Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@januschka píše:
ano, odvádí jí dobře, protože jak koukám, tak někteří jsou pořád v klidu
A kde teda je pravda? Odkud ty informace jaká katastrofa se sem žene, bereš? ![]()
@kate02 píše:
A kde teda je pravda? Odkud ty informace jaká katastrofa se sem žene, bereš?
pokud o to stojíš, tak si přečti pár článků v diskuzi Problém migrace do EU…
@januschka píše:
pokud o to stojíš, tak si přečti pár článků v diskuzi Problém migrace do EU…
Projela jsem jen pár stránek zpátky, ale odkaz na nic relevantního jsem nenašla… ![]()
Novinky, reflex, idnes…
![]()
@kate02 píše:
Projela jsem jen pár stránek zpátky, ale odkaz na nic relevantního jsem nenašla…Novinky, reflex, idnes…
![]()
tak například znásilněná postižená dívka v Itálii…všeobecná nespokojenost s ubytováním, jídlem, penězi…zkusím dohledat a dát sem odkazy - jednalo se o zahraniční média
@januschka píše:
tak například znásilněná postižená dívka v Itálii…všeobecná nespokojenost s ubytováním, jídlem, penězi…zkusím dohledat a dát sem odkazy - jednalo se o zahraniční média
Chlapi znásilňujou nezávisle na vyznání… To už mi přijde jako to hledání „hole na psa“… ![]()
Too je jak kdyby si v zahraničí myseli, źe všichni češi jsou schopní znásilnit holku, hodit ji z okna, pak ji vytáhnout zpátky do bytu a „dorazit ji“… ![]()
@kate02 píše:
Chlapi znásilňujou nezávisle na vyznání… To už mi přijde jako to hledání „hole na psa“…Too je jak kdyby si v zahraničí myseli, źe všichni češi jsou schopní znásilnit holku, hodit ji z okna, pak ji vytáhnout zpátky do bytu a „dorazit ji“…
pravda se ukáže až v průběhu doby…a pak si tady popovídáme, doufám ![]()
@MarieOVMUC píše:
A jeste viz nektere „hrdinky“ tady.. radeji budu pripravena a hystericka a ocekavat nejhorsi s tim, ze mam prostredky treba emigrovat, nez se smat na slunecnikove huby, jak mi podpaluji pudu pod nohami, to neni otazka jestli, ale kdy..
jsi lehce paranoidní
@januschka nooo a nebo hromadně znásilnění dívky v Indii… tohle se děje všude, i u nás.
@Krasavicaa nechce, ona emigruje, dyť to psala
![]()
@januschka píše:
ano, odvádí jí dobře, protože jak koukám, tak někteří jsou pořád v klidu
proč bych neměla být?
@atominnka píše:
@januschka nooo a nebo hromadně znásilnění dívky v Indii… tohle se děje všude, i u nás.
ale Indové k nám neprchají
@atominnka píše:
@Krasavicaa nechce, ona emigruje, dyť to psala![]()
proč bych neměla být?
však buď - to ti nikdo nebere ![]()
@atominnka píše:
@januschka mno, však příslušníci Islámského státu taky ne
tak to je docela naivní názor
@Quinn7 píše:
Určitě budu víc v bezpečí třeba ve Francii, než v muslimský zemi. Ale jasný, že stát se může něco i tady. Já teda zatím na svým životě nic neměním, ale určitý obavy sou na místě. Rozhodně bych prostě nejela do Tunisu, Egyptu atd. Prostě nevidím důvod proč riskovat. Zrovna říkají ve zprávách, že v Tunisku i v ČR zvyšují bezpečností opatření, tak to asi taková prkotina nebude že.
Ve Francii je taky dost muslimů a v současné době i dost uprchlíků, tam bych teda ted nejela ![]()
@januschka nemyslím si. Muslimové ano, ti prchají. Ale tihle ne, ti se sem dostanou klidně legálně