36 tt a vysoký tlak, otoky končetin a propuštění z nemocnice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1649
18.10.21 17:58

36 tt a vysoký tlak , otoky končetin a propuštění z nemocnice

Ahoj holky v pátek jsem byla hospitalizována v nemocnici kvůli podezření na preeklampsii. Sbírala jsem moč 24 hodin a dle výsledků je to v pořádku a byla propuštěna domů. Vždy jsem měla nižší tlak. Nikdy jsem však léky nebrala. A žádné problémy jsem neměla. Od rána mám tlak 130/90. Teď mám 143/81. Jsem docela z toho vystrašená. Mám pocit na zvracení, motání hlavy a špatně vidím. Do toho ty otoky, jak rukou, tak nohou. Od neděle se kontrouji tlakoměrem a tomhle jsou největší hodnoty, které jsem měla. A teď nevím jestli počkat a zítra jet do nemocnice nebo jet raději hned. Až v pátek jdu do poradny. Chodím do rizikové, kvůli slabší těhotenske cukrovce. Léky neberu, pouze jsem na dietě. Jinak i hlavně kvůli věku (37 let ). Toto těhotenství je druhé už mám doma 8 letého. A předtím žádné problémy nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
713
18.10.21 18:02

Jeď hned teď :hug: držím palce ať všechno dobře dopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1494
18.10.21 18:09

Jela bych hned. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5103
18.10.21 19:09

Jela bych určitě hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 21:58

Jela jsi? Já jsem teď začátek 38tt. S tím tlakem to mám stejně. Měla jsem pořád nízký a teď vyšší. Otoky mám šílený. Moč mi posílali na rozbor a bílkovina se neobjevila. U tebe se objevila? Takže nakonec hospitalizace nebyla nutná. Tlak si raději neměřím. Znám se, že bych si ho určitě vsugerovala a byl by vysoký.. Jinak se cítíš dobře?

• Citovat
  • Nahlásit
1649
19.10.21 08:03

Nakonec my to nedalo a zavolala jsem tam. Prý nemusím jezdít, jsem tři dny po testech a takhle rychle by se to nezhoršilo. A ten spodní tlak mám dobrý. Kdyby se blížil ke stovce tak mám okamžitě přijet. Měřila jsem se pak cca za dvě hodiny a měla jsem 110/65… Tak teď už to vůbec nechápu :zed:

No už se těším až porodím. Tohle těhotenství šílený. Kam mě doktor mohl poslat na vyšetření, tam jsem byla. Všechny testy vyšli špatně. Tak vždycky kolem toho lítání.

Nejdřív špatný Papp test, pak špatný tripl test, špatná genetika, tak jsem šla na odběr plodové vody ( to vyšlo dobře ), test na cukrovku - špatný. Jsem na dietě. Teď zase tohle.

No už fakt chci rodit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.21 17:23

@Marion84 No to se ti nedivím. Hlavně, že to všechno vyšlo ok. Já už odpočitávám taky dny. Hodně jsem přibrala. I to je strašně náročný pro tělo.. Ale už to dáme, musíme! :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat