Zkušenost s léky Adipex 75?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.18 21:47
Adipex 75 - zkušenosti

Hezký večer, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s léky Adipex 75? Je to opravdu to samé jako Adipex Retard a nebo ne? Budu ráda za každou informaci. Prosím o zachování anonymity, jedná se o citlivé téma.

Reakce:
kimki
Nováček 2 příspěvky 04.01.19 16:39

Brala jsem ho. Kdysi jsem brala klasiku adipex a zhubla 11 kg a pak krásně váhu x let i s cvičením udržela. Po 10 ti letech jsem už ho nesehnala a byl mi nabídnut tento za hříšnou cenu… proč si nenechat svou blbostí nafackovat… nic ani náhodou neshodila…
Takže jsem si pořídila psa a začala jsem na stará kolena běhat. :lol:

lepetitprince
Povídálka 41 příspěvků 06.01.19 22:36

Osobně znám jen Adipex retard. Nechce se mi hledat na netu příbaláky, jaký je rozdíl. Jsem farmaceutka na mateřské. V době kdy byl Adipex na normální Rp to bylo super. Krásně se mi na něm hublo. Znala jsem jeho účinky i to jak na něj reaguju. Nenechala jsem se zmást tím že nemám hlad.Dny kdy jsem necvičila jsem ho jedla i 2×denně ā 8 hod a jídlo i 6× ale hodně malé porce ; když jsem cvičila tak jen 1×. Ráno v 8 hod jsem si ho vzala a po 16 hod jsem cítila že jsem čistá a v 18 hod fitko.Byl to super lék, jen se to muselo chytře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:56

@lepetitprince já jsem ho brala a teď bych ho zase potřebovala - jsem zoufalá, že to zpřísnili. Je prakticky nemožné se k němu dostat :,( :,( a dát za krabičku pět tisíc si bohužel nemůžu dovolit..
Anonym kvůli zdejším moralistkám, nemám zájem o lynč.

lepetitprince
Povídálka 41 příspěvků 06.01.19 23:48

Jj teď je to skoro nereálnē.Žádnej doktor si nebude přidělávat starosti s „Rp s pruhem“.Tím,že jsem byla u zdroje tak jsem mohla spoustu přípravků otestovat.Na Adipex nic nemá..........pak už jen dřina a odříkání.Na čem se mi ještě celkem dobře hublo byla Guareta (viz. Dr.Staněk myslím).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 00:07

@lepetitprince mrknu na to.
Nevíte prosím, jestli má dnes ještě např. lékárnice přístup k léku?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34442 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 09:48

@kimki Podle příbalového letáku by to ale mělo být úplně totéž - phenterminum 15 mg, stejná účinná látka, stejné množství :nevim: . Ale souhlasím, že běhání je mnohem lepší nápad. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:04

@Tiger-lily samozřejmě, pokud nejsi ze své aktuální situace na tom fyzicky a psychicky tak, že jakmile obstaráš dítě, flákneš sebou a jediné endorfiny které jsi schopná si dodat jsou z vysokokaloricke stravy. Zánět fascie, úraz krční páteře, žalostná osobní situace po všech stránkách. Být štíhlá, všechno by nabralo lepší směr, už jsem to zažila a ne jednou..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:11

Můj pes už neběhá…má rakovinu a těžkou artrozu. Vlastně veškeré síly mě stojí dostat ho na veterinu a to nemluvím o financích…
Jediné co mi každý den pomůže je nažrat se těch nejvíc prasáckych věcí protože chvíli je mi dobře, umlčím ten šílený hlad a můžu pokračovat.
Myslíte že jsem nezkusila 6× denně zdravé jídlo, spinning, atd? Ale jo. Ale finančně a energeticky je to šílený zahul, nechat doma dítě a jít někam cvičit, pak teprv úklid a nákup a dělat jakože nic a být perfektní máma a dělat úkoly a vychovavat a myslet jen na to až půjde dítě spát a co všechno sním.
Psychiatr? Děkuji, dostanu AD po kterých ještě víc přiberu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34442 příspěvků 1 inzerát 07.01.19 12:18
@Anonymní píše:
@Tiger-lily samozřejmě, pokud nejsi ze své aktuální situace na tom fyzicky a psychicky tak, že jakmile obstaráš dítě, flákneš sebou a jediné endorfiny které jsi schopná si dodat jsou z vysokokaloricke stravy. Zánět fascie, úraz krční páteře, žalostná osobní situace po všech stránkách. Být štíhlá, všechno by nabralo lepší směr, už jsem to zažila a ne jednou..

Jestli jsi extrémně vyčerpaná a nemocná, spíš by se dalo čekat, že budeš hubnout. Pokud si jsi vědoma toho, že se přejídáš, tak víš sama moc dobře, kde je kámen úrazu. Nevím, co máš na mysli pojmem vysokokalorická strava, nejspíš samé sladkosti apod? Sama asi vidíš moc dobře, že obezita tvé celkově žalostné situaci nepomůže. Nemusíš brát AD, ale co třeba navštívit psychologa? A hýbat se můžeš i s dítětem, jdeš na svižnou procházku, zatímco dítě třeba jede na koloběžce, to ani nijak finančně náročné není :nevim: .

Lussinda
Kecalka 117 příspěvků 07.01.19 20:32

Já dnes dostala od praktika normální adipex retard… doplácela jsem něco málo přes 400.. Ten 75 neznám. Nechceš požádat lékaře o ten klasický?

chs.jasmin
Echt Kelišová 9415 příspěvků 24.01.19 11:56
@Anonymní píše:
edit admin - poptávka po léku na předpis

Ahoj,

tvuj příspěvek bude smazán. Sháníš lek na předpis bez předpisu. Naví Adipex ovlivnuje činnost srdce, je to velmi nebezpečný lek!

Váš příspěvek
Reklama