Ztracená v životě

O životě

Už z názvu je znát, že si přijdu ztracená. A kde? V celém svém životě. V tom, co mám tak ráda. V tom, co znám. Přijdu si sama a nepochopená. Jsem na světě zbytečná? Asi ne, ale momentálně mi to tak připadá.

Svého přítele miluji a snad i on mě. Kdyby ne, tak už bychom dohromady nezačali trávit náš společný, teď začínající pátý rok. Většinou jsem si nedokázala udržet vztah na delší dobu, než něco kolem půl roku. Proto jsem vděčná za seznámení se se svým současným přítelem, kterého jsem potkala náhodně, a o několik měsíců později jsme se dali dohromady.

Už od začátku to byl krásný vztah. Viděli jsme se pouze o víkendech, ale o to víc jsme se na sebe těšili. Po necelém roce jsme se dohodli na společném bydlení. No dohodli, byl to celkem boj, ani jeden z nás se nechtěl přestěhovat k tomu druhému. Kdybych nakonec neustoupila, asi bychom se rozešli už tenkrát.

Naše sestěhování nebylo úplně ideální. Neuměli jsme se vzájemně respektovat, každý jsme měli jiný styl života a vůbec nám to neklapalo. A tak jsem se jednoho dne sbalila a odjela ke své rodině. Chvíli jsem tam zůstala, a pak jsme se k sobě vrátili. Naučili jsme se spolu žít a ono to fungovalo :) To byl náš první větší problém, na který se rychle zapomnělo.

Během těch let se toho stalo hodně. Bavili se, milovali se, občas se trochu pohádali, byli na sebe hodní i zlí. Chtěla jsem mít dítě, přítel to odmítal, za rok ho chtěl už taky, ale to jsem zase nechtěla já, protože jsem po dlouhé době konečně našla práci. Za další rok jsme se na dítěti shodli oba a začalo naše snažení. To trvá už déle než rok a pořád nic. Říkám si, že k nám to mimi nechce, protože náš vztah není ideální, a to dítě to prostě ví. Naše marná snaha našemu vztahu ještě víc ubližuje (alespoň z mé strany to tak je).

Po delší době společného bytí jsem naznačovala, že bychom se měli vzít. Ale vždy jsem tvrdě narazila. Bylo mi naznačeno, že toho prostě nejsem hodna, že bych musela asi komplet přehodnotit své chování, ale člověk se jen tak nezmění. Navíc, to co mu vadí, jsou spíš jen maličkosti, které se dají překonat (můj smích, sem tam něco neuklizeného a nedoladěného a tak podobně).

Zásnubního prstýnku jsem se nakonec dočkala, ale bylo to za takových okolností, že jsem mu to vlastně ani neuvěřila, že to tak doopravdy chce a sem tam jsem mu to dala i najevo. Ta, z jeho strany, neupřímnost, se i projevila. Byla jsem šťastná, že se budu vdávat. Hledala jsem si vše možné na netu, koukala se po šatech, pátrala po termínu a místě, kde naši lásku zpečetíme.

Přítele tohle vůbec nezajímalo, vždy jen něco málo odvětil, ale jinak se jeho oblíbeným slovem stalo „nevím“. To trvalo tak dlouho, až jsem zásnuby zrušila. Přítelovi to vůbec nedošlo. Po pár dnech se divil, že nenosím prstýnek, ještě o něco později to komentoval se slovy: „to myslíš vážně“? Já už tě znovu žádat nebudu!“ Jen jsem mu řekla, že už si ho vzít ani nechci.

Tento týden už to úplně vygradovalo. Byli jsme s našimi přáteli, kteří nám oznámili zasnoubení. Zároveň však měli celou svatbu naplánovanou, téměř jako linky notového zápisu. Doma jsem pak příteli vyčetla, proč i on nemůže být aspoň trochu víc zainteresovaný, že mi vadí, jak se k tomu staví. A on k tomu jen dodal, že je to celé má chyba. Že já jsem ta, co se nechce měnit, a můžu tak za to.

Hrozně mě to ranilo a rovnou jsem mu řekla, že když mu tak vadím, že se můžeme rovnou rozejít. V noci jsem spala na gauči a mám nervy na pochodu. Už dlouho jsem si nepřipadala tak marná, jako teď. On se chová, jako když se nic nestalo, ale mě to zasáhlo. Nevím, jak s ním mám komunikovat. Chápu, že je hodně unavený, víc než kdy jindy, ale je to snad důvod k tomu, aby mi ubližoval?

Děkuji všem, kteří dočetli až do úplného konce. Potřebovala jsem se z toho aspoň trochu vypsat a docela to i pomohlo. Snad bude můj další deníček o něčem veselejším.

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
zolycka
Kelišová 6726 příspěvků 10.10.12 07:13

No…zakladatelko, chodit a žít s někým komu vadí můj smích!!! tak to bud ráda, žes to zasnoubení zrušila…myslím to dobře…drž se, bude líp :hug:

 
Petra2829
Echt Kelišová 7872 příspěvků 10.10.12 07:42

Já ti holka nevím, ale přijde mi že je to tak lepší. Já bych s ním asi už ani nebyla… :nevim:

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 10.10.12 07:45

No já nevím, ale podle toho co píšeš tak nemáte moc hezký vztah, a jestli mu vadí tvůj smích :roll: no to podle mě není normální. Nikdo není dokonalý, ale aby mu vadilo tohle, není v tom něco víc??? Myslím si, že je dobře že jsi ty zásnuby zrušila a miminko by vám vztah nezachránilo, ba naopak. Drž se :hug: :hug:

 
Myname  10.10.12 07:55

Promiň, ale vkročit do svazku a potom i mít dítě s člověkěm, kterému vadí můj smích je opravdu šílenství. přemýšlej zavčasu! Já jsme s manželem 9 let, občas jsme si lezli na nervy, občas jsem spala na gauči a byly i doby, kdy jsem ho nechtěla vidět, ale nikdy bych o něj nechtěla přijít a nikdy bych neměnila. Člověka prostě nezměníš, to je sobecký naprosto naivní přístup. Přeji hodně štěstí! :kytka:

 
MFH  10.10.12 08:04

Zdravím Tě, nemůžu radit to je na Tobě jak to nakonec rozsekneš, ale můžu napsat svou zkušenost. Stejné trápení a nesoulad ve vztahu. Mému partnerovi vše vadilo a vypěstoval ve mě pocit, že za vše co se nám děje mohu já. Zbavuju se toho pocitu dodnes i když dnes mám doma muže a ne chlapce, který svaluje vinu za všechno na svou partnerku. A největší chyba byla ne to krásné miminko co jsem mu porodila, ale to, že si ho nezasloužil. Dnes říká tatínku (i podle rodného listu) mému manželovi s kterým je to opravdu láska, vztah, kamarádství, partnerství. Já doufám, že přehodnotíš svůj vztah a začneš si vážit sama sebe. A neboj se být sama jako já, život nekončí s jedním mužem. Přeju správné rozhodnutí!

 
Peczka
Extra třída :D 12558 příspěvků 10.10.12 08:09

Můžu jen poradit, aby si ho opustila. Tohle neklape a byla by jsi neštastná. Já se taky koncem jara rozešla. Snažili jsem se rok o dítě. A ted si říkám, že to asi bylo znamení, protože to mezi námi nebylo zrovna nejideálnější. A uvidíš. Potkáš jiného pro koho budeš ta nej nej :pankac:

 
myšanda26  10.10.12 08:10

Kdyby mi přítel řekl, že nejsem hodna abych si ho vzala pokud se nezměním, tak bych mu dala kvidne. Dokážeš si představit s ním zestárnout? Dokážeš si představit, že by tě podržel, když budeš potřebovat, že ti pomůže až ti bude těžko? Chová se k tobě jak k malému děcku, které je potřeba vychovávat. Pokud u vás nefunguje vzájemná tolerance, komunikace ani úcta, tak to není dobrý start. Ustoupil ti někdy, dělalo se někdy něco podle tebe? Nebo je to jen o tom, že mu pořád ustupuješ. Když se pohádáte, přijde někdy s tím, že udělal chybu nebo to musíš vždycky žehlit ty? Schválně si to přeber a pak zvaž jestli ten vztah má smysl.

 
Bobsh
Závislačka 3671 příspěvků 10.10.12 08:55

Možná to bude znít drsně, ale ne nemyslím si, že tě miluje. Skoro pět let s někým kdo si tě neváží je ztráta času, ale to poznáš až najdeš toho pravého a ohlédneš se na předešlé vztahy.

 
snažilka1210
Echt Kelišová 7842 příspěvků 7 inzerátů 10.10.12 09:11

Předem Tě zdravím a chci jen dodat, že se k deníčk. nevyjadřuji, ale tady mi to nedalo a musím. Co jsem si četla reakci holek, tak všichni píší, že Tě nemiluje, neváží a podobný kecy…já být Tebou tak začnu u sebe(Tebe). Asi taky nebudeš úplný andílek, váš vztah teda asi nebude a není ukázkový, ale zamysli se nad sebou, jestli na tom není krapet pravdy, že nejsi hodna toho, aby si Tě vzal. Protože tohle přesně mi řekl můj přítel a později jsem si uvědomila, že má pravdu, že jsem na něho někdy sprostá, zlá apod. a on na mě šel vždy jen s květinou. Přehodnoť svoje chování, začni se k němu chovat slušně a uvidíš, že si Tě jednou rád vezme a z upřímné lásky.

 
Mišanila  10.10.12 09:25

Nedávám vašemu vztahu moc šancí, asi pro něj nejsi ta pravá a on pro tebe ten pravý. I kdyby jste spolu zůstali, tak tipuju, že to nebude na věky, ale třeba se pletu.
Každopádně někdo, komu na tobě vadí maličkosti jako smích, neuklizeno, tvoje chování, má potřebu tě měnit a vyčítá ti, že se měnit nechceš, to vypadá na problém, který bude časem ještě narůstat.
Popřemýšlela bych o tom, jestli chceš s ním mít dítě a strávit život s někým, komu nebudeš dost dobrá a bude ti to dávat najevo.

 
ynax
Extra třída :D 13109 příspěvků 10.10.12 09:27

Na tento příspěvek se dá snad jen napsat toto: děláš si srandu, nebo to myslíš vážně? Pokud vážně, tak by ses nad sebou měla zamyslet, ale ne proto, že by ses měla změnit, ale protože by sis měla uvědomit, že vztah ze strany přítele asi nebude ten pravý. Aby někomu vadil tvůj smích, aby ti říkal, že se máš změnit… možná by ses měla změnit - možná by ses měla odstěhovat a zkusit najít jiného, lepšího, možná bys měla vyrazit do světa, abys zjistila, že máš na víc, ale rozhodně by ses za takového neměla vdávat ani si s ním pořizovat dítě. Teď mu vadí tyhle drobnosti a co pak - pak budeš unavená, nevyspalá, nebudeš stíhat s miminem, to bude doma brečet… a co tvůj přítel? Myslíš, že to je chlap do nepohody? Že spolu tohle všechno a spoustu dalšího vydržíte a spojí vás to? Doporučuju se zamyslet - už to, že jsi to napsala sem znamená, že tě to užírá a že si myslíš, že je někde chyba…

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 10.10.12 09:42

No - ne moc veselý deníček! co ybch k omu napsala - v minulém manželství jsem za všechno mohla taky já, nebyla jsem dost dobrá, byla jsem lenivá, byla jsem tlustá, neměla jsem vkus, byla jsem nevychovaná, neuměla jsem se bavit, neuměla jsem se smát, neuměla jsem vařit - lepší bylo kfc! až jsem tomu opravdu uvěřila!!! naštěstí jsem potkala neznámého člověka, se kterým jsem si začala povídat a on po 2 hodinách řekl: „na co si to hraješ?“ a tak se mi otevřely oči a já mu nepřestanu děkovat, i když tak náhodně, jak do mého života přišel, tka i odešel!

co tím chci říct - nikdy není vina jen na tobě a pokud partnerovi vadí tvůj smích, tak je to vůl!!! čeká na tebe někdo lepší a věř mi, že i když si to nedokážeš představit, tak čeká!

já svého prince našla - není ideální, ale nikdy nidky mě neurazil a neponížil! ano, pohádali jsme se několikrát, ale v rámci slušnosti a nikdy nebyli sprostí…

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 10.10.12 09:42

No - ne moc veselý deníček! co ybch k omu napsala - v minulém manželství jsem za všechno mohla taky já, nebyla jsem dost dobrá, byla jsem lenivá, byla jsem tlustá, neměla jsem vkus, byla jsem nevychovaná, neuměla jsem se bavit, neuměla jsem se smát, neuměla jsem vařit - lepší bylo kfc! až jsem tomu opravdu uvěřila!!! naštěstí jsem potkala neznámého člověka, se kterým jsem si začala povídat a on po 2 hodinách řekl: „na co si to hraješ?“ a tak se mi otevřely oči a já mu nepřestanu děkovat, i když tak náhodně, jak do mého života přišel, tka i odešel!

co tím chci říct - nikdy není vina jen na tobě a pokud partnerovi vadí tvůj smích, tak je to vůl!!! čeká na tebe někdo lepší a věř mi, že i když si to nedokážeš představit, tak čeká!

já svého prince našla - není ideální, ale nikdy nidky mě neurazil a neponížil! ano, pohádali jsme se několikrát, ale v rámci slušnosti a nikdy nebyli sprostí…

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 10.10.12 10:57

Proč jste spolu tak dlouho když jseš tak špatná? Buď to má v hlavě popletený, nebo já nevím :nevim: Možná bude lepší to uplně utnout..

 
Eveny
Závislačka 3289 příspěvků 10.10.12 12:15

Jako promiň, ale takového chlapa bych kopla rovnou do ř… určitě na tebe někde čelá lepší… která si tě bude vážit a bude rád, že se směješ… :hug:

 
bjetuschka
Závislačka 4017 příspěvků 10.10.12 12:53

Děláš si srandu??? S takovým hovadem chodíš 5 let a pořád jsi ho ještě neposlala do pr??? Neztrácej čas a energii s takovýmhle člověkem, to buď radši sama. Však on se někdo lepší najde. Někdo, kdo tě bude milovat takovou jaká jsi a nebude tě ignorovat.

 
jruz
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 10.10.12 13:02

@zolycka
tak to bylo také to první, co mě napadlo, nemohla bych žít s někým, komu vadí můj smích.

 
Verun83
Kelišová 5582 příspěvků 69 inzerátů 10.10.12 13:07

Zvláštní deníček. těžko soudit proč se přítel tak chová. možná kdyby on sem něco napsal, tak by vyšlo najevo, proč je to takové, jaké je. na kvalitě vztahu mají podíl vždy oba.
to že tě požádal o ruku a ani asi nechtěl. tak si do něj zřejmě nějak hučela a vlastni si ho natlačila do kouta. tohle má přijít od chlapa.

takže ruku na srdce a radím podívat se na to z obou stran. ne jen z té tvojí.

přítel si tě zřejmě vzít nechce, a asi je pohodlný na to, aby vztah ukončil…

 
jn
Kecalka 197 příspěvků 10.10.12 13:17

Je to jako by jsi trochu psala o mé „snad“ minulosti. Ono to není jen tak, odejít ze vztahu po pěti letech. Zvlášť, pokud chceš miminko. Záleží na povaze… Kolik ti je let? Já jsem odešla po osmi letech, partner mi řekl, že si mě nevezme, že jsem „moc ambiciózní“. Myslím, že není dobré do toho chlapa tlačit, ale je pravda, že by jsi se svatby nemusela dočkat.. Důležitá je komunikace o tom, co kdo v budoucnu chcete.. Odešla jsem bydlet sama, pak jsem se vracela, to bylo ještě horší, říkal mi, ať si nechám zvětšit prsa, že se mu nelíbí můj nový účes, že umím akorát vařit a nic jiného (je zajímavé, že před tím jsem byla ambiciózní) atd. tak jsem znovu odešla. Je mi 32, jiného partnera zatím nemám, u toho minulého mám stále pár věcí… V současné době hledám i jinou práci. Miminko bych chtěla, ale není s kým, věk stoupá. Uvědomuji si, že je to hodně těžké. Každý může poradit, ale jakékoli rozhodnutí je na tobě… Moc držím palce, aby jsi byla šťastná. Někdy je to o tom, kam až to necháme zajít…

 
angellik23
Ukecaná baba ;) 2229 příspěvků 10.10.12 14:20

Já si nemyslím, že by tě nemiloval. Jen si myslím že se špatně sžívá s novými věcmi. Když jsem poznala svého budoucího manžela, bylo všechno parádní, pak jsme se k sobě nastěhovali a popravdě nám dalo strašně moc práce oběma se spolu dokázat sžít. vadilo nám snad všechno, co ten druhý dělal, ale překonali jsme to a ted jsme sehraná dvojka. Stejné to bylo i se svatbou, já plánovala a on se tvářil nepřítomně, každopádně to nezměnilo nic na tom, že svatba byla jeden z nejkrásnějších dnů v mém životě a stále na ten den společně vzpomínáme. mimčo se nám pak stále nedařilo počít a zase jsme se s tím museli nějak sžít a smířit (i přes nekončící hádky a vyčítání, že ten druhý proto nedělá tolik co já) a za pět týdnů nás čeká porod :lol:. Někdy se prostě chlapy nechovají tak jak by jsme měli, ale to neznamená že ty věci prožívají méně než my, oni to prostě jen berou jinak a nám nezbývá než se s tím smířit. V televizi do nás neustále tlačí ty přiblblý romantický filmy a pokud se pak liší náš život od toho vymyšleného tak si hned myslíme že je to špatně :,(.

P. S. Holky vy jste nikdy neřekli chlapovi ať se třeba tak blbě nesměje, nebo že si vás nezaslouží, nebo že je blbej atd.?? :lol:

 
Aylinka  10.10.12 14:40

@angellik23 P. S. Holky vy jste nikdy neřekli chlapovi ať se třeba tak blbě nesměje, nebo že si vás nezaslouží, nebo že je blbej atd.??
Na deníčky moc nereaguji, spíš nad nimi přemýšlím, ale tohle mě trošku dostalo. S manželem jsme skoro 18 let, máme tři děti, někdy mi leze na nervy a někdy spím na gauči a občas mu řeknu, že nechápu, jak může mít vysokou školu :roll:, ale určitě mi na něm nevadí jeho smích. Já ho taky občas naštvu, ale určitě je rád, když se směju. Nebyla bych s člověkem, kterému vadí opravdu taková maličkost. Hodně štěstí :)

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 10.10.12 14:54

Já se tedy nepřidám k těm, které se jednoznačně staví proti tvému přiteli. Nemyslím, že z toho, co jsi tu napsala lze soudit, jestli tě miluje nebo ne. To určitě cítíš sama, jak to je. Ale jestli jde jen o to, že se nezapojil do příprav na svatbu, tak z toho bych tedy neusuzovala nic. Mám doma taky jednoho takového. Ale já už dopředu věděla, že to nebude jeho šálek kávy, takže jsem si vzala agenturu, abych to měla s kým řešit a plánovat a nebyla na to sama. On se zapojil jen do výběru restaurace/místa - jel všude s mnou, ale naplánovat jsem to musela já. Svůj oblek řešil asi týden přes svatbou, boty asi den před…:-))) Byla jsem z toho na nervy, ale beru to tak, jak to je. Pro mě je důležité, že je super táta a tolerantní partner. že se mnou nechtěl řešit barvy na svatebním stole jsem mu odpustila :-) A jsem si jistá, že kdybych kvůli tomu přestala nosit zásnubní prstýnek, tak by se taky šprajcnul. A nebylo by nic. Ani ty naše dvě nádherné dětičky. Jak jsem napsala, sama víš/cítíš, jestli to je nedostatkem citu k tobě a nebo jen nezájmem o to, jak vypadá svatební stůl a co budu mít na sobě. Podle toho se zařiď. A jestli ho chceš, tak nedělej taková gesta, kterých bys mohla později litovat. Hodně štěstí :kytka:

 
smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 10.10.12 14:56

Myslím si, že tvůj přítel je sobec a puntičkář a zároveň pěkný dřevák… Takovýhle chování, které snižuje tvoje sebevědomí a nutí tě mít pocit, že za všechno můžeš jen ty a že jen ty se musíš změnit… Buď ráda, že miminko nemáte… Protože s miminkem by mu začalo vadit i to, že v noci brečí, že ty jsi unavená a že neděláš tolik doma jako doteď atd… My jsme s manželem měli taky občas nějakou tu krizi, ale kdyby mu na mě vadila kde jaká maličkost, tak bych si hodně rozmyslela, jestli chci dál žít v tomto vztahu… Ale rozhodnutí musíš udělat jen ty, protože žádná z nás do toho 100% nevidí… Držím palce a vím, že ani jedno z řešení nebude jednoduché…

 
jun
Kecalka 493 příspěvků 10.10.12 15:24

Ahoj Pandísku, je mi jasné, že Tě přítel naštval. Rozlobená si jistě právem. Ale myslím, že jsi ve stádiu „horké hlavy“. Vidíš jen samé ošklivé věci co Ti kdy udělal. Ale pokud by nebyly žádné hezké, tak bys s ním určitě nezůstávala 5 let, ne? ;) Nech tomu chvilku čas, rozmysli si, jestli by Ti opravdu bez něj nebylo líp a mohla sis život uspořádat jinak. Držím palce. Hodně zdaru :mavam:

 
jn
Kecalka 197 příspěvků 10.10.12 15:25

@smon83 vím, že ani jedno z řešení nebude jednoduché…
souhlasím

 
jun
Kecalka 493 příspěvků 10.10.12 15:26

Ahoj Pandísku, je mi jasné, že Tě přítel naštval. Rozlobená si jistě právem. Ale myslím, že jsi ve stádiu „horké hlavy“. Vidíš jen samé ošklivé věci co Ti kdy udělal. Ale pokud by nebyly žádné hezké, tak bys s ním určitě nezůstávala 5 let, ne? ;) Nech tomu chvilku čas, rozmysli si, jestli by Ti opravdu bez něj nebylo líp a mohla sis život uspořádat jinak. Držím palce. Hodně zdaru :mavam:

 
mmonica  10.10.12 15:39

Nepripada mi dobry do takoveho vztahu privadet deti, kdyz to tak ctu, tak mi to pripada, ze misto, aby jste byli partneri, kteri se podporuji a miluji, tak jste, jak dva kohouti na jednom dvore, neprijde mi normalni, ze pokazde, kdyz jeden z vas neco chce, tak ten druhy to nechce, nerikam, ze lidi nemaji ruzne nazory, ale muj nazor je, ze pokud se dva miluji, tak se v zasadnich vecech jako svatba nebo deti naopak dohodnou, pokud tedy spolu nejsou pouze proto, ze se boji, ze nikoho lepsiho nenajdou
Navic mi pripada, ze tvuj pritel je dominantni a sobecky, jo a kdyby mi rekl, ze nesnasi muj smich, tak by u me skoncil

Vzdyt, vy jste meli i problem se dohodnout na spolecnem bydleni, nechapu, my se s manzelem, tak milujeme, ze bychom za tim druhym sli kamkoli, svatbu sis v podstate vynutila, ja tam tedy moc lasky od pritele nevidim, spis sobeckost, kera je mnoha mladym lidem dnes vlastni, ver, ze pokud se miminko zadari, stastna nebudes

 
mmuerka
Závislačka 4431 příspěvků 10.10.12 16:08

Čauky, Pandísku :mavam:
Ráda bych se přidala k názoru @Káka74, můj přítel je něco podobného, ale ne co se týče svatby - ta zřejmě jen tak nebude - ale co se týče mého těhotenství. Do mimča jsem ho víceméně natlačila, ale vím, že se těší. Něco jiného je jeho jednání. Jako bych těhotná nebyla, neprožívá se mnou kupování oblečků jako jiní budoucí tatínci, netouží vidět každý ultrazvuk naší malé, nezajímá ho, kolik teď tak asi váží…mně stačí, že se sám odhodlal jít se mnou k porodu a k doktoru mě vozí pokaždé. Klidně si i vezme dovolenou a sedí před ordinací v autě. Ale to je jen o charakteru. Ty sama musíš vědět, jestli s tebou chce být do konce života, nebo je s tebou už „jen“ ze zvyku. Já osobně si myslím, že tě má tvůj přítel rád, ale nedochází mu, že ti občas svými slovy ubližuje, radím ti si s ním o tom upřímně popovídat.

 
Baruna123456  10.10.12 16:30

@mmuerka ja tedy neznam jedineho prozivace koupe oblecku…Asi mam kolem sebe same normalni chlapy, co vzdycky chteli vedet hlavne to, jestli je prcek v poradku, miry a vahy stejne zapomneli do minuty. Jediny co jsem zazila byla stazena aplikace do Iphonu, co kazdy den rano hlasi, co mimino uz asi umi (cuca palec apod.) a jak je asi velke..a to je proste chlapum vlastni. Technicky hracicky, trochu jine zajmy, ale ne vzdy to znamena, ze ma zenskou malo rad. S pritelem jsme se jeste nevzali, protoze ja svatby nesnasim taky, prsten mam. Pozadal me tak nejak normalne. Syna miluje. Oblecky nekupoval, kocar nevybiral, jen zaplatil bez reci…a je toho hodne, ceho se „neucastnil“. Jsem presvedcena, ze nas ma moc rad. Nechte ty chlapy taky nekdy na pokoji a je.

 
hanak  10.10.12 17:09

Nefunguje to, neklape to.. a ty podle něho navíc nejsi hodna toho, aby jsi se stala jeho manželkou. Proč v tom vztahu ještě zůstáváš, kde je tvoje hrdost?

 
Anonymní  10.10.12 20:55
Neztrácej čas

Neztrácej čas s někým kdo není hoden Tebe, protože život je na to příliš krátký.
A nezaměňuj lásku se zvykem, s tou košilí železnou, která na sebe bere podobu jistoty a všeho, co Tě nutí zůstat a trpět, s různými omluvami, pořád dokola.

 
Eilaan  10.10.12 21:00

Hledej si partnera, se kterým to budeš opravdu Ty a vedle kterého ze sebe dostaneš to nejlepší (ne to nejhorší). ;-) Teď to vypadá, že opustit ho je zhola nemožné, ale když se Ti to povede, budeš si s odstupem říkat chvála Bohu za to! ;-)

 
Bekynka
Ukecaná baba ;) 1758 příspěvků 10.10.12 21:48

Podle mého setrvávat v tomto vztahu nemůže do budoucna přinést nic dobrého.
A dítě to nezachrání. Myslím, že by se choval ještě hůř. Promysli to.
S chlapem, kterému by vadil můj smích a který by mi řekl, že nejsem hodna toho, aby si mě vzal, bych nebyla pod jednou střechou ani minutu. Ať si ho užije jiná, kterou bude bavit nechat se takhle ponižovat.
Přeji hodně síly.

Příspěvek upraven 10.10.12 v 21:48

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 10.10.12 23:18

@jn Držím pěsti. A s tím věkem si nelam hlavu, já měla první v 35. Oni vztahy, které začínají později, většinou pak jdou poměrně rychle k věci :-)

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 10.10.12 23:21

To můžu jen podepsat. Ani jedno těhotenství neprožíval, žádné hlazení bříška, až mi to někdy bylo líto. Ale co děti vystrčily hlavu, tak je úžasnej táta. Tak to prostě chlapi maj. I když existují výjimky.

 
Eilaan  10.10.12 23:51

Hledej si partnera, se kterým to budeš opravdu Ty a vedle kterého ze sebe dostaneš to nejlepší (ne to nejhorší). ;-) Teď to vypadá, že opustit ho je zhola nemožné, ale když se Ti to povede, budeš si s odstupem říkat chvála Bohu za to! ;-)

(Jinak ale napr. muj manzel bral pripravu svatby naprosto stejne jako tvuj partner - chlapi na to nejsou. A jinak je uzasny. ;-)

 
Pandísek
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 10.10.12 23:59

Holky moc vám děkuji za vaše reakce. Mám se nad čím zamyslet a sama jsem zvědavá, jak to bude pokračovat. Ať už s ním, či bez něj.
Ještě jednou moc díky

 
jn
Kecalka 197 příspěvků 11.10.12 07:59

@Káka74 díky moc, také se v tom plácám.. :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama