A co Turecko? Tam se nebojíte letět?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14110
27.6.15 11:11

@BohunkaP jenže tihle většinou pálí do vlastních řad, kdežto teroristé rádi do cizích…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
27.6.15 11:15
@geilens píše:
Stát se ti to může kdekoliv, takže tyto obavy mi nepříjdou na místě.
Jestli tě zastřelí islamista v Tunisu na hotelu, nebo magor v Brodě na obědě v restauraci… nevybereš si :nevim:

to jo, jen v tom Tunisu je jaksi větší pravděpodobnost, že je tam zvýšená koncentrace ozbrojených magorů s vymytým islámským mozkem. Navíc jsou to lidi, co jdou odhodlaně na smrt s tím, že čím víc lidí zabijí, tím budou slavnější.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8284
27.6.15 11:16

@BohunkaP Ale tam šlo o útok pomateného jedince, ne o terorismus. To se takhle přece nedá srovnávat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 11:17
@geilens píše:
Teď asi dostanu sodu, ale nehrorší na tom je, že kvůli pár magorům to s prominutím odse*rou všichni muslimové (asi jako kdybysme kvůli Hitlerovi vyhladili Němce)

přesně… mám stejný názor. Znám dost muslimů a ani jeden nestřílí/neznásilňuje/nemučí lidi :nevim: naopak odsuzují ty, co tohle dělají. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
27.6.15 11:18
@Krrysa píše:
@BohunkaP jenže tihle většinou pálí do vlastních řad, kdežto teroristé rádi do cizích…

Ale houby - třeba tomu pilotovi bylo zcela jistě fuk, koho v tom letadle má, stejně tak tomu v Brodě bylo jedno, jestli tam náhodou nesedí někdo jiného vyznání. Zabíjeli bez rozdílu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 11:20
@kate02 píše:
Mě by zaímalo, jaký zprávy a noviny čteš ty? :-)

**Mně totiž připadá, že český média z toho celýho dělají nafouknutou bublinu… A v lidech zbytečně vyvolávají strach… :nevim: Stát se může cokoliv, ale omezovat kvůli tomu život? 8o

To, co se dělo po válce u nás radši nekomentuju… Jen to ukazuje, že každej národ je možný zfanatizovat tak, aby se choval jak… :roll:**
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
@MarieOVMUC píše:
ctes zpravy?

taky hodně záleží, kde je čteš. Protože třeba Nova, Plesk, NOvinky… to nejsou zprávy, ale kraviny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 11:21

Abhych odpověděla - do Tunisu, Egypta bych osobně neletěla. Ale to ani bez útoků. Do Turecka klidně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
269
27.6.15 11:22
@atominnka píše:
taky hodně záleží, kde je čteš. Protože třeba Nova, Plesk, NOvinky… to nejsou zprávy, ale kraviny.
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
souhlasím stebou nova a jiné jak píšeš napíši a řeknou vše jen aby lidi koukali a četli je :cert:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14110
27.6.15 11:22

@BohunkaP kdyby mu šlo o cizince, taky by šel střílet někam do hotelu a ne do místní hospody… a ten pilot je jiná kapitola… tomu šlo primárně asi o svou vlasmní smrt. stejně jako ten breivik třeba, taky šel primárně po vlastních lidech, neodlětěl do egypta povraždit araby… nešlo mu cizí, a le o svoje.. a to jeej ten rozdíl..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22614
27.6.15 11:23
@Krrysa píše:
@BohunkaP kdyby mu šlo o cizince, taky by šel střílet někam do hotelu a ne do místní hospody… a ten pilot je jiná kapitola… tomu šlo primárně asi o svou vlasmní smrt. stejně jako ten breivik třeba, taky šel primárně po vlastních lidech, neodlětěl do egypta povraždit araby… nešlo mu cizí, a le o svoje.. a to jeej ten rozdíl..

ono je to ve finále stejně šumák :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14110
27.6.15 11:24

@atominnka ve spojitosti s migrantamam dovolenejma to úplně jedno není…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Zuzulee
27.6.15 11:28

My letíme do Maroka, obavy mám, ale člověk není v bezpečí ani ve vlastním domě!

  • Citovat
  • Upravit
22614
27.6.15 11:28

@Krrysa ale jo. 5ekla bych, že máš stejnou šanci na to, že tě sejme terorista, pomatenec nebo zmagořenej pilot. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
27.6.15 11:31
@atominnka píše:
@Krrysa ale jo. 5ekla bych, že máš stejnou šanci na to, že tě sejme terorista, pomatenec nebo zmagořenej pilot. :nevim:

Ale ne na jednom místě. Na vesnici je větší šance na pomatence, někde mezi Prahou/Brnem a letoviskem je větší šance na pilota a v muslimských zemích asi bude na prvním místě terorista. Můžeme si vybírat. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14335
27.6.15 11:34

Abych pravdu řekla, tak bych si letos moře odpustila. Kdo je v klidu tak klidně nech jede.. Viděla jsem fotky známé, co se vrátila z Řecka a říkala, že se báli vyjít do ulic, kolik tam bylo- nějaký tmavých, uprhclící, mix všeho najednou..samozřejmě to nebyli jako místní, ale ošuntělí nějací.. Měla i fotky z u pláže postávaly velké hloučky..
Bohužel člověk neví, co je kdo..
Každý to vnímá jinak, ale do Tuniska, Egypta a jiných bych nejela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin