1. IVF - Repromeda

  • Fotoalbum (393)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
139
18.5.15 09:28

@Kikuška90 800€, a kdyby zjistili že je potřeba to posunout tak se pak děla kontrolní vyšetření v ten den kdy by to mělo být OK a to znamená dalších 800€ :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19198
18.5.15 09:36

@Lucanka To je teda pálka :roll: Na to, že to určuje jen správný den pro KET je to teda dost peněz :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2903
18.5.15 10:40

@Lucanka
Ahoj také mi to paní doktorka nabízela..
ale s poděkováním jsem vzhledem k ceně a úspěšnosti odmítla..
a jdu do dalšího KET-u i bez vyšetření..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
18.5.15 11:57

@oskárek59 taky jdu do dalšího i bez toho, akorát o něco málo později než jsem chtěla, ale co, třeba bude hezky a já miluju teplo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2903
18.5.15 11:59

@Lucanka
já KET taky posunula letos už po třetí..
a taky jsem nechtěla..
ale co už..teď už to vyjde a žádná jiná varianta neexistuje!! :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
18.5.15 18:14

S prominutím Kurvaa oni už neví co by z nás dolovali za prachy!800€ček ať jdou do řiťky :lol: já si jdu zítra pro bebjy v 9:30 nástup! vypila jsem dneska kýbl ananasove a kybl grepového džusu! a zítra už se budu modlit v ábeles :mrgreen: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2903
18.5.15 19:47

@rossie0911
a zítra si kup ananas čerstvý a kilo citronů a relaxuj s nohama na stole :lol:
a já budu móóc držet palečky :hug:

jj ta cena 800éček je fakt šílená..a výsledek nejistý

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
18.5.15 20:16

@oskárek59 děkujů :* citroony už mám, ananas kůpím! červené víno zakazané, pry zpusobuje potraty! nova studie z USA! jen hážu do placu info! :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2903
18.5.15 20:21

@rossie0911
fákt??? A všude to vínko doporučují..v některých Car ho dokonce
doporučují i doktoři.. :think: že dvě deci před a po pomáhají…
tak uvidíme..já taky preferuji hlavně ten ananas a citrony…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3113
18.5.15 20:23

@rossie0911 :kytka: :kytka: držím ti palečky at ti to výjde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
18.5.15 21:01

@oskárek59 faaakt, sestra žije v USa, a její nejlepší kamarádka to tam podstupovala, a nějak při řeci se zmínilA, že nesmí pit červené víno! a já že proč? a ona mi právem řekla, kvůli tomu ivf! že je to vYsloveně zakázáno! prý to způsobuje potrat, děloha se hodně prokrví, a to prý není dobré! ale já si vlastně uvědomuju, že jako náctíletá, když už jsem to chtěla dostat, tak mi moje babička řikala, at si dam červeno víno a naložím se do horké vody! tak to si vyber :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
18.5.15 21:04

@adrusenkaaa jeeee děkuji, jsi hodná :hug: moc bych si to přala, tak jako my všechnY tady :* to je jasná věc! :,( trošku mě chcou přepadnout i deprese, ale serůů na ně :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
19.5.15 07:04

Holky, utrogestan si dávám i normálně ráno před Ketem? ode dnešního rána mě bolí prsa, tak nevím jak to?? :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19198
19.5.15 07:13

@rossie0911 To můe být z těch náplastí ;) Držím palce ať se drobek pěkně zavrtá :kytka: :pankac: Necháš si říct pohlaví?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
19.5.15 08:00

@Kikuška90 asi ze zvědavosti jo, ale pokud mi to oni nenabídnou, tak se toho domáhat nebudu! nechám to tak jak to má byt, ale vnitrní pocit je XY! prostě intuice :lol: ale to je teď to poslední, už budeme vyjíždět, tak se těším 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.