Vztah s přítelem už není to, co býval

O životě

Nevím, co se s mým přítelem stalo, ale dost se změnil. Ještě dva měsíce po porodu to bylo fajn, ale teď je malému rok a on se čtyři měsíce chová jak totální bezpáteřní krysa.

Odstěhovali jsme se na místo, kde nikoho neznsm, jsem od rána do večera sama doma s dítětem, nemám tu kamarádku, nikoho tu neznám. A do toho ten můj blb jako by chytnul druhou mízu a svou rodinu přesunul na vedlejší kolej. Neustálé narážky typu "Jsi blbka, co hovno dělá, celej den jen čumíš doma, nesnáším tě, ty krávo, lituju že jsem tě kdy potkal, skazila si mi život apod.

Nevrací se domu, minimálně jednou týdně nespí doma, minimálně jednou týdně chlastá. Do toho každý den hulí a nevim co ještě. Na to, že mu bude třicet, jsem si myslela, že se podle toho bude chovat - ještě když má takovou motivaci, jako je naše krásný dítě.

Teď v neděli mi brečel, že se omlouvá, že vše změní, že budeme jezdit na vejlety, že mě miluje a i dítě. A že by nás nikdy za nikoho nevyměnil. Jenže hned v úterý se ožral, ve dvanáct v noci odešel a přišel až pozdě večer po práci.

Dnes je středa a on má volno od čtyř. Je pomalu půl desátý a on nikde. Za celej den mi nezavolá a nehledě na to, že mi neustále lže a vymýšlí si, už ani nevím, co si mám o tom všem myslet. Neustále hází vinu na mě, že jsem náš vztah totálně po…a apod.

Spím s ním, takže tím to není. A je spousta jiných věcí, co se v tom našem vztahu děje. Jsem z toho špatná a nevím, co mám dělat. Má svoji hlavu a všechno, co mu řeknu, on otočí proti mně.

Hodnotilo 13 lidí. Score 2.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Ninesen
Stálice 80 příspěvků 28.08.13 00:12

Tak to se na me holka zlata nezlob ale stoji ti za to? Aby kazdy den jsi byla nervni? Nehlede na to ze se to vsechno prenasi na ditko… Ja bych s nim nebyla ani kdybych s nim mela 10 deti.. muj nazor…

Jinac se holka drz a pevny nervy :nevim: :pocitac:

 
hanak  28.08.13 04:44

Sbal sebe i dítě a odejděte pryč. Už jen chybí fyzické násilí (a k tomu je podle všeho jen krůček).. Jestli si chceš zachovat zbytek důstojnosti a vlastnímu dítěti zajistit trochu normální dětství a život, pak musíte jít jinou cestou než tvůj partner. Jinak budeš trpět ty a tvoje dítě stonásobně tolik.

Příspěvek upraven 28.08.13 v 04:45

 
Dinnuska
Kecalka 308 příspěvků 28.08.13 06:33

Ahojky. ja to znam a to jsme ani to dite nemeli. takovy clovek se nezmeni…

 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 28.08.13 08:01

Sbal sebe a prcka a odejděte…třeba k rodičům, rodině, prostě kamkoliv..Vrať se do rodnýho města a postav na vlastní nohy..
Chová se takto a to máte malé dítě, jak myslíš že to bude dál…?

 
Anonymní  28.08.13 08:16

No je to strašné, fakt mě to mrzí co zažíváš :hug: My máme bohužel taky nějaké podobné krize už od těhotenství :roll: Vesměs celé těhotenství jsem probrečela a popravdě si přála, aby se malý ani nenarodil :,( Říkala jsem si, že to asi nebude ten pravý, s kterým jsem chtěla mít dítě. U nás jsou teda ty konflikty vesměs kvůli úklidu a penězům. Takže když jsem byla těhotná, tak přišel domů a hned mě akorát zbuzeroval, že se válím a nic nedělám. Byla jsem na neschopence, protože mi bylo asi půl roku neskutečně zle :poblion: Jako ano, pořád leštit všechno v bytě není moje silná stránka a někdy se na to opravdu vyprdnu, ale život není jen o tom. A první měsíce s malým to byla taky hrůza, protože malý nespal, jen brečel atd. takže něco uklidit to bylo fakt nemožné :roll: No a pak peníze, že pořád nevycházíme, že utrácím a bla bla. No utrácení za jídlo je fakt utrácení - můžu já za to, že je všechno tak drahé :pocitac: A že si to mám umět rozpočítat atd. No bohužel neumím, snažím se, učim se to…A když dojde k hádce, tak si taky „pěkný“ věci řekneme. Ale teda nechlastá - tak jednou za rok se jde napít s kámošem a domů chodí hned po práci.
A k odchodu od přítele taky mohu říct svoje - Už jsem asi 3×balila tašku v noci. Ale pak se uklidnila a rozmyslela si to. Kvůli malému. Já si tedy neumím představit kam bychom šli a jak bychom žili a hlavně z čeho :roll: Mít asi kam jít, tak už s ním nejsem. Muset jít třeba v roce dítěte do práce, to musí být mazec, teda to pokud máš štěstí, že ti ho má kdo hlídat. Já mám momentálně bohužel s tátou špatný vztah a máma žije mimo ČR. Takže bohužel.
No je to těžké, opravdu nevím co ti poradit :nevim:
A jak se choval předtím?
Máš případně zázemí kam byste s mimčem mohli na delší dobu? A kdo by Vás uživil případně?
Jinak teda ty jeho nepříchody domů, to my zavání nějakou známostí :think:
A kdyžtak hodně pije, nestal se z něj alkoholik? Pil i předtím?
Víš, jestli chceme nebo nechceme, bez chlapa je to prostě o hooodně těžší. Já bych třeba přišla o auto a jelikož bydlíme za Prahou, neumím si to představit. Bydlíme v hezkém bytě v klidném prostředí a při představě stěhovat se někam na sídliště do Prahy do garsonky, no hrůza. A to tak přemýšlím hlavně kvůli malému.

 
verulenka
Generální žvanilka 21581 příspěvků 28.08.13 08:25

On se k Tobě chová jako k hadru na podlahu a Ty s ním ještě spíš? No, asi pochopil, že mu dovolíš vše.

 
maruskaaa
Kecalka 348 příspěvků 28.08.13 08:27

Věřím, že pokud se nezlepší tvůj chlap, tak časem najdeš sílu a odejdeš. Jenže pak už bude asi pozdě. Malej si to bude pamatovat a bude vědět, že to tak taky funguje. Dáváš mu tím vlastně hodně špatnej vzor chlapa v rodině, dej mu vybrat buď rodina, nebo život svobodného mladence a popř. odejdi.

 
PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 28.08.13 09:34

Holka seber svojí poslední sebeúctu a vy.er se na něj… tohle prostě nemůžu pochopit..

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26449 příspěvků 28.08.13 10:35

Tyhle stavy ze ti nadava, pak breci a omlouva se a vzapeti zase to same…nebere nejake drogy :?:
No ja myslim, ze je to jedno kazdopadne se sbal a odejdi od neho pokud mas ke komu-tohle uz lespi nebude, ver mi.. ;)
Ne ze by jsem to znala osobne, ale dost od jedne zname, ktere delel pritel to same, vzdycky pak vyhrozoval sebevrazdou atd…proste silenec..
Tohke pak uz nema daleko k fyzickemu nasili a malej by jen trpel zbytecne, nestoji ti za to..-odvahu :palec: :palec: :palec: :palec: :hug:

 
zuzukobylka
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 15 inzerátů 28.08.13 10:40

Aby mi otec mého dítěte říkal, že jsem kráva, jako kde to jsme?? Doufam, že ti to aspon neříká v přítomnosti malýho. Já bych s takovým člověkem žít nemohla. Jeslti máš možnost bydlet u rodičů, určitě bych neváhala a odešla.

 
Jana.barova  28.08.13 10:48

„Neustálé narážky typu "Jsi blbka, co hovno dělá, celej den jen čumíš doma, nesnáším tě, ty krávo, lituju že jsem tě kdy potkal, skazila si mi život apod.“

Tohle nejsou narážky! Jsou to jasná, dost zásadní sdělení a jestli napíšeš, že nevíš co si o tom máš myslet, tak si představ že to někdo říká tvému dítěti, tvé matce, sestře a možná se ti otevřou oči/uši. Přeju hodně síly při vyrovnávání se s realitou.

 
Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 28.08.13 11:02

Doporučuju přečíst knihu Závislosti srdce, tam přesně mluví o tom stejném.

 
Michaela13
Kecalka 378 příspěvků 1 inzerát 28.08.13 11:27

Dala bych mu pořádnou lekci a to tím, že bych s dítětem odjela (buď k rodičům nebo k někomu, ke komu máš bližší vztah) a počkala bych, jestli tě vůbec bude hledat a zajímat ho, PROČ jsi odešla. Pak bych mu dost naštvaně (žádným pokleslým tónem, ale dost sebevědomě - aby si nemyslel, že když je chlap, tak může všechno) řekla, že jestli si myslí, že budeš dítě vychovávat vedle takovýho psychopata (s prominutím, ale když tě slovně uráží, tak ho ani jinak nevidím), tak to by jsi teprv byla blbka a nezodpovědná a že jestli nebude zase jako dřív, tak se k němu nevrátíš. Na některý chlapy to funguje, že uslyší na to, že už vedle sebe nebudou mít dítě a bude sám. Tak ti přeji hodně štěstí :potlesk:

 
andreazbudejc  28.08.13 11:31

Vyser se na něj, na debila..to udělej..

 
Anonymní  28.08.13 12:03

S přítelem si procházím něčím podobným, jen mě neuráží. Než se narodil malej, všechno bylo ok. Porod mě změnil a už není čas na to prohánět se adrenalinovou rychlostí v autě, jako tomu bylo dřív…není čas se víc věnovat jemu, není už jen on. Všechno se ještě zhoršilo, když si našel práci v Rakousku jako malíř, aby jsme se měly dobře. Ocen'uju to, ale přestáváme si rozumět, mluvit spolu, já mám nějáké gynekologické potíže, něco s vaječníkem a teprve se to bude v pondělí vyšetřovat. Ale nemůžu s nim mít už cca půl roku styk, protože mě to neskutečně bolí…pak si myslí, že mám někoho jinýho…když se mu snažim situaci se slzama v očích vysvětlit, nechápe, pak najednou že zase jo, omluví se mi jako po stý na kolenou taky se slzama v očích, slibuje že už bude všechno jako řív, že mi věří atd. Odjede a už zase naráží na nějákej facebook, internet, že bůh ví proč tam chodim, že tam určitě lezu na seznamky atd.Na internet chodím jen na emimi a jen když něco sháním malému nebo si zjišt'uju důležitý věci, ale on tomu nevěří…marihuanu taky kouřil…ale když přišel kvůli tomu o řidičák a napařily mu pokutu 50 tisíc kterou musíme splácet, protože 50. najednou nemáme…nechal toho.Taky jsem mu řekla, že máme dítě a on jako otec by mu měl jít vzorem! Pivo si dá naštěstí sem tam doma, ale taky chlastal jak duha…kdysy…Je mu 28 a někdy mi příjde že se chová jako pubert'ák s tim svym přístupem. Za pár dní se má vrátit už na stálo. Končí mu smlouva…můžu jen doufat, že náš vztah zachráníme. Známe se skoro 10 let, už jednou jsme spolu byly a skončilo to, nechceme aby to skončilo zase.To už by nám vyloženě nebylo přáno. Opustila jsem kvůli němu chlapa, s kterym jsem byla 5,2 roku, sice mi vadil jeho flegmatickej přístup, ale takový potíže jsem s nim neměla, až jen na nesnášenlivost jeho matky ke mě…najdi pravou chvilku, jestli se najde. A pokuste si sednout a o všem si rozumně a v klidu promluvit, jestli to ještě jde.My se na to taky chystáme. A jestli to nepůjde, holka je mi líto, ale nemá cenu se trápit dál. Třeba někde čeká ten pravej, kterej tebe a to malý bude opravdu milovat! Ted' to jsou třeba jen hruhý výrazy, nechci říkat že takovej je, ale alkohol je svině a mění lidi, jednou by na tebe mohl vztáhnout ruku, Držim palce. :hug:

 
Faun
Kecalka 125 příspěvků 28.08.13 12:51

Já bych s někým takovým nebyla! :roll:
Přeji Ti, aby se vše vyřešilo co nejdříve a k Tvé spokojenosti. :hug:

Příspěvek upraven 28.08.13 v 12:51

 
Terrinka93
Ukecaná baba ;) 1991 příspěvků 28.08.13 13:38

Ahoj. Chci jen říct svůj názor. Je celkem jedno jestli je mu třicet nebo dvacet. Prostě mu dítě narušilo plány a teď hledá cokoli jak by mohl utéct. Jak tu říkají ostatní. Nejdřív psychický týrání a pak fyzický. A nedej Bůh, ale stává se to dost často, nakonec to bude odnášet malej. Možná i fyzický. A pokud si myslíš že jeho se to netýká tak si mimo. Z malýho vyroste blázen a psychopat a bude to samý jako jeho otec. A z tebe se postupně stane troška a pak nebude těžké sáhnout buď po alkoholu nebo po praskach. A nedej Bože aby v jedny světlý chvilce kdy se bude opět trapné omlouvat a brečet jste počali dalšího chudáka. Mluvím z vlastní zkušenosti. Máma je s tátou dvacet let. Od ty doby co mě čekala. Znali se od malička. Ale už tehdy začalo mlácení automaty chlast. Pak si pořídili bráchu. A to už se nedalo couvnout. A to jsem s ní co si něco vůbec mužů pamatovat utíkala skoro každej tejden. V zimě v metrovym sněhu s bráchou v karce. Na nás nikdy nesáhl měli jsme všechno ale k čemu to je? Teď je mi dvacet a je že mě vynervovanej psychopat. Táta se zkrotil ale bohužel díky tomu že má rakovinu. Mám ho ráda ale tohle mu nikdy neodpustím. Jenom ti chci říct utec dokud můžeš pak už se že sparu ty svině nikdy nedostanes. Hodně sil a premyslej.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 28.08.13 13:39

A bude hůř. :idea:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7868 příspěvků 28.08.13 14:01

Popravdě? Nechápu tě..Už bych tam dávno nebyla. A věř, že vím o čem píšeš..Hodně štěstí.

 
svycarka
Kelišová 6837 příspěvků 28.08.13 14:10

…a prestala bych s nim spat…on si te navazi a jeste mu delas matraci. a pak tady bych se zaridila k odchodu a ne, nebude jiny…

 
čoudovaanet
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 28.08.13 14:35

Ahoj, taky nemam s manzelem takovy vztah, jaky driv, po porodu se toho hodne zmenilo, on neni uplne idealni chlap, ale teda do takoveho jako mas ty doma, to ma jeste hodne hodne daleko..Ani nepises, jaky vztah to drive byval, mozna ze se choval podobne, jen ty jsi to tenkrat videla jinak :?: Kazdopadne pokud te nemini vyslechnout a neco ze sebou delat, tak je cas ho zanechat jeho konickum, ktere jsou mu prednejsi a zaridit si pro sebe a ditko jiny a lepsi zivot!!Hodne stesti :)

 
Viicky
Kecalka 328 příspěvků 28.08.13 15:08

„Neustálé narážky typu "Jsi blbka, co hovno dělá, celej den jen čumíš doma, nesnáším tě, ty krávo, lituju že jsem tě kdy potkal, skazila si mi život apod.“
Autorko, kdyz partner dokaze neco takoveho rict, tak to znamena ze jsi pro nej stejne cenna jako hadr na podlahu. Pokud od neho neuteces tak ti ta slova bude rikat nejen on ale i vase dite. Nedovol aby z toho malickeho vyrost dalsi zmetek, a utikej pryc.

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 28.08.13 15:15

Poslat ho kšípu hajzla jednoho. Vůbec si tě neváží a nevěř, že to bude lepší. Akorát když mu poteče do bot, tak bude plakat a prosit na kolenou a tak furt dokola… Chudák vaše dítě, jestli ho v tom necháš vyrůstat :nevim: :zed:

 
lokisek
Povídálka 18 příspěvků 28.08.13 16:19

Žiju v cizině s manželem, takže si dokážu představit, jak se cítíš, že si najednou v cizím prostředí s malým prckem. Chlapům to někdy trvá než se usadí a někteří se neusadí nikdy. Někteří hledají jak by utekli realitě ve které žijí, protože světe div se, bojí se, neuživí rodinu (všude vidí slovo zaplatit) a je toho na ně moc. Proto pijou, hulí a tím utíkají od jediného co je jim nejbližší a na čem jim záleží jejich rodina.
Po přečtení Tvého deníku mám pocit, že si nadáváte oba dva (píšeš můj blb). V každém případě musíte OBA dva myslet na prcka, chcete, aby žil v rodině, kde se jen křičí? Můžete spolu normálně komunikovat? Určit si pravidla, případně vyhledat odbornou pomoc? Dítě je to nejúžasnější co Vás mohlo potkat, určitě ani on nechce, aby se mu tímto ubližovalo (děti vidí, slyší vše). Jinak neseď doma, uprav se a jdi se projít, každý den někam jinam. Pokud si rozhodnutá od muže odejít, rozvrhni si kam půjdeš (i třeba do útulku pro matky s dětmi)co všechno si vezmeš sebou, šetři penízky a neboj se svěřit rodině!

 
berri
Kecalka 166 příspěvků 28.08.13 16:48

Nevím, jakým stylem spolu komunikujete, zda je kamunikace typu blb, kráva atp. běžná..Já bych se ale sbalila a odešla, nic moc slibného do budoucna to nevypadá, pokud mu nechceš dovolit, aby s tebou takto jednal a zametal..přeji pevné nervy a klidné dětství malému :hug:

 
radúna
Extra třída :D 11310 příspěvků 28.08.13 16:51

Milenka, nemůže v tom být mimo jiné nějaká ženská?

Máš dvě možnosti:

  1. buď si to necháš líbit
  2. nebo s tím něco uděláš
 
maciček82
Závislačka 3801 příspěvků 28.08.13 19:40

Teda devce, s takovym chlapem bych nebyla…bude to porad stejny, nezmeni se a muze byt hur..jestli mas kam jit treba k rodicum a tak tak bez i s ditetem…at toho pak nelitujes…pevne nervy teda

 
Ilusion
Kecalka 172 příspěvků 28.08.13 19:54

To je mi líto. A je mi líto i dalších holek, ke kterým se přítelové/manželé chovají jako ke kusu hadru a ony to snášejí. Tohle nemáš zapotřebí, od takového blba odejít, nebo ho vypakovat (záleží čí je bydlení) a rozhodně to nesnášet dál a nenechat si krást další roky života s takovým hovadem. Drž se :hug: :kytka:

 
1.zizi  28.08.13 20:26

Holky ja vas nechapu…proc si delate deti s muzi, kteri se nejaky cas dokazou uspesne pretvarovat a pak se z nich vyklubou takovi parchanti :cert:…to nemuzete nejaky ten mesic, ci rok pockat?…a kdyz uz ne, tak to bych radeji byla sama, nez s takovym hotentotem…hodne sily :hug:

 
Trojlístek
Závislačka 3482 příspěvků 28.08.13 21:25

Četla jsem si tvůj pravděpodobně první deníček. Pokud je to tentýž člověk, tak jsi přesně věděla do čeho jdeš. Takže se ani nemusel úspěšně přetvařovat…

 
75aja75
Nováček 4 příspěvky 28.08.13 21:53

Já když čtu tenhle článek, tak vím, že žiji v tom stejném, i když se to trošku liší. Máme malého chlapečka, s přítelem se známe snad od malička, malý nemá ještě ani rok a musím říct, že před porodem bylo vše v pohodě, já naivně myslela, že žila v ideálním vztahu, ale jak se malý narodil, tak se vše změnilo, když měl 3 měsíce našel i milenku, odešel když bylo malému 5, ted má 10 a přítel se 4× vrátil a znovu nás opustil, bylo by to na dlouhý článek co se vše děje, ale nevím jak to dokázat dostat ho z hlavy, pořřád tvrdí, že se k nám vrátí, ale vím, že už to nikdy nemůže fungovat jako předtím, ale nevím jak pomoci sama sobě jak se z toho dostat a jak fungovat a žít dál. Proto vím, jak těžké to pro tebe musí být. Každý radí odejdi od něj, ale být sama s tak malým dítětem a časem začínat od nuly zase znovu, jak to dokázat. Je to strašně těžké!!! Člověk musí najít sílu říci dost, ale tak bych ráda, ale zatím tusílu nemám :,(

 
Šmouli88
Echt Kelišová 7543 příspěvků 28.08.13 22:23

Bejt tebou tak i s dítětem odejdu…bůch ví co přijde později a nedej bože, aby na Vás stáhl ruku :cert: ono dítě vztah nezachrání. A je vidět, že on si as ihraje znovu na mladíka a užívá si. A co když má milenku, když nespí doma? Taková milenka dělá divy s chlapem a to, že sním spíš neznamená, že by on nemohl jinde. Vim, že to zní hnusně, ale něco podobnýho zažila kamarádka a byla v tom milenka a cítil se na mladíka a vázat se nechtěl a za týden si sbalil věci a byl fuč :nevim: i tohle se stává…Myslím, že Váš vztah se rozhodně nezlepší, kecy ve smyslu já se zlepší a nic to dělá každej ubohej chlap, kterej má strach bejt sám!!!

 
brumdinka
Generální žvanilka 23307 příspěvků 28.08.13 22:25

Promiň, ale já taky nevím co si o tom mám myslet :nevim: pokud by se ke mě choval chlap takhle, tak by dostal „nůž“ na krk, že bud´ se vzpamatuje a začne sekat latinu nebo nazdar…

aneb lidé se k nám chovají jen tak, jak my sami jim dovolíme…proč si takový chování necháš líbit a ještě s ním spíš 8o nenech se sebou zacházet jak s kusem hadru, máš snad nějakou hrdost holka!

Příspěvek upraven 28.08.13 v 22:28

 
Paja R
Závislačka 3739 příspěvků 28.08.13 22:40

Promin, ale mela by jsi sbalit prcka a sebe a upalovat od nej co nejdal, jinak te totalne psychicky zrujnuje. A to ze spolu mete dite, jeste neznamena, ze s nim musis zustavat!!! Preji mnoho sil, budes je potrebovat.

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 28.08.13 23:35

@1.zizi jéje, ty jsi tak chytrá a prozíravá. Já byla s chlapem pouhých 5 let, když se začal chovat naprosto nechutně a pořídil si milenku, chápu, měla jsem počkat dalších cca 20let, jestli se náhodou nevybarví :roll:

@lolmum tipuju milenku, nějakou mladou frí, kůl a in, takže to vypadá, že chytil druhou mízu. Předně doporučuju přestat s ním spát. Protože to tím nevylepšíš, jen riskuješ, že od něj něco chytíš nebo že ti udělá dítě (žádná antikoncepce není 100%). Sjedním dítětem se odchází snáz jak se dvěma. Začni plánovat odchod tak, abys z toho vyšla co nejlíp.

 
1.zizi  28.08.13 23:46

@Gladys kamaradky manzel se zblaznil po 17ti letech a clovek s tim nic neudela…ale kdyz uz chci rodinu a vim, ze ten clovek neni 100%ni, tak se taky tak zaridim(penize v zaloze, byt na me jmeno, nebo cokoliv, co by mi pak pomohlo do zacatku…ne :poblion: tu moudra, ale je mi lito pak tech zenskych, jen se trapi a vetsinou kvuli sve hlouposti, kdyz si napr. poridi s chlapem dite po mesicni znamosti a pak se hrozne divi, ze se chlap potom chova jinak…

 
PDM1
Povídálka 28 příspěvků 29.08.13 14:51

Ono sa to pekne píše Zbalit sa a odísť ale ked človek nemá kam a nema ani financie tak je to dosť tažké..

 
KristyM
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 31.08.13 12:03

Tohle by mi chlap rekl jen jednou a hodne bych se rozhodovala, jestli mu dam jeste sanci s nami byt a vychovavat dite. Vim, ze kdyz je hypoteka na spolecny baraka, tak clovek lecos zkousne, ale minimalne je to na dlooouhy rozhovor, ze takhle to dal nejde. Jeste k tomu vsemu dava vzor svemu diteti, jak se chovat ke sve zee! Drz se!

 
KristyM
Ukecaná baba ;) 2089 příspěvků 31.08.13 12:05

@1.zizi sama pises, ze se kamosky chlap zmenil po 17ti letech, takze takova situace se nestava jen po mesicnich znamostech ;)

 
KriJona
Závislačka 2626 příspěvků 31.08.13 13:20

Ja nechapu, ze s takovym clovekem muzes jeste spat..je na tebe hnusnej a ty mu delas pomysleni, proc?

 
lolmum
Stálice 55 příspěvků 05.10.13 11:14

No prave ze nemam kam jit sama bych to bez penez nezvladala, u rodiny byt nemuzu a hlidani nemam…:( A navic obcas mi dava nadeji ze je dva dny v pohode, ze si zas myslim ze vse bude ok a pak mi udela tohle…:(

 
lolmum
Stálice 55 příspěvků 05.10.13 11:36

Promyslim to uz nekolik mesicu jak to zmenit…A prave to ze si od nej nenechavam nic libit, jsou pak mezi nama takove hadky.Je to tezke zensky…Mam taky sve chyby ale ne takove co by zasahovali do naseho vztahu. Kamoska mela jedno a to sami doma co ja, rekla si ze to kvuli male vydrzi, coz jsem ji vymlouvala a ted se to sami deje me. Takze teprv ted ji chapu proc mu tohle trpela.Jeji dcerka vyrostla rekla tomu jejimu tati a on se mohl posrat, nahle se zmenil uvedomil si co byl za blba a uz se jaks taks podle toho chova.Mela to uplne stejne jak ja ted az jsme se tomu divili ze to snad neni ani mozne.Vim ze kazdy chlap je jiny a ze on se nemusi zmenit.Ale ja si od nej rozhodne srat na hlavu nenecham, hlavne jste mi dodali silu po vasich komentarich, takze vam za to moc dekuji.

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Nikdy by mě to nenapadlo


Reklama