Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@terinka4444 píše:
@ontar to mám stejný názor a proto zvažuju Tuniskoteď tam byla kamarádka, ty byli cestovat po vnitrozemí, tedy samozřejmě nahoře a prý klídek a pohoda. Takže já právě přemýšlím, že to Turecko směním za Tunisko. A Dubaj, jo, tak tam se nebojí snad nikdo.
Dubaj je úžasná a bezpečná ![]()