Únor 2007 - jak jen říct

Rodičovství

Dlouho jsem přemýšlela jak Vám všem poděkovat za rok svého života, který nebyl jednoduchý ani těžký, ale byl opravdu úplně jiný, na který jsem byla doposud zvyklá.

Nechci vás ani pobavit ani rozplakat, proto nebudu vyprávět vtipy a ani srdcervoucí myšlenky o tom jak vás mám ráda. Nechci ani psát o Vás všech, které jste se za ten rok staly mýmy nejbližšímy a pro které ani já nejsem cizý člověk i když jste mne nikdy neviděly ani neslyšely. Nechci psát o tom, jaké jsme měly problémy v těhotenství a jak jsme si dokázaly navzájem pomoci.Rady a příspěvky, které přišly prostřednictvím jednoduchých řádků na obrazovce byly pro mne víc než jen pár písmenek seřazených do vět. Už vůbec se nechci vracet do dob, když jsme netrpělivě čekaly na to „první" únorové miminko, které jak bylo naše obrovské překvapení, nebylo jen jedno, ale byly to dvě úchvatné slečny, které už předem avízovaly, že ten „náš" únor bude plný nádherných dětí plných síly a života. Ani nestojím o to, abych tady se slzama v očích vzpomínala na dny, kdy jsem hltala každý řádek se jmény narozených miminek a s obavama očekávala, kdy přijde ten můj. Nepřipadá mi vůbec důležitý napsat, že se bavím při každé diskusi, kde tvrdíte, že to Vaše mimi je nekrásnější, když je zřejmé, že nejhezčí je to moje :-). A už vůbec mi nepřipadá podstatný psát, jak se mi líbí naše slovní přestřelky, které ani náznakem neukazují, že nás mnohdy dělí stovky km a i několik let. Nejsem žádná Božka Němcová a tak vám tady nehodlám psát ani to, jak si kradu každou volnou chvilku, abych mohla nahlédnout do kousku Vašeho života, který už směle můžu nazývat „Naším". Jediné co bych chtěla skutečně udělat je, že bych poděkovala každé z vás osobně, ale to jediné nejde. Je nás už tolik, že těch díků by bylo tolik co písmenek v tomto mém „blábolu". Proto nepíšu NIC a jen potichu datluju na klávesnici

D…Ě…K…U…J…I Vaše Pipina

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lacenka
Neúnavná pisatelka 18644 příspěvků 15.07.07 12:30

no tak to je nádhera, myslím že spousta z nás to cítí velmi podobně a tak díky tobě za to že si to napsala. Lacenka z Leden 2007

 
Zuzika
Závislačka 3504 příspěvků 15.07.07 20:57

Pipi… normálně tady bulím :-) a myslím, že bychom se pod to podepsaly všechny. Jsem moc ráda, že mezi vás patřím a díky za to, jak jsi to napsala!

 
MaK
Kelišová 5063 příspěvků 15.07.07 21:00

Pipi,
to je krása…Taky to cítím úplně stejně.Nevím,co víc k tomu říct.
Děkuju tobě,děkuju vám všem!
 MaK

 
zanet
Kelišová 6847 příspěvků 15.07.07 21:03

PIPINKO - teeda, uhodilas hrebik na hlavicku. Ja to rikam porad, napis knihu, bude to bestseller ;-)
Mam ty same pocity. Mam pocit, ze nekde tam, za morem je 10 nebo 20 milych bab, o kterych toho za ten rok plus vim docela dost a ze kdyz bych dosla na kafe, tak bysme urcite mely dlouho o cem kecat. Je to prijemne vedet. Je prijemne vedet, ze se mam vzdycky na koho obratit, komu se sverit a kdo se mi nevysmeje, ale pochopi a pomuze, protoze je vetsinou v podobne situaci.

Takze vis co? DIK! :-)

Zanet

 
Petisa
Extra třída :D 13211 příspěvků 15.07.07 21:18

Jednou…jednou se naše diskuze rozpadne,budou pomalu a  pomalu ubývat příspěvky,až utichnou docela a holky,upřímně,fakt budu smutná…
Jednou…budu jako vetchá stařena (snad) vzpomínat,jak kdysi…kdysi… jsem si vykládala s báječnýma ženskýma…
I Vy všechny jste ovlivnily můj život …
Jste bezvadné holčiny a tak se též přidávám a všem děkuju !
 Pet

 
Evcza
Kecalka 484 příspěvků 15.07.07 21:37

Pipi,  neumím to napsat tak hezky jako Ty, tak mi nezbývá než souhlasit a poděkovat. Je fajn, žes nemohla usnout ;)
 Eva

 
Evcza
Kecalka 484 příspěvků 15.07.07 21:37

Pipi,  neumím to napsat tak hezky jako Ty, tak mi nezbývá než souhlasit a poděkovat. Je fajn, žes nemohla usnout ;)
 Eva

 
hlaviiicky3
Závislačka 4337 příspěvků 15.07.07 22:45

Pipi…taky moc děkuju za krásná slova,jsem strašně  ráda že mě moje děti k Vám na emimi zavedly,nebýt jich nikdy bych nepoznala  tolika BÁJEČNÝCH  holek ,SKVĚLÝCH  maminek s nimiž mám tolik společného a jsem za Vás všechny do jediné moc a moc ráda!!!!!!!   Pipi......  DĚKUJEME!!!!!!!

 
zanet
Kelišová 6847 příspěvků 16.07.07 00:49

PET, co to meles? Jak rozpadne? Jak vzpominat??? V duchodu, s detickama odrostlyma budem mit teprve cas vykecavat cely den (asi o tom, co kterou kde picha a do jakych lazni a co se stalo v kterem serialu…) a jezdit na sraziky… no ne??? :-)

 
Matessa
Kelišová 5228 příspěvků 07.04.16 21:21

Jeejda, jak je mozne, ze to ctu az dnes??? :,(

Holcicky…a je to tady, rozpadly jsme se, ale ja na vas porad moc vzpominam. Diskuze ještě „zije“, kdyby se vam tak chtelo…ukazte se zase :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama