Štěstíčka díl 134 - Cesta za zdravím

Rodičovství

Zdravíme všechny Štěstíčkandy, Štěstíčka i ostaní emimiňačky! Chci Vám popsat jak jsme se připravovali na operaci nosní mandle.

Začalo to už dávno v minulém roce, ale až letos koncem března jsme se s naší Dr. domluvily, že nechám Fandu vyšetřit na ORL ohledně jeho častých zánětů průdušek, rýmy a nočního chrápání. Dostali jsme tedy doporučení a hurá se rychle objednat. Objednali nás vskutku rychle, hned na začátku dubna jsme tam přiklusali. Dostali jsme se k moc hodnýmu panu doktorovi, ten Fandu prohlídl od hlavy k patě, tedy uši, krk a nos. Všude to bylo super až na ten nosánek, velikost mandle č.3. Větší velikost už není. A tak jsem nás chtěla hned objednat. Bohužel ta osoba v jisté příjmové ordinaci, nevím zda to byla sestřička či doktorka, protože na recepci se objednávájí jen ko a vyšetření, tam nebyla a já jsem tam čekala 15 minut. Po té době se mě zželelo sestřičce od toho hodného doktora a chtěla mi objednat, ale ouha, nebyl tam sešit na objednání, tak že se máme objednat telefonicky. Slušně jsem poděkovala a odešli jsme směr domov.

Hned doma jsem nažhavila drát a volám na ORl. A hurá, ta paní mi to vzala, ale hned mi zpařila, proč že jsem se neobjednala hned po vyšetření. A tak jsem jí s chladným projevem sdělila, že jsem tam na ní čekala 15 minuta a ona nikde. To jsem si teda dovolila, druhá sprcha, že to není možný. Bohužel jsem jí opět vysvětlila, že to tak není, ale co nakonec nás objednala na 28.4.2006.

Máme 25.4.2006 a jdeme na odběr krve, mému malému chlapečkovi brali 3 nebo 4 zkumavky, au au a ještě neseme moč na sediment. Tak a máme to vše za sebou, teď už jen ve čtvrtek pro výsledky a v pátek nástup. Ale to by jsme nemohli být mi a tak 26.4. od rána Fanda chrchlí a teče mu z nosu a večer ještě horečka 38 C. I přesto vše si jdeme pro výsledy a vše vyprávíme paní doktorce. Výsledky jsou na hraně, ale podstoupit by to mohl nebýt té horečky a tak vše ruším a za týden máme přijít na kontrolu.

A je tu další čtvrtek, Fandu už je celkem ok, jen nějaký občasný kašlík a tak se máme znovu objednat na ORl a podle data si opět vyzvednou papíry na krev a moč a znovu ten kolotoč absolvovat.

Další termín stanoven na 30.5.2006. Nebudu Vás napínat, tentokrát to klaplo. Výsledky se od minule hoooodně zlepšily. V noci před tou operací už nespím od půl třetí. Hrůza bojím se. Je 6.00 budím Fandu, pláče že chce spinkat, ale přeci jen se podaří ho obléknout a vyrážíme. Jsme tam v 6,20, přijít jsme měli v 6,30. Nakonec čekáme až do 7,00 než otevřou ambulanci a tam s námi sepíšou nějaké papíry, pak nás poslali na vyšetřovnu,kde Fandu ještě zkoukli a musela jsem tam podepsat, že souhlasím s operací a že vím na jakou operaci Fanda jde.

Přicházíme na pokoj s hračkama a Fandovi se tam moc líbí. Převlíkám ho do pyžámka. Za chvíli dorazila další maminka s dvojčátka, jdou taky na vyndání nosní mandle. Děti si nakonec moc hezky hrají. V 8,00 jim přišla sestřička dát nějaký kapičky a museli jsme změřit teplotu. Fanda byl opět podchlazený se svými 36 C, to má po mě i manželovi. Před půl osmou jsi přišli pro Natálku, které k tomu ještě čistili ouška, pak byl na řadě její bráška Matýsek a Fandu jsem odnesla a předala v 9,05. Je 9,25 a už mi ho vezou zpátky. Spinká, dávají ho na pooperační sál, měří mu okysličení a tlak. Po pěti minutách se probírá a začíná plakat. Začíná hodina hrůzy, kdy neustále poplakává, chce napít (až do 13,00 hod. nic nesmí pít ani jíst), říká „Chci domů, bojim.“ Pomalu se to lepší, Natálka jako ženská vůbec neplakala, Matýsek nakonec usnul a Fandovi se to povedlo v 11,00 hodin. Za hodinu se probudil. Mezitím tam přišel anesteziolog, byl to znamý té druhé maminky, a řekl jí, že ve 12 hod už se děti můžou napít a trochu najíst. Konečně dobrá zpráva. Fanda vypil skoro půl litru najednou. Ještě jednou na vyšetřovnu, kde pan primář zkontroloval svoji práci a jdeme domů.

Děti ještě dostali „sladkou“ odměnu od sestřičky v podobě nanuku s názvem kyselý ksicht. Fuj, ale Fanda byl nad míru spokojený. Teď ve čtvrtek jdem ještě na kontrolu a pak už snad bude jen a jen zdravej.

Nakonec jsem to nějak natáhla. Moc se omlouvám a přeji všem hlavně zdravíčko.

Sonja + Fanoušek 2r.10m.


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
IvaPe
Kecalka 157 příspěvků 06.06.06 21:20

jejda Sonjo,
tolik peripetií se zdravím chlapečka :o( Ale věříme a držíme palce, že už mu teď bude jen lépe a lépe a že už ho nečekají žádné další nemoci nebo nedejbože operačky apod.

Jinak všem přeji hezčí počasí - dneska nás natolik nadchlo sluníčko, které vysvitlo, že nám ani nevadily ne zcela vysoké teploty. Naoblíkali jsme se a vyrazili s Toničkou prvně do zoo. Ještě je na to malá, ale v rámci možností se jí tam líbilo. Největší zážitek měla z páva, který křičel, a z toho, že slon zametal chobotem :o)
Zítra nám taínek odjíždí na pár akcí a bude pryč až do neděle :o( Tak budeme obě smutné a ustýskané. Ale on taky, už dneska to řešil, jak to bez Toninky tak dlouho vydrží.

Mějte se hezky a vzývejte sluníčko, ať zvýší intenzitu paprskování :o)

IvaPe+Toninka­.18.měsíců

 
IvaPe
Kecalka 157 příspěvků 06.06.06 21:33

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že rozbitý květináš jsme vyhodili a kleč za:,–(ili do jiného - měli jsme jeden plonkovní. Okap za květináčem dal největší práci; pomačkaný zůstal, to celkem nevadí, ale nepřišli jsme na to, jak byl připevněný, takže teď je podepřený zbytky dřeva z toho květináče…:o) A okap na domě je jen na dvou místech odřený, nějak posunout nebo dokonce vyrazit se mi ho naštěstí nepovedlo (ale je to tím, že je kvalitně ukotvený) :o)
Na autě jsou na jednom malém místě lehoulince prohnuté jedny zadní dveře. To zrcátko jsem omotala izolepou a drží to moc hezky :o))) Navíc to je na straně spolujezdce a to nepoužívám. Nějak to asi neumím. Vystačím si se dvěma ostatními.
Dnes jsem zajela opět příliš doprava, ale nějak to raději neřeším. Lepší zrušit trávu, než bourat květináče :o)
 IvaPe

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 06.06.06 22:49

Ahoj maminy,

hrozně moc vás všechny zdravím a ikdyž opravdu velmi z těžka momentálně hledám čas a má účast zde je momentálně minimální, tak snad si na mě ještě pamatujete :o))))))

Ve zkratce o mě. Tak já byla před 2 týdny na rentgenu páteře. Když mi totiž nic nenašli v krvi a pořád mi bylo mizerně, šla jsem zpět k mé Dr a prosila o další vyšetření.
Rentgen páteře mi dělali proto, že tam mě to nejvíce bolí. Je to hlavně oblast krční páteře, střílí mi to do hlavy, z toho mám potom ty motavice a zvonění v uších, nebo také zamlžené vidění.
No bolí to fakt někdy tak moc, že se nemůžu soustředit na nic jiného než na bolest. To potom nic nezvládám a starat se přitom ještě o děti je utrpení…
Naštěstí to ale takto moc nebolí pořád, mám i lepší dny, kdy mám „jen“ bolest hlavy.
Mno a na tom rentgenu něco našli. Dr sama nevěděla co přesně tak mě posílá k revmatologovi na další vyšetření.
Prý to vypadalo jako nějaký srůst kostí? Nebyla si ani jistá, zda tohle je příčina bolesti, ale my jsme se ještě před rentgenem domluvily, že ikdyž tam nic nenajdou, že mě k revmatologovi pošle, takže bych tam šla asi tak i tak.

No čekací doba je 6 týdnů, teda vlastně už pět, objednávala jsem se minulý týden… Ach to čekání :o(

Tak uvidíme ! Snad to nic není, snad se to vše spraví a já se budu zase cítit fit a budu moc být spokojenou maminou. To zdraví je prostě to nejcenější co máme a moc mě mrzí, že se mi ho poslední dobou moc nedostává :o(

No a co zbytek mé rodinky??

Sebastianek měl včera 4 měsíce !!! Pořád se netočíme, teda sem tam sebou švihne,ale dál jak na levý či pravý bok to nezvládne :o)
Chytli jsme někde slintavku a slintáme a slintáme a slintáme.
Začal se úžasně smát na hlas, nejvíce na něj působí taťka, ten ho dokáže rozchechtat zaručeně děj se co děj.

Krásně drží hračky, vše samozřejmě jde směr pusinka, takže má to má kolem pusinky celé červené a suché, to jsem potom za tyrana, když mu to mažu, řve jako by ho na nože brali :o)

V noci spinká pořád krásně, teď se mu to trošku posunulo a místo 21.00 hod chodí už v 20.00 hod a spinká tak do těch 6 až 7 hod.
Přes den teď pár dnů ale ne a ne zabrat. Naprostá změna od toho co to bývalo, kdy spinkal skoro pořád a všude. Teď když spinká hodinu za den, tak si pískám a bohužel v tyto dny je i hrozně moc uplakaný, nešťastný, nevrlý… kdo ví co ho trápí. Momentálně trochu pokašlává, tak možná proto… ale je to komplikovanější, když se ze spokojeného mimíska stane malý tyran :o) Mamka najednou nestíhá víc než nestíhala a to jsem si myslela, že víc nestíhat už snad ani není možné ........... a je :o)

Ale jinak - je to bambulka moje nejmilejší samozřejmě ! Mou lásku mi oplácí tím, že když ho přebaluju a dám mu volnost, ať si může provětrat zadeček, tak nezklame a počůrá mě a aby mi to nebylo líto, tak většinou i sebe… dnes si zase počůral hlavu :o)) Trdlo jedno.

Daisy ta má zítra opět kontrolu očiček, tak uvidíme co nám řeknou tentokrát… pokud se jim opět nebude něco zdát, tak se dalšímu vyšetření očiček asi nevyhneme a brýlečkám pak asi také ne… no uvidíme zítra, dnes si z toho nechci dělat těžkou hlavu.

Polinka ta je šikovná, ve škole jí to jde, krásně čte a píše a počítá…ikdyž teda se školou jsou pořád problémy, jen vám o tom už nepíšu. Teď nám řekli, že místo tří dnů se jí od dalšího roku sníží logopedie na dva dny, protože logopedistka jde na mateřskou a nenašli za ni dostatečnou náhradu??!! A přitom jediný důvod proč tam ta Polly ještě je právě logopedie… Tak teď koukáme po jiných školách a je pravděpodobné, že od září bude chodit jinam… já doufám… chtěla jsem jí z tama vzít už hned co se vyskytly první problémy… jen kdyby to vše bylo tak jednoduché…a já měla podporu v manželovi…

Polinka mi teď píše různá přáníčka a nejkrásnější bylo, když mi dala jedno, kde bylo napsáno : I LUF YOU MUMMY :o))))) A u toho bylo nakresleno několik srdíček a pusinek… vše si ti schovávám na památku.

Teď tady máme krááásně. O víkendu bylo 24°C a teplíčko nad 20 °C pokračuje… tak máme na zahradě bazének a užívíme si konečně zahrady.
Ke konci června jedeme na pár dní na takovou mini dovolenou tady k moři, do jednoho resortu, kde je spousta různých aktivit pro děti, budeme na dvě noci v hotelu… tak snad nám to počasí vydrží a bude tam krásně… Když ne, tak by tam mělo být co dělat i když bude pršet, ale stejně, je to poprvé takto se Sebíkem mimo domov, tak snad to zvládnem..

Tak to by bolo něco od nás. Tohle pošlu a ještě něco písnu.
Ed xxxx

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 06.06.06 23:22

Sonjo - vy máte fakt trápení a když zdravíčko chybí dětem, musí to být děsně vyčerpávající psychicky. Bojíme se o ty naše štěstíčka všechny, ale ono je něco jiného když sem tam chytnou rýmu a něco jiného, když musíte běhat po různých vyšetřeních, testech, brát moře různých pilulek… Moc s váma soucítím a je mi Fandíka líto.

IvaPe - neboli pirátka silnic - či snad pirátka zahrad?? :o) Ale klííd, nejsi sama, já když bourám, tak také jen když parkuju, to jsem nebezpečná :o) A hlavně že zrcátko drží :o)
Ptala jsi se co rotoped - tak ten jsem již střelila další nešťastnici, co věří, že vydrží doma jezdit a hubnout…já totiž fakt po večerech nezvládala nic jiného, než to nejnutnější a přes den zase nebyl čas. Tak teď jezdím když to čas dovolí s Daisy venku na normálním kole a je to mnohem větší zábava… obzlvášť když na mě ze zadu huláká - přidej mamko přidej a nebo - já nic přes ten tvůj zadek mamko nevidím :o))) To se potom jezdí jedna radost :o)

Vozík na kolo jsme už další nekoupili, manžel mi to rozmluvil, a je fakt, že bych ho asi tolik teď nevyužila, když je Sebík malinký… Ale těch pár dnů co jsme ho měli a co v něm holky jezdily, tak byly unešené …
Teď jsme ještě pořídili malé kolo Daisy a ta jezdí jako profík - samozřejmě se stabilizátory. Teda ne že by sem tam nespadla, ale odřená okolena u nás už nejsou žádná tragédie…

Jindřiško- já vždy jen koukám, jak to vše zvládáš. Asi fakt dělám něco špatně, protože já potom, co se narodil Sebík pořád hledám půdu pod nohama a nejsem sama. Můj choť mi teď to čtvrté štístko rozmlouvá - prý že by na stará kolena chtěl skončit v domově důchodců a ne blázinci :oD
Fakt nevím co dřív a to mi Guz pomáhá jak může.¨
Takže jestli máš nějakou radu jak se to dělá, že porodíš a nejen že hned máš život tak jak byl,ale ještě jsi i nad věcí, tak se prosím se mnou nešťastnicí poděl :o)

A zbytek co jsem chtěla napsat se mi vykouřilo z hlavy … hm
Snažilkám přeju brzy //, těhulkám přeju, ať to těhotenství krásně odsejpá a nejsou problémy, mimísci ať kopkají (gratuluji JanaRed k prvním kopanečkům) a maminkám přeju, ať zlatíčka nezlobí a ať jsou hlavně zdravé !! (moc myslím na Marťanku jak asi dovča dopala)

Tak páááá
Ed a štěstíčka xxxx

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 07.06.06 08:52

Ahoj holky,

Soni,je fajn,že jste to tak dobře zvládli a už se těším,až se dostaví první výsledky v podobě naprosto zdravého klučiny:).

Ivčo,když to odnáší jen květináče,tak je to ok:).Já jsem tuhle při parkování ťukla do auta za mnou.(teď by sem patřil červenající se smajlík).Ale fakt je malilinko…:)
Ať vám co nejrychleji utečou dny bez taťky,holky.

Ed,teda to mě mrzí,že ti ještě pořád není dobře.Ale snad se dr.už brzo dopídí příčiny a konečně ti pomůže.Budu na tebe myslet,ať jsi konečně co nevidět ta nejzdravější mamina a můžeš si užívat dětiček:)
S tou školou je to smůla,a je teda drsný,že takhle „oberou“ Pollinku o hodinu.Tak ať brzo najdete nějakou lepší.
Ať Daisy dopadne ta kontrola očiček co nejlíp,dej vědět.
Sebík je rozkošné zlatíčko,poňuchněj ho i za mě,ju:)?
A díky za přání brzkých // v minulém deníčku,Ed.

Papa,holčinky,mějte se co nejlíp!

Monika,stále věřící,že bude léto

PS:Ed,u vás je teplo?Až přijde manža z práce,tak sbalim jeho,sebe a Týnku a stěhujem se do Anglie:))

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 07.06.06 09:02

Ahoj maminky,

Soni,moc dekujem za denicek! Je to hruza,jak kazda nemoc zamava s celou rodinou.Uz aby jste byli jen a jen zdravi! a je to lepsi s Fandikem? pozorujes zmenu? uz nechrape v noci atd…
My byli ted o vikendu v te solne jeskyni a moc me to nadchlo.Ja tam malem usnula,takovy relax to byl! Manzovi se to take moc libilo a Simonek si celou dobu bagroval v soli a vubec jsme o nem nevedeli :o) Jedem tam dnes znova! Take jeste chodite?

Ediku,teeeeda 3deti = zadny cas pro sebe. To je asi nejetsi problemek.Ze maminka pak z toho kolotoce vubec nema sanci ani na chvilku vyskocit. a to je taaaak potreba.Trosku si odpocinout,na­dechnout se :o) Ale jsi sikulka a krasne deticky zvladas!!

Ivco,tve parkovani je usmevne :) doufam,ze se stale jeste usmiva i manza :D Slepene zrcatko izolepou…hehe…me by manza to dal pekne sezrat! a to se jinak vubec od nej nedam :) ale jak jde o auti… Jenze my mame nove a samo drahe :/ radeji bych nejakeho favorita!

Ja jsem stale v poho. K Dr jdu az v patek,takze do te doby jsem v klidu a nak ani nepocitam,ze to muze byt kazdym dnem :) Ale tasku mam nachystanou a postylku uz jsme take postavili.Jen ji musim umyt a povleci…ale to do konce tydne urco zvladnu. Jen to pocasi me desne zmaha! Ja tak moc chci slunicko…jsem uplne bez energie a vycucla. Tak jsem takova pomala a rada posedavam…ale zase chodim se Simonkem stale ven dopo i odpo,tak pak vecer rada lehnu a spim celou noc! To jsem na konci tehu se Simonkem nemela,porad jsem se budila a rano vstavala pred 6hod…to ted nehrozi :o)

tak zatim paaaa
Arka 37+3tt

PS. DNES JE TO PRESNE ROK,CO JSEM U APOLINARE PODSTOUPILA DRUHY POROD......
mam z toho trosku depku a takovy stisneny pocit na hrudi :/ Je to uz rok a pritom si clovek pamatuje kazdy detail toho nestastneho obdobi.....

 
Missorka  07.06.06 09:14

Arko,

usměj se, holčičko…

Asi to tam všechno zůstane, ta bolest a tak, jen ji překrejou šťastnější okamžiky a asi to tak má být…

Za pár týdnů si zase vzpomeneš, jak krásně voní miminka… :-) Moc ti to přeju (já už si to zase nepamatuju… ;-))

Peta odvedle

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 07.06.06 10:09

Arko,
je mi to líto…
Mysli na to,že za chvíli tě to čeká znovu,ale tentokrát to bude mít ten nejšťastnější konec!
 Monika

 
HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 07.06.06 12:28

Arko,holčičko,Peta to napsala moc hezky,chápu,že se trápíš,ale zakrátko budeš mít v náručí nádherný,voňavý uzlíček štěstí.
Tak se na něj pěkně těš a užívej si poslední chvilky s bříškem:o ). Šimonkovi posíláme velkou pusu.
Hanka a holky odvedle

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 07.06.06 12:46

Arko,

Péťa ti to napsala přesně…je jasné, že na druhé miminko nikdy nezapomeneš a že je ti dneska moc smutno…bylo by spíš divné, kdyby nebylo…ale v bříšku nosíš úžasné mrňavé a zdravoučké překvapeníčko a to ti dá určitě aspoň maličko pozapomenout…a ta vůně čerstvého miminka, jak psala Péťa..úplně mi to vehnalo slzy do očí, když jsem si představila, jak také za chvíli budu oňuchňávat maličký krček, tam zezadu…pod vlásky…to voní slámou a sluníčkem…hihi, aspoň u nás na vsi je „miminčí“ vůně taková:)))

Diny (39+1) a další dva raubíři:)

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 07.06.06 16:36

Ahojky, dala jsem do galerie Nurinku. Večer se ještě stavím, teď prchám vařit, šelmy jsou poslední dobou velmi, velmi hladové. Mějte se krásně,

Jindra

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 07.06.06 20:13

Holcinky,vy jste vsechny zlate!!!!!
Moc dekuji za pohlazeni na dusicce. Hned je mi lepe! Vazne to strasne zabira,kdyz mam tady takovou oporu a podporu.....
MOC DEKUJI

Ja jsem hlavne stastna,ze mam ted miminko v brisku :o) Jinak bych asi ted nepekne depkarila a smutnila. Ale takhle vim,ze za par dni uz budu drzet sve miminko v naruci a bude zdravoucke a samo nejkrasnejsi!

Arka 37+3tt

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 07.06.06 20:27

Arko:))

Nejkrásnější bude samo to moje, hihi:))))))))))

Diny (39+1)

PS: Před chvílí takový divný pocit, že jsem se počůrala…tak jsem se tak zaradovala, že třeba plodovka…a nic, ani to ani to…to jsou zmatky:))))))

 
JanaRed
Kecalka 202 příspěvků 07.06.06 22:07

Ahoj holky,

píšu jen v rychliku - dneska jsem byla na kontrolním UTZ ve 20tt, všechno, jak má být, mimčo vypadá, že prospívá. Pohlaví nevim, nenechali jsme se to říct, ale doktorka i řikala, že by nám to stejně nemohla říct, protože se mimčo furt vrtělo a bylo špatně natočený a to nejdůležitější zakrývala placenta:). Ale už je pěkný, míry nevim, ale měřila mu chodidla a ty má 28mm dlouhý:).
Taky jsme řešily tu mojí zpropadenou ledvinu, tak se musim objednat na sono ledvin na urologii.
A příští týden mě ještě čeká sono v kardiocentru v Motole, budou kontrolovat srdíčko mimča, jestli nemá vrozenou srdeční vadu po manželovi.
Prostě samý běhání po doktorech.....

Sonjo, tak už to máte za sebou, to je dobře, snad teď bude všechno v pořádku a Fanda bude zdravej jak řípa:).

Arko, zrovna včera jsem na tebe myslela, že za chvíli budeš rodit a že to je nedávno, co se přihodila ta smutná věc s tvým 2.miminkem. Hrozně to letí, ale uvidíš, čas to všechno zahojí. Jsem moc ráda, že teď se všechno daří a čekáš zdravý krásný miminko.

Ed, teda ty máš trápení, vůbec bych se nedivila, kdyby to bylo od srostlých obratlů. Jeden známý měl to samý, a ten od bolesti nemohl skoro chodit, bolest mu vystřelovala přes zadek do stehna a skoro se nemohl hýbat. Doufám, že bude co nejdřív všechno OK, máš pravdu, zdraví je to nejdůležitější. Hlavně když se ještě staráš o 3 dětičky, který tu mámu potřebujou.

Musim končit, vzbudil se mi Daník, zbytek dopíšu zítra.

Jana

 
JanaRed
Kecalka 202 příspěvků 08.06.06 10:15

Ahojky,

tak ten včerejší komentář už snad dopíšu:).

Ivčo, tvoje příhoda s parkováním je dobrá:), ale myslim, že já tě předčím. To co se stalo mně, to se snad ještě nikomu nestalo. Bylo to minulý rok v únoru, asi půl roku potom, co jsem zase začala řídit. Naše auto bylo rozbitý, tak jsem jezdila s autem tchýně, která mi ho půjčila. To jsem se jednou vracela z plavání pro děti, Danda usnul v autě, dojela jsem k nám před barák, zaparkovala těsně před zavřenou garáží, nechala zapnutej motor, aby tam měl Daník teplo, šla vyndat věci a pustit psa, aby se vyvenčil. Pak jsem si řikala, že už je v autě dost teplo, tak že to vypnu. Jenže jsem zapomněla, že jsem si zařadila předtim kvalt, ani nevim proč, a pustila spojku. No a co to auto neudělalo…poskočilo mi rovnou do zavřený garáže, já na to koukala jak v Jiříkově vidění, jako kdyby se mi zdála nějaká noční můra. První co mě napadlo bylo, že tchýnino auto bude totálně zrušený. Tak jsem zařadila zpátečku, vycouvala ze zničených garážových dveří a šla se podívat, co se stalo. Naštěstí to trochu odnesla jen kapota, která tam má větší škrábance, jinak nic. A Daník u toho dál spokojeně spinkal v autosedačce:). Pak jsem se šla podívat do garáže…a to jsem se zhrozila. Hliníkový lišty, ve kterých byly zasazený garážový vrata, byly v půlce úplně ohnutý a vyrvaný ze zdi. Na zemi spadlá tchánova motorka, která byla zaparkovaná hned za garážovejma vratama. Úplně mě polilo horko, a šla jsem volat manželovi, co se stalo. Samozřejmě jsem se mu nejdřív rozbrečela do telefonu a on dostal hysterák, ať přestanu řvát a konečně se vymáčknu, co se vlastně děje. Nejdřív se lekl, že jsem měla bouračku a něco je se mnou nebo s Dandou.
A perlička nakonec.....stalo se to v den tchýniných narozenin:))). Takže si umíte představit, co to pro mě bylo, dát takovejhle super dárek tchýni k narozkám. A to ještě podotýkám, že tchýně si na svoje auto dává hroznýho bacha a furt ho opečovává…
Tak to byla moje bourací příhoda:).

Holky, končim, za chvíli mi přijde návštěva, tak musim připravit ještě nějaký pohoštění.

Pa

Jana

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 08.06.06 12:30

cau holky,

nemám čas, deníček přečtu až večer, jen se hlásím, že jsem zpátky, zdraví a živí :-).

Letěli jsme nakonec bez kubíka, měl se tady s babičkou bájo a my v turecku uplne bááááááájo. už se těším za rok zase. a s oběma klukama!!!!!

Pa

martina

 
Sonja
Kecalka 204 příspěvků 08.06.06 14:41

Ahoj holčiny,

tak dnes jsme byli na ko a vše je ok. Zítra jdem ještě na nefrologii, tam už taky možná naposledy, pokud bude moč a sono ledvin ok. Tak snad už bude potom hotovo.
Fanda od té doby v noci vůbec nekašle. Ťuky ťuk.

Arko - vzpomínky vždy zůstanou, ale tím, že už za pár dní budete mít dvě nejzdravější děti na světě se smutnění o moc moc zmenší. Tak to je super, že se Vám v jeskyni líbí. Chci se Tě zeptat, co dělali Šimonkovi s tím pindikem, obřízku nebo jen mu ho objeli takový háčkem. Fandovi totiž taky nejde vůbec přetáhnout, má moc úzkou tu dirku v předkožce. Takže to nás taky ještě čeká a pak snad už se nás to zdraví nepustí.

Ed - nepřeji Ti nic jiného než zdraví a už žádný bolehlav. Taky dnes jeden mám. Já myslím, že Sebík vše dožene, zatím nemá potřebu. Hlášky co má Daisy jsou naprosto super a Polly je naprosto šikovná holčičky a přeju najít lepší školičku pro ní.

Martí - tak to je super, že jste všichni mooooc spokojení. Kde jste tam přesně byli? Možná taky vyrazíme. A jak jste zvládli s Matějem let, letěli jste přes den? To je otázek co?

končím, moc mi bolí hlava

pa Sonja

 
martanka
Kecalka 375 příspěvků 08.06.06 21:59

opet jen v rychlosti - leteli jsme ve 4 rano. Zpatky jsme mei 2 hodiny zozdeni a cekali jsme v letadle :-( . Matej vse zvlad na 1. Byli jsme s fischerem, hotel Tansel ****. Můžu napsat další deníček o naší ceste.

pa

martina

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 08.06.06 22:08

ahojky,

Marti,to tak rychle uteklo a uz jste zpet! To je super,ze jste si to vsichni uzili!!! Ja bych jela nekam hned :o))))))

Denicek pisni,to by bylo fajn.

Soni,parada,ze jste bez kasle!!! To jsou hned ty noci lepsi ne? Tak ted uz bude Fandik porad zdravy a muzete se pustit do snazenicka o sourozenecka?? :D

Jani,nechte toho s trumfovanim v bourani :)))) sem se zasmala,jak se asi tchyne tvarila :)

Ja mela dnes pernou noc!! Jsem sla spat az o pul dvanacte a v 1hod me probudily bolesti briska,zad,men­struacni bolesti…no poslicci jak z ucebnice. Byli dost silne a nepravidelne. Ale trvaly az do 4.50hod!! Zaspat se nedaly ani nahodou,tak jsem tu prochodila noc po byte a cekala,jestli se zpravidelni a ustali. Nakonec jsem je zaspala,ale rano jsem byla hotova. Par takovych noci a budu se na porod tesit jako na vysvobozeni :D :D

Docela me to vystrasilo,tak jsem hned rano dobalila tasku do porodnice a povlikla postylku pro mimi :)

Zitra jdu k memu Dr na monitor,tak jsem zvedava,zda se tam nake kontrakce objevi.

pa

Arka 37+4tt

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 08.06.06 22:10

Jeste jsem zapomnela: Soni,Simonkovi delali pindulu jen to obkrouzeni predkozky.Mel ji srostlou a nesla mu vubec pretahnout. Ted je to parada! Krasne si to sam pretahuje uplne cele a myje si ho sam… :)
je to uleva

Arka

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 09.06.06 00:34

Ahojte holky,

už letím do postele, ale mám pro vás dvě novinky.

První - tak Daisy bude potřebovat brýle. Bohužel to pravé očko vidí hůř, levé se zdá být v pořádku.
Ach jo. Ale brýlky vem čert, větší strach mám, že dojde opět na okluzor a zase budeme muset lepit…
Ještě že je kočička zvyklá, že brýle nosí Apolenka, teď je děsně nadšená, že i ona bude mít své vlastní brýlečky a pořád se mě ptá, kdy už konečně půjdeme nějaké vybrat.

Druhá novinka - byla jsem dnes nechat převážit pricnátko a má 7,5 kg. Chutná mu, chutná :o)

Víc nestíhám, ikdyž jsem chtěla, ale snad to zvládnu zítra.

pááá
Ed x

Ps. Vítám doma Marťu z dovči

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 09.06.06 00:36

Jéé Arko, že by???
U mě to taky začlo v noci „poslíčkama“. To bylo z pátku na sobotu a v sobotu mi odešla zátka… v neděli byl Bastík na světě .o)

Ed x

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 09.06.06 13:35

Ahoj holky,
musím si postěžovat,jaký jsme včera měli dramatický večer:Přišly jsme ze hřiště,daly jsme si večeři a že se půjdem koupat.Kristýnka šla ještě na nočník a po dlouhé době se opět nemohla vykakat.Ona s tím má potíže tak nějak odjakživa,jen se nám střídají „lepší“ a „horší“ období.Včera seděla na tom nočníku a tlačila jako o život,plaka­la,objímaly jsme se a já jsem skoro brečela s ní.Nakonec se jí to teda podařilo,ale pořád nechtěla slézt z toho nočníku.Nakonec že teda půjdem do vany,tak se zvedla a já jsem zjistila,že si vytlačila kousek konečníku.Na chviličku jsem začala panikařit a absolutně jsem nevědděla,co mám dělat.Pak jsem se teda rychle uklidila,zavolala jsem manželovi,ať hned přijede,že musíme na pohotovost.Nejtěžší bylo přesvědčit Kristýnku,že se musí obléknout,protože se nechtěla hnout z nočníku a pořád opakovala:„ma­minko,já musím ještě kakat,opravdu“,pro­tože cítila,že na tom zadečku něco má.Mezitím přijel taťka a jak byl zmatený,co se to děje,tak si s sebou na pohotovost vzal lžíci na boty:).
Okolo deváté jsme dorazili na Bulovku,tam jí to dr. za ukrutného řevu zandala zpátky a jeli jsme domů.Týnka usnula v autě a spala až do rána.Na dnešek jsme byli objednaní do proktologické poradny,tam jsme dostali Duphalac,měsíc ho musí brát a snad se to nebude opakovat,protože jinak by se to muselo operativně upravit:(.Dneska to v té poradně zvládla na jedničku,byla moooc statečná.Cestou domů mi usnula v Zappovi a spí ještě teď,bude chudinka pěkně rozlámaná.

Marti,to je bezva,že jste si to vy i Kubík tak užili:).Těším se na dovolenkový deníček

Arko,jéééé,už se to blííížííí:))

Sonjo,tak to je super,že se Fandovi zlepšilo spaní.Tak ještě pindíka a pak už si budete užívat zdravého klučinu:)

Ed,Sebík vám teda roste před očima:).Pro Daisy vyberte nějaké super brýle a ať se obejde bez okluzoru!Je fajn,že se na ně tak těší:)

Jani,to teda tchýně dostala parádní dárek k narozkám:)

Kristýnka se právě vzbudila,ta končím,papa,Monika

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 09.06.06 19:24

Teda Moni, to je neprijemne!! Moji kamaradky holcicka mela stejny problem.Vytlacila si nekolikrat konecnik. Rodice ji ho zatlacovali sami zpet a nakou masticku na to dostali.Ted uz se to dlouho neopakovalo.

Ja byla dnes na KO.Vse je v poradku.Monitor ukazkovy,srdicko bilo krasne a deloha na pohyby mimiska reagovala velmi citlive. Sama jsem ted uz hodne napnuta,kdy to vypukne :o)

Vikend mame hodne nabity,tak jsem zvedava jak vse zvladnu. Kazdy den se hodne nabeham a neustale neco zarizuji.Se divim,ze jeste jsem schopna takove aktivity. Ale je fakt,ze vecer uz jen funim a stenam :DDDD

Arka 37+5tt

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 09.06.06 19:28

Edi,je mi moc lito,ze Daisynka musi mit brylecky. fnu fnuk,takovy drobecek maly.....Ale kdyz to pomuze,tak je to potreba a brzy si vsichni zvyknete!!

Sebik je poradny chlapak! jen tak dal :) za chvilku zacen lozit a vse vybeha ..hehe :o)

Arka

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 09.06.06 20:08

ahojky holky,

moc vas vsechny zdravim,
Arko, drzim pesticky at TO brzy vypukne,
Ed, drz se kocko, a preju at ti je uz konecne lepe,
Moniko, chuderka Kristynka, snad uz to bude vsechno v poradku,
MartiV, obdivuju te, zes na dovolenou nakonec jela.........

Simunka tady pred casem napsala, ze bude srazik v Ostrave - a ono to je uz ZITRA!!!!! Takze chci upresnit cas - zitra kolem pul jedenacte srazik u plamenaku (hned po vstupu do zoo). Jestli muzete, napiste mi na mail, kdo prijdete, at na vas treba pockame.

Papa, Karolina

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 09.06.06 20:13

jo jeste mail: m.karolina@sez­nam.cz

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 10.06.06 01:08

Jéé,holky,škoda,že se ten srazík pořádá taaaak z ruky:(.Pěkně si to tam užijte!!!
Papa,Monika

 
piskle
Stálice 95 příspěvků 10.06.06 09:12

ARKO,

máš soukromou zprávičku!

Děkuju moc Pískle

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 10.06.06 19:24

ahojkyyyy,

holcinky,jak jste si uzily srazik??? Ja na Vas cely den myslela,jak si uzivate, povidatea povidate…skoooda,ze jsem nemohla prijet. Prosim,pak pisnete,jake to bylo,ju??!!

Piskle,zpravicku jsem si vyzvedla :-)

My dnes meli detsky den…Pohadkovy les.Bylo to od 8.30 do 12.30hod! a celou trasu se jde lesem,do kopce z kopce a jsou tam stanoviste s pohadkovymi bytostmi.Simonek ochotne plnil ukoly a dostaval za to odmeny:-) Nakonec se opekli burtiky a doslova jsme se doplazili domu:o)))) Doufam,ze z toho neporodim :D A to ma byt jeste zitra uplnek a zmena pocasi …ze bych donutila manzilka k sexiku a pomohla mimiskovi na svet? :o)

Ale zitra mame jeste velkou navstevu,tak na to se tesim a necham to asi na prirode.

pa

Arka 37+5tt

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 11.06.06 11:10

Ahooojte holky,

hlásím, neb se k tou nikdo nemá, první zprávy ze srazíku!!!

Bylo to fain. Byli jsme tam my, Karolínka s rodinou a IvaPe s Toničkou.
Fotek moc nemáme, nějak se moc nefotilo. Dám do galerky, nějakou fotečku kde je Toninka Matyášek a Barunka. Ale určitě má Karolínka nějakou lepší.

Přišlo mi celkem líto že už sem nějak nepíšu, že už tu spousta holek moc nepíše, že jsme se třeba někdy někde nesešly v hojnějším počtu, že jsem nikdy některé z vás neviděla........... Jsem prostě nějak naměklá!!!!

Že jsem třeba ani nic moc nevěděla o Ivě, já blázen jsem si myslela že Toničce je tak 13 měsíců. Asi to mám z nějaké fotečky, nebo z doby kdy sem Iva začala psát??? Prostě jsem si to myslela.

No letím, máme tu závody do vrchu tak se tam jdeme podívat.

Paaaaaaaaaaa Simunka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 11.06.06 11:13

Jo a Barunka je tááááák krásná holčička. Má úplně úžasné vlásky!!!
A Toninka je kouzelnáááá!!! Taková malinká!!! Člověk si už ani nepamatuje že ty naše děti byly takto maličké.
A Iva je moc sympatická.
Já jen vždy koukám, jak ty fotky klamou. Vždy všichni vypadají o mooooooooooooooc hezčí než na fotkách.

S

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 11.06.06 20:34

Teda Simunko,
to je bezva,že jste si to tak užily,teda,moc ráda bych vás taky viděla.Tak třeba nějaký příští srazík bude trošku blíž:)

My jsme tu měli na víkend synovce,tak jsme včera byli v Mikilandu,sice bych radši strávila odpolko někde venku,když bylo tak krásně,ale už dávno jsem mu to slíbila,že tam vyrazíme,až přijede,tak jsem to musela splnit.Ale děti se tam vyřádily a Kristýnce se snad pomalu začíná srovnávat spaní.
Dneska jsme Míšu jeli „vrátit“ a odpoledne jsme byli na houpačkách a zmrzlině.Bylo to bezvaa,konečně je hezky:).

Jinak se zadečkem má naše láska pořád potíže.Dneska jsme zase byli na pohotovosti na zandání nakonec to nebyl tak velký kus jako posledně,takže to samo zalezlo.V ten čtvrtek bysme to sami fakt nezvládli.Ale bohužel to zatím vypadá,že se to samo nespraví,když se to ještě bude opakovat,tak nás nemine operace:((.Achjo,teď ji vůbec nemůžu dostat na nočník,dneska zase taaaak plakala,beruška moje malá.Už se fakt děsim každého kakání stejně jako ona…
Takže teď budem čekat,jak to dopadne a pořád doufám,že dobře.

No,tak jsem si „pobrečela“ a letím žehlit,mám tu zase hromadu jako hrom.
Papa,Monika

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 11.06.06 21:01

Simunko,moc dekuji za par radku ze sraziku! Holciny,ja vam zavidiiiiiim :/ ja bych se vydala na srazik s vami hned!!! Musime udelat jeste nejaky…tentokrat v Praze?
Fotecky mate hezky! A kdepak jsou maminky????? Kristynka je cela maminka,ze Simunko? :o) proste kocka!
A vsem detickam to moc sluselo! Barunka je velikaaa a Tonicka ma super cepicku :-)

Monco,s tim konecnikem je to desny! Jezis,ja trpim u kadeni i jako dospela,natoz takovy drobecek! Co s tim? To jako operace v narkoze? ze se udela naky steh nebo co??? chuderka:(

Ja dneska opet cely den v desnem klusu.Sama sebe prekonavam :)))) dopo jsem uklizela…coz znamena, vysala,zametla,vy­trela,utrela prach,umyla koupelnu,pre:,–(ila kvetiny…hehehe … jsem desna,uz na me jde rodici atmosfera :)
Odpo prijela navsteva …pratele s 19mesicni holcickou.Zase jsme prochodili cele mesto.No ja padam na usta :o) a to je dnes ten uplnek :D

pa

Arka 37+6tt

prihodte ze sraziku fotecku maminek!!! a honem!

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 11.06.06 21:12

Joooo,fotečku mamineeeeek!!!!!!!
Srazík v Praze by byl super!

Arko,teda,řekla bych,že už je to na spadnutí:),dneska se s manžou potulte,i úplněk by mohl zapůsobit a kdo ví,třeba už to fakt vypukne:))

Ta operace se dělá v narkóze,s týdenní hospitalizací,na dvakrát a něco se tam nastřihne a udělá se obstřik nebo co,budu si to muset nechat ještě jednou vysvětlit:(.

M.

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 11.06.06 21:31

Ahojky vsem,

vcera jsem chtela moc moc napsat o sraziku, ale prepadl me takovy „bolehlav“ ze jsem sla spat, bylo to strasne, takhle moc me hlava dlouho nebolela.....

Takze srazik, byl skvely, jak psala Simunka, tak prisla i IvaPe, musim rict ze je opravdu moc mila a sympaticka maminka, Tonicka je taky zlaticko, moc hezky mluvi. Iva s nama prosla tak pulku zoo, Tonicka uz byla unavena, tak sla drive domu. Prohlidli jsme si zviratka, deti se vyradily na klouzacce..... Nesmim zapomenout zminit, ze Barunce se Tonicka moc libila, protoze hned doma pojmenovala svoji jednu panenku Tonicka, no a rano si nemohla vzpomenout na jmeno, a pak ji to doslo a rikala „je to Tonicka“ :) byla nadsena :). Simunka je stihlounka, hezky zhubla (ani jsem ji nepochvalila osobne, jsem ostuda!), je stale moc sikovna a mila. Matyasek strasne moc vyrostl, je z neho super chlapak, Barunka ho stale vzpomina a vsem ukazuje na fotkach :). Tobisek i Kristynka jsou moc mili a sikovni. Musim rict, ze Kristynka je cela Simunka, ale toho jste si uz jiste vsimly. Docela me mrzi, ze se nas neseslo vice (ale Ed, pristi rok uz dojedes, vid?), ale snad to priste napravime :).
Po Zoo jsme jeli jeste do Ikea, dali jsme si obidek, deti si vyhrali a my jsme si konecne v klidu popovidali. Manzele nasli ke konci i spolecne tema k hovoru, takze jsme byly spokojene, vid SImunko? No a my jsme potom odjeli domu - byli jsme utahani - a musim prasknout, ze Simunka s rodinou jeste spacirovali po Ikea temer do sedmi vecera - OBDIVUJU, kolik maji energie, jeli do Ostravy tri hodiny, a pak jeste takova prochazka. Jsem proste unavenec a obdivuji, ze maji tolik energie. SImunko, jak to delate, je na to recept :)?
Prave nahravam nejake fotky, ale vice jich dam na sve album na rodinu, jakmile tam budou budu informovat. Fotky nemame nic moc, ale neco se da vybrat.
Uz me nic nenapada, ale ozvu se. Papa Kajka a Barunka

 
IvaPe
Kecalka 157 příspěvků 11.06.06 22:14

Ahoj všichni,
já se přidávám - taky jsem včera odpadla a ani nestačila nic napsat.
Srazík byl fajn, akorát s Toničkou se to moc nedá naplánovat, ona v tu dobu, kdy jsme se sešli, má hodinu před obědem a po něm jde okamžitě spát. Takže docela se držela, holka moje mrňavá, ale ke konci už byla dost unavená a protivná. Odešly jsme dříve; celkem mě to mrzelo (ne samozřejmě kvůli zoo, kterou mám od domu 5 minut, ale kvůli holkám a jejich rodinám - ani jsme si nestihli víc popovídat), ale Tonka usnula v autě během půl minuty - vyjela jsem z parkoviště a na silnici už spala :o) Kajka konstatovala, že jí to připomíná minulý rok, že to měli podobné s Barunkou, tak myslím, že příště to bude lepší a více toho vydržíme :o)
Děti jsem znala z pár fotek. Barunka je moc hezká a má fantastické vlasy. Kristýnka, jak už bylo napsáno, je opravdu celá maminka. Tobiášek je šikula a Matyášek naprosto kouzelný - je to fakt frajer a roste z něho kvalitní lamač dívčích srdcí :o)
No a Simunku s Kajkou jsem viděla poprvé, ani si nepamatuji na žádnou fotografii, takže naprostá premiéra. Obě vypadají děsně mladě (na Karolínu volala paní, co kontroluje u vstupu lístky: „slečno“ :o) a Simunka je vážně krásně štíhlá. Nedávno nám tu psala, jak pokračuje se svým štíhlením a je rozhodně kočka.
Oba manželové - tatínkové jsou taky sympaťáci (na pohled, protože k nějakému rozhovoru jsme se nedostali), škoda, že náš tatínek byl pryč. Příště ho snad taky vezmeme s sebou. Teď už se nám vrátil, tak máme velikou radost a on taky :o))) Tonička dokonce v noci, když při náhodném probuzení zjistila, že tam je, nějak nechtěla spát a opakovala několikrát „sandi“ (= srandy - dělají je vždy s tátou :o). Nakonec naštěstí usla.
Budu se těšit na příští srazík, až bude Toninka o něco větší a taky až se nás sejde více.

Kajko - vaše nové jméno pro panenku mě rozesmálo. To je fajn, že máte doma taky TOničku :o) Naše panenky jsou všechny Hany. Babička Tonči jednou řekla, když jí koupila panenku, že je to Hana a Toňa od té doby říká všem panenkám Hana. Takže jejím jazykem „panena Hana“ :o)

Arko - to by bylo, aby miminko nevydrželo hezky do termínu, když vydrží takové zabíračky, jaké teď s tebou stále má :o) I když… Tonka se narodila o 3 týdny dříve při úplňku…:o) A zase kdyby se děťátko narodilo zítra, mělo by nerozeniny spolu s Tončiným svátkem. Co vy na to?
A na fotkách ti to moc sluší. Máš hezky decentní bříško, ani se nechce věřit, že už je termínové. Můj pan gynekolog by ti řekl jako mně: „Vy máte takové úsporné bříško.“

Dnes bylo konečně pěkné počasí, takže jsme byli prakticky celý den na zahradě. Odpoledne jsme jeli s manželem nakupovat (akorát neměli tříkolku pro Tóninu :o((( ) a Tonka byla s našima stále venku. Kdyby už tak teď chtělo být pořád… Taťka říkal aspoň do 27.listopadu (nenávidí zimu), ale já bych byla klidně i skromnější. Mně by stačilo tak do 25.listopadu - chacha - budu ovšem vděčná za kterýkoli hezký slunečný den, jejichž dostatek tímto přeji všem štěstíčkům i jejich maminkám.
Mějte se hezky.

IvaPe+Tonička­.18.měsíců

 
IvaPe
Kecalka 157 příspěvků 11.06.06 22:18

Jo a fotek mám taky poskrovnu, asi tak celkem deset, ovšem na jedné jsou jeleni a na ostatních děti :o) Maminka ani jedna ani jednou.
Takže nic.
 IvaPe

 
IvaPe
Kecalka 157 příspěvků 11.06.06 22:24

A ještě jedno jsem zapomněla napsat: nejen že Kristýnka se podobá Simunce, ale taky Barunka je děsně podobná Kajce :o)
Vím, že vnímání podob je zavádějící a individuální, ale mně přišly podobné dosti.
Akorát naše Toňule je celý tatínek:o)
 IvaPe

 
Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 11.06.06 22:26

Ivco, tak jsem si precetla komentar a jeste se smeju nad tou „slecnou“… to tedy moc uz neslysim, a kdyz jo tak se naparuju hrdosti :D :D a musim rict, ze jsem si toho ani v tom zmatku nestihla uvedomit, jak me oslovila. Ja myslim, ze TOnulka byla moc sikovna a zvladla to skvele. Pa Kajka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 11.06.06 22:35

Ivco,

ale i ostatní holky, pokud chcete srovnat jaké byly děti před rokem a jeké jsou nyní, koukala jsem do galerky na fotky z loňska a taky je odkaz: https://www.emimino.cz/modules.php?…

Ať to nemusíte hledat.

Jen tam nikde nevydím fotky u pelikánů??? Kde jsou?

Simunka

 
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 11.06.06 22:54

Ahojte holky, tak Karolínka dala do galerie jednu fotečku u pelikánů z loňska

Simunka

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 12.06.06 00:16

Ahoj holky,

to je paráda, že jste si ten mini srazík tak užily !!!
Toho příštího se fakt už musíme zůčastnit i my !!! To budou štěstíčka ještě větší a jsem zvědavá, komu kde přibude sourozenec :o)

Já nestihla už napsat a teď už také nestíhám, ale snad se mi to podaří co nejdříve.
Přidala jsem alespoň do galerky pár fotek z víkendu.

Opatrujte se a užívejte si sluníčka !
Ed a spol

Arko - buď statečná !!! Přeju, aby mimísek který se má každým dnem narodit, trošku pomohl překonat bolest, kterou navždy v tvém srdíčku zanechala ztráta druhého miminka.

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 12.06.06 09:07

Holky,
moooooc hezke fotecky!! dekuji za odkazy :-) Moc Vam to vsem slusi a jste kocky a deticky jsou uuuuzasne…akorat nam nak desne rostou,ze?!!
Prsiti srazik si nenecham ujit!
Ed,vy se chystate i letos do Cech?

Tonicce,prejeme se Simonkem vse nej nej k jejimu svatecku!

Arka 38+0tt

 
gabka77
Kecalka 203 příspěvků 12.06.06 11:07

Ivo, taky přejeme Toničce všechno nejlepší k svátku.Matýsek posílá pusinku:-).

Gabka a Matýsek

 
Sonja
Kecalka 204 příspěvků 12.06.06 19:00

Ahoj všem,

tak to jste si ten srazík teda užili. Tak holt příště někde v Praze, bohužel víkendy mám většinou plný, tak třeba to bude v týdnu.

MOni - doufám, že už je Týnka lepší a zlepšilo se to. To Ti věřím, že je to pro Tebe stejně stresující jako pro malou. Držím palečky.

Arko - toto letí toto letí, nechceš prásknout co to bude?

IvaPe - přejeme Tóně vše nejlepší k dnešnímu svátku.

končím, zlatíčko už mi usnulo tak si to jdu vychutnat a kouknout na fotečky do galerky.

pa Sonja

 
Sonja
Kecalka 204 příspěvků 12.06.06 19:50

Tak fotky jsou super, nemohu si pomoci, ale mi tu máme nejkrásnější „miminka“.

Arko - ještě vydrž, podívej jak nám ten fotbal jde o))).

pa S

 
Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 13.06.06 19:39

Ahojkyyyy,
tak co rikate pocasi? parada,ze?! Ja jsem teda spokojena…asi to priroda nak moudre zaridila,ze tehulky zvladaji to vedro kolikrat lepe,nez netehulky :o)

Chodime cele dny venku a ja sjem uplne ok.Vydame se se Simonkem vzdy na pisek,odpo na zmrzlinku,posedet k rece nebo ve stinu parku,Jsou to nadherne pohodove dny. Za chvilicku asi skonci,az se mimisek rozhodne vykouknout:-)))))

Soni,fotbalek supeeeer! Tesim se moc na dalsi zapas…v sobotu (kdyztak vpordonici na nadstandartu je TV,tak si to zkouknu v klidu tam:))

Monco,co Kristynka a kakani?lepsi?

pa

Arka 38+1tt

 
Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 13.06.06 21:45

Ahojky!
Tak jsme dneska byli na kontrole v šesti týdnech (vlastně v sedmi, minulý týden jsme nestíhali). Nurinka váží 5250g a měří nějakých 58cm, takže je to fakt kus ženský. Už se krásně směje, za dětmi se otáčí jako slunečnice když ji položím na bříško, je to opička zvědavá. U paní dr. byl s námi Matýsek, ten dostal očkováné zarděnky + ještě něco, doktorka mu to nechtěla dát dokud jsem byla těhu, je to živá vakcína, tak kdyby měl reakci, mohla bych já ty zarděnky bývala chytit. Mateo byl tentokrát hrdina, všechno jsem mu předem vysvětlila, tak nastavoval ruku už od dveří, vůbec nebrečel, takže potom dostal svojí oblíbenou čokoládu. Sofinka se tenhle týden naučila sama podepsat a umí asi čtyři písmenka, ve školce s nimi dělají takovou tu předškolní přípravu a fakt jí to jde krásně. Teď se navíc chce učit na housle, tak jí tak trošku podsouvám flétnu (ty mám doma dvě), to housličkový vrzání mi přijde děsivý, falešně hrající flétna se mi zdá snesitelnější, navíc je to pro takhle malou holčičku snazší, uvidí dřív nějaké výsledky, housle by jí zatím podle mě přestaly bavit právě proto, že jsou moc těžké. No uvidíme, po prázdninách ji třeba bude najednou bavit něco úplně jiného.
Takže to jsou všechny novinky od nás.
Arko, kde budeš rodit? Nadstandard máš zajištěný předem nebo podle situace?
MartinoV, to je fajn, že jste si prázdniny tak užili, příští rok určitě pojedete v plném počtu.
Mončo, chudinka Kristýnka, snad se to zlepší co nejrychleji.
Ed, já myslím, že se organizuješ stejně dobře jako já jenom máte jiný program, ale určitě toho nestíhám víc než ty.
Holčiny, jdu se dívat na fotbal (tenhle týden jsme slavili dvakrát, když vyhrál Ekvádor a potom, když jsme vyhráli my) a nepochybuji, že Nurinka se záhy přihlásí o pozdní večeři.
Mějte se krásně a pište, pište,

Jindra + šelmičky

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 14.06.06 09:37

Ahoj holky,
teda,to je počasíčko,co?Pa­ráda.Už se těším na víkend,doufám,že se to nepokazí,abysme mohli vyrazit na nějaký výletík:)
Jinak kakání musím zatím zaklepat,včera to bylo ok.Tak kéž by to vydrželo.Každý den se koupe 20 min v odvaru z dubové kůry a mažeme to,tak uvidíme.

Arko,kdyže máš ten srazík?Jak to zatím vidíš?Vyrazíte nebo budeš rodit:)?

Jindřiško,dětičky jsou šikulky,Sofinka se bude učit hrát v rámci školky?To je super.

Paa,Monika

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama