Podělte se s uživatelkami eMimina o své zkušenosti

Deníčky na téma: Smrt

Nic není samozřejmost

Nic není samozřejmost

Chtěla bych se jen vypsat a budu doufat, že mi to trochu uleví. Nejsem spisovatelka, vím, že text nebude úplně v pořádku, ale nezlobte se, lepší už nebudu.

Andílek se vrací

Andílek se vrací

Nedávno jsem psala deníček o úmrtí malého bojovníčka a nyní mám pokračování a je neuvěřitelné, jak si osud pohrává s datumy.

Našemu Andílkovi

Našemu Andílkovi

Přemýšlela jsem nad tím, jak vyjádřit zde v deníčku své pocity, které právě prožívám, jak se vypsat z bolesti, kterou cítím. Rozhodla jsem se sdílet s vámi svoji bolavou zkušenost skrz dopis svému...

Měli jsme být tři

Měli jsme být tři

Vše připravené a nachystané na příchod našeho syna Dominika. Měli jsme 10 dní do termínu porodu. Osud to ale zařídil jinak...

Prázdnota v bříšku i na duši

Prázdnota v bříšku i na duši

Je to teprve týden, co jsme přišli o naše vytoužené miminko po UPT v 21.tt. Chtěla bych se touto cestou pokusit vypsat z té šílené bolesti a prázdnoty, co ve mně teď převládá...

Smutné

Smutné
  • Anonymní
  • 18.02.20
  • 29
  • 4906

Je smutné, jak v jeden okamžik, přijde člověk o ty, co nejvíce miloval...

Otevřelo mi to oči i srdce

Otevřelo mi to oči i srdce

Po úmrtí mé dcery Natálky přicházím po více než roce. Jsem jiný člověk. Jinak přemýšlím, jinak žiju. Ale ta díra je stále stejná. Pořád na ni myslím, jako kdyby to bylo včera.

Emily

Emily

Myslím, že na světě neexistuje větší smutek, než je oceán bolesti a bezmoci po ztrátě miminka.

Dopis

Dopis

Doma jsem dělala menší úklid, a občas narazím na různé poklady. A dnes jsem narazila na takový zápisek, spíše dopis. Psala jsem ho v době, když jsem očekávala narození Maxmiliánka.

Olivy

Olivy

Říká se, že k olivám se člověk musí projíst, aby mu zachutnaly. Projíst nebo prožít...

Kde vzít sílu 2. díl

Kde vzít sílu 2. díl
  • Anonymní
  • 06.11.19
  • 22
  • 8282

Fungovat po tom všem, bylo těžké. Do jiného stavu jsem přišla dva měsíce před koncem a koukat na pozitivní test bylo divné.