P.S.T.M. 74 - STAR TREK

Snažení
  • Missorka
  • 31.07.05

Kapitánův deník, hvězdné datum: 279,7 Zdá se, že po nedávném extrémním zvýšení teplot se systémy opět dostávají do normálu, a proto se budu snažit obnovit i značně zanedbávané záznamy v deníku... Je nutné v krátkosti popsat celou mou dosavadní cestu i to, co mě očekává v nejbližší budoucnosti...

Již na začátku je třeba podotknout, že můj pobyt zde - na hvězdné lodi Enterprise - v podstatě nikdo neočekával a i samotné lodní inteligenční systémy prodělaly ze začátku šok z mé přítomnosti. Ale jako správná mateřská loď se dostala Enterprise brzo do normálu a přijala mě velmi vlídně a ochotně nabídla celé své zázemí. Tímto jí patří můj dík.

Tato cesta je pro mě výjimečná i tím, že - za prvé - Enterprise je zcela zaplavena vodou a žiji tak v jakési vodní nádrži, a za druhé - celá moje posádka zůstala venku a spojení s nimi se podařilo navázat pouze jednostranně. Mohu přijímat jejich zprávy a cítím jejich přítomnost, ale přes vodu v Enterprise nejsem schopen vysílat verbálně a mohu komunikovat pouze tak, že vyvolávám změny na povrchu Enterprise. Jedná se o sice omezený styl komunikace, ale doposud se ukázal zcela dostatečným.

Zhruba v polovině mého pobytu zde nastala krizová situace. Východ se začal (bez mého rozkazu) otevírat a zdálo se, že budu muset Enterprise opustit mnohem dřív, což by bylo značně riskantní. Ovšem opět se prokázalo, jak skvělou lodí Enterprise je. Všechny své systémy přepnula do klidových režimů, a tak se jí podařilo východ opět přivřít a můj pobyt zde prodloužit.

Co mně ovšem znepokojuje je, že od samého začátku mého pobytu tady (hvězdné datum 0,01; pozemské datum - zhruba před devíti měsíci) prochází Enterprise rozsáhlými prostorovými změnami… Jednoduše řečeno se zmenšuje. Ze začátku jsem toto zmenšování nepozoroval, později jsem jej zaregistroval, ale příliš mě neznepokojovalo. Nicméně počínaje hvězdným datem 220,3 tu začíná být poněkud těsno a situace se stává docela bezvýchodnou. Nyní již nemám mnoho prostotu k pohybu. Je jasné, že není jiná možnost než evakuace.

Snažil jsem se odeslat zprávu své posádce. Myslím, že pochopili a na můj příchod jsou zcela připraveni (no, alespoň se tak domnívají). Já ale stále váhám… Termín odchodu z mateřské lodi jsem nestanovil napevno. První možný termín je dnes, ale zatím ještě ve stísněných prostorách přežívám a ven se mi příliš nechce. Těším se sice na shledání se svou posádkou, zejména mě zajímají zkušenosti mého pobočníka Vojtěcha, který absolvoval velmi podobný pobyt na Enterprise před více než třinácti měsíci a také jsem velmi zvědavý jak vypadá má mateřská loď zvenku. Ačkoli zevnitř ji znám dokonale a funkčnost jejich systémů je mi také známa, její vnější podoba pro mě zůstala dosud záhadou. Navíc (podle neověřených informací) by se v blízkosti Enterprise měla vyskytovat ještě jiná loď, trochu jiného typu než Enterprise (mé výpočty ukazují patně na loď otcovskou). S tou dosud žádné zkušenosti nemám, ačkoli vysílání této lodi registruji již od samého počátku mého pobytu zde. Dokonce se zdá, že bez přítomnosti této lodi by nebyl můj dosavadní pobyt na Enterprise vůbec možný. Tato neznámá loď také sehrála klíčovou roli při krizové situaci v polovině pobytu a značně přispěla k tomu, že se dosud nacházím zde v bezpečí.

Musím sebekriticky přiznat, že můj zamýšlený odchod z Enterprise provázejí pochybnosti a obavy. Nedovedu si představit, jaké to bude mimo tento prostor. Ale moje duše průzkumníka se těší na zážitky, které mě tam venku očekávají a snad tak započne i zcela jiná a nová etapa mého vývoje.

Nyní končím záznamy v deníku a jdu se připravit na odchod, který rozhodně nastane v nejbližší době. Východ jsem již našel, zdá se úzký, ale myslím, že to půjde zvládnout. Povzbuzován svou posádkou, která se, zdá se, na můj příchod velmi těší se vydám na cestu, která bude v mém životě jedinečnou.

Tento záznam zanechávám zde na Enterprise. Předpokládám, že v budoucnu by se mohl hodit těm, kteří přijdou po mně.

Kapitán hvězdné lodi Enterprise - Viktorbert Mazanec (přezdívaný Klíště)
(z Hvězdné flotily došly jakési rozporuplné informace o používání jména Sára, ale zatím se neznepokojuji, jelikož nejsou ověřené…)

Kapitánův deník - dodatek: Podrobnosti evakuace (pokud to podmínky přesunu dovolí) bude možné sledovat na hlavní straně emimina v sekci Aktuality.


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Anonymní  31.07.05 15:40

Missorko,

super super super!!!
Je to prvne, co se vyjadruji ve vasem denicku, ale vazne mi to nedalo. Mas neuveritelny styl psani, ktery me vzdy rozesmeje. Fakt se krasne cte.
Ted, kdyz cekas, cekam, cekame na odchod Kapitana hvezdne lodi, Klistete, tak sem neustale nakukuju, jestli uz jako ten MOMENT nastal.
Verim a drzim ti palce, ze to zvladnete na jednicku a s usmevem a uz se tesim na podrobnosti evakuace.

Dede od holek z diskuze Tehule

PS: Omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla a dovolila si napsat prvni komentar.

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 31.07.05 15:47

Missorko!!!
1* a 3× podtrženáááá. Vynikající, kam na to chodíš? Moc se těším, až budete 4 a Viktorbert se nám ukáže v celé své kráse.

papa VABE

 
Anonymní  31.07.05 15:53

Ahoj,
právě jsme se vrátili z dovči, doma boží dopuštění, ale spěchám zjistit kdy že se to Viktorbert narodil a jak se vlastně jmenuje a SMULA!!! Nebo vlastně štěstí, že jsem nepropásla porod ;o))) Missorko, lituju tě v těch vedrech, držte se!
 Katcha

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 31.07.05 16:02

Právě se podařilo ticho v pokojíčku, což je vzhledem k nové Aničině dovednosti velikej zázrak a já objevila novej deníček, tudíž hrozilo obrovský riziko, že jí hned vzbudim výbuchy smíchu!
Naštěstí spí už tvrdě a nestalo se:-)

Kdy vyjdou deníčky na papíře?????????

A+Azřejmě i spící v kleku

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 31.07.05 16:11

Šmankote, vona nejen že ještě neporodila (mé datum zcela prošlo), vona ještě ani nerodí a vona si klidně ještě píše deníčky a zvládá takovýhle díla!!!! :-))))))))))))) Teda pobavila jsem se a pevně doufám, že všechna ta „brzy“ v závěru deníčku chápu správně jako že už fakt BRZY a že už se asi něco děje a sekce Aktuality bude brzy přetížena návštěvníky emimina. Moc držím palce, jinak krásný deníček!
Claudie a Skipísek

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 31.07.05 16:52

Jeee novej denicek! A ja porad reloaduju ten starej:))

Peto dost jsem se pobavila:)))) Doufam, ze pri vylodovani se budes bavit aspon z poloviny tak prijemne, jako ted ja:))
Jeee ja se taaak tesim!

Dneska jsem Matyse trenovala v ukazovani mamy, taty, psa K, psa Brm, kralika Bobi..a pak jsem se zeptala: a kde je Matysek? A on se placnul po ksichte:))) To jsem ho neucila, vzdycky me prekvapi, ze to zviratko ma vlastni mozecek:))))
Pred chvili se Maty vzbudil, tocila jsem ho, jak se probouzi a dve vteriny po tom, co mi dojela karta, otevrel oci, kouknul se na me a rekl: MAMO!… ach jooo…

L&M (uz skoro 19 mesicu)

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 31.07.05 16:56

Ahojky Missorko,
nedalo mi to nenapsat, na čtení tvých deníčků se vždy moc těším, protože tvůj sloh prostě nemá chybu :). Přeji brzký, rychlý a bezbolestný (to asi nehrozí…) porod a těším se na další tvá vyprávění.

Mějte se tu krásně,
zebra Lostris :)

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 31.07.05 18:08

Peto, tvůj deníček je super!!!!!! Obdivuju tě, že to ještě zvládáš, cítím s tebou v těhle vedrech, protože si připadám, že bych už taky mohla porodit. Ale mě ty nejhorší vedra asi teprv čekají.
Tak ať máš krásný porod a krásné zdravé děťátko.

Přimlouvám se taky za Viktorku místo Sáry.

Julda, 34tt z jarních miminek 2004

 
ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 31.07.05 18:08

Zpráva pro mateřskou loď Enterprise:

Neustále se snažíme zlepšit vnější vesmírný prostor, zatím se zdařilo jen částečné ochlazení, ale boj pokračuje.
Celá flotila je v pohotovosti, slavnostní uvítání kapitána začne na váš povel.
Vylodění zdar.

Poručík Joko za mateřskou loď Ro

p.s. díky, díky, díky - už jsem měla absťák :-)))))

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 31.07.05 18:14

Peto :)

musim se desne smat :)), denicek fakt nema chybu. JInak to vypada,ze kliste vyleze ven na super datum 2.8,coz uz je za par :)))

zitra pa

market a ufon

 
janat
Extra třída :D 10772 příspěvků 31.07.05 18:15

Missorko, priznam se, ze uz dlouho napjate cekam na tvoje prispevky, ale nikdy me to jeste nedonutilo napsat. Dneska ale je to taaak dobry, ze musim (a navic v ten TP!!!). Super!!!!!
 Jana

 
metelka
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 31.07.05 20:08

Metlka zdraví, hezky se baví, na vás oba myslí všemi smysly a …přeje hodně štěstí a děkuji za pobavení, teda holka kde to bereš, tu inspiraci…V těch vedrech.....Mooooc hezký!!!!

 
Nikka
Kecalka 418 příspěvků 31.07.05 20:14

Teda Missorko, ten deníček je prostě jedinečnej ! Už dlouhou jsem se tak nezasmála.
Tak přeju hodně rychlé a pohodové vylodění :-))).
Teda doufám, že to bude brzy, protože se přiznám, že taky každý den letím k počítači jestli už… a to k vám do deníčku nepatřím.
 Nikka

 
kosticka
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 31.07.05 20:53

Missorko, tak me zaujal tvuj clanek na uvodni strane emimina, ze jsem ho cely prelouskala skoro jednim dechem a jsem rada, ze jsem to udelala.

Mas neskutecny smysl pro zvlastni druh humoru, ktery je mi blizky a velmi mily. Obdivuju te, ze ve sve situaci jeste tohle zvladas, myslim denicek a jeste dokonce takhle bajecny, tesim se, az Viktorbert nebo snad Sara vykoukne ven a Skritek uz nebude sam s mamou a tatou, teda myslela jsem materskou a otcovskou lod, samo :)

Kosticka z denicku Jarnich miminek 2004

 
Jana12
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 31.07.05 20:54

Já bych ráda upozornila, že jsem v Praze jen do pátku, pak odjíždím na chatu, kde nemám připojení na internet!. Tímto tedy důrazně apeluji na pasažéra, aby to nenatahoval a nejpozději do pátku vyplul. Samotné lodi přeji, ať to má rychle za sebou a je to hezký zážitek!
Hodně štěstí oběma!
Jana + Kačenka 7,5m

 
Anonymní  31.07.05 21:17

Ahooj…zaujal mne název a tak sem nakoukla a vcelku se pobavila…at ti dobře dopadne porod a brzy nám ho popíšeš pa Nikkol

 
Anonymní  31.07.05 22:15

Ahoj Peťo,
jsi neskutečné stvoření nejen jako mateřská loď, ale hlavně svýma nápadama.Myslím, že by jsi měla učitelování pověsit na hřebík a psát, byl by z tebe Wieweg ( no snad jsem to napsala dobře, to bude u mě tím mlékem…) v sukních a myslím, že ho trumfneš.I my by se líbila tištěná, vázaná forma tvých originálních deníčků, uvažuj o tom.

Jinak pokud nudle už nezabraly, tak určitě zaberou, tak počítám do 5.8. (můj druhý odhad TP). Jo možná je chyba v těch nudlích, ty jsi měla čínské, já uhlířské a pak puk a plodovka tekla a tekla a tekla…

Drř se holka zlatá, moc na tebe myslím a určitě nejsem sama.

Pa Pepigaba

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 31.07.05 22:25

STAAAAR TREK!!!!!!!!! Juchachaaaaa!!! Toto urcite bude skvele (ostatne ako vzdy!) Bezim citat ;o)
natesena startrekistka schamka ;-D

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 31.07.05 22:49

Peta, ako vzdy uzasne!!!!!!!
A my vsetci Bajoranci, Vulkani, Ferengijci a Klingoni(!) sa uz na kapitana (kapitanku?) tesime. ;o) Dufam, ze evakuacia prebehne hladko a rychlo. Cela Federacia planet drzi palce! ;o)
schamka (muzom prezyvana aj Cpt.Janeway)

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 01.08.05 00:13

Petulko,

denicek je bomba jako vzdycky, vlastne jeste vetsi bomba!!! Mam radost, ze Kliste pockalo a vylodeni probehne az za me prime ucasti (virtualni … neboj, na sal vam nepolezu:-)) a budu moci zahy kapitanovi i materske a otcovske a bratrovske lodi poprat a kapitana uvitat opet virtualne na tento svet!!! Jo a Margatky narozky se mi libi, tak dam opet povoleni k vylodeni:-)

Papa a at to mate vsichni rychle za sebou a muzete se uzivat i z vnejsku a prijemne se osahavat:-)

Sulanek a Nika

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 01.08.05 06:23

Ahojky Missorko, je to jako vždy supr, supr a supr.

Měla by ses živit novinařinou, tam bys svůj talent uplatnila.

Moc Ti držím palce, ať všechno dobře dopadne a je mi moc líto, že přijdu o další on-line porod. Zítra totiž odjíždíme na dovolenou.

ALe jestli bude pro děti hnusný počasí, tak se třeba vrátíme dřív a nebo se vrátíme v neděli a ty bys mohla do příštího pondělka počkat, né? :-)))))))

TAkže navrhuju další termín - 8.8.2005, to je přece pěknej datum :-))))

Užívej si bříška co to dá, a vaše vyloďování ať proběhne nadzvukovou rychlostí!!!!!!

Markéta a Markétka

PS: .....a bez komplikací:-)))))))

 
Anonymní  01.08.05 06:36

Jo Janeway :-) Ta ma nejvetsi problem kdyz neni kafe :-) Ty jsi vasniva kafarka????

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 01.08.05 08:40

Ahojky,
konečně jsem deníček přečetla, fakt super, bavila jsem se :o))) Kapitáne, zařaď směr Neratovice a vzhůru do vylodění, podmínky jsou ideální!
Trošku se podělím o své zážitky z dovolené. Tak zaprvé: tři děti jsou až dost… k tomu dva chlapi… celkem náročné… Ale zvládli jsme to všichni v pohodě, prckové byli spokojení, z moře nadšení, žádné choroby nikoho nepostihly. Jediná spálená záda jsem měla já, o mě holt tak pečováno nebylo ;o) Ale manžel je zlatý, platinový, pomáhal moc. Jen jsem se zařekla, že v červenci už do Chorvatska prostě NEJEDU, z toho vedra jsem byla hotová. Tady tedy prý byly taky tropy, bez možnosti ochlazení v moři takže doma bych si nepomohla. Vítek to zvládal asi ze všech nejlíp, je moc hodný, bylo mu fuk, že je v autě vedro, to spíš prudila Míša, ale taky minimálně. Pokud se necachtali v moři tak se popelili ve stínu u auta, Víťa byl neustále špinavý od hlíny, papal klacíky, kamínky a jiné odpadky a byl neskutečně šťastný. Míša řádila s dětmi, bylo jich tam spousta. A miminek do 1 roku snad u každého druhého stanu či karavanu! Cesta byla taky v pohodě, vyráželi jsme vždy na noc, děti spaly, to další dopoledne celkem taky zvládaly. Akorát cesta tam byla ke konci krušná, jeli jsme až do ČernéHory, 10 km od Albánie a tam bylo šílené vedro, silnice úzká a ucpaná. Písečná pláž nebyla vůbec žádné terno, písek naprosto všude, hlavně v očích to bylo nepříjemné. Ale ty 3 dny jsme vydrželi a pak se přesunuli na Pelješac a tam to už bylo super. Jen jsem za celou dovolenou spala velmi málo, ležela jsem totiž mezi Vítkem a Míšou a neustále mě někdo okopával či šťouchal lokýtkama, ráno mi doslova lezli po hlavě :o) Vítkovi se to bohužel zalíbilo, dnes v noci byly scény, odmítal spát v postýlce takže nakonec skončil u nás! Takže bude rychlé odnaučování :-S Ale pěkně se chlapec rozhýbal, už leze pěkně po kolenou, staví se všude kde se může chytit, v kočárku řádí jak černá ruka :o)

Markéto, přeju hezkou dovolenou, užijte si to!

Musím ještě dohnat minulý deníček, nejsem v obraze jak jste na tom ostatní.

Katka a lumpíci

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 01.08.05 08:57

Ahojky Kačko, moc děkuju, jen jsem zvědavá, co naše dračice a o 3 měsíce mladší Vašík předvedou 8-O)))

M+M

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 01.08.05 09:08

Ahojte kočky,

tak je bohužel zase po víkendu a já musela do práce :-( Bože, jak já se netěším vždy na neděli večer. :-( No nic. Nebudu mít přece hned při pondělku depku , ne ? :-)))

Víkend byl u nás ve znamení návštěv, grilování a žraní :-))))))) Takže kdybychom ještě dnes nejeli na jednu návštěvu, tak bych si dala jen pitný den. Bohužel se ještě dnes večer nažeru :-)))))))))))))) Ovšem nijak se tomu nebráním :-))))

Co se týče svatby, tak to vypadá docela nadějně, že se i ´dohodneme. Je teda fakt, že ze soboty na neděli byla taková hádkam že to vypadalo spíš než na svatbu na rozchod. Ale nějak jsme to rozdejchali :-)) Místo máme zatím vybrané nááááááádherné­éééééééééééé a dokonce už i rezervované datum. Ještě musím zvládnout matriku a až to bude fakt jisté, tak to řeknu i tady do deníčku ! :-) Nechci zatím nijak plašit, abych to nezakřikla :-)))) Vždycky něco vychválím a pak se to nekoná :-))))))

Jo a jen tak mimochodem moje úchylná MS stále nic ! :-(((((((((((( Jsem 37 DC což mi příjde už dost strašný, na to, že jsem MS měla vždy pravidelnou :-( BT se mi drží na 36.9. TT jsem ani nezkoušela, protože to bych se naprdla ještě víc. Takže šanci má do 40 DC a pokud mrcha nedorazí, tak bohužel budu muset na vyvolávačku :-(((( Bože, jak se mi na ní nechce :-(

PETO : deníček jako vždy úúúžasnej. nechápu kde se to v Tobě bere !!!!!!!!!! :-) Jsi fakt báječná ! Furt držím pěstičky a myslím na Tebe ! A| neboj sms psát nebudu :-) Prostě si hezky počkám až písneš sama, že jedete :-))))) A dobře zvládni dnešní poradnu !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!

Páá Kačka

 
Anonymní  01.08.05 13:03

Ahoj…asmozřejmě jsem zas napsala včera do minulého deníčku, jsem taková tečka.)
Deníček je super, zkopčim komentík, ale víc písnu později, Bára řádí a mám za sebou náročné dopoledne aodpoledne lepší nebude…zatím pa
 GaB

Re: P.S.T.M. 73 - Výlet do Vodňan (Hodnocení: 1)
Od: Gabinka (pagam@volny.cz) - Neděle, 31.07. 2005 - 12:11:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://rodina.cz/maslerovi
Ahojky,
hurá, tak se nám ochladilo. Na celkem příjemných 25. Ještě včera jsme se koupaly a já byla zklamaná, že páteční déšt - to bylo vlastně nic. Včera to bylo lepší. Pršelo skoro celou noc a byl oto super. Ale nevím, jestli půjdem na bazén…
Jinak noc stála za prd, máme zas rachot. Tak jsem se v noci naprdla a když už se během 3 hodin B po 3 probrala, místo prsa dostala čaj a jela bez koja. Kojo neměla ani k snídani vzhledem k hodině, kdy jsme vstaly (v 8). Pomohla mi vyluxovat a teď spí. K obědu zkusíme asi ovocnou kaši a místo flašky lžičku. Včera B ochutnala lučinu. Docela jí jela. A furt somrovala blumu, ale když jsem jí dala, tak to vyplivla:) Jinak si házela s nektarinkama. V podstatě mi zbejvá jen všemi nenáviděné žehlení, ale to necham na úterý (zítra jedem asi do Phy).
Musim se pochlubit, že včera se B na posteli zvedla ze sedu bez opory a chvíli stála. Asi by stála déle, ale jak jsem si toho všimla, cosi ve mě zazmatkovalo a po:,–(ilo jí. Ale příště počkáme, co udělá. To, že leze na postel, nám byl čert dlužen:) Fakt se nenudim:)))
Včera jsem dělala špízy a zbylo, tak budou i dnes. Manža je v práci.
Pepigabo, doufám, že je Honzíkovi lépe a nebude to nic vážného .Nemohl to způsobit třeba chlor v bazénu (i když dost často slýchám a sama mmám tu zkušenost, tak to všude bejt nemusí, že chlor naopak pomáhá - nám teda fakt jo). Nebo sluníčko? Doufám, že bude brzy lépe…brouček, ve svém věku co má za sebou:( Posíláme velkou pusu!
No, půlka prázdnin je za náma, jsem zvědavá na druhou - u nás bude líp. Švagrová totiž odjede a tchýně jde zas do práce. Bude tu trochu klid. Jinak už na mě v pátek tchýně vytasila zbraň jménem nočník. Nereagovala jsem absolutně vůbec, ani trošku. Stojím si za tim, že ho koupíme k vánocům a zkoušet budem až tak na jaře v létě příští rok. Do tý doby bude jen seznamovačka a podle nálady možná sem tam pokus:) Mimochodem, mam super zbrań na tchýni ,až zas bude tvrdit, že je B zaostalá. Mám tady manžovu zdravotní dokumentaci a tam se čověk dočte věci! Jako, že třeba přehřejvání dětí, na to je expert, dělala to i u svých. O přetopených místnostech nemluvě…a chůze? Nebudu to komentovat:)))
No, tak budu končit a chvilku si užiju klidu, že spí dítě, protože nejdýl za 20mins bude určo vzhůru…
Zatím pa a hezký zbytek víkendu (spíš neděle)
Gabča a Barča - stojáček

 
Anonymní  01.08.05 13:28

ahoj,

my swme mali pohodovy vikendik vo vode. robili sme stojky, skakali z nafuciek a tak. vecer sme grilovali a opat sme sa boli kupat na nahaca a zahrali sme si rozpletanu vo vode - nahodne sa pochytame za ruky a musime sa rozpliest bez pustenia. dalsi den sme hrali pentaque no sranda.

mrch sa opozdila o 2 dni co mi celkom vyhovuje. akurat ze mi je desne zle, dan za folikul.

kacka to vypada na opozdenu ovu. neboj pohoda. inac tie grilovacky su hrozne ja som zas pribrala…

peta, vyborne!! dufala som ze kpt. viktorbert to este vydrzi kym sa dostanem na net. takze mas cas do piatku - pak zas idem na chatu. jo a ne v noci.

danka (vesmirni lod v rekonstrukci) :o)

 
Lolinka
Kecalka 338 příspěvků 01.08.05 15:00

Peto,
Tvůj deníček je skvělý, vždycky Tvé články hltám, ale tenhle je opravdu bomba. Opravdu by ses měla živit jako novinářka, nebo raději spisovatelka, myslím že bys byla nejprodávanější autorkou:-)

Už se děsně těším na kapitána Viktorberta Sáru, zítra si bere manža děti na výlet tak bys mohla rodit.

papa Lola a spol.

 
Missorka  01.08.05 18:16

Pozdě, ale přece. Jenže to stejně nevadí, protože není moc co hlásit.

Všechno je v pořádku, další kontrola v pátek (no, to mě asi vomejou!) Monitor v pohodě - teda kromě čekací doby 2,5 hodiny (!), byly najednou 4 porody!!! Dítě utíkalo od tý sondy a jak jsem pochopila, měla jsem tomu nějak zabránit, abych nezdržovala, ale víte někdo jak??? :-)

Klíště už má totál zmatek, kdy může a nemůže ven, aby všichni stihli online. Zdá se, že je poslouchá, tudíž vážně uvažuju o tom, že ten přímej přenos vylodění zruším, protože to bych tady taky mohla tvrdnout 2v1 do září, než by všichni přijeli z chat a dovelenek! :-)

Krásný večer všem, díky za všechny vzkazy (málem jsem napsala ryby, No jo mám tu sci- fi holt v hlavě a Stopařova průvodce obzvlášť…) :-)

Peta a spol.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 01.08.05 20:53

Ahojky,

tak jsem se přišla rozloučit :-(((

Bude se mi stýskat.

Zítra brzo ráno, počítám, tak v 6, razíme směr Slovenko, Piešťany, termálné kúpele.

Budeme přežívat týden pod stanem, jsem zvědavá, jak to s malou půjde, mám z toho trochu strach.

A stráááááááá­áááááááášně moc se už těším na tu úžasnou SMS od Missorky. Já už jsem napnutá jako guma u spoďárů - holčička - chlapeček, Viktrorka - Sárinka (pardon, no fůůůůůůůůůůj)!!!!!

Moc budu Missorce i kapitánovi (podle mě je to pořád Albert) držet palečky, aby to bylo co nejrychlejší vylodění, a aby na mě počkali!!!!!
To se mi určitě nesplní!!!!

Takže se tu mějte krásně a brzy zase AHooooooooooo­ooooooooooooo­ooooooooojky

M+M

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 01.08.05 21:29

MISSORKO, TAK LESINA TVRDÍ, ŽE NA MĚ POČKÁŠ :-)))))))))))))))))))

CITUJI:

21:25:04 [Lesina] bolero> Joj, to na tebe PEtra urcite pocka - teda skoro bych na to v:,–(ila

21:25:29 [Lesina] bolero> Juu, doufam, ze sem ted neprijde - ta by me asi zabila

TAK CO POČKÁŠ?

 
alia
Kecalka 193 příspěvků 02.08.05 06:43

Missorko
je to bomba. Holka Ty by jsi mela psat scenare, aspon by se dalo na co divat. Drzim vsecny palce „klisteti“ i Tobe.
 Alia

 
Missorka  02.08.05 08:07

Dobré ráno všem,

jen v rychlosti, Skřítek nějak nemá pochopení pro online porody… ;-)

Hlásím, že v půl osmý mi praskla voda (teda ne, že bych si byla zase jistá, ale snad jooo). Průběh zatím silný deja vu z loňska.

Další zprávy až Vojta dostne snídani…

Peta, Vojta a vyloďující se kapitán :-)))

VŠECHNO NEJLEPŠÍ MAGRATCE K NAROZENINÁM!!!! ;-)

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 02.08.05 08:10

jo jo jo jo!

hodne stesti!!!!!!!:-)

A+A

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 02.08.05 08:10

Super, já to včera říkala, že je dnešek skvělé datum - držím palce, at to je co nejrychlejší a už jsem zvědavá, „co“ je vlastně klíště!:)
 GaB

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 02.08.05 08:11

HURAAAAAAAA NEJLEPSI ZPRAVA NA SVETE :))). KLISTE JE PRSOTE VZORNAK A VI KDY SE VYKULIT.

A DNESKA NIKDO NEJDE VEN COOO HIHI

market

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 02.08.05 08:14

Market,
tak to je přesné:) Dneska se ani nehnu a B se bude nejspíš učit být samostatná:)) No tak ne, no…ale tady bude dneska velká návštěvnost:)

Jinak vše nejlepší!

GaB

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 02.08.05 08:18

Ahojky Market !!!

psala jsem Ti smsku , ale zatím nijak nedošla !!!! :-( Takže ještě jednou vše nej nej nej nej k narozeninám !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!! :-))) Budeš mít krásný dárek v podobě Klíštěte :-)))

Pá Kačka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 02.08.05 08:20

Kacko :)
dekuji za pranicko,telefon bude k dispozici dopoledne a fakt uz ho delfinkovi nepujcim :))

budu mit fakt nejkrasnejsi darek :))

market

 
Jana12
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 02.08.05 08:20

Ahojky,
tipla bych, že padne emiminí rekord z doby, kdy se vyloďoval Vojta:-))) Jen aby z toho návalu pozornosti nespadlo emimino:-) Držíme všechny palce (!!!) a budeme asi vyrážet jen na malé procházky-stejně by se mi s těmi zaťatými palci blbě chodilo a o tlačení kočáru ani nemluvě:-)

Jana + Kačenka z listopadek

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 02.08.05 08:25

Markétko, všechno nejlepší k narozeninám!!!:-)
Je to bezva datum, úplně zrozený pro vylodění Klíšťátka:-) Taky pro to, že má Anika 8měsíčniny a taky pro to, že je prostě krásnej den:-)
Posíláme s Anikou jednu pusu, pozor, fakt to umí:-) …teda někdy:-)
 A+A

 
Eterka
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 02.08.05 08:27

kapitáne přejeme hladké přistání
esterka a františek

 
Anonymní  02.08.05 08:30

Klí-ště DO TOHO, Klí-ště DO TOHO !!!!!!!!!! Vyloďuj, vyloďuj !!!!!!!

Magrátko vše nejlepší, pusu neposílám :-) , tu Ti dá Delfínek :-)

Claudie

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 02.08.05 08:47

Huraaa, tak to je prvni ZPRAVA DNE!!! Tomu rikam probuzeni:)) Drzime palce, at vylodeni probehne hladce!

Market a tobe vsechno NEJLEPSIIIII!!! Dneska bude dvojnasobna oslava:) Mame plnej bar, myslim, ze odstavovani zahajim prave ted:)))

A Anice taky vsechno NEJ k prtavym narozkam!:)) Dneska s Vojtou moc nezlobte a obcas pustte mamu k PC;)

L&M

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 02.08.05 08:49

Tak, musím odejít nakoupit, tak jsem zvědavá, co se za tu hodinku stane zá:,–(ního!:) Takže ještšě jednou, kdybys tu pak už nebyla, držíme pěsti!
 GaB

 
almerka
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 02.08.05 08:56

Ahoj Peto,
DRžím palce, ať vylodění proběhne rychle a bez problémů.
Moc se těším a jsem zvědavá co to bude.

Almerka & Radimek

 
karolina2
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 02.08.05 09:01

Myslím na tebe! Modlím se! A jsem nedočkavá na zprávičky!

Karolinka z Letních miminek

P.S. Dnes je skvělý den na narození. Eliška má dnes rok :).

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 02.08.05 09:07

Ahooj, to je teda den!!!

Viktorberte, kapitáne, ty nám dáváš…manža na mě kouká, co brečím, takhle po ránu, lítám po bytě jak nerv a tlačím do sebe nestle cereálie, protože když nerv jsem, tak s prominutím žeru…tak ať aspoň zdravě:)))

Do toho Magrátka má narozeniny, ještě jednou Markét, všechno nej nej nej!!!:)

Anika má 8-miměsíčniny, no to snad není ani možný, naposled v ZOO jak jsme byli to bylo takové miminko maličké…a teď už skoro batolátko, neuvěřitelný!!!:)

Prostě dneska je EMIMINČÍ den a kdo se mě opováží odtrhnout od pc na větší vzdálenost než 5 metrů…bude litovat. Těch 5 metrů musím nechat na cestu do lednice, do kuchyně, aby dítě neřvalo hlady, k posteli, abych ho uspala a tak…ale víc ani krok:)))

Moc na vás Péťo myslím, ale to ty víš:)

Diny

 
Missorka  02.08.05 09:07

Vojta spinká, muž je doma.

Až se vzbudí, jede k tetě Albi.

Aktuality na hlavní straně emimina už fungují, z porodnice nepůjde psát do deníčku.

Všem děkujeme za přání šťastného vyloďování - PROVEDEME! :-)

Konec hlášení.
Peta a spol.

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 02.08.05 09:26

Peto
berusko,preju nejrychlejsi vylodeni na svete :)))))))

market

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama