13letá dcera má vztah s dospělým chlapem

Anonymní
13.9.20 19:57

13letá dcera má vztah s dospělým chlapem

Zdravím všechny, moje 13letá dcera má vztah s dospělým mužem, je mu 19 a ja vůbec nevím co si o tom myslet, hlavně nevím, jestli to dceři zakázat. Vím že by si stejně asi našli způsob jak se scházet, kolegyně se zna s jeho rodiči a prý je to problémová rodina. Jak byste postupovali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12662
13.9.20 19:58

Nahlasila ho na policii :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2559
13.9.20 19:58

Tak jestli nevíš, co si o tom myslet, tak budete taky problémová rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5146
13.9.20 20:00
@MrsNorris píše:
Tak jestli nevíš, co si o tom myslet, tak budete taky problémová rodina.

Davá ji kondice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 20:00

@beruska9 a co bych tam měla jako říct? Dcera tvrdí že, víc než k puse nedošlo.

• Citovat
  • Nahlásit
177
13.9.20 20:02

Je malá na to, aby byla na intru, takže ji máš pořád doma, navíc je pod zákonem. Promluvila bych si s ní, normálně narovinu i o sexuálním životě, protože s takovým dotazem musí počítat, když randí s dospělým chlapem. Vzala bych ji na gyndu nebo tím aspoň pohrozila, ono to holčinu přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2942
13.9.20 20:02

Ty jo 19, já už se bála, že přes 30…nastavila bych pravidla a chtěla ho poznat, a dost důrazně bych oběma vysvětlila, že sex s nezletilou je trestný čin… Se zakazovanim bych počkala až jestli poruší pravidla… Ono rodina může být problémová, ale kluk je třeba v pohodě, každopádně bych chtěla vědět, jestli pracuje, studuje a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 20:04

@bauem o tom jsem sní už mluvila a na gyndu sní chodím kvůli zdravotním problémům.

• Citovat
  • Nahlásit
13908
13.9.20 20:04

Pomůže ti, že jsme s chlapem začala randit ve 14, jemu bylo 18 a ted už jsme spolu přes 10 let, několik let manželé a máme dítě?

pozvi je domů, poznej ho, urči pravidla…a jak píšeš, když budou chtít scházet se budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
13.9.20 20:06
@Anonymní píše:
@bauem o tom jsem sní už mluvila a na gyndu sní chodím kvůli zdravotním problémům.

Tak už víš, proč ty problémy má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.9.20 20:08

@welovefashion už jsem ho poznala a působil na mně jako milí kluk, ale pořád mi přijde divně že si začal vztah s dcerou.

• Citovat
  • Nahlásit
5370
13.9.20 20:09

Problémový budou asi oba, normální děti, lidi v tomto věku si nemaji co říct, nemají společně zájmy, nic.. Pro normálního 19leteho kluka je 13leta holka dítě.. Vztah bych jako rodič nepodporavala, určitě bych si promluvila s tím klukem co ho vede k tomu chodit s dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
13.9.20 20:14
@Anonymní píše:
@beruska9 a co bych tam měla jako říct? Dcera tvrdí že, víc než k puse nedošlo.

Hele ja nevim, jak je tohle definovane, ale kdyz si predstavim svoji 12letou neter, tak to pro me hranici s pedofilii. Ale mozna to mam nastavene nejak blbe v hlave, ja zacala randit v 16, takze jsem zjevne zaostala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
13.9.20 20:18
@Alušáček píše:
Problémový budou asi oba, normální děti, lidi v tomto věku si nemaji co říct, nemají společně zájmy, nic.. Pro normálního 19leteho kluka je 13leta holka dítě.. Vztah bych jako rodič nepodporavala, určitě bych si promluvila s tím klukem co ho vede k tomu chodit s dítětem.

Uz jsem se bala, ze jsem jedina, ktere to prijde divne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.20 20:35

Já nevím tyjo, ono ne každá třináctiletá, vypadá na 13 no. Jako absolutně to nehájim, jen tady mluvit o pedofilii mi taky přijde moc. Sama sem s prvním klukem začala chodit asi 2 měsíce před 14. narozeninama a byli jsme spolu 2 roky, ale teda byl o 2 roky starší, ne o 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama