Severomoraváček č.16- Tak nějak o všem

Rodičovství

Ahoj maminy, dětičky, těhulky a nakukovatelky Tohle je můj první deníček, který píšu tak doufám, že se mi podaří ho aspoň odeslat. Už delší dobu přemýšlím co psát. Hlavou se mi honí několik témat, ale většinou to skončí u tří vět a nevím jak dál.

Takže asi začnu tím co právě prožívám těhotenství, děti a tak všechno co k tomu patří. Že chceme s mým mužíčkem víc dětí než jedno nám bylo jasný hned od začátku.
Poprvé jsem otěhotněla tak nějak rychle, neplánovaně, nečekaně ale byli jsme oba moc šťastní. Tou dobou jsem chodila do práce, to že jsem těhotná jsem hlásila celému světu hned jak jsem objevila na testu dvě čárky. Vůbec mě nenapadalo že by se mohli vyskytnout nějaký komplikace nebo dokonce ,že by nějaké testy nevyšli dobře. Ze všeho jsem byla taková vyjukaná, doktorům jsem plně důvěřovala a tak nějak jsem se na nic neptala a po ničem nepátrala. Možná to bylo i dobře. Samozřejmě mě neminuly ranní nevolnosti( ty se mě držely skoro až do porodu)., oteklý nohy a návaly na omdlení. Podle Dr. vše bylo normální.
Věci pro mimi jsem kupovala tak nějak co mě kdo poradil. Spoustu věcí jsem měla od segry po synovcovi a taky jsem to nějak neřešila. Pátrat po internetu jakej kočár je lepší nebo horší mě ani nenapadlo. Kolem sebe jsem neměla ani žádnou kamarádku která měla mimčo takže mě ani nikdo nemotivoval. Po čem jsem se pídila tak bylo cvičení a plavání v těhu. Tehdy na to byl ještě čas. Těhotenstvím jsem tak nějak proplouvala bez starostí a v klidu. Jen asi poslední měsíc byl dost náročném, protože byly šílený horka , já nosila pupík mezi kolenama a ne a ne porodit. Na několik pokusů se to zadařilo a 8. 7. 2003 na nás vykoukl Adámek. Porod byl opravdu porod ale stálo to za to.
Když byli Adovi necelé dva roky tak jsme začaly uvažovat o druhém mimi. Přestala jsem chodit na injekce ( Depa provera) a každý měsíc čekala jestli ano nebo ne. Zadařilo se až po skoro deseti měsících. Samozřejmě jsme byli opět oba moc rádi a hned tak nějak od začátku jsme začali Adamkovi vštěpovat do hlavy že bude mít sourozence. Začal to sice chápat až někdy teď až je vidět bříško, tak uvidíme jak to vezme , až ten cvrček bude doma.
Druhé těhu začalo v pohodě. Opět až na ranní nevolnosti, které po pěti měsících pomalu mizí, oteklých nohou, které jsou čím dál horší a návalech na omdlení. To se ovšem Ostravskému Dr. moc nelíbilo a začal kolotoč chození po vyšetřeních. A aby toho nebylo málo, tak nám vyšli špatně výsledky genetiky. To teprve začalo peklo, nekonečný čekání na plodovku potom opět na výsledky a neustálé opakování od všech to bude dobrý bylo snad to nejhorší. Kdo to prožil tak mě chápe. Hlavou se mě honily myšlenky na všechno možné i nemožné. Nejčastější bylo proč my!!! Naštěstí dopadlo všechno dobře, Jsme oba zdraví jako řípy a tak si to těhu konečně užiju. Konečně jsem začala tak nějak pomalu pořizovat výbavičku, denně sedím na internetu a pátrám po všem možném. Někdy se až nestačím divit co věcí a pomůcek pro mimi existuje. A někdy mám až výčitky jestli jsem Adu v tomhle neošidila. Jiné je i to , že je kolem mě spousta maminek a těhulek s kterýma to můžu všechno konzultovat a radit se a to si myslím, že je fakt super. Taky to všechno prožívám se svou segrou, která čeká mimčo ted v srpnu, tak budu mít tu možnost si to na nečisto vyzkoušet. Občas mi připadá že slyším o těhotenství a porodu uplně poprvé a že jsem za ty tři roky snad všechno zapomněla.

Uf to jsem se rozepsala. Doufám jen že to má hlavu a patu. Číst to raději po sobě nebudu, psala jsem to tak nějak co se mi právě honilo hlavou. Je toho samozřejmě mnohem víc ale to by bylo spíš na román než deníček.
Od soboty tu nejsem. Jedeme k babičce a tam bohužel internet ještě nedorazil. Tak hezky pište ať mám potom co číst.
Pa pa Anni Adámek a......... nechám vás ještě chvíli trápit

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 29.06.06 22:43

ty jo jsem první ve svém deníčku:-))) tak to jdu čist:-)))

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 29.06.06 22:49

Andrejko - hezky jsi to napsala… Čas se valí jako voda a než se naděješ, tak budeš mít mimíska u sebe…
Hlavně ať jste zdravoučcí!!!!!!!!!­!!!!!!!!

Psala jsem komentář ke srazíkům ještě do starého deníčku…
 M.

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 29.06.06 22:51

Zase jsem to nestihla, ale jsem aspoň třetí :-) Jdu číst

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 29.06.06 23:05

Anni, pěkně jsi to napsala, hlavně, že už je všechno Ok a ty si můžeš konečně užívat!

Sepsala jsem do starého deníčku sáhodlouhý příspěvek, tak ho sem zkopíruju:

Ahojky vespolek!
Tak se teda taky připojím, i když předem upozorňuji, že nás se srazíky o prázdninách příliš netýkají, protože budem věčně v tahu, takže do toho vlastně nemáme moc co mluvit :-)

Je fakt, že každému vyhovuje něco jiného a je téměř nemožné skloubit dohromady program různě starých dětí, které si navíc klíďo píďo (jak říkají Tomík s Fildou) spí každé jinak…Za nás teda říkám, že nám vyhovuje cukrárna, samozřejmě pokud není venku 30 a v cukrárně 40stupňů…Do centra jezdím nerada, protože se tam špatně parkuje a vůbec než se tam přes všechny ty semafory dostanem…o MHD nemluvě :-( Proti venkovním akcím typu Stodola nebo Tosca nic nemáme, bylo by to fajn zpestření. Je fakt, že základní hygienické požadavky mám i já :-) Nevadí mi „čistá“ špína typu hovínek od oveček, bláta, kaluží, apod., ale vajgly, střepy a ostatní hnusy docela jo. Takže podle toho bych i vybírala. Ale moc zahrádek neznám, takže se necháme rádi inspirovat.

Takže tak je to s námi…jde vidět, že si toho každá navymýšlíme fůru :-))) Ale zase bych nijak nehrotila siruaci, když se srazík nepodaří zorganizovat každý týden nebo když se konají srazíky napůl-podle chuti…Rozhodně bych je ale nerušila jen proto, že to občas zaskřípe…to je přece normální, ne?

Takže se mějte všichni krásně a někdy se zase těšíme ahooooj!

M+T+f

P.S. Zubříci a Vilíci, jak jste na tom s plínkováním? Už jste to zmákli? Ať mám inspiraci pro druhé mimi :-)

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 30.06.06 09:19

Dobré ránko,

Anni, moooc pěkný deníček… těhu ti opravdu uteče jako voda, já už jsem ve 31tt a nechápu, že za 2 měsíce mám rodit… nějak nemám nic nachystané, všude bordel atd. No děs. Hlavní je, že vy jste oba v pořádku a už si můžeš konečně pořádně užívat těhu :)))

Ke srazíkům… já na ně většinou nemám čas, takže tohle jde mimo mě… Ale, taky bych to moc nehrotila a ať se každý sejde s kým chce a kde chce… je jasné, že každému vyhovuje něco jiného i s ohledem na různě stará dítka. Cukrárna mi vyhovovala, protože ráda mlsám a Kuba si pohrál… stejně tak mám ráda kuličky v Shoppingu..... Venkovní prostory v OV vůbec neznám, takže neporadím.

Pááá Zuzka+Kuba+mimi 31tt

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 30.06.06 19:57

Ahojte,

Anni děkujeme, že jsi se ujala psaní deníčku

Jinak já jsem pro všechny dobré i špatné věci. Hlavně , že se vždycky někdo sejde.

Můžeme sepsat varianty co lze v Ostravě pro nás vymyslet a přitom něco můžeme realizovat jednou za rok, neco na kratší dobu neco na celý den:

1. cukrárna
2.ZOO
3, Stodola
4, Park M.Horákové u domu kůltůry Vítkovic ( ohrazené pískoviště + posezení kafe, obědy..)s kombinaci hřiště Zelená taky s lavičkami
5, Komenského park s dětským centrem .......
Můžeme přidat nějaké plovárny a další .....

Lucko Bergi ty jsi Boss tak, když tak tak to zkopísuj a doplŇ, Prosím prosím pekne.

Jinak docela chápu , když se jednou za uherský rok stanou dvě var. na jeden den, vždyť máme někteří bříška, máme také různě stará děťátka s různým spaním.

Jinak musím říci, že možná si to všichni neuvědomujeme, ale máme SUPER TÝM, tolik bab a docela se v pohodě domluvíme :-))

Takže klidně kozy,cukrárna, prales…

pa Lime
a spinkilinki Amélka

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 30.06.06 21:18

Ahoj holky,

tak do pralesa se hlásíme jako první, F. má na to super klobouček :-)

Markét, my jsme na tom s plínkováním špatně. Jednu dobu už pěkně hlásil „čurat, honem“ a šlo se na nočník nebo venku. Když byl bez slipů, tak si sám vlezl na nočník a vyčural se nebo vykakal (aby ten nočník pak mohl s gustem vylít). Poslední týden se ale vyžívá v čůrání na všechno možné, jen pokud možno ne do nočníku. A ještě u toho křičí: „čurám na zem, čurám ve stanu, čurám do postele“, atd … Když má trénovací plínku, tak to nehlásí vůbec. Takže teď to zase nechám na čas plavat. V Betynce teď vyšel moc pěkný článeček o nočníku, doporučují tam kolem 2 let věku, že je pak učení rychlejší. Tak to mě uklidnilo :-)) Jinak až budete v Ostravě, dej vědět, F. se pořád shání po Tomíkovi. Nebo se pozveme k Vám na chatu :-DDD

Co se srazíků týče, když je teplo, radši bychom ven, myslím, že i to odpoledne je pro nás lepší. Dopoledne mi vždycky hrozně rychle uteče. Akorát patříme mezi ty, kteří spí do 15 - 16 hod, takže bychom se objevili později. Lime ty varianty moc hezky sepsala. Akorát se k všelidovému hlasování v průběhu týdne nemůžu přidat, protože nemám připojení. Hezky se o mě stará Lucka a posílá mi SMS kde jo, nebo kde ne. Díky :-)

Jinak jsme v to pondělí opravdu jeli na koupák do Poruby. Bylo to super. Přijeli jsme tam v 16:15 a byli tam 2 hodiny. Je tam velké brouzdaliště pro děti s 2 klouzačkama a vodním hříbkem. Většinu času jsme trávili u klouzačky a u hříbku. Taky jsou tam pěkná pískoviště s průlizkama a klouzačkama. Ohledně počtu lidí nemůžu posoudit, protože jsem tam byla poprvé. Bylo jich tam dost, ale zdálo se mi to v normě - o nikoho jsme nezakopávali, několik dek vedle sebe by se taky dalo poskládat. Takže až budou vedra, odpoledne už s koupáním v Porubě nebudu váhat.

Jinak my zítra vyrážíme ke tchyni a v neděli k našim, kde budeme s Fildou týden. Už se moc těším a Filda taky. Takže vzhůru do balení!

Mějte se

Zubříci

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 30.06.06 21:38

Ahoj,
tak jsme se vrátili z dovolené u moře, bylo to super, i když s malým čertíkem je to trochu míň povalování. Ale cestu jsme zvládli v pohodě, letěli jsme večer, Kuba v letadle okamžitě usnul, při cestě zpátky to zalomil už v autobuse na letiště a probral se až v Ostravě, zato důkladně, pobíhal mezi kufry, vrhal se na pás, před domem radostně povykoval a dalo mi dost práce ho přesvědčit, aby si pěkně lehnul a spal. Trochu jsme mu rozhodili jeho zaběhnutý denní režim, tím jak jsme ho brali večer do hospod a vůbec dovolenkovým polevením z rodičovských zá:,–(. Teď se pomalu snažíme vše vrátit zase zpátky.
A dnes jsme úspěšně zkolaudovali naše sídlo! Včera, tedy vlastně dneska jsem do 2 hodin ráno uklízela celý barák, protože tady byl fakt nehorázný svinčík a ve dne jsem to nějak nestihla. Ještě, že jsem to všechno vysmýčila, paní ze stavebního úřadu vlezla úplně všude.
Kuba vstával v 5 ráno a už neusnul, strašně povykoval, tak jsem spala asi 2 - 3 hodiny. Jdu to napravit, dobrou noc.
Gabriela + Kuba

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 30.06.06 22:25

Nazdárek, už jsem chtěla lamentovat, kde se všichni touláte :o))) Venku hnusota a příspěvků pomálu…
Já mám pauzičku mezi žehlením a balením… Hanička zítra odjíždí a mě se do toho vůbec nechce. Nějak je mi smutno už teď. Ach jooo… Holt matka závislačka, jak nemá večer kuřátka ve svých postýlkách tak je zle.
A aby mi bylo ještě víc smutno, tak mi odjede i Andrea :o(((((

No ale snad zvládnu dodělat pořádkové resty, když budu mít jen jedno dítko…

Tak já zase pádím, ať jdu někdy rozumně spát.

Pa pa dobrou a hezký víkend.
M + kuřátka

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 01.07.06 09:38

Ahojky,

tak mám dneska konečně volno v práci a musím se vrhnout na domácnost… vypadá to tady šíleně :((( Takže dneska žádný odpočinek a hezky uhlízet, prát a žehlit… vůbec se mi do toho nechce, ale bohužel… udělat se to musí…

A to ještě musím na nákup, protože už zase nemáme co jíst… jak já to nesnáším, blééééé.

Takže si užijte zamračený víkend a já se jdu vrhnout do práce…

Páááá Zuzka a spol.

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 01.07.06 09:53

Tak ahoj holky konečně víkend tento týden jse byla pracující matka dalo mi to zabrat a ten binec doma to raději ani nebudu popisovat holky odjely k babičce takže mám doma jen Zuzi zrovna tlačí tak mám jen chvilku pak mě čeká vaření žehlení a uklid je třeba využít že holky nejsou doma.
Koukám že je to všude stejné.

Tak všem hezký víkend a sluníčko v duši když už ne venku.
Barča a Zuzi

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 01.07.06 18:16

Tááák, už mám konečně hotovo :)))) Jdu se naložit do vany a ulevit tak rozbolavělým zádům… byla to zabíračka, ale jsem ráda, že jsem všechno doma zvládla. Akorát nějak to prádlo nechce schnout, takže zítra mě asi čeká další kolo žehlení prádla, které visí na balkóně. Ale to už bude rychlovka :)))

A co vy ostatní? Jak jste strávili dnešní upršený den?

Z+K+Sofule 31tt

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 02.07.06 19:29

AHoj :)

Anni pekny denicek,tak doufam ze odted si to uz budes jen a jen uzivat…utece to jak voda.

Zuzi, tak vy uz vite ze to bude Sofie? Moc krasne jmeno dost se mi libi…me by to neproslo - je malo ujete :) ale fakt krasne takove vznesene…prinej­horsim to bude Sofien :)

Gabko vitam z dovolene, koukam ze jste si to pekne uzili a ze byl Kuba hodny v letadle…ze bych se prestala stesoat taky? jinak gratuluju ke kolaudaci domu,uz at mas pohodicku…teda relativni .)

Jinak zdravim Lamvinkovic rodinku, aspon si ted krasne odpocnes od dvou holek…

Koukam ze vsichni meli lehce uklizeci vikend,hehe…no my jsme Riovi tak trochu udelali konecne pokojik ale zatim jsem nic nekupovala noveho…doted tam byla manzelska postel ale my uz tam pres mesic nespali. Tak jsme ji konecne prestehovali tam co spime a Rio ma na zemi futon na hrani a vsechny hracky z obyvaku a tak. Tak uvidime jak si zvykne na to ze hrat si ma tam )

Jinak se mnou to ted bude vypada blede ohledne srazu,manzel ma ted dovolenou tak to bude travit dohromady a budu ted casteji chodit do prace at si nadpracuju dovolenou.

pekny vecer,jdem grilovat- papa nat+rio

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 02.07.06 19:40

Nat, musí to už být holčička :))))) Nic jiného už nepřipadá v úvahu :)))) Zatím sice ještě nemám koupeno nic růžového, ale už mě to chytá a taky chci koupit šatičky :)))) Ale mám ještě fakt strach, takže počkám do 11.7. to mám poradnu a pak se do toho vrhnu :)))

Závidím grilovačku… taky bych si dala říct, ale jdu si lehnout… dnešek jsme vyloženě proflákala, teda vyprala jsem 2 pračky a vyžehlila prádlo z balkonu, ale jinak jenom ležím a tak v tom jdu pokračovat … Zítra mě zase čeká práce, tak ať naberu síly.

Paaa Zuzka a spol.

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 02.07.06 23:06

Ahojte,
tak my jsme odložili odjezd na chalupu o den, bylo by to moc narychlo, navíc manžovi sežral bankomat kartu, tak musí zítra do spořky, ať máme za co žít :-) tak jsme toho využili a šli do kina na Šifru mistra Leonarda - doporučuji! (ale nejdřív přečíst!). Fakt jeden z mála případů, kdy mě po knížce film nezklamal, naopak. Takže jsme zvládli i kulturní zážitek, předtím než zpustneme na chalupě.

Jinak trochu bojuju s Tomíkem, je z něho extra závislák :-( Už poslední dobou byl pro mě problém odejít odpoledne třeba učit, vždycky řval, když jsem odcházela, jak tur…a je to čím dál tím horší, zvlášť, když už mluví :-( Pověsí se mi na krk a „maminka nejde nikam“, „maminko, maminko…“a dneska přišel s brekem „maminka tatínek nejdou do kina“, no děs…Tak jsem docela ráda, že už nikam nemusím chodit. Nemluvě o tom, že už pravidelně spí s námi v posteli…

Takže tak je to s náma, mějte se krásně a zase písnu, až budem v OV.

M+T+f

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 02.07.06 23:24

Ahoj holky,

tak my jsme měli úúúžasný víkend plný nicnedělání :-)) V sobotu ráno jsme se přesunuli do Loštic ke tchyni, cesta byla celkem v pohodě, k Fildovi dozadu jsem si sedala až těsně před Olomoucí. Pak už si ho přebrali babička s dědou a dělal si s něma co chtěl. A my jsme s Petrem jenom jedli, spali, leželi a četli časopisy. Prostě ideální víkend.

Dnes večer jsme pro změnu přejeli k našim do Rýmařova. Přála bych vám vidět ta Fildova rozzářené očička, když zjistil, kde je. Okamžitě se vydal hledat kocourka :-) Pak chtěl mermomocí grilovat, ale nakonec se spokojil jen se zalíváním kytiček. Večer totálně odpadl, v postýlce si nezvládl ani pohrát s hračkama, prostě vyřízená mrtvolka … Petr musel odjet pracovat a přijede za náma ve středu. Trošku odvážně jsem si vzala plavky a knížku, jako že se tu budu opalovat a u toho číst :-) Tak mi držte palce.

Markét, snad Tomíka to maminkování brzo přejde. U nás je to už trošku lepší, sice maminka je důležitá, ale pokud se najde jenom trošku dobrá zábava, tak mi zamává, řekne ahoj a odkráčí. Večer ho do postýlky už může klidně dávat i Petr a je v pohodě. Takže tady zkusí ukládat babička, ať si taky můžem s Petrem někdy sami vyrazit.

Gabko, tak co, jak pokračuje Kubova adaptace po návratu z dovolené? Určitě ještě napiš, jak jste se měli, co určitě nezapomenout vzít, atd. Jedna kámoška mi doporučovala boty do vody nebo levné sandálky, že prý písek hodně pálí do nožiček.

Nat, ty dej vědět, jak probíhá Riovo samostatné hraní v pokojíčku. Filda má svůj pokojíček od začátku, ale sám si v něm zá:,–(ně nehraje :-( A když, tak jen tak, že si tam chodí pro hračky, které pak odnáší do místnosti, ve které jsem já. Nejlepší je to na záchod …

Mějte se fajn, jdu zalehnout.

Zubříci

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.07.06 10:04

ahojky,

koukám že se všude uklízí my to už to máme za sebou včera jsme celý den prali apočásí bylo ideální než doprala pračka tak ta předchozí byla suchá.

Teď už budu jenom pomalu balit.

Moni četla jsem že chodíte do sedmikrásky a ještě jsme se tam nepotkali my chodíme 2× týdně Fifa je tam rád.

Zuzi Sofie je nádherné jméno.

Nat malý má svůj pokojík od začátku a umí si tam sám hrát i 2 hodiny stačí mu vyndat všechny hračky a zabaví se.
Uvidíme jak bude zvládat očkování a zuby už má skoro všechny tak mu tam chci dát postýlku ať si zvykne spinkat tam a sám. M. se ho zastává a přemlouvá mě že je ještě malý ať si ho ještě necháme v ložnici.

Mějte se všichni krásně užívejte si sluníčka dětiček a těhulky bříšek papa L. a F.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.07.06 11:04

Ahoj holky,

jak čtu tak se všechny balíte a uklízíte. My teď nikam nejedeme a tak vám docela závidím (v dobrém), že někam vyrážíte.
já se chystám pověsit prádlo a taky trochu uklidit tak doufám, že Adámek bude chvíli spát protože začal je pořád u mě drží se mě za nohu a to toho jaksi moc neudělám.
No a v jednu jdeme na dětskou neurologii. Nevím jak dlouho tam ještě budeme chodit. Vzhledem k tomu, že ještě stále nechodíme tak asi dlouho.

Ke srazíkům. No předně bych chtěla říct, že by mi bylo líto kdyby se srazíky zrušily v tom jsme asi za jedno, že:-) Mi by možná taky víc vyhovovalo kdybychom se scházely odpolende, ale nemusí to být pravidlo. Dopoledne to jdme taky, ale malý mi dopoldne chodí spát a myslím si, že dopolední spánek se teď pro něho stává důležitější než odpolední. No a jsme u toho spaní. Každé dítě spí jinak a je tedy těžko se domluvit na konkréní hodině.
Za hezkého počasí bych byla s malým radši nědke venku. Lime napsala pěkných míst. V tom dětském ráji jsem ještě nebyla, ale ráda se tam zajedu podívat. Stejně tak je to s ovčárnou. Cestování MHD pro mě zas takový problém není. Co se týká ZOO tak tam s vámi zatím nepůjdeme aspoň do doby než malý začně sám chodit protože nevydrží tak dlouho v kočárku sám neujde ani krok a nést ho na rukách a tlačit kočárek to nee. No a cukrárna. Tam je to taky fajn, ale nechala bych ji na zimu nebo na nepříznivé počasí nebo tak:-) Taky bychom mohli (nevím jestli mám psát tvrdé jako my matky) zajít na koupaliště každý by mohl dorazit jak mu to vyhovuje.

Jinak jak jsem psala my teď nikam neodjíždíme tak kdyby se vám někomu chtělo tak mi klidně písněte na ICQ a můžeme někam zajít budu ráda. Moje číslo 328991876.

Mějte se hezky.

Zatím papa

Andrea a Adámek

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 03.07.06 21:59

Ahojte holky,

teda tady to docela žije :-))

Gabko- Mary: tak to je fajn , že máte kolaudaci v kapse. Švagr loni kolaudoval kanceláře a projektant mu omylem do projektu zkopírovat ( neměl kopírovat) slovo hydrant. TAkže technik zlegrace začal ten hydrant hledat v těch kancelářích. Díky tomu slovíčku musela být kolaudace znovu. Samo švagr byl na projektanta pěkně na..

Zuzko: Sofii máme v rodině,stále je to krásné a vyjímečné jméno.

Nat: pošli něco k snědku :-))

Hele kdo to má po dovelené a nic- zážitky- nepíše :-))

Ajjo: já ještě nevím co budu dělat, ael kdybych měla čas určitě se ozvu, bohužel ICQ mi pořád nejde.

papap Lime

 
bergia
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 04.07.06 08:42

Ahojte vespolek,
tak my strávili pondělí v Ově a už mám zase sbaleno, musím vyzvednout opravený foťák, skočit za Budulínkem do práce a fičíme opět směr Jistebník na minimálně týden. Pak jen do Ovy vyprat a hurrá zpátky na chalupku.
Holky, nemající kam zajet nebo mající chuť si vyjet a nechat polítat děcko naboso po zahradě, pogrilovat, okoupat se v bazéně, užít si pár dnů na dědině nebo jen tak poklábosit, klidně můžete přijet, jste vítány!
Vyhlašuju tímto srazík v Jistebníku v hospodě „na obci“. Pivo tam mají skvělé, kávičku nevím, chi chi :-DDD

Mějte se krásně a hezké prázdniny.

L+V

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 04.07.06 21:30

Ahoj holky,

Luci, tak to my se určitě někdy v hospodě „Na obci“ ukážeme, nabídka lákavá, Filda pivo rád :-))

Dneska byla sranda, Filda měl bazén a lítal naboso po zahradě. Ze začátku byl jak čáp, pořád říkal že to píchá a že chce sandály. Tak jsem mu vysvětlila, že se sandálama nemůže do bazénu, tak pak už ani nemukl :-( Do bazénku si zlanařil kamaráda Adámka, který je o rok starší a náhodou ho viděl, jak jde po ulici s maminkou. Tak ho drapl za ruku a řval „Adámek do bazénu hrráát“. Naštěstí teda Adámek šel … Daly jsme jim tam i skluzavku, tak klouzali do vody a byli spokojení. Drobná chybka byla, že ta skluzavka protrhla dno bazénu. Ale stejně jsme se chystali koupit nový, protože ucházel. Počkáme na slevy a kupíme.

Jinak se máme senzačně, Filda je spokojený s babičkou, nácvik ukládání po obědě i večer babičkou funguje, takže už jí ho tu můžeme směle na pár dní nechat.

A já prosím dělám toto:

  • spím (teda spíš ležím) min. do 9 hodin
  • začala jsem konečně číst knížku
  • naučila jsem se luštit Sudoku
  • spálila jsem se na sluníčku

Samozřejmě občas poklábosíme a pomazlíme se s Fildou a taky vařím, ale samé rychlovky. Prostě ideální týden. Jen doufám, že to moje mamka přežije ve zdraví. Zítra přijede Petr, tak jí musíme trochu ulehčit, ať ji nestrháme.

Andrejko, zítra mají otevřít to koupaliště, nepůjdete to nějaký den omrknout? Pokud bude příští týden hezky, tak bychom tam s Fildou určitě zašli.

Holky, mějte se tak hezky jako my a užívejte sluníčka.

Zubříci

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 05.07.06 07:54

Ahojky,

tak konečně mám zase volno, tak si půjdu užívat někde k vodě… zatím teda nevím kde, ale určitě někam vyrazíme :)))

Jinak začínám mít klasickou těhotenskou depresi :(((( Nic nestíhám, nemám nic nakoupeno, připraveno, uklizeno a jsem škaredá a tlustá… no prostě paráda :))))) Tak snad to během těch 2 dnů volna přejde…

Užijte si sluníčka

Paaa Zuzka, Kuba a Sofča 31tt

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 05.07.06 13:08

Ahojky,
kde se všechny touláte??? Určitě si lebedíte někde u vody…

Já s Denčou jsme doma a čekáme, až se vrátí manžel z práce… A pak vyrazíme do Bělé a doufám, že to vezmeme někde přes velikou zmrzlinu :o))))

Denča spí, já peru a jdu žehlit. Zítra vyrazíme za Haničkou na Slovensko - je tam s našima a doufám, že v pátek zajedeme do Tatralandie - vodního parku… Už aby to bylo. Tatínek dostane na starosti Denču a já se vyřádím s Haničkou…

Tak se mějte krááásně a třeba příští týden vymyslíme nějaký ten srazík. My by jsme dorazily v plné síle :o)))

Pa pa
Monika + Deniska + dovolenkující Hanička

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 05.07.06 18:01

Ahojky,

Moni ty jsi moje krevní skupina v sobotu odjíždíme za L. Mikuláš a tatralandii 100% nevynecháme chceme si koupit permošku at si to užijeme. Doufám že se to bude Fifivoi líbit je plaváček tak snad jo.

Taky pořád peru žehlím a postupne balím.

papa L. a F.

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 05.07.06 19:20

Ahojky lidičky,

tak Ami nakonec byla tak nějak trochu nemocná: v pondělí se jednou ale pořádně zblila, v úterý ¨měla dvakrát pořádný průjem, to vše bez teplot. Sestra mi říkala, že teď to mají skoro všechny děti. Měli jste to někdo????????

Jinak vše ok, až na to zase přehnané horko.

Anni: doufám tedy, že jste si tu klímu koupili.

pa Lime

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 05.07.06 20:45

Ahoj holky,

jak je vidět tak si všichni užíváte prázdnin a sluníčka:-) My jsme včera byli s Adámkem a se švagrovou a její malou na koupališti na Vřesině a bylo moc fajn. Adámek byl z vody úplně nadšený a dokonce asi z toho nadšení šel jen za jednu ruku:-) Voda měla 25 stupňů což se dá a lidí tak akorát žádné davy.
No a dneska za mnou přijela kamarádka tak jsme odpoledne trávili venku procházkama Aďa v kočárku moc nevydrží tak občas „chodil“. Stavili jsme se na kofolu a bylo fajn:-)

No a dnes se nám pod oknama otevřelo to nové koupaliště. Co jsem se dívala dopoledne z okna tak tam pořád stála dlouhá fronta lidí, ale když jsme to šli odpoledne omrknout ze stadiónu tak tam pořád ještě místo k ležení bylo takže někdy můžeme zajít:-)) Jo a vstupné 70,– a po 17. hodině 40,– což je teda fakt dost peněz, ale občas se to dá.

MARŤO: tak až se vrátíte tak se můžeme domluvit.

LUCKO: já bych klidně taky někdy přijela do Jistebníku. Jsem asi jedna z mála z deníčku komu pivo taky chutná. V létě si dávám sice jen malé, ale bohatě stačí:-)

LIME: snad už bude Ameli v pořádku.

BOBIS, MONČA: holky, hezky si to užijte na Slovensku:-)

Mějte se hezky.

Zatím papa

Andrea a Adámek

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 05.07.06 21:00

Nazdárek,
tak už jsem zase tady. Odpolko jsme byli u tchýně a já jsem ještě lítala po obchodech. Kupovala jsem malé slunečník na kočárek a opalovací krém - to byl dobrý kup, koupila jsem jeden faktor 50 a druhý faktor 40 jsem dostala zadáčo - to potěší :o)))

BOBIS - z dneška mám aktuální info. Naši byli v Bešeňové a je to prej lepší než Tatralandia… Takže zítra mě manžel vy:,–(í v Bešeňové a bude pokračovat dál do hotelu s Denčou… Moc si to užijte!!!

LIME - doufám, že už bude malá v pohodě…

Tak já pádím, naše zvířátko nechce spinkat, tak musí nastoupit maminka… A to mám tolik práce…

Tak pa pa v neděli, mějte se moooc krásně.
M.

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 05.07.06 23:47

Já bych si taky dala pivo! Jenomže já pořád kojím a řídím. Chtěla jsem s kojením po dovolené skončit, ale teď zase nevím…Jednak se mi nechce po nocích míchat sunar, taky se mi líbí koukat na toho malého savce, jak se soustředí a přidržuje si mě ručičkou, navíc se to asi neobejde bez řevu. Ach jo, asi přece jen koupím ten sunar, musíme zase v noci spát.
Gabriela + Kuba

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.07.06 13:31

Ahojky,

díky za info ale nás Bešeňová zklamala tak dáváme přednost tatralandi.

Pa L. a F.

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 06.07.06 19:01

teda klobouk dolu ze te to kojeni porad bavi…teda kojeni chapu ale vstavani ne :-)

n.

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 06.07.06 19:03

AHoj vespolek :)

u nas nic noveho.Marek mel tenhle tyden volno takze si to uzivame…prochazky a pak cely den v bazene s malym a vecer venkovni koukani na fotbal a u toho grilovani…taky vyjizdky na kole atd…

maly uz je hnedy jak ja,nevim jak bude teda vypadat po dovolene :) hehe

pristi tyden je marek v praci tak bychom mohly neco vymyslet.

padim ven v ruce krýgl s radlerem :)

papa nat+rio hnědka

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 06.07.06 21:10

Ahojte holky,

Ajjo: to jsou super ceny za koupák, že. Npo spíše jsem četla v MF dnes srovnávák 10 nejlepších koupáků v ČR a byla tam Vřesina a byla nejdrahší ( i Praha byla levnější) Nestrovnávám s profi akvaparky.

Moni: co a kde jsi koupila ten opalovák a druhý zdarma ??

Jinak Ami už je lepší, už jí skoro normálně ,ale JE HUBENÁ CHUDÁČEK, i žebra jsou pořádně vidět.

zatím pá.

Lime

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 06.07.06 21:37

Ahoj holky,

Lime, tak Amálku pěkně krm, ať se ty žebra pekně schovají :-))

Nat, Rio po dovolené bude vypadat: a) jako malý Ital, b) jako malý cikánek …

Ty ceny za koupání jsou otřesné, ale vzhledem k tomu, že během roku až tolik dnů ke koupání není, tak se to dá přežít. Naštěstí naše děti zatím ještě nechcou tu limonádu, tu hamburgra, tu hranolky, atd …

Holky, mě zítra čeká pracovní pátek. Vymyslela jsem, že ráno pojedu s Petrem do Ostravy a pořádně uklidím byt. Mám v plánu umýt okna, vyprat záclony a závěsy, utřít prach, vysát, vytřít, … prostě co to dá. A večer si spolu zajdem do kina a na večeři. Bude to náš první společný večer, kdy budem bez Fildy!!!! Tak jen doufám, že to Filda s babičkou v pohodě zvládne a já že v tom kině neusnu :-))

Držte nám prosím palce!

Zubříci

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.07.06 22:46

Ahoj,
kojení mě baví, vstávání ne, jenom kvůli toho vstávání to chci utnout, ale pořád nevěřím, že se to pak zlepší, tak váhám.
Kuba se rochní celé dny v bazénku na zahradě, dnes jsme byli u našich, tam má trochu větší bazének, tak trochu víc řádil a předváděl se před babičkama. Máti pořád tvrdí, že by se měl začít učit na nočník (naštěstí není nijak agresivní a moc mi to nevnucuje), a že když teď běhá venku bez plínky, tak to půjde moc dobře. Během tak hodinky, dvou se 2× počůral v kuchyni na podlahu, 1× do ručníku a 2× venku do trávy, pokaždé to překvapeně pozoroval, takže myslím, že máti nechá nočník chvilku být.
Kromě koupání Kuba strašně moc jí, sní vždycky svoje jídlo, pak značnou část mého, pak případně loudí okolo stolu a pořád pokřikuje ham, ham. Kdykoliv a kdekoliv někdo zmíní nějaké jídlo, okamžitě přiběhne a křičí ham. Jako například v obchodě nějaká paní říkala, že jde koupit do lékárny kaši, Kuba hned běžel a ham, ham.
Máme tady strašné vedro, to zase bude noc, chtělo by to klimatizaci.
Gabriela + Kuba

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 06.07.06 22:54

Gabi,
zapomněla jsem napsat. Každá holka, která přestává kojit se děsí míchání Sunaru. Přitom je to úplná brnkačka, fakt chvilka. Dopředu si nachystáš do flašky vodu, do nějaké krabičky příslušné počet odměrek a v noci pak jen vodu ohřeješ v mikrovlnce a sypneš mlíko. Kámoška ta to má ještě promakanější. Vedle postele ohřívačku, tak jen vytáhne v leže flašku, nasype mlíko, zatřepe a je to. Takže z chystání mlíka mít obavy nemusíš :-) Naopak, zjistíš, že najednou už bude chtít mlíko třeba jen k ránu.

Zubřice

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 07.07.06 14:18

Ahojky,

zdravím z práce. 2 dny jsem měla volno, takže jsme byli u vody a můžu teda říct, že jsem ráda, že už dneska nikam nejdeme. Bylo sice super, ale celý den na sluníčku je dost náročné. Takže zase budeme pokračovat asi o víkendu. Byli jsme ve Frýdlantě na bazénu, je tam sice studenější voda, ale zase málo lidí a to nám vyhovuje. Kuba byl nadšený a to je hlavní.

Holky užijte si na slovensku :))

Příští týden bych snad nějaký ten srazík zvládla i já… no uvidíme, uvidíme.....

Páá Zuzka a spol.

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 07.07.06 15:37

Toho vstavani v noci kdyz ukoncic kojeni bych se nebala…rozhodne bych ale nedavala sunar. To si usijes na sebe bic jak mraky…a jestli ti nevadi kojeni ale vstavani tak to mas vylej nalej…

Rio se odstavil a behem tydne spal celou noc a od te doby spi od 19-7..+-…takze to jde v pohode.

poprve jsem nabidla caj,po druhe uz nechtel a poplakal 5 minut. spis to zavisi to buzeni ne s pitim ale jestli spi sam v pokoji. Teprve az spal sam v pokoji tak spi konecne dobre a celou noc. Bez caje ,bez sunaru…
teda ted ve vedru si rekl jednou o piti,ale to vypije a je klid.

a rano? presne jak pise martina…40 sec v mikrovlnce,6 lzi­cek,protrepat nemichat,das mu to do postylky a jdes spat :) budime se pak az v 9 :)

N.

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 07.07.06 23:23

Koupila jsem Sunar. Zatím stojí neotevřený na ledničce. Sbírám odvahu.
Gabriela

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 08.07.06 19:04

ja jsem zacala tak ze jsem si prvni udelala hrnek sunaru ja :-) mnam mnam…

pak uz to byla pohodicka :) ale chapu tve obavy. n.

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 08.07.06 20:21

Ahoj holky,

tak se vám hlásím jako znovuzrozená. Včera jsem měla ten pracovní pátek, to nebylo nic moc. 9 - 15 hod jsem umývala okna (máme ty staré hnusné šroubovací a ještě se z nich hrozně olupuje lak) a prala záclony a závěsy, 15 - 16 hod jsem utírala prach, 16 - 17 vysávala, 17 - 17.30 vytírala podlahu a pověsila záclonu. Další jsem pro jistotu nechala Petrovi, protože mě strašně bolelo za krkem. Ale potom!! Hupsla jsem do sprchy, udělala ze sebe krásnou, vzala bílou košilku, sukýnku a podpatečky a vyrazili jsme s Petrem po skoro 2 letech do kina!! Byli jsme na Účastnících zájezdu, líbilo se nám. Pak jsme zašli na večeři, prostě romantika jako za starých časů. V sobotu ráno jsme pospali do desíti, pak ještě zajeli do Šopáče omrknout slevy, něco si koupili a hurá za synátorem.

Musím Vám říct, že se fakt cítím jak znovuzrozená. Ten den a půl bez Filipa mi hrozně pomohl, fakt jsem si moc odpočinula. A ráno, když jsme se tak vyvalovali v posteli, jsem si říkala, že je to sice jako za starých časů, ale za nic na světě bych neměnila. Jsem hrozně ráda, že toho střapatého šíleného treperendu máme. Hrozně jsem se těšila, až ho zas uvidím, jak se na mě zazubí :-))

No a Filouš to první odloučení zvládl úplně v klidu, byl prý hrozně hodnej, vzorně jedl i spal a poučoval celou rodinu. Takže už se těším, až si to zase někdy zopakujem. Fakt to bylo super, ale vy to asi většinou znáte, protože máte babičky poblíž.

Konečně se schovalo sluníčko, takže jdem grilovat.

Zubříci

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 08.07.06 20:33

Ahojky,

hlásíme:

  • že Ami je zdravá, teď nastupuje výkrm
  • že jsme se vrátili z Brna

Nat: já myslím ,že po dovolené budou Riovi očička zelené uplně krásně zářit, jako smaragdy( díky kontrastu snědé pleti),a určitě má super pleť a nespáli se.

Zubříčku: My na Účastnících zájezdu byli asi před dvěmi měsící, je to pohhodová oddychovka, líbilo se nám to taky, a to víš že ta holka( hlavní postava) je dcera od Bolka Polívky.

pa Lime

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 08.07.06 20:45

halo halo :)

no tak to ma byt po praci si pekne odpocinout a kor kdyz dite hlidaji jini :)

no a nenech se mast.mistne mame babicky blizko a rekla bych se jsi na tom lepe :) max. kdy nasi pohlidaji je ted tak 1-2 hodiny a to velmi vyjimecne a kdyz tak to delame tak ze maly spi a my jdem treba sportovat. A tchani jsou tak mimo ze s tema bychom ho zas nenechali. Takze o tomhle co ty vypravis si zatim nechavam zdat :)

ale krasne jste si to uzili!!!!tak to ma byt!

Leni-super ze je Ami uz OK.

jdu koukat na erin je to dobry film-cus bus n.

 
bergia
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 09.07.06 00:30

Ahojte,
tak jsme na skok v Ově, už mi ta civilizace docela chyběla :-).
Zítra uklízím ten bordel, co máme doma, peru a balím, jedeme nakoupit a v pondělí mažeme zpět na dědinu.
Tentokrát jsem oškrábala a znovu natřela jen verandu a jinak jsem se skoro pořád válela na lehátku v bazéně a cpala se grilovačkama, příští týden to bude dost pracovní, s kámošem obkládáme koupelnu. Aspoň bude sranda :-)
Zítra si počtu a budu reagovat, zaznamenala jsem jen nemoc Ami, tak doufám, že už je úplně ok a vše zlé je zažehnáno.
Jinak mi už přes 2 roky zaléhá v uchu, ušaři říkají vše ok a já si ne a ne zvyknout. Je toto normální?! :-O Fňuk :-(((
Jdu spát. Dobrou.

L+V

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 09.07.06 19:14

Ahoj lidičky

tak se hlásíme opět v Ostravě- Týden u babičky na venkove byl super. Asi jak všude- zahrada, písek,grilování. v úterý za náma nakonec přijel i mužíček, protože se naštval v práci tak si vzal dovolenou:-))) Takže bylo fakt super.
No teda až do soboty. To už jsem jaksi špatně spala a ráno jem nepromluvila. spustila se mě rýma, bolí mě průdušky, hlava , zvracím a nevím co ještě…:-((((( Jak jsme včera odpoledne dorazili domů tak ležím jak lazar. Adu si vzala dneska ráno tchýně tak užívám ticha, ale už se na toho malýho roštáka těším.
Včera měl Ada narozeniny ale slavit to budeme až příští týden, protože ted jsem fakt úplně mimo. Je to až neuvěřitelný že ten čas tak letí . je to jak ted když jsem rodila a ony to jsou už tři roky:-))

Tak se mějte pěkně já jdu zase do hajan.
jen pro info během toho co jsem napsala těch pár vět jsem posmrkala balíček kapesníčků:-(((((

anni a spol

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 09.07.06 21:08

Ahoj holky,
tak i my hlásíme návrat do civilizace, doufám, že ne na moc dlouho, páč je tu příšerně…Ale je super si tady čítat, jak všechny trávíte prázdniny a užíváte si pohody…až si chvílemi říkám, kam jste odložily své děti :-)

Nám se život na chalupě už taky zaběhl do stálých kolejí a je mi tam výborně (teda až na občasné vylítávání z kůže z tchýně, která tam tento týden byla s náma…).

Teď jsem si třeba uvědomila, že mi tam za celý týden neotekly nohy :-) Chvilku v Ostravě v tom horku a jsem zase jak slon. Zuzko, to je přesné - tlustá a škaredá, já jsem se navíc viděla na čerstvých fotkách, co manža stáhl teď z chalupy…tak jsem se rozhodla, že už nevytáhnu paty mezi lidi :-(

Dnes jsme z chalupy odjížděli v té největší průtrži mračen, no stejně už nám začala vysychat voda a třeba porostou hřiby. Jinak Tomík objevil kouzlo lesních plodů, takže neustále chodíme na jahůdky a borůvky, no jahody nám rostou všude kolem chalupy a Tomajs je občas obere sám…samozřejmě nejlepší jsou ty zelené…taky měl z toho dva dny průjem :-( Ale nic strašného. Jezdíme na výlety, občas pojíme někde v civilizaci v hospodě, ať nemusím vařit, grilujem (jako všichni, jak vidím :-)) a tak si tam žijem. Tři dny tam s námi byl mažův kolega z práce se svým tříletým synátorem, Tomíkovým kamarádem Vítkem, bylo to fajn, že se Tomajs aspoň trochu zase socializoval, kupodivu i půjčil hračky na písku, závodili spolu na autíčku a motorce…ale po třech dnech už mi z nich šla hlava kolem :-) Pořád se nechávám ukolébat tou iluzí, že až se narodí mimi č.2, bude Tomík velký a rozumný :-DDD

Ve středu jdu na kontrolu na gyndu, tak si konečně musím vzpomenout a vyzvědět míry a váhy našeho prcka, nějak se mi zdá, že už se do toho břicha nemůže vlézt…

Tak se zatím mějte, užívejte léta…ještě se ozvu.

Markéta+Tomík+mi­mísek (zítra 32tt)

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 09.07.06 21:28

Nazdárek,
tak my už jsme taky doma :o))) Jak tak vidím, tak se sjíždíme do Ovy snad všichni…

Naše mimi dovča byla fajn. Užila jsem si vody, Haničky, manžela :o))) Poklábosila s maminou, no a samozřejmě jsem si pěkně nacpávala pupík, že mám 2kg nahoře… Takže to musím zase rychle zhodit dolů… No prostě pár hezkých dnů, než zase začnou naše normální klasické dny tipu - ráno si s manželem řekneme ahoj a večer (v noci) mu v polospánku shrnu den a upadnu do bezvědomí :o(((( No ale bohužel jinak to nejde…

Víte jaké to pro mě je nádherné, když se z prací zahlceného manžela stane táta na plný úvazek??? Bylo to bááááječné, náááádherné, kráááásné, prostě jsem slintala blahem… Staral se o Denisku, hrál si s ní, i když sem tam to vypadalo jako průprava pro kosmounauta, ale D. se to moc líbilo :o))) četl Haničce pohádky, učil ji jezdit na kole… No asi pro většinu z vás je to normální, ale pro mě je to svátek. Máme toho teď hodně, tak si společné chvíle vážně užíváme… A už se hrozně moc těším na naši srpnovou dovolenou, kde si celá rodinka doufám užijeme déle…

LIME - v Carfuru v lékárně jsem koupila krém - je to faktor 5O od La Roche Posay (je vhodný pro děti od narození) a k tomu j sem dostala mléko ve spreji faktor 40… Ta 50tka stojí ale kolem 500,–

ZUZI - že by naše ztracená ovečka dorazila na srazík ??? :o)))) Jo holky a jeslti vám tvrdí, že je tlustá, škaredá a má mega břicho - tak to není vůbec pravda… Moc jí to sluší a je to hezká těhule!!!! A nechápu kde ty kila navíc má :o)))

ANDREJKO - dej se brzy do kupy, ať můžeme vyrazit na kafe… Všechny bacily vyhoď!!!!

Sice o den později ale chtěla bych POPŘÁT ADÁMKOVI VŠE JEN NEJ… NEJ… NEJ… HLAVNĚ CO NEJVÍCE ZDRAVÍ, A AŤ JE NA MAMINKU A BUDOUCÍHO SOUROZENCE MOOOOC HODNÝ…

Ještě jsem vám zapoměla napsat, že Denča dnes dostala první příkrm. Baštila mrkvičku - teda ze začátku to vše plivala ven, ale pak našla systém jak to dostat do bříška a už to jelo… Takže jsem moooc ráda, že naše první seznámení s papáním proběhlo v pohodě :o))) Snad to nezakřiknu…

Holčiny mějte se krááásně a jestli bude tento týden nějaký srazík či co, tak snad dorazíme. Mám doma obě cácorky, tak ráda vypadnu z domu…

Pa pa Monika + Hanička + Deniska

 
namape
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 10.07.06 20:08

MONINA: ahoj jsem z únorňat a březňat 2006. Poslala jsem ti SZ. Snad si toho všimneš.

 
namape
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 10.07.06 20:10

Ahoj holky,
jsem z únorňat a březňat 2006. Jsem taky z Ostravy a bohužel nemám ským vozit kočárek, nebo chodit na procházky. Ráda bych zašla na váš nějaký srazík.
 namape

 
shirin1
Kecalka 331 příspěvků 10.07.06 21:04

Ahojte zlaticka!!!

MOC MOC vas vsechny zdravim.
U nas je toho tolik,ze ja tady pres leto budu opravdu minimalne.Proste nestiham..deti,pra­ce kolem domu,prestavba,vsechno vyrizuju sama.
Ted tady byl skoro mesic johnny a posledni tyden stravil kopanim jamy na bazen..ve stredu(pokud se nezkazi pocasi)nam ho prijdou namontovat…bude docela veliky(7,3×3,7)­..takze VAS tady rada v horkych dnech privitam:)

HOlky..pokud bude nejaky srazik,tak mi prosim dejte vedet smskou kde..pokud to jen trochu pujde,tak se zucastnime:)

Sarda se krasne rozmluvila…mluvi i castecne anglicky,dneska rekla i basnicku..houpy houpy sara snedla kroupy.
Sammy mel tyden prazdniny,ted zase chodi do skolky.

Moc se tesim,az se zase vsechny uvidime:)

LIME:snad uz je Ami dobra!!!

Andrej:blahopreju k dobrym vysledkum!!!jesteze to tak dopadlo…ale vzdyt ja ti to rikala,ze to bude dobre a stejne plany poplach jako u nas:)

ZUZI:ja se na Sofinku mooooooooc tesim,ozvi se taky nekdy tehuliku:)
A pro mou moooooznou nekdy za spoustu let dalsi holcicku je jmeno SOFINKA jako prvni v zaloze:)

LUci;pak mi popis cestu k vam!!

holky..to je vse co si pamatuji..jen jsem to prelitla.

pappa a v pripade sraziku prosim pisnete!!73140829­4.moje nove cislo.

zaneta,sammy a sarinka

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 10.07.06 21:17

Máš SZ… Určitě bude fajn, když se k nám přidáš :o)))
 M.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama