Těžký start do života

O životě

Pročítala jsem se vašimi deníčky a přemýšlela jsem, zda se mám také podělit o svůj příběh. Rozhodla jsem se, že ano. Nejsem žádná pisatelka a vzhledem k sletu událostí asi budu přeskakovat od jednoho k druhému, tak se předem omlouvám.

Na začátku chci jen krátce říct, že jsem šest let žila s matkou alkoholičkou, která se byla schopná pokusit o sebevraždu snad každý den třikrát. Vždycky ji odvezli do ústavu, odkud ji za tři dny pouštěli, protože si jí tam mohou nechat jen v případě, že by tam chtěla být dobrovolně. Život s ní nebyl procházka růžovým sadem, ale nikdy si na to stěžovat nebudu, protože díky této situaci jsem byla připravena na špatné situace. To jsem ještě netušila, co mě ještě v životě potká.

Byla jsem krátce se svým nynějším přítelem a má drahá maminka mě již po stopadesáté ve svém alkoholovém opojení vyhodila z domu. Vždy toho litovala a já jsem nikdy neodešla, neměla jsem kam. Tentokrát bylo vše jiné, měla jsem kam jít, a protože už se to nedalo vydržet, tak hurá pryč a šla jsem k příteli.

Asi po měsíci našeho soužití se nějak nedostavila ms, protože jsem nebrala HA, tak jsem si koupila test a ejhle, byly tam //. Nešlo o těhotenství nijak plánované, teprve mě čekali 20. narozeniny a vždycky jsem si myslela, že nejdřív se buduje kariéra a až potom přichází děti. Přítel byl nadšený a já jsem přemýšlela, jak to bude dál. Dokážu se postarat o miminko? No nakonec jsem se rozhodla, že ano. Zvládlo to tolik žen, tak proč ne já?

Těhotenství jsem měla skutečně krásné. Ze začátku trochu nevolnosti, ale jinak paráda, krásně jsem se kulatila, moc jsem nepřibrala a svoji holčičku, jak jsme se v 6. měsíci dozvěděli, jsem nadevše milovala a miluji.

Říkala jsem si, že to určitě moji mámu nakopne a vzpamatuje se, no nestalo se tak. Najednou se rodina zajímala i o někoho jiného než o ni, a to nezvládala. Za krásných devět měsíců, kdy jsem byla těhotná, si stihla asi 10× vymyslet, že je také těhotná, jen aby se zase všichni zajímali o ni a vyváděla hrozné kusy. Celá rodina říkala, že jen co se malá narodí, že jí to dojde. Radši jsem se s ní moc nestýkala a užívala si bezproblémové těhotenství.

Můj gynekolog byl dost laxní, ale to jsem zjistila pozdě. Nevěděla jsem, jaká vyšetření jsou normální, a tak mi jich spousta chyběla. Na každé kontrole mě jen prohlédl UTZ a říkal, že malá krásně roste. Jelikož ji takhle sledoval každý měsíc, nechápu, jak se nám to mohlo stát.

Porod přišel pár dní před termínem. Od rána mi pomalinku odtékala plodová voda. Já si samozřejmě myslela, že pouze učurávám nebo tak něco, protože mi jinak nic nebylo a proud to opravdu silný nebyl. Známá mi říkala, že tak to před porodem taky měla, no po obědě mi přítel řekl, ať raději zavolám dr., a ten mi doporučil, ať raději jedu do porodnice, že to tam zkontrolují.

Jela jsem tam vysmátá, že určitě pojedeme domů. Ale nejeli jsme, voda mi skutečně tekla, ale byl to malý proud, protože mi praskla někde nahoře. Tak mi tedy večer kvůli pozitivnímu streptokokovi píchli ATB a dali tabletku na vyvolání. Začínalo se to celkem rozjíždět a o půlnoci jsem dostala oxytocin, ráno ve tři čtvrtě na pět už jsem prosila PA, že chci tlačit. Zkontrolovala situaci a řekla, že jdeme na to. Prý třikrát zatlačím a bude. To ještě nikdo nevěděl, co přijde.

Tlačila jsem skoro hodinu, ale malá ne a ne dostat se ven. Vzpříčila se jí ručička, ale to zdaleka nebylo to nejhorší. O tom ale až za chvíli. Doktor mě nastřihl, PA mi začala rajtovat po břiše a já jsem tlačila a tlačila. Nakonec ji ze mě doktor doslova vytrhl. A? Žádný pláč. Má nejhorší noční můra. Ptala jsem se, co se děje, ale všichni byli vykulení a nikdo mi nic neřekl. Pláč přišel, díkybohu. Ale najednou malou sbalili a utíkali s ní pryč.

Byla jsem v šoku. Stále jsem se ptala, co se stalo, ale všichni byli jen vykulení a nic neříkali. Pak přišel nějaký lékař, nejspíš dětský, a říkal, že má naše princezna nějakou vývojovou vadu, je to nějaký výrůstek nebo tak něco, nebyl moc sdílný. Oznámil nám, že se má přítel za půl hodiny stavit na neonatologii a že mu poví víc. Bylo to šílené. Nic jsem nevěděla, stále jsem se snažila držet se, šili mě asi hodinu, ale vůbec jsem to nevnímala.

Do toho šel přítel zjistit, co se tedy stalo. Vrátil se s tím, že netuší, co to má malá na zádech a že jí převezou do Prahy. Chtělo se mi umřít. Vůbec jsem nevěděla, co se stalo, nechtěli mě za malou pustit, že musím ležet. Za dvě hodiny se šel přítel zeptat, co tedy bude. Naši princeznu právě připravovali na operaci. Na zádech měla tři výrůstky, ten největší ve středu zad měl 400 g, a jelikož byl tak velký, došlo při porodu k natržení. Maličká silně krvácela a převoz by nezvládla. Tak se rozhodli zakročit na místě. Po dalších dvou hodinách už ji vezli ze sálu. Zvládla to.

Celou dobu jsem jen plakala. Nechtěla jsem s nikým kromě přítele mluvit, nechtěla jsem vstát. Chtěla jsem jen malinkou vidět. Sestřičky slibovaly, že to nějak půjde, ale že musím počkat. Pořád za mnou chodily, abych vstala, ale nechtěla jsem. Pak přišla jiná sestřička a řekla mi, že jestli chci za malou, musím vstát. Jak rychle jsem byla na nohou… Bolest jsem nebyla schopná vnímat. Myslela jsem jen na mého kulíška.

Po sedmi hodinách od porodu přišla lékařka a vzala nás konečně za naším andílkem. Skoro jsem tam běžela. Byla krásná. Ležela tam na ventilaci, ale říkali, že ten den nebo druhý ji odpojí, že sama dýchala a má to jen kvůli tomu, že je po operaci. Na ramínku měla další část výrůstku, ale byla nádherná. Den za dnem se myška lepšila. Hadičky ubývaly, mléko přibývalo a kočička také.

Po necelém týdnu jsem si ji poprvé pochovala a už jsem ji nikdy nechtěla položit :) Po týdnu konečně přišly výsledky z histologie. Doktor za mnou přišel, jestli přijede ten den přítel. Sdělila jsem mu, že ne. Pověděl mi, ať za ním tedy za půl hodiny přijdu. Věděla jsem, že je zle. Oznámil mi, že malou musí přesunout do Prahy. Výrůstek na jejích zádech nebyl, jak se všichni domnívali, část nějakého nevyvinutého dvojčete. Šlo o nádor! Vůbec jsem nevěděla, na co se zeptat, co bude následovat? A tak jsem se zeptala na jediné: „Bude žít?“. Doteď mě mrazí, když si vzpomenu, jak mi řekl: „Na to vám nemůžu odpovědět, možná ano, možná ne“. Já se v tomto oboru nevyznám. Nechci vám nic slibovat, ani vám dávat plané naděje.

Pak mi oznámili, že malou převezou, ale já si převoz musím zařídit sama. V Praze jsme se dostali na oddělení hematologie a onkologie v Motole. Malou mi dali rovnou na pokoj. Žádný JIRP. Hned jsme začali kojit a mohla jsem se o ni konečně starat. Jsem ráda, že nás dali k sobě. Neměla jsem moc čas přemýšlet nad tím, co bude. Šmudlinka mě pěkně proháněla.

Opět se čekalo na podrobnější histologii. V Motole jsme nebyly ani týden a pustili nás domů, že malá prospívá, ať si tedy trochu užijeme domova a za dva dny se vrátíme na magnetickou rezonanci. Bylo to skvělé oddělení, všichni tam byli úžasní. Obdivovala jsem tam ty silné maminky, co s dětmi obíhali chemoterapie a tak a byly naprosto v klidu. Bála jsem se, že mě to taky čeká.

Po dvou dnech jsme se vrátili a paní doktorka přišla s tím, že nádor nebyl zhoubný, že se jedná o fibrózní hamartom, tedy dost nestandardní, a že takto velké hamartomy nebývají. Spadl mi takový kámen ze srdce, že jsem myslela, že to Motol neustojí :) Na naši krásnou kočičku se přišel podívat plastický chirurg z FN Královské Vinohrady, a ten si ji začal hlídat. MRI jsme absolvovali ještě jednou ve 3 měsících a ve 4 jsme šli na druhou operaci s dalším nádůrkem, a to tím, který měla přes celou lopatku. Vůbec jí ale nevadil. Nikdo nepoznal, že naší berušce něco je.

Chtěli jsme to ale nechat pouze v rodinném kruhu, vždyť to bude brzy pryč. Tak o tom nikdo nemusí vědět. Bohužel, moje skvělá matka se po mém porodu začala chovat, jako by se snad narodila malinká mrtvá nebo co, začala mnohem víc pít, do porodnice mě přijela podpořit dvakrát v takovém stavu, že jsem uklidňovala já ji a musela jsem koukat na to, jak skoro ani nemůže kvůli těm promilím v krvi stát. Takže porod nic nezměnil.

V době, kdy jsem ji nejvíc potřebovala, se na mě opět vyprdla a spíš mi ubližovala. O princezně to vyprávěla všude, kde mohla. Ještě si přidávala věci jako, že skoro umírá, že je ve strašně vážném stavu a že budeme rádi, když to přežije. No děs, co vám budu vykládat. Moc mě to mrzelo a trápilo, ale doma jsem měla kočičku, co mě potřebovala a dodávala mi ohromnou energii.

Z další operace jsem měla skutečně velký strach, který se ale ukázal jako zbytečný. Na Vinohradech byli všichni moc hodní, o malou se starali ukázkově a operace proběhla nad očekávání úžasně, a tak malinké zůstane v poměru k tomu, co na ramínku měla, jen nepatrná jizva.

Histologie také dopadla dobře, pro jistotu ji ještě poslali k druhému čtení do Motola, protože tyto hamartomy jsou dost nejisté. Ale zatím to vypadá dobře. Za pár měsíců po narozeninkách naší myšky jdeme na poslední operaci. Tento nadůrek je už úplně malý oproti těm dvěma. Snad i po něm nám vyjde dobrá histologie a budeme to mít vše zdárně za sebou.

Přála bych si, aby moje princeznička měla o to lehčí život, o co komplikovanější měla start do něj. Je to velká bojovnice a jsem hrdá na to, že jsem její maminka. Po porodu mi jedna doktorka sdělila, že je škoda, že na to můj gynekolog nepřišel (což je vlastně taky velká záhada, u něj už jsem se neukázala, jeho neschopnost mě málem o mou dcerušku připravila), že jsem si ji nemusela nechat, protože bych třeba potom mohla mít zdravé dítě. No koukala jsem na ni jako opařená a řekla jí, že to tedy ne, že bych si ji nechala i tak. Vždyť ona si mě vybrala, ne já ji. Věděla, že to spolu dokážeme :)

Tak snad nám to vše dobře dopadne. Promiňte za zdlouhavý a asi nezáživný deníček, ale potřebovala jsem se o to s někým podělit. Možná když to teď uvidím černé na bílém, tak se mi uleví. A možná to tímto způsobem uzavřu.

Děkuji všem, kteří tento deníček dočetli do konce. Nechtěla jsem ho rozdělovat. Potřebovala jsem to vysypat najednou.

Hodnotilo 28 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 21.06.12 07:07
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

Jsi úžasná maminka a vaše holčička to jistě zvládne a celý život ti bude dělat radost :potlesk: :potlesk: :potlesk:

 
luci.hor
Kecalka 471 příspěvků 21.06.12 07:40

Ať vše dobře dopadne, hodně zdraví a štěstí :palec: :potlesk:

 
Jullii
Závislačka 2603 příspěvků 21.06.12 07:45

Četla jsem jedním dechem…obdivuji vás, jak jste to skvěle vše zvládla a zvládáte dál. Přeji vám jen a jen samou radost z dcerušky, zdraví a štěstí. :hug: :kytka:

 
Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 795 příspěvků 21.06.12 07:51

Hrůzné, ale snad s dobrým koncem. Držíme palečky. :hug: :mavam:

 
maxi2408
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 21.06.12 09:00

:kytka: Jsi skvělá :potlesk: :potlesk: Ať se Vám daří a maminku vymez někam za hodně vzdálený plot :mavam:

 
martina.se
Hvězda diskuse 54493 příspěvků 21.06.12 09:18

Tédy, máš můj obr obdiv za to, jak zvládáš. Přeju jen to nej, ať operace dopadne dobře a malá bojovnice se má co nejlépe :hug: :kytka: A Tobě sílu překonat né zrovna ideální vztahy v rodině. :palec:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 21.06.12 09:19

Jsi uzasna maminka drzim palecky aby fakt ten druhy krok do zivota mela nadherny kdyz ten start byl skaredy a hlavne je dobre ze k tomu blbemu gynekologovi nechodis!!! :zed:

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 21.06.12 09:31

Děkuji moc za komentáře..moc si jich vážím…:) naše sluníčko se má k světu a určitě to vše dobře dopadne..je to veliká bojovnice..:D

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 21.06.12 10:06

Držím tobě a hlavně malé moc moc palečky a určitě bude vše v pořádku!!!

 
Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 21.06.12 11:01

Krasny denicek, brecim ja zelva :,( matka je fakt krava :zed: kocice drzime vsichni doma palce a obdivujeme ji i tebe :hug:

 
zzuzzinda
Kecalka 271 příspěvků 21.06.12 11:07

Držíme palce, jste šikulky:)
Tvůj původní gynekolog byl mírně řečeno neprofesionál. Nejde o to, že by sis malou nenechala (to paní doktorka přestřelila), ale spíš o to, že jste o jejích problémech mohli vědět dopředu a byli byste připravení, tohle je na stížnost, ne-li na žalobu.
Je úžasný vidět, jak ses se vším poprala, malá si vybrala nej… rodiče:)

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 21.06.12 11:49

Deníček jsem četla jendím dechem s slzami v očích, ale hlavně že všechno dobře dopadlo a dopadne :hug: :srdce:
dcerušce hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka do života :srdce:,jsi moc statečná miminka a moc vám držím pěstičky :hug: všechno dobře dopadne, dceruška je bojovnice :*

 
Vichrice
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 21.06.12 12:45

Melounku, vaše Kočička má štěstí, že má takovou maminku :) Přeji, ať vás doprovází zdraví, štěstí, láska a úsměv :)

 
Jenika  21.06.12 12:57

Hodně zdraví.

 
Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 21.06.12 14:18

Uzasna maminka s uzasnou holcickou :potlesk: :potlesk: :potlesk:.Tve male dcerce do zivota uz jen zdravi, lasku a stesti :kytka: :kytka: :kytka:

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 2 inzeráty 21.06.12 15:00

I po tom, co jsi všechno prožila jsi neuvěřitelně silná. Obdivuji Tě :hug:…to doktor je na vině, že včas neodhalil u Tvé dcerky nadory :pocitac:
Tvá matka má nějaké problémy..že pije? :nevim:…teda tohle..do nemocnice a přijít úplně na mol :poblion:…nemám slov :pocitac:

Chtěla bych Vám oběma popřát mnoho štěstí v životě a at Ti malá jen prospívá… :hug: :srdce: :kytka:

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 21.06.12 15:43

Jste holky obě moc silné a obdivuju každou maminku která zvládne jakoukoliv nemoc svého miminka!! Držím palce a brzké uzdravení :hug:

 
xenynka
Kecalka 207 příspěvků 21.06.12 18:51

Přeju hodně sil a princezničce zdravíčko :hug: a co se tvé mámy týče, vím přesně o čem píšeš, prožila jsem si to samé… alkoholička, měla radši chlapy než vlastní a jedninou dceru, věčně bez peněz, absťáky… no hrůza bohužel to i ty sama znáš. ale taky jsem se nad to povznesla, mám dvě nádherné dvojčecí holčičky a žiju jen pro ně a manžela. přece jen mi „máma“ něco dala. příklad toho, co moje děti nikdy nezažijí!! hodně štestíčka vám všem :hug:

 
Loki01
Echt Kelišová 8788 příspěvků 21.06.12 19:34

:hug: :hug: :hug: :hug:
Chapu co sis prozila. Doufam, ze uz mate to spatne za vama.

 
cihajda87
Ukecaná baba ;) 1376 příspěvků 21.06.12 20:17

Ahoj, napsala jsi to moc krasne a jsem opravdu mooooc rada, ze Tva holcicka je v poradku!!! Nemam za sebou take moc pekne detstvi, otec alkoholik, mamka si nasla cloveka, ktery nemel pro deptaní a facku daleko. Jedine me shrnuti z detstvi je, ze nechci aby toto prozily me holcicky a tak k tomu take pristupujeme s manzelem. Buh nekde ubral, aby Ti mohl nekde pridat…
Po smrti syna jsem se dlouho ptala, co mi tim kdo chtel rict… nevim, zda na to nekdy prijdu, ale diky smrti Adamka dam nadeji jinym. (omlouvam se, necham si to pro sebe, ale daruji kus sebe) a lide, kteri budou dekovat budou dekovat jen memu synu. Zivot za zivot. Ty uz jsi si to spatne vybrala a verim ze uz Tvou rodinu ceka jen to krasne!! Posilam pohlazeni Tve princezne a zdravi cele rodine.

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 21.06.12 20:48

O žalobě na gynekologa jsem skutečně uvažovala…Jen toho bylo moc lékaři, vyšetření a asi vám to nemusím vyprávět..Stálo to hodně sil a ty jsem nechtěla moc plýtvat..Ještě dnes nejsem úplně přesvědčená, že to pro něj z mé strany nebude mít dohru..Ale zase na druhou stranu jsme si s přítelem říkali, že když to pro malou vlastně takto dobře dopadlo, je možná lepší, že jsme to nevěděli, těhotenství bych pak měla určitě uplakané a plné strachu.. Takhle jsem si ho opravdu moc užila..A moje kočička to zvládla…Myslím, že věci se dějí tak jak mají..

Moje matka opravdu žádné zásadní problémy nemá..Vymýšlí si hlouposti..Neustále lže..A sama už kolikrát ani neví zda mluví pravdu nebo ne..Do svých lží je totálně zamotaná a druhý den stejně už většinou neví, co se stalo ten předchozí..Je to s ní už skutečně zlé..Teď jí už po několika letech opouští i můj nevlastní otec s mou skoro desetiletou sestrou..Už bylo načase..Chudinka malá ta toho také zkusila..

Moc vám děkuji za krásné komentáře..Všechny jste báječné maminky..A do života vám přeji jen samé spokojené dny…

 
girlie sage
Kelišová 6258 příspěvků 21.06.12 21:05

:hug: :hug: :hug:
Ty jsi užasná a malé přeju všechno nejlepší do života.
Pevné nervy s tvojí mamkou

Příspěvek upraven 21.06.12 v 21:05

 
cvikinka
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 21.06.12 21:29

Je nádherný jak jsi napsala, že si malá vybrala tebe, moc držím berušce palečky a tobě přeji ať už nemáš tak těžký život:-) :hug:

 
janvana
Extra třída :D 10976 příspěvků 21.06.12 21:35

Si silná a verím že všetko zvládnete :hug: :hug:

 
Kérka
Povídálka 33 příspěvků 21.06.12 23:14

Také přeji moc moc štěstí :hug:

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 22.06.12 14:56

Melounku (trochu mi to oslovená připomíná Ela Bundu z Žeatý se závazky :D ),
máš moje sympatie už proto, že by sis malou nechala i v případě, že bys o této vývojové vadě věděla dopředu!!! :potlesk: Poslední operaci malá určitě zlbádne levou zadní. Věřím tomu :hug:

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 22.06.12 15:01

@melounek00 jestli by tě zajímal názor na žalobu, tak já osobně bych se na to vyprdla. Akorát ti to bude všechno připomínat. Je to další stres. Navíc, soudy nejsou o tom, kdo má pravdu, ale o tom, kdo má lepšího právníka. Věř mi, vím, o čem mluvím. Jestli ti jde o nějaké zadostiučinění, stačí zveřejnit jméno lékaře. To udělá hodně. ;)

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 26.06.12 19:46

@MeloryNox děkuji za názor.. s tou žalobou máš rozhodně pravdu..ale jednou se chci tomu doktorovi podívat do očí a říct mu co si o něm myslím..teprve tehdy to pro mě asi bude uzavřené…

 
MamuškaLuci
Kecalka 243 příspěvků 27.06.12 12:21

Tento deníček je nejlepší jaký jsem zatím četla…moc Vám držím palce, at Vám to všechno dobře dopadne :) Obdivuju Vás za Vaši odvahu…Váš příběh mě opravdu dostal..měla jsem slzy na krajíčku…opravdu Vám přeju hodně štěstí, a jsem ráda, že Vaše malá princezna je i přes to všechno zdravá :)

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 22.07.12 09:47

Děkujeme moc..:)

 
verububu
Závislačka 4436 příspěvků 22.07.12 13:19

Melounku, hezký deníček! :potlesk: Zvládly jste to obě na jedničku :potlesk: Tak mě napadá, co doktorovi napsat dopis? :think: že to zanedbal, že jsi zvažovala žalobu, ale sílu potřebuješ jinde atd atd. Tobě se uleví a on se s tím bude muset poprat.
opatrujte se :hug:

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 24.07.12 09:23

Děkuji za radu..určitě je to zajímavý nápad..Teď zvažuji, že až to budeme mít za sebou navštívím ho osobně..Chci slyšet, co mi k tomu řekne..

 
monalka
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 24.07.12 22:07

Přeji hóóódně štěstí a zdraví :kytka:

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 29.07.12 09:46

Děkujeme moc..:)

 
Zdenin
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 29.07.12 21:26

Krásný deníček moc držím palečky a přejem Vám oběma už jen hodně pohody:)

 
Smisekpetula
Stálice 88 příspěvků 30.07.12 14:43

I naše malá měla komplikovaný a náročný start do života. Obávám se, že jeho následky si ponese celý život. Mrzí mě, že někteří lékaři podceňují těhotenství a porod samotný. Každé těhotenství je individuální a porod také, proto si myslím, že by k tomu měli lékaři tak přistupovat. A ne v konečné fázi říkat, to se nedalo předvídat a bla bla bla. Potom už je totiž pozdě!!! Hodně zdravíčka a sil na překonání této situace. V mém případě jsem si i já zažila v domácím prostředí konzumaci alkoholu od obou rodičů a ty hádky, scény si pamatuji do dnes. I já byla moc ráda, když jsem se odstěhovala. Proto tomuto příběhu velice rozumím, možná i tuším, co jsi cítila a cítíš!!! Hezký den. :)

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 23.08.12 11:02

Je mi moc líto, že si lidé musí zažívat takové ošklivé věci..Mám úplně stejný názor ohledně toho, co píšeš o lékařích..Kdyby jsem si to měla vytrpět já, tak je mi to jedno..Ale že kvůli hlouposti a laxnosti lékařů trpí nevinné novorozené děti a kolikrát mají opravdu následky na celý život..To je opravdu nefér..Doufám, že tvoje maličká nebude mít nějak vážné následky a bude mít veselejší život než ten start..Si určitě velmi silná osoba a maličká má úžasnou maminku..Tak přeji už jen krásné a štastné chvíle v životě.. :hug:

 
daja87  12.12.12 23:10

Přeju hodně moc štěstí a moc na Vás myslíme :hug: :kytka:

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 20.12.12 19:44

@daja87 děkuji moc…vše dopadlo na výbornou…s maličkou už jsme doma…další operace už nebude potřeba…čeká nás jen vyndání stehů a tím to konečně končí… :dance: :dance: děkujeme za sílu, kterou jste nám tu všichni dodali.. :hug:

 
daja87  22.12.12 23:40

@melounek00 No tak to je úžasná novina :potlesk: To se mi ulevilo :kytka: Tak ať Vám ta malinká beruška dělá jen a jen samou radost :hug: A přeju Vám krásné a veselé Vánoce :hug: Moc se opatrujte :)

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 24.12.12 11:15

@daja87 děkuju, že si na nás myslela…moc mě to těší… :hug: taky přejeme krásné svátky a šťastný nový rok… :kytka:

 
EllaKouskova
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.07.13 18:06

Přejí hodně štěstí a jak jste dopadli po třetí operaci.

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15876 příspěvků 27.07.13 18:18

Ahoj zakladatelko, nevzpomeneš si na jméno toho lékaře-plastika z FNKV?

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 27.07.13 21:49

@EllaKouskova Vše je v pořádku…Trošku hůř se nám hojila jizva, ale to bylo kvůli tomu, jak se v tom místě zádíčka napínaly…Malá to zvládla krásně a až vyroste bude jí ještě čekat korekce jizev…
@hanka.br. Myslíš lékaře, co maličkou operoval?? No tak na jeho jméno nikdy nezapomenu, byl to PAN DOKTOR Andrej Sukop…Úžasný lékař s velice lidským přístupem.. :kytka:

 
EllaKouskova
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.07.13 22:01

@Melounek tak to moc gratulu a preju hodne stesti a at uz se mate jen lepe

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 27.07.13 22:02

@EllaKouskova Děkuji mockrát… :kytka:

 
EllaKouskova
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 27.07.13 22:18

@Melounek budu ns vas myslet a drzet palecky vse dobre dopadne uvidis

 
mladamamina3
Stálice 59 příspěvků 29.07.13 12:08

Krásný deníček s krásným šťastným koncem. Držím palečky, ať jste v pořádku a šťastní. :hug:

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 29.07.13 12:40

@mladamamina3 Děkuji moc..:) :kytka:

 
maruskaaa
Kecalka 348 příspěvků 30.07.13 21:49

Prej nezazivny denicek…moc me vtahl do deje, vazne. Drzim palce pri dalsim leceni, posilam mnoho sil. Podle denicku budete silne obe ;).

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama