Smůla na chlapy

O životě

Nikdy jsem si nemyslela, že budu deníček psát, ale už nevím kudykam a nechci zatěžovat ty nejbližší, které na světě mám. Věřím, že mi to pomůže nahlížet na život zase lépe.

Čím začít. Narodila jsem se rodičům, kteří o mě moc stáli, snažili se o mě pár let a nevyšlo to hned tak, jak mělo. Táta nás opustil krátce po mém narození, v roce a půl. Od té doby jsem ho vídala celkem sporadicky, aby se neřeklo. Je to fajn člověk, ale věčný flegmatik a pohodář, co nic neřeší. Ani počet dětí, ani finanční situaci, nic. Celé moje dospívání bylo divoké. Vyzkoušela jsem lehčí drogy, ale velice brzo toho nechala, mám velký pud sebezáchovy a bála jsem se. Taky, co by si beze mě mamka počala.

Pár vztahů jsem měla, 2letý, byli jsme mladí, ale našel si jinou a rozešel se se mnou, když jsem byla na dovolené v Itálii (mamka nemohla jet, musela na akutní operaci a já jsem jela, aby nepropadlo místo a mladší brácha nepřišel o moře). Další, 3letý skončil, protože si vodil ex domů, když jsem byla na noční, naši známou, dceru mé kolegyně. Pak přišel exmanžel, láska jako trám a po pár měsících jsme se rozhodli pro miminko, já vím, že to bylo brzo, ale věřila jsem.

V těhotenství jsme se vzali a následovala „pohádka“ ve formě psychického týrání, chorobného žárlení a snahy dostat mě na dno. Díky mé skvělé rodině jsem se po 2 letech rozvedla. Máme krásnou, teď 3,5letou dceru. To nejlepší v mém životě. Po rozvodu jsem byla skoro rok sama. Pak mě seznámili s mým dalším partnerem. Růžové brýle jsem neměla, vítězil spíš rozum.

Bylo mu 34 let, zajištěný, svobodný a chtěl nás obě. Říkala jsem si, proč ne. Byli jsme spolu rok, nejdřív všechno fajn, postupně jsem přišla na to, že tajně pije, to jsme hledali společný byt, který by financoval, přestal na něj být spoleh. Jednoho dne šel dceři pro odrážedlo, víc se nevrátil, telefon nezvedal a už jsme ho neviděli. Zjistila jsem, že byl těžký gambler.

Začal mě uhánět další, nechtěla jsem, odmítala, ale mamka ho znala, byl rozvedený, s dítětem, o které se pečlivě staral. Myslela jsem, že by to mohlo vyjit. Zkusila jsem to, zamilovala se, byl úžasný, nikdy jsem si s nikým tak nerozuměla, holky byly jen rok od sebe, tak se měli taky rády. Nebydleli jsme spolu, tak jsem to asi neviděla. Několikrát denně chodil do hospod, pil i v práci, měl ošklivé opice. Slíbil mi léčení, ale samozřejmě nenastoupil. Rozešli jsme se.

Jsem ve špatné situaci, dceru mi od 3 let nevzali do školky, nastoupila jsem na poloviční úvazek s tím, že mi ho v září zvýší. Nezvýšili a nezvýší. Jinou práci nebo brigádu nemůžu najít. Trápí mě finanční situace, nemůžu ani spát. Do toho soud s ex o zvýšení výživného. Na příspěvek o dítě nemám zatím nárok (chodila jsem při MD na výpomoc do práce), můžu žádat až v říjnu 2013, příspěvek na bydlení mám 300 Kč měsíčně. Moje příjmy jsou cca 11 tisíc, výdaje 10500 (kromě hypo žádný dluh).

Trápím se, nespím, na muže mám smůlu. Už nevím kudy kam, nemám pevný bod, o koho se opřít. Do toho studuji Bc, abych měla větší šanci při hledání zaměstnání. Už ale nemůžu :-( Mám zdravou krásnou dceru, kvůli které musím bojovat. Omlouvám se za délku a zmatečnost. Ráda vysvětlím v komentářích.

S.

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
3Lu
Extra třída :D 10552 příspěvků 28.10.12 10:37

Clovek se musi dostat na dno, aby se mohl zase odrazit a stoupat vyse!!! Neboj se, vse se v dobre obrati a i na tebe se stesti usmeje. Bohuzel, mas pravdu v tom, ze dnesni doba je o penezich :-(… Ale malou ti pak do skolky vemou, ta najdes praci a bude lip. A nebo v tom idealnim pripade - kdo nehleda, ten najde - objevi se bezva chlap a vsech o bude jinak. Rada bych pomohla:-(… Co jazyky? Treba doucovani deti anglicky, nemecky, to jde i doma a neni to na cely den. To delavam ja a da se tim i vydelat. Driv jsem dokonce male deti hlidala za penizky nebo chodila umyvat okna. Drzim moooc palecky :palec:.

Příspěvek upraven 28.10.12 v 10:38

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 28.10.12 11:15

Je mi to líto :( Někdo se ve vztazích plácá a podvědomě vyhledává stále stejné typi partnerů. Cchce to vydržet a všechno zlé je k něčemu dobré, určitě až nastane čas, bude dobře :kytka:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 28.10.12 13:14

Víš co se říká? že si podvědomě hledáme muže jaký je náš otec. Můj táta se na mě vyprdnul a nikdy o mě nejevil zájem. A podle toho vypadali moji partneři. Pořád jsem kolem nich skákala, ale já a moje potřeby jim byly u zadku. Pak se to zlomilo (i já přišla na to, že dělám hodně chyb) a sama jsem začla s tim mým od začátku jednat jinak a on se podle toho choval ke mě. Kdyby mohl, tak skočí z okna jen aby mi bylo dobře, ikdyž to sama nechci aby to tak přeháněl. Ale protože mě fakt miluje a protože jsem se na začátku nechovala jak debil a ukázala jsem mu moje pravé já a ne jen tu drsnou holku, tak nám to klape. Vím, že se předním nemusím přetvařovat a jsem i ta křehká květinka, za kterou jsem se nikdy nepovažovala. :) i na tebe se časem musí usmát štěstí a ten pravej se ukáže. Vždycky to přijde, když to nejmíň čekáš. Držím palce. :hug:

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 28.10.12 14:42

@mejdylko Je dobře, že sis to uvědomila a věřím, že když zakladatelka na sobě začne v tomto směru pracovat, nebudou se chyby dále opakovat.

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 28.10.12 23:26

@juchinka jeee to měl být koment a ne reakce. No nevadí, zakladatelka si to pebere. :D

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 29.10.12 11:07

mejdylko Reaguji na ty podobné chlapy otcům. Možná jsem vyjímka, ale můj otec byl a je skoro světec. Vždycky tady pro mě a pro bráchu byl a je pořád. Pro mé dcery je neocenitelným mužským vzorem jehož nemají v otci.
Za to chlapi co prošli mým životem byli většinou pěkní mizerové co mému tátovi nesahají ani po kotníky…
blueberryx ty se drž snad někde ten pan dokonalý čeká ;-)

Příspěvek upraven 29.10.12 v 11:08

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 31.10.12 05:44

@Dadadaska ale vlastně si hledáš chlapa jako je tvůj otec. :) takže něco na té myšlence něco bude. Proto mu žádnej nesahá ani pokotníky a světců je v této době opravdu málo. Tvůj táta bude unikátní exemplář a najít někoho podobného fakt bude asi oříšek. :) aspoň má někdo bezva tátu, to ti teda z fleku závidím.

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 31.10.12 10:28

@mejdylko :palec: :palec:

 
Dadadaska
Povídálka 15 příspěvků 01.11.12 07:53

@mejdylko to jo rodiče a děti mám super.To si nemůžu stěžovat jen ta láska se jaksi vyhýbá, ale člověk nemůže mít asi všechno

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 01.11.12 09:52

@Dadadaska tak si užívej toho jiného štěstí co máš a ona to láska taky přijde. Já jsem měla kliku na lenochy a rozmazlený sobečky, pak jsem se vztahama sekla. Byla sama skoro 5 let, užívala si volnosti a toho co mám a najednou ten princ přišel. A nedala bych ho za nic na světě. Kdo si počká ten se dočká. :) člověk co pořád nadtim dumá a trápí se, ktomu láska nepůjde. Je to jako když čekáš na miminko, v momentě kdy to přestaneš řešit, tak to přijde a ani nevíš jak. :D

 
Zulvisek
Kecalka 433 příspěvků 01.11.12 10:00

@mejdylko s tím naprosto souhlasím. Prvního syna jsem měla hned po vysazení antikoncepce. Druhý na sebe fakt nechal čekat. Až když jsem si řekla fajn nebude miminko, pojedeme místo toho k moři tak se zadařilo :lol:
Chlapi jsou jen k zlosti :lol: Dnes jsme to už někde zmiňovala, tak se budu opakovat, ale moje krédo je na to aby mě někdo nas*al mi stačí moi kluci k tomu nepotřebuju chlapa :lol:
Zkladatelko, hlavu vzhůru jednou to jistě vyjde ;)

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 01.11.12 10:23

@Zulvisek sestřenka to tak taky měla. Řešila dva roky, že nemůže mít mimi a máma jí řekla, ať se na to tak neupíná a věnuje se sobě a koníčkům. Sestřenka si našla vejšku, začla s přítelem nakonec stavit baráček a s mámou chtěli rozjet masérskej salon. A když bylo všechno naplánovaný a už se to mělo rozjet, byla ve druhým měsíci. :D tak baráček dodělali, ale masérkej salon a škola šla mimo. :)

 
Zulvisek
Kecalka 433 příspěvků 01.11.12 10:57

@mejdylko to je hezké :)
Ono na té psychice opravdu bude hodně pravdy. Ovšem chápu že je těžké na to nemyslet když člověk po dítěti tak strašně touží :srdce:
Já jsem obě děti strašně moc chtěla a bála jsem se že když chci že to nepůjde. jak jsme již zmínila honza byl hned a Lukáš na sebe nechal čekat rok. Oproti jiným to není moc, ale mně to přišlo dost dlouho.
Teď si kolikrát říkám když mě kluci vytočí proč že jsem to chtěla děti? :lol: Ale život si bez nich opravdu představit neumím a jsem ráda že je mám i když už kolikrát cítím tik v oku :lol:
Koukám že jsem se dostala úplně jinam než o čem je deníček :lol:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 01.11.12 11:02

@Zulvisek děti jsou starost i radost. Taky mě to čeká. Každýn dnem rodíme, ale přenáším, tak si jdu dnes domluvit termín vyvolání. :( už se na prďouska tešíme, ale je to dlouhé. Zítra 42 týdnů. :-P člověk když se zakecá, tak pak řeší cokoli co? :)

 
Zulvisek
Kecalka 433 příspěvků 01.11.12 11:28

@mejdylko tak moc držím pěsti ať mimísek na svět vykoukne (pokud možno samovolně)co nejdříve a hlavně ať jste oba dva v naprostém pořádku :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama