Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Zebřičkový deníček - Maru 207.díl, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1999
29.7.09 10:42

jupiiiiiiii a je 200!!!! :-))ň a ideme uz na to kupko :-))

  • načítám...
  • Zmínit
1473
29.7.09 11:43

No tak dobře příští léto, alespoň si zoo užije i Maruška.
Holky ta malá potvůrka dospává tu noc - spí už od devíti hodin a má půlnoc.

  • načítám...
  • Zmínit
811
29.7.09 22:10

ahojky holky,
hlásí se další zatoulaná zebra :-))
deníček jsem prolítla..zachytila jsem dobré i špatné zprávičky.
moc zdravím Ryšavku - Maruška je krásná, porod teda super rychlovka..užívejte si to a těšíme se, že se brzy potkáme na nějakém srazíku.
Alex012 - Ani je krásná.
Montičce přeju hodně sil do dalšího snaženíčka a posílám velké pohlazení pro dušičku.
Maru - teda ty už máš taky doma pěknýho chlapáka :-)) nějak nám to letí viď??
Kotě, moničko - fotky úžasný, Barunky jsou obě roztomilé princezničky.
zdravím všechny ostatní..fakt nestíhám..
no a co u nás?? dovča u moře na Djerbě - super paráda, nádhera - nevím jestli jsem vám to psala..přijde mi to už stranš dávno tak možná že i jo ;-) všecno jsme zvládli - hlavně Lůca fakt pohodově. no ona je fakt akční dítě, dokud se něco děje, je to pohoda, jakmile má být doma a hezky si hrát aby maminka stihla uvařit,m uklidit a pobalit na další štaci..tak je problém že :-)))ale to je asi všude stejný. jinak jsme pořád mimo Prahu, moc si to užíváme, byly jsme2týdny na chalupě se švagrovou a dvojčatama, Lůca od nich odkoukala kde co, takže je to už drak skoro jako oni (jsou o rok starší) :-))na motorce jezdí jako o závod a sama vyleze na velkou kliuzačku, nechce držet a nahoře - kam já dosáhnu jen tak že ji držím za kotník - na mě dělá kuk a pokřikuje mamííí samááá - jako že ano za ten kotník ji nemám držet nebo co??? no fakt veselo. zítra jdeme na svatbu kolegyně, mají to v penzionu Mahuleny Bočanové v Číčovicích, podle fotek to vypdaá nádherně tak doufám, že všechno vyjde a bude to super! no a pak frčíme na týden s našima na cahtu - koupili novou u Dobříše, vypadá to tam nádherně, krásný okolí, tak se těším, jak to tam s mamkou prozkoumáme - budeme tam přes týden samy s mamčou..dámská jízda. no takže asi tak..internet mám teď fakt jen doma na otočku an skok a nestíhám, takže se moc omlouvám, ale potkáme se tady asi víc na podzim. ale myslíme na vás a těšíme se na další zprávičky od vás.
Maru - jinak my taky rádi cestujeme - Třeboň - Chlum u Třeboně vede, Šumava, pošumaví, teď hodně Slapy, Orlík a nově Brdy :-)) taky byla Lůca poprvý na kolotoči na pouti - já bulela jako želva, jak si tam prděla v autíčku, byla důležitá, zářila ji očka..no prostě žádné miminko …
tak papa, jdu pobalit věcičky na zítra žabucha s Lucinkou - za popopozítří 16.m!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
6234
29.7.09 22:21

Ahoj holky,
tak jsem dneska byla na „výletě“ v Praze :o))), no a když jsme přijeli, tak jsme pak navečer grilovali a tak jsem se k vám dostala až teď :o))) popíjím vínečko a čtu co jste napsaly :o)))

Ivanko - no fakt nemám zatím pocit, že jsem to zakřikla, občas má svoje zlobivý záchvaty, ale je to fakt minimum, pořád je to zlatíčko :o))), fakt zírám!!!

Ryšavko - užij si dovolenou!!!!

Zdeni - užívej si dovolenou!!!! No já nevím jestli je to teplem, ale v úterý takový nebylo a byl naprosto v pohodě, tak nevím je fakt úplně skvělej!!! Fakt zírám!!!

  • načítám...
  • Zmínit
1473
30.7.09 07:39

Kuk zebry,
všechno to tady ještě spí tak jdu rychle poklidit. R

  • načítám...
  • Zmínit
1999
30.7.09 09:08

a my este skocime kupit ingerdiencie na tiramisu a pernik a vecer upeciem a pojdeme asi zas na kupko…co ineho s nou viem robit?.....

  • načítám...
  • Zmínit
6234
30.7.09 09:18

Ahoj holky,
taky se dneska chystám koupat :o))) jenom musím ještě udělat pár věcí (vyprat, uklidit a posekat), v sobotu přijede tchyně :o)))

Užijte si to u vody!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
1826
30.7.09 10:12

Twiggi: my zasa ideme v sobotu k svokre:o(((( :o))))  

Vsetkym pri vode, uzite si aj za nas :o)))
I.

  • načítám...
  • Zmínit
1999
31.7.09 12:08

Tak ahojte mam zbalene vsetko tak zhruba kvazi nachystane a ideme na chatu do pondelka…tot cela nasa dovolenka na tento rok…

  • načítám...
  • Zmínit
1826
31.7.09 13:20

Ahoj Zdenka,
tak ti prajem kratku,ale o to krajsiu dovolenku:o)
P.S.Stale je dlhsia ako ta moja:o)  

Krasny vikend a musime sa zlepsit v tom pisani baby jedny!!!! :o)))  

pa

Ivana

  • načítám...
  • Zmínit
6234
31.7.09 19:17

Ahoj holky,
já psát nemohla, protože jsem byla v Ostravě!!!!

Zdeni - přeju ti hezkou krátkou dovolenou, my nemáme nakonec žádnou, Dan ji totiž vůbec nedostal, takže kdybych nejela s ním, tak si ho ani neužiju!!!

Ivanko - hned se zlepším :o)))

  • načítám...
  • Zmínit
1473
31.7.09 21:56

Ivanko - já se asi nepolepším a ještě tu teď týden nebudu. Jedeme na dovču.
Takže se s vámi loučím. R

  • načítám...
  • Zmínit
3625
1.8.09 12:08

Zdravím zebří stádečko, 

a hlásím, že žiju. Jenom jsem se sem nějak nedostala. Čtvrteční kontrola dopadla dobře. Aktuální údaje k 30.7. 23+6, přibrala jsem 6 kg, takže vážím 73 kg. To jsou ty moje chutě na sladký, hlavně teda na nanuky Míša. Ty bych mohla jíst pořád, zatím se držím a cpu do sebe jenom dva, ale denně :o. Jinak jsem taky zvládla dvě Milky (samozřejmě ty větší) během dvou dnů. Snažím se držet, ale chuť vždycky vyhraje. 

IVANKO, no že je v těch pět hodin světlo, tak se nebojím i když Cid má „jenom" 40 kg, a v kohoutku 70 cm J. 

MARU, je vidět, že si dovču pěkně užíváte J. 

MONIČKO, správný přístup J. 

MONTIČKO, držím kopýtka ke kontrole a UTZ, aťna laparoskopii nemusíš. Věřím, že se jednou dočkáš. 

RYŠAVKO, tak už snad je Maruška v pohodě. To snad určitě, když je sobota a ty jsi popisovala vaše trápení v středu.
Užijte si dovolenou!
Markétce to moc sluší a s novou taky J. 

ZDENČO, přeci nebudeš sedět o dovolené před PC, když máš naplánovaný program. Pěkně si dovču užívej a odpočívej. 

ŽABUCHO, tak to je bezva, že je Lucka akční dítě a dovolená proběhla v pohodě. 

Tak se tu mějte,
Lostris

  • načítám...
  • Zmínit
6234
3.8.09 08:51

Ahoj holky,
tak jsme si užili víkend, návštěva tchyně v pohodě :o))), bejvalka poněkud perlila, protože v sobotu pustila děti až skoro v šest a v devět musely domů, ale naštěstí v neděli už mohly v půl desátý a tak než odpoledne jely s babičkou k ní, tak si to užlily!!!!

Lostris - no tak to bych se taky nebála, já se taky nebojím když jdu někdy s oběma večer :o))))

Ivanko - jak jsi přežila návštěvu???? My jedeme teď o víkendu, abysme děti zase vzali domů!!!

Zdeni - a co tvoje mini dovolená :o)))

Maru - co nový deníček???

  • načítám...
  • Zmínit
1826
3.8.09 09:28

Ahojte,
prajem krasne rano:o)  

Som rada,ze ste si moju prosbu-hrozbu vzali k srdcu a budeme pisat o sot-sest:o)  

Twiggi  ma tusim ospravedlnenku az z Ostravy:o)
Svokra,velmi nehnevala, lebo jej nebolo dobre,mala vysoky krvny tlak,tak ani velmi nerypala..... Miska bola strasne spokojna,lebo sme jej  napustili bazen,tak sa clapkala…skoro cely den!!!! Davala som na nu pozor…a stopovala,kedy ma ist von,ale bola tam ako ryba vo vode…  

Rysavka: je ti odpustene a uzi si dovcu:o)  

Lostris: to to leti:o)))) Ked musis ,tak musis,myslim tie chute na sladke…:o)  Esteze tak…Cid ta hadam ochrani…aj tak by som sa bala…o 5 hod. rano nie je vonku vela ludi.......a teraz musis davat na sbea pozor stonasobne:o)  

Uz som volala do centra,ale maju sa mi ozvat tento tyzden…asi maju dovolenky a asi som urobila chybu ,lebo som chcela konkretneho Dr. ,a ked tak nad tym premyslam,tak IUI mi moze urobit aj vratnik,nie???? :o))) Vsak uvidim.....maju ma teno tyzden objendat na konzultaciu,ked na mna zabudnu,tak sa im v pondelok opat ohlasim:o) Uz som rozbehnuta:o))))  

Majte sa krasne
Ivana

  • načítám...
  • Zmínit
3427
3.8.09 10:34

Ahojky zebrunky,
hlásím že jsem z dovolené doma, ale máme tu neteřinku a synovečka, takže moc času na počítač není. Ale pokusím se novýá děníček poslat co nejdřve, tak prosím o strpení, už ho mám v hlavě, teď ho jen hodit do PC. Opatrujte se Maru a Míša už 11.měsíční :-O  

  • načítám...
  • Zmínit
1999
3.8.09 15:45

Sme doma aj my uz osprchovany a varime leco a perieme a pisem na net…uzili sme si bolo pekne aj v bazene sme sa kupkali aj som sa opalovala ale dovolenka mi nekonci jupiiiii to je to najlepsie este do nedele si vegetim

  • načítám...
  • Zmínit
1177
3.8.09 17:40

Ahoj holky,  

pánové jsou v bazénu, tak jsem utekla k PC:)
Jen jsem přihla nahlásit, jak to vypadá. HCG opět mírně stouplo. Jsme se blbec zapomněla zeptat, na kolik… No nevadí. Ultrazvuk ani prohlídka nic závratného neukázali. Prý to na mimoděložní moc nevypadá, ale připravena být musím. Pořád platí varování ihned přijet při bolestech. Jinak další kontrola v pondělí. Ovšem už mám přijít lačná, neb mám objednaný sál na laparoskopii. Předtím krev a UTZ a dle výsledků si mě tam kdyžtak hned nechají… Ať už to má nějaký výsledek, ať už je těch nervů konec… Leze mi to na palici…
Užívejte léta a pá, Montička

  • načítám...
  • Zmínit
6234
3.8.09 19:15

Monti - tak moc držím ať to dobře dopadne!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
441
4.8.09 09:55

Ahoj,

všechny vás moc a moc zdravím :)

MONTIKU, držím palce ať všechno dobře dopadne, vůbec se ti nedivím, že ti to leze na palici, drž se, moc na tebe myslíme!!!!!!! Budu čekat na zprávy!

Příspěvky jsem letmo prolétla, moc na vás všechny myslím, užívejte si léta a až bude víc času, určitě se ozvu :) Koncem srpna se chystáme na dovolenou,tak nám držte palce,ať na nás něco nevleze :) páč já mám krásnou angínu:)

Mějte se moc krásně
Míša V.

  • načítám...
  • Zmínit
1999
5.8.09 11:50

co vsetky dovolenkujete????

  • načítám...
  • Zmínit
6234
5.8.09 13:16

Zdeni - já jsem tady :o))), jenom se mi pořád nechtělo načíst emimino tak jsem se musela připojit přes telefon!!! Jinak mám poslední tři dny nějaku divnou náladu, asi mi už z toho volna hrabe!!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
240
5.8.09 18:59

Ahoj zebřičky, taky se hlásím po delší době..Ale teď v létě jsme s Amélkou pořád někde venku nebo jezdíme někde fuč…:o)Melince je už skoro 10 měsíců, je skvělá, už povídá táta, babí, děda, pořád se směje, je to takové sluníčko…
Musím si Vás dočíst, abych měla na co reagovat, ale nevím jak to stihnu, pomalu balím a uklízím tu, v sobotu jedeme na týden pryč - na psí tábor:o)
Alespoň Vám sem vložím fotečku té naší princezny…:o)

Zatím pa pa Kajdula

  • načítám...
  • Zmínit
1999
6.8.09 07:22

KAJDULA jeeeeee to je krasne babetko..... jeeeee :-)  

TWIGGY no teda tebe takto emimi strajkuje! a co nalada sa vylepsila? u nas je pod mrakom ja snad ani tento rok nebudem ako cernoska :-( ale chlap teraz rano oznamil sise ze uz zaplatil okna tak mozeme cakat ze tri budu do zimy nove…len neviem kedy budem upratovat dovolenka mi uz konci :-)

  • načítám...
  • Zmínit
1826
6.8.09 09:05

Ahojte,  

Kajdula: mala je krasna:o)  

Zdenka:vitaj spat z dovci:o) Nevadi,ze nebudes ako cernoska,my ta mame rady aj tak:o)
No,„prvni vlastovka“ - okna pre Sisu:o))  

Monticka: drzim pasticky,ja som premyslala,ze nemohlo sa stat,ze IVF nevyslo,ale ty si otehotnela prirodzene tesne po tom IVF …to by mi sedelo.....a mimi by mohlo byt tam,kde ma byt.....,len je este malicke.....Drz sa!!!!  

Ja sa mam pracovne:o((((
Ale o tyzden by som mala mat dovcu…nikam neplanujeme ,len si uzivat s malou…teraz ju ma na starosti manzel a ja sa bojim,ze ju „rozmazna“ a so mnou sa bude nudit!  Kazdy den maju najke aktivity,takze vecer mala zaspi do 5 minut:o))) Mne uz neostane nic,co by ju mohlo zaujat:o((( :o))))
Majte sa krasne
 Ivana

  • načítám...
  • Zmínit
1826
6.8.09 09:07

Twiggi:  mas divnu naladu???? Popis… spravime diagnozu a na:,–(ime liecbu usmevom:o))

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 09:10

Zdeni - no jak se to vezme, emimi už funguje, tak to je fajn, venku je sluníčko, tak to vypadá na bazén, tak bych se mohla přiopálit :o))), no a jinak je ot stejný, ale dneska jsem trochu akčnější tak snad to bude lepší :o)))

  • načítám...
  • Zmínit
1177
6.8.09 10:03

Ahoj holky,  

tak jsem dnes začala krvácet. Klasická MS. Radši jsem to konzultovala s dr. No aspoň je na tom prý pozitivní to, že snad nebudu muset na tu laparku…  Uvidí se v pondělí na kontrole.
Všem děkuji za kopýtka!  

Montička  

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 10:27

Monti - tak to je mi líto :o(((, no aspoň nebudeš muset do nemocnice!!!!

Tak se sanžím vložit fotky na snažilky, no zatím se mi povedla jedna, tak snad to půjde, taky jsem chtěla hodit jednu sem, ale to mi zatím nejde :o(((

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 10:31

Tak takhle se nám nechce vstávat :o)))

  • načítám...
  • Zmínit
1826
6.8.09 10:31

Monticka: je mi to velmi velmi luto........ to ,ze obdivujem tvoju odvahu,silu bojovat stale plati!!!!!!
 Ivana

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 10:33

No hurá, tak se mi to konečně povedlo, i na snažilky jsem něco dala :o)))

  • načítám...
  • Zmínit
240
6.8.09 10:33

Ahojky!!!

Jéééééééééééééééééé, Johnymu se nechce ven???:o)

Montičko držím palečky, ať je vše co nejlepší - v rámci možností…Neboj, ale všechno bude:o))))))

Pa Kajdula

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 10:46

Kajdulo - no nechce :o))), teď chrápe taky :o))), jenom na Dádově posteli :o))) (je tam deka)

  • načítám...
  • Zmínit
240
6.8.09 12:46

Twiggi, to u nás, jakmile se začneme ráno oblékat, tak se hned tancuje a chce se ven:o)))Máme nový přírůstek:o)Páníček si dopřál chlapáka - prý už je na něj u nás bab dost:o)

  • načítám...
  • Zmínit
240
6.8.09 12:50

Zkouším fotku a nic:o(

  • načítám...
  • Zmínit
240
6.8.09 12:52

Jupííííí a je tam, náš Love Me Queen Elsa:o)

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 12:59

Jé ten je krásnej :o)))), no u nás je to tak, že Dan chodí do práce brzy, tak se Johnny na zahradě vyvenčí, no a pak chrápe dokud se nevzbudím já, no a vlastně chrápe s menšíma přestávkama tak do tří čtyř odpoledne, no a pak ožívá :o))), je to prostě jako když chodím do práce, jenom teď je se mnou :o)))

  • načítám...
  • Zmínit
1999
6.8.09 15:07

KAJDULA a to je steniatko?boooze aky bude velky ked bude dospelak?asi mate zahradu velku vsak?tento by sa asi u nas v 4izbaku moc nepojasil :-)  

No ale tu pekne pribudlo prispevkov mi sme boli zo sisou chvilocku korculovat teda ona uz korculovala okolo panelaku ale donutila som ju aby sla aj so mnou ale pri stanicu tam chodi menej aut ale vidim ze to zabudam budem musiet zacat pilne trenovat lebo ju uz ani nedobehnem a to ona ma korcule pod uroven az jej kupim lepsie budem nahrata :-)  

a dnes nasla na medziposchodi mladeho kocurika zacala pistat ze ho musime zobrat domov no reku moja zlata nas kocur by ho zabil a tatino povedal ze len jedno zviera…nesmierne sa jej pacilo ze sa o nu osmietal a bol pritulny ten nas ju respektue ale tuli sa ku nej len ked ticho lezi pri tv alebo ked uz zaspi tak ide k nej do postele…tak sme ho vpustili do chodby nachystali misku z vodou a misku z meskom a milu macku vyniesli pred panelak aj z proviantom…ale uz je dobre uz ju ani nenapadlo ju hladat kde je :-)

  • načítám...
  • Zmínit
687
6.8.09 16:59

Ahoj holky pruhované,

já hlásím,že žijeme,dokonce Jája už 2 dny CHODÍ,ale měli jsme týden pokažený net,takže jsem vás jen proletěla očima :-) Už jste mi moc chyběly,
Tina+ Jája,13,5měs.

  • načítám...
  • Zmínit
1999
6.8.09 17:02

TINAH zeby to uz bola zavislost na zebrickach? :-)) ja som ju dostala tiez davaj pozor asi je to dost nakazlive :-)))
a blahozelam Jajovi ku krocikom a teraz uz moze behat aj za babami :-))

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 18:41

Zdeni - no to už je rozvinutá závislost :o))), no já mám co povídat, když mi to nešlo připojit, tak jsem to vzala přes telefon!!!! Taky jsem teď byla bruslit s kámoškou, no a za chvíli vyrážím na spinning, no nějaký sportovní den, ale jinak jsem nedělala skroro nic :o))), jenom mám pocit, že už mi začínají návaly, potím se šíleně a to to teď ještě dorazím, budu se koupat ve vlastním potu!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
1999
6.8.09 20:36

Co si v prechode???? booooze snad fakjt nestarneme :-( pomooooooc :-/ :-))))

  • načítám...
  • Zmínit
6234
6.8.09 21:22

No já nevím :o(((, jinak to ještě nevypadá, já si říkám, že je to tím vedrem!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
1999
7.8.09 09:18

Urcite teplom ja som akurat minule skonstatovala ze by som si mala dat daku antikoncepciu napisat byvam nervna pred MS jak tiger v klietke :-))  

a pikoska dna vcera sisa nasla na medziposchodi maciatko a vchod sa u nas zamyka mame elektronickeho vratnika tak sme macku nakrmili dali jej misku s vodou a par granul este na von a vylozili ju pred panelak sisa o tom vcera povedala tatinovi a ten ze ak ju zachranila moze si ju nehat ak sa vrati no a ona dnes sedela na schodoch a z balkona ju videla tak letela po nu tak zatial je tu ale neviem asi ju zas vylozime pred panelak ja neviem co by nas stary kocur z malym maciatkom mackou asi tak robil…zatial sa jej boji a ona na neho vitazoslavne syci :-))

  • načítám...
  • Zmínit
6234
7.8.09 10:01

Zdeni - no tak to bych taky potřebovala!!!! Ten týden před MS jsem protivná, brečím kvůli každý blbosti, jsem nafouklá, oteklá a sežeru na co přijdu (jinak se to nazvat nedá)prostě PMS jak vyšitej!!!
Myslíš, že si na sebe nezvyknou???? Já teda s kočkama zkušenosti nemám, s pejskama je to jednodušší, ti si většinou zvyknou!!!

  • načítám...
  • Zmínit
6234
10.8.09 08:52

Nikde nikdo :o(((, koukám, že si píšu sama!!!! To je teda závislost!!!!

  • načítám...
  • Zmínit