Z louže do bláta

O životě

Ahoj ženy, mám depku a potřebuji se vypsat, tak se s vámi podělím o můj příběh. Určitě to taky znáte. Myslím, že alespoň jednou v životě jste na tom byly stejně nebo podobně jako já a dostaly jste se z jednoho špatného vztahu do ještě horšího. Ten můj zachrání snad už jedině psycholog!

Všechno vždycky začne tak krásně. Potkáte ho a myslíte si, jak je pro vás krásný a úžasný, jak je hodný, pozorný, váží si vás. Miluje. S mým nynější přítelem, říkejme mu třeba Pepa, jsme se seznámili v práci, ještě když jsem chodila s teď už ex přítelem. S bývalým už nám to dlouho neklapalo, byly jsme spolu šest let. Byla to tenkrát taková puberťácká láska. Po tom, co jsem dodělala střední, jsme šli do společného bydlení na zkoušku, kde jsem s ním rok vydržela. Náš vztah se nijak nelepšil. Kamarádi pro něj byly stále přednější, tak chodil do hospody a jelikož mě to tam nebavilo, tak jsem tam nechodila a tak jsme se odcizovali.

Dovolené jsem trávila dá se říct sama, protože on byl s kamarády víc než se mnou. V době, kdy jsme spolu bydleli, jsem ho vlastně i živila, byla krize, takže v práci jim snížili platy. On měl akorát tak na nájem, zábavu a do toho si vzal půjčku na auto, které jsme podle něj tak strašně potřebovali, takže jsem platila i benzín. Občas mu něco prolezlo hlavou a dovolil si mě nazvat pí… a jinými sprostými slovy, tak mi za to, jako omluvu, koupil třeba mobil. Podle mě si nevážil toho, co jsem pro něj dělala, proto jsem hledala někoho jiného, s kým bych mohla být. Často jsme se hádali kvůli hloupostem.

Postupem času už jsme nebyly partneři, ale jen dva lidé, co se opravdu dobře znají a bydlí spolu. Začala mi chybět láska, ten pocit, že mě má někdo rád. Tak jsem si našla milence, tedy jestli se tomu tak dá říkat. Byl o deset let starší než já. Seznámila nás moje kamarádka a mně se zalíbil a chtěla jsem kvůli němu opustit přítele. Jenomže toho mi bylo líto, protože by neměl kam jít, kdybych se s ním rozešla. Rodiče už s jeho návratem nepočítali, měl víc sourozenců a takhle se jim žilo líp. A bála jsem se, že by si něco udělal, protože stále tvrdil, jak moc mě miluje. V té době jsem měla pocit, že to snad i myslí vážně.

Chyba byla v tom, že můj milenec jaksi nebyl schopný akce v posteli, ani jsem s ním nespala, protože mu nešlo ho do mě dostat, byl schlíplý. Takže to byl spíš jen takový úlet s líbáním, povídáním si přes sms i z očí do očí až dlouho do noci. Bohužel jsem se s touto mou životní zkušeností pochlubila i v práci. Samozřejmě i mému tehdejšímu kamarádovi a dnes mému příteli Pepovi. Milenec postupem času přestal splňovat svůj účel, nahradil ho Pepa. Do toho jsem se zamilovala až po uši. A tak to vše začalo. Přítele jsem kvůli němu opustila. Ten se hned vyspal s mojí sestrou, takže jsem alespoň rychleji zapomněla, když jsem věděla, jak hrozně mě tedy miloval, a začala žít nový život.

Bylo to krásné, prostě pohádka. Zamilovali jsme se do sebe na první pohled až po uši. Pepa byl podle mě ideální. Když jsem se dozvěděla, že má z předchozího vztahu dceru, kterou nemůže vídat, bylo mi ho líto. Jeho bývalá ho totiž neuvedla do rodného listu jejich dcerky a vrátila se zpět ke svému bývalému. To ho zlomilo, dostal z toho skoro infarkt a chvíli chodil k psychologovi. Pár let se z toho dostával a teď také cítil, že má novou šanci konečně žít. Po pár týdnech jsem ho přesvědčila, ať se ke mě nastěhuje a každý den jsme si užívali, jako by měl být náš poslední. Poznala jsem díky němu nové lidi, prožila nové věci.

Idylka u nás končila v době, kdy se Pepa opil a stále mluvil o své bývalé a dceři. I když je uzavřený člověk mluvil o tom, jak ho poznamenalo, že jeho otec není Čech, že žije v cizině, a že ho poznal až před několika lety, kdy si našetřil na letenku. Že ho zavrhli jeho sourozenci, že ho bývalka takhle podvedla, že se bohužel narodil až tak brzy, že neměli na škole počítače, takže na něm neumí a není takoví zas… hekr jako já, a že maminka samoživitelka na takové věci taky neměla, když musela živit tři děti. Tohle jsem slýchávala pořád dokola. Když jsem mu řekla, že mi to vadí a že jsem z toho nešťastná, tak jsem podle něj prostě nezažila tak hrozný život a nemůžu vědět, co cítí.

Nechala jsem to být. Prostě jsem si řekla, že to půjde jedním uchem tam a druhým ven, kdykoli o tom bude mluvit. Protože z jeho hrozné minulosti už stejně nic nevyřešíme. Rozhodla jsem se ho akceptovat takového, jaký je. Chtěli jsme spolu založit rodinu. Jinak byl totiž Pepa vždy milý, pozorný, sex byl perfektní, jeho humor jsem milovala, co slovo to perla, že jsem se smála ještě hodinu potom. A tak jsem v domnění, že už ho nemůžu lépe znát a nemůže už z jeho strany přijít nic horšího, vysadila antikoncepci. Samozřejmě jsme to chtěli oba. O měsíc později jsem byla v jiném stavu. Přišlo nám to oběma strašně krásné. Těšili jsme se a plánovali. On však s těmi svými opileckými přednáškami nepřestal.

Jsme od sebe věkově o šest let, a tudíž jsem prostě cucák, co v životě nic nezažil. Když už jsem po tisícé poslouchala, jak moc mu bylo od všech v životě ublíženo, svěřila jsem se mu, že mě nevlastní bratr asi třikrát „jen“ osahával, když jsme byly malé děti, vše jsem na něj samozřejmě tehdy řekla rodičům a vyřešilo se to v rodinném kruhu. Že můj nevlastní otec mě bil víc než bratra a sestru. A moje mamka při mě nestála v životních situacích, když jsem to potřebovala. Což mi teď bohatě vynahrazuje, protože si uvědomila po určitých životních zkušenostech, že jen my jsme svoje, my jsme rodina. Dnes už si na tyhle kapitoly ve svém životě ani nevzpomenu, protože ten život nebyl jen o utrpení, byly i hezké nezapomenutelné věci. Jen jsem chtěla, aby také pochopil, že ne každý má tak úžasný život, jen proto, že má úplnou rodinu, která mu zaplatila školu a měla na počítač.

Čekala jsem od něj pochopení, jediné čeho jsem se dočkala ale je, že moje rodina je plná úchylů a i já jsem úchyl. Kdo ví, prý jestli bych se bránila, kdyby mi něco takového bratr udělal dnes, jestli bych se prý vůbec bránila a náhodou se mi to ještě nelíbilo. A kdo ví, jestli mi to náhodou nedělal i otec. Pepa totiž má v životě tolik zkušeností, že takhle to prostě v životě chodí. Jeho sestra vznikla ze znásilnění a já mám podle něj s mojí mamkou nepřestříhlou pupeční šňůru, takže bych si to kvůli ní podle něj nechala líbit. Tohle mi přijde jako opravdu ubohý a dost urážející názor, ale nemůžu mu ho dostat z hlavy. To on je totiž ten chudák, když musí jít do práce a neví, co se doma děje. Bydlíme totiž u mých rodičů v rodinném domě i s mými sourozenci. To bych asi také měla vysvětlit. Pepa totiž nevydržel nápor v práci, protože je to vznětlivý člověk a dal výpověď. Podal ji, i když jsem byla už těhotná a on má ze vztahu s bývalou úvěr, který musí splácet. O kterém mi mimochodem dost hustě lhal, ale o tom v dalším odstavci, když se vrátím k milenecké kapitole života, na kterou je taky dost háklivý.

Věděla jsem, že tohle bude těžké, když mi povídal, jak kde kterou neo… a že ty holky, ženy měly kluky, manžele takže to zná, že ženský jsou ku,,, který podváděj. Mě si tam zpočátku také škatulkoval pokaždé, když se opil, tak jsem mu raději jednou zalhala, když jsem řekla, že sms, která mi přišla, nebyla od mého nejlepšího kamaráda ze střední, jenomže on na to přišel. Bohužel pro mě neumím dobře lhát. A od té doby jsem největší lhářka, které se nedá věřit. Ale že on mi lhal, že má dluh nějakých čtyři sta tisíc, ze kterých se ve třetím měsíci mého těhotenství stalo půl milionu na osm let, to nelhal. To jen zatajoval pravdu. Někdy opravdu nevím, jestli se mi to jen nezdá.

A tak teď spolu čekáme miminko, které nadevše miluji. Naštěstí se máme stěhovat od našich pryč do baráku k jeho mámě, tam se snad bude Pepa cítit psychicky líp. Mě osobně je jedno, že tam budeme, jeho maminku mám moc ráda. Bojím se budoucnosti, nevím, co přijde. V nejbližší době se chystám sebe i přítele objednat k psychologovi, vím že on to potřebuje a myslím, že já už taky. A tak jsem se dostala z louže do pořádného bláta. Nechci tím říci, že kdybych to věděla, zůstala bych s bývalým. To ne. Ale je mi líto našeho malého broučka, protože za nic nemůže a já mám do budoucna nervy taky jen jedny. Tak mi holky držte palečky, ať se to u toho psychologa vše vyřeší a jsme opět každý den šťastní.

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 14.07.12 08:33

Tak to ti držim palce proto že to budeš potřebovat. Podle mně je pepa magor :roll: a nechápu proč s nim zustáváš :oops:

 
sweet78
Echt Kelišová 8315 příspěvků 22 inzerátů 14.07.12 08:45

Držím ti pěstičky aby všechno dopadlo :hug:
Jediné z čeho bych měla strach je že až budete bydlet u jeho matky se kterou si asi zatím rozumíš tak on ji dostane na svou stranu a budou proti tobě dva a ona Tě bude sledovat i ve chvílích kdy on nebude moct… Psycholog je dobrý nápad ale hlavně musí chtít i „Pepa“ Asi to nebude nikdy tak krásné jako na začátku ale třeba to dáte dokupy… Nevím jestli by „Pepa“ neměl trochu omezit alkohol protože jestli jsem si všimla tak všechny jeho příšerné výlevy jsou pod vlivem alkoholu (aspoň podle toho co píšeš)

Vím že to není jednoduché a lehko se mi to říká ale snaž se hlavně myslet na to krásné co tě čeká… A věř že líp ti bude když budeš Ty i mimísek v pohodě… ikdyby to znamenalo být bez „Pepy“

 
_Kaczenkaa_
Závislačka 2758 příspěvků 14.07.12 09:07

Teda ten Tvůj „Pepa“… :pocitac: :zed:… Držím palečky… :hug:

 
LadyLada
Závislačka 4442 příspěvků 14.07.12 09:21

Nejhorší je, když chlap vzbuzuje soucit a jenom se vymlouvá na těžké dětství. Předpokládám, že už mu něco přes třicet je, tak proč se na tom PC už dávno nenaučil? Proboha, co mu v tom od doby samostatného uvažování brání? Takových ale po světě pobíhá víc! Jsou to strašní chudáci, ponoření sami do sebe a líní jako veš. Také jsem se kdysi snažila pro každého najít pochopení, jenomže ono to vážně nejde. Někteří lidé si pochopení nezaslouží, potože jak píšeš, jsou to de facto jen výmluvy, tj. pořád dokola stejné věci a popravdě ani v jeho dětství žádné utrpení neshledávám. Než aby se vzdal svého pohodlí a něčemu se pořádně věnoval, bude se na všechny a na všechno vymlouvat. Psycholog je dobrá věc, ale rána klackem přes hřbet by byla rychlejší a účinnější :mavam:
Přeji pevné nervy, ať to zvládnete a hlavně se teď moc nestresuj a soustřeď se na miminko.

 
beris
Kecalka 394 příspěvků 14.07.12 09:28

Než takového Pepu, tak raději žádného chlapa… k jeho mamince bych se rozhodně nestěhovala i když spolu teď vycházíte sebelíp tak po narození miminka se to dost často změní když se začne plést do výchovy.

 
lucie.t
Závislačka 4992 příspěvků 14.07.12 09:42

No tak nevim :think: snad se tu casem nedoctem, ze sezeni u psychologa nepomohlo, a ze uz to psychycke tyrani nezvladas…

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 14.07.12 09:42

Ahoj a není to náhodou slovák? Jako bys mluvila o mém bývalém-já ho neuvedla do RL protože prostě nebyl hoden dítěte. Choval se přesně jak jsi zde popsala.. Pokud nejsi jeho nová, tak jsou ti chlapi asi přes kopírák. Jo a nevěřim, že má dluh kvůli ní. Například u nás to bylo tak, že jsem si nasekala dluhy kvůli němu, a ne jen tak ledajaké-no, byla jsem hloupá stejně jako ty zezačátku. Otěhotněla jsem taky hned. DNes má Moje dcerka tatínka, kterého si zaslouží, nosí jeho příjmení(díky nezapsání biologického otce do RL ;) ). A tamto sebestředný hovado? Přeju ti abys našla sílu jít svou cestou. Udělala jsem to a nelituju. Teď mám vztah(nyní již manželství), který je plný lásky a porozumění, tolerance… Vedle tamtoho bych umřela a moje dítě by trpělo. Přeji alespoň klidné těhu. Nevim kolik je ti let, ale moje rada/nerada zní-chlapa nepředěláš :nevim:

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 14.07.12 11:37

Kočko, to je dost zapeklitá situace. ten chlap je chorobně žárlivý a depresivní úzkostlivý pesimista, který žije minulostí, myslím, že byste spolu k psychologovi měli zajít. měl by si to v sobě vyřešit, i kdyby jen kvůli vlastní spokojenosti. a nevím, nakolik je dobrý nápad bydlet u jeho matky. zatím možná máte dobré vztahy, ale nikdy nevíš, jak to bude, až spolu budete bydlet - a hlavně, až se to narodí. moje kamarádka z Čech měla taky skvělý vztah s tchyní, dokud se jim nenarodilo dítě, to pak začala do ní neustále rýpat, jak všechno dělá špatně (a to spolu ani nebydlí). na to pozor. moc ti přeju, aby to tak nedopadlo, ale nevim nevim. kdyby byla možnost jít od ní do vlastního, neváhala bych na tvém místě ani minutu.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 14.07.12 11:47

Smutný příběh.

Nebudu Ti držet palečky, aby „se to u psychologa vyřešilo“ - u psychologa SE TO totiž nevyřeší. Psycholog - ke kterému TY SE CHYSTÁŠ Vás objednat - nemá kouzelnou hůlku, kterou by mávnul a Tvůj Pepíček se změnil v úžasného, chápavého, milujícího a vyrovnaného chlapa. To musí chtít jedině on sám. Teprve potom mu psycholog pomůže, dřív ne.

Budu Ti držet palečky, abys dokázala najít sama sebe - vlastní sebeúctu a důstojnost. Abys pochopila, že Tvoje štěstí a Tvůj život nezávisí na Pepovi, ale jen na Tobě samotné.

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 14.07.12 12:01

Bohužel si taky myslím, že postupně si matku přetáhne na svou stranu a ty budeš ta špatná a bude to ještě horší :( Já jsem měla něco podobného taky doma, ale právě svatbu a děti jsem odmítla, protože tak, jak on říkal, že ho to změní, jsem nevěřila :nevim: A vychovávat s ním dítě si nedovedu představit, že by na mě byl sprostý, urážel mě nebo dokonce bil před dětma(když by došel z hosody v „jeho“ stavu)

Takže držím palce, je to těžké, ale já bych vystěhovala jeho, zůstala doma a postupně by se vidělo, jestli s ním něco psycholog udělal nebo ne

 
Z.jev
Závislačka 2972 příspěvků 14.07.12 12:23

Věříš, že se ani nedivím té bývalé, že ho nezapsala do RL? Promiň, ale tak, jak ho popisuješ, se Pepa jeví jako sebestřednej magor, kterýmu všichni ubližujou, chudáčkovi malýmu :zed: Nemyslím si, že stěhování k jeho mamince vám nějak pomůže, spíš naopak. K psychologovi ho podle mě taky nedostaneš, a když jo, stejně bude psycholog jenom další vůl, kterej nedokáže pochopit jeho těžký dětství :nevim: Každopádně ti držím palce, nebudeš to s ním mít jednoduchý :hug:

 
Alenaxxxx  14.07.12 12:58

No pěkné, Pepa je zřejmě mírný alkoholik, nevyrovnaná osobnost.
To co prožil v minulosti, není žádná tragédie, spíš se projevují geny jeho rodiny. (I lidi, co prožili koncentrák jsou schopný normálního života).
On má jen pocit méněcennosti.
Já jsem generace (35 let) a doma počítač na střední měli asi 2 spolužačky,,, tehdy PC měl doma málokdo, přesto na PC se naučili všichni později, dneska se učí na PC i důchodci… takže Tvůj přítel se jen trapně vymlouvá.
Jak se k Tobě chová: Je to blázen, má nějakou poruchu osobnosti. Najdi si na netu něco o poruchách osobnosti (psychopatie). Nejsem psycholog, ale on je minimálně paranoidní žárlivec.
Nechápu, proč píšeš, že se naštěstí budete stěhovat k jeho matce… To je začátek tragedie, ona nikdy nepůjde proti svému synovi, takže budeš sama proti dvěma.
Ty bys k psychologovi měla, on Ti sice neřekne, co máš dělat, ale pomůže Ti utřídit myšlenky.
Lépe by Ti bylo samotné u rodičů. Časem by se našel normální chlap. Takového magora s dluhy bych tady do RL nenapsala. Z něho nebude ani dobrý otec, ani nebude mít na alimenty, tak na co ho do RL psát…
Akorát při zapsání do RL Vás jednou čekají soudy o svěření dítěte do péče. Ty se budeš chtít vrátit k rodičům, on nebude chtít dítě pustit, budete se soudit o dítě, no úplně to vidím jako pokračování Vašeho příběhu.

 
ncc1701
Echt Kelišová 7943 příspěvků 14.07.12 13:38

Takovýhle Pepy znám taky. Mají milion důvodů, proč něco nejde, a ze všeho viní finanční situaci rodičů. Já taky nežila v přepychu, ale nikdy by mě nenapadlo tvrdit, že nemám to nebo ono, protože mám takové a makové rodiče. To by si naši rozhodně nezasloužili za to všechno, co pro nás udělali.

 
slunečnice81
Ukecaná baba ;) 1257 příspěvků 14.07.12 15:15

Ahoj, s takovým člověkem bych nevydržela ani minutu, je to dost nevyrovnanej člověk a takový lidé se dost často mění v ještě horší…holka, hodně si to promysli, ale já bych vzala nohy na ramena…takhle se nechová normální milující člověk.

 
Misuldy  14.07.12 15:58

Hodně rychle bych takovýho člověka nakopala do pr… Nebudu držet pěsti, aby TO dobře dopadlo, ptž SAMO se nic nevyřeší. Ty by jsi měla udělat ráznej konec… než takovýho chlapa, tak radši žádnýho…

 
JIŘINKAaa  14.07.12 16:26

@Kamča.dalmatinka ne podle mně, ale podle mě :-)

no, čeština je těžká :-)

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 14.07.12 17:15

Čeština je těžká… ale mnohem těžší je napsat vlastní názor. Nepřihlášeně upozorňovat na chyby ostatních je jednodušší, že, Jiřinko? :roll:

 
pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 14.07.12 17:42

Odešla bych od něj
vždyť on tě psychicky deptá

Příspěvek upraven 14.07.12 v 18:01

 
pipiinka
Extra třída :D 10606 příspěvků 14.07.12 17:43

Souhlas

 
iliska87
Ukecaná baba ;) 1358 příspěvků 14.07.12 18:05

Jejda…nemam rada chlapy co lituji jen sebe a to ze i ostatni to nemeli v zivote lehky je nezajima…bohuzel si myslim ze Pepa se nezmeni, a ty se sneho jednou asi zblaznis......snad se milim a on se da trosku dohromady, uz jen pro vase dite co cekate…drzim palecky a hodne stesticka a zdravicka pro tebe a tveho miminka

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 14.07.12 18:14
:roll: :roll: :roll: :zed:
 
Jůlinka T.
Závislačka 4961 příspěvků 14.07.12 20:07

@Miruše Jiřinka je češtinářka :potlesk: :potlesk: :potlesk: Může dělat opravářku na celým emiminu, kdyby za to byla placená, vydělá si majlant :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Corinaaa
Povídálka 50 příspěvků 14.07.12 20:10

Zdravím Tejinko a přeju ti, aby to dopadlo co nejlépe pro tebe i miminko. Z tvého deníčku mám dojem, že přítel je, s prominutím, ufňukaný trouba, což může a nemusí být, neznám ho, tak nevím… Ale že tě podezírá a žárlí na tebe?!? Tomu se zas až tak nedivím, vzhledem k tomu, jak jsi popsala vaše seznámení. Každopádně by měl přítel především přestat pít - pokud je alkohol spouštěč jeho sebelítostivých výlevů, psycholog by pomoci mohl

 
smotlaska
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 14.07.12 21:49

Podivej, on te vlastne urazi a ponizuje, a ty ses rozhodla ho takoveho akceptovat,, on je na tebe sprosty a osklivy a ty mu takvy nazor na tebe chces dostat z hlavy… tam je neco spatne na tve strane. Jsi prilis tolerantni ve veci, kde to neni na miste. tyhle urazky bys nemela ani poustet druhym uchem ven, ani ho presvedcovat, ze je to jinak. Tohle by sis proste nemela nechat libit, vubec mu dovolit, aby to rikal, vubec s nim o tom nespekulovat. chybi ti trocha ucty k sobe same. dobry napad jit k psychologovi, ale tam zacit pracovat na lasce, ucte a duvere k sobe same, Pepovi v hlave psycholog nerozsviti, to neeee.

 
juchinka
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.07.12 23:22

Podle mě je lepit špatný vztah znovu novým vztahem vždy z bláta rovnou do louže :nevim: :nevim: Nejlépe po rozchodu nikoho nehledat, on ten pravý většinou přijde sám ;)Přeji ti, aby ti bylo spolu z mimčem dobře a myslím, že s Pepem cesta ke štěstí nevede :nevim: Hele, já měla dost podobného magora a odešla jsem když bylo dcerce 1,5let. A teď se máme již manželem dobře. Ona ta Pepkova bejvalka asi věděla co dělá, že ho ani nezapsala jako otce… Hodně štěstí :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 14.07.12 23:32

Jiřinko děkuji za upozornění. Pokud si v mém příspěvku našla pouze jednu chybu tak jsem vlastně spokojená. Většinou nasekám 3 v jedné větě. Ano čeština je velmi těžká hlavně pro nás dislektiky ;) takže jsem opravdu spokojená s tim že se lepšim.
Příště prosim přidej i vysvětlení proč tak a tak aby i pro nás blbce bylo jasné jak poznat kdy se píše mně-mě ;) at s toho i něco mám:-)
:mavam:

 
mishka2
Ukecaná baba ;) 1762 příspěvků 15.07.12 00:58
:palec:

K deníčku : Můj 1. manžel byl podobný chudáček. Naštěstí jsem dostala rozum, vykopla ho a dnes mám doma skvělého chlapa. Ex si dál lebedí ve svých bolístkách a neschopnosti a jediné co mu opravdu jde skvěle, je dělat děti a dluhy. Být na tvém místě utíkám co to jde. Lepší být sama, než s takovým magorem.

Snad tam nemám hrubky :mrgreen:

 
BertaCek  15.07.12 07:05

No, upekla sis dite s chlapem, co se neni schopen postarat ani sam o sebe, srovnat s vlastni minulosti, pocity, a co chlasta…
Jak myslis, ze to asi dopadne?

Byl to rebound relationship po tvem byvalem; ok, ale proc jste si delali dite… Uz jedno dite, o ktere se nestaral, byt udajne ne vlastni vinou, mel…

Za sebe ti reknu jedine: nezlepsi se to. Vas vztah je dysfunkcni, on je dysfunkcni clovek a temer to nema sanci… Byla od tebe pitomost udelat si ‚zamilovana‘ dite s clovekem, co jsi neznala moc dobre, ale snad se aspon jedna mlada, co to bude cist, pouci. Je zatracene dulezite rozmyslet se, s kym si udelam dite, a delat to v opojeni sexu a novoty neni dobry napad.

Byt tebou, dam mu nuz na krk: bud se ode dneska nedotknes chlastu, nebo te vykopnu ven a nezapisu do RL. Uvidis, co chlapec rekne.

 
emocuc.polymorf  15.07.12 08:53

No, tak předně myslím, že Pepa by měl přestat chlastat :roll:
A pak, že stěhování k mamce takového hocha není nejlepší nápad. :nevim: Naopak si myslím, že je to krok zpět, že on bude mít ještě menší tendenci se sebou něco dělat :think: :?
A na úvahy, zda je dobrý nápad pořizovat si miminko s výše popsaným Pepou, už je leider zu pozdě :mrgreen:

No, přeju ti, ať zachráníš, co jde :kytka:

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 15.07.12 09:10

Nevím nevím, ale to, že neznáš pravidlo, podle kterého se mně/mě píše asi nemá s dyslexií nic společného ne? A vůbec, není dyslexie náhodou porucha čtení? Holky chybu může udělat každý, ale tady se to občas hrubkama opravdu jen hemží. A to si myslím, že ostuda je.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29733 příspěvků 8 inzerátů 15.07.12 09:24

Z toho deníčku jsem zmatená jak lesní včela… Pepa je asi fakt magor a zdá se mi, že jestli ho rychle neopustíš, zmagoříš z něho taky :roll:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 15.07.12 09:51

@vantili to je ale dysgrafie 8)
Když už teda to chceš probírat třeba si o tom něco přečti. Ano chyb je zde spoustu a asi to bude tím že se zde i hodně píše :lol:

Příspěvek upraven 15.07.12 v 10:03

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 15.07.12 09:59

A co kdyby se radši odstěhoval k mamince sám?

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 15.07.12 10:00

Ty jsi ale psala, že jsi dyslektik a dyslexie je „vývojová porucha čtení, buď vrozená nebo získaná poškozením mozku“. Naopak dysgrafie je „specifická porucha grafického projevu. Postihuje celkovou úpravu písma. Charakteristické je křečovité a neúhledné písmo. Podstatné je, že tato porucha žádným způsobem neovlivňuje intelekt“. Každopádně žádná z těchto poruch není omluvou hrubých chyb.
A tohle nemyslím jako kritiku Tebe Kamčo, dají se tu nalézt jiné, mnohem větší perly.

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 15.07.12 10:02

Dyslexie - porucha čtení.
Dysgrafie - porucha psaní.
http://www.pppnj.adslink.cz/…nky/SPU.html :nevim:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 15.07.12 10:04

http://cs.wikipedia.org/wiki/Dyslexie
Dyslexie je porucha učení. Někdo neumí číst někdo neumí psát podle toho co se nenaučí :nevim:
Já byla pouze trochu méně dyskvalifikovaná z čj. Jinak sem měla vždy vyznamenání.

Příspěvek upraven 15.07.12 v 10:05

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 15.07.12 10:11

@vantili a máš pravdu někdy jsou tu opravdu strašné chyby co vidim i já, ale nikdy by mě nenapadlo někoho opravovat.
Všechny prostě přehlížím. Mě mně nepoznám nikdy :lol: ale třeba psát po K měkké I ve slově kočky, matky atd to je kolikrát i na mě moc :lol:

Ale deníček není o češtině tak já už mizim. Spíš sem jen chtěla mim příspěvkem reagovat na výtku :lol: že nejsem uplnej debil :lol:.
Sice sem ze školy už 10 let ale zase tak hrozný to snad není :oops:

Příspěvek upraven 15.07.12 v 10:14

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 15.07.12 10:41

V žádném případě si o Tobě nic takového nemyslím a můj příspěvek neměl být výtkou vůči Tobě. Jen se mi nelíbilo, jak některé hned okřikly Jiřinku, když upozornila na pravopisnou chybu. To, co nejen tady napíšeme (a také jak) je přeci naše vizitka. Příspěvek, ve kterém se dočtu něco o lázce a nenávysti pro mě v tu chvíli naprosto ztrácí na zajímavosti (byť by myšlenka v něm byla správná, úžasná, krásná). Věřím že nejsem sama a tak prosím, čtěme po sobě to, co chceme, aby si přečetli jiní… :kytka:

 
LadyLada
Závislačka 4442 příspěvků 15.07.12 11:53

Navrhuji, abyste si reakce na pravopis a poruchy psaní/čtení sdělovaly přes soukromé zprávy.

 
nanukac  15.07.12 22:11

Mne = 3 a 6 pad - komu cemu - 3 pad takze 3 pismena mne
me = 2 a 4 pad - o koho co - 2 tkaze dve pismena ME

 
VerunkaK
Povídálka 50 příspěvků 15.07.12 23:28

Přesně takovej typ člověka vůbec nemusím. Chudáček, co je spokojenej jen, když ho ostatní litují. Nikdy nic nedokáže, nikdy se neposune vpřed. Bude jen sedět na zadku, teď ještě spokojenější, že si na tom zadku může lebedit u maminky a bude se pořád vymlouvat a vymlouvat a litovat! FUJ!!! :think: :think:
Myslím, že mimčo nemá s taťkou moc hezký vyhlídky. A bývalé se vůbec, ale vůbec nedivím, že ho do RL nenapsala, taky bych ho tam nenapsala. A pokud Ti tak hezky lhal v některých věcech, tak určitě se časem dozvíš, že to bylo trošku jinak než povídal, přinejhorším neřekl zase až tak všechno! :roll:
Od tohoto chlapa bych utíkala, utíkala a utíkala! :think:
Jinak my také bydleli s tchýňkou, do Domčiných 10. měsíců a ač jí mám neskutečně ráda a vycházím s ní snad i líp než její vlastní syn( můj partner), tak není nad to, bydlet sama. Nikdo se mi do ničeho neplete, když mě přítel naštve, tak ho můžu,,plesknout,, aniž by mě tchýně brblala za zádama:) můžu všechno tak, jak chci zrovna já a nikdo mi do ničeho nekecá!!!:o)

 
Tejinka
Nováček 1 příspěvek 16.07.12 09:57

Ahoj holky, děkuji za názory a podporu :hug: Já vím, jak moc tohle není normální :zed: :zed: přesto bych tím psychologem, ke kterému naštěstí Pepa chce jít také, chtěla dát poslední šanci na záchranu našeho vztahu. Vím, že chlapy se nemění, vím, že Pepa s v určitých věcech nezmění, ale doufám, že psycholog mu pomůže najít cestu ven z minulosti, že i mě poradí, jak jednat když bude mít Pepa svoje keci, aby jsme neskončili stejně nebo ještě hůř. Pevně v to doufám. Domluvili jsem se i s Pepou, že tam budeme klidně chodit oba zároveň, na to sezení, aby sme to mohli všechno prodiskutovat a slyšet i názor někoho na to vzdělaného ;) jestli se to nepovede, a dokonce ho neuklidní i to, že budeme bydlet u jeho maminky, protože na vlastní podnájem bohužel prostě ted nemáme, budu klidně bez něj u rodičů. K nim se můžu vždycky vrátit, vím že mi pomůžou jak v bydlení tak i s malou. Teď se mu ještě budu snažit pomáhat, dostat se do normálního života, ale jak bude mrňousek na světě tak už takový soucit mít nebudu. Půjde mi hlavně o dítě a ne o něj.

 
awalancha3
Kecalka 460 příspěvků 16.07.12 14:59

Teda ta cestina je ale tazka, ked pozeram film alebo citam knihu tak za 10 minut neviem ci bola v cestine alebo slovencine, ale ked mam nieco napisat, tak neviem ake i/y sa pisea to me a mne je tiez problem… opravovat chyby sa mi pri dennickoch zda take, hm, teatralne, take odveci…k meritu veci: s pepom to skonci, skor alebo neskor, a keby dieta mohlo byt za trest (dieta ale nikdy nie je trest) tak si tehotna za trest, a ze budes dieta vychovavat bez neho, to je uplne jasne

 
Baruna123456  17.07.12 19:15

Kamca, nanukac, jirinka apod.
Na pravopisne chyby neupozornuji, protoze nekde jsou takove, ze je jasne, ze nema ani cenu pisatelku upozornovat.
A Jirinka je tuze dulezita.
Chyba Kamci byla ta z tech „normalnejsich“.
A vysvetlovanim v jakem pade se pise MĚ nebo MNĚ bych to nekomplikovala. Zpravidla funguje jednoduche - kde se da dosadit TOBĚ, pise se i MNĚ. (MNĚ se zda… lze dat TOBĚ). Kde to nejde, pise se MĚ. Př. zeptej se MĚ (lze zamenit jen za TĚ, takže píšem „to kratší“ = MĚ).

 
radúna
Extra třída :D 11334 příspěvků 18.07.12 11:33

Došla jsem zatím jen k Bohunce a slovo od slova souhlasím s tím, co napsala ona. Opět :lol:. Bohu, zdravím.
A tím stěhováním se do JEHO ZÁZEMÍ mi přijde jako velká hloupost a pro tebe jako hodně nevýhodné. kdo ví, co ten tvůj Pepa ještě dokáže… :think: :think: :think: :think:

 
Sasanka30
Echt Kelišová 8427 příspěvků 18.07.12 17:21

At Ti to dobře dopadne, ale muj názor je, že než takového tátu, tak radši žádného :think:

 
kachny  22.07.12 19:52

Děvče, zahraju si na věštkyni. Poté, co se nastěhujete k jeho mamince, on bude nadále plakat a litovat se, avšak tentokráte bude řešit se svou maminkou a jako příčina jeho trápení budeš označena TY. Víš, prožila jsem něco podobného, i s tou maminkou. Jednu chvíli jsem měla pocit, že mluvíš o mém bývalém. A ten taky není zapsán u mojí dcerky v RL. A bohdá nikdy nebude. Víš jak jsem taky dopadla? Jeho matinka mě vyhodila těhotnou na ulici, protože Pepánek plakal mamince na ramínku, že si není jistý, zda je mé dítě jeho, ano, také jsem prožívala neustálé žárlivecké scény, proč jsem se usmála támhle na toho či onoho… Dneska se přes to, že není v RL, o dítě soudím, v zápise od socky je vypsáno, že jsem špína, co si nemění prádlo (to jsou ti patologičtí lháři), že mě jeho matka MUSELA vyhodit na ulici, protože jsem v těhotenství kouřila a pila… a to vynechávám spoustu dalších pikantností. Psycholog? Nenech se vysmát. Ten můj Pepánek oblbnul i psycholožku svýma obrovskýma kukadlama (ony ty klimakteričky ho vůbec strašně žerou), on tak rád a tak usedavě pláče, takže on je ta citlivá dušička a já jsem ta mrcha, co upírá nebohému dítěti otce.
Na tvém místě bych utíkala, až by se mi za patama prášilo. Právě kvůli dítěti.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama