Máte někdo zkušenost s liposukcí Body Jet?

6
8.5.23 09:44

Ahoj holky, mate někdo zkušenost s liposukcí Body Jet?

Ahoj devcata, byla jste některá na liposukci vodním paprskem Body Jet lipo? Měla by byt taky liposukce šetrnější než klasická laserová liposukce s menším obsahem roztoku a kratší rekonvalescenci. Zajímá mne tedy zkušenost z reálu. Moc díky! :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
16.5.23 20:37

I mě by to zajímalo, když byste se prosím něco dozvěděla, napíšete mi? Klidně soukromou zprávu..děkuji. Dívám se konkrétně na kliniku SANUS HK. Nemůžu říci, že bych byla vyloženě obézní, ale 2 těhotenství po sobě - a mně zůstalo „břicho“, vypadám stále jako těhotná. Nemluvím o tom, že do oblečení co jsem nosila se už nevejdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková