Kojení při alergii na kravské mléko

Anonymní
4.7.20 23:36

Alergie na kravské mléko kojení

Je tu někdo čí miminko mělo alergii na laktózu a jedl mléčné výrobky? Jak to vaše miminka zvládla? :zed: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1381
5.7.20 00:09

Pokud má dítě alergii ABKM, tak nemůžeš jíst mléčné výrobky, to je snad jasné :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
5.7.20 00:28

Moje miminko mělo alergii. Samozřejmě jsem žádné mléčné výrobky nejedla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
5.7.20 01:47

Ne, musela jsem vynechat vše v čem bylo mléko. Jen laktoza nestačila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3966
5.7.20 07:15

Ne, vážně nemůžeš jíst něco, na co má dítě alergii, pokud ho kojis samozřejmě. Jak si myslíš, že by to mimino melo zvládat? Byla jsem rok na bezmlečné dietě, je to opruz, to fakt jo, ale tak přece nebudu trápit to dítě, ne… to jsou mi dotazy… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12159
5.7.20 07:20

Nejedla. Kdyz se mi to omylem povedlo, dite prorvalo cely vecer. A to nemel ani opravdovou alergii, jen asi nejakou intoleranci, nebyl otestovan, jen jsem to zkusila. Casem to odeslo. Budes muset bud vysadit, nebo prejit na specialni UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 09:41

Ještě to nevím jistě jestli je to mlékem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 21:03

A jaké mléko se podle vás nejblíže blíží kravskému? Jaké je chuťově dobré a které nedoporučujete? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 21:06
@Anonymní píše:
A jaké mléko se podle vás nejblíže blíží kravskému? Jaké je chuťově dobré a které nedoporučujete? :srdce:

Zkus ze začátku bezlaktozove mléčné výrobky. U nás to pomohlo. Mimčo mělo naštěstí jen intoleranci, slabší formu.

Pokud by to nezabralo, tak doporučuji mandlové.

• Nahlásit
  • Citovat
4259
5.7.20 21:10
@Anonymní píše:
A jaké mléko se podle vás nejblíže blíží kravskému? Jaké je chuťově dobré a které nedoporučujete? :srdce:

Pokud je to alergie na bílkovinu z mléka, tak nemůžeš žádný živočišný mléko. Takže jedině rostlinná - sojova, mandlove, kokosové, ovesne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:19
@Anonymní píše:
Zkus ze začátku bezlaktozove mléčné výrobky. U nás to pomohlo. Mimčo mělo naštěstí jen intoleranci, slabší formu.Pokud by to nezabralo, tak doporučuji mandlové.

A kde to vše seženu? Ve kterém obchodě a je i bezlaktózové mléko? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 21:58
@Anonymní píše:
A kde to vše seženu? Ve kterém obchodě a je i bezlaktózové mléko? :srdce:

Billa, Tesco, Albert, košík, Rohlík, Kaufland. Ve všech větších obchodech. Aspoň já mám takovou zkušenost. Nejlepší mi přišel Kaufland.

Jen ceny jsou vyšší, radši na to upozorňuji, aby jsi nebyla překvapená :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.7.20 22:02
@Anonymní píše:

Bezlaktózové mléko se prodává. Dříve bývalo levnější trvanlivé, teď nevím. Jen jsem zaznamenala, že ceny šly hodně nahoru. Ale to u všeho :(

U nás bývalo klasický u trvanlivého mléka.

Já jsem přešla jen na bezlaktózové mléčné výrobky, jinde jsem mléko neřešila a stačilo to.

Je potřeba to vyzkouset. Když by to nestačilo, pak je potřeba hledat mléko a jeho stopy ve všem. S tím zkušenost nemám, takže neporadim.

Jen mám zkušenost s rostlinym mlékem a za mne je nejlepší mandlové.

• Nahlásit
  • Citovat
4259
6.7.20 07:54

V Albertu mají hodně bezlaktozovych výrobků. Ale u kojení bývá většinou alergie na bílkovinu a ne laktozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
6.7.20 08:43
@Anonymní píše:

Alergie na bílkovinu kravského mléka je úplně něco jiného, než intolerance laktózy! v bezlaktózových výrobcích je bílkovina kravského mléka zachovaná v plném množství, tedy bude mít dítě problémy dál. Je potřeba jednoduše VYNECHAT všechno mléko a mléčné výrobky. Mám s tím dost bohaté zkušenosti, kdybys chtěla, napiš mi SZ :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama