"Ukradený" porod

Porod

Tak máme Lidušku. Narodila se v pondělí 29.3.2010 v 16:10 hod. 39+6tt a tolik pospíchala na svět, že spatřila světlo světa doma v koupelně jen s maminkou. Jak to všechno bylo? Ze začátku to vypadalo úplně normálně...

První fotka na světě v sanitě RZ
3 komentářů

Liduška druhý den

Liduška v porodnici

Kluci si přišli pro sestřičku

Tak máme Lidušku. Narodila se v pondělí 29.3.2010 v 16:10 hod. 39+6tt a tolik pospíchala na svět, že spatřila světlo světa doma v koupelně jen s maminkou. Jak to všechno bylo? Ze začátku to vypadalo úplně normálně…

V neděli jsme s klukama opekli buřty na zahradě a po vykoupání všech jsme se uložili ke spánku. Já jsem ale spát nějak nemohla, dostala jsem „z těch buřtíků“ průjem a tvrdlo mi břicho (asi z toho, jak jsem rozdělávala ten oheň a tak :-) ) O půl jedenácté jsem kradmo mrkla na hodiny a zjistila, že jakási pravidelnost tu je, něco mezi 7-10 minutami a spát se u toho fakt nedá, takže jsem se vyplížila z ložnice, abych manžela nevzbudila, potřeboval si odpočinout do práce, a šla si uvařit maliníkový čaj a sedla si v jídelně do křesla. Pospávala jsem, ale kontrakce se po těch 10 minutách hlásily fakt docela pravidelně. Pak byl na chvilku klid a tak jsem strávila celou noc v křesle, přemýšlením jestli je to už ono… V 5 se probral manžel a tak jsem si šla dát vanu, abychom tedy věděli, na čem jsme. Po té stahy vymizely a tak jsem manžela poslala normálně do práce. Za chvíli jsem si vzbudila kluky, abych je vypravila do školky a mohla odjet na normální poradnu k doktorovi. Stahy se vrátily a tak jsem si byla celkem jistá, že se schyluje k porodu, ale já rodím vždy dlouho a tak nebyl důvod k panice a byla jsem napjatá jak struna, co se od dr. dovím. Původně jsem chtěla jet vlakem, ale nějak mi to nedalo, nechtělo se mi kodrcat se 1,5 hodiny vlakem a tak jsem nakonec hodila porodní tašku do auta a jela autem.

U dr. mi natočili monitor, u kterého už jsem tři stahy celkem šikovně prodýchávala, ale jaké bylo překvápko, když dr. zkoukl monitor a pravil že tam žádná děložní činost není a tak pokud mám nějaké bolesti, jsou to jistě jen poslíčci. Pak jsem hupsla na kozu a tam mě dorazil úplně, neb nález nezralý, hlavička prý je vysoko, prostupná tak max. na špičku prstu a čípek 1,5 cm dlouhý tuhý. Napsal mi zprávu do porodnice, kam mě tímto předal a poslal mě domluvit se na poradnu po termínu, prý do toho 30.3. určitě neporodím.

Při odchodu (11:30 hod.) se mi chtělo brečet, tohle že jsou jen poslíčci? Proboha, jak teda bude vypadat porod? Dobelhala jsem se do porodnice, cestou drtila zábradlí u jednoho chutnýho poslíčka a tam na příjmu zamávala pod nosem PA lejstrem od dr., že se jdu domluvit na poradnu po termínu, ale že mi už není vůbec dobře a asi se něco děje. Ta mrkla do papíru, přečetla si nález od dr., řekla že to pan doktor všechno před půl hodinkou zkontroloval a objednala mě na pátek 2.4. do poradny. A tak jsem jela domů.

Dom jsem přijela okolo druhé odpo, okamžitě si napustila vanu a vlezla do ní, nějakou chvilku jsem se rochnila, kontrakce se nijak nezměnily, ani nezmizeli, ale ani se nestupňovali, pořád těch 10-12 minut, tak jsem zasedla na emimino a stěžovala si holkám v diskuzích, jak jsou ti poslíčci hnusní a že jsem úplně nemožná, když mě to tak moc bolí … 15:10 jsem odtud odcházela s tím, že jedu pro kluky do školky. Nicméně se mi fakt nechtělo, tak jsem volala babičce, aby je vzala, že je mi fakt hodně zle. Hned na to jsem se naštvala a zavolala si převozovou sanitu, že teda pojedu zbytečně brzo do porodnice, ale aspoň se stihne epidurál … Následující chvíle už byly docela perný, nedokázala jsem si představit, jak mě v porodnici uváže PA na monitor a budu odpovídat na ty stupidní otázky. Asi dvakrát jsem volala s manželem, ať vyrazí z práce směr porodnice, že tam mířím taky … 15:47 přišel první stah, co mě přinutil si malinko přitlačit, hodila jsem si teda tašku do předsíně, za dvě minuty přišel další a to už mě vylezly oči z důlků. Rychle do kabelky pro klíče, že půjdu otevřít dveře, aby se sem při nejhorším ten záchranář dostal. V půlce cesty přišel další stah a praskla mi voda… Průser, bylo mi jasný, že porodím doma, utíkala jsem už s hlavičkou napasovanou na hrázi otevřít ty dveře a ještě jsem musela vyběhnout nahoru do patra do koupelny, kde byli aspoň nějaký ručníky na zabalení miminka, až vykoukne (tolik jsem se domaporodu během těhu bála, že jsem přečetla snad všechny příběhy, co na netu jsou). Po cestě do schodů jsem vytáčela 155 a začla ječet na operátorku, co se děje, jak se jmenuju a kde bydlím. Po doběhnutí do koupelny jsem klesla na osušku k zemi a akorát přišel další stah, hlavička byla skoro venku, operátorka na mě cosi mluvila, moc jsem ji neposlouchala, pořád jsem jí opakovala, že rodím a že mám už hlavičku mezi nohama. Její rady mi v tu chvíli přišly skoro k smíchu (nachystejte si pro mimi čistý ručníky, schoulete se do klubíčka … hahaha) byla jsem schopna akorát tak polosedět na boku a čekat na další stah, kdy mě ta doba přišla jako věčnost … Pak přišel a zrovna v té chvíli se ozval dole u dveří převozový saniťák, ječela jsem jak hysterka, takže pro něho nebyl problém mě najít, ale než vyběhl schody, tak už malá ležela na osušce a pokníkávala, takže jsem věděla, že je po všem a že jsme to zvládli SAMI dvě … Během následujících pár minutek malou odsál, utíral do osušek, co jsem mu podávala a už mu za zádama stáli andělové z rychlé záchranné a přebral si nás pan doktor. Pupečník mezi tím dotepal, tak ho přestřihl, maličkou zabalili do čistých voňavých osušek, co jsem jim podala, pak do termo folie a jelo se s majáčkem a velkým povykem do porodnice. Placentu jsem porodila v sanitě.

V porodnici už čekal náš tatínek, kterému jsem už stihla zavolat, že jsme na světě a celý houf porodníků, PA a lékařů z novorozeneckýho. Vše se malinko uklidnilo, když zjistili, že je vše naprosto v pořádku, že se má malá čile k světu (ani neprochladla, jak ji sestra od RZ cestou tiskla) a že maminka je taky „v pohodě“. O tom, že jsem byla potrhaná, totálně vyplašená, v šoku a neskutečně unavená, není třeba psát. Hlavně jsem totiž byla neuvěřitelně šťastná, že jsme na živu a že to dobře dopadlo.

Nikdy v životě jsem nechtěla rodit doma, holky v diskuzích jistě potvrdí, že to byla moje noční můra celé těhotenství a už nikdy bych si to nechtěla zopakovat (no naštěstí nám snad ty tři děti stačí). Měli jsem tentokrát obrovské štěstí a asi máme nahoře už opravdu takový zástup strážných andělů, že na nás dali pozor.
Liduška je naše štěstíčko, zatím je klidná, hodná, krásně pije a přibírá. Na to, jak se zbrkle hnala na svět, tak snad bude klidné a spokojené dítě.

A proč ukradený porod? To, že opravdu rodím, jsem si uvědomila 20 minut před samotným porodem. Celou dobu předtím jsem si „nadávala“, jaká jsem hysterka, že přece dr. musí poznat známky blížícího se porodu. Ale asi to tak prostě vždy být nemusí, ani dr. nemají věšteckou kouli a stav se zřejmě měnil opravdu velice rychle …

Hodnotilo 78 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
kaculka
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 04.04.10 21:22

Laci, ještě jednou moc gratuluji k narození Lidušky! :kytka: Jsi velká šikulka a máš můj obdiv, jak jsi to všechno perfektně zvládla.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 04.04.10 21:43

Ty brdo, Laci, tak to bylo dráma 8-o Jsi opravdu hrdinka, zvládlas to SAMA!!! :srdce:
Lidunka je kouzelná, tak hodně štěstí a hlavně zdraví celé rodině :kytka:

 
danielle74
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 04.04.10 21:44

Moc povedený denníček!
Naštěstí všechno dobře dopadlo. Gratuluji k Lidušce a přeji hodně štěstí!

 
Petra Z
Hvězda diskuse 49788 příspěvků 04.04.10 21:47

Moc gratuluju ke krásné a hlavně zdravé holčičce,je vážně nádherná… :kytka:
A tobě gratulju k tomu,jak jsi to zvládla…jednou,až to Lidunce povyprávíš,bude teda koukat,kde že se to narodila a bude pyšná na to,jak to její maminka zvládla. :palec:

 
Marpe
Extra třída :D 14943 příspěvků 04.04.10 22:10

Strašně moc ještě jednou gratuluji ke krásné holčičce :kytka: :kytka: :kytka: a jsi pašák :potlesk: . Já bych to takhle bezvadně nezvládla :palec: !!!
Porod doma je taky moje noční můra :roll: . Lidušce i mamince - hodně zdravíčka a štěstíčka. M.

 
laducha
Neúnavná pisatelka 19247 příspěvků 04.04.10 22:14

Lacenko, moc, moc gratuluji a připomněla jsi mi deníčkem moji krušnou a zároveň krásnou chvilku :hug: :wink:

Taky mě vrátili z porodnice, že porod se ani náhodou konat nebude, já naštvaná, protože jsem rodila potřetí a bezpečně jsem věděla, že je TO ono. Po příchodu domů vana, nakonec jsme to teda stihly, ale tak tak. Čas přijetí do porodnice 12.50, čas porodu 12.56.

Ať jste všichni zdraví a šťastní :hug:

Příspěvek upraven 04.04.10 v 22:15

 
chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 04.04.10 22:17

Lacenko taky moc gratuluju :kytka:
Normálně jsem si u čtení zabrečela :oops:

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 04.04.10 22:17

Lidušku vítáme na světě a přejeme jí do života jen samé štěstí, a mamince brzké zotavení.

teda to byl fofr,hold se Lidunka chtěla podívat na svět co nejdříve :huban:

 
rija
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 04.04.10 22:24

Teda to smekám a moc gratuluju :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk:
Přejeme zdravíčko a jen samé štěstíčko a pohodu :palec:

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 04.04.10 22:28

Laci docela hukot :mrgreen:
Ve tvé kůži bych nechtěla být ani náhodou, ale zase si mě potěšila, protože PA nám na každé přednášce opakuje „holky, že rodíte, to fakt poznáte“ a já, i když to bude podruhé, jí to moc nevěřím. Ale ty si to poznala a to i poté, co ti dr. chvíli předtím tvrdil, že nerodíš, to je povzbuzující :wink:

Přiznám se, že by mě asi nenapadlo jít odemknout, takže to obdivuju, asi za to může tvoje homeporod fobie, že si měla načteno a já ti tímto děkuju za osvětu, kdyby mě to třeba potkalo :mrgreen:
Ovšem nedělám si iluze, že bych to já potřebovala, já spíš hledám návody, jak to urychlit :mrgreen:

 
Leska
Echt Kelišová 7864 příspěvků 04.04.10 22:29

Lacenko, máš můj hluboký obdiv! Jste holky šikovný. Brečím tu jak želva :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Moc moc gratuluji k Lidušce.

 
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 04.04.10 22:39

Moc gratuluju ke zdrave a krasne Lidusce.

Napada me jen, ze zajidaneho chleba nejvetsi krajic :mrgreen:
A tleskam pripravenosti, kazda zenska by mela vedet, jak se zachovat, kdyz porodi nechtene doma :wink: A tys to vedela, to bylo nejdulezitejsi.

 
vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 04.04.10 22:45

Lacenko, moc gratuluji k narození Lidunky :kytka: .Normálně mi tu ukápla slza :-)
Máš můj velký obdiv, jak jsi to zvládla, já jsem o tom celou dobou přemýšlela, jak to vlastně bylo. Tohle já bych asi nedala, já nebýt v nemocnici, tak porodím taky doma(poslední porod 1.18h :lol: )

Ať Lidunka ve zdraví roste a dělá ti jen a jen radost :wink:

Příspěvek upraven 04.04.10 v 22:46

 
eraguška
Kelišová 5724 příspěvků 04.04.10 23:15

Lacenko, klobouk dolů, tohle bych opravdu nechtěla absolvovat, hlavně, že jste obě v pořádku. Ještě jednou posílám obrovskou gratulaci :kytka: :kytka: :kytka:

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23632 příspěvků 04.04.10 23:51

Lacenko, teda fakt mazec! 8-o Ještě že jsi měla našteno, protože odemknout a mít připravené ručníky by mně asi fakt nenapadlo. Doufá, že to ani nikdy potřebovat nebudu :-D
Jsi šikula, jak jsi to s Liduškou zvládla! :potlesk:

 
BettyB.
Echt Kelišová 9027 příspěvků 5 inzerátů 05.04.10 00:43

Ještě jednou gratuluji! Opravdu i slza ukápla…

 
Smilla
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 05.04.10 04:56

Lacenko, tak jsem se nad im tak dojala, ze uz asi zase neusnu. Je uzasny, jak jsi to vsechno zvladla, Liduska je moc krasna :potlesk: . MOc vam gratuluju, a preju vsechno nejlepsi.

 
RyBANA
Extra třída :D 14412 příspěvků 05.04.10 07:07

Lacenko, vystrašilas mě na maximum - panu dr. Fellerovi nevěřím ani slovo :-D :-D né kecám, vystrašená jsem i tak… :mrgreen:

Moc gratuluju ke krásné holčičce a obdivuju Tě, jak si to zvládla. Otevřít dveře zdravotníkům by mě fákt nenapadlo!!

Přeju hodně zdraví a štěstí! :kytka:

 
Tracy
Extra třída :D 14004 příspěvků 05.04.10 07:24

Nádhera!!!bulím tu u toho čtení a smekám před Váma holky jak jste to krásně zvládly!!!Máš můj obdiv Lacenko! :srdce: :srdce: :srdce:

 
Katy2
Hvězda diskuse 50278 příspěvků 05.04.10 07:44

Lacenko fakt před tebou smekám, zvládla jsi to fakt žasně, jste s Liduškou obě moc statečné, opravdu máš můj velký obdiv.
Přei ať Liduška v životě raději už tak moc nespěchá a hlavně, hlavně zdravíčko. :kytka:

Deníček čtu od včerejška snad už po páté a stále bulím. :oops:

Příspěvek upraven 05.04.10 v 07:44

 
rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 05.04.10 08:07

Laci, nádherný deníček, přečetla jsem ho jedním dechem…smekám před tebou!! :kytka:

A jetě jednou moooc gratuluju k Lidušce, je nádherná!! :srdce:

 
doriang
Kelišová 5579 příspěvků 05.04.10 08:11

Lacenko ja tu u toho normalne brecim… matka hrdinka a jeste to tak krasne umis popsat :wink: :mrgreen:
A porad me neprestava fascinovat tvoje duchapritomnost - proste myslet na odemykani dveri, rucniky atd. 8-o fakt jste holky obe sikovny a hrozne vam to sluselo :wink: A ti dva velci brachove… no ja mam pocit, ze to bude to nejrozmazlovanejsi miminko na svete :wink: :-D

 
Angua
Hvězda diskuse 50732 příspěvků 05.04.10 08:14

Lacenko, přidávám se, jsi úžasná, jak jsi to perfektně zvládla! Moc gratuluju k nádherné Lidušce :-D

Kurňa, též mě to cosi dojalo :lol: :lol: :lol:

 
irinek  05.04.10 08:14

Skutečně tě obdivuji, já si sama sebe ani neumím představit a to mě ten porod za chvíli také čeká. Jsi vážně dobrá, že jsi vše zvládla na jedničku. Přeji hodně štěstíčka vám všem.

 
Flyingfrog
Extra třída :D 12002 příspěvků 05.04.10 08:24

Lacenko: Jste holky šikovné s Liduškou :-) Přeju vám oběma hodně zdraví :-) :kytka:

 
Judycum
Kelišová 5010 příspěvků 05.04.10 08:31

Lacenko ještě jednou moc gratuluju k narození dcerky, popravdě na té fotce z druhého dne sama Liduška vypadá dost překvapeně.. :wink:

Zvládla jsi to úžasně, sama mám obě děti císařem, takže úplně plasticky se do tvé situace vžít nemůžu, ale i tak upřímně obdivuju tvoji připravenost a duchapřítomnos­t.Myslím, že ne každý by takhle náročnou situaci ustál..

Liduška je krásná a mezi klukama jí to moc sluší, je to pěkný pohled na takové hejno dětí.. :srdce:

Přejeme Lidušce do života pevné zdraví, dostatek štěstí a ať je kolem ní pořád hodně lásky, smíchu a pohody (a tuším, že to určitě bude :wink: )…

 
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 05.04.10 08:31

LACI, ty si proste holka statečná a velká šikulka, nedokážu si představit že bych to zvládla…malá je krásná, a ted už si budete užívat jen pohodu a radost :hug: :hug:

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 05.04.10 09:17

Moc blahopřeju k narození Lidušky a jste fakt holky šikovné :kytka: :palec:

 
fidla
Kecalka 468 příspěvků 05.04.10 09:34

Teda Lacenko, tleskam :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Melas to neuveritelne vychytany, ja bych asi zvladla jen panikarit a hulakat do telefonu, ze rodim :oops: Gratuluji k nadherne holcicce, at se vam dari :kytka:

 
karamelína  05.04.10 09:46

holky, moc vám gratuluju!!! :potlesk:
přesně tohle je případ, ze kterého mám z nějakého důvodu taky strach. při mém štěstí mi u toho bude asistovat náš syn, opravdu radši nemyslet… :think: (stejně tak se to stalo jedné známé). člověk holt nikdy neví, osušky si raději tedy též připravím :kytka:

 
badela
Echt Kelišová 7511 příspěvků 05.04.10 09:48

Laci, to jste to úžasně zvládly!!! :kytka: Moooc gratuluji ke krásné holčičce :huban: a ke zvládnutí takového divokého porodu. Jsi ženská šikovná a praktická a Liduška je pěkná objevitelka, že se takhle krásně vykulila ven :palec: Přečetla jsem to celé rodince a pěkně si u toho poplakala, to musel být tedy silný zážitek. :srdce:

 
Patsy
Kelišová 6774 příspěvků 05.04.10 09:53

Lacenko moc gratuluji k narození Lidušky, přišla na svět tak nečekaně, hlavně že jste obě dvě v pořádku a daří se vám :srdce: .
Je vidět, že jsi zkušená rodička, chystat si v té rychlosti ručníky apod…máš můj obdiv :mavam: .

 
anilwap
Kecalka 490 příspěvků 05.04.10 09:57
Obdiv

Taky me ten clanek uplne rozplakal :cry: Ale zvladla jsi to na vybornou, patri ti muj obdiv :kytka: Paja

 
harpyje
Extra třída :D 10393 příspěvků 05.04.10 10:26

lacenko. gratuluju k dcerušce - asi jsi byla vyplašená a nebyl to tvuj sen, takhle porodit, ale pro mne je to prostě nádherný porod :srdce:

Lidušce přeju krásný dlouhý život a at vám dělá jen radost :srdce:

 
céčko
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 05.04.10 10:30

Lacenko moc gratuluji :potlesk: , zvladli jste porod na jedničku :palec: a malá Liduška je krásné miminko. :kytka:

 
DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 05.04.10 10:38

Lacenko, taky moc gratuluju k narození Lidušky, fakt ‚bezva‘ situace, zvládnutá bezvadně! :palec:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 05.04.10 10:47

Lacenko -

  1. konečně nějaký zajímavý popis porodu :-))) už ty porodní deníčky začínaly býrt celkem nudné :-))
  2. Liduška je nááádherná a fakt vypadá o hodně starší, taaaak vyžehlený novorozeně
  3. máš teda fakt obrovskej obdiv !!!!!!
 
Alyss
Extra třída :D 10461 příspěvků 05.04.10 10:52

Teda máš opravdu můj obroooovský obdiv,jak si to zlvádla (vy obě). Moc ti gratuluju k Lidušce :kytka:

 
Alinka
Echt Kelišová 8565 příspěvků 05.04.10 10:55

I já se připojuji ke gratulacím, Lacenko, nejspíš mě neznáš, ale sledovala jsem Tvůj příběh, měly jsme mít podobně stará miminka (ta předchozí)

Jsi velmi statečná! Přeji, aby Ti hlčička dělala samou radost :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 05.04.10 11:57

Ahojky.I když už nepíšu,tak tohle mi prostě nedalo.lacenko strašně ti gratuluji,jste holky sikulky a malá je moc krásná.Jsem ráda že u Vás vše dobře dopadlo a přeji hodně zdravíčka pro tebe,Lidušku i kluky:-).Kamča a Matyášek

 
Marfinka
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 05.04.10 12:20

Velká gratulace, Lacenko, jseš fakt neskutečně dobrá. Máš můj obrovský obdiv, zvládla jsi to úžasně. I na ručníky sis při tom vzpomněla :dance: . Liduška bude určitě adrenalinový človíček, když si vybrala takhle se narodit :lol: .

 
Halka
Ukecaná baba ;) 1707 příspěvků 05.04.10 12:53

Teda Lačenko, jsi hrdinka. Máš můj velký obdiv. Oběma vám holky přeju hodně zdraví a Lidušce krásný pohodový život.
 Halka

 
Baara01
Kecalka 101 příspěvků 05.04.10 13:01

Lacenko, veliká gratulace k porodu. Opravdu smekám před Tebou a Tvojí odvahou :kytka: :kytka: :kytka: Neumim si představit, že by se mi stalo něco takového…
Přeji vám oběma, hodně zdravíčka a životního elánu… :srdce:

 
ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 05.04.10 13:15

Lacenko, moc Vam gratulujeme k Lidusce a zaroven tady kulime oci, jak nakonec porod probehl 8-o :-)
Hlavne, ze jste vse zvladly, mala je krasna, takze prejeme vse nejlepsi do dalsiho zivota :kytka: :srdce:

Priznam se, ze jsem se nad podobnou situaci take zamyslela (jak se sanitak dostane ke me domu, kdyz budu rodit ve vane 8-) :oops: ), protoze uz moje dve kamaradky ted rodily druhe dite prekotne doma :wink: a me Dr. rano taky poslal z porodnice domu, ze dloouho nic nebude a D. se narodil vecer, ale tedy pomaleji, za 2 hodiny po prijmu :wink:
Takze uz vim, ze otevrit dvere a pripravit rucniky :wink:

Hodne stesti!! :palec:

 
oblacek
Echt Kelišová 8082 příspěvků 05.04.10 13:35

lacenko, moc moc gratuluji k Lidušce..po přečtení tady dojetím brečím… :-) mě to nějak uplně vzalo..krásný nádherný a máš můj obdiv!!! :dance: :srdce: :srdce: :srdce: teď už jste kompletní a šťastní… jen tak pěkně dál… :kytka: :hug:

 
Lizbeth
Extra třída :D 12981 příspěvků 05.04.10 13:36

S knedlíkem v krku a uslzená gratuluji odvážné, velmi odvážné mamince, která zvládla porod za Lidušku i sebe bez pomoci.
Tvůj příběh jen potvrzuje mou doměnku, že doktor, který nedá na pocity pacienta je špatný doktor a může mít praxi jakou chce.
Přeji moc moc zdraví a hlavně ted už jen klidné chvilky v rodině. :srdce: :srdce:

 
Staninka30
Extra třída :D 10109 příspěvků 05.04.10 13:47

Laci-Krásnej porod jsi si zažila uplně mně tu ukápla slza těstí jak jsi to měla krásné.
Hlavně že jste obě velice zdravé a ty jsi porod zvládla na velkou jednočku.
MOC GATULUJI. :kytka: :kytka: :kytka:

 
Sychyy  05.04.10 13:49

Moc blahopřeju k miminku jste statečná jak jste to doma vše zvládla.

 
Jeva
Závislačka 3377 příspěvků 05.04.10 13:59

Lacenko,ještě jednou gratuluju. Jste fakt šikulky, obě dvě :potlesk: Musel to být „hukot“, ale hlavně že byl se šťastným koncem.

 
Mufina
Extra třída :D 12776 příspěvků 21 inzerátů 05.04.10 14:30

Lacenko, taky ještě jednou gratuluju :kytka: . Jste holky šikovný. I slzička ukápla :wink:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama