3 a více dětí v Praze

10975
31.5.13 17:54

3 a více dětí v Praze

Maminky, kolik je nás v Praze, které jsme chtěly velkou rodinu? Pojďme se podělit o rady, zkušenosti, jak to s velkou rodinnou zvládat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5462
31.5.13 17:59

Mám dvě děti (9 a 5 let), uvažuji nad třetím, vlastně bych strašně chtěla, ale na druhou stranu už mám teďka takovou pohodičku. Ale je mi 29, tak mám zatím ještě chvíli čas na rozmyšlenou (tedy spíše chlap), ale fakt chci… No, a manžel jak kdy. Bude mu skoro 40 a občas se chová jako puberťák, jindy jako starý senilní dědek, který potřebuje svůj klid a častý odpočinek :zed:. Ten na jednu stranu chce, na druhou stranu má rád svůj klid a pohodu (dělá, jako by někdy k dětem v noci vstával on, nebo se nějak více staral… :roll: :lol: :zed: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
31.5.13 18:20

Zvládat se to musí, rada na to není, kromě přežít :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31692
31.5.13 19:04

My jsme z PRahy, zatím mám 2, ale ještě chci určitě další(2-3). S 2 to je zatím v pohodě, myslím že to bude i s více dětma super, snad budou :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10975
31.5.13 19:56

My jsme teda už tři měsíce pětičlenná rodina a dneska se mi zdál sen, že když to naše nejmenší slavilo třetí narozeniny, objevila jsem na testu zase dvě čárky :mrgreen: Tak mě právě zajímá, jak se tady v hlavním městě žije velkým rodinám. Na Moravě a vesnicích mi to tak „mimořádné“ nepřipadá, ale tady, ve městě kde se spousta lidí žene za kariérou si připadám tak trochu jako exot :mrgreen:
Proto tak trochu podvědomě hledám spřízněné duše :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
31.5.13 20:49
@jizvíková píše:
Zvládat se to musí, rada na to není, kromě přežít :mrgreen: :mrgreen:

tak to úplně chápu :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit