Ostravský deníček č. 10

Rodičovství
  • Radina
  • 03.11.04

Ahoj holky ostravačky. Jsem stálá nakukovatelka do všech deníčků a tak, když se objeví nějaký deníček bez názvu a inspirace, přijde mi to trošku líto, tak jsem se se svolením Slysil a k mojí velké radosti toho dnešního ujala. Já vím, že už nemáme tolik času jako když jsme se staraly jen o svá kopající bříška, ale je tu s vámi pořád fajn a ze mne se stala závislačka na emiminových deníčcích. Původně jsem měla vymyšleno docela jiné téma, než to, které dnes napíšu. Inspiroval mne totiž takový bleskový nápad, který na mne přišel po cestě k rodičům.

Jelikož jsem cestovala autem s téměř šestiletým synem a tříměsíční dcerkou, bylo potřeba nějak je v autě zabavit. Mám ve zvyku pořád vymýšlet nějaké hry a čím je syn starší, tím jsou složitější a rafinovanější. Baví mne pozorovat jak syn nabývá vědomosti a dovednosti. Připadá mi to jako malý zázrak, že ten tvoreček, který ještě nedávno nepoznal koně od krávy už dokáže skládat slova do rýmů. A tak jsem skládala verše, on k nim hledal rým. Třeba: U babičky slepička snáší krásná??.. . Tak jsme se bavili téměř celou cestu. U našich mne pak napadla jedna zvláštní myšlenka ? jak mi kdysi rodiče říkali, že mám básnické střevo. Najednou se mi vybavilo, že přece někde musí být ten sešit, do kterého jsem si od mala psala své básničky! Sešit s mými prvotinami i druhotinami a básničkami, které jsem pak sládala jako zamilovaná puberťačka a pak jako rádoby zralá žena. Pustila jsem se do hledání a světe div se, našla jsem ho. U našich nebyl čas se probírat tou haldou materiálu, ale pak doma, když jsem dala děti na kutě, jsem se úplně ponořila do těch už téměř zašlých řádků a z hlubokých vzpomínek mě probrala až dcerka hlásící se o svoji porci kojení. Až mě udivilo, kolik krásných slov, vět a myšlenek dokázala moje fantazie splodit. Od té první ?pejsek Alík maličký, spadnul dnes do loužičky??.., jsem se dostala k básničkám, které psala holka v hlubokých stavech deprese, občas okouzlení, rozčarování. Nutí mě to přemýšlet nad tím, kam se podělo to básnické střevo, pokouším se napsat nějaké kloudné verše o tom, jaké štěstí teď prožívám a ono to nejde. Určitě v tom nejsem sama. Snad každá holka ve škole si psala takový ten deníček kam si lepila fotky svých idolů, všelijaké vychytávky a první návody na to, jak se malovat, oblíkat, jak sbalit toho zaručeně pravého kluka. Věřím tomu, že tyto deníčky opatrujete jako oko v hlavě, jsou to přece nádherné vzpomínky na mládí. Určitě se v těch deníčcích najdou také nějaké veršíky z vaší vlastní tvorby a bylo by škoda nechávat je zapomenuté někde na dně skříně. Vím, existuje spousta serverů, kde se člověk může dosytosti vybásnit lidem, kteří mají pro stejnou věc pochopení, ale co si takhle udělat básnický deníček tady a teď? A tak se možná trochu pochlubím, možná přispěju svojí troškou do mlýna, jen mne probůh nesuďte, moje cesta ke štěstí byla moc dlouhá?..

OVER DOSE
Nějak jsem uvázla
v tvý posteli, miláčku.
Zase jsem nezvládla
k ránu odejít, jak noc
z pokoje v levným hotelu.
Mám spoustu času,
matka už na mne dávno nečeká.
Jenže
já odejít chci!
Nedal jsi mi až tak moc
abych tu musela trčet
do příštího rána.
Bejt děvka,
ležím už dávno ve vaně
plný chladnoucí vody
a z půllitru usrkávám
podruhý přelitý kafe
s hromadou sladkejch kostek ve tvaru srdce. Říkala bych tomu
Nápoj lásky
a usnula po něm
jak kdybych si
práskla Zlatou?..

Trošku depresivní, takže to hned napravím:

PASTELKOU
načmárám
zmatený sen o zrození
Chrám ticha,
sloupy odevzdané času,
hlas holubů,
z jejich peří sníh.
Sluncem sežehnutou zem
Tebe
Mne
 a

naše děti.

A co, vy ostatní? Operaci na básnické střevo ještě nikdo neprovedl, určitě je ještě máme. Tak pište.
 Radka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 04.11.04 15:01

Čauky,

Tak vidím že to tady opět umřelo…

Děkujeme za pěkný deníček-kdysi jsem taky básnila..v dosti extravagantním pojetí :-))

Zítra jdu na ten glykemický test :-((Fuuuj!!Vůbec se teda netěším-vstávat tak abych tam byla na 6ráno.Naštěstí mám Fifejdy 3min.jízdy autem, takže aspoň malá útěcha.
A opoledne pak jedeme na chalupu,tak se docela těším!
Tak se mějte…
Zatím pa Gabka

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 04.11.04 15:44

Ahoj holky,

zajímavý deníček, ale já jsem bohužel nikdy básnické střevo neměla, takže nic.

Kuba šel včera v 8 vzorně spinkat, takže dneska byl už v 7 vzhůru. Byl to sice šok:))), ale alespoň jsem se vrhla konečně do úklidu. Jak já to nesnáším!!!:-))).

Před chvílí jsme přišli z procházky a malý mi dospává v kočárku v předsíni. Dostane nějakou sváču a půjdeme ještě ven, ať se pořádně unaví a jde zase brzo spát. Usínal mi až kolem 10 a to byla hrůza.

Tak se mějte, vyrážím ven.

Zuzka a Kuba 26,5m

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 04.11.04 16:10

Ahojte holky,

nový deníček a skoro žádné komentáře????

Já taky nemám básnické střevo, takže se k tématku nepřidám.

Dneska mi Kubíčka hlídali tchánovci. Já jsem chtěla vytřít a místo toho jsem totálně vytuhla a celou dobu prospala. No co, práce neuteče (kéž by) a já jsem krásně odpočinutá. Kubíska mi přivezli řvoucího jako tur - prázdné bříško. Tak jsem nakojila a teď si nádherně hraje v lehátku. Musela jsem toho využít k napsání komentářku, přece nebudu vytírat!!!!

Co provedeme s tím srazíkem? Ten Bělák by vůbec nebyl špatný. Pokud bude prima počasí proč ne, ale musíme brát ohled na těhulky. Nevím jestli budou mít náladičku s námi trajdat po lese.

Takže navrhuji středu 15:00 sraz u Koliby při krásném počasí. Pokud bude pršet asi ten Shopping. Operativně se rozhodneme se středu. Čekám na Vaše odezvy.

Radka a Kubíček (7týdnů a 3dny)

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 04.11.04 17:20

Ahoj holky,

Radino, moc hezký deníček, ale tady u nás to bude asi jako „Házet perly sviním“ :-)))), jak by řekl můj děda :-).
Já teda poezii nikdy nepsala, ale něco jako deníček jsem v pubertě měla. Byly to vlastně takové ty kalendáře, kde jeden kalendářní den měl celou stránku. Do něj jsem každý den zapisovala, co se ten den stalo, lepila jsem si tam vstupenky z různých akcí a vůbec vše, co mělo pro mě nějakou hodnotu (většinou ŠÍLENOU hodnotu :-)), např potají a nenápadně ze země sebraný vajgl mého oblíbence. Někdy to byly i vajgly 2, když jsem nevěděla, kterého vlastně miluju :-))).
Zapisovala jsem tam vše v takových šifrách, že jsem kolikrát ani sama nevěděla, co „tím chce básník říci“, hi hi…jsem dnes jakási poetická :-).
Radko (Budulínku), já myslím, že tu Kolibu Dáša navrhovala žertem:-).
Příští středu? Nevím, jestli se zúčastním, ráda bych, ale nechci s Vildou moc mezi lidi, když je teď tolik chcípače, virů a bacilů. Ta jeho nemoc už se lepší (ťuk ťuk ťuk), tak nechci, aby zase onemocněl. Ale zase na druhou stranu, chovat ho jako skleníkovou kytičku, to taky není to pravý ořechový :-).
Zuzko, kočár je ok, jsem ráda, že jsme ho koupili.

Tak jdu Slimáčka asi vytáhnout z kočáru. Dnes na rozdíl od včerejška chrní den. Co bude dělat v noci??????

L+V

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 04.11.04 18:17

Ahoj Luci,

jsem ráda, že jsi s kočárem spokojená, už jsem se bála, že jsem ti poradila špatně. Je dobře, že je už Vilda lepší. A co to kakání, už je to O.K? Já si to teda moc nepamatuju, Kuba byl kojený, ale myslím, že kakal každý den. Dávala jsem mu dětský čaj z Hippu, fenyklový nebo ten na bříško, ale nevím od kdy ty čaje přesně jsou. Máš Avenťáckou flašku, tak bych se toho nebála. Mi to kojení nijak nenarušilo a to ještě nebyl Avent. Kupovala jsem Bebe-Jou se skoseným dudlíkem a všechno bylo vpohodě. Hippy jsou super, je to granulát, takže jsem to vždycky připravovala přímo do flašky, myslím 100 nebo 50ml a Kubkovi to chutnalo. Mají je i na spaní i na uklidnění ale ty jsou myslím až pro větší mimi. Tak to vyzkoušej.

Zítra ráno jedu s Kubkou do Ostravy, na 9 musím být v centru, ale kolem 10 už budu mít čas, tak by jsme se mohly sejít, pokud budeš chtít. Nechci tě vůbec nutit, je to jenom návrh, tak se ozvi.

Ahoj Z a K

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 04.11.04 18:48

Budulínku,
já teda pro Bělák nehlasuju..jsem jak ,,dýchavičný Albert,,takže jsem spíše pro sednutí nebo mírná chůze po obchodech :-))
A Středa se mi taky vůbec nehodí.Ráno jdu plavat a 14,30 mám poradnu :-(
Příští týden můžu čtvrtek nebo pátek,ale lepší by bylo dopol…teda pokud by to bylo možné.

Jinak jsem koupila prckovi miniaturní štramplíky s obrázkama.Byly jsme s kámoškou na obídku v Pelikánovi(mňam)-má TP příští středu a už se sotva kulí..má se jim narodit Eliška tak jsem na ni moooc
zvědavá.

Doma jsem ještě vyprala ložní prádlo a hodila jsem ho na balkon a začínám s balením hader na chalupu.
Manža má za chvíli dorazit od bratránka tak se mu musím taky pověnovat…celý den jsme se neviděli.
Tak to je prozatím všechno-možná si ještě na něco vzpomenu :-))

Tak ahoooj.Gabka+Š 24tt

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 04.11.04 18:49

Koliba byl fakt jen žert,to až na jaře.Nedávno jsem byla na pidisrazu v restaraci v Ikei,je tam klid,ale nevím kolik kočárů by se tam vlezlo.
Sára dnes překvapila,šoupla jsem ji po dlouhé době na balkon a ona tam spala 3 hodiny V NEHÝBAJÍCÍM SE KOČÁRU!!!
Mám ji na klíně a chce mi sebrat a ožužlat klávesnici,tak jdem koupat,čau Dáša

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 04.11.04 18:51

Jooooo hlasuju taky pro Ikea!!! :-))

Gabka

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 04.11.04 19:07

Ahojda holky,
krásně jste se rozepsaly!!!!
Mé básnické střevo je a vždycky bylo na mrtvém bodě… Je sice fakt, že někdy, když Haňule něco povídám, tak se to trošku rýmuje, ale většinou jsou to totální hovadiny :-)))))
Dnes jsem uložila Haňulku už teď. Byla hodně unavená, tak už chrupká v pelíšku. Doufám, že mě zítra nebude tahat z postele už v 6! Manžel je na pracovní večeři (taky bych si dala něco dobrého - mňam), tak jsem opět sama samotinká… No čeká mě úklid a hora prádla na žehlení, tak se zabavím…

Srazík v Ikee bych brala, je tam fajn. My se tam „srážíme“ dost často s Anni… Ale jak už jsem psala, tak příští týden jsem v Olomouci, tak se nechytám…

Mějte se moc a moc hezky, pohlaďte své „prdelky“ a bříška…
Pa M.

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 04.11.04 19:45

Děťátko je okoupané,napapané a spí(doufám že aspoň hodinku) tak jsem vyštvala hošíky od PC a něco ťukám.

K tomu básnění,já tedy nee,ale nedávno mně pobavil můj mladší synek,zpíval řvoucímu miminu „neřvi Sáro,nedám ti nic,už jsi měla od mámy cic“ smála jsem se tomu ještě dlouho,jen tak vyplázl rým.

Dáša

KatkaL
Nováček 9 příspěvků 04.11.04 19:49

Ahoj holky, jsem tady nová, věřím, že mezi vás nějak někdy zapadnu. Teprve nedávno jsem začala objevovat taje internetu a co všechno se na něm dá najít. Mám dvouměsíčního broučka Davídka a na Internetu nalézám spoustu užitečných rad. Nedávno jsme se přestěhovali do Hrabůvky a já mám menší problém. Nikoho tady v okolí neznám a vlastně neznám ani nikoho, kdo by měl mimčo. Tak hledám nějaké zpřízněné duše tady, protože jinak už nevím kde. S kočárem jezdím sama a tak je mi občas tak nějak smutno.

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 04.11.04 20:07

Zuzi,

já bych hrozně ráda, ale zítra dopoledne mám tu revmatologii a tím pádem všechno dost nahušťěné. Jdu tam poprvé, nevím jak dlouho tam budu čekat, shodou okolností to je taky v centru, ale pak mažu fofrem domů, vystřídám Radka, nakojím, počkám na R až mě vystřídá a pak mám další vyřizování.
Prostě to budem muset nechat na jindy.
Přemýšlím, jestli se zúčastním srazíku v IKea. Přijedeš?
Jinak čajík už jsmeč taky koupili. V den, kdy nás pustili z nemocnice. Je to Větrníček, byl nám doporučen, ale Vilíkovi vůbec nejede.
Jinak vůbec nesrajdí, prý je to normální, ale mě to pěkně štve :-(((, jasně, že to v něm musí kvasit.
Předevčírem jsem z něj vydolovala rektální rourkou docela objemnou hutnou kašovitou a vůbec ne žlutou nadílku, doufala jsem, že se mu to tam uvolnilo, ale ne. Zase už 2dny nic.

Hi hi, Dášo, z tvého synu určo něco bude :-)

Mončo, ty ses na seznámek asi vybodla, co? :-) Nenapíšeš ho?

Katko, vítám tě, to víš, že tady najdeš zpřízněné duše! Z Hrabůvky je nás tady hafo! Takže příští týden se srážíme v Ikea!

Jdu se už natáhnout, měla jsem náročný den (zítra ještě náročnější), ačkoliv Slimáček byl dnes mimořádně hodný. Chrní úplně celý den a v noci, jsem ho musela násilím budit na pití. Uvidíme dneska.
 Pa.

Lucie + Vilík (5týdnů a 4dny)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.04 20:48

Paní Luco71, prosímvás, neblázněte, nechejte svého chlapečka aby kakal bez pomoci. Z mléka mnoho pevné hmoty nezůstane, hlapeček roste a jistě všechno důkladně spotřebovává. Rektární rourka slouží pouze k vypouštění vzduchu ze střev a může se vám s ní stát také to, že synek začne být na ní závislý a nebude si od větrů pomáhat sám. Pokud opravdu trpí kolikami, je možno do 3 měsíců intenzivně podávat přípravek Sab simplex, který poze „odrhne“ bublinky ze střeva a umožní jejich lepší odcházení z těla, sám však není organismem vstřebáván a odchází nězměněn z těla. Nemějte strach, ani dokrmované děti nemají stolici denně, natož tak děti které stále živíte pouze mlékem. V případě velkých pochybností se obraťte na svého pediatra (měl by pohmatem bříška zjistit zda se nejedná u miminka o mechanický blok ve střevech), ten vám jistě Sab předepíše, volně je k dostání do 70,– Kč. Dále bych mohla poradit odvar z kmínu (2-3 lžičky před kojením), nebo fenyklový čaj, který by jistě pomohl maličkému sám o sobě, nebo přes mateřské mléko. Hlavně se nesnažte vyškrabávat a dolovat stoličku z miminka (byť pouze měkkou rourkou), hrozí nebezpečí poranění konečníku a poté infekce. Tímto svému děcku opravdu nijak nepomůžete, spíš naopak. V žádném případě nemohu doporučit klystýr, i kdyby jen v nejmenším množství, protože by mohl velmi ublížit tlustému střevu. Dříve se zaváděly dětem mýdlové čípky, ty ale také nemohu vyloženě doporučit, zvláště ne u 2 denního nekakání. Děvčata tady už nekakání několikrát rozebíraly, můj syn někdy nekakal - při plném kojení - i 12 dnů, dcera měla rekord „pouze“ 10 dní.
Samanta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.04 20:58

Ahojky ostravandy !!

Radko:hezky denicek, ale ja nejsem schopna nic pridat.urcite jsem basnila, ale uchovano neni nic…

Holky, ja dneska byla v poradne, kde jsem chtela presvedcit sveho dr. o porodu na fakultce.On mi zase dal prednasku o tom proc bych tam chodit nemela, ale, ze je to na me a zase me objednal k sobe.Pry mi zadne doporuceni psat nebude.NO…mala je ale v poradku,ma kolem 2,7kg.Pry bude velika.Delali mi i poprve monitor, nejdrive chtela sestra at si lehnu, tak jsem ji rekla,ze to bych omdlela, tak me nakonec po:,–(ila.Do lehu me nikdo nedostane!!!!

Uz jsem psala o tom, ze prestoze jsem RH- a manzel take, tak mam v krvi protilatky.Muj dr. s tim nic nedela, prestoze ve zprave z laboratore pisou ,ze se musi ucinit preventivni opatreni a ze to muze zpusobit hemolytickou chorobu novorozence.
Tak jsem se rozhodla ze budu jednat sama a vzala jsem si zpravy z laboratore a zavolala na Fakultku .Tam jsem rekla, jake druhy protilatek mam a dr. se uplne zdesil, ze mi nikdo nehlida hodnoty, ze musim zitra bezpodminecne do porodnice na specificke odbery.Jedna z tech protilatek je pry opravdu nebezpecna, proto je dulezite znat ty hodnoty.Ach jo.Tady , co si neudelas sama to nemas…tak snad to bude v poradku a mala bude mit krev v poradku !!!!Pokud jsou hodnoty vysoke, tak se musi tehot.ukoncit drive…tak zitra huraa porodnice.
Ten muj dr.je asi magor.

Taky jsem pro srazik v Ikei!!!!Sammikovi se tam libi.A me chutnaji zakusky:)))

holky dobrou ,zitra rano musim brzy na ty testy, tak jdu chrupkat.

Shirin,sammy a sara(35tt)
Tak se mejte hezky!!!!

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 04.11.04 21:03

Samanto,

díky moc zy rady! Asi jsem se špatně vyjádřila. Jsem „bývalá“ zdravotní sestra, vše konzultuji s doktory, jasně, že jsem mu stoličku nedolovala doslova :-).
Vilík byl do minulého týdne strašně hodné miminko, neměl potřebu Sab Simlexu ani rourky ani ničeho jiného, ale onemocněl a není ve své kůži.
Rektální rourku lze použít v nejnutnějších případech, vím, že by na ni mohl mít závislost.
A právě předevčírem jsem usoudila, že je „nejnutnější případ“. Pomohla jsem mu, vyprděl se a při té příležitosti se i vyprázdnil, z čehož jsem měla docela radost. Od té doby zase nekadil, ale například dnes byl naprosto spokojené, spavé miminko:-)
Fenyklovým čajem se prolévám, ale malému ho nedávám.

Ještě jednou díky moc!

Lucie

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 04.11.04 22:31

Ahojda ještě jednou!

Shirin - napiš nám, jak jsi dopadla!!! Zaráží mě, že to ten doktor nechal tak plavat… Já jsem taky Rh- a dost mě sledovali v prvním těhotenství a dr. mi říkal, že při druhém se to sleduje ještě více…

Katko - vítej v našem deníčku. Poslala jsem ti soukromou zprávu…

Tak zase pa M.

Slysil
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 04.11.04 23:26

Ahojky devcata,

Radino: prima denicek, ale ja taky nikdy nepsla basnicky, dnicek jsem si psavala, ale spis s kamaradkou, takove dopisovani kdo se nam libi atp.

Holky teda nestacim se divit, komentaru skoro jako za tyden :-)))

Katko, vitej. Kde presne v Hrabuvce bydlis? Ja jsem taky prozmenu z Hrabuvky :-))))

No ja jeste uvidim jak se srazikem. Posledni dobou mam program non stop nabity. Rada bych zdrbla, tak uvidime.

Dneska koncim, zitra se rozepisu vic, ted uz tak, tak drzim ocka otevrene.

Dobrou noc,
R+R

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 05.11.04 04:26

Čauky všem,

nějak nemůžu spát :-()pálí mě žáha jak hrom a navíc stejně bych musela v 5,30 vstávat-jdu na ten glykemický test(aúúú)tak jsem se na to spaní vyprdla.

Přestěhovala jsem svou tělesnou schránku do obýváku,pustila si notebook a TV a mírně relaxuju a přemýšlým jak to v té nemocnici na těch odběrech vydrřím přes dvě hodiny sedět!!!(bolavá záda)a navíc bez jídla(to se prckovi líbit nebude).

No jdu si posurfovat po emiminu a za 45min.se pmalu začnu chystat na ,,výpravu,,.Tak na mě myslete!

Pa Gabka + mimi

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 07:22

Holky, já jsem už totálně hotová. Ještě že je konec týdne a můj chlap se vrátí domů. Zůstala jsem od neděle sama doma s dětmi. V pondělí sy syn prokousnul spodní ret, v úterý si zlomil malíček na ruce, steda byla OK a tahle noc… =o((((( Luki vstal přesně v hodině duchů s bolestí bříška a až do rána zvracel a má šííííílený průjem. Do toho se ještě ráno počural - prostě to na WeCko nestihnul. Tuhle noc jsem spala dohromady tak dvě hodiny a Bětka se právě probouzí. Už aby ten náš táta byl doma a vystřídal mě. Nevíte jestli můžu dávat celý den 5,5 letému dítěti Endiaron? Nějaký jsem v noci našla, ale Luki ho stejně vyzvracel. Jeho doktorka tam dneska není a nechci zatím volat pohotovost.

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 07:25

Jak tak na to koukám, vy fakt nebásníte? To jsem nějaký exot =o))))))

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 05.11.04 07:34

Ahoj Luci,

to nevadí, že dneska nemůžeš, to já jenom, že tam jedu, tak bych to vzala přicestě, ale Ikea je taky dobrá a na středu zatím nic nemám, nevím jenom, jak to budu mít s autem a autobusem se mi tam jet nechce, ale snad si to zařídím.

tak se mějte a ať ti dobře dopadnou vyšetření. Jdu oblíkat Kubu a vyrážím.

Zuzka a Kuba

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 05.11.04 08:10

Ahoj holky,

Radino, vydržať!!! :-)))
Napíšu vám teda první básničku, kterou mě naučil děda, a se kterou jsem úspěšně dělávala ostudu mým rodičům.

  • V moři žijou rybičky, vystrkují hlavičky.
    Jsou tam taky sardele, vystrkují....­.ocásky.

Hezký den! Za chvíli fičím na tu revmatolku.

Lucie

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 05.11.04 09:04

Ahojte holky,

tak vy si fakt chcete kecnout při srazíku na zadek?? Tak jo, ale nezaručuju, že Kubík nepředvede nefalšované rodeo. Každý den s ním drandím po Výškovicích tak 3 až 4 hoďky. On je v kočárku tak spokojené miminko a my kilča dolů jenom letí:-))))).

Katko vítej, mezi nás zapadneš, ještě nedávno jsme se neznaly a teď probíráme úplně všechno. Alespoň nám ta „dovolená“ kolem dětiček neleze na mozek.

V pondělí jdu s Kubíčkem zase do nemocnice na jakýsi vyšetření. Už ani nevím jaké. Všichni doktoři a všechny nemocnice mi už lezou krkem. Kdy tomu bude konec?? Já chci ZDRAVÉHO chlapečka!!!!
Alespoň, že kyčle má v pořádku. Ani nemusím dávat široké balení.

Tak ve středu ve tři AHOJ

Radka a Kubíček (7 týdnů a 4dny)

KatkaL
Nováček 9 příspěvků 05.11.04 09:12

Ahoj holky, jsem ráda, že teda zapadnu a jsem taky ráda, že tady všechno probíráte, ráda se přidám. Moc kamarádek s mimčem teda neznám (spíš žádnou), tak tohle mi přijde vhod.

Monina: taky jsem Ti poslala soukromou zprávu

Slysil: Bydlím u hotelového domu Hlubina, kde ty?

Katka a Davidek (9 týdnů 2 dny)

Radina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 09:14

Tak ta má úspěch!!! Zdá se Lukáško to vyléčilo =o)))))

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 05.11.04 09:29

Ahoj holky!!!
Teda já nestačím zírat, to jsme se to krásně rozepsaly… Doufám, že to tak bude i dál! :-)))))

Lucko - držím palečky a pěstičky, ať ti dobře dopadne to vyšetření.. A dej nám zvědavcům vědět, jak jsi dopadla (doufám, že co nejlíp)
Radino - přeju pevné nervy a ať se ti brzo vrátí mužíček…
Budulinku - ať v pondělí dobře dopadnete a ať už je to poslední návštěva nemocnice na hoooooodně dlouhou dobu!
Slysil - včera jsem tě viděla před Hruškou (vedle Aralky), ale než jsem stihla zareagovat, tak už jsi byla pryč…
Katko - je to fajn si takhle „zdrbnout“ přes net… Mějte se zatím hezky…
Gabčo - Tak jaká byla glukóza?? Asi nic moc co? Ale už to máš určitě za sebou…

Tak se mějte všichni moc a moc hezky
Pa M.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 10:11

Ahojky!!!

Tak jsem se vratila z nemocnice.Tam na me samozrejme zirali a rozcilovali se, jakto ze jsem prisla tak pozde, vzdyt uz za chilku rodim.jakto, ze nikdo ty protilatky nehlidal.Nikdo nechapal, ze me tam dr. neposlal davno.Tak vzali krev na protilatky a na ctvrtek jsem objednana do rizikove oporadny.Hi,ri­zikove v 36tt, to je fakt hlidane.Nikdo meho dr.nechape.Ja uz taky ne(jinak je docela fajn).
Kazdopadne, uz asi zustanu v jejich peci, ted jen zalezi, jake hodnoty mi v ten ctvrtek oznami, a podle toho se bude pokracovat dale.NO…uvidi­me.Snad to bude preci jenom v poradku.
A to vse za zady meho gynekologa.Ale co, vzdyt jde o zdravi meho mimiska, ze jo.?!Jeste pockam na zpravy z te rizikovky a teprve potom ho informuju co a jak.

Luci, v te rizikovce je jen Bosota?Chodila jsi ve ctvrtky?

zatim pa
Shirin,sammy a sara(35tt)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 13:17

Ahoj holky
Pristi tyden tady taky nejsme. Jedeme do Brna navstivit rodinu, takze se sraziku nezucastnime. Mozna si zajdem do Ikei tam a budem na vas vzpominat.
Dneska jsem byla rano s Adamkem u doktorky. Uz asi tyden spatne spava, ma ucpanej nos a spatne dycha. Dneska dokonce chrapal jak starej chlap.-))) az jsem se lekla.
Dostali jsme fenistil tak jsem zvedava jestli to pomuze. Pres den je v pohode jesn ty noci nas zlobi.

Katko vitej mezi nama. jsem taky pristehovalec:-))

Holky poradite me nejakyho dobryho gynekologa, Ja porad jezdim do Brna a uz me to nebavi.
Dik
Mejte se faj budte vsichni zdravi at vam dopadnou dobre vysetreni( to je hruza jak chodi vsichni po doktorech) , za tyden jsme zase zpatky.
Andrea a Adamek

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 05.11.04 13:39

Ahoj Andrej,

hihi, před chvílí jsem volala Monině kvůli gynekologovi :-).
Už jsem rozhodnutá. Jdu do Výškovic k dr.Maturovi, má tam soukromou praxi, jinak je to šéf oddělení šestinedělí na fakultce, je mladý a fakt sympaťák.
Při mé hospitalizaci v nemocnici jsem zaznamenala, že podrobnější a genetické UTZ dělával pacoškám on, tak na své relativní mládí bude asi i dobrý.
Navíc se mi moc líbí jeho chování a přístup k lidem. Vždy usměvavý a pozitivní…
Pamatuji si, že mi ve 4.měsíci nahrával Slimáčka na video, strašně mě mrzelo, že nejdou nahrát i ty jeho komentáře, stálo by to za to. Maminečko sem, maminečko tam, byla tam se mnou moje máma, zvědavá na vnoučka a bylo to samé babušenko… :-)- máti se nadouvala blahem. A když jsem se ptala na pohlaví, řekl, že takhle stojí jenom klukům :-).
Pamatuješ, jak jsem tenkrát v Hrabůvce ve školce s Moninou řešily přístup a chování jejího dr v nemocniční a soukromé praxi? Tak ten Matura je pravý opak :-).
Příjemný vždy.
Jdu tam v pondělí, pak podám reference.

Hezkou dovolenou a pozdrav Adámka!

A až se vrátíte, konečně vyrážíme na to procházkování, jo? :-)))

L+V

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 18:41

Jooo, Matura, toho vsechny pacientky zboznujou, ja ani netusila, ze ma soukromou ordinaci.Je naprosto uuuzasny.Ja k nemu chodila na geneticke ulz.To musi byt sen mit ho u porodu…ale jaksi me udivuje co vsechno nezvlada…pracuje na fakultce, uci na vysoke skole a jeste ma soukromou ordinaci??!!
Tak to je teda neco.
Taky se pridavam a davam vsechna doporuceni pro to zacit chodit prave k nemu!!!

pa

Shirin,sammy a sara(35tt)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.04 18:43

LUCI:v ten ctvrtek pry tam bude BOSOTA, takze na jednu stranu z toho nemam moc dobry pocit, kdyz vim co sis s nim prozivala, ale zase uz vim na co se neptat:)))Urcite ne na velikost male:)))))

cauky

shirin a ss

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 05.11.04 19:05

Shirin,

k tomu Bošotovi jsem se tady vyjadřovala hodněkrát, ale nakonec toho vůbec nelituju, že jsem k němu chodola, protože, je asi vážně odborník.
K porodu taky přišel, prohlédl mě, když viděl, že teda nic moc pokrok po tolika hodinách, naordinoval epi a byl milý. Dokonce za mnou přišel po porodu na šestinedělí, takže si to u mě nakonec vyžehlil :-).
Ale Matura je fakt skvělý. Docela se tam v to pondělí těším. Je tam jenom 1×týdně, vlezné je 500,–(formou sponzorského daru, chichi) + 50,–Kč měsíc, pokud tam jdeš, když ne, nic. Prý posílají pacoškám sms s info, vysledky odběrů apod…

Jdu koupat spícího Slímu. Je to náš malý extremista :-). Buď a nebo. Buď řve na celo Hrabůvku, nebo nejde vzbudit. Celá mamka :-)

L+V (5t+4d)

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 05.11.04 19:45

Lucy to je jak rovnice o 2 neznámých ten tvůj podpis :))
Koťátko se okoupalo a spinká,tak jsem zvědavá co na dnešní večer plánuje,včera se vzbudila už po půlhodině a šaškovala až do 23,neřvala,jen se jí prostě nechtělo spinkat,nešel nám net,tak jsem si lehla pod hrazdu taky a bouchaly jsme do hraček až do 23,pak mi asistovala při hygieně a posléze napojena na koziště usnula.Přes noc pila asi třikrát,naštěstí hned usnula.A tak to máme skoro denně,pak to obě dvě dospáváme dopoledne,chudáky kluky vyšoupnem do škol a chrníme.

Shirin,doufám že malá Sárinka bude v pořádku,dr.R to teda přehnal,jak může takovou věc nechat být.A to mi už několik jeho pacientek řeklo,že raději chodí k němu,protože je pečlivější než jeho kolega dr.P. Tak v čem ta pečlivost spočívá?

Sraz je ve strředu v ikei v 15 ???
Dáša

Anni
Kecalka 439 příspěvků 05.11.04 20:21

Ahojky
Lucko dik za info. No jak ho tak popisujes uz se na toho dokturka docela tesim. Prave ze v Brne mam taky takovyho simpataka tak se me od nej nechce. Ale dojizdet me to uz taky nebavi. Tak tam v pondeli vsechno vyzved a dej vedet. Ve Vyskovicich bych to mela super. bydli tam tchyne a mame tam vsichni obvodaky.
S Adamkem bylo to koupani stejny. bud rval na cely Beno nebo to koupani prospal.
Mejte se fajn
papaaa
 Andrea

HaninaZa
Nováček 5 příspěvků 05.11.04 21:41

Ahoj mamči a mimča, já jsem tady taky nová. Mám skoro pětiměsíčního Marečka a jsem nadšená myšlenkou udělat srazík maminek v Ikei, případně někde jinde. Čeká nás teď takové nemilé období, listopad není zrovna přívětivý, navíc máme tu změnu času, je brzy tma a člověk má tak nějak „depku“. Jak jezdím s kočárkem, ráda bych s někým pokecala o normálních problémech a radostech nás mamin, ale oslovovat některou z Vás na ulici, to mi přijde tak nějak nevhod. Tak se ozvěte, už se těším, zajdem na kafčo a pokecáme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.04 13:48

Ahoj holky,

to se nám to tu hezky rozrůstá, že? Tolik komentářů ,že to člověk nestíhá ani sledovat.

Dneska mi přijedou všechny možné návštěvy, tak teď vyčkávám, kdo příjde nejdřív. Kuba mi zase dneska nechce spát a to vstával v 7. Normálně bych s ním šla ven, ale teď nemůžu, takže uvidíme, jak dlouho vydrží.

Luci: byla jsem si dneska konečně koupit ten nánožník a je to super, je dost šíroký i hluboký, takže na malého nebude nikde foukat. Včera jsem s ním totiž byla venku a sice měl hrubou deku, ale pod nohy jsem se mu už nedostala a tam mu foukalo a měl celé studené nohy, chudáček můj. Jinak všechno v pohodě. Chytl mě déšť a neměla jsem sebou pláštěnku a bouda nepromokla, jenom byla navlhlá.

Tak se mějte a ve středu to platí? Už se těším, až Vás všechny poznám.

Ahoj

Zuzka a Kuba 26,5m

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 06.11.04 17:40

Ahoj holky,

Zuzi a kdes ho koupila? Tady na té Hasičské? Kolik stál? Já se tam půjdu juknout v průběhu příštího týdne.
Zatím ho teda ještě moc nepotřebujem, protože je nasoukaný v té tašce na mimi, je tam úplně jak sardinka, vůbec si nedovedu představit, jak ho tam natlačím za půl roku :-)

Dnes jsme se byli juknout v hrabošském sekáči v Zábřehu. Moc jsem nehrabošila, nebavilo mě to a tím pádem jsem nic moc nenahrabošila.
Venku je nechutná kosa.

Radko (Slysil), dík za info o kyčlích, doufám, že tam nebudu moc dlouho čekat. Původně jsem chtěla na Fakultku, ale tam bych strávila celý den, tak to kašlu.

Holky, nevíte, jestli není melta projímavá? V poslední době se kvůli kojení dost napájím. Prolívám se litry fenyklového čaje, kojícího čaje a taky právě té melty. Piju ji černou, nebo s ovesným nápojem, vyhýbám se mléku z důvodu novorozeneckého akné a včerejší noc, před kojením jsem vypila velkou sklenici melty a během kojení mě „zkroutilo“, křeč do břicha a málem jsem nedoběhla. Ještě jsem stihla vzbudit Radka, vrazila mu mimajzlíka a vrátila se úplně vyčerpaná. Pokračovala v kojo a R mezitím zas usnul. A doto ŘACH ŘACH, Radkem to trhlo a probudilo ho to až se na mě osopil, co dělám, že ho nenechám spát, pobavilo mě to, protože to byly bomby, které Vilík vyrobil do trenek :-)).
Tak jsem se zaradovala, že si zase po dlouhé káknul :-))).
No jo, ale před chvílí se to celé znovu zopakovalo. Mi to zas až tak moc neva, trpím věčnou zácpou, ale ty křeče nejsou příjemným průvodním jevem. Co chudáček Slimáček?

Jo dnes jsem byla v Kaufu, stavila jsem se do DM, ptala jsem se po tobě, Anulko, ještěs tam nebyla. Tak jsem si aspoň vyzvedla ten formulář na na slevy. Stejně jsem neměla fotokopii rodného listu.

Kde jsou Vaše povinné denní komentáře?

L+V (5t+5d)

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 06.11.04 17:58

Luci,
ten nánožník jsem kupovala tady u nás v dětském obchodě, stál 420,–-. Ty ho určitě seženeš levněji. Já ho už potřebovala fakt nutně, ale stejně bych si ho i tak kupovala u nás, takže je to jedno.

Ta taška na mimi je fakt úzká, co? a neboj, za půl roku už bude Vilda jenom ve sporťáku a tam se ti vleze vpoho.:))))

Ten nánožník je lepší v tom, že je šusťákový, takže nepromokne ani neprofoukne, takže na zimu bude asi lepší, však uvidíš. Sama zjistíš, kdy se ti bude hodit.

Je fajn, že už ti Vilda kadí, a s tou meltou teda nevím, já jsem ta hnusná matka, která pila jenom bílou kávu a to jenom 1. den po návratu z porodnice a pak jsem se prolévala kávou abych vůbec přežila. Vlastně jsem svoji první kávu pila 3 hod po porodu, protože jsem prosila ségru, ať mi přinese celou termosku. Ale jenom překapávanou a hodně ředěnou mlékem. Chudák Kubulka, co?:))))))

Závidím všem matkám, které to vydžely.

tak se drž

Z+K

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 06.11.04 18:02

No tak plním svou psací povinnost,koťátko spinká,kluci jsou u exe a tatínek v práci tak mám docela vegoš.
O meltě nevím,mě tak nedávno prohnalo zelí,v noci jsem uprostřed kojení odtrhla dítě od prsu a běžela a ona chvíli nadávala a pak usnula.
Já byla na kyčlích na fakultce a byli jsme rychle hotoví,akorát je to daleko.

Tak kdy a kde je ten sraz?
Dáša

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 06.11.04 18:43

Dášo,

musela ses na tu fakultku objednávat? A jak dlouho předem? A u kohos byla? Bylo tam hodně mimin? Jak dlouho jste čekali?

Zuzko, tak to kávování vydržím úplně v poho. V životě jsem nepochopila, co je na kávě tak dobrého, že bych ji měla nebo dokonce musela pít :-))).
Vůbec v ničem nehřeším :-). Žádný alkohol, žádná cigára, žádné kafe, žádný sex..... :-)

L.

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 06.11.04 19:10

Objednávat se není třeba,jsou tam každé pondělí mezi 13-14.30,mimin tam bylo asi 5 ale šlo to rychle,doktoři Svetlík a Kašpárek.
 D.

Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 07.11.04 00:01

Ahoj holky,
rychle píšu povinný denní příspěvek.. Doufám, že to stihnu do půlnoci! :-)))
A taky si píšu omluvenku na příští týden. Jedeme k našim, takže budu bez netu :-(((

Mějte se tu všechny moc a moc hezky a užijte si srazík!!!
Pa M.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.04 13:09

Ahoj holky,
tak mi uz skoncila nemocenska a zacla jsem zase po vice nez 2 mesicich chodit do prace. Je tam ted sileny frmol, tak jsem ani nemela cas si to tady precist.
Na srazik bych taky rada prisla, jenomze pracuju do 15:30 a cesta z Hrabyne taky nejaky cas trva, tak bych mohla dorazit az nekdy nekdy po ctvrte hodine. Myslite, ze se tam tak zdrzite? Sice sem moc nepisu, ale az na ten posledni tyden, to tady pravidelne ctu a moc rada bych vas vsechny poznala :o)
JInak Mrnousek je desne aktivni, nekdy si rikam, po kom to dite je. V noci toho moc nenaspim, protoze chodim furt na zachod a kdyz se pak vratim do postele, tak se Jolance zase nelibi, ze lezim, tak zacne vyvadet, ale je to vsechno fajn :o)) V pondeli jsme byli na kontrole a mala pry uz vazi 1370 gramu, jestli ted fakt bude pribyvat o 0,5 kg za mesic, tak to nakonec bude mala obryne po tatinkovi :o))
No vic si snad povime na sraziku, jestli ho jeste stihnu. Mejte se hezky.
Eva a asi Jolanka 27tt

Knik
Stálice 63 příspěvků 07.11.04 17:23

To jsem psala ja, jenom jsem byla neprihlasena.
Eva a Mrnousek (nejspis Jolanka)

zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 07.11.04 20:00

Ahoj holky,

plním denní povinnost a píšu příspěvek. Právě jsem se vrátila z Kaufu, mají tam mandarinky za 9,90 kg, vypadají nic moc, ale chuťově jsou super. Mají tam i nějaké akce na plínky, ale to jsem neprocházela. Kupovala jsem tam i Savo Perex za 21 kč což se mi zdá super cena, i ostatní Sava tam pají do 20 Kč. Jinak jsem nic tak super nenašla. Podotýkám, že jsem byla v Kaufu ve Frýdku, ale snad budou všude stejné ceny.

Jinak je venku už hnusná zima. Jsou tam 3 stupně, takže hrůza a to ještě nemrzne!!!! :)))))

Konečně jsem dneska vyžehlila tu hroznou kupu prádla a za mám plný koš na praní. Hrooooozně moc mě to baví:)))). No nic. Samo se to neudělá, co? A naštěstí je už Kuba samostatný, takže u něho už udělám všechno, tak alespoň už dělám v klidu.

Jdu vyhodit Kubu do postele jdu se v klidu dívat na telku. Jede mi Pojišťovna, tak ať mám klid.

Mějte se hezky a zdravím mimiška

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 07.11.04 20:28

Dobrej večír,

já byla v Kaufu včera a shodou okolností jsem se dívala na Sava a všechny byly nad 20,–Kč :-))), takže asi ceny budou všude jiné :-).
Teda žehlení…fůůůj, to už dávno sabotuji. Na Vilíka jsem vyžehlila jen před prvním oblečení a pak už jen věci na ven :-), na doma určitě ne. A snáší to v poho.
Dítěi před chvílí konečně uslo, celý den prokňoural a prokadil, takže zas z extrému do extrému :-). Buď kadí furt, nebo vůbec.
Zítra ráno příjde na snídani Mia z podzimního deníčku a manžou a malou Aničkou Amálkou, pak na 12,00 fičím na tu gyndu do Výškovic a potom jedem ještě na fakultku na kyčle se Slimáckem.
Sakryš, už zas nespí a kňourá a heká. Asi ho to bříško hodně bolí. Jdu zachraňovat to moje velké amore.

Evi, zdravím, dost, že se ozveš! Je fajn, že je vše ok. Myslím, že v 16,00hod tam ještě budem, tak si nedělej starosti.

Dobrou noc.

L+V (zítra už 6týdnů) (Hrom do klobouku, končí mi šestinedělí, už se nemám na co vymlouvat :-((( )

DeDe1
Kecalka 138 příspěvků 07.11.04 21:49

Lucy nastěhuj si Vildu do postele a hned máš výmluvu.Sára ještě ani jednou nespala v noci ve své postýlce,spinká se mnou a moc mi to vyhovuje,sexoš tím SICE trochu trpí,ale mi to neva a taťka je stejně furt v Bratislavě.
Dneska mi malá předvedla,jak strašně umí ječet,kluci přicházeli domů po víkendu u exe a malá jak zahlídla blížící se temné postavy s batohama spustila tak šílený jekot,že jsme rychle zalezli do bytu at na nás sousedi nezavolají sociálku.Když viděla že to jsou její oblíbení bratři,hned ztichla.
Ted kvičí v pelechu,tak jdu na ni.
 Dáša

Gabule
Závislačka 3321 příspěvků 08.11.04 07:29

aHOJ HOLKY,

tak jsem v pátek dopadla jak hubkař :-(
V 6,00 jsem byla na Fifkák na tu glykemku a ,,,milá,,sestra mě poslaladomů neboť jsem ve 4,00ráno pila čaj :-(( Tak jsem aspoň zašla ne Frýdlanty pro čerstvé loupáčky a osladila jsem si život…načež jsem si ho odpolko pěkně zkazila neboť jsem vlezla na váhu a rafička ukazovala +5,5kg ojojojjjj!!!

O víkendu jsme byli na chalupě a ,,objeli,,jsme přízeň-dovezli jsme si od sestřenky postýlku a autosedačku a jsme připravení :-))
Holky, mi se zdá že teď mi to bříško povyroste každý týden.. :-)
Teď jsem si uvařila meltu s mlíčkem a hodlám celý litr a čtvrt vypít v rámci dobrého budoucího kojení a v rámci čištění krve.
Na oběd si zajdu do Ikey a pak jedem s kámoškou a jejím Matyáškem do sekáče v Savarinu.A pak rovnou jedu k Janě Čurdové na těhucvíčo.
Jo včera jsme se stavovali v Tescu Opava a moc se mi to tam líbilo…styl obchodů-butiků je spíše jako Carrefour(Orsa­y,klenoty Aurum aj.)Jsou tam 2-3 super obchody s botama a čínský bufet,ten se ale nedá s Carreforem vůbec srovnat..ceny většinou 69,–(velké porce,hodně zeleniny a beez přepáleného tuku)DOPORUČUJU!!!
Tak jdu se natáhnout ke Snídani s Novou.
Pa Gabča a Štěpánek 24tt

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 08.11.04 09:05

Ahojte holky,

já jsem včera myslela, že se picnu. Manžel nám udělal v režimu tahové haló, že jsem celý den chodila jako mátoha.

Tak předně šla jsem spát až kolem půlnoci, měli jsme s Markem nějaké vyřizování:-)))). Kubíček se vzbudil kolem druhé na kojo kojo. Až potuď vše OK. Jenže vždycky jak ho dám po nakojení do postýlky chvíli si brouká a povídá. Marka to vzbudilo, vstanul k němu a začal mu vykládat, že je malé prasátko takhle chrochtat..... To Kubulku dokonale probudilo. Maja pak zalehnul a do pěti minut spal a já tajtrdlíkovala až do půl páté a v pět byl Kubík zase vzhůru na kojo kojo. To už jsem si ho raději vzala do pokojíčku, schouleli jsme se na zemi a tam trošku spali asi do devíti. Kdyby mi na něj začal zase mluvit a probral ho tak mě picne, raději jsem volila útěk do nepohodlí. Ráno dostal zprda a bylo. Vypadala jsem jako po flámu.

Včera se mojí kamarádce narodila holčička, zítra ji jdeme zkouknout a zavzpomínat. Kam nám ty děti rostou??? Chjóó. Proč tak rychle???

Radka a Kubík (8týdnů)

Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 08.11.04 17:59

Ahoj vespolek,

dnes mám za sebou náročný den.
Ráno přijela Mia s manžou a aničkou Amálkou na návštěvu, bylo fajn, jenže jsme na sebe měly málo času vše bylo takové honem honem, snad bude příště více času. To už ale budeme mít velké děti, přijedou totiž až na jaře :-(.
Pak jsem s Vilíkem vyrazila na autobus, měla jsem zjištěno, že 48 mi jede od polikliniky v 11,29, v 11,39 si měla moje máma na zastávce u Kotvy vyzvednout kočárek s vnoučkem a já měla pokračovat do Výškovic na tu gyndu.
Chybička se ale vloudí, já celá rozdivočelá z návštěvy, vyjdu teda z baráku na zastávku. Dojdu na ni a čekám. Čekám, čekám, pak mě napadne juknout na jízdní řád a došlo mi, že jsem na zastávce Hrabůvka kostel a bus jede od polikliniky. Nastartovala jsem kočár a běžela jak o život. Zrovna jsem běžela kolem stojícího autobusu č.48 (mají tady konečnou), když jsem si všimla, že zrovna startuje. Tak jsem zabušila na řidiče, jestli mě nenabere mimo zastávku. Když viděl, v jakém jsem zoufalém stavu slitoval se a nabral nás :-). Ještěže tak.
Pak jsem byla na té gyndě, vše ok, dr byl fajn jako vždy, jen jsem byla tak nervózní, že jsem si zapoměla nechat nějaké antimykotika, beru ATB a mám pocit, že se to za chvíli rozjede.
Pak jsem byla s Vilíkem na Fakultce na kyčlích, za 20minut jsme byli hotoví, Vilík má kyčle v pořádku, kontrola za 6měsíců. Jupí.
Pak jsem Vilíka vyšňořila za barevného šašoura a šla jsem ho vyfotit, když má dnes těch 6měsíců. Ve středu budou hotové, tak je vezmu sebou na srazík, ahych se poichlubila :-).
Teď jsem zas KO a celý den jsem nějaká divná, strašně plnů různýni emocemi. Střídají se ve mě euforky s depkama a mísí se a bojují mezi sebou.
Ať už je zítra. To jdu do pediatrické poradny, půjdu dřív, chci tam zas nakojit a vážit, Vilda je v poslední době při kojení neklidný a po kojení rovněž, tak mám pocit, že mu moje mléko nestačí. Dostal teda asi 60ml Nutrilonu po kojo, chtěla jsem vidět, jestli to zhltne a nebo jak to bude. Sice to vypil, ale dost dlouho se s tím páral, tak nevím.
Tak se mějte.

Jo, Dášo, dík za radu, ale tady sexík není ten hlavní problém (jsme s taťkou tak trochu frigi :-))), jedná se spíš, že se nebudu moct ulívat z nošení, zvedání, makání… :-))). (V šestinedělí se ženská nesmí moc namáhat :-))

Lucie s Vildíkem (6týdnů)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »