ŠPUNTÍCI 100.!!!!

Rodičovství

Ahoj Špuntíci! Vidíte to číslo v názvu? To je, co? Znamená to, že už náš deníček vychází zhruba 100 týdnů, tj. skoro dva roky! A to nepočítám Cipísky před tím....

Však taky ti naši Špuntíci už nejsou zas až takový Špuntíci, vesměs mají nebo budou mít sourozence a jsou z nich velké děti.
Ondra nám to dneska večer předváděl v plné formě, místo odchodu do postýlky zalehl ke mně, prohlásil s cukajícími koutky, že on nejde nikam, leží tady se mnou a taťka že si má přilehnout taky…a ještě má taky dát pozor, aby nespadl z postele…
Krom toho prďolín neustále řeší filozofické otázky typu, co dělat, aby mohl být taky tatínek, jestli mimčo bude jednou taky mamka/taťka, že na cestu do Chorvatska si nesmí děda zapomenout auto (velkou Oktávku rozuměj - čím by asi jinak jeli, že :-), neustále jenom pracuje - mamko, písek, to je moje práce! a tak bych mohla pokračovat do aleluja…
Občas je i domácnosti prospěšný  - dneska např. se mnou škrábal brambory, prohlásil, že je PODAVAČ (jindy stříleč:-), rytíř, kytarista…no už i terorista byl :-() Úměrně jeho věku taky roste, takže jsme v sobotu konečně! objednali novou postel (http://www.jmp.cz/zbozi.php?…),  bude to tahle, jen smrková a od stolaře. Doufám, že dodrží termín - v říjnu. Aby Ondra stihl ještě před porodem odevzdat švagrové postýlku a byl zvyklý na velkou. Už se na ni hrozně těší. Úměrně jeho věku a velikosti mého břicha se taky blíží nástup do školky - neustále řeším, jestli mu mám koupit obyč papundeklové papučky nebo jít do druhých sandálků…plus potřebujem aspoň dvoje troje nové tepláky…a tak vůbec.....Holky, umíte si to vůbec představit? Že prostě tady celý den nebudou, pět dní v týdnu? Já ne…těšila jsem se na dva měsíce volna před porodem a pomalu začínám smutnit za svým velkým klukem, kterému se docela výrazně změní život…no oni to zvládnou, všichni. I my…budem muset :-)
Pro mě bude dost velký tréning i příští týden, protože teď v pátek Ondru odevzdáme tchánům a v noci fičí do Chorvatska…návrat další neděli. Jsem mooooc zvědavá, kdy mi začne být „opravdu“ smutno…zatím jsme bez sebe byli maximálně na víkend…

Takže tak. Kam psát máte, úvodní článek stejně přečtete jednou, takže omluvte moje bláboly…nějak mi to nemyslí a pořádné téma budu mít nejspíš až teprve po Ondrově návratu - Jak maminka zvládá odloučení :-)

Krásný týden přeje

Sylva (26.tt) a Ondrula 3 roky, 14 dní

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 14.08.06 22:18

že by první

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 14.08.06 22:18

Jóó, tak jdu číst.

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 14.08.06 22:26

Dobrý počtení, taky jsem se modlila aby Kamče vyšla školka protože se moc těší a chce, a taky je mi to líto, že už jde „do světa“ a asi to obrečím. Taky přemýšlím nad tím jestli papuče nebo sandály, ale asi sandály. No prostě až na toho u nás už narozenýho sourozence a velkou postel od loňska to přesně odpovídá tomu, na co myslím a co řeším já.

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 14.08.06 22:31

Sylvo, takhle o školce jsem už také polemizovala. Jde do školky, přestože budu doma s Věrkou, mohl by si ještě užít volnosti, na druhou stranu školku potřebuje jako sůl. Je mi z toho těžko, no uvidíme:-)
Takže už jsem tady aktivně 100 dílů? Pamatuji, kdy tady byl deníček Naivního káčátka, no ty roky běží.
Evka a V+V

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 14.08.06 22:56

šla jsem spát a všimla jsem si, že Vojta je modrý okolo pusy a trochu zelený v obličeji. Při manipulaci mi protestoval, tak to snad nic není.
 E.

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 14.08.06 23:25

ahojky,
tak jsem jen nakoukla, mám už sice dávno spát, ale cestuju a hledám panenku buď Chou chou, nebo Anabell, Baby born pro malou Em, chtějí jí koupit tcháni na narozky a já to schvaluju jen jsem dostala z úkol koupit, což se zdá jednoduché, ale já nemám ani tucha jakou.
Po 2 hodinách jsem se dopátrala k tomu, že některé kadí a čúrají a některé né, taky se mi jedná o cenu, nechci aby stála přes 1500kč, nějaké jsem našla na mimibazaru,ale musím se asi vydat osobně do nějakého obchodu, abych se vůbec podívala jak vypadají. Pokud s tím máte nějaká zkušenosti tak mi poraďte, díky.

Evko tak to musí být nepříjemné, vidět modré dítko, nevím co napsat, asi bych to řekla Dr.

Sylvi vše nej k tvému svátku a díky za fajn pohodový deníček

tak já mizím nebo fakt ráno nevstanu.

S pozdravem Quatro

 
verbascum
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 15.08.06 09:02

Já malou do školky dát nechtěla, ale jezdila jsem na jaře na takový kurz a při něm bylo hlídání dětí, taková školička, akorát tet tam bylo víc aby se mohli dětem věnovat. A od té doby malá nemluví o ničem jiném než o školce, takže půjde, ale jen na dopoledne. Ona se se mnou totiž děsně nudí. Já jsem totiž děsně nudná:-) A to každý večer vymýšlím nějakej program, aby měla zážitky. No holt je to lev!
K panenkám malá chce abych napsala Ježíškovi a Karolínku, já vůbec nevím co to je, ta kadí a čůrá nebo ne? A kolik tak stojí nvíte někdo? :-) díky Blanka

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 15.08.06 09:31

Ahojte holky,  

Sylvo- pěkný deníček..já to řeším a pořád se mi to vrací s tou školkou taky..je to děs, tak  moc jsem si přála, aby holky do školky šly, a teď.....vyrostly, čeká je vlastně tak nějak jiný svět, a tak nějak to nebudu mít pod kontrolou ;-))), ach jo…no snad to bude všechno v pohodě, dokonce to nechci zakřiknout, ale díky tomu, že holky nastupují na celodenní tak od září nemám rodičák…tak to vypadá, že budu min. do konce roku míti práci na půl úvazku..ale pšššt ať to vyjde, zatím mé pokusy  o sehnání takové práce, brigády vždy selhaly… nevím proč, dokonce i pro shánění dat na internetu jsem nevhodný uchazeč ;-)))))))))), no jinak mě čeká návštěvá pracovního úřadu ;-)))))) a s tím nákupem věcí - pořád se mi do toho nechce, ale trika co měly letos holky na lítačku jsou většinou z loňska takže vše pro účely školky nepoužitelné, pár pěkných z letoška bych nechala na slušno neb je stejně teď na podzim už asi nevynosí a příští rok si troufám říct, že už je neoblečou..tepláky to stejný, punčocháče taky a mikiny taky dochází, ony holky díky těm svým břichům (loni jsme museli kupovat větší věci ;-)) fakt všechno vynosily letos..a podle toho to vypadá..takže se děsím.. a do toho třídění a nákupů se mi prostě nechce…  

Theo - ať to Julii nebolí a brzo se zahojí…bobek malej..  

Quatro - neboj to se prolomí a zase to půjde, hlavně se moc nehoň..a Em ať není nemocná..  

teď jsem jako obvykle zapoměla na co jsem chtěla reagovat…  

no tak ještě přidám..včera jsme byli na UTZ špuntík má od hlavy po zadek 66mm, naprosto skvěle si lebedí - úplně mi připoměl Janičku svou polohou a máváním ;-)), vypadá v pořádku a termín podle UTZ posunut na 18.2., což by bylo zajímavé kdyby se povedlo, protože do rodiny by tak přibyl další vodnář - v rodině už jich máme včetně mě hoooodně…  

no už musím holky jsou nějaký ukňouraný..  

Zdenik a M+J+špuntík 13tt

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 15.08.06 11:42

ahoj holky,

tak sjem dorazila z práce, samo, že zas nic neklaplo, v 17 hod ještě jedu na jeden byt a pak nafotit do Výškovic jednu garsonku, ale Bobis ten večer z mé strany na 100%platí, počítej s tím.

Ráno si to šinu v 7,30 na pohlídku, mám pocit, že usnu za volantem, ale jsem přeci šikovná holka a zvládnu to, v 8 hod volám klientce kde, že je a ona mi odpoví, že mi chtěla právě volat, že dostala angínu! No připadá vám tohle normální, já jsem asi pro srandu, či co, no tak jsem se 3× zhluboka nadechla, abych jí neřekla, že je kráva a teď jsem sprostá, no tfuj.

Zdeníku takže vodnář a né ryba? To bude zajímavé…

Blani včera jsem objevila nejlevnější Chou chou co nakadí a nečůrá za 1099kč, mé představy by asi splňovala Baby Born za 1200kč, která má 8 funkcí, no ještě uvidíme.

Tak jdu vařit, pěkně se zatáhlo, asi bude pršet.

Volal Martin, že se malá v noci spotila, a že vypadá ok, tak snad z toho nic nebude.

papa Quatro

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 15.08.06 11:48

Quatro, vydrž a nedávej k narozkám. Schovejte a ať si ju Em přiveze až z porodnice spolu se sourozencem. Moc ti to usnadní první dny sžívání se.  My jsme to tak udělali a bylo to super, Kamča byla děsně hrdá že má taky svoje „živý“ mimi z porodnice a vůbec ji neštvalo, že se starám o Janka protože se starala o svýho „chlapečka“ baby Anabell.
Bludička
P.S. v CaA jsem dokonce koupila stejný oblečky ve vel. 56 a 46 (mají oblečky i na nedonošence snad od 42) a naše miminka byla na cestu z porodnice i na kontroly k pediatrovi vždy stejně oblečená. To způsobovalo, že každej vždycky Kamilce pochválil jaký má pěkný mimi a pak se teprve věnoval Jankovi. A beruška neměla důvod žárlit.

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 15.08.06 11:56

Bludičkoahoj to je skvělý nápad, kdybych jí kupovala já tak to do porodu schovám, ale právě cca před 5 min volala tchýně, že jí právě koupili a dostaně jí na narozeniny, takže to asi nevýjde, že bych jí někde na 7 měs schovala.

Do porodnice budu muset vymyslet něco jiného…

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 15.08.06 12:05

Tak to tchýni vysvětli a zäřiď k narozkám, něco jiného, vždyť okamžik kdy se člověk z jedináčka stane sourozencem je významnější než nějaký narozeniny. Narozky má každej rok jedny, ale prvního sourozence jen jednou v životě. Snad to babička pochopí přece jí jde taky o radost její vnučky a ta bude v porodnici jistě větší. A jestli se tchýně chce teď o narozkách kochat a být za hvězdu tak zkuste třeba „živého“ pejska na baterky nebo jiné zvířátko, seženeš je i okolo 500 Kč.
Bludička

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 15.08.06 12:08

P:S. já jsem Anabellku taky schovávala protože ji malá dostala a to jsem nebyla ještě ani těhu, jen jsme se snažili :-))))

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 15.08.06 12:09

Naštěstí si to tehdy dárce nechal vysvětlit

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 15.08.06 13:14

Bludičko
tak to asi neprojde, v porodnici by totiž nebylo zřejmé, že to koupila BABIČKA!, ale přeci to Em koupilo miminko, které se narodilo a má tchýně chce určitě veřejně stát za tímto dárkem, a né se ukrývat v pozadí to je tutovka a já nemám chuť jí to vysvětlovat a dostat se s ní do konfliktu kvůli panence a řešit další stresy v tomhle těhu stačí, že mi jich přivodila již zmíněná osoba v minulém těhu dost a ještě s náma 2,5 roku nekomunikovala, ale to jen tak na okraj.

Ale díky za snahu, měj se hezky

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 15.08.06 14:01

Ahojky,
právě jsme dorazili domů od dr a Vojta má astma. Myslela jsem na to už o víkendu, když ze spaní kašlal a jedno spaní jsem ho slyšela pískat.
 Evka

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 15.08.06 16:32

Ahojky,

Iva si na chvili hraje sama, tak jen v rychlosti novinky od nas:

  • dneska jsme byli v poradne, Filipek ma skoro 5.5kg a 59cm. Zitra jdem na krevni obraz, teda pokud se nam podari vstat, mame tam byt mezi 7-8.
  • Iva dneska poprve komunikovala s nasi dr, odvykladala ji vsechny barvicky co zna, dokonce se sama pripomnela, ze je ma dneska rict. pak si sla poprve v zivote sama vybrat obrazek do supliku, dostala i omalovanku, coz komentovala slovy, ze minule dostala tu stejnou, ale ze to nevadi :).
  • iva ma nove slovo - „padlovy syr“ - coz je tvrdy syr. Dost dlouho mi trvalo, nez jsem prisla na to, kde tento termin vzala a pak jsem zjistila, ze krajeci na syr rika „padlo“.
  • sehnala jsem testoviny ZOO v nasi Brnence

No nic, jdu to poslat, prestal nam fungovat druhy monitor
 P.

 
Mata74
Kecalka 122 příspěvků 15.08.06 21:45

Ahoj holky!
Tak to vyzerá, že som tu asi jediná, kto nedáva špuntíka od septembra do školy.  No jednak mi to moc nedoporučila dr. kvôli R a K, že sú ešte malí a že budeme všetci stále nemocní a tiež sme si povedali, že keď som doma, nech si ho ten posledný rok ešte užijeme.  Snáď nebudem ľutovať, až sa budeme doma nudiť, keď sa v jeseni a v zime nebude dať chodiť von:-)
Hlásim jednu horúcu novinku, už máme doma oboch chodcov! Ríša už chodí asi mesiac a od včera už konečne chodí aj Klaudi. A vzala to celkom hupom. Ríša začal tak dvoma- troma krokmi a ona hneď prejde celú miestnosť! No a zároveň s tým mám hlavu v smútku, ako to budem robiť, až nebudú chcieť byť v kočárku… V nedeľu sme boli celá rodinka na prechádzke, ku koncu sme ich na chvíľu vypustili..... To bolo dačo. Ríša utekal zá:,–(ne iným smerom ako chcela ísť Klaudi. Našťastie Klaudi sama ešte nechodila, len za ruku. Ja som išla s Klaudi, manžel s Ríšou a Oliverek tlačil kočárek. Stačila štvrťhodinka a mali sme toho dosť. Sama ich rozhodne nikde nevypustím, na to si netrúfam, pokiaľ sa nenaučia poslúchať a držať sa za ruku a aj tak si asi budme musieť kúpiť  vodítko..... Ach jo, nikdy sa mi to moc nepáčilo…
Zdeniku, ako si to v začiatkoch robila Ty?
Theo, Julinke fúkame na bolinko a nech sa jej to rýchlo zahojí.....
Quatro, mala by si sa viac šetriť…
Sylvi, dnes som našla na poličke zapadnuté prachom napálené DVDčko s pošťákom Patom… Úplne som naň zabudla… Chceš ho ešte?
Bludičko, Verbascum, Quatro, ja sa už celkom teším až budem k Vianociam zhánať nejakú panenku. Po troch rokoch autíčiek, bagrov, vláčikov a pod. sa už celkom teším na panenky, kuchynky…  Rada sa nechám poučiť…
Pavli, padlovy syr, je dobre slovo:-) Oliverek tvrdému syru hovorí „držačí“ syr. Pretože ho pri jedení može držať v ruke…
Oliverek má teraz obdobie maľovania vodovkami, každý deň aspoň dva výkresy A3. Zvláštne je, že vždy tak 2/3 zamaľuje zelenou farbou a zbytok je buď modrý-obloha, alebo tam dá pásiky zo všetkých farieb… Ale nič konkrétne nemaľuje…Tak neviem, čo to má znamenať.
Inak sa všetky tri detičky krásne spolu hrajú. Až som sama prekvapená. A Oliverek sa ešte sám chváli, že je hodný, pretože sa delí o hračky:-) Som zvedavá dokedy im to tak vydrží.....
V sobotu ideme zasa na 14 dní k našim, snáď sa ešte dovtedy ozvem.
Maťa, Oliverek, Ríša a Klaudi.

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 15.08.06 21:55

Maťo, Iva taky ještě nepůjde do školky. Jednak si myslím, že na to ještě nemá a dál mám stejné důvody jako ty - užít si ji a hlavně ty nemoci. Jednu chvíli jsem uvažovala, že ji tam přece jen dodatečně šoupnu, ale s předčasně narozeným Filípkem fakt nemám odvahu.

P.

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 15.08.06 22:09

Koukám, že mám o starost míň - tady ty chodící/mluví­cí/kadící panenky vůbec řešit nemusím, pže Iva z nich má panický strach.
Akorát mě dost baví, jak má už dlouho oblíbenou panenku jménem Jindříšek a jak na ni aplikuje různé věci, co odkoukala ode mě - způsob držení, kojení, komunikace s miminem… A pak mi důležitě vykládá co Jindřišek dělá/nedělá přesně tak, jak to slyší vykládat mě některé kamarádce. No je to fakt dost zábavné.
O víkendu u nás byli známí s chlapečkem o měsíc starším než Filípek (mmch chlapeček má 9kg) a Iva si s jeho maminkou vykládala, co ten náš Filípek umí a tak - no dost dobrý :).

P.

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.08.06 08:20

Ahoj holky, kluci a vsichni! Zdravim z Vidne, kam se dnes vratilo leto  - Evko skoda, ze to neprislo jiz o vikendu.
Posilam pohlazeni vsem marodum - Theo ta klicni kost to je teda fakt smula, jak to mala snasi???
Evi - astma ma muj synovec, ze zacatku si teda docela uzil, ale ted uz to maji docela zmaknuty. Drzim palce a Vojtikovi posilam pusinku.
Jinak vam musim napsat, ze Vojtik je uzasnej, hned sel se mnou za ruku i s Martinem. A Veruska - no to je uplny zlaticko, papa, spinka, smeje se…proste pohodarka.
U nas neni nic noveho, v sobotu jedeme na dva tydny do Plzne, budeme se starat o tatu, aby si segra trochu odpocinula. S maminkou nic noveho, jiz to budou tri mesice, co je v bezvedomi a ja mam permanentne depku. Ja vim, ze vas tim porad prudim, ale mam takovej dojem, ze jste jediny, kdo to delsi dobu vydrzi.
Terinka je ze me uz chudinka taky cela vydesena, tuhle si z niceho nic lehla a zacala plakat, ze se ji stejska po babi.
Tak ja koncim s tim skuhranim. Vsem oslavenkynim a oslavencum prejeme „alles gute“ !
Pac a pusu
MirusE  

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 16.08.06 10:13

Ahojte holky,
Mirus - jen to do nás pěkně husti, my to snesem a určitě všechny ti posíláme kus síly ať to jde u vás líp a vůbec..... tři měsíce je teda už hodně dlouho…ach jo.  

Evi - astma..tak to si vůbec neumím představit co to obnáší, tak ať to pěkně zvládnete…no jinak to ani nejde.
Maťo - gratulujeme k chodcům…teda spíš přeju hodně sil ;-), jak já to zvládala holky jsem ukecala…takže jsem v:,–(ila na jejich zvědavost, vyšlo to..takže kdejaká drobnost dětem dobře podaná je to pravé ;-))…co si o mě mysleli lidi nevím..neb jsem neměla čas to sledovat ;-)))))), neboj to půjde, chce to čas…  

co jsem to.....asi nic, holky mě volají…dostaly omalovánky s krtkem tak vedle malují, jsme se snažily včera o vybarvení podle předlohy, ale nakonec zvítězily barvy co se holkám líbí..takže máme myšky zelené s oranžovýma ušima, červeného zajíce, tráva propiskou apod…tak se jdu podívat jak to jde  

zatím
Zdenik a spol

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.08.06 11:05

Ahojky, ****
Sylvi moc pěkný deníček , přejeme ať si Ondrášek užije dovolenou a ty a´t po něm moc nesmutníš.  

Miruš myslíme na tebe a přejeme hodně sil.  

Včera jsme byli se Žurečkem posedět a já jsme vybrala hodně špatnou restauračku (netušila jsem že přestali dělat pizzy) tak musíme jít dneska ještě jednou ať to napravíme. Zuzce to strašně sluší.  

Malý si narazil nos tak přes den to zvládl a celou noc plakal seděl v postýlce a naříkal tak nevím jestli to bylo tím čumáčkem nebo jestli se mu něco zdálo. Ráno jsme jeli nakoupit a teď chrníme. Na obídek děláme špenát tak si dáme do nosu.  

Včera se mi konečne podařilo sehnat rifle. Už se v obchodech začlo objevovat zimní oblečení tak čekám kdy vytáhnou vánoční ozdoby a začne panika z vánoc (heč já už mám 2 dárky).  

Mějte se krásně L. a F.    

 
chillie
Kecalka 167 příspěvků 16.08.06 20:10

ahooj holky, ozývám se zase po nějakém tom měsíci. čtu vás celkem pravidelně, ale psát nezvládám.
Vítek taky půjde od září do školky, jen nevím, jestli ho mám dávat už drsně na celé dny nebo jen na dopoledne. Máme školku hned vedle baráku, ani ne 100m, to je ohromná výhoda, ale v poslední době nějak strašně měkknu a vůbec se mi nechce ho nikam dávat.  Normálně má už  skoro měsíc období proč.  Prosím vás, jak dlouho to trvá.  Je tu sice nejstarší, ale toto na něj přišlo nejpozději. A já jsem si fakt nemyslela, že je to tak hroznééééééééé… :) Od rána do večera, proč, proč, proč… Je mi jasné, že to znáte, ale já jsem v soku :)
A Filip už chodí. Neee, kecám, nechodí, běhá :)  Přestal lozit, postavil se na dvě a běhá. Taky sranda. On má totiž ty nožičky dost slabé a moc ho neposlouchají. Takže tu tak různě všude vlaje a padá, je jedna velká boule.  A taky začal „mluvit“ :)!!!!!!!!!!!!!!!!!   Doted nic, jen řev  /Vítek nic asi do 18 měsíců, tak jsem nečekala nic ani ted/  a Filip říká "babababa :):)… Já vím, že je to v 11 měsících naprosto normální, ale u nás to nebylo. Já su z toho tak unešená, když po mě opakuje :). Vítek fakt nedělal.
Jinak jsme dneska byli v Lešné. Moc nedoporučuju tam teď jezdit. Je to tam samá vosa. To jsem nezažila. Prostě všude jsou vosy. Nesmíte nic jíst, protože pak na vás začnou dělat nálety. Já teda snesu hodně, ale už bych tam teď v létě asi nešla. Byla jsme mile překvapená, když to nikdo neodnesl nějakým bodnutím.
Zítra se chystáme do Olomouce a do Zoo na Sv. Kopeček. Už se docela těším, ale i se docela bojím. Jedem vlakem, tak snad to kluci zvládnou. DNes byli tak unavení, že oba usli o půl osmé.
Včera jsme přestěhovali Filipa za Vítkem do pokojíku. Zatím zkušebně, jak to budem všichni zvládat, tak jsem taky zvědavá. Včerejší noc byla v pohodě, Filip byl několikrát vzhůru, stačilo vrátit dudlík a spal dál, ve čtyři jsem nakojila a v šet vstával.  Tak uvidíme dneska.
joo, to jsem se chtěla zeptat, kdy vám dudlíkové děti začaly spát celou noc? Kdy si umí vrátit dudlík sami??? Nechce se mi v noci pochodovat, abych vracela dudlík :).
jo a ještě, co ta Bitýška?? jsem se několikrát ptala, jestli někdo jedete a vždycky jste na mě prděli s odpovědí :)......

Tak se zatím všichůni mějte, Pavli, jdu ti psát mailík, aŤ mám konečně taky seznámek :).
Chillie+Vítek+Filip

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.08.06 20:25

Ahojky, doufam, ze neomdlis, ale my mame „proc“ uz tri ctvrti roku a stale se to zhorsuje.
S Bityskou nevim -ja letos jet nemohu, jedeme se starat o tatu  v tom terminu.
Papa MirusE

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 16.08.06 20:27

ahoj holky,
teda dneska to počasí dávalo zabrat, asi ta změna. Celé dopo mi bylo slabo, dokonce mě v práci „potěšili“ a řekli, že vypadám strašně a pořád nabízeli židli, ale teď večer už je ok.

Bobispromiň, že jsem tu večeři tak rychle rušila, ale asi bych tam za stolem usla..

Zítra odpo zase vyrážím na tábor za mlaďochama a vracím se s nima až v neděli. Emily má zítra narozky, tak jsem slíbila, že přijedu.

Chillie takže z Filípka se rýsuje ukecánek, tak Ti to aspoň vynahradí za Vítka a gratulujem k běho-chůzi.

Tak se tu mějte hezky a dávejte na sebe pozor, před 3 roky jsme už 4 hodiny funěla na porodním sále a to jsem nevěděla, že tam budu funět ještě 17 hodin, brrr jak si na to vzpomenu tak se mi dělá husí kůže.

papa Quatro

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 16.08.06 20:30

My mame taky proc prakticky celou dobu, co Ondra mluvi - tj. od Vanoc. Ted zrovna je to, rekla bych, opravdu kriticke…takze, Chillie, tes se :-)
 Sylva

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.08.06 20:38

Dekuju ti Zdeni!

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.08.06 21:04

Diky moc!

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 16.08.06 21:07

Ahoj holky!

Tak zas jeden ode mě.
Včera tu byla paní architektka, její obrázky se nám moc líbily, dvě hoďky jsme tady nad tím diskutovali, Ondra prudil a předváděl se, když mu to P. řekl, tak odvětil, ALE JÁ SE CHCI PŘEDVÁDĚT!!!…to mě dostal. Pak náááááááhodou přišla naše milá teta Jana a zabavila ho na zbývající půl hoďky a pak se náááááááááhodou zdržela až do dnešního dopoledne (jaká svoboda - týden bez dětí i bez manžela). Tak jsme dobře pokecaly, Jana Ondru ráno pohlídala, zatímco já byla na kosmetice…prostě jako na zavolanou.
Ovšem dostali mě…když jsem přišla z kosmetiky, tak tu nikdo nebyl, za dvě minutky přišli z lesa z vycházky s Tinou a z nákupu…nechápali, proč na Ondru tak zírám…on byl v pyžamu!!!!! Má takový tmavě modrý z H&M s Mickey Mousem…no a prý Janě tvrdil, že to má NOVÉ tepláčky z Tesca, které jsem mu včera koupila. Tak mě ségra ještě chválila, jak jsem k tomu skvěle doladila mikinu :-)))))))
Vůbec je panáček hotovej Andersen, Petrovi zas včera tvrdil, že Tina už vůbec žádný prášky brát nemusí  (Petr ho poslal se mě zeptat, jestli dostala ráno svou čtvrtku Ranisanu…Ondra za mnou ani nedorazil…). Dneska na písku taky tvrdil jedné tetě, že jsem mu cosi dovolila…vůbec jsem netušila, o čem to mluví…
Musíme tchány náležitě upozornit, protože jinak přijedou z Chorvatska opravdu „dobře“ informovaní o naší rodině :-)

ZDENI - už 13. týden???? To nějak strašně letí, ne? Za chvilku ucítíš pohyby…
QUATRO - hezky odpočívej, nehoň se, víš, kolik energie teď potřebuješ? Já jsem ji právě doplnila férovou porcí kuliček z Ikey s hranolkama. Mňam.
MIRUS - je mi lito, ze je to u vas porad na levacku…drz se!

Tak jo, jdu si lehnout, nějak mě to zmáhá, to jídlo. I když asi by bylo vhodné ještě zapnout pračku, nebo Ondra v pátek neodjede :-)

EMILY - všechno nej nej nej k narozeninám, krásně si to s rodičema zítra užijte!

Sylva a spol.

 
TinaMar1
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 16.08.06 21:47

Ahojte,

ja se taky snazim celkem poctive cist - i kdyz minuly denicek nemam jeste docteny diky popisum porodu, to jeste chci dohnat :-), ale pze jsme porad nekde venku, tak psat uz je na me moc, ste fakt lepsi.

U nas vse ok, anicka krome toho ze v kazde vete rika PROC tak me uplne nici tim, ze potom co ji na otazku proc odpovim nejakou uzasnou inteligetni odpoved ktera me prave napadla, tak na to se pta A JAK SE TO MOHLO STAT?…a to zacina mit stejnou frekvenci jako proc a porad mluvi a rozklada u toho rukama jak italka, nevim kde na tom byla, doma to nevidela a drive to nedelala, ale je to sranda.

Verunek a Barysek jsou milacci hodni sikovni, verca uz ma 3 zuby, barunka 0, verunka udela tak 10-15 samostatnych kroku, pak popoleze a pak zase krucky, takze do toho roku to chozeni asi jeste dopiluje, barca dela zatim tak 1-2 samostatne kroky, ale je zase sikovna na ukazovani prstikem v knizce. Co teda ale krasne zvladli tak se snazi jezdit na odrazedlech, sice poradne nedosahnou na zem, ale vymyslely to obe krasne, ze maji jednu nohu ve vzduchu a odrazi se jen jednou a u toho radostne pisti a jsou proste sladke, jo a jeste je bavi skluzavka, takze jsem rada, ze mi s nima pomahaji kamaradky co prijedou na navstevu, pze by chtely porad bud jezdit na tech odrazedlech nebo se klouzat a to fakt dvema rukama nestiham, jesteze aninka je tak samostatna.

Mato az budou holky obe poradne chodit jako R+K tak teda sem zvedava jak to budem delat, no budu sledovat jak to pujde u vas…a anicka taky rada kresli vodovkama, ale na vymalovanky - bez nejakeho dodrzovani predlohy..ale jeste radsi je kdyz vymysli, co mam namalovat ja a jen vybira barvy a komanduje ze to tak vubec nechtela apod.

V pondeli u nas byla kamaradka z gymplu s dvema holcickama - 4 roky a druha 4 mesice, ta starsi zarli a zacala se pocuravat, i u nas se 2×pocurala, takze to ma vesely :-/ anicka teda konecne prestala blnout s dudlikama ale chce pit caj z flasky co holky, tak si rikam, ze to je mensi zlo…

Anicka by mela taky v zari nastoupit do skolky, ja z toho teda spatny pocit nemam, naopak, uplne vidim, jak ji vsechno mnohem vice bavi, kdyz u nas jsou deti, nebo k nekomu jedeme…proste jak uz tu bylo receno, se mnou ji to tolik nebavi, je pravda ze to me ma vzdycky na dohled, tak to nemusi jeste znamenat, ze ji ta skolka chytne, spise spoliham na to, ze tam s ni budou deti, s kteryma se vida tady v sokolnicich …ono by ji to i se mnou mozna bavilo, kdyby na me nevisely porad dve holky na noze.

Spis mam strach z toho, aby se ji tam neco neznelibilo a nerozhodla se, ze proste ne a ne…tak jak jsme zkouseli ty jesle, nejdrive velke nadseni, ktere preslo do neutralu a pak odpor(ze pry ji tam nutili spat po obede a ze nechtela - no nevim, mne slibili, ze kdyz spat nebude chtit, tak si bude hrat v herne, tak tezko rict)…zacala jsem uz nakupovat teplacky a tricka, asi to bude chtit nejake ty backurky, no bude to stejne napinavy.

Jo a jak jsem psala, ze pujdu v patek zaparit s kamaradkou, tak to vyslo sqele, jednak jsme si vyborne pokecaly u piva, ale taky jsme skoro 3 hodiny v kuse tancovaly (oldies v livingstonu, doporucuju), ale taky jsem u ni spala do 9,30!!!

Verbascum - ty jsi z vranovic? No to je fakt kousek, ja taky nebydlim primo v brne ale v sokolnicich (cca 5km od brna) a jezdim ke kamarádce do hrusovan, to uz je fakt za rohem

Zdeniku 66mm, to je krasny, když to ctu, tak si rikam, ze bych to ještě chtela nekdy zazit, ale zatím si necham rada zajit chut, mam pocit ze aktuálně jedu na doraz

Evko-co bude astma pro vojtu znamenat krome leku? A v budoucnu se z toho muze uplne dostat?

Mirus-taky me to s maminkou mrzi, je to hrozne dlouho :-/

Chillie ty fotky nemaji chybu, kluci jsou fesaci a ty fotky vitek a slecna, no uplny voyerismus, uz mame nejake velke deti ci co..

Quatro ty si nezmar, ze jeste takhle makas, kdyz si tolik unavena, do kdy chces vyderzat?

EMILY - krasne narozeniny, velkou oslavu, plno darecku a spokojene a stastne rodice!

Zdravi martina+aninka+ve­runek+barunek

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 16.08.06 21:48

Ahojky,
u nás ještě období „proč“ nenastalo. Spíš já se ho ptám proč a vysvětluji.
Miruš - od toho je tady deníček a my, abychom si ulevily.
Vojtík ještě při spaní modrá, ale ten odstín už je lepší. Zítra jdeme na kontrolu a uvidíme. Snad nás ještě nepoženou na tu kardiologii.
Věrka měla dnes svůj den, mrčela, nemohla spát, zabrala až po sedmé venku v kočárku a teď se najedla a spí.
Tak se mějtě. Evka a VV

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 16.08.06 21:54

Marti, ohledně Vojty a astma nevím nic. Byli jsme u zastupující doktorky, tak jsme fásli jen Ventolin sirup a že se máme ukázat.
Už to jde, ale na něm poznat, pokud se rozběhne nebo dělá blbiny začne kašlat a je zadýchaný. V tu noc a před spaním byl OK. Prý to tělo nezvládalo, proto zmodral. No, uvidíme.
 E.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 16.08.06 21:58

Evko - je mi lito, ze ma Vojtik astma, ale urcite sama vis nebo ti to nekdo rekne, ze v dnesni dobe dobre lecene astma neznamena vubec zadna omezeni do zivota…bude to chtit odladit, ale uvidis, ze to zvladnete. A aspon vite, na cem jste, co delat a jak se chovat. Vsechno bude ok!

Marti - ja taky nemam ze skolky spatny pocit kvuli Ondrovi - naopak, ten se hrozne tesi, ja vim, ze mu nejsem schopna dat to, co ho nauci ve skolce - pze se mu proste tak nevenuju, kdyz ho neco nebavi, tak nemam tu trpelivost (ze by proto jeste porad jen cmaral?). Samozrejme nemluve o detech, o tom to je hlavne. Jde spis o me, ze uz nebude muj malej chlapecek a tak…holt si tim musime projit. Uprimne doufam, ze se jeho nateseni bude realizovat. Dohodli jsme se s Petrem, ze ho nechame prvni tyden v zari jeste doma (jednak - bude po tom Chorvatsku, takze si ho budu urcite mit potrebu uzit a druhak jak Alenka tak Ondra - kamaradi - tam nebudou. A on si s nimi skolku dost spojuje, tak aby ten zacatek nebyl takovy sok.)

S.

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 16.08.06 22:03

Chillie - Vojta byl dudlíkový do 13-ti měsíců, pak se nám dudlík podařilo zrušit (2× ho na spaní nechtěl, potřetí ho nedostal) a budil se pořád a chtěl o to víc mlíko. S nočním probouzením má problém dodnes. Ale myslím si, že to bylo tenkrát tou naší slavnou alergií na mlíko. Bolelo ho bříško = budil se.
Co bylo dobré a myslím, že větší části špuntíků to pomohlo celonočnímu spaní, bylo v noci dítko pevně obejmout (myslím místo krmení). Z mé zkušenosti nejdříve doporučuji zrušit ten dudlík. Po třech dnech bez dudlíku ho Vojta už neuměl dudlat.

E.

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.08.06 22:10

Holky dekuju vsem za podporu, je mi z toho na nic, chudinka maminka.
Evi - ja se zeptam svagrovy, na to astma, mela to doma leta a navic je to zdravotni sestra, tak ma na to celkem strizlivy pohled. Ale budu s ni mluvit az za dva tydny, tak s pak ozvu.
Em - vsechno nejlepsi!!!
 MirusE

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 16.08.06 22:14

Holky ja sepicnu, politici, pocasi a ted i veverky:
Agresivní veverka pokousala a poškrábala nejméně šest dospělých, kteří se parku procházeli, dokonce i jedno dítě. Jinak plachý živočich na lidi útočil a pronásledoval je. Několik osob dokonce vyhledalo lékařské ošetření a dalo se raději očkovat proti vzteklině. Naštěstí veveřice, kterou nakonec pracovníci parku odchytili, vzteklinu neměla. „Byla jen agresivní - čert ví proč,“ řekl jeden z nich.
„Seděla jsem na lavičce, tu se náhle zčistajasna objevila veverka. Pěkně mě poškrábala, tak jsem chtěla odejít. Zvíře se ale pustilo za mnou. Přidala jsem do kroku a běžela - potvůrka běžela za mnou,“ vylíčila zkušenost s maličkým tvorečkem jedna z jeho obětí.

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 16.08.06 23:08

no jo už i veverky se zbláznily…

Období PROČ máme tak čtvrt roku ještě než jela na tábor, tak se ptá :„kde je tatínek“ a já:„v práci“ a ona :„ploč?“ a já:„musí chodit do práce a vydělávat penízky“ a ona:„ploč?“ a já:„abychom se měli dobře“ a ona:„a  ploč se máme mít dobže?“ a tak pořád dokola, za každou větou následule PLOČ.

Marti taky se těším až Emily půjde od září do školky a ona myslím taky.

Miruš drž se holka zlatá

Sylvi Ondra je fiškulant a připomněla jsi mi jak mi nedávno řekla E,  že se bude vztekat, když jsem jí něco zakázala, prostě na rovinu upozornila…

tak já mizím do postele..
papa Quatro samotinká a na táboře čekající Em zítra 3 roky+Martin 31let a 4dny

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 17.08.06 07:24

Ahojte holky,  

teda vy jste se rozepsaly, já to tu horko těžko dočítám, holky snad snídají ;-)))))), ne jsou to zlatíčka, debatují nad kamínkama a mušličkama co mi včera dovezla kamoška od moře…  

Chilie - já do bitýšky jedu…tak snad nám vyjde počasí, a kluci jsou fakt šikovní…Proč.....to je opravdu někdy k zešílení..ale mě už nedostanou ;-))) ta záliba holek pitvat každou odpověď: Proč jdeme nakoupit? nemáme chleba, Proč nemáme chleba? protože jsme ho snědli Proč snědli? protože jsme měli hlad Proč hlad?  když se zacyklíme ptám se já..Proč myslíš, že to tak je, schválně jestli to víš…;-)))) no nezabírá to vždy ;-)))))  

Sylvo, Jani - to pyžamo nemá!!! chybu  

Marti - teda Berunky už jsou velký holky! já nevím proč si pořád myslím, že to jsou ty miminka co sedí ve vajíčku a houpou se ;-), musí to být u vás docela šrumec co? a pěkně veselo, jsem fakt divná, že se těším že tu budeme mít taky toliko dětí?? když mě se strašně líbí co ta dětská hlava dokáže vymyslet za věci…a to pištění radostí..to je teprv bomba co? a ten tah v livingstonu tak to je paráda, sis určitě pořádně vyčistila hlavu…  

Mirus - ty fotky jsou super, hodné děti - rošťáci, a ta veverka je výborná! ta musela mít ale náladu, takže bacha na rozladěné veverky ;-))))))))  

no já včera byla s kamoškou na pokecu, holky jeli s M. nakoupit, dala jsem si malý pivo a musím říct, že bych si dala další… ;-))) ale já na něj měla strašnou dobu chuť…teda nevím co tím špuntík sleduje…pivař jeden ;-)))))  

tak z lesa tady včera pejskaři nosili veliký bedle takže teď se vybičuju obleču (to je čím dál tím větší problém, neb jsem jak koule a do ničeho se nevejdu…mám jedno triko…ufff a podprsenky už taky dlouho nevydrží..holky to je děsný!!! ;-))) )tak se teda obleču do toho trika, a půjdem do lesa..jen nevím co uvařit..nic mě nenapadá…a nemám tu fakt nic nachystanýho…  

tak zatím  

Zdenik a spol    

 
verbascum
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 17.08.06 07:37

ahojky tak ana se ptá kde je tatka kazdy rano, já už to nějak tak beru, nebylo by to ono kdyby se nezeptala
TinaMar no to je fakt za rohem, ale to ještě není všechno, já nějakou dobu bydlela v Praci, takže to je zas za rohem od vás :-)

 
verbascum
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 17.08.06 07:39

já včera celý den hledala tu Karolinku a nenašla ju, budu muset do kamenýho obchodu, ale chtěla jsem vědět kolik stojí a to se mě zjistit nepodařilo.

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 17.08.06 08:00

Hihi, Zdeni, ja  se taky ptam jako ty - schvalne jestli to vis. No samo, ze to vi:-)))
Radim dve nouzovky: bramborova kase s parkem nebo bambory a varenej kvetak, to cely polity maslem. Je to rychly a Teri to miluje.
 M.

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 17.08.06 09:00

Evi, Verunka je taky vedená jako astmatik. Ale kromě toho, že s sebou taháme inhalátory, když se máme na delší dobu vzdálit z domu, to neznamená žádné omezení. Tomáš Dvořák je prý taky astmatik a je to veleúspěšný sportovec.
teta Jana od vedle

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 17.08.06 11:33

tak jsme se vrátily z lesa..chodily jsme jen po nejfrekvetovanějším a přesto jsme našly bedle jako stožáry a houbaři co byli dál…normálka bedle s kloboukama jak talíře a všichni nacpaný kabele a koše…v lese ořezaný les noh od bedlí…;-)))) tak si večer dáme na chuť…  

na oběd jsem v mražáku objevila v kelímku vývar se zeleninou a masem takže nudlová polívka s chlebem ;-)) a mrkvový salát ;-))) prostě to vaření jsem fakt vypustila..teď koukám kolik je hodin měla bych jít strouhat..;-))) snad máme citron ;-))) dneska to vypadá na pařák asi napustím holkám bazenek…ale nevím jestli se mi chce…když se zeptám holek tak se mi bude muset chtít co?    

holky jsem brouzdla k Jarním a narazily tam na zajímavé téma…zhruba takto: trend u puberťáků, že in jsou jedináčci co mají vše a nemusí se dělit…a děti s více sourozenci = socky…ach jo…vím od M. sestřenice, že to není jednoduché, hlavně co se týká oblečení, dovolených, bydlení, aut  a tak ale být in tímto???, nebo z jiného soudku - kamarád mi vyprávěl jak seděl u Mcdonalda a přišla tam třída asi na výletě a zřejmě movitější normálka hodili na zem drobný a dost drsně komentovali ostatní ať si to seberou, když nemají…no děs co? ach jo…  

no nic jdu strouhat.. ;-)  

Zdenik a spol…  

ps. kdybyste viděli holky jak výskaly radostí když našly bedlu..to bylo přímo famózní!!!! akorát já se poněkud zadýchávám do kopců ;-)))  

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 17.08.06 11:43

Ahojky špuntíci,
díky za podporu. Myslím, že to s Vojtou nebude tak špatné až přestane modrat:-) Dnešní noc byla zase o odstín lepší. Za pár dnů asi modrou změní do bílé:-) Na kontrole OK, dostal jiné kapky na kašel (posledně nekašlal) a kapky do nosu (rýmu nemá) a doporučení se ještě ukázat na kardiologii. V pondělí jdeme k naší dr, tak se snad dozvím víc.
Vojta ráno hlásí, že se táta ztratil z postele:-)
Chceme mi spát až bych plakala, je to z migrény, už jsem ji dlouho neměla.
Zdeni - tak bedlový les, jo?
Věrka spí a já zkusím Vojtu ukecat. Asi vyhraje pohádka a já budu jen do počtu:-)
Evka  a VV

 
TinaMar1
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 17.08.06 11:47

teda to je dobrej napad, jit na houby, smazeny bedle bych si taky dala…ale zdeniku jak si psala o tom mekaci, to je hrozny, vim, ze umi byt deti zly, ale tohle je maso :-/
 m.

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 17.08.06 12:05

Evi - modrá do bílé…úplně mi běhá mráz po zádech, posílám trochu tělové a růžové ;-), tak ať vám všechny kontroly dopadnou dobře! a ať máš hnedka po migréně…ble…
 Z.

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 17.08.06 12:32

Ahojky,  

Zuzi prosím tě vůbec se neomlouvej hlavně pořádně odpočívej. ¨  

Malý měl včera večer kondičku usnul až po 9 hodině asi ho zajímalo moje žehlení.  Tak jsme si s M. sedli na balkon a Fifa za chvilku chrupkal.  

Koukám že mám být fakt ráda že Fifiš ještě nemluví, ale už trošku začíná pár slovíček vypotí nejdůležitější je že umí mama a mňam.   

Celé dopoledne byl zlatíčko hlavně když si mohl hrát s vysavačem pomáhal mi uklízet pak si šel lehnout hodinku se prospal a pak začal boj s přebalováním s oblíkáním a teď je zase v pohodě.  

Filip má dudlíka a flašku jenom na spaní asi od roku si sám dá dudlíka napije se a chrní celou noc (teda když ho něco netrápí). Kolem 5 se budí na mlíko vypije flašku a chrní dál.  

Taťka má v sobotu volno tak už si objednal Filipa na hlídání tak si pěkně užijou jeden druhého.   Emi všechno nej nej nej k narozeninám hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a spoustu lásky rodičů  i všech blízkých.  

Mějte se krásně L. a F.                

 
-Evka-
Závislačka 3304 příspěvků 17.08.06 13:39

Em, všechno nejlepší k narozkám!!!
Evka
ps: Lucko, ještě že Tě to máme. Měla jsem zafixovaný jiný datum.

 
Jitule
Kecalka 225 příspěvků 17.08.06 14:31

Ahoj holky,

Em -všechno nejlepší k narozeninám

Miruš - máte to fakt těžký, jak to trvá tak dlouho, tak držíme palce ať se to už rychle zlepší a hodně sil na zotavování!

Chillie a TinaMar- teda takových nových chodců a k tomu o měsíc mladších ;-) Ondra má teda co dohánět koukám :-) my jsme rádi, že už rychle lezem a zatím nám to všem bude asi chvíli stačit :-D

Evi -Vojtíkovi posíláme aspoň trošku růžové barvičky a držíme palce ať je to brzy dobré!

My jsme dneska byli na roční prohlídce, takže Ondra váží 8,5 kg a měří 75 cm, tak to celkem jde, akorát jsem myslela, že bude vážit víc, když pořád jí :-)
Jinak řeším pořád problémy s usínáním Karolínky, poslední dobou je to zas horší, večer tu brečí a chce jít spát jedině s náma, když ji uspím a pak odejdu a ona se třeba za hodinu vzbudí a zjistí, že tam nejsem, tak začne brečet (ba co víc - řvát), takže vzbudí Ondru, no, je to už „na palici“ a to se mám učit, já nevím, jestli cítí, že potřebujem večer klid (já na učení a m. potřebuje taky pracovat), tak o to víc vyžaduje pozornost, já už fakt nevím. S usínáním přes den je to to stejné a navíc se po odpol. spánku budí s pláčem a protivka, jenže bez spaní přes den to taky nejde … tož tak jsem si postěžovala a jdu najít dětičky jsou v pokojíčku, ale nějak podezřele v klidu si tam hrají (velmi vzácné).

Tak a už nevím, co jsem ještě chtěla, jo Sylvi -pěkný deníček, jo taky mám pocit, že Karol se do školky těší mnohem víc než já, ale nějak to zatím neřeším, stejně si myslím,že tam vydrží chodti tak 14 dní a pak se sekne a zůstane ještě rok doma (no uvidíme, třeba ji podceňuju).

No, já si snad ještě vzpomenu, co jsem ještě chtěla, ale zatím se mějte krásně a užívejte léta, když už se zase vrátilo!

Jitka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »