2 letá se najednou začala budit v noci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 20.10.14 07:11
2 letá se najednou začala budit v noci

Ahoj maminky, jdu si pro radu, jestli to tak vaše děti taky měli.
Mám doma 26 měsíční dceru. Od svého roku spala celou noc v kuse, bez problému. Teď ale, je tomu tak 3 týdny, se mi v noci budí 1-3×. Vždy zhruba ve stejnou dobu. Nepláče, jen to předstírá…když vejdu do pokojíčku hned přestane. Řeknu jí ať si lehne, udělá to. Chce svého plyšáčka, dám jí ho, přikryji jí, pohladím a spinká dál. Takhle je to pořád do kola. Budí se bez většího důvodu. Maximálně někdy řekne že chce čůrat. Určitě se nebudí ze špatných snů. Přijde mi že si zvykla na to že přijdu a stačí jí ta chvilka mé přítomnosti. Jenže jak jí to odnaučit? Vždy spinkala tak dobře, a teď tohle. Taky se zhruba už dva týdny počůrává. Jak přes den, tak v noci. Přitom už to nebyl žádný problém. Zkusila jsem jí také říct, že jsem přišla naposledy a příště už nepřijdu. Při dalším buzení jsem jí nechala tak 10minutek,,plakat,, jenže ona se mi na truc vždy počůrá. Pak volá že čůrala a já stejně musím přijít.
Jediná změna co u nás v poslední době nastala je, že čekáme druhé miminko. Jsem v 10tt. Ví že má maminka v bříšku miminko, a říká že se těší. Dává si pozor aby mě neublížila… na žárlení mi přijde že je fakt brzo. :nevim:

Příspěvek upraven 20.10.14 v 07:22

Reakce:
Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 20.10.14 07:12

A omlouvám se za své hrubky. Do svých 20.let jsem žila v zahraničí.

Niki89
Neúnavná pisatelka 15454 příspěvků 20.10.14 07:24

Malý se mi takhle taky někdy budí. Trvá to třeba měsíc a pak to zase přejde. Stačí když mu přijdu dát ruku a spí zase až do rána. Pak je nějakou dobu klid a začne to dělat znovu. Nikdy nevím proč. Beru to, že to takhle má. Je to akorát náročnější když už máš miminko a budí se ti i to. Takže člověk lítá od jednoho k druhému :)

Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 20.10.14 07:27

@Niki89

Tak že by to bylo bezdůvodu? :nevim:

Než porodím tak se to snad srovná. Hůř teď spím, takže každé její buzení pak hodinu určitě nemůžu zabrat. Ráno jsem jak praštěná, do toho nevolnost… no paráda :mrgreen: Jo a to jsem tam ještě zapoměla napsat že mám budíček mezi 5-6hod :mrgreen:

Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 20.10.14 07:28

Zkusila jsem jí včera nedát odpoledne spát, aby byla víc unavená a v noci spal. Mělo to opačný efekt. Sice večer usínala na sedačce…ale v noci se budila 4× :mrgreen:

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 20.10.14 09:00

@Chaarlynecka V kolik hodin se takto budí?

Chaarlynecka
Ukecaná baba ;) 1744 příspěvků 20.10.14 09:03

@Melody 4

pravidelný je to kolem půlnoci, pak tak kolem 3-4. No a dnes i mezi tím…

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 20.10.14 09:09
@Chaarlynecka píše:
@Melody 4pravidelný je to kolem půlnoci, pak tak kolem 3-4. No a dnes i mezi tím…

Pokud se budeme řídit podle orgánových hodin, může mít oslabený nějaký orgán. Pravidelně tedy kolem půlnoci a mezi 3-4. Já bych pak do sz napsala (pokud budeš mít zájem) o jaké orgány se jedná. S určitostí můžu říct, že mezi 3-4 se jedná o plíce a s tím spojené nadledvinky. Není dcera hyperaktivní? Pomáhá vyvětrat místnost před spaním a provádět dechová cvičení a dál bych upřesnila.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 20.10.14 09:10

@Chaarlynecka A hlavně se neděs, klíčové slovo je oslabený, ne nějak porouchaný :)

Niki89
Neúnavná pisatelka 15454 příspěvků 25.10.14 21:17

@Chaarlynecka já si myslím, že to je bez důvodu :nevim: :nevim: teď se mi taky začal zase budit. Včera jsem u něj byla třikrát a to ještě má mladší syn rýmu takže několikrát vstávání k němu :) jsem zombie :)

zuzkapavlicova
Povídálka 33 příspěvků 30.10.14 20:02

S tím zkušenost nemám, ale o tom, že spánek může být spojen s nějakým oslabeným orgánem - to jsem vůbec nevěděla…děkuju za informace :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >