A co Turecko? Tam se nebojíte letět?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26093
27.6.15 20:00
@januschka píše:
ano, odvádí jí dobře, protože jak koukám, tak někteří jsou pořád v klidu :mrgreen:

A kde teda je pravda? Odkud ty informace jaká katastrofa se sem žene, bereš? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 20:06
@kate02 píše:
A kde teda je pravda? Odkud ty informace jaká katastrofa se sem žene, bereš? ;)

pokud o to stojíš, tak si přečti pár článků v diskuzi Problém migrace do EU…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
27.6.15 20:14
@januschka píše:
pokud o to stojíš, tak si přečti pár článků v diskuzi Problém migrace do EU…

Projela jsem jen pár stránek zpátky, ale odkaz na nic relevantního jsem nenašla… :roll:

Novinky, reflex, idnes… :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 20:16
@kate02 píše:
Projela jsem jen pár stránek zpátky, ale odkaz na nic relevantního jsem nenašla… :roll:Novinky, reflex, idnes… :nevim: :nevim:

tak například znásilněná postižená dívka v Itálii…všeobecná nespokojenost s ubytováním, jídlem, penězi…zkusím dohledat a dát sem odkazy - jednalo se o zahraniční média

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
27.6.15 20:19
@januschka píše:
tak například znásilněná postižená dívka v Itálii…všeobecná nespokojenost s ubytováním, jídlem, penězi…zkusím dohledat a dát sem odkazy - jednalo se o zahraniční média

Chlapi znásilňujou nezávisle na vyznání… To už mi přijde jako to hledání „hole na psa“… :roll:

Too je jak kdyby si v zahraničí myseli, źe všichni češi jsou schopní znásilnit holku, hodit ji z okna, pak ji vytáhnout zpátky do bytu a „dorazit ji“… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 20:22
@kate02 píše:
Chlapi znásilňujou nezávisle na vyznání… To už mi přijde jako to hledání „hole na psa“… :roll:Too je jak kdyby si v zahraničí myseli, źe všichni češi jsou schopní znásilnit holku, hodit ji z okna, pak ji vytáhnout zpátky do bytu a „dorazit ji“… :roll:

pravda se ukáže až v průběhu doby…a pak si tady popovídáme, doufám :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 20:35
@MarieOVMUC Egypt a Tunis fakt nejsou hogo fogo :mrgreen:
@MarieOVMUC píše:
A jeste viz nektere „hrdinky“ tady.. radeji budu pripravena a hystericka a ocekavat nejhorsi s tim, ze mam prostredky treba emigrovat, nez se smat na slunecnikove huby, jak mi podpaluji pudu pod nohami, to neni otazka jestli, ale kdy..

jsi lehce paranoidní

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 20:36

@januschka nooo a nebo hromadně znásilnění dívky v Indii… tohle se děje všude, i u nás.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 20:38

@Krasavicaa nechce, ona emigruje, dyť to psala :roll: :lol:

@januschka píše:
ano, odvádí jí dobře, protože jak koukám, tak někteří jsou pořád v klidu :mrgreen:

proč bych neměla být?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 20:38
@atominnka píše:
@januschka nooo a nebo hromadně znásilnění dívky v Indii… tohle se děje všude, i u nás.

ale Indové k nám neprchají

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 20:39

@januschka mno, však příslušníci Islámského státu taky ne 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 20:39
@atominnka píše:
@Krasavicaa nechce, ona emigruje, dyť to psala :roll: :lol:proč bych neměla být?

však buď - to ti nikdo nebere :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 20:40
@atominnka píše:
@januschka mno, však příslušníci Islámského státu taky ne 8)

tak to je docela naivní názor

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
27.6.15 20:52
@Quinn7 píše:
Určitě budu víc v bezpečí třeba ve Francii, než v muslimský zemi. Ale jasný, že stát se může něco i tady. Já teda zatím na svým životě nic neměním, ale určitý obavy sou na místě. Rozhodně bych prostě nejela do Tunisu, Egyptu atd. Prostě nevidím důvod proč riskovat. Zrovna říkají ve zprávách, že v Tunisku i v ČR zvyšují bezpečností opatření, tak to asi taková prkotina nebude že.

Ve Francii je taky dost muslimů a v současné době i dost uprchlíků, tam bych teda ted nejela :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 21:11

@januschka nemyslím si. Muslimové ano, ti prchají. Ale tihle ne, ti se sem dostanou klidně legálně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin