A co Turecko? Tam se nebojíte letět?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
13503
27.6.15 18:04
@MarieOVMUC píše:
A jeste viz nektere „hrdinky“ tady.. radeji budu pripravena a hystericka a ocekavat nejhorsi s tim, ze mam prostredky treba emigrovat, nez se smat na slunecnikove huby, jak mi podpaluji pudu pod nohami, to neni otazka jestli, ale kdy..

az spadne bomba, tak muzes byt pripravena a hystericka jak chces, ale k nicemu ti to nebude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7376
27.6.15 18:04
@kate02 píše:
Obávám se, že pokud mě někdo zastřelí nebo jinak zabije, bude mi to už tak nějak jedno… Výsledek pro mě bude stejnej… :nevim:Navíc jde o tu pravděpodobnost a myslím, že je větší pravděpodobnost, že mě cestou do práce srazí auto, než že mě na dovolené v Turecku zabije terorista…

hodne stesti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7376
27.6.15 18:05
@Taminka píše:
az spadne bomba, tak muzes byt pripravena a hystericka jak chces, ale k nicemu ti to nebude ;)

jj, ze ja tady vubec chodim… :zed: :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
27.6.15 18:06
@MarieOVMUC píše:
A jeste viz nektere „hrdinky“ tady.. radeji budu pripravena a hystericka a ocekavat nejhorsi s tim, ze mam prostredky treba emigrovat, nez se smat na slunecnikove huby, jak mi podpaluji pudu pod nohami, to neni otazka jestli, ale kdy..

A nakonec budeš úplně stejnej imigrat jako oni… Docela paradox… :-) každopádně nevěřím tomu, že to dojde tak daleko. Český média tu situaci zbytečně vyhrocujou. A to (bohužel) včetně ČT.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3102
27.6.15 18:25
@kate02 píše:
A nakonec budeš úplně stejnej imigrat jako oni… Docela paradox… :-) každopádně nevěřím tomu, že to dojde tak daleko. Český média tu situaci zbytečně vyhrocujou. A to (bohužel) včetně ČT.

Myslím si, že je celkem na místě mít obavy. Rozhodně se mi nezdá, že by jako média nějak přeháněly. Sice je teď dost nepravděpodobný, že by znova zaútočili na pláži, když už to jednou udělali. Ale klidně můžou vlítnout třeba přímo do hotelu. Nelíbí se mi machrování typu „vždyť o nic nejde, nic se mi nestane“. To si určitě mysleli i ti zastřelení na pláži. Já bych prostě nejela, to radši pojedu někam jinam, nebo nikam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
27.6.15 18:48

@MarieOVMUC 8o hodně často mi tvé příspěvky přijdou šílené, ale to, co předvádíš tady, tak to jsou fakt perly…
Nechceš si na zahradě vybudovat kryt a nanosit tam zásoby na 50 let? :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
69235
27.6.15 18:58
@kate02 píše:
A nakonec budeš úplně stejnej imigrat jako oni… Docela paradox… :-) každopádně nevěřím tomu, že to dojde tak daleko. Český média tu situaci zbytečně vyhrocujou. A to (bohužel) včetně ČT.

to si nemyslím, myslím si, že začali trošku pozdě, že těch informací, ucelených máme málo a jsme dost v klidu na to, co se sem valí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
27.6.15 19:38
@terinka4444 píše:
to si nemyslím, myslím si, že začali trošku pozdě, že těch informací, ucelených máme málo a jsme dost v klidu na to, co se sem valí.

Mně přijde zvláštní, že zahraniční média to tolik nehrotí… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 19:39
@kate02 píše:
A nakonec budeš úplně stejnej imigrat jako oni… Docela paradox… :-) každopádně nevěřím tomu, že to dojde tak daleko. Český média tu situaci zbytečně vyhrocujou. A to (bohužel) včetně ČT.

naopak si myslím, že naše média rozhodně nic nehrotí…naopak pěkně konejší… :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26093
27.6.15 19:41
@Quinn7 píše:
Myslím si, že je celkem na místě mít obavy. Rozhodně se mi nezdá, že by jako média nějak přeháněly. Sice je teď dost nepravděpodobný, že by znova zaútočili na pláži, když už to jednou udělali. Ale klidně můžou vlítnout třeba přímo do hotelu. Nelíbí se mi machrování typu „vždyť o nic nejde, nic se mi nestane“. To si určitě mysleli i ti zastřelení na pláži. Já bych prostě nejela, to radši pojedu někam jinam, nebo nikam.

A kde budeš v bezpečí? Francie? Itálie? Řecko? Všude se něco může stát… Jak jsem psala dřiv, mně země jako Turecko, Egypt, Tunis nelákaly nikdy ani teď… Ale řešit, že někdo nebude chodit na koncerty, do velkých nákupních center… :nevim:

Ale jo. Je vdět, že média svou práci odvádí dobře… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 19:43
@kate02 píše:
A kde budeš v bezpečí? Francie? Itálie? Řecko? Všude se něco může stát… Jak jsem psala dřiv, mně země jako Turecko, Egypt, Tunis nelákaly nikdy ani teď… Ale řešit, že někdo nebude chodit na koncerty, do velkých nákupních center… :nevim:Ale jo. Je vdět, že média svou práci odvádí dobře… :palec:

ano, odvádí jí dobře, protože jak koukám, tak někteří jsou pořád v klidu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
27.6.15 19:44
@Taminka píše:
Holky vsude se pise o Tunisu a co treba Turecko? Muslimska zeme, je tam u more bezpecno? Vcera jsem se zrovna chystala zaplatit pro me a dceru zajezd, ale stranku zavrela po info o Tunisu…Je vubec nekde bezpecno? Myslim, ze uz bohuzel neni…

ségra se teď vrátila z Islandu, jela bych hned. Za bezpečné státy považuju Kanadu, Norsko, švédsko, finsko, dánsko, na jihu potom španělsko, portugalsko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3102
27.6.15 19:47
@kate02 píše:
A kde budeš v bezpečí? Francie? Itálie? Řecko? Všude se něco může stát… Jak jsem psala dřiv, mně země jako Turecko, Egypt, Tunis nelákaly nikdy ani teď… Ale řešit, že někdo nebude chodit na koncerty, do velkých nákupních center… :nevim:Ale jo. Je vdět, že média svou práci odvádí dobře… :palec:

Určitě budu víc v bezpečí třeba ve Francii, než v muslimský zemi. Ale jasný, že stát se může něco i tady. Já teda zatím na svým životě nic neměním, ale určitý obavy sou na místě. Rozhodně bych prostě nejela do Tunisu, Egyptu atd. Prostě nevidím důvod proč riskovat. Zrovna říkají ve zprávách, že v Tunisku i v ČR zvyšují bezpečností opatření, tak to asi taková prkotina nebude že.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3311
27.6.15 19:48
@martina.se píše:
ségra se teď vrátila z Islandu, jela bych hned. Za bezpečné státy považuju Kanadu, Norsko, švédsko, finsko, dánsko, na jihu potom španělsko, portugalsko.

já bych jela na Nový Zéland - to je můj sen :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
27.6.15 19:49
@januschka píše:
já bych jela na Nový Zéland - to je můj sen :pankac:

jo, ten je taky super, ale ta cesta :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin