Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Omlouvám se že vkládám anonymě musím, jak už je v nadpisu jsem 6 let vdaná máme s manželem 3 překrásné děti ale přesto musím myslet na bývalého přítele sice jsme spolu chodily pouze měsíc ale zamilovala jsem se do něj na první pohled a musím na něj pořád myslet ukončila jsem to já kvůli rodinným problémům a kvůli dnes už mému manželoviMáte to někdo také tak třeba nebo je to nějaká chyba ve mě? Svému muži jsme věrná nevěru neuznávám. Možná je příspěvek nezajímavá ale já se musela už vypsat.
Mám taky bývalého a myslím na něj. Občas semi o něm i zdá - dneska se mi o něm zdálo taky, volali mi a něco se mě ptal, ale už nevim co
Na nevěru nepomýšlím, já vdaná, těhotná a máme 3letou dceru. On ženatý a má 3 děti
Občas se sejdem na kávu pokecáme, minule jsme s sebou měli i děti
Prostě je to fajn chlap, nechci přetrhat kontakty. Mému muži to neva a jeho ženě taky ne ![]()
Proc jsi se s nim tedy rozesla? To na nej myslis od zacatku tveho nynejsiho panera?
@atominnka píše:
Mám taky bývalého a myslím na něj. Občas semi o něm i zdá - dneska se mi o něm zdálo taky, volali mi a něco se mě ptal, ale už nevim coNa nevěru nepomýšlím, já vdaná, těhotná a máme 3letou dceru. On ženatý a má 3 děti
Občas se sejdem na kávu pokecáme, minule jsme s sebou měli i děti
Prostě je to fajn chlap, nechci přetrhat kontakty. Mému muži to neva a jeho ženě taky ne
Já ho neviděla od tý doby co jsme se rozešly, zdá s emi taky o něm měla jsme ho a asi i mám ráda ještě do teď trošku
@Kennysek píše:
Proc jsi se s nim tedy rozesla? To na nej myslis od zacatku tveho nynejsiho panera?
Už jsme psala kvůli rodinným problémům
možná toho taky lituji al euž to nevrátím jen jsme se potřebovala vypsat, ano od začátku na něj myslím tak párkrát za týden
Myslim, ze sis spis ve sve hlave vytrvorila nejakou iluzi, ke ktere utikas od bezneho zivota. Jestli jste spolu byli mesic a ted jsi ho uz leta nevidela, tak bych to fakt nebrala jako „zamilovanost“, spis prelud ![]()
@Anonymní píše:
Já ho neviděla od tý doby co jsme se rozešly, zdá s emi taky o něm měla jsme ho a asi i mám ráda ještě do teď trošku
no pokud jsi ho pár let neviděla, tak souhlasím s @Ali-Ali
To je jednoduchý - rozešli jste se v době největší zamilovanosti, kdy jsi ještě nestihla poznat jeho chyby a negativní stránky. S manželem jsi dlouho, takže jeho špatné vlastnosti znáš. Taky se mi to stalo - vztah ukončený z určitých důvodů v době největší lásky a růžových brýlí. Tím, že jsem nestihla poznat nic špatného, stal se z tohoto člověka jakýsi princ na bílém koni, pan Božský, ten Pravý…Přestože jsem byla vdaná a měla děcko, myslela jsem na něj denně. Byla to kravina, teď konečně to vím, po 7mi letech, prostě jsem si ho jen zidealizovala a vysnila si bůhvíkoho - protože jeho vlastně ani pořádně neznám.
@Anonymní píše:
Omlouvám se že vkládám anonymě musím, jak už je v nadpisu jsem 6 let vdaná máme s manželem 3 překrásné děti ale přesto musím myslet na bývalého přítele sice jsme spolu chodily pouze měsíc ale zamilovala jsem se do něj na první pohled a musím na něj pořád myslet ukončila jsem to já kvůli rodinným problémům a kvůli dnes už mému manželoviMáte to někdo také tak třeba nebo je to nějaká chyba ve mě? Svému muži jsme věrná nevěru neuznávám. Možná je příspěvek nezajímavá ale já se musela už vypsat.
Zamilovana do svy predstavy, celkem normalni ![]()
Sbal se a jdi za svým srdcem, děti nech manželovi, s bývalým budeš mít jiné a třeba i hezčí ![]()
@K-Black píše:
Sbal se a jdi za svým srdcem, děti nech manželovi, s bývalým budeš mít jiné a třeba i hezčí
@xangel87 píše:
To je jednoduchý - rozešli jste se v době největší zamilovanosti, kdy jsi ještě nestihla poznat jeho chyby a negativní stránky. S manželem jsi dlouho, takže jeho špatné vlastnosti znáš. Taky se mi to stalo - vztah ukončený z určitých důvodů v době největší lásky a růžových brýlí. Tím, že jsem nestihla poznat nic špatného, stal se z tohoto člověka jakýsi princ na bílém koni, pan Božský, ten Pravý…Přestože jsem byla vdaná a měla děcko, myslela jsem na něj denně. Byla to kravina, teď konečně to vím, po 7mi letech, prostě jsem si ho jen zidealizovala a vysnila si bůhvíkoho - protože jeho vlastně ani pořádně neznám.
To asi zažil každý, záleží, jak moc se tím snem necháváš unést..
No když není nic jiného, ženská se potřebuje odreagovat od běžného života. Občas myslet na něco, někoho, co ji vznese na obláček.
@K-Black píše:
Sbal se a jdi za svým srdcem, děti nech manželovi, s bývalým budeš mít jiné a třeba i hezčí
Omlouvám se že vkládám anonymě musím, jak už je v nadpisu jsem 6 let vdaná máme s manželem 3 překrásné děti ale přesto musím myslet na bývalého přítele sice jsme spolu chodily pouze měsíc ale zamilovala jsem se do něj na první pohled a musím na něj pořád myslet ukončila jsem to já kvůli rodinným problémům a kvůli dnes už mému manželovi
Máte to někdo také tak třeba nebo je to nějaká chyba ve mě? Svému muži jsme věrná nevěru neuznávám. Možná je příspěvek nezajímavá ale já se musela už vypsat.