčku jsi napsala mou oblíbenou odpověď, kterou vždycky v přítomnosti těchto dam pronesu: „Myslíš, že na tom bude stejně až jí bude 15? Nebude viď? Tak neni co řešit, ne?“ V tu chvíli mi všechny dají většinou za pravdu, ale co se pak nestane…Najednou je ticho… NENI TÉMA K HOVORU! matky si nemají o čem povídat!!! 8o :mrgreen:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 19.06.12 08:31

Jsme strašné matky :mrgreen: ať nás všechny nejlíp postřílí :mrgreen:

 
Evánek_K  19.06.12 09:17

Tak to přesně sedí. Nejlepší jsou ty kamarádky, které vlastní děti nemají a tudíž netuší co to obnáší, a kritizují nejvíc. Naší malé je 13M a večer usíná natulená u mě v posteli (pak jí přendavám do postýlky, ale v noci se mrška stejně stěhuje zpět :D ) tyhle chvilky bych za nic nevyměnila :srdce: Až jí bude 15 tak už se asi k nám tolik tulit nebude.

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 19.06.12 09:30

:mrgreen: :mrgreen: Dobře napsané. Já jsem se anučila to pouštět jedním uchem tam, druhým ven. Nehorší je, že v mém okolí tyto řeči vede převážně můj taťka. „Dávej na ni pozor. Tam nesmí. Hlídej ji. Obleč ji víc, je tam zima (rozuměj míň jak 25°C). Nenechej ji sedět na té zemi.“

Nejvíc miluju, když malá lítá po zahradě a můj taťka neustále krok za ní, aby se jó někde neťukla:
ON:„Co když spadne a pak už bude pozdě? Já s ní k doktorovi nepojedu.“
JÁ: „Tak zavoláme rychlou.“ (To říkám naschvál, ať ho vytočím. :-) )
ON: „No, a pak se budeš divit. Až bude mít zlomenou ruku / rozbitou hlavu / otřes mozku… apod.“
Nedávno si Gabka rozsekla bradu - ani moc nebrečela, jen jí dost tekla krev. No děda myslel, že to nepřežije a já jsem ta nejhorší matka, protože na ni přece vůůůbec nedávám pozor. Argumenty, že jí nebudu věčně za zadkem, protože si nechci vychovat závislou a nesamostatnou osobu, naprosto nezabírají. :-)

Mám štěstí, že moje kamarádky jsou normální, ta moje nejlepší nekojila stejně jako já, takže v tomto aspoň pohoda, ještě že tak. Jsem držka, a kdyby na mě někdo něco měl, tak bych se asi ohradila. Popravdě bych někdy i chtěla potkat nějakou supermatku :-) - asi bych se tím rozhovorem hodně bavila. Naštěstí i téma k hovoru máme vždycky jiné, než o dětech, ale potkávám jednu (má už větší děti), co se se mnou baví výhradně o nich a o ničem jiném, ale ten rozhovor je vedem formou zpovědi - ona tazatel, já odpovídám. „Co už umí?“ „Už j dáváš XY (jakoukoliv "rizikovou“ potravinu)? „Jé, ona byla nemocná? Co jí bylo?“ „Jak jsi to léčila?“ apod.

Jo ještě ad chození: Dcera začala v 15m a to je fakt, že dotazy byly. A nejvíc mě vytáčelo „Ále, vždyť ona to dožene.“ - No ale vžyť s chozením je čas až do 18m, tak teoreticky neměla CO dohánět, měla pořád čas… :nevim: :-) A hodně lidí tu větu pronášelo s přízvukem jako „chuděrka malá opožděná, snad bude normální.“ :mrgreen:

To chce klid anohy v teple, holky! :kytka: Já už se fakt nad podobnými věcmi směju, nemá cenu se čílit.

Příspěvek upraven 19.06.12 v 09:35

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 19.06.12 10:34

Souhlas…akorát ti napíšu netrap se tim a je zbytečný o tom vypisovat deníčky…ono je to totiž v povaze lidí…kdyby si každej zametl nejdřív před svym prahem než se zacne cpát do ostatních…tak by byl na světě ráj :)

mě zas oba kluci chodili brzo (první v 10 měs., druhý v 9.měsd.) a když sem slyšela věty, ale to nemůže a co jste s tim dělali, byli jste u doktora atpod… tak sem si jen pomyslela něco jo jasně budu lítat s každym prdem k doktorovi :lol: a neřešila…to samý s kojením (syna kojím stále je mu 15.měs…taky na mě koukaj jak kdybych spadla z višně :lol:).atpod… největší expert na tohle byla tchýně ta při sebemenším zaškobrtnutí prvního syna jéé a co se stalo. tak už sem odpovídala hovno :lol: naštěstí jí to během let přešlo a u druhého už to nedělá :D

@Cmochy já se takovejchle matkám vyhejbám…to jsou u mě totiž obyčejný slepice a s někym takovym si opravdu nemám co říct :mrgreen:

takže nejlepší rada jednim uchem dovnitř druhym ven a když nejde o život tak jde o hovno, tak mi vlezte všichni na hrb :mrgreen:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 19.06.12 10:40

Já chápu, že to mámy potřebují všechno probrat. A logicky je jejich priorita dítě a ne co se zrovna nosí nebo co řekl v TV Leoš Mareš - a tak to má proboha být! O tom žádná! :potlesk:

Jen proč to pomlouvání a neustálé závodění??? :zed:

Mamkám ZDAR! :kytka:

 
Anonymní  19.06.12 10:46

Dítě ještě nemám a tohle poslouchám od své tchýně, jak kdybych před 14 dny slezla z větve a nevěděla nic :pocitac:.Nesnáším když mě někdo neustále poučuje a dělá ze mě blba. Ona se nezeptá jak to máte naplánované, co chcete, jak to chcete ona prostě řekne, tak to bude a to už jí málem skáču po krku :cert:.Stejně si vše udělám jak chci já, akorát ji mám ráda čím dál míň…
Omluvte anonym, ale chodí sem její dcera…

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 19.06.12 10:47

Cmochy - no tak co měl nebo nosí v tv Leoš Mareš mě už teda vůbec netankuje :mrgreen: to at´ už mě radši pomluvěj, závoděj a záviděj…mě už jen tak něco nepřekvapí, já sem zvyklá :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.06.12 v 10:49

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 19.06.12 10:49

Anonym - máš doma mojí tchýni :mrgreen:

 
Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 19.06.12 11:08

Nase mala se ted zacala plazit ( 6 mesicu) a nevim proc ale zachutnala ji nase podlaha. Porad ji olizuje :mrgreen: to ji mam jako zakazovat se plazit?! Kaslu na to :lol: kdyz ji to chutna :lol: jo a nekojim :lol:

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 19.06.12 11:22

NAPROSTÝ SOUHLAS :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: zastávám stejný názor jako ty :-) nemám ráda, že se dycky najde někdo kdo poučuje a nebo začne srovnávat :roll:

Super deníček :-) snad některým otevře oči :-)

 
Špageta
Ukecaná baba ;) 1487 příspěvků 19.06.12 11:35

Díky za tenhle deníček!!! Poslední dobou také neslyším (skoro) nic jiného a už mi to leze krkem.
Podle všeho jsem obklopena samou supermatkou s megaambicemi soutěžit a poučovat.
Ještě jednou díky, vidím, že svět je ještě normální.

 
Kapřík90
Závislačka 3089 příspěvků 19.06.12 11:40

Přesně tak někteří lidé by zasloužili kopanec do pr… hlavně je neřeš a buď saa s sebou :) :lol:

 
Markittka
Extra třída :D 14599 příspěvků 19.06.12 11:41

:potlesk: :palec: svatá pravda, co k tomu dodat.

Super matky nesnášíííím.

Prostě jsem „líný“ rodič a to, že nestojím děcku za prdelkou 24 hod denně 7 dní v týdnu ze mě špatnou matku nedělá.

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 19.06.12 11:49

Naprosto souhlasím ;) Zrovna minulý týden u mě byla známá se svým synkem(18m), pořád se divila, že moje dcera(19m) nemluví, nejí sama, má pleny, neopakuje na požádání jak papoušek jak dělá co, že jí dávám piškoty, rohlík, naše jídlo(i když jak které), malou mi tu okřikovala, protože se tahala s jejím malým o SVÉ hračky :oops:… A proč ji probůh nechávám spát u nás v posteli?
Taky jsem si říkala, co to sakra je, vždyť je přece jedno, že malá nemluví ve větách jako její syn, že nechce chodit na nočník, že má jen 10kilo, zatímco její syn má 11,5, i když se narodil o půl kila lehčí než moje malá… :pocitac: Závěr? Mluvila se mnou tak, že jsem si připadala, že mám doma retardované mimino :pocitac: Přitom dcera je šikovná(hlavně co se týče pohybu), začíná mluvit, umí jak dělají všechna zvířata, jen to prostě neopakuje na každému požádání, taky proč by měla? Sama si sní jogurt nebo nějaké kousky něčeho, pleny má, nočník bojkotuje :zed:. U nás v posteli spí proto, že v noci stejně ze své miminovské vyleze a já mám strach, aby při vylézání nepřepadla… A co? To jsem kvůli tomu špatná matka? Nejsem.. Dotyčná už mi přes práh nesmí, nebylo to jen tohle, bylo toho víc, třeba mi tu uklízela časopisy ze stolu, aby se jí malej neřízl o papír, uklidila mističku s piškoty, aby to nejedl, s tím, že ani malá by to neměla :cert: Na podlaze mi našla flek, tamhle zase drobeček… Bordel tu opravdu nemám, jen lehký chaos, nevím, co by madam chtěla, nikdo ji nezval, zavolala, že se staví během dopoledne a šup, nestihla jsem ani zamést a už tu byla :cert:

 
petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 19.06.12 11:54

Super výstižné!!! :)
I když občas mám taky tendenci dost srovnávat a poučovat. :(

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 19.06.12 12:00

@Maddlen To co jsi psala o Tvým taťkovi, to znám, to mi totiž dělá ten můj taky, pořád krok za malou a pořád všude vidí, jak padne/zakopne/bou­chne se… ;) Jako, pravdu má, jen já to nehrotím.. I když on to u nás(jsme 4 sourozenci) takly tak nehrotil :nevim: A taky rád RADÍ - jak ji mám dávat odpoledne spát(i když malá nechce), dřív radil, jak jí dělat příkrmy(byl s nejmladší ségrou 2 roky na RD), jak tohle, tamto.. Přitom máma říká, že naše děti(sourozenci a já) to takhle nikdy neměli/nechodili spát odpoledne, když nechtěli/nejedli to a to… :mrgreen: Myslí to dobře, já vím, ale vytáčí mě :jazyk:

 
Julií
Kecalka 422 příspěvků 19.06.12 12:12
:palec: :kytka:
 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 19.06.12 12:14

@atominnka Jo, vy jste byli 4 - já jsem jediáček, jako moje dcera a taťka to praktikoval i u mě… Dodnes se mi kvůli tomu někteří smějí, protože já jsem v dětství nesměla skoro nic, abych si neublížila, pořád jsem musela chodit domů se hlásit… achjo. :-) No a teď to přenáší na svou vnučku a vymýšlí fakt brutální ochranná opatření - například jak dcera lezla a neměla ještě stabilitu a semtam se vybulila, tak asi 3 nebo 4 měsíce měli naši v obýváku obložené nohy od TV stolku molitanem (chudák mamka - vypadalo to tam jak ve skladišti) - aby se nááhodou Gabka nebouchla do hrany. Udělal nový konferenční stolek, protože ten starý nebyl podle něj dostatečně stabilní a malá by ho na sebe mohla převrhnout. Terasa, kam svítí slunce a je tam fakt teplo je vyložená starými koberci, aby nebylo Gábině zima od nohou. 8o Jako… dost ty jeho vášně s manželem krotíme, ale všechno taky nejde - taťka se nedá. Když mu řeknu, ať zbrzdí, že fakt nechci Gabrielu každu vteřinu kontrolovat a že si to nepřeju ani u něj, tak se urazí. Naši mi malou hlídávají a i když máme elektronickou chůvu, tak taťka u ní nejednou celý odpolední spánek seděl… (na židli vedle postýlky) prý kdyby něco potřebovala. 8o Je to na bednu.

 
Billi
Nadpozemská drbna 25189 příspěvků 19.06.12 12:20

Jak vidno, všude je to stejné. Já zase slyším, jaká jsem tyranka, když nechám dítě, aby jezdilo v kočárku na bříšku a ani ho neposadím (i když už by mohl, už sedí). Všechno moc řeším (nechci chodítko a nedávám Prabiňáka). Jsem příliš laxní (nechytám, když padá ze stoje na zem a neutěšuju, když vidím, že to není potřeba, nedesinfikuju celý dům 5× denně). Mám moc velké dítě (a to ho mám dát pod skříň aby nerostl?). Mám moc malé dítě (do doby než zjistí, že mu je sedm měsíců). Mám příliš hubené dítě (cpát cukrem ho nehodlám). Mám příliš tlusté dítě (sousedovic Adámek v půl roce neměl 8 kg). Už nekojím a kojila jsem moc dlouho. Dávala jsem příkrmy pozdě a příliš brzy. Dávám kukuřičné křupky (vzdyť se udusí). Oblíkám příliš málo. Už stojí a to je moc brzy (kdo mi poradí, jak ho přesvědčit, aby to nedělal, tomu dám odměnu :lol: )…
A hlavně chci, aby měl malý nějaký režim (hlavně večer, přes den se všechno řídí jeho potřebami spánku a jídla).
A světe div se mám pohodové, usměvavé dítě :palec:
PS: Nejlepší rady jsou od bezdětných :lol:

Příspěvek upraven 19.06.12 v 12:22

 
žampion
Závislačka 3429 příspěvků 19.06.12 12:36

:lol: :lol: nemluví… jakto že nemluví to naše – už dááávno mluvila, málo na ni mluvíte :cert: :cert: proč ji neutěšuješ když spadne to jí necháš??? 8o 8o 8o proč jí dáváš tohle a ne tohle??? :pocitac: :pocitac: :pocitac: někteří lidé jsou na tečku

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 19.06.12 12:37

Take milujeme s manzelem ze nase mala spi mezi nami, ja uz bohuzel brzy takhle spat nebudu, narodi se nam dalsi holcicka. ale taky kdyz to reknu ze spi mezi nammi tak se vsichni divi jako bych byla z marsu :nevim: :jazyk:

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 19.06.12 12:37

To nemela byt reakce :)

 
cvikinka
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 19.06.12 12:50

Já matak nejsem, ale souhlasím :mavam:

 
kacer015
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 19.06.12 13:00

DEKUJI VSEM, maminkam, ne-maminkam, anonymum, ze se vyjadrili k denicku ;) Jsem moc rada, ze se mezi nama najdou i normalni lidi :hug:

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 19.06.12 13:02

@Maddlen Ty jo, tak takhle brutální to teda ještě nemám :lol: No ale věřím, že je to na palici :zed:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 19.06.12 13:03
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :pankac:
 
zmimi
Stálice 55 příspěvků 19.06.12 13:19

Nejlépe se vychovávají děti od sousedů. :mrgreen: Vychovávejte děti, tak jak vám káže vaše srdce. Moje děti s námi taky spí v posteli a vůbec toho nelituji. :srdce:

 
petule250
Kecalka 189 příspěvků 19.06.12 13:31

Moje mamka byla úplně normální dokud se nepřistěhovala rádoby hodná tetička co ví všechno a je nejlepší matka i manželka na světě. Což není pravda byla sice vdaná tak 50 let, ale strýc raději jezdil do hospody nebo na jezero okukovat mladé holky než aby byl sní taky ho z toho ranila mrtvička :((…Nejdřív tetička říkala mamce co všechno děla špatně, ale jak jsem čekala mimčo tak jsem se stala terčem jejích rad co a jak, a mamka se k ní přidala, že ten pes nesmí být s malým, a jak to že nemluví atd. Jakmile mi mamka řekne přijede teta stav se tak mám strašně moc práce. A nejsem sama kdo před ní zdrhá i taťka zaleze do dílny když přijede jen mamka ji má strašně ráda.

 
Kaikoura
Stálice 98 příspěvků 19.06.12 13:33

Ahoj,
taky naprosto souhlasím! Nedávno jsem poslouchala v Sama doma nějakou Dr., které se maminky ptaly jak naučit své dítě spát samotné v postýlce… ona na to odpovídala, že miminko naučí, když jsou o tom skálopevně přesvědčené, že to tak chtějí. A jedním dechem dodávala, že to není vůbec nutné, aby mimi usínalo samo. Pokud maminka ráda své mimko uspává, je to v naprostém pořádku. :D Mé dceři je rok a půl a pořád jí uspávám a z toho dne je to jediná chvíle, kdy se ke mě opravdu dlouze tulí, dívá se mi klidně do očí, hladí mě a já si jí opravdu užívám. Je to krásné a ať si říká kdo chce co che. :mrgreen: Budu tak uspávat své dítě nadále a plánuji tak i druhé mimko uspávat. :mrgreen:
Jinak báječná knížka je „Dítě a já“ - nic nezakazuje, nepřikazuje, nenařizuje, jen sází na instikty maminky a přirozenost. :D
Mějte se krásně a užívejte si dětiček. Uteče to strašně rychle a pak se nám po muchlování bude ještě stýskat. ;)

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 19.06.12 13:45

Také souhlasím, mám dvojčata a někdy mě fakt řeči druhých dokážou vytočit… viz tchýně když jim byl rok, proč je nedáváš na nočník, protože řvou, nebudu je nutit jejich čas přijde no ale to teda všechny moje děti od roka do pleny už bobek neudělali jen do nočníku no ty vole vraždila bych :cert: A jak to že tomášek už má tolik zubů a Leontýnka ne :?: Jak to mám vědět tak jí asi vyrostou později, copak tohle můžu ovlivnit :roll: :zed: mohla bych tu psát do nekonečna, at se všichni starají o sebe a bude na světě líp

 
sibi
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 19.06.12 13:52

:palec: plně to znám, máme holčičku a každej svýma radama se snaží něco poradit, nejvíce přítelova matka, s kterou nemáme přátelský vztah

 
KacaT  19.06.12 14:26
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
krarka
Kecalka 446 příspěvků 19.06.12 15:39

Jee, no to znám až moc dobře, a snad ze všech stran…malá bude mít 19 m…spí s náma v posteli, když řeknu či donesu nočník, tak spustí takový povyk, že to slyší snad celý barák a stále se uklidňuje s dudelou…neustále poslouchám, jakto že má ještě pleny?? A co ten dudlik…vždy odpovím, že je to její volba a víc neřeším…ať mi dají pokoj, no ne??

 
dryada
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 19.06.12 17:46

No muzu se pochlubit, ze ja jsem z tech desne chytrych radilek, teda hlavne jsem sem tam radila segre, ovsem jen do sveho porodu, pak me to nejak preslo. Proste ma smulu, ze me ma za sestru. Kupodivu to brala s velkym nadhledem a jeste furt se mame radi. Jestli ona nebude svata. :andel:

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 19.06.12 18:40

Jo ještě mi tenhle deníček pa komentáře připomněl…byli sme na otevírání nového mateřského centra a Tobísek trošku spadnul a já ho jen vzala do náruče s tím že to nic není a jede se dál (ted´jakje větší tak ho kolikrát nechávám at´sám vstane, když třeba zakopl) a jen sem tak zaslechla hovor…já nesnášim tyhle matky co podle nich to nic není…tak podle dotyčné sem asi měla volat nejmíň pohotovost :mrgreen: :mrgreen: jen sem měla sto chutí říct, že zas nesnášim matky, co pomlouvaj ostatní…ale nechala sem to být…to fakt nemá cenu se nad takovýma lidma rozčilovat a vůbec to řešit ;-)

p. s. - malej má 15 měs. pořád kojim, spí s náma v posteli a nočník poslední dobou taky bojkotuje…jo a nejradši krade bráchovi ze špajzu Nesquik :lol:

Příspěvek upraven 19.06.12 v 18:42

 
kacer015
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 19.06.12 18:55

@brumdinka Hezky jsem se dneska pobavila, nad komentari, vsude je to stejne :mrgreen: a bacha at se do vas nepusti jine maminy, zda jste normalni, davat diteti kakao :mrgreen: :mrgreen:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 19.06.12 19:35

Dobře napsané!!!

 
p3traQ
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 19.06.12 19:53

doktor co napsal tohle mne bavi nejvic :) napsalas to moc dobre.

 
milášeček
Kecalka 153 příspěvků 19.06.12 21:07

:palec: suprr deníček. :dance:

 
bublinkaa
Kecalka 116 příspěvků 19.06.12 21:49

Máme jednu takovou sousedku! Když se baví s námi, tak je malá šikovná a když je za rohem, tak je retardovaná! Myslím si svý, její děti nekomentuju. Prý jsou dokonalý???Ať si to myslí když chce!

 
hanzbl00
Závislačka 3335 příspěvků 19.06.12 21:51

Taky píšeš o mojí skoto tchýní :mrgreen: :zed: :zed:

 
Billi
Nadpozemská drbna 25189 příspěvků 19.06.12 21:59

@p3traQ tak s tím celkem souhlasím, protože to psal doktor, tak v tom asi něco bude, když s tím většina doktorů (teda aspoň v mém okolí) souhlasí :nevim:

 
ahink
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 40 inzerátů 19.06.12 22:31

Už se vám taky stalo, že přijde známa a vyndavá dítěti dudlík z pusy, že jí to nesluší :cert: no ten řev co potom spustí, ji asi sluší mnohem víc

 
kacer015
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 19.06.12 22:33

@ahink Ano to dela tchyne, me 8 mesicni dceri, ruky bych ji za to urvala :mavam: :twisted:

 
merryferry
Stálice 89 příspěvků 19.06.12 23:02

Tak to je presne to co se stava me :D
je to tvoje vec urcite ti nikdo nema poroucet protoze ty jsi matka a ty to znas nejlepe 8)
ale nekdy jsem i ja takova ze rikam kamaradce jsi normalni davas 11ti mesicnimu synovy kolu a mastne jidla??a mleko zadne??zacla sem ji nadavat kdyz malej mel tady 7 mesicu a nemel ani zoubky a rvala mu nasilym palacinku z nutelou a kricela na nej zer..jen u toho opravdu zasahnu ale jesty to co pises tak se na ne viprdni kdyz chce na nozicky tak prosim tim lip bude cupitat a ty za nim je to fakt super a ja bych to nak neresila at si rikaji co chcou ty mej chladou hlavu a jen se usmivej :kytka:

 
Billi
Nadpozemská drbna 25189 příspěvků 20.06.12 08:46

@ahink to mi známá několikrát zopakovala, že moje dítě je na dudlík velké (bylo mu cca 5 měsíců), za chvíli dorazila její vnučka (cca 18 měsíců) a v puse měla dudlík. Takový záchvat smíchu jsem dlouho neměla :lol:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama