38 tt připravena k porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verunkaii88
Stálice 67 příspěvků 22.11.14 10:11
38 tt připravena k porodu

Zdravím těhulky,
jsem začátek 38tt, včera jsem byla na vyšetření u doktorky a ta mi řekla že jsem připravena k porodu, že kdykoliv se může porod rozjet, čípek je prý i skrácený a miminko opravdu hodně tlačí, byla bych opravdu moc ráda jelikož mam bolesti jak v podbřišku tak křížové, nejhorší je to při chůzi, někdy mě to chytne že myslím že už vyrazíme je to taková bolest silnější jako od menstruací ale pak to přejde a nic, jsem i trochu oteklá, bříško mam obrovské podle doktorky a malej má odhadovanou váhu 3500 kg, chci se touto cestou poradit jak bych nejlépe rozjela porod vanu si dávám deně, sex mě strašně bolí, a domácí práce dělám normálně a nic…doktorka mi zdělila zda neporodím do 27.11. tak mě pošle na vyvolávačky a to já nechci zažila jsem při prvním miminku a hrůza nechtěl vůbec ven, přemýšlela jsem rači i o císaři ale ten mi jen tak neudělají.
Proto prosím o rady chtěla bych porodit co nejdřív.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.14 10:15
@verunkaii88 píše:
Zdravím těhulky,
jsem začátek 38tt, včera jsem byla na vyšetření u doktorky a ta mi řekla že jsem připravena k porodu, že kdykoliv se může porod rozjet, čípek je prý i skrácený a miminko opravdu hodně tlačí, byla bych opravdu moc ráda jelikož mam bolesti jak v podbřišku tak křížové, nejhorší je to při chůzi, někdy mě to chytne že myslím že už vyrazíme je to taková bolest silnější jako od menstruací ale pak to přejde a nic, jsem i trochu oteklá, bříško mam obrovské podle doktorky a malej má odhadovanou váhu 3500 kg, chci se touto cestou poradit jak bych nejlépe rozjela porod vanu si dávám deně, sex mě strašně bolí, a domácí práce dělám normálně a nic…doktorka mi zdělila zda neporodím do 27.11. tak mě pošle na vyvolávačky a to já nechci zažila jsem při prvním miminku a hrůza nechtěl vůbec ven, přemýšlela jsem rači i o císaři ale ten mi jen tak neudělají.
Proto prosím o rady chtěla bych porodit co nejdřív.

hodne procházek delej denne, zkus delat něco namahavejsiho jakoze práce doma, horka vana, sex, cervene vino, hodne se prejez atd :nevim: 38tt je brzo na to aby se porod sam rozjel pokud mimcosamo nebude chtit - ty konce jsou nejhorsi ale nepujde pokud samo nebude chtit ;) ja ve 38tt mela všechno pripraveny a cekali toi Dr kazdou chvili ale stejne mi ho pak vyvolavali na Tp mno :kytka: musíš to vydrzet no ;)

Run
Generální žvanilka 20665 příspěvků 22.11.14 10:24

Proč vyvolávat? Kvůli odhadu nebo co? Pokud nechce mimino, nepomůže nic. A vyvolávání před termín dopadá často tak jak asi už u tebe jednou dopadlo. No sex, procházky, pohyb atd. určitě neuškodí ;)

Uživatel je onlineVerun83
Extra třída :D 10176 příspěvků 22.11.14 10:29

Spusteni porodu si urcuje dite, nicim to neurychlis. Takhle pripravena k porodu jsem byla mesic pred terminem, otevrena na prst od 32tt. Zkousela jsem vse mozne, rodila jsem den pred terminem. To ze se budes zbytecne trapit dlouhyma prochazkama s nesmyslnyma pracema se jen vycerpes a stejne neporodis. Hod se do klidu, odpocivej.

verunkaii88
Stálice 67 příspěvků 22.11.14 10:40
@Sibyla0 píše:
Proč vyvolávat? Kvůli odhadu nebo co? Pokud nechce mimino, nepomůže nic. A vyvolávání před termín dopadá často tak jak asi už u tebe jednou dopadlo. No sex, procházky, pohyb atd. určitě neuškodí ;)

Vyvolávání kvůli tomu otýkání.

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 66916 příspěvků 22.11.14 10:42

@verunkaii88 Vyvolání můžeš odmítnout a já tedy nevidím důvod vyvolávat před termínem, nepíšeš nic o tom, že bys měla nějaké závažné problémy ani ty ani dítě… jo a ta připravenost k porodu, já byla připravená od nějaké 36tt a dítko je 40+6 :mrgreen:

neddo
Závislačka 3398 příspěvků 22.11.14 10:42

Kdyz nebude chtít mimco ven, tak i kdybys delala stojky, ven proste nepůjde. Vydrz, vim, ze je to narocny, ale dockas se :hug:

verunkaii88
Stálice 67 příspěvků 22.11.14 10:50
@j.a.n.i1 píše:
@verunkaii88 Vyvolání můžeš odmítnout a já tedy nevidím důvod vyvolávat před termínem, nepíšeš nic o tom, že bys měla nějaké závažné problémy ani ty ani dítě… jo a ta připravenost k porodu, já byla připravená od nějaké 36tt a dítko je 40+6 :mrgreen:

důvod prý ten že začínam otýkat nohy, ruce, měla jsem i zvýšenej tlak.Tak možná proto.

Run
Generální žvanilka 20665 příspěvků 22.11.14 10:59
@verunkaii88 píše:
důvod prý ten že začínam otýkat nohy, ruce, měla jsem i zvýšenej tlak.Tak možná proto.

Tak v tom případě se asi bojí preeklampsie..

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 66916 příspěvků 22.11.14 11:23
@Sibyla0 píše:
Tak v tom případě se asi bojí preeklampsie..

No, pokud ji pozvala na kontrolu za týden, tak bych to až zas tak vážně neviděla :think:

verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.14 11:38

:zed: :zed: :zed: mám pocit že to dítě ti tlačí spíš na mozek

verunkaii88
Stálice 67 příspěvků 22.11.14 11:38
@j.a.n.i1 píše:
No, pokud ji pozvala na kontrolu za týden, tak bych to až zas tak vážně neviděla :think:

Já právě taky ne, kdyby mi něco takového hruzilo tak mě objedná dřív né?

verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.14 11:39

@verunkaii88 kdyby ti tohle hrozilo tak už ležíš v nemocnici minimálně na pozorování.

Lucynna
Kecalka 398 příspěvků 22.11.14 11:50

Já jsem běhala a klouzala ve vyježděném sněhu (jako těžkotonážní slon) a porod se rozjel, vyšlo to na termín (na Valentýna) :srdce: :lol:

Lejlinka88
Závislačka 2675 příspěvků 3 inzeráty 22.11.14 11:57
@verulicek píše: :zed: :zed: :zed: mám pocit že to dítě ti tlačí spíš na mozek
:poblion:
Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama