Zebřičkový deníček 168. díl - Maru - 4.IVF

Snažení

Ahojky zebrunky, Na začátku musím napsat, že tu máme návrh ZEBŘIČKOVÉHO SRAZÍKU v Praze a to v pátek 7.9.2007. Hodinu by jsme upřesnili podle zájmu a podle toho jak se to komu hodí. A Ryšavka byla tak hodná, že nám nabídla,že se můžeme srazíkovat u ní doma. Kde bydlí upřesní zítra. Takže očekávám,že se všichni nahlásíte.

Já budu v Praze cca od 13 hod, vezu tam rodiče, kteří odjíždí na dovolenou pak mám celé odpoledne volné.

Nu protože se teď můj život zase točí kolem IVFka, tak tenhle deníček nebude o ničem jiném. Jojo je to tak, vypuklo nám 4.IVFko. No vlastně pro upřesnění je to naše 4.stimulace a doufám, že proběhne i transfer, ke kterému jsem se minule neprobojovali, takže by to byl náš 3.transfer a máme to celé hrazené od pojišťovny. Celé IVFko je tentokrát jiné od začátku a doufám, že i do konce :-O. Jezdím k jinému dr., občas mě v centru pěkně naštvali, mám úplně jiný protokol a vlastně to celé prožívám tak nějak jinak. Asi to neumím tak dobře popsat, ale zatím se nestresuju, připadám si v naprosté pohodě a náladu mám oproti minulým stimulacím spíš dobrou a euforickou. Při předchozích IVFkách jsem byla občas na zabití, všechno mě rozčilovalo a stresovalo. Teď jsem v dobré náladě a kdybych si každý den nepíchala injekce a nestříkala sprej do nosu, tak vám ani nebudu věřit, že už stimuluju. Vlastně až na tu únavu, ta mě přepadá v nejnevhodnější okamžik a takřka mě neopouští. Ale všechno, i nálady se můžou den ode dne měnit, takže uvidíme......­............ No a nejpodstatnější pocit je, že už se vidím reálně s kočárkem pro dvojčátka, ze kterého na mě koukají dvě princezničky, jak mi předpověděla Monička. Připadám si jako blázen, nikdy jsem vykládání karet nevěřila, ale jak se přiblížilo IVFko, tak mi to připadá samozřejmé a jinou možnost si snad ani nepřipouštím. Občas si říkám, že bych měla uvažovat reálně, že to třeba vyjít nemusí, ale hned tu myšlenku zaplaším a těším se až mi poroste břicho a směju se když vidím maminu s dvojčátky :-O No jsem blázen a korunovanej, ale je mi fajn :-) tak si ten pocit užívám. Tak tolik asi o mých momentálních pocitech. Jinak si poctivě píchám injekce, už se mi ani ruka neklepe. Jen jsem zvědavá jak mi to píchání půjde v práci, protože jeden den prostě musím ještě vyrazit do terénu, tak to vypadá na píchání v autě :-O to zase bude legrace :-D Určitě vám o tom napíšu. Ve středu jedu na UTZ tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. O a ještě se vám musím pochlubit, když jsem byla na kontrole v pátek, tak sjem si pak hezky vyrazila po obchodech a nakupovala a nakupovala. Koupila jsem si šatičky, protože jsme v sobotu jeli na svatbu a já prostě neměla co na sebe :-O (no manžel by asi řekl,že mám oblečení plnou skříň, ale tentokrát neprotestoval :-D) A pak jsem si koupila novou podprsenku a kalhotky, ať jsem frajerka když lítám po doktorech :-D Tohle jsem taky nikdy neudělala, vždycky jsem si říkala,ž e už budu těhotná a že to pak neunosím, ale v pátek mě to chytlo a štěstí bylo,ž e už se mi v obchodech ni c nelíbilo, byly jsme schopná utrácet a utrácet. Asi na mě ten Gonal působí magickou silou :-D - musím to na něco svést , žejo? :-DDD

Jinak jsem prožili super víkend užili jsme si svatbu a posezení s příteli, které jsem dlouho neviděli. Jen jsme na svatební hostině nevydržela moc dlouho a šla brzo spát, ale manža zůstal a držel se za naší rodinu on :-) Tenhle týden bude asi o trochu náročnější, musím v práci dodělat resty, abych měla čistý stůl a moha doma odpočívat a čeká mě lítání po předoperačních vyšetřeních, takže bude rozlítáno, ale nevadí alespoň to rychle uteče.

Noa j á pomalu přestanu povídat páté přes deváté, koukám, že jsem dneska fakt rozjetá :-O a dám taky prostor vám aby jste mi napsaly co je u vás nového a hlavně kdo přijede na srazík!

Mějte e všichni moc hezky a pište pište,přeji všem dobrou noc papa Maru

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 03.09.07 08:54

Ahojka Maru, v pátek bych mohla mít cestu do centra ;) tak bych se třeba na pidichviličku také zastavila s ratolestí :D
Velchi a Alda už 8m a týden

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.09.07 08:57

Druhá, to se mi už dlouho nestalo :-))))

kati

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.09.07 09:02

Maru - je to bezva, že máš takovou náladu a jsi přesvědčená, že budou dvojčátka! Taky jsem do 4.IVF šla s tím, že to vyjde a tak nějak jsem to tušila, vůbec jsem se nestresovala, chodila do práce. No, i když určitě mě občas přepadl strach, že to nevyjde, ale na to už si nevzpomínám :-). Tak hodně štěstí, ať ti utz dopadne dobře!

Jdu ještě mrknout, jestli se tu něco dělo přes víkend, hodně jsem myslela na Kotě, tak snad nás čekají jen dobré zprávy!!!

Pa Kati a spinkající Jája

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.09.07 09:12

Tak od koťátka nebyla žádná zpráva, ani v minulém deníčku, tak doufám, že MS opravdu nedorazila!!! Nechtěla jít náhodou dneska na krev????

Kotě - kde jsi, jak jsi dopadla????

Bosorka - Jája sice nebyl spavé dítě ani jako miminko, takže jsem zvyklá se mu věnovat a hrát si s ním. Ale dnes k ránu se budil i po hodině, uffff, už se těším, až vydrží spát celou noc!

Sice to vypadá, že Jája hodně spinká, protože když jsem tady s váma , tak píšu spinkající Jája, ale to spí jen chvíli, než stačím vám tu napsat, tak už je většinou vzhůru.

My jdeme zítra na kontrolu ledvin, tak snad to bude O.K.

Jinak tady někdo, myslím, že Sima, má 5 let od svatby,že? Tak gratuluju!!! To máme stejně :-), my máme 7.9. taky pět let od svatby. Jen jsem zvědavá, jestli si manža vzpomene, ale asi ne :-(, úplně se stydím, když vám napíšu, že zatím zapomněl na všechny výročí :-(((, dokonce i na první!!! Ale vím, že mě má rád jen prostě na takové věci moc nemyslí. Já mu chci dát poukaz do klenotnictví, protože pořád chce hodinky, tak ať si vybere sám.

Tak to je trošku něco o nás!

Přeji vám krásný školní rok, i když až na Twiggi se to asi nikoho z vás netýká, vlastně ještě Lenulka má dceru školou povinnou.

Pa Kati

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 03.09.07 09:13

Ahoj holky,
zdravím, tak už jsem zahájila definitivně nový školní rok! No a zítra začínám naostro! O víkendu jsme s týdenním zpožděním slavili moje a Dádovi narozeniny, tak to bylo prima, Dáda byl nadšenej z dárků, dostal autíčko na ovládání a k tomu ještě dvě auta, tak byl hrozně spokojenej a ani jsme ho nemohli dostat do postele :o))) no a když šel domů tak klasika, ten výraz byl dost výmluvnej! No dneska zase začne chodit do školky, tak se aspoň dostane mezi děti!
V Olomouci bylo krásně, zacvičila jsem si, protáhla trochu tělo, pobavila se a taky trochu nakupovala :o))) Jo a byla jsem se podívat za kamarádkou v Přerově, když jsem to měla kousek :o)))

Moniko - Dáda se má v rámci možností, snažíme se mu trochu zpříjemnit život, no byl u nás o prázdninách dvakrát po týdnu, tak aspoň něco, přiště až přijde tak je u nás posvícení a je u toho divadlo pro děti tak půjdeme! A teď jsme slavili, měl dort (doma mu ho neudělali, prý ho máma neumí!) tak byl nadšenej!!!

Kati - jo jo ten seminář byl z tělocviku a byl báječný, není nad to trochu si protáhnout tělo :o)))) Jo a díky za přání!!!

Zdenčo - kamion byl fajn, však jsme si dělali srandu, že když mi dá Danův zaměstnavatel 20 tisíc, tak seknu se školou a budu dělat Danovi společnost, aby neusnul :o)))), ale nějak to nevyšlo!

Maru - tak na tebe moc myslím a těším se na dvojčátka :o)))

Kotě - tak jak?????

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 09:24

Se hlásím, se hlásím :-)
Jeník mi spinka tak do dvou, tak uvidím, jak dlouho mi bude trvat cesta - vzhledem k tomu, že budu muset přestupovat v metru tak to bude s Jendou opravdu legrace (aneb burani ve velkoměstě).
Jenda si hraje s modelínou, tak doufám, že ji pak nebudou dostávat z koberce.
Maru - ty dvojčátka tam určitě budou! Jinak to prostě nejde a basta!!!!! :-)

Kati - nechci tě děsit, ale Jenda mi začal spát celou noc až v roce a půl......... Matka je ovšem tvor přizpůsobivý a vydrží skoro vše. I já, hrozný to spavec v době předjeníkovské, zvládám už vstávat po 5 hodinách spánku.

Twigi - jo, jo škola už je tady. Pepča se mi ráno vyfešákoval a šel uvítat nové přírustky. Jenda chtěl mermomocí s ním. Taky nás čekají narozky - dárek pro chci Jendovi  koupit až v Praze.

Kotě - tak jak?
Bosorka

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 09:51

ahojky holky  

jen v rychlosto mažeme ven  

Na srazík bych taky jela,a l ejá to musím spojit nejak s obědem,Baruška se mi vyspinká v autě to neřeším a nevím nevím jak teda dorazím neb já a Praha to bude děs,a le prej cesta k Ryšavce to zase není až takovej děs - takže to vidím na oběd v ikee na Černým mostě a pak dál k Ryšavce,a le co když bude pršet??? to jako budeme otravovat všichni vevnitř???  

Pa až bude Bareunka spát tak napíšu víc jo    

KOtě teda nenapínej co se teda děje???? Holky kdo má na ní mobil písněte jí jsem napnutá jak kšandy:-DDDD  

Monika

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 03.09.07 09:57

ahojky zebřičky. zdravím vás v novém deníčku.
Maru - moc na Tebe myslím a moc moc Ti přeju dvojčátka. mysli i dál pozitivně a užívej si přípravu na miminka do bříška.
se srazíkem jste mě teda dostali.. v pátek se mi to vůbec nehodí.. jedu na krev a pak nakoupit a na chalupu za dvojčátkama..záleží v kolik hodin se sejdete a podle toho vám řeknu, ale pátek fakt neslibuju.
Kotě - držím kopýtka, doufám, že MS nedorazila a jsi dvoučárková :-))
jinak já se mám pořád stejně. oslavy o víkednu jsme zvládli, no já jsem šla stejně jako Maru brzy spinkat a za naši rodinu vydržel manža :-)) ale bylo to fajn. ble stavy se mě drží stále, ale je to trochu lepší. na UTZ jdu přesně za týden, tak jsem mooc zvědavá na špunta, jak bude velikej. hlavně aby bylo vše Ok.
jdu něco poklidit a uvařit si nějakou ňamku. žabucha  

 
vajo
Kecalka 272 příspěvků 03.09.07 10:24

Ahoj Maru,
ikdyž sem do deníčku nepatřím musím ti napsat. Tvé snažení dlouho sleduji a opravdu ti moc držím palce. Jsem přesvědčená, že těhotenství a porod jsou věci, které člověk psychicky dokáže ovlivnit a z tvého deníčku na mě dýchla taková pohoda a spokojenost, že jsem si jistá že ty princezny budeš mít už brzy v bříšku. Stačí když s dobrou náladou vytrváš. Držím palce.  

Eva a princezny Melika a Ester Aylin

 
Twiggi
Kelišová 6234 příspěvků 03.09.07 10:59

Tak já už pro dnešek končím, mám pocit, že jsem toho už udělala dost :o))) mějte se :o)))

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 03.09.07 13:02

Maru - písla jsem ti SZ s popisem jak se k nám dostat.  Ten konec stimulace bude určitě jiný, když je jiný i začátek a už se moc těším jak příští rok dorazíš na srazík i s dvěma princezničkama :-)

Srazík - holky můžete přijet i dřív to není problém. Markétka spí od půl jedné do dvou až tří jak kdy a máme cestovní postýlku takže i nějaké to dítko uspíme klidně tady.

Moni - naobědvat se můžeš kdyžtak i u nás. Dá se objednat pizza a dovezou nám jí.

Kati - tak to si asi ještě chvíli počkáš na první prospanou noc. I když Marky byla spavá vždycky a celou noc spí tak od desátého měsíce. Ale taky od pátého nebyla kojená a um asi dělá divy.
Už se na vás všechny moc těším.

Ryšavka

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.09.07 13:14

Ahoj zebřičky,
konečně jsem si sedla, že napíšu, ale Viki je už vzhůru, tak jen rychlovka… Bydlení jsme vyřešili, dostali jsme služební byt 2+1, tak už 2 týdny bydlíme… A chystáme se na další (a poslední) KET… Ve středu, pokud se rozmrazí v pořádku, tak mi je šoupnou :-)
Pokusím se dočíst a reagovat, zatím pa…

Adka a Vikinka rabující ;-)

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 13:28

To je skvělý! Moc jsem na tebe myslela a doufala, že se bydlení konečně vyřeší. To se ti muselo moc ulevit, že jo?
A co Viki? jak baští, pije, mluví apod?

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 13:30

Holčiny dneska jsem dostala poloofiko zprávu, že zua ten náš pozemek budou chtít 650 za metr. Na tu malou vesničku je to vcelku dost!

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 03.09.07 13:42

Ahoj Zebricky,

vsem krasne pondeli, hlasim se na skok, pred chvilkou jsme se vratili za naseho prvniho dne ve skolce a ja jsem utahana jak kote:)

Mimochodem KOTE, nenapinej nas, ze ty jsi sla na tu krev a ted nas dusis:)) moc a  moc drzim palce!!!!!!!!!!

MARU,ver tomu,prijde mi,ze ted jsi v te spravne pohode:) a vis co, ja si tehdy taky koupila podprdu,celou dobu jsem si rikala, co kdybych byla tehotna tak ji neunosim a sup jen co jsem si objednala, prd a bylo to:)) Moc a moc drzim palce, a hlavne Monicka se opravdu neplete:))

VAJO, teda ja mrkam, pamatuju si te z Brusincat, tak ty uz mas dve cacorky, gratuluju!!!!!!!

Ja se musim jit natahnout, jinak mi ten nas drobek rozkopne bricho:))
Jo a Misak ve skolce, pohoda, teda zatim, zitra uz tam ani nebudu posedavat, ted jsemt edy byla jen na chodbe,ale vubec nebrecel, dokonce snedl svacinu i si pridal, a to same k obedu:)) Tak uvidime zitra.

Zatim se mejte , pa
Míša V.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.09.07 13:56

Ahoj holky,  

tak jsem se tady zase pár dnů neukázala a nemám ani dočteno. No připadám si, že se opakuju, ale snad se polepším:-) My jsme byli ve čtvrtek u genetika poradit se co a jak protože s tou amniocentézou jsme si tentokrát nějak nebyla jistá. Tak jsme se zatím domluvili tak, že počkáme ještě na výslekdy tripple testů ty by měly být ve středu a pokud budou v pořádku tak na amniocentézu nepůjdu protože kombinovaný test v 1. trimestru dopadl dobře. Tak na mě prosím ve středu myslete. Ve středu mám taky poradnu tak snad bude všechno v pořádku.  

Adámek byl dneska ráno smutný a říkal mi, že by chtěl jít taky do školy:-) no jsem zvědavá jestli mu to vydží:-))  

A teď co jsem v rychlosti zaznamenala  

ADKO: na středu ti moc držím pěsti pro štěstí a jsem ráda, že máte vyřešené bydlení. Myslela jsem na tebe jak se asi máte.  

KOTĚ: doufám, že za chvíli napíšeš pozitivní zprávičku moc bych ti to přála.  

Dneska jsme si založili ještě jedno stavebko protože naše bytová situace se taky bude muset co nejdřív vyřešit.  

Tak a jdu se pokusit dočíst deníček.  

Andrea a Adámek a mimi  

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.09.07 14:11

MARU: to je super, že máš takovou doboru a optimistickou náladu jen tak dál. Už se těším až bude zanedlouho v našem deníčku rekordní počet komentářů a gratulací k tvému těhu:-)  

KATI: no upřímně já výročí taky připomínám:-))) ale to jsou malé věci:-) hlavně, že nás ti naši manžílkové mají rádi, že jo:-) a hezky si to užijte.  

TWIGGI: přeju ti do školního roku hodné studenty a ať ti to do prázdnin zase rychle uteče:-)   ŽABUCHA: však ty ble stavy už budou pomalu ustupovat. Hlavně, že jinak se máte dobře:-)  

MÍŠA: jéé vy jste dneska byli poprvé ve školce. To mě teda zajímá. Nás to čeká příští rok. Mišák je šikulka, že to tak zvládnul.  

Ani jsme vám nenapsala, že místo dovolené u moře na kterou jsme nakonec nejeli (no trochu mě to pořád mrzí moře je moře) jsme byli na mini dovolené v Luhačovicích a podnikli jsme plno výletů do Uherského Hradiště, na Velehrad, do Buchlovic na zámek a do Buchlova na hrad… no bylo moc hezky a zase jsme poznali nová místa u nás:-)  

Tento týden nám zase začíná plavání a příští týden školička takže bude co dělat:-)  

Užijte si srazík:-)  

A.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 14:13

Ahojyk zebřičky:o)  

tak jsem zde zase a opět noa doufám, že si pamatuju co jsem chtěla napsat:-D  

Maru - deníček se povedl - určitě je to tím, že píšeš o pocitech a to je dobře když se myslí pozitivně tak to prostě musí vyjít. Ty si to zasloužíš po tom všem:-O)  

Ajjo - neboj dopadne to dobře - všichni tu na tebe vlastně Vás myslíme . Zdravíme našeho skoro brášku Adámka - co a jaké dělá pokroky????  

MichaelaVE - teda to je dobře, že školku ztvládáte -však je to velkej kluk. Nás čekají jesličky,a l ejenom na ten týden v měsící -prostě, aby Barunka byla mezi dětma - co taky v zimě dělat a my jsme vždycky celej den venku. Snad to dopadne taky dobře,a le lámat to přes koleno nebudu  

Adka - no teda to je dost, že ses ozvala. O bytě vím z BC - protože jsem tě hledala:-O)  No a co Vikinka???  

twiggi - to je dobře, že měl Dáda alespoň u vás pěknou oslavu a ve školce bude mezi dětma tak bude určo dobře.  

Kati - no jo spánek neboj to se upraví - Baruška byla taky nespavé dítě - za to teď spí  jak medvěd:-D Třeba se to v zimě zlomí - je skoro pořád tma:-O) Pozdravuj Karličku -dlouho tu nebyla tak nevíme jaké pokroky dělá Tomášek  

Kotě - teda ty nás napínáš:-O)  

Vajo -holka tebe si taky pamatuju - to to letí a už máš dvě cácorky - tak dej vědět častěji a hlavně napiš jak se máte  

Rafusko- mě šlo spíš o oběd pro Barušku,a le neboj já to nějak vyřeším a ikea mě láká pokaždé - to víš my z vesnice:-DDDDD Zase utratím majlant a taky HaM a CaA - bude zima a sháním oteplovačky nebo kombinézu a tak podobně -no co budu vyprávět že:-O)  

Bosorko teda to je dost přemrštěná cena, ale jestli to nebude tím, že teď se snad všichni snaží kupovat pozemky mimo město- čerstvý vzuch a stromy lesy:-DDDD  

No holky tak snad jsem na nikoho nezapoměla  

No a u nás ani nic nového Barunka stále mluví a mluví -všechno komentuje - někdysi říkám jestli nebylo lepší když nemluvila:-DDDDDJInak zvládáme všechno kromě oblékání - to nám nejde, ale prej v pohodě vždyť jíbude teprve 28 měsíců:-O)  Jo a když jí učím barvy a zeptám se jaká je to barva tak mi odpoví Barva -no co mám s ní dělat:-DDDDD  Jo a včera kecám na baráku s tchýní a Barunka nikde tak se jí pokouším najít na zahradě a představte si seděla pod rybízem stáhlé tepláky a dělala hovínko - prej jako Jerrýček:-DDDD No není k sežrání - takže teď zbýrám hovínka po psech i po Barušce - je to prostě moje zlatíčko
Tak pa Monika

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 03.09.07 14:20

ahoj zebricky!Tak som vybuvana po nocnej pracka uz frci a zajtra este jedna nocna a koncim,potom az po dovolenke :-)Mala by som to tu debordelizovat a pripravit na odchod celej po:,–(ky…ale akosi sa mi vobec nechce a najradsej by som uz zalahla na zimny spanok :-)) A som nastvana cez mi mimibazar som si objednala letne saticky…super krasne perfis…ale nedopnem cez hrudnik…brucho ujde diki tomu ze od prs su zosirene…asi som narastla a zas nie do vysky :-((( ale uz nebudem zrat lebo o chvilu neoblecem ani tehu rifle co som pri sise nosila :-))Takze mam o com premyslat mam novy pekny kusocek na leto ako vysity…len…len :-((  

MARU moc drzim palceky,uz vidim ako tie dve copane budu z muzikom „zametat“ a motat si ho na prst…nieco podobne ako sisa tu :-))  

KATI neboj spanok sa polepsi aj ked sisa poriadne nespi doteraz…ale len preto ze v noci sa jej sniva o spionkach :-)) a rano o 6.00 uz je vyspana.Vraj bude z nej sustruznicka a o 6.00 uz bude na sustruhu sustruzit tak sa pripravuje :-))  

ADKA super vyvoj udalosti,na ketťko drzim strasne moc palce a o tom ostatnom dufam napises aj viac…hlavne co na to svokrovci :-) urcite sa tesia :-)
zebricky uz netusim co som chcela este mna to napadne ked odoslem prispevok :-) idem si po satanasa do skolky uz je predskolacka a tvarila sa akoby prinajlepsom zpromovala ked isla do „hornej“ triedy :-))  

paaaa zatim

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.09.07 14:53

Holky zlatý pruhatý, nazdárek!  

Tak koukám, že jste napnutý, takže.....   ...........jsou tam // a je to potvrzeno i z krve!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!  

Asi si dokážete představit, jak jsem šťastná a manžel taky. Celý víkend jsem byla jak na trní, protože MS nikde a to bylo dost divný, protože po Pregnylu se vždy dostavila úplně přesně 14 dní po píchnutí. A tak jsem se včera s manžou dohodla, že večer uděláme test, abychom věděli, co můžeme z krve očekávat. Takže jsem si vzala všechno potřebné, zavřela se na záchodě a manžel byl v tu ránu taky na záchodě, chtěl být u toho. KDyž se začala objevovat druhá čárka, bylo to něco tak úžasného, že jsem skoro brečela štěstím. Večer jsem se na ty dvě tlustice počád chodila koukat, jestli nezmizely! A dneska ráno jsem šla na krev a právě před chvílí mi potvrdili, že HCG je 2000, což nevím, jestli je hodně nebo málo, ale prej možná už bude vidět těhotenství v děloze a tak jdu ještě večer do CAR. Když jsem mluvila s panem doktorem, byl taky hrozně šťastný, moc se těším, až ho uvidím. Vždyť po tom všem, co jsme spolu absolvovali je to jeho zásluha, protože cca před měsícem mi hodně psychicky pomohl a vidíte, povedlo se to.  

Včera, když byl test pozitivní, tak jsem tak přemýšlela, co všechno jsem po IUI dělala, jak jsme makali na kole v Itálii, jak jsem mohla spadnout na bruslích, jak jsem bříško vystavovala ostrému slunci v Chorvatsku, jak jsme si dávali pivko a vínko k obědu… no prostě tenhle cyklus jsem všechno opravdu hodila za hlavu a dovolenou jsme si užili, jako by se žádné IUI nekonalo! A ještě jsem si dělala legraci, že jestli mám v bříšku malé koťátko, tak už teď lituje, do jaké rozlítané rodiny se narodí, že mu rodiče od početí nedají chvíli klid… a ono tam naše koťátko opravdu bylo!  

Já jsem z toho pořád trochu v šoku, šťastná jako blecha, protože jsme konečně přišli „na řadu“… a je to moc nádherný pocit vědět, že vevnitř v břiše mám malou žížalku. A to bych nebyla já… podařilo se to teď, když jsem skončila v práci a začínám podnikat :-)  

MARU, jsme narozený ve stejný den, takže to určitě vyjde i Tobě!!!! Díky za nástěnku, upravím ji, aktualizuju a pošlu co nejdříve.  

AĎKO, ahoj. Kdepak jsi se nám toulala? Je fajn, že bydlíte a že jdete do KETu, budu moc držet kopýtka.  

MONI, vždyť ty na mě mobil máš, ne? Jsi mohla napsat :-))))) Asi se ty karty zbláznily o měsíc dřív, pamatuješ, jak jsi mi psala minulý cyklus a to to nevyšlo, zato teď jo!  

TWIGGI, zahaj ten školní rok správnou nohou :-)  

Na srazíku se bohužel neukážu, protože v pátek jsme na svatbě. Mrzí mě to, ale budu na vás moc myslet.  

Tak já jdu pracovat, dnes jsem obíhala asi 5 úřadů, banku, prostě založit s.r.o. je lahůdka :-) pěkně drahá!  

Pa pa pa, vaše pruhované Kotě    

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 14:58

Kotě tak to je nádherná zpráva!!!! Moc moc moc ti to přeju a gratuluji!!!!!

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.09.07 15:04

KOTĚ: to je super zpráva mám velkou radost:-) to znám já jsem se na // taky pořád chodila dívat. Nechala jsem si test na komodě v ložnici ať ho mám na očích:-) moc blahopřeju a myslím, že dneska večer na utz už bys mohla vidět to svoje mimi.  

Andrea

 
zdenca1
Ukecaná baba ;) 1999 příspěvků 03.09.07 15:05

KOTE tak to aby si zacala trenovat z MARU na dvojicky…riadne vysoke HCG!…balhozelam!

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 15:11

Koťátko sluníčko - si mě tu pěkně rozbrečela :-O) Moc, moc, moc ti blahopřeju a karty se nezbláznily to jsem jen já neuměla pochopit jak to je,protože ony tam ukazovaly lásku a vodu :-DDDD Takže jakojsem to měla já s Barunkou vypnula a nemyslela a užívala si dovolené - neboj já jsem Barunku zapíjela i tvrdým alkoholem :-O)  a jezdila jsem na valníku s traktorem a podívej jaká je to šikulka :-DDDDDD  Jo a Ko'Tátko co bys třeba říkala dvojčátkům :-O)))))))) Jo když jsem ti psala takj jsem to omylem vymazala i s číslem toť vše o mé mateřské demenci:-O)  Jo a s prací dost pomalu jasný - to je rozkaz  

Monika a Barunka,která posílá bříšku velikanánskou pusinku

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.09.07 15:12

Holky, vy jste tak strašně moc zlatý! Já vás asi budu teď pořád zásobovat dotazy ohledně těhotenství, protože já mám nastudováno tak to IUI a IVF, ale ostatní vůbec.  Takže se moc těším, až mi jako zkušenější budete dávat rady:-))  

Kotě    

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 15:12

kotě vidíš i Zdenca mluví o dvojčatech - co k tomu víc dodat :-DDDDD

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 15:13

jen se neboj klidně i virtuálně odrodíme :-DDDD Teda já mám radost

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.09.07 15:15

KOTĚ: jasně zásobuj už se těšíme:-)  

MONI: takže mám fakt počítat s tím klukem jo:-)))  

A.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 15:17

Zdenco kašly na šaty - tak kup prostě další a jen o něco větší:-O)  Víš co ber to tak, že si je vyvařila a proto se zmenšily - nebo, že ti o dost narostly prsa :-DDDDD Hlavně, že jste se Sisou zdravé a v pohodě. Si ji dovedu paní důležitou úplně představit :-DDDDDDD

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.09.07 15:22

Zdenčo, Moni, HCG 2000 je hodně? K

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 15:23

Moničko, vědmo naše - koukni se i na mě do karet........­......sím sím.

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 15:24

Já bych řekla, že je to dost - dvojčátka? :-)

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.09.07 16:03

Nástěnka 1.část ****
Zebřičky dočasně jednočárkové:

 

Adka007..- 5.9. KET
Agatha..
Agness..- 14.2.2006 zah­lášeno, že snažení o druhé dítko bude za 1,5-2 roky
Ajinav…- 1.IUI - 3.1.2007
Alex012......- 4.IVF do konce roku 2007
Arny…-
Dalika - 
Hanulka…- výhledově -  snažení o druhé dítko
Jiitulle…
Kaitlin…- únor 2007  - zažádáno o adopci (sourozenec pro Šimonka), 21.6. návštěva sociální pracovnice
Kajdula…
Katy1.....- únor 2007 - IVF, 2.3. - konzultace v CAR
Kotě…- léto 2006 - zažádáno o adopci; 15.8. IUI, 3.9. zahlášeny //
Konopka 
Leninka1… **podzim 2007 IUI

Lostris…
LuckaD… příprava na IUI
Maciasek…
MartulaR-2 
Maru......- **4.IVF - léto 2007; 15.8. CAR, 17.8. začátek stimulace (dlouhý protokol),
**31.8.kontrola UTZ v CARu

Marky.....
Monticka.. - únor 2007 - zahlášeno snažení o druhé dítko
Nadulka…
Pajinkaa…
Panda.....- 2.1.2006 zahlášen začátek snažení
Rafuška..- říjen 2006 - zažádáno o adopci, **podzim 2007 - druhá příprava na přijetí dítěte
**Samsulka…
Sima......- zvýšená hladina Prolaktinu (6 týdnů léčba), koncem srpna hysteroskopie
Twiggi.....
Zdenca…-      **Zebřičky dvoučárkové:

 

Danulenka - 41tt
JJ.........- 4.9. 42+6tt
LuciaM…- 5.9. 35+2 tt (Nezbedníček Kopkáčik :-))) asi Radko :-)
MichaelaVE…- 4.9. 32 tt (Davídek); 3.10. kontrola v porodnici, TP 29.10.2007 
Leňule + Alex1.....- 7.9. 24+0tt
Ajjaa............- 6.9. 16+3tt, v týdnu od 27.8. poradna genetika
Janka....... 12tt; ve 13tt kontrola CAR, budou dvojčata! TP 24.3.2008 :-))))))) Žabucha...... 3.9. 10+1tt; 10.9. screening, TP 30.3.2008 :-)))))))

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.09.07 16:04

Nástěnka 2. část ****
Zebřičky se zebřičátky:

 

Monicka…- 10.5.2005 v 10:56 hod. se narodila Barborka, měří 56 cm a váží 3680 g
Ajjaa......- 10.5.2005 ve 13:45 hod. se narodil Adámek, měří 54 cm a váží 3950 g
Andrea2…- 8.7.2005 v 6:15 hod. se narodila Eliška, měří 49 cm a váží 3250 g
Slanka*..- 8.7.2005 v 12:05 hod. se narodila Marianka, váží 3520 g
Jasmine..- 19.7.2005 v 1:10 hod. se narodil Filípek, měří 44 cm a váží 2560 g
Barbucha.- 18.8.2005 v 16:35 hod. se narodil Matyášek, měří 54 cm a váží 3880 g
Jarča......- 28.8.2005 ve 13:00 hod. se narodila Štěpánka,měří 50 cm a váží 3640 g
Bosorka..- 7.9.2005 v 8:19 hod. se narodil Honzík, měří 51cm a váží 3700 g v prním týdnu v září bude v Praze - uděláme SRAZÍK ????????
Adka007..- 4.10.2005 v 16:08 hod. se narodila Viktorka, měří 48 cm a váží 3150 g
Ivanka…- 12.10.2005 se narodila Miška, měří 51 cm a váží 3300 g
Olivia.....- 17.11.2005 v 0:30 hod. se narodila Adélka a váží 4008 g
Vendelina- 30.11.2005 v 8:55 hod. se narodila Emmička , měří 48 cm a váží 2600 g
BaruskaII- 10.12.2005 v 13:30 hod. se narodila Kačenka, měří 49 cm a váží 2140 g a Eliška, měří 48 cm a váží 2780 g
Lotranda..- 28.12.2005 v 10:00 hod. se narodila Michaelka, měří 49 cm a váží 3300 g
Wilma…- 31.12.2005 se narodila Adélka, měří 49,5 cm a váží 3250 g
Claudie…- 10.1.2006 v 12:50 hod. se narodil Matyášek, měří 51 cm a váží 3340 g
Ed.........- 5.2.2006 v 12:16 hod. se narodil Sebastiánek, váží 4120 g
Bohun…- 10.2.2006 v 0:24 hod. se narodila Lucinka, měří 49 cm a váží 2770 g
Babů>......- 21.2.2006 v 1:27 hod. se narodil Matyášek, měří 49 cm a váží 2740 g
Rysavka.-25.2.2006 v 0:37 hod. se narodila Markétka, měří 52 cm a váží 3550 g
Tinna.....- 27.2.2006 v 1:00 hod. se narodila Barunka, měří 50 cm a váží 3230 g
Marka…- 18.3.2006 v 13:55 hod. se narodila Markétka, měří 51 cm a váží 3150 g
Falco.....- 24.4.2006 v 8:15 hod. se narodila Klárka a Matýsek
Kaitlin…- 14.2.2006 se narodil Šimonek , od 3.5. je u mamky a taťky
Nothingn.- 26.5.2006 v 15:30 hod. se narodil Vojtíšek, měří 49 cm a váží 3410 g
Cami.....- 26.6.2006 se narodili Anička a Bertík , měří 46 cm a váží 2600 g
Narcisek.-   27.6.2006 se narodila Nikolka, měří 52 cm  a váží 3500 g
Karla.....-      12.7. 2006 se narodil Tomášek, měří 51 cm a váží 3850 g
NellaB…- 1.8.2006 se narodila Nelinka , měří 49 cm a váží 2970 g
Míšenka.- 6.9.2006 v 14:18 hod. se narodila Anička, měří 49 cm a váží 3440 g
Mikaa…- 27.9. 40+2 tt (Mikaaček), TP 25.9.2006 ????????
Pavca.....- 1.10.2006 se narodila Markétka, měří 54 cm a váží 4170 g
Mia.......- 28.11.2006 v 18:37 hod. se narodil Hugo, měří 51 cm a váží 3750 g
Amalie..- 19.12.2006 v 18:41 hod. se narodila Stelinka, měří 53 cm a váží 3780g
EvulaI .....- 27.2.2007 se narodil Sebastiánek, měří 48 cm a váží 3270g
Jitutu32…- 16.4.2007 se narodila Janička, měří 49 cm a váží 3440g
Kati… - 13.5.2007 ve 23.39 se narodil Jája, měří 50cm a váží 3100g
Andrea 2…-19.5.2007 ve 21.27 se narodila Kačenka, měří 49cm a váží 3160g
Lesina…5.8.2007 v 5­.10 se narodila Ela; měří 52cm a váží 4250g

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.09.07 16:14

Jen rychle nakukuju, co Kotě, protože Jája leží na zemi na dece a vyžaduje si, abych si s ním hrála.

Kotě - to je radost!!!!! Gratuluju, je to moc super! A opravdu hóódně vysoké hcg, to budou dvojčátka, už kolem 1500 hcg to bývají dvojčátka! Tak jak dopadl utz???? Užívej si té radosti!

Tak jdu za svým miláčkem, ale určitě zase přijdu! Kati

 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 16:45

Tak že by trojčátka? :-)

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.09.07 16:58

Viki mi zase na otázku jaká je to barva pokaždý odpoví: „žutá“, když řeknu ne, tak „čejná“ a nesleví ;-)
Večer snad písnu víc, inspektore Colombo :-))))

Adka

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 03.09.07 17:17

Kotatko, moc a moc blahopreju a treba uz opravdu neco bude videt na UTZ, ja mela 37 nebo 38DC HCG 1414,takze bych rekla , ze ta tvoje hodnota je skvela!!! Drzim palce

Míša V.

 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 03.09.07 17:20

Jeste mi to neda, ja bych taky rekla dvojcatka:) Jsem si vzpomenla , ze i u me tech 1414 byla slusna hodnota,no a je z toho jeden kluk:)))

Ja mam takovou radost, KOTATKO, to je uzasny , jsem zvedava co uvidi na UTZ.

Míša V.

 
zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 03.09.07 17:38

Kotě - moc moc gratulujůůů. mám velkou radost.
HCG je hodně vysoké. já měla 14.den po ET 787 nebo tak nějak..
na UTZ už by mělo být něco vidět od 1500 HCG. těším se na zprávičky z UTZ. žabucha

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.09.07 18:21

Ahojky zatím jen v rychlosti  

Kotě GRATULUJU, já mám tak obrovskou radost, že vám to vyšlo :-D  to mi ani nebdueš věřit .-) Je to suepr zprávička a netrpělivě čekám na další zprávičky co bude vidět na UTZ tak honem........­.............­........ kolik máš v bříšku koťátek ????????
Maru  

 
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 03.09.07 20:23

Ahoj holky,
koná se návrat zatoulaný zebry :-) Jak víte, tak jsme měli docela složitou situaci a neúspěch po dalším KETu mi moc nepřidal a potřebovala jsem na chvíli vypadnout… Během léta jsme čekali jak to dopadne se služebním bytem a pořád vymýšleli různý varianty jak naši situaci vyřešit… Do toho nás bombardovali dopisama a smskama tchýně i tchán (každý zvlášť, abychom si to opravdu vychutnali), od výčitek, výhružek, nadávek až po vydědění… Prostě mi to hlava nebrala, manža se dostal do slušných depresí :-( Prostě síla, do toho naše divoká Viki, prostě bylo to hodně náročný… No a začátkem srpna jsme dostali služební byt, 2+1, přímo ve škole, kde manža dělá, takže to má do práce 30 vteřin i s obutím :-) Ale když jsme byt přebírali, tak jsem to skoro obrečela v jakým příšerným stavu byl. Holky čekala jsem všechno, ale na tohle byla moje fantazie krátká… Všechno lepkavě špinavý, všude odrbaný samolepky (včetně oken a každýho madla na lince, zrcadle, dveřích, prostě všude), topení od jídla, za topením naházený chleba… Prostě hnus. V první chvíli jsem si neuměla představit, že tohle bude někdy obyvatelný… No nakonec jsme to jakžtakž upravili a během týdne se nastěhovali. sice to ještě není úplně ideální, ale bydlet se tu dá. Bohužel na to padly všechny peníze na IVFko :-( Teď nás čeká ve středu KET, ale už jsou to poslední 2 zamražený embrya a jsem dost skeptická… Z tolika embryí už jen dvě poslední… Pak asi budem muset dlouho čekat než našetříme. Je nám psychicky líp, že jsme pryč, ale ještě se s tím vyrovnáváme, hlavně manža, který nemůže vstřebat chování vlastních rodičů a to, že jsme se museli vystěhovat :-(
Bohužel jsem vypadla na moc dlouho (dokonce jsem i zapomněla heslo na emimi!), takže nezvládám nic dočíst, ještěže Kotě vede tak pečlivě nástěnku! Takže moc gratuluju všem novým těhulkám, JAnce ke dvojčátkům a tobě Koťátko k čerstvýmu těhotenství! To člověku hned zvedne náladu, takový // návrat do deníčku :-) HCG je opravdu dost vysoký, ty dvojčátka by to být mohly ;-) jen mi uniklo, jestli přirozeně? a dotazama bombarduj, rádi ti poradíme :-))))) a klidně i on-line porodíme, jak navrhovala moni :-))))))) akorát nevím, jak poznáme, kdy už máš tlačit ;-)  

Maru, deníček opět pohladil po duši. věřím, že tvé pocity jsou pravdivé a výsledkem budou ty dvě krásný holčičky!!! :-) Monička prostě nelže :-))))  

Kati, tak krásný výročí! a na manžu se nezlob, chlapi to prostě většinou v hlavě nenosí :-)  

Bosorko, tak to vstávání já pořád nezvládám. Viki sice byla poměrně spavý mimi, celou noc prospala až v roce, ale zuby a nemoci s tím dost zahýbaly, takže sem tam spí celou noc, ale teď zas 14 dní u ní sedím i hodinu v noci a to několikrát za noc. V sobotu už jsme málem zkolabovala, takovou únavu jsem nezažila ani po porodu, normálně se mi klepaly ruce, bolelo mě úplně celý tělo… děs.
Co plánuješ k narozeninám pro Jendu?
Jinak Viki mluví až mě hlava brní, do jejího slovníku definitivně už bohužel patří „kucináj"(=kru­cinál) a „hovno", na něm se naučila říkat „H" :-) Jinak mluví ve větách, čím dál líp vyslovuje, že i cizí rozumí (někdy bohužel), třeba lidem na potkání povídá „maminka tampón nevzaa" a „maminka kaká záchodu", každýho komentuje (nahlas!), ale je to moje zlatíčko :-) Bohužel velmi paličatý a těžko přesvědčitelný :-) Teď jí špatně a pije ještě hůř (takže vlastně normál), nočník těžce ignoruje a dudlíka má na spaní… Tolik naše (ne)úspěchy…  

Ajjoo, jsi moc hodná, díky! Taky držím na středu palec ;-)  

Zdenčo, užij si dovču!  

a koukám, že Lesi má Elu, tak dodatečná gratulace!Teda jestli má vůbec čas číst s tolika princeznama :-)  

Letím si dát sprchu a hodit nohy na stůl (a silně ignorovat tu metrovou hromadu prádla co škemrá po vyžehlení).  

Adka a chrupající Vikinka

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 03.09.07 20:28

Hojky, hojky!  

Tak jde vidět, že skončily prázdniny i Zebřičkám. Tolik příspěvků a to je teprve pondělí. Tak jdu na čtení!  

Twiggi - ať ti ten školní rok rychle utíká. Musím říct, že mě je po práci docela smutno, ale od října budu mít těch pár hodin a to mi bude na rozptýlení jistě stačit.  

Bosorka - taky jsem bývala spavec, ale už jsem si taky zvykla.  

Zabucha - to jsem ráda, že jsi v pořádku, jistě bude špuntík příští týden na utz moc krásný a veliký!  

Rysavka - jistě by po umělém déle vydržel, ale když mám mléko, tak mu nechci dávat nic jiného. To stávání mi zase tak nevadí, co bych pro něho neudělala, že? Když je to kojení pro něho nejlepší.  

Adka - držíme kopýtka, aby se mrazáčkům u tebe líbilo a přejeme hezké bydlení!!!  

Míša - takže jsi ještě dneska absolvovala školku s Míšou? Uvidíš, že to zvládne i bez tebe, je to šikula!  

Ajjaa - teda Adámek se nějak brzy těší do školy :-). To bydlení! Taky jsme to začali řešit, tak uvidíme.  

Monicka - Karličku budu pozdravovat, teď jsou na dovolené, takže procházkujeme s Jájou sami.  

Zdenca - taky jsem Jájovi říkala, že bude chodit do továrny. Když vstávával v pět, tak akorát odcházeli sousedi na šichtu .  

Kotě - mám opravdu velikou radost, že to vyšlo a co utz, byla jsi tam???  

Když jsme tu načali to bydlení. U nás v domě chtějí vyměnit 3+1 za 2+1, což by bylo super, ale…je to přízemí, takže okna na ulici, tma, zima, bez balkónu a chtějí doplatek 500 000 - 600 000 Kč, což se mi zdá hodně. Tak jsme konečně přitlačili na tchýni, má totiž 2+1 v cihláku po rodičích, poslední vrchní byt a dá se tam přikoupit půda, takže jsme si chtěli z toho udělat mezonetový byt. Dnes byl manža na realitce se zeptat, jestli by nám tu půdu prodali, v tom není problém, ale potřebujeme souhlas všech vlastníků bytů!!! Což bude asi problém, je to 5 vchodů a podpisy musí být od všech, asi kolem 100 majitelů bytů!!! Jsou to převážně starší lidé a myslím, že se aspoň jeden „blbec"  najde, který nám to nebude chtít podepsat. Tak uvidíme, jak se to vyvrbí!  

Vždy si říkám, že půjdu dřív spát, ale když Jája usne, tak jdu na net, cvičím, trošku uklidím, něco si přečtu a je mi líto jít spát, takže asi ani dnes k dřívějšímu odchodu do pelechu nedojde.  

Dobrou noc Kati

 
LuciaM
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 03.09.07 20:29

Koťátko - tak to je tá NAj správa tohto týždňa! GRATULUJEM!!!!!!!!!­!!! vidíš, že to vyšlo, super plodný rok sa ešte neskončil a do zoznamu tehuliek nám pribudne ešte veľa zebričiek
hlavne na seba dávaj pozor, na svadbe veľmi neskáč nech ho/ich nevytrasieš :-)
a prosíme pravidelné hlásenia čo a ako…  

Maru - tak a teraz si na rade ty :-))))))) inak krásny denníček, chválim chválim  

nevládzem viac reagovať, zajtra nám prídu sekať elektrikári zástrčky do steny, vo štvrtok a piatok robí firma dve podlahy a ešte musíme vypratať kopec vecí, kamaráti práve vysťahovali nábytok ale drobnosti zostali na mne (na nás) tak idem na to, ale od rána nakukujem čo Koťátko tak mi to nedalo a musela som PC zapnúť… aj keď keby ste to tu videli tak buď zaplačete alebo dostanete záchvat smiechu kde a v akej polohe píšem :-)))))  

ešte raz gratulujem, ostatným sa ospravedlňujem, že nereagujem, ale nestíham všetko čítať  

Lucka a Nezbedníček nezbedný 35+3tt

 
Rysavka
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 03.09.07 21:24

Kotě - super zpávička při pondělku. A jak dopadl utz?
Kati - no to je jasný, že Jájovi nebudeš dávat um. Já jen, že u nás to spaní bylo asi tou um, když už jsem nekojila.
Adko - super, že jste vyřešili bydlení a jsi zase mezi náma. Penízky na další ivf určo nebudou potřeba páč za čtrnáct dní budeš mít taky pozitivní testík. Moc bych vám to přála.
Holky až do čtvrtka jsem doma sama, uaa. A to je zrovna takové blee počasí. Co já s tou holkou doma budu dělat? No zítra jdeme plavčit tak jsem zvědavá po dvou měsících jak nám to půjde. Mějte se
Ryšavka

 
 
Bosorka
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 03.09.07 21:29

Tak to její ne(spaní) by mě asi porazilo - přeci jenom jsem si zvykla na sice krátký (ale relativně nerušený) spánek.
Pro Jendu budu mít dort mašinku - i s vagonkem. S dárkama je to horší - nechám se inspirovat v Praze.
Jenda tu pusu od rána do večera též nezavře. Hovno máme ve slovníčku už dlouho, teď kraluje „bóže, bóže“. Vikinka je ale dosti indiskrétní, co se týče intimností tvé osoby :-). S pitím taky stále válčíme, jídlo nebyl nikdy problém čímž udivuje své okolí kolk toho sní. Je holt po mamince. Dudlík používáme na udržení v pelechu -jinka bych musela vstávat už v pů šestý. Jinak sice usíná bez něj, ale zato se stálou asistencí mé osoby - bez maminky to prostě nejde! A náhradníci se neberou! PLínky má na spaní, přez den je naostro, ale stejně si neřekne - musím to hlídat, když si začne tahat pindíka......

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 03.09.07 21:34

KOTĚ, to je úžasný!!!! Mám velikánskou radost s tebou a už se moc těším, až budeme vědět, kolik miminek tam máš:-)))).
Holky, zatím nemám přečteno, vrátily jsme se o víkendu po týdnu z kamarádčiny chalupy. Ale holky už krásně chrupkaj, tak to letím napravit. Jenom jsem chtěla napsat, že jestli se mi povede se v pátek zbavit))) Elišky k babičce, tak bych moc ráda přijela na srazík. Já jsem totiž pasivní řidič a se dvěma holkama bych to MHD fakt nedala. Takže se uvidí.
Tak a teď si jdu všechno pěkně přečíst.
Andrea2+holčičky

 
kote
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 03.09.07 21:38

Zebřulinky,  

pan doktor mě přivítal velkým úsměvem, koupila jsem mu bonboniéru MERCI a hned jsem mu ji podstrčila. Jenom taková blbost, ale zaslouží si ji, za to, jak se ke mně krásně za každé situace choval. Naše prťátko bylo na UTZ vidět, pan doktor mi ukázal černou tečku, byla vidět jedna, takže asi dvojčátka ani trojčátka nebudou :-) Bylo to nádherný, na kontrolu jdu za 14 dní, to by už mohlo být vidět srdíčko. Mám si koupit vitamíny pro těhulky a taky jsem dostala utroš, prej jím ničím neuškodíme, takže budu zavádět 2*2. Holčičky, prosba, jaké vitamíny jste jedly?  

Mám jít zítra na jógu, pan doktor sice říkal, že by mi doporučoval jenom procházky, ale asi bych to 9 měsíců bez pohybu nevydržela. Myslíte, že je jóga OK? Neskáče se u toho, žádné prudké pohyby, nic takového… když prťátko vydrželo naši divokou dovolenou :-))  

Jste moje zlaté zebřulky, díky že jste.  

Kotě    

 
Andrea2
Kecalka 422 příspěvků 03.09.07 22:20

MARU, skvěle pozitivní deníček, to je dobře. Budu kromě kopýtek držet všechno možné, aby se tam tvým dvěma princezničkám hodně zalíbilo.

 

KATI, snad vám to dobře dopadne a budete si moct zvětšit byt. Jinak co se týče toho spaní, tak Eliška mi spala celou noc už od osmi měsíců, ale u Kačenky si asi fandím. Ta mi totiž nedaruje nic zadarmo:-))). Tak koukám, že Jája už taky vyžaduje velkou pozornost. Kačenka, když si ji nikdo delší dobu nevšímá, tak si začne pěkně stěžovat. V tomhle naštěstí hodně pomáhá Elí, protože kolem ní neustále poskakuje a tím ji pěkně zabaví. Někdy při tom holky dostávají ohromný záchvaty smíchu, to je fakt úžasný.

 

BOSORKO, ADKO, tak slovo hovno taky máme ve slovníku, poněvadž na Eliščiny neustálé dotazy:„Co to je?“ směrem k válejícím se hromádkám na chodníku se jinak odpovědět prostě nedalo.

 

ADKO, je fajn, že se bydlení vyřešilo! Ve středu na tebe budeme moc myslet!

 

MONIČKO, zdravíme Barunku, je to holka šikovná!

 

KOTĚ, ještě jednou moc gratuluju k miminku, i když je nakonec jedno, tak radost je stejně velká, jako kdyby byli dvě, no ne:-))). Já jsem na jógu taky chodila a myslím, že to vážně ničemu neuškodí, když ještě nemáš žádný bříško. Ohledně vitamínů ti moc neporadím, já jsem je dostala a měla jsem maternu. Ale myslím, že jsou všechny skoro stejné, v lékárně ti určitě poradí. Ale teď mě napadá, že je dobrý si určitě koupit kyselinu listovou!

 

Holky, doufám, že mi to v pátek vyjde, moc ráda bych vás viděla.

 

Všechny ostatní moc zdravím a teď padám do postele.

 

Andrea2+holčičky

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 03.09.07 22:32

Koťátko já doporučuji MAMAVIT mylím, že je nejlepší:-O) Joa jinak já bych asi na začátku opravdu jen procházkovala - ať se mimčo pořádně uhnízdí:-O) Řekla bych, že se přeci jenom při józe ta svaly napínaj a tak - radši neriskuj za to ti to nestojí.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »