Psychika snažilky 7. část - Kolik se nás vrátilo z dovolené?

Snažení

Tak jsem už několik dní doma z dovolené, už konečně aklimatizovaná a snad si začínám zvykat opět na čas tady u nás. Přestávám se budit o hodinu dřív a dokonce už jsem i později unavená! Na dovolené bylo hezky, i když to bylo ze strany cestovky docela zajímavé... Ubytovaní jsme byli úplně jinde, než jsme měli zaplacené, teplá voda tekla jen když jsme zapli jistič, ale jak nám poradila delegátka, jistič nesměl být zapnutý déle než 1520 minut, pak totiž hrozilo nebezpečí zkratu a toho, že se budeme sprchovat pod elektrickým proudem. Slibovaná klimatizace nebyla, jako náhradu jsme měli funkční televizi, avšak pouze s řeckými kanály, takže jakoby nebyla.

Na jídlo jsme museli chodit 300 m, přitom kdybychom byli ubytovaní tam, kde jsme měli, stačilo by jen sejít z pokoje. Ale nedá se nic dělat, aspoň bylo trošku pohybu a jídlo bylo opravdu vynikající! V ceně jsme měli plnou penzi, byla to spíše obyčejná jídla, na snídani chleba s něčím (pomazánka, párek, marmeláda, salám…), na oběd polévka nebo jídlo, na večeři velké jídlo. Opravdu bašta, i když lidé sem tam nadávali na nedostatečné porce. Nám to nedostatečné nepřišlo.
Druhý den známá, se kterou jsme tam byli, zlomila klíč. Abych to upřesnila, ten klíč musel být nalomený už v noci, když jsme přiletěli, jenže byla tma a tak si toho nikdo nevšiml. Delegátka nebyla k sehnání, její zástupkyně nás poslala ať to vyřešíme s majitelem komplexu sami. Nutno dodat, že to byl Řek a neuměl jediné slovo česky ani anglicky. Nakonec jsme se domluvili rukama nohama a jen si potvrdili naše mínění, že řekové jsou velice veselí a přátelští lidé.
Moře bylo krásně čisté, plážičky sice malé, ale pro těch pár lidí co tam bylo naprosto dostačující. Potápěli jsme se, lovili mušličky, když tam některé byly a byly otevřené, plavali jsme a nebo ve čtyřech hráli volejbal s míčem. Počasí docela vyšlo, i když 2× pršelo, ale pak opět přišly tropy a opálení jsme jako ještě žádný rok.
Dvakrát jsme byli na výletě lodí, jednou na celodenním, jednou na večerním. Bylo to krásné a romantické. Vyzkoušeli jsme si i stopování, když jsme se na vlasdtní kůži přesvědčili, že tamní spoje mají buďto několikahodinovou sekeru, nebo raději nepřijedou vůbec.
No jo, krédo řeků je: pohodička, klídek, za ničím se nehonit.
Opravdu jsme si užili krásnou dovolenou, i když služby cestovky byly oproti našim dosavadním zkušenostem otřesné. Tím jsme si ale dovolenou zkazit nenechali a dnes jsem ráda.
Milovali jsme se když jsme na to měli chuť, na miminko jsem si za celou dobu skoro nevzpomněla.
A možná je to dobře. Včera jsme byla na návštěvě u gynekologa. Přešla jsem k jinému, protože mi nepřipadá v pořádku čekat měsíc na objednání, kór v případě, kdy mám policystická ovária a ultrazvuk by mi správně měl být prováděn několikrát do měsíce.
Nový gynekolog mě hned prohlédl a rovnou mi dal s sebou naději. Něco uvnitř viděl. Může to být údajně nevstřebaný obal do folikulu, což by nebyl žádný problém, nebo to může být začínající těhotenství. Tím by se vysvětlilo proč je mi už týden zle od žaludku, proč mě nezvykle svědí bradavky, proč se mi sem tam zamotá hlava a proč bych pořád spala.
Jisté to ještě není, na jistotu si ještě pár dní budu muset počkat. Ale pokud do dvou dnů nedostanu měsíčky, jdu na ultrazvuk znovu a pak už snad budeme vědět víc.
Tak si říkám, možná jsme se z dovlené vraceli už tři… Nebo taky ne :-(

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Liset
Stálice 92 příspěvků 14.08.07 14:43

Cau,
podle toho co popisuješ by to mohlo být těhu, já se cítila stejně. Budu držet pěsti.Určitě to vyjde.  

L.

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 14.08.07 16:56

Ahoj Filipi:O)
Přeji, ať je v bříšku vytoužené miminko a těším se na další zprávičky!
Jinak jsem ráda, že jste si dovolenou tak hezky užili a nenechali si zkazit náladu přístupem cestovky. Je fajn, že jsi se od myšlenek na miminko dokázala trochu odpoutat a třeba už právě proto jste si s sebou možná jedno malé řecké překvapení přivezli:O)
Držím palečky.
Papa, Jaa

 
EnkaL
Extra třída :D 11935 příspěvků 14.08.07 20:09

Moc moc drzim pesticky at to konecne vyslo :) nam se tohle povedlo (necekane) taky ale vratili jsme se ctyri :)) Dej nam pak urcite vedet ;)

Enka, Standik (skoro 1rok), cvrcek (13tt)

 
Zdeenja
Závislačka 2569 příspěvků 15.08.07 08:14

Filipino,
držím všechny palce, aby to, co pan doktor viděl, bylo krásné miminko. A už se těším až budu číst tvé těhulkovské deníčky!
Pa Zdeenja (19 tt)

 
NiKina
Závislačka 3940 příspěvků 15.08.07 11:39

Jeje…takže držím palečky!!!!!  
NiKi

 
Ann
Echt Kelišová 9977 příspěvků 16.08.07 18:00

Tak koukám, jestli se dozvím, kolik vás přijelo a zatím nic. Tak držím palečky ať to tam je ;-)
 Ann

 
IVULE
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 17.08.07 20:59

Filipino,  

tak cooooooooo ?????????  

Ivule

Vložit nový komentář