Tři děti za 2 roky a přitom žádná dvojčata

Rodičovství

Hodně maminek a hlavně čekatelek na miminko řeší, jak to udělat, aby nemusely čekat moc dlouho a uviděly na těhotenském testu vytoužené dvě čárky. Já jsem opačný případ.

Všechno to začalo v září 2008 - to jsem se vdávala a upřímně si přála mít jednou velkou rodinu. Po svatbě jsme bydleli u našich, protože náš domeček procházel totální rekonstrukcí. Asi za půl roku po svatbě jsme se s manželem rozhodli, že miminko by už pomalu bylo fajn. Než se narodí, budeme už bydlet ve vlastním. Do té doby jsme plánovali „přirozeně“. Mívala jsem pravidelný cyklus a vést tabulky nebyl problém. Prostě jsme jen změnili strategii a plodné období jsme přestali brát jako zakázanou zónu. Hned během prvního měsíce jsem otěhotněla.

Honzíka jsem kojila o sto šest. Když se narodil, měl jenom 2220 g, i když byl v termínu, a tak si zvykl pít celkem často - přes den běžně každé dvě hodiny. Aspoň v noci začal postupně spát docela solidně. Někdy kolem pěti měsíců se ale začal zase hrozně budit a i přes den by mě byl žužlal každou chvilku. Domluvili jsme se s naším doktorem, že zavedeme na večer kaši, že mu to mlíko asi už nestačí.

Co se týká plánování dalšího miminka, dali jsme věcem volný průběh a tak nějak spoléhali, že během intenzivního kojení není otěhotnění pravděpodobné. No, stačily asi dvě porce kaše a já byla zase „v tom“. Nejdřív jsme z toho byli trochu v šoku, dělala jsem tenkrát dálkově školu a těšila se, že po zimních zkouškách s dvouměsíčním miminem v zádech budou ty letní už v pohodě, že nechám Honzíka babičce a pojedu sama a ten další rok ke státnicím, že už bude úplná pohoda…

Samozřejmě, že na další rok už nedošlo. Anička se narodila pár dnů před Vánoci 2010 a já už od září školu přerušila, protože v době zkoušek by byla na cestování přes půl republiky přece jenom moc malá. Ale nelitujeme.
Anička je absolutní andílek - skoro mám chuť říct pravý opak Honzíka. Zatím co on byl vždycky tak trochu divoch, moc toho nenaspal a z počátku dost brečel, Anička skoro vůbec nepláče a spí a spí. A kojí se div že ne jednou za půl dne. I proto jsme si řekli, že už budeme opatrnější a radši to další těhotnění zkusíme nějak korigovat sami.

Do hormonů se nám nechtělo, ať se to moje tělo má možnost taky zmátořit a vyladit. Menstruaci jsem neměla už skoro dva roky, tak ať se nastartuje, až bude chtít. Kondom se nám taky moc nezamlouval. Zkrátka, rozhodli jsme se pro spermicidní globulky bez receptu v lékárně. Šestinedělní výtoky se mi trochu protáhly, ostatně stejně jako po Honzíkovi, a tak jsem prohlídku u gynekologa strkala před sebou. Cítila jsem se v pohodě, všechno se dávalo dohromady, tak jak mělo. A nakonec jsem na ni i tak trochu pozapomněla. No nic, minule jsem byla taky na prohlídce po šesti týdnech po třech měsících… Prostě jsem tam od porodu ještě nedorazila.

Samozřejmě jsme s manželem nečekali na schválení od pana doktora a s krabičkou kouzelných globulek v šuplíku nočního stolku jsme se po několika měsících odříkání - během těhotenství jsem neměla moc chuť, bývalo mi špatně a tak - začali zase tulkat. Holt nám to pan doktor schválí ex post, o co jde, ne?
Až sem to zní všechno moc krásně. Jenže já mám už od pondělka takový divný pocit… docela podobný tomu, když jsem byla čerstvě těhotná.

Včera jsem si koupila test a hned ho nedočkavě zkusila. Nebyla na něm ani šmouha. Dneska je středa a zase se mi tak trošku pohupuje žaludek. Nevydržela jsem a udělala si test znova… No, buď už jsem paranoidní nebo na něm opravdu byla tenoulinká světloučká čárka… A tak jsem k smrti vyděšená, protože jestli jsem fakt zase těhotná, dostane náš Honzík miminko k druhým narozeninám a já se asi už zblázním.

Vím, že jsem teď možná naštvala dost „snažilek“, ale věřte mi, tohle taky není úplně to pravé. Začínám mít totiž pocit, že jsem jen „výrobna na děti“ a že mému manželovi stačí, aby se na mě jen podíval, ani sáhnout si nemusí… A i když mám děti moc ráda a vím, že je určitě zvládneme uživit, tak tohle už je fakt trochu moc…

Hodnotilo 16 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 10.03.11 08:18

Zdravím tě Double…Tak to je super!!!! Moc pěkný deníček…až ho dočítám s velkým úsměvem na rtech.Zato my se o třetí snažíme ,přes tři roky…a zatím nic…a vy to tak dobře dáváte. :potlesk: :palec:
S takovou…opravdu budeš muset posléze šáhnout po HA, jinak budeš mít opravdu velikánskou rodinku. :lol:
A myslím si,že když budou děti,takovej kousek od sebe,aspon si budou pěkně rozumět :palec:

 
Jančik
Závislačka 4033 příspěvků 10.03.11 08:42

Přeji spoustu sil!!! Ono teď to asi bude dost těžké, ale za takové 2-3 roky budeš šťastná, že máš tolik dětí a budeš z nich mít určitě radost! Taky mám 3 děti a někdy to je dost záhul, ale jsou už celkem fajn parta, ikdyž nejmenšímu je 6,5 měsíce, tak se jejich blbinám dokáže smát a tak se mi i zdá, že je mu líto, že se ještě nemůže přidat. :lol:

 
Caty  10.03.11 08:47

Děti jsou to nejrkásnější na světě co existuje. Držím palečky, ať to dopadně, tak jak si přeješ, uděláš si státnice a pak třeba to další miminko.Držím palečky a přeju štěstíčko.

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 10.03.11 08:48

Co by za to jiné daly :mrgreen: Je to vaše „blbost“,ta „výrobna“ by potřebovala šéfíka v podobě HA i když se vám to moc nezamlouvá, ale zas lepší každej večer polknout pilulku, než utrácet za protivný kondomy, no ne?? :think: Ale teď to vůbec nemyslím zle, protože když víte, že je uživíte, tak vám nic nebrání ne?? :hug:
Dvě nebo tři, ono už se to ztratí v davu, jak se říká :pankac: Pak písni, jak jsi dopadla :kytka:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 10.03.11 09:18

Krásný deníček! Přeju hodně sil! My se o třetího mimíska snažíme bezmála tři roky a zatím se nezadařilo. Zkrátka trošičku závidím. :lol:

 
usta  10.03.11 09:48
náhodou...

jestli chcete víc dětí, tak to neřešte. my máme tři holčičky během necelých pěti let, nejmladší je necelý rok. sice je to záhul, ale jak rostou, je to čím dál lepší. do konce života přece rodit děti nebudem, je to jenom na pár let… a jak jsou blízko u sebe, mají i blízko k sobě.

 
Petruska
Závislačka 2573 příspěvků 10.03.11 09:49

Tak to přeji hodně sil!!!!
Tentokrát i chápu, že dálnice na TT nejsou úplně ideální :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Maximálně koupíte kočárek pro trojčata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ještě jednou hodně sil, ale neboj, to zvládnete :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
xaminka
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 10.03.11 09:59

A co třeba používat kouzelné pilulky HA? Dají se brát i v době kojení…

 
Evick1
Kecalka 209 příspěvků 10.03.11 10:36

juuuj moc pěkný deníček a moc pěkně napsaný, jsi vlastně téměř dvaroky nepřetržitě těhotná :-) no přeju hodně sil a já bych taky ráda velkou rodinu a aby děti nebyly daleko (rozuměj věkový odstup) od sebe ale tohle je fakt záhul přeju ti hodně moc sil! :hug: věřím, že budeš nebo už jsi za tu svojí „smečku“ ráda, ale rozhodně chápu tvůj úhel pohledu :kytka:

 
Marsi86
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 10.03.11 10:52

moc pěkné napiš nam jestli bude i ten třetí mimisek

 
yenkee
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 10.03.11 11:24

Ahoj pisatelko :-D , my čekáme třetí během pěti let a také mě to trochu děsí, ale zároveň se strašně těším. Kdo jiný by nám měl v životě přinášet radost a pocit spokojenosti než ty děti…
Když jsem před půl rokem zjistila, že jsem znovu těhotná také u nás doma nastala malá bouře co dál. Neboj čas vše urovná.Držím palečky.
Z vlastní zkušenosti: Nejhorší je ustát ty reakce okolí. My ženské se vyrovnáváme se změnama velmi pružně, zvládneš to!!! :hug:

 
doubledecker
Stálice 96 příspěvků 10.03.11 11:43

Moc děkuju za všechny reakce.
Vlastě jsem se potřebovala jen nějak vypovídat a ani jsem nečekala, že mi na to někdo odpoví. No a když jo, čekala jsem soupisku toho, jak jsem pitomá, když si to neumím zorganizovat. Ano, jsou tu i takové reakce a chápu je, ale moc mě těší všechny ty ostatní. Opravdu. Já prostě jen věřím, že mít dítě je zázrak - můj vlastní brácha má jen jedno, a to ze zkumavky…chtěli mít „sedm trpaslíčků“…víckrát už jim to nevyšlo - a tak se tomu moc nebráním. Vím, že máme veliký štěstí…
Každopádně dám vědět, jak to dopadlo. Ale už teď jsem s tím celkem smířená. A co je nejlepší, manžel taky - i když říká, že si tu variantu zatím vůbec nepřipouští. :wink:

Příspěvek upraven 10.03.11 v 11:45

 
Anabellka
Závislačka 4771 příspěvků 1 inzerát 10.03.11 12:01

Koukám, že jsi se vdávala stejně jako já. Taky v září 2008. My teda máme zatím Štěpánka v srpnu 2010, ale kdoví… :lol:

 
usta  10.03.11 12:10

ne každý je chce nebo může brát. jednoduchý řešení většinou neexistujou.

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 10.03.11 12:13

Ahoj určitě dej vědět jak jsi dopadla, přeju hodně štěstíčka a pevné nervy. Tvůj deníček jsem přečetla jedním dechem a to asi i proto, že tyhle globule bobule jsem dostala doporučené od své gyndr. když jsem na kontrole po šestinedělí nechtěla předepsat antikoncepci, protože mi těch hormonů, které jsem dostala do těla už připadalo trošku moc. O své první dítko jsem se snažili 7 dlouhých let a přes všechna neúspěšná IUI, IVF jsem nakonec otěhotněla přirozeně a naprosto nečekaně. Druhénu dítku jsme nechali volný průběh a otěhotněla jsem 2 měsíce po té co jsem přestala kojit. Takže jsou od sebe 2,4 roku a je to docela náročný někdy.
A tak mě teď tak napadá, že asi přestanu dělat s manžou tulituli :-D protože on se třetímu dítku brání hlavně z důvodu, že naše porody nebyly procházka růžovým sadem a už má o nás strach. Páč žádná antikoncepce není stoprocentní.

NO koukám ,že sepisuju román, tak budu končit, opatrujte se celá rodinka pa Maru

 
tokaja
Povídálka 20 příspěvků 10.03.11 12:51

ahoj moc krásně napsané..úplně jsem si zvpoměla na sebe, i když ty jsi o něco „rychlejší“ :lol: . Já jsem měla 3 děti do 4 let od svatby :mrgreen: .A taky jako ty jsem nechtěla požít HA, protože první 2 kluci byly plánovaní ,ale nečekaně jsem otěhotněla když druhému bylo 6 měs., a byla z toho vytoužená holčička :lol: . No a po 3 porodu jsem si už přeci jenom nechala napsat HA(nebýt toho nevím kolik dětí by jsme měli dneska)…Nicméně děti mám 4-po 10 letech jeme šli ještě do dalšího mimča a povedlo se napoprvé :lol: :lol:
Držím palečky, neboj určitě to zvládneš..napiš jestli bude 3 mimi :potlesk:

 
johnny5  10.03.11 12:54

ja mam ctyri deti v peti letech. takze klid :-)

 
Aimeenka
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 10.03.11 13:05

Jseš asi pořádně plodná :-) Držím pěstičky a hodně štěstíčka,zvládnete to. :-D

 
kozimura
Ukecaná baba ;) 1964 příspěvků 10.03.11 13:15

Ahojky :-) Tak my jsme s manžou to samé. V roce 2007 jsme si řekli, že se vezmeme a začneme se pokoušet o miminko - naivně jsme počítali s tím, že po dlouhodobém užívání HA a kvůli mému zdravotnímu stavu to tak rychle nebude a ono hle! Jeden měsíc po vysazení HA přišla MS a další už nedorazila. 7.7.2007 jsme šli šťastní k oltáři s 5ti týdenním drobátkem v bříšku, Terinka se narodila na jaře 2008, pak jsem nasadila HA - injekce, ale protože jsme chtěli časem druhé, vysadila jsem a nechali jsme tomu volný průběh, zase nastaly komplikace s MS. Manžu jsem ukecala v únoru 2010, že už bychom se mohli začít pomalinku snažilkovat, aby měla do tří let Terka sourozence… Jenže už nebylo co řešit - sestřička už byla v bříšku :lol: A tak TErinka dostala k druhým narozeninám zprávičku, že z ní bude velká ségra :-) Jedna holčička teď spinká v pokojíčku, druhá vedle mě a já jen řeším, co dělat, ať nemusím do konce života do sebe cpát HA, kondomu nevěřím, injekce už taky nechci a z tělíska mám strach :-(

 
Honor  10.03.11 13:18
jsem "horší případ"

Moc ráda jsem si přečetla tenhle deníček, já „trojlístek“ absolvuji podruhé. Vdala jsem se ve dvaceti, do půl roku byl první syn, 20 měsíců po něm druhý a do 5,5 roku třetí. To už to mezi námi skřípalo a já, hloupá a naivní, jsem si myslela, že miminko něco spraví. Nakonec byl rozvod, dva roky střídavá péče a pak mě o kluky připravil úplně. Naštěstí stačilo pár let, než jsem se dala psychicky dohromady a než kluci pochopili, že ne všechno, co jim táta tvrdí, je pravda. A pak jsem se potkala se svou bývalou láskou, který do té doby ještě rodinu nestihnul pořídit. Vzali jsme se v březnu 2006, následující leden se narodil syn, rok a půl po něm druhý, no a teď mám před porodem dalšího potomka. První tři jsem vychovávala v domečku se zahrádkou, to byla pohoda, protože bylo možné je ustrojit a poslat ven samotné, jen občas dohlídnout. Teď jsme v druhém patře bytovky, kluci si občas postaví hlavu, že domů nepůjdou, takže do schodů je táhnu, ale to je přechodná záležitost. Ty reakce okolí na další miminko byly o to horší, že mám už po čtyřicítce a manželovi táhne na padesát, mnozí jeho vrstevníci jsou už dědečkové, ale jak se shodli naši rodiče - my jsme se tak rozhodli a my si budeme muset ty děti vychovat, oni už se na velké pomáhání necítí
No a na závěr ještě případ mé kamarádky - ta měla šest dětí v průběhu 10ti let, a taky to zvládli. Prostě pokud jste schopni s partnerem se domluvit a péči o děťátka zvládat společně, pokud partner umí postarat se o ně, když si potřebuješ odpočinout, pak je to jen a jen vaše záležitost. Ti, kteří Ti budou něco vyčítat, se o Tvé děti nepostarají. Přeji hodně sil, pevné nervy a krásný vztah i do budoucna

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 10.03.11 13:20

…no, řekla bych, že to bude docela „sranda“ :lol: moc gratuluji, bude to náročné, ale zvládnete to :wink:
Taky mám tři, je to občas na budku :mrgreen: , ale kluci jsou to nejlepší, co nás mohlo potkat :srdce:

 
jun
Kecalka 493 příspěvků 10.03.11 14:28

jůůůůů, tak to držím palce, tolik dětiček a tak na jednou :-D Ale určitě to zvládnete :mavam:

 
jaaaanina
Echt Kelišová 8618 příspěvků 10.03.11 14:39

I když jsem taky snažilka a za miminko bych dala snad všechnona světě tak ti to moc moc přeju a věřím že nikdy nebudeš litovat. Děti jsou dar…jen budeš alespoň z počátku potřebovat hodně sil. Moc ti fandím :hug:

 
fragola
Generální žvanilka 24110 příspěvků 10.03.11 15:02

Ahoj, já zvládla plánovaně porodit 6 dětí během 7 let :-D :wink:
Neboj, i kdyby bylo třetí, nějak se to utřepe 8-) Držím pěsti, ať jste v pohodě a všechno zvládnete :kytka:

 
Zrzulka
Povídálka 43 příspěvků 10.03.11 15:36

Náhodou mít 3 děti je parádní :mrgreen: :mrgreen: to zvládneš a počkej až budou větší.Já si tím taky prošla a teď jsem ráda,že jsou blízko od sebe(2 holky 6 a 4,5r)mimiško 6,5mě. To dáš :palec: :palec:

 
Bodlina
Stálice 67 příspěvků 10.03.11 16:17

Ahoj, hlásím se do klubu tři děti během 3 let :lol:
Děti jsou radost a je zybtečné si dělat hlavu, okolí ať si trhne, podle mně je to jen závist. HA nesedí každému, brala jsem to 6 let a přijde mi,že jsem byla uplně jiný člověk…
Měj se krásně

 
serinka
Neúnavná pisatelka 15981 příspěvků 9 inzerátů 10.03.11 20:16

jéé, připadá mi to jako bys to psala o mě :mrgreen: já teda mám mezi dětmi rozestupy jen proto, že jsem šla do hormonální antikoncepce, ale jak došla, tak hned z toho bylo mimi i přes to, že jsme si dávali bacha :oops:

Příspěvek upraven 10.03.11 v 20:16

 
Danilka 5  10.03.11 20:29
Tři ve dvou letech

Jé děvčata, to jste mně pobavila, já měla za velkou louží syna po dvou letech po svatbě a na jeho dva roky se narodila dvojčátka jednovaječní kluci.Teď po čtrnácti letech jsem si vymodlila holčičku, ale ten nahoře to vidí jinak a vypadá to na dalšího chlapečka:)Máme formičky na chlapečky, termín mám za šest týdnů, těšíme se moc i kluci 16,14 dvojčata­..všem držím palečky:)

 
ladun
Kelišová 6540 příspěvků 10.03.11 22:23

Hele, tak to mě štveš :-) . Jen se podíváš na chlapa a už čekáš :-) Já bych udělala cokoliv a ono nic. Na druhou stranu chápu, že neustálé porody a starání se o velkou rodinu není procházka růžovým sadem, musíš mít povinností až k zbláznění :zed: Já jsem z těch, kterým se nedaří, takže si prakticky nedokážu představit ten nápor, ale na druhou stranu aspoň nemáš problémy s otěhotněním a to je velká výhra. Přeci jen jsou ty děti naplněním našeho života, ne :?: I když ono rodit každý rok není zrovně procházka růžovým sadem… Nicméně si snažím představit tvou situaci a chápu tvé pocity. Přeju Ti, ať se brzy děti osamostatní a máš taky trochu času na sebe…

 
zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 10.03.11 22:31

Hezky napsane :lol:
No nezavidim vuuubec, ja budu mit tri deti za necelych pet let a staci mi to - nervy v kyblu uz ted a co teprve s miminkem :lol: . Kdyz jsem videla ten pozitivni tehotenskej test , tak se mi opravdu zatmelo pred ocima a musela jsem si sednout, strasny sok, ale clovek si zvykne a pak uz se tesi :-D . Ale mit tri behem dvou let, to opravdu preju hodnoucke deticky a mooore trpelivosti :wink:

 
zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 10.03.11 22:34

danilko , to me moc mrzi, ze ctvrte detatko bude asi zase chlapecek … tedy jsou dulezitejsi veci,to je jasne, ale naprosto chapu jak musi byt zenska zklamana. Ja cekam tretiho chlapecka a dalsi detatko uz tedy neplanujem :lol:

 
zuzka84
Kelišová 7267 příspěvků 10.03.11 22:36

fragolo , ty podle me musis mit nervy ze zeleza :lol: . obdivuju opravdu, protoze ja bych asi uz vubec nespala pri spani mych deti a taky uz bych skoncila v bohnicich :mrgreen:

 
fragola
Generální žvanilka 24110 příspěvků 10.03.11 23:21

Zuzko, Bohnice ne, já to mám domluvené v Jihlavě :mrgreen: Je to pro mě blíž 8-)
Ne, vážně, je to adrenalin, je to o nervy, ale já bych do toho s mým manželem šla klidně znova :pankac: 8-)

 
GAVOTTKA
Extra třída :D 10016 příspěvků 10.03.11 23:54

Jeee, tak to gratuluju k pripadnemu tehu :wink: , je to krasny mit velkou rodinu a jak clovek prezije ten prvni rok, pak uz je to pohoda :lol: Ja nikdy antikoncepci nebrala a deti mam ,,jen,, ctyri :lol: , takze bez HA to jde taky, jen musi clovek vedet jak na to a mit ,,sikovnyho,, chlapa :mrgreen: Preju hodne stesti :wink:

 
Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 11.03.11 09:02

No nasmála jsem se :palec: !
Máš to moc pěkně popsané a tak nějak ze života, no :mrgreen: !
Máme čtyři sviště a někdy je to jízda, ale dá se.Manžel je ze sedmi dětí a když jsem viděla jak to jeho maminka bravurně zvládla, tak jsem si řekla, že to musím zvládnou také :lol: !
Souhlasím s Fragolou, nemít stejného muže, tak bych do toho nešla :srdce: !
Jestli jsi těhulka, tak se raduj a bude dobře uvidíš! :palec:

 
Dajma
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 11.03.11 11:17

Taky jsem případ -jen se muž koukne a jsem v tom…Moji kluci, jsou dost živý,zatím máme jen byt..a je to fakt na palici..hrozně se bojím, jak ustojím toho prcka,co už mne trápí, že snad ani nepočká na termín.. S antikoncepcí taky bojuju, prostě nevím, co za způsob zvolit..na každém mi něco vadí :think: :roll: :oops: Ale teď už se fakt něčím pořádným pojistím,protože další by mne zabilo..myslím tím i své tělo,nejsem robot a každé těhu je horší a horší..pak dlouho kojím a pořád ty hormony se mnou cloumají…
Tak přeju hodně sil a docela závidím manžela, který se tak lehce smiřuje…to je u nás celkem boj :-?

 
MeloryNox
Kelišová 5616 příspěvků 11.03.11 13:00

Ty bláho! Děti jsou úžasný. Ale je pravda, že bych nechtěla mít tři takhle brzo po sobě. Máme v plánu dvě. Kdyby se náhodou neplánovaně povedlo třetí, určitě bychom si ho nechali. Nedej bůh, aby bylo i čtvrté :-D To zvládnete, zvládli to jiný a vás si tyhle dušičky vybraly.

 
vililik
Závislačka 3322 příspěvků 11.03.11 13:48

Ani nevíš, jak tě chápu :lol: , my máme taky tři děti a stihli jsme je za tři a půl roku :mrgreen: , poslední Anička byla opravdu překvapením pro nás pro všechny…dodneška netuším, jak se tam " vyvrbila". Každopádně je to zlatíčko a je ze všech dětí nejhodnější. Tři děti je šrumec, ale dá se to zvládnout…taky si říkám, abych neotěhotněla po čtvrté tak neplánovaně…takže ačkoli nerada, beru HA :nevim: ,,,snad ale spoň ty prášky fubńgují, jsem ted necelé tři měsíce po porodu, takže bych asi byla ve velkém šoku, kdybych měla na testu zase dvě čárky 8-o :mrgreen: , měj se krásně a užívej dětiček. Klidně mi písním, když se budeš chtít vypovídat :hug:

 
Monjie
Generální žvanilka 22975 příspěvků 1 inzerát 11.03.11 14:03

Obdivuji Vas, ja mam jedno a pomalu potrebuji kurz asertivity a pomalu si balim kufr do Bohnic, asi nejsem matersky typ,mam vycitky co jsem to vlastne pred 4lety slibovala, kdyz jsem po porodu zjistila, ze pro me idealni dalsi dite po 6letech:D

Příspěvek upraven 11.03.11 v 14:09

 
Týnuše1980
Extra třída :D 11502 příspěvků 11.03.11 18:15

To je síla,tak hodně síly, klidně to pošli k nám, budu ráda :-) :dance:

 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 13.03.11 12:03

ahojky Double…Tak jak to vypadá??? Bude třetí mimi???Ty náás…ale napínáš :lol: :huban:

 
doubledecker
Stálice 96 příspěvků 14.03.11 12:31
...tak nakonec asi třetí teď nebude

Ahoj,
tak jsem tomu dala čas, aby byl výsledek jednoznačný a po dnešním ranním testu snad definitivní „ne“ - třetí miminko asi ještě nebude, ale jen Bůh ví, co mi to bylo a jaký duch se mi to ukázal na testu. :roll:
Všem Vám moc děkuju, moc moc jste mě ukidnily a upřímně řečeno, tak nějak napůl je mi to teď i líto - už jsem se začala s tou myšlenkou na třetí mrně kamarádit. 8-) Aspoň mě to nakoplo, že musím zajít k doktorovi a už opravdu si nechám něco napsat, aspoň dokud budu kojit.
Ještě jednou všem moc díky. :hug:

 
Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 30.03.11 21:20

heh tak to řešíme obě dvě uplně ale uplně totožný problém.. já původně diagnostikovaná jako neplodná, v 19ti Anička, v 21ti Baruška a tehle měsíc kdy jsme byli aktivnější než bývá zvykem.. asi to jaro.. mám uplně husí kůži, že v necelých 23 letech bude už třetí dítko.. taky si začínám připadat jako fena… :mrgreen:
U nás taky nejde o to, že bysme děti neuživili, ještě min. dvě určitě :lol:
ale o to, že sice děťátka miluju a tak vůbec ale už nyní jsem 4 roky doma a tak nějak začíná přicházet velká chuť dělat i něco jiného než být těhotná, rodit, kojit a poté krotit mé polodivoké geny… ale co no… když čtu deníčky (ne)mamin co nemohou přijít do jiného stavu ani kdyby se na hlavu stavěli.. tak my co nám stačí opravdu jen se otřít o trenky a je to tam není tak hrozný ne.. :think:

 
Lamiia
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 30.03.11 21:24

jinak sem už fanatik, mám zásobu testů ve koupelnové skříňce a když mi mé zřejmě stále opilé instinkty zas velí, že je něco jinak tak se hned testuji.. je to opravdu každý měsíc… brzo budu na psychiatra :mrgreen: a doteď furt nic ale tehle měsíc už se vážně hodně hodně děsim :zed:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama