P. S. T. M. - 80 - RANDE

Snažení
  • Missorka
  • 06.10.05

5. října 2003 Toho dne byla ve vejcovodu tma a děsná nuda... Vajíčko se jen tak líně povalovalo a říkalo si, že se asi nudou ukouše, pak mu ovšem došlo, že je to scestná myšlenka, protože nemá zuby... Chvilku si pohrávalo s myšlenkou, že by tam někde okolo mohlo náhodou být ještě jedno vajíčko, aby mělo s kým pokecat, ale pak si uvědomilo, že se nemá oddávat planým nadějím, dvojčata jsou přece jenom poměrně vzácná prostě je tam samo a hotovo. Okolo bylo pusto a prázdno kromě malého shluku vyživujících buněk, jenže s nima si vajíčko fakt moc nerozumělo. Teda by mě zajímalo, kdy už se konečně začne něco dít, protože tohle se nedá dlouhodobě vydržet, pomyslelo si a líne se překulilo o kousek dál.

Tou dobou měly spermie napilno. Spermie V se zdatně držela na čele peletonu a říkala si, že je to teda pěknej sešup. Před tím ji nikdy nenapadlo, že těch necelých 20 centimetrů, které musí urazit, bude taková štreka. Cestou, zuřivě mávajíc bičíkem, spermie V přemýšlela, jaké to asi bude, až potká to Vajičko, a jestli ho vůbec pozná. Ona teorie je jedna věc a ačkoli do nich ve spermijní školce bušili podstatu jejich posláni zepředu i zezadu, praxe může být docela jiná. „Tady mi asi bude docela na houby, že jsem byla premiant“, přemýšlela si spermie V a přidala do „kroku“ protože jejich peleton doháněl zbytek spolubojovníků.

Asi za dvě hodinky už začínalo být jasno, že odpadlíků je mnoho a mnoho, a že do cíle dorazí jen ti nejlepší. Spermie Véčko byla docela překvapená, že už jich v závodě zbývá tak málo, protože ona se ani náhodou necítila u konce s dechem a měla pocit, že může vydržet ještě hodiny a hodiny. „Jo, jo. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti“, proběhlo jí hlavou, když si vzpomněla na nekonečné hodiny strávené v posilovně. „Je vidět, že to mělo smysl. Ale kde, hergot, může být to zatracený Vajíčko?“ Najednou spermie Véčko začala prudce bičíkem brzdit, protože s hrůzou sledovala, jak se řítí k něčemu strašně obrovskému…

Unuděné Vajíčko najednou zbystřilo svou pozornost, něco se k němu začalo blížit. „Že by to bylo ono? To snad ani nemůže být pravda, vždyť jsou strašně malinké a jakési nedomrlé, já jsem daleko daleko větší a mnohem krásnější“, pomyslelo si Vajíčko s nabubřelostí, která je patrně vlastní všem vajíčkům… Ta tam byla nuda, Vajíčko se začalo nakrucovat a jakoby nenápadně pokukovalo po houfu spermií, aby si vybralo svého favorita.

Spermie Véčko, která teď byla úplně na čele hrstky posledních statečných zaujala Vajíčko na první pohled. Nač se dlouho rozepisovat, byla prostě kráná, štíhlá s předlouhým bičíkem. Vajíčko sice vědělo, že by nemělo nikomu asi oficiálně nadržovat, ale co naplat, citům neporučíte, vnitřně se rozhodlo, že žádnou jinou než tuhle překrásnou Spermii dovnitř nepustí. Se zalíbením začalo pozorovat, jak hrstka statečných spermií rozhání zbytky vyživujících buněk, aby se dostala blíž k Vajíčku. „To je prostě tááááák příjemné, když má o vás někdo zájem!“, culilo se Vajíčko samo pro sebe a zálibně hledělo, jak rej spermií odhazuje čepičky.

Véčko se snažilo seč mohlo, kdyby se spermie uměly potit, bylo by už celé mokré. „Tohle přenádherný Vajíčko musí být jenom moje, je to ještě zajímavější a mnohem krásnější než nám říkali ve školce.“ Otáčelo se dokola a dokola a jako vrták pronikalo obalem Vajíčka. Táááák a konečně se to Véčku podařilo a bylo vpuštěno dovnitř. Okamžitě ho zaplavila vlna nadšení a pocit absolutního vítězství. „Jsem to jáááááá!!! Vítěz!!!“ A škodolibě mávalo zbytku peletonku, který zůstal venku. Sice mu bylo trochu líto, že přišlo o bičík, ale být UVNITŘ toho překrásného Vajíčka za nějaký ten odpadlý bičík rozhodně stojí. Navíc si vzpomnělo, že se ve škole učili, že bičíkem musejí švihnout asi 20 000×, aby se k Vajíčku dostali, takže ten bičík už stejně musel být dost jetý, „Není tedy čeho litovat“, myslela si spermie Véčko a ihned pustila myšlenky na nějaký oddělaný bičík z hlavy…

Vajíčko se jen moudře usmívalo. Klidně nechalo spermii Véčku jeho pocit vítězství. „Co na tom, ať si klidně myslí, že bylo nejlepší, já vím svoje - tohle roztomilý a sympatický Véčko jsem prostě muselo mít… A teď nastane tanec… :-)

*Ani se mi nechce věřit, že je to už dva roky, co jsme se Zdenkem spali a Vajíčko s Véčkem měli rande. Výsledek absolutně předčil všechna očekávání a je to to nejúžasnější dítě na světě. Prostě jsem si musela takhle nostalgicky zavzpomínat, že bývaly doby, kdy jsme usínali až nad ránem a ne proto, že jedno z našich dětí nespí. ;-) Nikdy mě nepřestane udivovat, jak zázračně málo stačí k tomu, aby se vám úplně změnil život… :-)

Krásný týden všem.

**Peta, Vojta (15m) a Valerie (2m)*****

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 06.10.05 19:13

Missorko, báječný deníček!!! Skoro nemám slov… Kam prosím tě na ta témata chodíš? :o)))
Dadla od Matýsků

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 06.10.05 19:36

Milá Péťo,

culím se tu nad tvým deníčkem jako sluníčko:) Nebo jako měsíček?:)

Nebudu se opakovat, že každý tvůj deníček stojí za to, nebudu se opakovat, že by ses měla dát na spisovatelskou dráhu a učitelování pověsit na hřebík…ale budu si pro sebe pořád a dokola opakovat, že jsem strašně ráda, že tě díky emimi znám, že mám tu čest číst tvé krásné deníčky, které doslova přetékají takovými city k těm tvým drobečkům, až to bere dech…že i díky tobě jsem častokrát k sobě přitiskla ta svá dvě štěstíčka až se skoro nemohli nadechnout…jako právě před chvílí…

Doufám a věřím, že tvůj muž ví, jak úžasnou ženskou doma má …a vím natuty, že vaše děti o své stoprocentní mámě ví určitě:)

Díky

Diny

 
Dede
Stálice 76 příspěvků 06.10.05 19:36

Ahojky,

no co na to rict, nez jen KLOBOUK DOLU.
Nakukovatelka Dede od holek z diskuze Tehule?!

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 06.10.05 19:54

To jsi psala sama? :o) To sem se nasmála, moc moc hezký !

Bibina z květňátek 2005

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 06.10.05 19:59

co k tomu rict ? je to proste uzasny a dokonaly,stejne jako ty:)))))))))))))

zvedla si mi diky denicku unavenou naladu,dikyy

market

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 06.10.05 20:51

Taaaak a uz vim, jak se leci nemocna spisovatelka:-))) V posteli to rozhodne neni, ale PC taky tak trochu hreje, vid?

Opet jsem se mooooc pobavila a v tehle vete „Nikdy mě nepřestane udivovat, jak zázračně málo stačí k tomu, aby se vám úplně změnil život… :-)“ je velka pravda, mne to taky neprestane udivovat!

Pa a bacila rychle z tela ven a nejakou spermii klidne dovnitr:-)

Sulda

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 06.10.05 21:01

jaka tazka romantika :o). moje Vajicko je asi desny feminista :o)

kukali sme, nasmiali sme sa a ja chcem :o))

peta, na co ti je teliesko? este nejaky ten kus zvladnes, nie si predsa ziadne becko :o)))

d.

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 06.10.05 21:17

Jůůůůůů,
Péťo,já se tááááák pobavila:o ).
Kočko,zvedla jsi mi náladu a 300%!
Fakt skvělej deníček.
Posíláme pusu tvým VyVoleným.
Hanka a holky

 
Pepigaba
Kecalka 197 příspěvků 06.10.05 21:32

Ahoj Peťul,
tak i já se přidávám k té chvále a moc se těším, co dalšího tvoje hlavinka vymyslí.Vždycky se mi zlepší nálada, hele nešel by zrovna mi deníček posílat 2× denně, moc to potrebuji…Hele, kde bereš ten čas, to vážně obdivuji.
Jinak Honza je neřízené torpédo, každý kdo ho byť na chvíli hlídal, byl nadšený, ale zároveň i vyřízený, pche srágory já to taky zmáknu…ale chci dovolenou!!!!
To už jsou vážně dva roky…, hm a jak málo stačí a život se od základů změní…a to doslova.
Jo a já jako malá pila prý jen 10ml UM, nepřibírala, dostávala injekce ať přiberu a viděla jsi, kam jsem až narostla, hm injekce zabraly až později…
Dobrou Pepigaba

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 06.10.05 22:40

Ahojky Péťo,

já věděla proč si to přečíst hned a ne až zítra!!! Báječný deníček, je to krásně napsaný, culím se tu a trochu slzím, a běžím opusinkovat ty moje malý spící prdelky.

Pusu „Véčkům“ a ahojky Katka a spol.

 
Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 06.10.05 22:49

:-)) Missorko dobrý!!! Já jsem měla ty vajíčka spontánně dvě a myslím, že už tenkrát se handrkovaly, které půjde napřed. Dodnes jsem ale přesvědčená, že naší půlce bohémky ze mě (tedy vajíčku) byly nějaký ocásci naprosto ukradený. Přiběhneš? Nepřiběhneš? Tak si polib…:-)). Ještě že přiběhly k oběma, za nic bych je nedala a to mě už o 2cm přerostly. Poslední roky mám strašně flegmatický vajíčka, ale já je srovnám do latě. A vůbec, možná jsou vája dobrý, ale ocásci slepý jak patrony, haha už jsem jim naordinovala vitamíny, takovej doping :-)) aby doběhli.
Krásný deníček, pobavil mě.
Pajdule

 
KIRA
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 06.10.05 23:26

Opravdu krásný deníček.Teď jsem se byla na to své ,už tříměsíční Vajíčko podívat a opravdu,jak málo někdy stačí.
Je to prostě nádherně napsané.Taky mi to hodně zvedlo náladu.Kira od Červenčátek 2005

 
Bebet
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 07.10.05 01:03

Nádherný deníček - máš velký literární talent. Blahopřeji k talentu i ke tvým dětičkám!

Bebet, 11tt

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 07.10.05 07:28

dobre rano,

jaaaaj film bol zlaty ale pre mojho muza ako HA :o)) (bol unaveny).
furt na to mysloim, dnes ideme na vikend na chalupu (vsetci v jednej miestnosti) a ja viem ze ak nieco chcem (to rande) tak sa proste musim tulit a to hned :o). lenze ja nemam to srdce manzu „znasilnit“…pokus bude ale silit to nebudem. a toto sa opakuje skoro kazdy mesiac. uz sa fakt nedivim ze rande nie je :o)

strasne sa tesim na huby. inac hocikedy by som mohla vybehnut. jelikoz byvame v takej casti ze skoro hned za domom mame les. ale to nie je ono.

vypada to tak ze koncom novembra zabrusim do prahy.

tak vam prajem prijemny den a cely vikend.

papa
danka

 
Missorka  07.10.05 08:28

Koncom novembra??? :-)

No super super!!!

Peta, kafe a choroba

 
belmi
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 07.10.05 08:31

Missorko, toto bude tá najkrajšia rozprávka, ktorú budem našej žubrienke rozprávať … je to tak nádherné, že som sa rozplakala … ale ja teraz plačem stále, od šťastia.
Miminko bude pre mňa vždy ten najväčší zázrak života !

belmi z dubňátek 2006

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.10.05 08:49

Ahojky,

Peto, jetý bičík, ten mě dostal..........
Jsi dobrá, ale nač se opakovat!!!!

Brzy se uzdrav

Markéta

 
Lendulin
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 07.10.05 08:56

Missorko,
tvé deníčky čtu celkem pravidelně a dneska už mi to fakt nedá a musím ti napsat, že jsou BÁJEČNÉ a VTIPNÉ a CHYTRÉ :-)))
Díky a mějte se všichni krásně.
Lendulín z Nových snažilek

 
Ika
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 07.10.05 09:24

Milá Missorka,

aamé chválospevy, samé chválspevy … ale musím podotknúť, že PRÁVOM.
Práve som dočítala tvoj denníček a zostávam ako obarená. On je tak squelý. Tak krásny. Vtipný. Má všetko. Ty si najlepšia spisovateľka, akú poznám a som na teba hrdá ! :-)))) Ty si (a s tvojimi denníčkami) proste ÚŽASNÁ ! :-)))
Kráľovná celého e-mimina.
Najradšej by som sa koncom novebra vybrala do Prahy aj ja - vzdať úctu jej veličenstvu :-)

Ika od matýskov

 
Missorka  07.10.05 09:29

Iko,

nech na hlavě… :-)

A v novembri fakt nemůžeš? Bylo by to supeeer!

Peta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.10.05 09:37

Ahoj:)

Tak vcera jsem Matyse nakrmila kosmickou rychlosti kasi, protoze dozvedet se o novym denicku pred krmenim zvere, je fakt zkouska odolnosti!:)) No ale zase stoji za to!:))
Peto to uz je to dalsi rok??? Pred rokem jsme slavili Vojtovo zplozeniny, ale prijde mi to spis jak pred mesicem:))) Taky si vzdycky rikam, co bylo pred rokem, dvema… No pred dvema jsem byla celkem stastne tehotna a vubec jsem netusila, co nas ceka. Ted kdyz obcas nekde posloucham nastavajici maminy, co probiraji svoje predstavy, musim se smat. Ale je to krasny cekani:)

Jinak u nas noc jeste horsi, pulku noci Mates prokaslal a prosvijel se u nas v posteli, takze spanek nic moc. Musela jsem zrusit i navstevu Taniny a Magrat, desne me to mrzi, dneska bude krasne a ja se tesila, ze prubnem to hristatko. No neda se nic delat, vecer odvazime psy moji mame do Plzne, a Mates nemuze bejt uplne schvacenej.

Za tyden odlita Martin na mesic do Italie, bude to pro me celkem dovca, bez venceni, min bordelu…:)) Na tyden tam s Matym poletime za nim, ale uz ted z toho mam hruzu. Let sice trva jenom dve hodky, ale jak udrzim Matyse aspon trochu na miste, bez radostnyho a jinyho jeceni, to netusim a zacinam mit nocni mury. Tatka bude bydlet v kopcich kousek od Rima, je to nejaka vesnice, odkud nic nejezdi (bude jezdit do prace s kolegou autem), takze na celej mesic to pro me a Matyse neni. Navic bude mit pronajatej jenom pokoj v rodinnym domku.
Holky, ale ta cesta! Ja se ztratim urcite uz v Praze na letisti! Zacina mi to dochazet!

Mates mne rano opet sokoval, u snidane si rekl o nocnik, vykadil se a pak si sel pro ubrousek a plinu, co jsem nechala na kresle! Dalsi vlastovka!:))

L&M (zitra 21 m, oko bere:)

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.10.05 09:46

Ach jo, dite total zpruzeny, porad po brekava a na me leze ryma…

 
Missorka  07.10.05 09:48

Neboj, neztratíš, pokud budeš potřebovat odvoz na letiště, tak se ozvi, ju? :-)

Sorry, za píp, ale jako novej koment by to vypadlo prostě divně :-)))

Peta

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.10.05 10:06

Peto dik:) Odvoz by byl super, poletim v sobotu, jeste vaham, jestli 5.11. nebo o tyden driv, ale to bych se zpatky musela vratit sama a do toho se mi moc nechce.

Mates ma teplotu, 37,6, na nej je to hodneeee. Tak neco takovyho ma poprvy, s rymou a kaslem.

 
souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 07.10.05 10:11

Missorko,
je to banalne opakovanie, ale denicek - tento ako aj tie predchadzajuce je perfektny!
Cakam na ne vzdy ako na vydanie novej knihy - este stastie, ze ty pises predsalen castejsie ako nejaka Rowlingova! :-)
Budem si to predcitavat pred spanim, aby som tie moje vajicka nladila na romanticku naladu…:-)
Nech ti ten optimizmus dlho vydrzi a rozsirujes sa donekonecna vo vasich potomkoch! :-)
souris od Matyskov

 
Missorka  07.10.05 10:11

Tak teď bez píp :-)

S odvozem počítáme a ať je Matesovi líp!!!

Peta

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.10.05 10:18

No, to je teda TANEC ! - literární!!! Je to faaakt skvělý a jedna hláška lepší než druhá- odpadlík jetý bičík ale asi vede :--))

Pravda je, že trochu jsem se lekla když jsem v úvodníčku deníčku viděla jen samý vajíčko vajíčko,… k tomu tělísko stále v šuplíku- no, napadlo mě ledaccos :--)))

Claudie

 
Missorka  07.10.05 10:23

Bože,

víš jaký mám sny??? Už aby to tělísko bylo ze šuplíku jinde… :-)

A máš výtku - koukej psát tt, člověk nemůže stíhat sledovat všechno, i když se jako správnej závislák snaží… ;-)

Peta

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 07.10.05 10:29

A jakýpak sny má asi Zdeněk??? Řekla bych, že se trochu liší :--))))))))))))))))
Ty „tt“ mi teda připomíná někdejší expert na jejich vynechávání!
Takže se Skipískem už to táhnem 25tt a 2 dny

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 07.10.05 11:41

takže skleroza opět zabodovala :)) Díky Peťo za upozornění..já si sice nový deník četla ale psala jsem do starého :-D :-D
Blbka jsem :-))

Takže překopíruju:

Ahojky,

jen rychla než se mládě vzbudí a jedeme do centra.

Malý se pokouší sedat…azím to le takový polosed,pololeh na lokti či opřený o dlaně ale asi se to bude lepšit …se domnívám :-))

Díky za gratulace :-))
Dneska jdeme po 3.týdnech plavat tak jsem zvědavá,co to zase bude :-)

Ozvu se večer,zatím pa,marodům přejeme uzdravení

Gabka a Štěpán

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 07.10.05 11:48

Cože??? Už jsou to dva roky? To je maso!
Vojtíšku všechno nejlepší k výročí splození:-) A rodičovstvu samozřejmě přejeme taky:-)))

Vzhledem k tomu, že mám deníček v oblíbených, děkuji Péťe, že mě nasměrovala na deníček nový:-)
Takže kopčím poslední koment:-):
Včera jsem měla taky zubaře, hlídal poprvé dědeček, a pak jsme jeli s kámoškou kočárovat:-)
První cesta do města bez Aniky byla fakt divná. Strašně se mi stejskalo:-(
Zuby prej dobrý, ale zubařka mi vytáhla plombu a pak chtěla 350 za novou!?:-) Njn:-) Ještě mě teda čeká rentgen a pak, au au, extrakce dolní osmičky. Snad přežiju.
Anika s dědou zvládli skvěle, jsou dobrá dvojka:-)
Večer udělala Anika bobana do vany a ráno se mi totálně prosrala!!!

Tak a vzhledem k tomu, že se mi dítko opět pos… a odběhla jsem, zapomněla jsem všechny reakce:-(

Dneska máme trénink, v sobotu balíme a v neděli šupajdíme na tejden plavčit s Plváčkem, tak hlásím, že se už asi nestihnu objevit…

Opatrujte se!!! Kdo marodíte, uzdravte se, kdo nemarodíte, nic nechytněte!
 A+A

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.10.05 12:59

Tak Mates uz ma 38, dopr…kynka. Ted chrni, koukal se na Krtecka, snedl docela dost z obeda. Nabalila jsem ho jak pumpicku, ma i puncochace, protoze ponozky si vzdycky sunda nez usne.

K obedu je namina: testoviny, osmazena cibulka a slanina (my meli parek, jenom kousek pro chut) a cely se to smicha s kysanym zelim. Mates to mel bez parku a jelo mu to:) Akorat mne je po tom vzdycky blbe, protoze se neudrzim a prezeru:))) Da se to i studeny…

L&M nemocanek

 
KatkaN
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 07.10.05 13:12

Ahojky Leni,

pozor na to nabalování, ať mu tím teplotku ještě nezvýšíš. Jinak samo přejeme Matymu brzské uzdravení.

Pa Katka od Šulánků

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 07.10.05 13:20

Katko, dik, ja vim. On ale spi bez deky a je tam docela zima. Tak jsem mu dala na spani o jednu vrstvu vic…teda slabou, tenky puncochace a triko s douhym rukavem, pak ma teplaky a slabou mikcu jako vzdycky. Chodim ho kontrolovat a ani se nepoti..zatim. Dala jsem mu i tenkou cepicku. Mne na takovy nachalzeni pomuze, kdyz se nabalim a trochu vypotim, tak uvidime.
Doufam, ze do vecera to bude lepsi, jinak nevim, jak s tim odjezdem.

 
Jana12
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 07.10.05 14:24

Ahoj Peto,
já si nějak nevšimla toho datumu v záhlaví a už jsem si myslela, že se nám snažíš taktně naznačit, že je třetí Véčko na cestě! Valušce jsou sice zatím jen 2 měsíce, ale u tebe člověk nikdy neví… a mnohdy ani ty sama:-)

Gratuluji vajíčku, že prokázalo dobrý vkus a díky tomu se narodil právě Vojta.

Jana + Kačenka skoro 10m z listopadek

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 07.10.05 16:43

Ahoj Peta a spol.!
U nas presne to iste, co u Jany. Tiez som si tak nejak poriadne neprecitala datum a myslela si, ze to Vajicko nie je ani Vojtovo, ani Valuskino, ale niekoho tretieho, co je na ceste ;o))) No, ked si tu nikoho za tieto myslienky nicim po hlave neovalila, tak hadam aj mne to prejde ;o)))
Kukala som na vase stranky… pribudlo vam tam kraaasne pocitadielko. ;o) Gratulujem!!!! A trochu zavidim v dobrom, ze to mate este pred sebou (jeeej, ja by som si to hocikedy zopakla). A drzim palce, aby to (konecne uz) vyslo ;o)
Papa a pusu datickam!!! Valuska je nadherna a Vojta uzasny (na tom kolotoci uz taky velky!).
schamka a Danko

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 08.10.05 09:15

Ahojka, přidávám se do zástupu pravidelných čtenářů nakukovatelů:-)
Jako pokaždé superlatýývníí, btw že ty máš tak trošku ráda Woodyho Allena?;-)))
Zdravíme s naším VyVoleným a přejem všechno dobré a ještě lepší a hlavně klidné noci!
Linda a Matýsek 5 m. odvedle

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 08.10.05 15:54

Ahoj,
u nas je to na draka. Mates rano chrnel do 10..i ja..Vzdycky se vzbudil a ani se moc nehejbal. V pul paty bylo zle, tak jsem nas oba nadopovala Panadolem a Paralenem… V 1 usnul na zemi, vzbudil se ve tri a doted lezi na gauci a ani se nepohne… Ted jsem ho merila a ma 39,5, to je teda u nej rekord. No takze dochazi na stridani Panadolu a Ibalginu po trech hodkach, ted jsem mu po peti soupla radsi Ibalgin.
I kdyz mel laryngitidu, tak radil jakoby nic a ted je jak matoha…
Sakra a to mi dneska zacla dovca, Martin odvezl psy do Plzne a ja budu mesic bez venceni, to je parada! Jenom doufam, ze ta bestie chorobna brzo zmizne…

L&M dneska 21m…oko bere:)

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 08.10.05 16:36

Chudinka Matysek, tohle je na zavolani doktora. A znate pricinu nebo je to neco zahadneho?

Drzime palecky at se vam obema rychle ulevi!

Papa

Sulanek a Nika

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 08.10.05 17:04

Suldo, je to uplne banalni nachlazeni, ryma, kasel… jeho prvni:( Mel akorat dvakrat laryngitidu, ta byla aspon rychle fuc…

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 08.10.05 19:22

Leni myslim na vás, ať jste brzo vyzdravení!!!
Pusinku Matýskovi
 Albi

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 09.10.05 16:51

Ahoj,
dlouho se neozvala Kákinka, tak jsem jí písla, jak jsou na tom a odepsala mi, že termín má 21/10, ale rodila by hned:) Už se nemůžou dočkat abříško se boulí o 106. A samozřejmě pozdravuje:)
Tolik jedna info
 GaB

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 09.10.05 17:59

A ještě něco ode mě - zapomněla jsem popřát Vítkovi od Katchi k jeho prvním narozeninám. Takže Vítku, ještě jednou, vše nejlepší, hodné rodiče a sestru, doufám, že dort byl dobrej a posíláme s Bárou velkou pusu a doufám, že ti ji brzy dáme osobně.
Gabča a Píšťalka

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 09.10.05 18:25

ahoj,

tak sme spat. vsetky domace ulohy som si zabudla doma, ach jo neviem na co sa vyhovorim :o).

rande nebolo, a je mi to fuk sme prilis freestyle aby sme nieco planovali. bolo super. urobili sme si vyletik na kopec (kubinska hola), nasla som nejake tie hriby typu smapionov a prave varim polievocku. okrem ineho som si 2× vyvrtla kotnik..fakt ja neviem chodit rovno. no a jak som si holila nohy tak mam na holenej kosti samu modrinu, nechapem odkial.

d.

 
Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 09.10.05 21:04

Missorko, zaujal mě název Deníčku a ač nejsem moc nakukovatelka,pře­četla jsem jej s úsměvem a jedním dechem.Vzpomínala jsem na naše rande.

Deníček je Super!

A překvapilo mě,kolik holčin od Matýsků nakukuje......

Dandule od Matýsků.....kuk

 
Missorka  09.10.05 21:17

Vítkuuuu,

já taky minula tovje narozeniny :-(

Tak dodatečně - pohodový vstup mezi batolátka a mamče pevné nervy

přeje
teta Peta a kámoši Vojta a Val

P.S.: Sámo, že zdravíme i velkou ségru!!!

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 10.10.05 07:57

Ahoj,
děkujeme za přání k narozeninám Vítkovi. Užil si je myslím hezky, dostal jeřáb - Míša se líbí asi víc :o) Zato malinký prsťáček František má velký úspěch :o)
Mě nějak chybí motivace ke psaní do deníčku tak se zatím omlouvám, snad se to časem zlepší.
 Katka

 
Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 11.10.05 19:03

ahoj,

vidim ze nikto nema cas a chut daco pisat. v podstate ani ja nemam co. akurat ze som mutena si pisat ospravedlnenky. bola som v posilke. zabudla som sa najest. tak som si doma urobila instantnu zemiakovu kasu. kysele mlieko si nedavam do musli ale podla babskych rad tam dole (proti kvasinkam). chcem uz vysledky z genetiky a hladat problem dalej. ach jo…

pekny vecer
danka

 
Missorka  11.10.05 23:21

Holkyyyy,

já strašně nestíhám, ale přece to tady nenecháme zvadnout - no ne?

Navíc mi typicky přijde, že nějak není co psát, ale to mě jednou za cčas přepadá, zas mě to přejde. A bude zima a tma a ještě si tu vypíšeme mozky, jo? :-)

Peta

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 11.10.05 23:25

Peto, píšeš mi z duše, až bude zima a tma, tak si vypíšeme mozky!!! :-)))
Markéta

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama