3D ultrazvuk - půjdete? Byly jste?

Anonymní
1.7.20 19:05

3D ultrazvuk - půjdete? Byly jste?

Ahoj, půjdete nebo se chystáte na 3D ultrazvuk? Já pořád váham… Rodina, máma, táta a partner, říkají, že budu litovat, když tam nepůjdu. Prý je to skvělá památka… Ale já osobně si nejsem jistá, že chci prcka 20 minut ozařovat, aby ostatní měli dobrý pocit… Jak jste to měly vy? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1195
1.7.20 19:10
@Anonymní píše:
Ahoj, půjdete nebo se chystáte na 3D ultrazvuk? Já pořád váham… Rodina, máma, táta a partner, říkají, že budu litovat, když tam nepůjdu. Prý je to skvělá památka… Ale já osobně si nejsem jistá, že chci prcka 20 minut ozařovat, aby ostatní měli dobrý pocit… Jak jste to měly vy? :think:

Já jsem nešla a nelituji. Malá je stejně na každém utz otočená zády, vidím nejlépe páteř, takže jsem od toho vypustila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
189
1.7.20 19:11

Taky jsem nebyla, nějak jsme se nestihli objednat a vůbec mě to teda netrápí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
1.7.20 19:16

Me ho delali automaticky na kazdem screeningu, ani se me nikdo neptal jestli chci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12889
1.7.20 19:16

Já byla a jsrm ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
1.7.20 19:22

Já jsem byla, platila jsem si u svojí doktorky takový ten nadstandartní balíček hned na začátku těhotenství. To jsem ještě netušila, že naše dítě bude naprosto bojkotovat ultrazvuk. :mrgreen: Nakonec máme za celý těhotenství v podstatě jen jednu použitelnou fotku. Je to teda skvělá památka, ale vědět tehdy, co vím teď, asi bych si to nechala ujít. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12989
1.7.20 19:28

Nebyla jsem, k tomu ozařování navíc si přičti hnusnou fotku ufona, kterou si ještě zaplatíš. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2903
1.7.20 19:31

Nebyli jsme, kraviny neřešíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12164
1.7.20 19:34

Me delali v ramci druheho screeningu, ta fotka je zajimava, mam I DVD, ktere jsem si v zivote nepustila :D Na samostatny by se mi asi placat nechtelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
520
1.7.20 19:43

Já jsem nebyla. Načetla jsem si studie na vliv silných utz na nenarozené dítě a chuť mi přešla. Dlouhé bombardování ultrazvukem pro něj nemusí být bezpečné a žádnou diagnostickou hodnotu oproti 2D nepřináší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59686
1.7.20 19:44
@Anonymní píše:
Ahoj, půjdete nebo se chystáte na 3D ultrazvuk? Já pořád váham… Rodina, máma, táta a partner, říkají, že budu litovat, když tam nepůjdu. Prý je to skvělá památka… Ale já osobně si nejsem jistá, že chci prcka 20 minut ozařovat, aby ostatní měli dobrý pocit… Jak jste to měly vy? :think:

Mám ho u prostředník a byla to sranda.. Teď nwm, jsem 25 tt a uvažuji, zda ano.. Ale asi ne, není čas

Příspěvek upraven 01.07.20 v 20:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
1.7.20 19:52

Nebyla jsem. Přiznám se, že mi to přislo jako vyhozené peníze, za které jsou koupila, podle mě potřebnější věci a nijak nelituju - přijde mi, že miminka tam vypadají velmi podobně :nevim:. Máme 3D fotku skoro celého tělíčka z ultrazvuku z 1. screeningu :)

Neplánuju to ani u dalšího dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2580
1.7.20 19:53

Já byla, sice pozdě, ale přece. Bylo to super. BYla jsem až v 28 tt, takže na fotkách mám jen detaily obličejíčku a ručičky, ale na 100 % se mi potvrdilo pohlaví, protože syn roztáhl proti monitoru nožičky a pohlaví bylo krásně vidět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 19:58

@PapeJ U nás to dokonce dělají až od 28tt, to se docela kryje s tím screeningem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
3003
1.7.20 20:02

Byla jsem… no v tu chvíli jako prvorodicce mi to přišlo super, i když jsem musela dělat cviky, aby se malý aspoň trosku hnul…

Jsem těhotná podruhé a určitě nepůjdu. Vyšla z celého vyšetření jedna pěkná fotka a byli jsme tam snad hodinu. Takže mi to za to nestojí. Ono to mimco je v reálu fakt mnohem hezci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama