Naší Viktorce

Rodičovství

Sedím tu a koukám na Tebe, jak se ti ve spánku každu chvíli rozehraje úsměv na rtech, nebo kaboníš čelíčko, či si vzdychneš. Moje malá princezno...

spinkáš
1 komentář

to ti byl měsíc

v porodnici
1 komentář

s tatínkem

Sedím tu a koukám na Tebe, jak se ti ve spánku každou chvíli rozehraje úsměv na rtech, nebo kaboníš čelíčko, či vzdychneš. Moje malá princezno. Všechno to začalo jako sen, dvě čárky na testu (měla jsem po SP), ihned mi vyhrkly slzy do očí, byla jsem šťastná a zároveň mě tolik sužoval strach, že o svoje miminko zase přijdu. Tolik myšlenek se mi honilo hlavou, co mám a co nemám dělat, co jíst či ne, říci to někomu nebo to krásné tajemství držet v sobě? Tak moc jsme si Tě přáli, lásko moje, a Ty jsi to zvládla! Držela ses u mě v bříšku, určitě na tebe dával pozor andělíček, který od nás před tebou odešel.

Den za dnem utíkal, bříško pořád rostlo a ty jsi mi dávala zabrat. Tolik chutí jsem měla, ale nic ti nechutnalo, půl dne jsem trávila na záchodě s hlavou skloněnou i peprnými nadávkami na můj stav, všude po bytě se válely krabičky od Rennie, sáčky od sody, či krabičky od mléka. Nic nepomáhalo. Vzpomínám na ty svoje žalostné stavy, ale i na příhody které mě rozesmějí. Na to, jak jsem se pokoušela ve starém bytečku vybaveném maličkým sprchovým koutem oholit nohy, nikdy nezapomenu. Jen co jsem se se žiletkou v ruce ohnula přes bříško, zadkem jsem vyrazila plexisklo, byla to rána jako z děla, voda všude a tvůj tatínek nasupený ve dveřích.

Musím se smát, takovou neohrabanost může doopravdy přivodit jen těhotenství. Nebo na to jak jsem se o to samé pokoušela v bytě novém, tentokrát ve vaně :D Už jen to jak se do vany naštelovat mi dalo zabrat. Třikrát jsem sjela pod vodu celá, než jsem se rozhodla pro postup zvenčí, tááák, nožičku pěkně na okraj vany, ohnout se, opět rána jako z děla, můj podvozek narazil na poličky s gely, šampony a podobně. Takže se otočit, ohnout, abych to sebrala, jenže chyba lávky, při ohnutí opět rána, tentokrát to schytala jiná polička. Takže v koupelně stav nouzový a opět nasupený tatínek ve dveřích :D

Musela ses v tom bříšku pěkně otáčet smíchy, takovou maminku nemá asi jen tak někdo. Auto? Milá Viktorko, chodily jsme spolu pěšky, a když už jsem do auta lezla, opět to byl výkon. Měla jsem se učit matematiku, třeba, abych nezbourala každou koupelnu a věděla, že objem prostoru za volantem se neshoduje s objemem mým. Na bříšku natlačený volant, co se dá dělat, pošoupne se sedačka, jenže to se lehce poví a těžce dělá.

Absolutně zpitomělá mým stavem, jsem se přes břicho pokoušela nahmatat tu prokletou páčku, nedosáhla jsem. Jak já byla blbá :D po půlhodině mě napadlo vylézt z auta a sedačku posunout z venku, sedačka posunuta:D, ale co se nestalo? Broučku můj, až vyrosteš, prohlédni si maminku, příroda jí obdařila krátkýma nohama, takže bylo volno pro pupek, ale nedosáhla jsem na pedály :D Směješ se, lásko? Nedivím se ti, dneska už se také směji, ale jinak jsem v těch chvílích byla pěkně zpocená :D

A teď, když už jsi na světě? Každý den, kdy se pro něco trápím, mě obdaříš svým nádherným úsměvem. Každý den mi dáváš sílu bojovat o to, abych byla dobrou mámou. Každý den se ptám, co dělám špatně a co dobře, kdy krmit, jak navodit nějaký režim. Ale ty jsi svéhlavá, vše si děláš po svém, papáš, kdy chceš, spinkáš, kdy chceš. Hlavně že se na mě usmíváš. To je ten nejhezčí dárek, který může maminka dostat, úsměv svého dítěte.

Děkuji Ti, beruško, že jsi přišla zrovna k nám! Děkuji za každý den, za každý úsměv, ale i každý pláč! Miluji Tě!

Tvá maminka

Hodnotilo 18 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 10.10.12 07:55

Tvůj deníček mě opravdu pobavil :lol: to jak píšeš že jsi zadkem vyrazila plexsklo, tak to jsem se fakt nasmála :D :D hlavně že všechno dobře dopadlo a je pravda že dětský úsměv je nejkrásnější. Tak ať těch úsměvů dostaneš co nejvíce :hug: :hug: :hug:

 
zrustice
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 10.10.12 09:03

Děkuju za to, že jsem se po ráno tak hezky pobavila. :potlesk: :potlesk:

 
Linettka
Kecalka 433 příspěvků 10.10.12 10:04

Pěkný vyznání a krásná holčička, celá tatínek! :)

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 10.10.12 11:03

Deníček pobavil :kytka:

 
Alenka7
Nováček 1 příspěvek 10.10.12 11:08
:potlesk:
 
pepicep
Kecalka 163 příspěvků 10.10.12 13:59

Moc hezké :lol:

 
miska.03
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 3 inzeráty 10.10.12 14:27

Krásné a vtipné :mrgreen: :potlesk:

 
Smudlinka
Závislačka 3356 příspěvků 10.10.12 14:35

Krásný deníček :)

 
jediný andílek
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 10.10.12 14:39
:potlesk:
 
Petttulis
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 10.10.12 14:39

Moc krásný a veselý deníček, celou dobu jsem se culila. Vikoušek je nádherný andílek, je podobná tatínkovi a má kouzelné vlásky :hug:

 
Aylinka  10.10.12 14:48

Taky jsem se bavila, já se naštěstí za volant vešla :D Spíš jsem trpěla těhotenskou sklerózou, všichni si ze mě už dělali srandu :roll:

 
pampalin
Závislačka 3921 příspěvků 10.10.12 20:45

Nádhera, pobavila´s mě absolutně dokonale.
A maličká je opravdu celej taťka, až na ty vousy - tedy tatínkovi :mrgreen:.

 
dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 10.10.12 21:56

Děkuju holky!

 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 10.10.12 22:00

Krasne vtipny a zaroven kouzelne dojemny denicek:-)

 
DenisaW
Kecalka 158 příspěvků 11.09.13 00:08

Pěkné :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama