Snažilkovský deníček - Maru 1.díl

Snažení

Ahojky snažilenky a všichni ostatní kteří právě nakukujete. Moc vás všechny vítám v našem snažilkovském deníčku a doufám,ž e se vám tu bude líbit. Převzala jsem deníček po Montičce, která se dočkala svého vytouženého štěstíčka a stala se z ní těhulinka :) A já věřím, že i mě tahle krásná štafeta přinese štěstíčko. Nejdřív se asi trošku představím pro nově příchozí.

O miminko se snažíme asi tak nějak 3 roky, opravdu to nevím přesně dost dlouho nám trvalo přiznat si, že by mohl být nějaký problém. Poslední dva roky jsme s tím, ale začali aktivněji bojovat za pomoci lékařů. Nejdřív přišli léky, folikulometri­e...... běhání po všech možných vyšetřeních, odběry krve........ a letos v únoru jsem podstoupili 1.IVF. Bohužel dopadlo neúspěšně. Musím přiznat, že je to smutná zkušenost a je moc těžké se s neúspěchem vyrovnat. Moc mi pomáhá i to, že chodím na tyhle super stránky a poznala jsem tu spoustu bezvadných holčinek, některé dokonce i osobně.
Ale nevzdáváme se a bojujeme dál. Teď zase baštím Clomhexal a zkusíme tento měsíc inseminaci. Takže uvidíme..........
Tak to by asi na malé představení stačilo :-)

A teď trošku aktuálnější téma: velikonoce :-)
Doufám,že si je všichni krásně užíváte, ten den volna navíc je moc příjemný :-D
I když letos nám nepřálo moc počasí, tady u nás je ošklivo a zima, ani se nedá jít na pořádnou jarní procházku.
A co vajíčka namalovaly jste, aby jste měly zítra pro koledníky??????
Já jsem malovala vajíčka s neteřinkami­.Malovaly jsem voskem a rozpuštěnými voskovkami a ta malá 4letá beruška fixíkama :-) No musím nás pochválit, moc se povedly .-DDDDDDDD
Ještě jsme krásně nazdobily byteček a upekly beránka, zajíčky, mazance...... No prostě tradiční velikonoce u nás doma :-D
Ještě jsem zvědavá jak proběhne zítřejší ráno :-D Manížlek s bráchou už si na nás chystají pomlázku tak doufám,že nás budou šeřit. Přece jenom je nás tady dost ženských tak to bude v pohodičce.

A já mám na zítra naplánováno pořádné odpočíváníčko :-DDDDD Tak vám pak napíšu jak jsem to dodržela.

Já myslím, že pro dnešek už povídání nechám a dám prostor taky všem vám ostatním. Už se moc těším na vaše příspěvky a doufám, že jich bude hodně :-D

Mějte se všichni moc a moc krásně ahojky Maru

Hodnotilo 1 lidí. Score 1.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 12.04.04 01:45

Ahoj Maru,

já právě nakukuju :o) Snad jsem i první s komentářem, jsem taková sova, co na netu visí i v jednu ráno :o)
Moc ti přeju, ať tu štafetku co nejdříve předáš dál. Pořád vás napjatě sleduju, pořád na vás snažilky myslím a nemůžu se dočkat toho, až i ty ohlásíš //.

Tvůj deníček se mi líbí už teď, věřím, že i ostatním se líbit bude a chci také věřit, že ti přinese štěstí.

Pravidelná nakukovatelka
Ed

 
Kajdula1
Kecalka 239 příspěvků 12.04.04 08:29

Ahojky všechny snažilenky a hlavně naše nová „paní šéfová“,
hlasím se po delší době, moc se omlouvám, ale doma jsme měli první manželskou krizi........­..Takže snad ani nemusím vykládat, že jsem neměla moc chutí do deníčku ničím přispívat, ale alespoň jsem ho pravidelně četla.
Všem těhulkám přeji krásné a bezproblémové těhotenství a na konci těch kulaťoučkých měsíců to nejkrásnější miminko!!!
Na první příspěvek po tak dlouhé době jsem toho napsala dost, takže budu končit, ale slibuji,že se polepším!!!
MARU: Hodně štěstíčka při vedení deníčku a také rychlé následování všech „velitelek“ snažilkovského deníčku před Tebou!!!:oDDD

Tak pa pa Kajdula

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 12.04.04 09:10

ahoj,

Maru - moc hezký deníček :o)))) Uvidíš, že ho nebudeš psát moc dlouho.

Včera bylo docela hezky, tak jsme pořádali první jarní grilování. Byli tam mí rodiče a spousta našich kamarádů, a bylo to skvělý. Jsem moc ráda, že už je ta hnusná zima pryč, snad :o))). Čau Lipka

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 12.04.04 09:24

Ahoj Maru a ostatní snažilenky:)

Nakukuju do Tvého prvního deníčku od nás, Jarňátek, a posílám vám všem mooooře těhuprskanečků pro štěstí a aby se mimísci co nejdřív zadařili:) Moc Ti Maru přeju, aby ses tu jako nová šéfová moc dlouho neohřála a předala štafetku nějaké začínající snažilce:) A aby s tebou co nejdřív odkráčela Kaitlin a ostatní holčičky, co je znám z nakukování do Montiččina deníčku:)

Krásné jaro vám všem přeje Diny a Davídek od Jarních miminek (37tt)

 
Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 12.04.04 10:46

Ahoj všem,
zdravím a přeji hezke velikonoce.
MARU: Držím ti palce, abys brzo následovala Montičku a jsem s tebou za jedno: tyhle stránky mi dělají strašně dobře…Nejsem na svoje problémy tak úplně sama.

tento měsíc zvyšuju vědeckou metodu a jdu si koupit ovulační testy…Snad to bude jen prospěšné.

VŠEM: přeju mnoho štěstí a hlavně řádné omlazení.

PS: Můj miláček zapomněl koupit pomlázku a včera večer mě nutil, abych si ji upletla sama. On se to ještě nenaučil. Tak jsme večer ještě pletli…

 
Maxi
Kecalka 333 příspěvků 12.04.04 11:11

Ahoj Maru,
nakukuju do tveho denicku a moc moc ti preju, aby jsi se rychle stehovala do tehu denicku.

A doufam, ze te chlapi moc nevymrskali…

Snazilka Maxi od PST

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 12.04.04 16:51

Ahojky Maru,
přeji Ti hodně štěstíčka, abys mohla následovat Montičku a také na TT nalezla //!!! Moc bych Ti to přála. Nám se to povedlo po 7-mi měsících snažení, takže přírůstek čekáme v prosinci.
Přeju hodně a ještě vííííííííííííííc štěstíčka a radosti a krásné jarní dny plné sluníčka a pohody!
Radka +4tt + Peťulka 4 roky

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 12.04.04 19:58

Ahoj Maru, krásný deníček. Myslím, že Montička vybrala svoji nástupkyni dobře a doufám, že se tu moc dlouho zdržovat nebudeš a neporušíš tradici. Teď jsi na řadě ty. Držím palečky a čiň se ať máme co číst :-)
Co se týče mě, tak těhotná opravdu nebudu, sice mi bylo celé velikonoce docela špatně, ale i to už ustupuje a BT klesla opravdu nízko na 36,3. Testík jsem pro jistotu zopakovala a byl negativní, takže jsem ráda. Doktor nám radí opravdu počkat ten půlrok tzn. do začátku července.

Jinak na chaloupce bylo skvěle. Sluníčko svítilo a bylo nádherné jarní počasí.V sobotu jsme vyrazili na velikonoční jarmark, nakoupili krásné kraslice, velikonoční věnec a spoustu dalších blbůstek. Pak nás odpoledne navštívili moji rodiče a babička s dědou a moje ségra. Přišli si udělat exkursi :-) na naší chaloupku. Tomášek byl nadšenej a večer usnul jedna báseň. V neděli jsme se vypravili na ZAHRADU ČECH a nakoupili spoustu kytiček do skalky, taky maliník, rybíz a sazeničky salátů, ředkviček a rajčat. Takže neděle byla ve znamení sázení. Pak jsem ještě za pomoci Tomáška obarvila a polepila vajíčka a těšila se, že ráno dostanu aspoň lehkou nakládačku abych byla krásná a mladá :-). Bohužel, manžílek ten mě úplně vynechal, protože ho přes noc schvátila horečka a Tomáška jsem musela prosit. Vůbec mě nechtěl našupat, prý to bolí a maminkám se to nedělá. Je to prostě brouček. A aby toho nebylo málo, tak jsem musela odřídit domů já, protože Tomáš má 40 horečku. A holky řeknu Vám byla to docela hrozná cesta. Jela jsem poprvé manželovým autem. Má BMW - pětkovou řadu a ke všemu automat - docela silné auto. Měla jsem co dělat, abych to domů zvládla. Přeci jen je to kus cesty, ale zdárně jsme dorazili. Manžílek se teď potí v posteli a Tomášek spinká.

Jo a ještě jedna novinka. Tomášek už nepotřebuje konečně plínky na noc. Máme za sebou 5 nocí a počůral se 1× a dnes ráno byl jen vlhký a postýlka suchá. Tak jsem zvědavá jak budem pokračovat. Snad už to ten náš klučík zvládne.

Jéje to jsem se rozepsala co? No aspoň budete mít co číst. tak se mějte krásně.
A kdo vypadá nadějně na 2//???

Vaše Pusinka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.04.04 21:32

ahoj MARU
tak jsme s Krystufkem museli nakouknout do tveho noveho :-) denicku a je mooc pekny. Kazdopadne ti posilame par bacilku,aby si mohla brzy zalozit novy a nebo posupajdit k Monticce
pa magrata a delfinek

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.04.04 21:34

ahoj Pusinko
jsem rada,ze ti to takhle dopadlo a nebylo to to same co vloni. Jinak s(z)kladam poklonu k rizeni :-) a pusinku sikulce Tomaskovi
pa magrata a krystufek (t.c. usinajici )

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 13.04.04 06:36

Ahojda holky!!!

Tak tu máme už úterý a to mi vyhovuje :-DDD Jůůů, teď tu vypadám jako antipracant, ale popravdě, moc mě ta práce poslední dobou „nebere“, když je venku sluníčko, tak bych nejraději zmizela z kanceláře :-)

A Velikonoce? Tak ty byly bezva. Celou neděli jsme věnovali zdobení vajíček, zdobíme voskem a pondělí návštěvám po rodičích, babičkách, dědečkovi, sourozencích a dalších příbuzných a také kamarádů… no ať počítám, jak počítám, tak jsme včera absolvovali 7 návštěv a před polednem, když jsme se na otočku stavili doma, tak se skvěle trefili kamarádi (6 kluků - včera mi připadali nějací velicí, s těma pomlázkama) a přišli mě vyšlehat… Byl to den plný hezkých zážitků :-)

MARU - tvůj deníček se mi moc líbí! Uděluju ti pochvalu :-D a MOC TI PŘEJU, ABYS CO NEJDŘÍVE NÁSLEDOVALA MONTIČKU :-) (rekordy v číslování máš jednoznačně zakázány!!!)

PUSINKO - ty se vážně neumíš nudit… hlavně, že to dobře dopadlo! Tomík je šikula :-)

Přeju všem pěkný kratší týden :-)
Kaitlin

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 13.04.04 09:11

Ahoj Maru,
už jsme se párkrát „viděly“ u Montičky, ale teď VIVAT tvému deníčku :-))) Určitě bude jeden z prvních a zároveň posledních, protože pošupajdíš za Montičkou do těhu deníčku. Moc ti držím palce a určitě budu deníček sledovat a občas přispívat :-)
Msím vám svěřit ale své
trápení. Včera jsem byla na utz na kontrolu folikulů, to je OK, jsou tam tři, takže předpoklad tří vajíček, ale včera jsme se s manželem poškorpili a máme tichou domácnost :-( a zítra máme jít na IUI ...... Tak nevím, on je takový dub, že je schopen tam i nejít. No a jak jsem byla začátkem měsíce optimista, že by to teď mohlo vyjít, vidím to černě - když už tam půjdeme, tak určitě i ty spermijky a vajíčko si řeknou, že spolu také nebudou mluvit ..... :-( a navíc na mě sedl nějaký bacilák, špatně se mi dýchá a škrábou mě průdušky :-( Co teď? Já vím, chtělo by se to udobřit, já to ale dělám pokaždé a doma mám děsného paličáka … Sesi

 
Anonymní  13.04.04 09:15

Ahojky holčiny,

MARU: přeji ti aby ti psaní deníčku prosněslo to největší štestíčko, myslím že už si to hooooodně zasloužíš.

Něco od nás:
S přítelem jsme oznámily tu úžasnou zprávu o dvojčátkách rodičům, jedny rodiče se rozbrečely štěstím, prostě jsme je na chvíli úplně vykolejily, ale byly rádi. Moji rodiče jsou trošičku pohodovější, takže nám nejdříve nechtěli věřit že čekáme dvojčata a dělaly si spíš legraci, ale potom to pochopily, mamka si z toho kecla na zadek, ale už to taky rozdýchala. Takže to bylo naše oznamování. Takže ted budeme pokračovat v práci a kamaradům, myslím že bude ještě hodně radosti.

Přeji všem krásný krátký pracovní týden, těším se na vaše zprávičky, pro všechny snažilky posílám dvojnásobnou dávku těhu prskaněčků PPPPPPPPRRRRR­RSSSSSSKKKKKK.

Pa Pa Fanynka + brouček a beruška 11tt

 
barbucha01
Kecalka 105 příspěvků 13.04.04 09:18

Ahoj všem,

Maru, tvůj první deníček je moc hezký, jsem ráda,že jsi se toho ujala a také jako Kaitlin ti přeju,abys deníček zase co nejdřív předala dál a šupajdila k Montičce.
Taky jsem ti chtěla ještě jednou poděkovat za seznámek a návod jak se podívat na fotky a musím vás všechny pochválit,jak vám to sluší.Zkusím někoho poprosit,aby mi pomohl a přidala bych tam také naší fotku,aby jste taky mohly juknout co jsem jako zač.

Velikonoce jsme strávili na chaloupce,byla sice trošku zima/teda trošku víc/,protože chaloupka je na severu,takže tam je vždycky o něco chladněji,ale bylo to fajn.
Vajíčka si pěkně obarvil manžílek,moc hezky,musím ho pochválit!Ale zato jsem to pěkně schytala v pondělí, stavili se u nás snad všichni chlapi z vesnice,takže jsem nestačila utíkat.

Kaitlin s tou prací jsem na tom stejně jak ty,já snad antipracant opravdu jsem

Pusinko taky mám za sebou křest, poprvé jsem jela s naším týden starým autíčkem,neřídila jsem 2 roky,ale dopadlo to dobře

Holky přeju vám hezký týden a už ať je tu zas víkend a hlavně sluníčko ahoj Eva

 
Evulefka
Stálice 54 příspěvků 13.04.04 09:44

Jů, tak zase v práci.. už jsem nemohla zvědavostí vydržet! A je tu… nový deníček!

Maru- je moc pěkňoulinký, ale doufám, že napíšeš jen pár dílů pro zahřátí a pak rychle pošupajdíš za Montičkou!

Verdi - Durman je krásná rostlinka, která je však jedovatá. Myslela jsem to v žertu!

Jak vás tak čtu, tak má trochu výčitky ohledně velikonoc. Já jsem je letos odbyla. V sobotu jsem upekla zapékané klobásy a do vázy natrhala zlatý déšť s třešní. Z toho ke všemu chytl můj manžílek alergii.
V sobotu večer jsme zapíjeli se známými jejich svobodu, tak ještě, že neděle byla taková ošklivá. Byla jsem ráda, že nemusím nic dělat. Včera jsme si to ale vynahradili. Začínáme stavět domeček, tak jsem včera urputně manžílkovi pomáhala na stavbě. Dneska se nemůžu hýbat! Ale dostala jsme pochvalu, tak mě hřeje u srdíčka.
Jinak se vám musím přiznat, v sobotu ráno jsem testovala, jelikož po půl roce můje DC byla 30.den. No samo, že nic, hnusná jedna čárka, už jsem uvažovala, že tu druhou tak dokreslím, ať vím, jak to asi vypadá. Včera se ke všemu zlehka objevila MS, ikdyž dneska po ní není ani vidu ani slechu, ale myslím, že se zase ozve ve své velké parádě.
Takže Maru, od zítřka začínám taky papkat Clomhexal.
Přeji vám všem krásný zbytek týdne a už se těším, kdo zahlásí dvě //! Potřebuji povzbudit.
Tak papa Evulefka.
Jo, žádný seznam mi nedorazil, ach jo.

 
Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.04.04 09:57

Ahojky, Maru!
Deníček jsi napsala moc krásně, ale stejně ti přeju, abys ho nepsala moc dlouho. Určitě se na tebe přenese to šéfovské štěstí a ty brzy předáš deníček další nadějné snažilce a půjdeš si užívat k těhulkám. Abychom to trochu popohnali, posíláme ti s Berušátkem jeden speciální prskanec: PRRRRRRRRSSSS­SSKKKKKKK, tak chytej!
Zdravíme a přejeme hodně štěstíčka.
Petra a Berušátko 28.tt

 
Anonymní  13.04.04 10:08

Moc se omlouvám za chyby, ale za zadkem mi stojí šéf, tak píšu rychle. Ke všemu jsem si podupčila nějak net, tak to musím spravit.
Mějte se, nepřihlášená Evulefka.

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 13.04.04 10:25

Ahoj holky,

já myslela že dneska nevstanu :-((( tak se mi nechtělo.

Maru - zhostila jsi se toho vítečně - jak jinak že. I já se připojuju s jediným přáním - ať je z tebe brzy šéfová úplně jiného deníčku :-))))

No u nás se letos velikonoce vůbec neprožívaly, ani jsem nedostala na zadek - tak asi uschnu.Ne Vážně bez kuchyně to jaksi nejde, ale já si to příští rok vynahradím. Zato jsme byly na krásné jarní procházce s našimi kamarády a bylo nám fajn.
Jo holky taky v noci už řídím i po Praze :-)))) Zatím je ze mě noční řidič, tak snad časem vyrazím i ve dne.Byla jsem sama i v Poděbradech (ve dne) - ale to je hrozně lehká cesta pořát rovně :-))) Tak jsem se musela trochu pochlubit :-))))

Kajdula, Sesi - uvidíte brzy bude zase dobře, prostě k lásce patří i ty hádky a nedorozumění, občas musíme zatnout ty zuby a rvát se o ní hlava nehlava - vím o čem mluvím :-)

Mějte se moc krásně

Tak ať nám ten zbytek týdne rychle uteče.

Ahoj Petra

 
VERDI
Povídálka 33 příspěvků 13.04.04 12:10

Ahojky holki, tak máme po Velikonocích, toto utíká, zachvíli tu budou prázdniny a pak zase Vánoce.
My ty Velikonoce také moc neprožívali. Od těch mojich kluků jsem sice dostala, ale to bylo vše. I Vajíčka byly nabarvené, tak doufám, že jsem to zase až tak neodflinkla.

Maru-moc jsem se těšila na Tvůj deníček a vidím, že jsem měla na co. Montička předala žezlo tomu pravému.Doufám, že ji budeš následovat i v jiných věcech a pošupajdíš za ní do těhu deníčku.Moc to přeji.

Pusinka-teda jsi holka šikovná, já mám řidičák dva roky a seděla jsem v autě tak pětkrát.Nemůžu se zbavit nějak toho strachu z ostatních aut.

Desty-z ovu testama jsem tento měsíc začala i já, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Včera jsem měla slabounkou druhou čárečku, tak dnes to vypadá na tuleníčko.

Kaitlin-vidím, že vy jste hoki poctivé.Takové Velikonoce jsem ještě nezažila.Musí to být paráda, když tak všichni barvíte ty vajíčka.

Sesi-ničeho se neboj.Já mám doma stejného tvrdohlavce jako ty a když se nepohodneme, tak vždycky musím přijít já. A když máte tak významný den, tak to protě musíš udělat. To víš, to chlapské ego je nepřekonatelné. Tento měsíc je stejně nějaký začarovaný, hodně párů má problémy. Ale neboj všechno se vyřeší. My s manžílkem jsme to prožívali minulý týden.

Fanynka-teda závidím ti, že jsi oznamavala tak krásnou zprávičku. Také bych oznamaovala, jenom nevím jestli bych to vydržela tak dlouho jako ty.

Evulefka-přeji hodně štěstí ve stavění domečku, my už dokončujeme, chybí nám kuchyň.Ale řeknu ti to byli nervy.Další dobrá zkouška, jestli manželství vydrží.

Holki a co Montička, kde je její těhudeníček, nějak ho tu nemůžu najít.

Mějte se moc krásně.
Doufám,že tento týden uteče rychleji.
Sluníčko v srdíčku přeje VERDI

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.04.04 13:41

Ahoj Maru a všechny ostatní snažule!

Taky vám to jdu trochu infikovat a pozdravit starou bandu!

Myslím si, že Montička už si to opravdu zasloužila a věřím, že se k ní některé z vás brzo přidají. Aktuální adptka je urřitě nová šéfová…! :o)

Já už jsem jak se říká na rozsypání, myslím si, že nějaké přenášení nehrozí, zatím jen „donáším“… Verunka už byla touhle dobou na světě. Tašku mám sbalenou, ještě přerovnávám byt a dětské věci.

Držím vám palečky a určitě zase nakouknu!

Alice + Kubík 37 tt (TP 7.5.2004)

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.04.04 15:46

Ahojky holčinky,
jé tolik příspěvků, tolik těhubacílků a tolik chvály, to snad ani neunesu, už se tu červenám a zalézám pod počítač :-D
Holčinky moc moc děkuju vám všem a nakukovatelkám z ostatních děníčků. A prosím choďte na nás prskat často :-))))

Dneska se mi vůbec nechtělo do práce a ani ten správný pracovní elán se nedostavil. Teď jsem byla na rehabilitaci a krásně mě namasírovali zádíčka tak si lebedím.

Kajdulko po dlouhé době tě vítám mezi námi a přijď na nás mrknout častěji. Přeju vám aby se už manželské krize vyhýbali vašemu bytečku velikananáským obloukem a bylo už u vás jen sluníčkově.

Lipko ňam ňam grilování, to bych si taky dala říct, asi budu muset něco taky podnikonout :-) Taky jsem ráda, že je zima pryč a teď už si budeme užívat krásného jara.

Desty přeju ať se těmi testíky tu mršku ovulaci vyhlídáte a pak už se jen tulte tulte na nic nemyslete a uvidíš, že na sebe II nenehcají dlouho čekat.

Pusinko to jsem ráda, že už je ti lépe. Ale zato manžílek si to teda vybírá. Gratuluji k řidičskému úspěchu, za chvilku žu ti ani nepřijde jaké autí řídíš. A Tomáškovi posílámjednu obrovskou gratulaci, je to šikulka a už je to VELIKEJ CHLAP :-D

Kaitlin teda tolik návštěv, to jste rekordmani :-D
Já bych navrhla v prási nejaké sluneční přestávky - vyšli by jsme někam do parku a tam se tak hodinku slunily :-D

Sesi to je hezká zprávička, tři krásné folikulíky. Vím jak se cítíš, když jsem brala clomhexal a pak přišli dny „D“ kdy jsme se měli tulit a tulit, tak to my né, pěkně jsme se pohádali. Já myslím, že na nás všechny a tím myslím i naše drahoušky působí ten stres. Oni to sice nedávají na sobě moc znát, ale v duchu......­........... se trápí taky. Sesi přeju ať se do zítra udobříte a na IUI jdete ruku v ruce, že už se folikulíky poběží naprtoi spermijkám. Všechno dobře dopadne,neboj nic.

Fanynko to je super, rodiče to zvládli bezvadně. Přeju hodně štěstíčka.

Barbucho to jsem ráda, že jsi se na fotečky nakonec dostala. A těším se až pošleš taky svoje ať máme co okukovat, žejo holky :-D

Evulefko s MS mě to mrzí, i když dokud se nerozjela je malinkatá naděje. Já jsem Clomhexal zrovna dneska dobaštila, tak už jen spočtu kdy mámjít na UTZ a dozvím se co dál, už se těším, bude zase nějaká změna.

Petulinko taky moc gratuluju k řízení. A vyraž i přes den, neboj nic.

Verdi tak tuleníčko tulení, tka ať je pořádně plodné :-))))) Budeme na tebe myslet tak večer moc neškytej :-D

To jsem toho zase napovídala. Ještě jendou moc děkuju všem.

Ještě vám napíšu o Monicce: už je doma, Kačenka ale zůstala v nemocnici, žádné lepší zprávičky bohužel nemám. Napsala jsem jí dopísek a moc jsem jí do vás všech pozdravovala a přála jí hodně síly.

Ještě jednou vám všem moc a moc děkuju. Holčinky mějte se krásně ahojky Maru

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 13.04.04 16:48

AHOJKY!

Holky, já se moc omlouvám, ale těhudeníček jsem ještě nenapsala. Včera jsem opět kapku špinila a tak jsem se strašně bála a na psaní deníčku neměla náladu. Dneska už je všechno v pohodičce (ťuk ťuk ťuk), ale i tak jsem vyfasovala neschopenku a jsem radši doma. Manžílek ve čtvrtek odjíždí na školení a bude tam až do neděle, takže tu budu pečená vařená:)

Maru: jsi šikulka!

Tak já utíkám

mějte se krásně
pááá Montička 6+1

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.04.04 06:47

Ahojda holky!!!

Půlka týdne, to se mi to líbí… :-) (Pořád mě antipracovní nálada neopustila.. to bude mít zas šéf radost :-)))

SESI - držim palce, aby se ten tvůj „paličák“ umoudřil a dnes to hezky „klaplo“ a ty šupajdila za Montičkou! :-)

FANYNKA - to musela být paráda! A té radosti… Teď už určitě babičky plánují co nakoupí… těšim se na líčení dalších zážitků z vašeho oznamování! :-)

BARBUCHO - tak co zadek, nebolí?? Ještě, že to koledování pomlázkou je jenom jednou ročně :-)))

EVULEFKA - jůůů, nový domeček, tak ať vám to jde od ruky, aby bylo kam dát dětskou postýlku na „clomexhálka“… :-D

PETULINKA - uděluju pochvalu za řízení! :-) Já se taky vždycky musím psychicky připravit na delší štreku autem…

VERDI - když jste s manželem ustáli stavbu domečku, tak už zvládnete všechno! :-D

MARU - sluneční přestávky? Jo, tak to by mi tu určitě prošlo. Vyšla bych do parku a už bych se nemusela vracet.. :-DDD
Moničku ode mě moc pozdravuj, moc na ní myslím, bude to hodně těžké…

MONTIČKA - už jsem se bála, že je něco v nepořádku… naber síly, ať je těch 34 těhu deníčků alespoň z půlky tak pěkných jako bylo těch snažilkovských :-D

Holky musím vám říct krásnou novinku. Miminko přece vždycky potěší. Včera ráno se mojí drůžičce narodil bratříček Vítek. Už se moc těším, až se na něj pojedu podívat… :-) Pochopitelně jsem neodolala a hned včera odpoledne běžela koupit světle modrý dupačky a bodýčko… no co vám mám povídat, byla jsem tam „ve svym živlu“ :-D Manžílek jen zíral a prý je rád, že je ušetřen těchto „mateřských pudů“, prý se všechny ženský přestáváme ovládat, co se dětí týče… no a co!!! :-DDD

Přeju krásný den!
Kaitlin

 
VERDI
Povídálka 33 příspěvků 14.04.04 12:19

Ahojky snažilky,
tak tu máme půlku týdne, sluníčko svítí teda to je paráda.
Dneska jsem byla v bance vyřizovat půjčku na vybavení našeho nového domečku. V sobotu se chceme jet podívat do IKEI a něco pokoupit, už se nemůžu dočkat.V Ikei strašně ráda nakupuji, hodilo by se mi tam snad všechno.

Montička - už jsem se lekla, že se něco stalo, že si se tak dlouho neozvala.Pěkně doma odpočívej a bude dobře, uvidíš. Už se těším na tvůj deníček.

Kaitlin - gratuluji k Vítkovi a přeji hlavně hodně zdravíčka.No jo nakupování pro miminka to je něco úžasného.

Maru - teda rehabilitace-taky bych si dala říct. Já byla jednou na masáži krční páteře a pak jsem nemohla otočit hlavu další dva dny, tak nevím co jsem to měla za masérku.

Tak se mějte holki krásně. Počasíčko nám přeje.Úplně ve vzduchu cítím plodné období, tak přeji i krásné snaženíčko.
 VERDI

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 14.04.04 12:42

Ahoj holčinky, jsem tu na chviličku, IUI mám za sebou . Kaitlin, tak paličák se umoudřil :-)), tedy alespoň pro tuto formu, uvidíme večer, pádil pak do práce :-)))Tentokrát ale nemůžu říct, že bych to ani necítila, dělala mi to doktorka a trochu to i bolelo, každý asi nemá ten správný cit. Od včerejšího odpoledne mě hrozně bolí břicho, ráno až do křeče, tak jsem se na to ptala a prý je to dobře, tak kéž by, ale nějak tomu nevěřím. Kdyby byly vejcovody v pořádku, určitě by se to povedlo už dávno. No, tentokrát jsem nedostala ani Utrogestan, prý to není nutné, když mám cyklus pravidelný, tak jak vidím, jedno centrum, ale názorů hodně. Tedy ne že by mi to zrovna vadilo, jakákoliv chemikálie je nežádoucí a navíc jsem minule měla po Utrog. Hroznou zácpu, normálně na to netrpím, takže o to větší překvapení to pro mě bylo. A co u vás, něco nového? Někdo další // ?

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 14.04.04 13:14

Ahoj holky,
dneska se mi teda do prace vubec nechtelo! Mela jsem dovolenou v patek a v utery. Byli jsme pres velikonoce v Budapesti a cestou jsme se stavili i v Bratislave. Budapest je moc pekna, jen me mrzi, ze jsme nestihli lazne. Aspon tam mame proc jet znovu, nebo se tam stavit az pojedeme okolo. Takze nejaka oslava velikonoc se ani nekonala. Ale my je neslavime zadny rok. Manzela se mi jeste nikdy nepodarilo presvedcit, aby si aspon koupil (to vubec nemluvim o trhani proutku a pleteni) pomlazku. Zpocatku me vyplacel vareckou s navazanou masli a hazel do ledove vody (ve vane). Pry je to ostravsky zvyk. Uplne prisernej zvyk. Studenou vodu nesnasim, navic po ranu, takze jsem je vlastne nakonec radsi zrusila sama a uz asi tri roky zpatky jezdime na velikonoce do nejakeho mesta. V lete se do mest cloveku nechce a takto si aspon projedu metropole Evropy.

Maru, moc pekny denicek a spolecne s ostatnimi preju, at sefujes denicku jen kratce a pak se stehujes k tehulkam!
Monicce preju hodne sily a optimismu.

Taky moc dekuju za seznamek a heslo k fotogalerii na rodine! Hned jsem se koukla a pokusim se tam taky dat nejakou fotku.
Preju pekny zbytek tydne!
Bohunka

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 14.04.04 13:56

Ahojky holčinky, teda dneska je tam bláznivé počasíčko, Když jsem šla po sluníčku tak mi bylo hrozný horko a když jsem zalezla do stínut ak jsem se klepala zimou :-O no ale možná za to trochu může i ten clomhexal :-)

Montičko holčinko moje už jsem se o tebe bála, to je dobře že jsi zůstala doma a budeš hezky odpočívat v klídečku. Dávej na vás moc pozor. Držím apelčky ať je všechno v pořádku.

Kaitlin super zprávička, další miminečko na světě. Hezky jsi nakoupila a manžílek se určitě jednou bude divit, v:,–(ím se že až budeš mít v bříšku mimíska tak ho ty „taťkovské pudy“ taky přepadnou a bude vybírat věcičky a okukovat kočárky.

Verdi taky je mi někdy po masáži všelijak, hdoně záleží na masérovi. Ale chce to chivlku vydržet, vím, že pak mě ta zatuhlá krční páteř povolí a je mi pak krásně.

Sesi zatnula jsem palečky i na nohou hned včera. Uvidíš, že to dobře dopadne, pohlaď ode mě bříško ať se tam mimískům pěkně zahnízďuje :-))

Bohun těšíme se na fotečky. Teda řeknu ti udělali jste si s manžílkem moc hezký velikonoční zvyk. To by se mi taky líbilo.

Mějte se všichni sluníčkově ahojky MAru

 
momo
Povídálka 11 příspěvků 14.04.04 17:07

Ahoj Maru,
len pre povzbudenie: moj brat a svagrinka podstupili tiez inseminaciu. Zacalo to hyperstimulaciou vajecnikov a nasledne inseminaciou. Na prvy krat to sice nevyslo, ale na druhy ANO!!!!Teraz maju krasnu 4or rocnu dcerku.
Stavim sa, ze aj vam to vyjde na druhy krat.
vela stasticka…

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 14.04.04 18:26

Maru, moc děkuji za zaťaté palečky :-))), ale ať je nemáš zmodralé :-)))!!!!
To bolení břicha mě pořád nepustilo, to je divný, trvá to už od včera odpoledne a navíc mě z neznámého důvodu bolí kyčle. A to jsem prosím nesportovala :-) No, jdu raději vařit večeří, ať se tolik nezabývám sama sebou :-)
Maru a co u vás? Píšeš, že si začala baštit clomhexal, takže vás čeká IUI nebo IVF? Napiš, ať můžu také zatnout palečky seč mi síly budou stačit :-))))
Kaitlin - vůbec se nedivím té propadlé nakupovací vášni miminkovského oblečení :-), já bych také nakupovala až by se hory zelenaly :-))). A přidávám také jeden přírůstek, včera se jedné mé známé narodila holčička :-)
Lipko - co u tebe nového, jak ti je, všechno ok? Dnes jsem si na tebe v Pronatalu vzpomněla :-)
Mějte se moc hezky,všem sluníčkové pohlazení a hlavně co nejvíce // :-)
 Sesi

 
Anonymní  14.04.04 20:36

Ajhojky Sesi, netrpělivě sleduji tvoje snaženíčko a doufám, že to IUI vyjde. Já jdu na první IUI 24.4. Teď beru Clostilbegyt a 22.4. jdem na UTZ. Tak doufám, že brzo nahlásíš //, bude to pro ě jako inspirace.
Do jakého centra chodíš? Já do Pronatalu.
Měj se Molly

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 14.04.04 21:00

Ahoj holky,

Sesi - tak doufám , že ti to vyjde, držím palce!!!!! Jinak já jsem v pohodě, ten první den mně taky bolelo břicho, pak už ne. Od soboty mně bolí prsa, ale jenom trošku. Já jsem Utrogestan dostala, zavádím si ho do pochvy 2× denně. Jsem docela napnutá jak to dopadne, poprvé po dvou letech mám větší šanci, tak se dost sleduju, ale jsem celkem v klidu , když to nevyjde, tak jsem domluvená s dr., že to příští měsíc zkusíme znovu. (Ale stejně doufám, že to už nebude potřeba :o)

Bohun - hezky strávené velikonoce :o)) My taky rádi podnikáme výlety po evropských městech, prolezeme historické památky, to miluju, dáme si místní jídlo a jsme spokojený. Maruška je taky turistický nadšenec, cestuje s námi od malička, tak není žádný problém.
Tak zatím čau
 Lipka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 15.04.04 07:14

Ahojda holky!!

Venku je dnes od rána krásné sluníčko, celé se to tam usmívá, doufám, že to bude báječný den pro nás všechny! :-)

VERDI - zařizování bytečku? Tak to mě moooooc bavilo. Užívej si to a ať máš šťastnou ruku při výběru nábytku!

SESI - moc na tebe myslím, aby to vyšlo i přes počáteční potíže se „zamrzlým“ partnerem :-). A přestaň se pozorovat, ty bolesti jsou beztak z toho, že je tělo unavené pod tvými leaserovými pohledy… :-D (to byl vtip, přeju, aby ty bolístky brzo přešly a řešila si jen starosti těhulkovské!)

BOHUN - cestování je skvělý nápad! Hned jsem dostala cestovní horečku a někam bych vyrazila… mno, něco budem muset vymyslet :-D

MARU - tak ať ti tví clomhexálci folikulí pěkně rostou! :-) (Takže tebe si v duchu už taky škrtám ze snažilkovského deníčku… no, já tady snad vážně vytvrdnu jako poslední… ALE TO JE DOBŘE! :-D Bude se mi za vámi hezky pospíchat :-))

LIPKA - držim palce, seč mi síly stačí, i u nohou, aby to tentokrát vyšlo a Maruška měla brzo sourozence, vím, že se i ona moc těší :-)

Holky, neumíte popohnat čas? Já si snad vážně koupim metr a začnu stříhat… zase začínám vymýšlet milión věcí, abych se zabavila a rychleji mi to utíkalo. Tento víkend jedu na cvičení. V sobotu ráno vyjedem, cvičí se v sobotu ráno, večer (pak masážička, na tu se fakt těšim) a nakonec v neděli ráno a po obídku domů. V neděli odpoledne mám „rande“ s kamarádkou, která za měsíc bude rodit (plánovaly jsme si, že budeme mít mimina nastejno, je z vesnice, kde bydlí moje rodina a tak jsme se viděly, jak spolu o víkendech vozíme…)
Těch dětiček je okolo mě zase nějak moc, je těžké na TO nemyslet, když je vidíte v podstatě denně… omlouvám se za své vzdychání, já to o víkendu vyhýbu z těla, slibuju! :-D

Pěkný den!
Kaitlin

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 09:47

Ahoj Molly, moc děkuji za tvé optimistické naladění :-) Je to shoda, já také chodím do Pronatalu. Kéž by to vyšlo, ale nějak se tentokrát nemůžu ubránit tomu, že nevěřím …
Molly ale tobě budu každopádně držet palečky, ještě se ozvi, ať můžeme zatnout i ty na nohou :-)))) Clostilbegyt jsem také brala, je vidět rukopis Pronatalu :-) A neboj, IUI není tak hrozná, jak já jsem si před tou první strašpytel představovala :-)
Hlavně ať jsou brzy // a co nejvíce mimísků u všech snažilek.
 Sesi

 
Anonymní  15.04.04 11:33

Ahojky holky,

snad se můžu přidat. Chodím na snažilky, ale tady je to jiné přehlednější. Právě jsem se po opakovaném zklamání rozhodla to omezit a tady se mi líbí, snad mě nevyženete.
Tak abych se představila. Jsem už trochu starší dorostenka, a mám dvě kapku odrostlé děti. Už jsem na další děti ani nemyslela, ale pred rokem a čtvrt se stalo, že jsem otěhotněla, dodnes nevím jak. Následovalo rozhodování, všechno jsem přehodnotila, spustily se mé mateřské pudy a já se začala na dítě strašně těšit. A ouha, ve 13. týdnu zamlklý potrat. Od té doby se nemůžu zbavit své touhy po dítěti. Jenže teď, když už vím, že ho chci, jaksi ne a ne přijít. Tedy přes půl roku byla pauza a od té doby (manžel pracovně často cestuje a v rozhodují dobu někdy není doma) nic. Začala jsem se nervovat a pronervovalal jsem se od pravidelného cyklu až k poruše. To se už spravilo, ale jak jde čas manžel začíná couvat, zatím je pro, ale že já to chci, a minule říkal že neví, jestli to dítě ještě chce, že se bojí těch dalších dvaceti let. Tohle a můj věk jsou věci, kvůli kterým cítím že bych měla otěhotnět brzo, a asi je to i důvod, proč se nedaří.
Takže jsem e vám představila, a pokud mě berete mezi sebe, ráda sem občas nakouknu.

Zuzava

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 12:01

Ahoj Zuzavo,
to víš, že tě tu nikdo nevyhodí, snažilky jsou jedna parta :-))) a na situaci a věku přece nezáleží :-))) Už jsem si tě všimla na rodince, také tam chodím :-), tedy jestli se nepletu, ikonka s bonsajem …?
Určitě se vám mimísek brzy podaří a hlavně buď ráda, že už dvě radůstky máš, ať z tebe necítí, že ti nestačí :-) (to se mi to radí, já vím, ale vem si, že mezi námi snažilkami je málokterá, která kdy vůbec ty // spatřila :-) ) Ale musíme šupajdit za Montičkou a dohonit jí :-)))
Hlavu vzhůru!
 Sesi

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 12:06

Lipko, to bolení prsou vypadá nadějně :-)))
Já dostala Utrogestan minule od Mardéšiče a teď mi ho Lazarovská nedala, říkala, že když mám pravidelný cyklus, je to zbytečné. Tak snad ví, co dělá a říkám si, čím méně léků, tím líp.
Břicho mě včera bolelo teda pekelně, myslela jsem, že ani neusnu, ale naštěstí to přešlo a dnes mi není nic. Tak nevím, jestli bohudík, nebo bohužel …
Kdypak nám zahlásíš //:-)? Někdy za týden, nebo dva?
Měj se krásně, Sesi

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 12:07

Momo, tvoje zprávička mi vliva mírný optimismus do žil :-))
Kéž by v tomto případě byla dvojka, tedy 2. IUI šťastné číslo i pro nás …
 Sesi

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 15.04.04 12:20

Čau všichni,

Sesi - díky. Taky jsem byla u Lazarovský, ta mi je ze všech nejsympatičtější. Já si mám udělat test za 3 týdny, tedˇ už to je tedy za dva, pokud do té doby nepřijde MS. Já mám nepravidelný cyklus od začátku, nesrovnal se mi ani po Marušce. Tak zatím ahoj a doufám, že se sejdeme u Montičky :O)).
Ahoj Lipka

 
terezicka
Stálice 83 příspěvků 15.04.04 12:23

Ahojky Snažilenky…

Omlouvám,ale zase jsem v šíleném stresu…takže jen…zítra mě čeká ten řidičák,tak vás moc prosim o podporu držením palečků:-))Jsem tak trošku nervík tak snad to bude ok..

V pondělí napíšu jak to dopadlo…:-))

Papa terezička a děkuju:-)

 
VERDI
Povídálka 33 příspěvků 15.04.04 12:39

Ahojky holki,
právě jsem dočetla článek od mono o nenarozeném miminku, ještě teď mi běhá mráz po zádech. nevím jestli jste to některá četla, ale hodně jsem se zarážela nad odpovědma.Chudina mono, chtěla si vylít srdíčko a některé holki ji tam za to nadaly. Já vím, že to není příběh vhodný pro těhulinky, ale myslela jsem že si tu může každý vylít svoje srdíčko.

Sesi - no vidíš, že se i manžílek kvůli miminku umoudřil.Držím moc palečky ať se zadaří.

Bohun - teda krásně prožité Velikonoce, to by se mi taky líbilo, já na ty pravé Velikonoce taky moc nejsem.

Lipka - teda vidím, že se nám tady klube další těhulinka, myslím, že bolení prsou je dobré znamení.Držím moc palečky ať najdeš vytoužené dvě čárečky.

Maru - moc moc moc moc přeji ať to vyjde a šupajdíš za Montičkou.

Kaitlin - také bych někdy ráda popohnala čas, hlavně před očekávanou MS. Někdy zase chci aby se čas zastavil.

Zuzava - vítám tě v deníčku. Myslím, že na mimi je čas vždycky.Přeji aby to vše vyšlo.

Ta Montička mě ale zlobí, tak jsme natěšené na její těhudeníček a pořád nic.

Sluníčko v srdíčku přeje VERDI

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 12:40

Terezičko, právě jsem zatnula všechny palečky :-))))
Hodně štěstí! Sesi

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 15.04.04 12:44

Ahojky holky!

Já říkala, že tu budu pečená vařená:) Mě se od vás prostě nechce:)
Do deníčku jsem se ještě nepustila. Potřebuji, aby mě chytla ta „psavá nálada“ a ta zatím není, tak se omlouvám.

Kaitlin: já bych taky chtěla posunout čas:) Aspoň o 10 týdnů, abych už byla klidnější. Takže se držme a ono to uteče:)

Mějte se krásně
Pá Montička

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 12:45

No vidíš Lipko, já jsem zase z Lazarovský tak nějak na vážkách. Byli jsme u ní na té vstupní prohlídce a teď já na 2. IUI, mám z ní trochu pocit, že jede jako v rychlíku :-) Chápu, že tam tedy mají fofr, taky je tam pořád nával lidí, ale není moc na psychickou podporu a otázky, jednou jsem tam i volala a měla ji na drátě, potřebovala jsem se něco zeptat a poradit a jednala se mnou jako ať nevyšiluju :-) No, třeba jsem opravdu exot :-) Bohužel mě to od ní také tentokrát bolelo, to od Mardéšiče jsem ani nevěděla, že už tam ta trubička je.
Sraz u Montičky by byl jednoznačně faaaajn :c))) Sesi

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 12:46

Ahoooooj Montíku!
neboj, všechno bude fajn :-))))) Všechny snažilky vám drží palce. Právě jsme si s Lipkou psaly, že si dáme sraz u tebe v těhu deníčku :c))))) Troufalé, co?
Pa, pohlaď pupík, Sesi

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 13:58

Verdi, on se tedy manžílek umoudřil ale bohužel jen pro IUI :-(, večer na mě zase dělal bubáky …, ach jo, zase ty nejlepší dny v …

Jestli to vyjde, chtěla bych ale tento měsíc také vyzkoušet tu metodu podle postavení měsíce v urč. znamení, jestli znáte… Tedy jestli nebudou zase bubáci :-(, ale snad :-)
 Sesi

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 15.04.04 14:07

Me v unoru IUI taky delala taky Lazarovska a byla moc mila. Bricho me bolelo uz pred inseminaci. Mozna to byla ovulace, mozna po Pregnylu (bolely me i prsa a zvedal se mi zaludek). U Madersice jsem jeste nebyla, ale me je zase nejsympatictejsi Dr.Hulvert a kdyz to jde, tak se objednavam k nemu.
Tak vam moc drzim palecky at mate //.
Bohunka

 
Anonymní  15.04.04 14:43

Ahoj holky, a díky za přijetí!!

Sesi - to víš, že jsem ráda, že je mám, a moc, oni mě taky pořád ještě potřebujou, ale už tak trochu jinak, a já si myslím, že to není proti sobě když chci i miminko. Ale dík za popostrčení, občas se taky trápím tím, že bych se jim měla víc věnovat, no, polepším se :-)))

Terezičko, držím palečky, já to zvládala před časem, dodnes je pro mě řízení černá můra, bojím se (Až řekneš výsledky, prozradímti, jak jsem já tehdy dopadla :-)))

Montičko, i když tě neznám, z počtu deníčků si domýšlím, že je to miminko pro tebe asi opravdu vymodlené, a moc ti přeju, ať ti to štěstíčko vydrží s tím miminkem dalších aspoň dvacet let (on totiž ten můj mužskej měl pravdu, když říkal, že dítě je záležitost nejmíň dvacetiletá, je to tak.

Ostatní neznám, ale brzo se to změní, tak všem jen pozdrav a pozitivní energii co přiláká ty miminka.

Zuzava

 
sesi
Povídálka 41 příspěvků 15.04.04 14:55

Zuzinko, já ti nechtěla nějak hubovat :-))) To jen aby si třeba zkusila přelstít hormony a mrchu a najust se víc upnout k těm dvěma větším :-))) No a ony se pak urazí a odejdou dobrovolně na min 9 měsíců :-)))

 
VERDI
Povídálka 33 příspěvků 15.04.04 15:14

Sesi - no ale si můžeš být jista, že mu na Tobě a na mimi hodně záleží, když tohle podstupuje, kdyby Ti bubáci byli vážní už by nepodstupoval ani Vaše snažení, uvidíš všechno se v lepší obrátí. Ty plodné dny podle měsíce neznám, kdyžtak napiš něco podrobněji, kde to získat atd.
Děkuji
 VERDI

 
Anonymní  15.04.04 19:03

Montičko,
prosííím, určitě choď sem, tady se na každou Tvojí zprávičku netrpělivě čeká, my ty tvoje iuiáčky doslova držíme palečkama v bříšku a určitě nám napiš víc, jak se cítíš, jestli už přichází nevolnosti, jaké bylo oznamování a jak se pěkně šetříš a hajáš s pokládkama na neschopence.
Ha ha, to se mi to píše „nám“ , když já jsem tady taky jen nakukovatelka :--)))
Nemůžu si odpustit ponámku, že mě míchlo, že „TVůJ“ deníček vánočních pokladů už „vyfoukla“ jakási Monalisa, která si asi vzala slovo „deníček“ v doslovném překladu a píše co dva dny, ale nechci se tu opravdu s nikým pouštět do polemik, prostě psát deníček je snem každé z nás a těžce se odolává.
Montíku, drž se a usmívej se!!!
pa pa
nakukující Claudie

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »